Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

+33
Artemis
nikidanis
anna90
xristina79
νοριτσα
zimotari
zwi
panda
Izabella29
tinaki18
stefanos-melita
T2eNnh
Dorina <3 Πέτρος
Ntinaki1
aggeliki
marializ25
Pennaki.......!!
mimi
KonstantinaA
loukitsa
PrincessRachel
evanna
jim7
Καρ-Mik
DESPOINA
Amalia_1297
KatsaroYpotheto
loukasnora
sifantid
Ntinaki Agapaei Petraki
anastasia20
konstantina
Clarabelle
37 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap18%Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 18% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap58%Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 58% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap16%Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 16% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap3%Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 38
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από KonstantinaA Δευ Δεκ 28, 2009 8:25 pm

ΛΟΙΠΟΝ Ο ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ ΑΠΑΙΧΤΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ, ΕΒΓΑΖΕ ΓΕΛΙΟ gelio gelio gelio ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΦΟΒΕΡΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ.ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ.

Ο ΜΑΝΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕ ΠΟΛΥ,ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΤΑ ΘΕΛΕΙ, ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ. cake

ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΛΥΠΗ, Ο ΛΟΥΚΑΣ ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΕΔΩΣΕ ΡΕΣΤΑ.

ΓΛΥΚΙΑ Η ΣΤΙΓΜΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΜΕΛΙΤΑ -ΝΕΦΕΛΗ-ΑΜΑΛΙΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΕΙΠΕ ΤΟ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΣΤΟ ΜΑΝΟ.

ΣΑΝ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΣΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ ΩΡΑΙΑ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟΥ ΤΑ ΕΨΑΛΛΑΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ.

Η ΚΑΡΤΑΛΩ ΜΟΥΓΚΑ ΚΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ, Ο ΑΜΟΙΡΟΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΣΗ ΑΓΑΠΗ,ΤΟΣΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΠΩΣ ΤΟ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ? ΤΟΝ ΠΡΟΔΙΔΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ. ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΚΑΚΟΥΡΓΑ. gmt

ΚΑΛΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ, ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΤΗΝ ΨΕΙΡΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ, ΤΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ.

ΤΩΡΑ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΤΑΝ ΕΒΑΖΕ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΤΙ "ΕΔΩ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΝΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ".ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΡΕ ΜΑΓΚΑ ΑΥΤΟ? ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΟΥΣΕΣ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΜΕ ΚΑΥΤΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕΣ ΣΤΟ ΡΟΥΣΣΟ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!

Η ΕΥΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΩΣ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΚΟΙΤΑΧΤΕ ΣΤΗ ΓΩΝΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ? Kotsides

ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΛΕΣΤΕ ΤΟ 166 ΟΛΟΙ ΣΤΗ ΣΤΕΝΗ ΚΑΙ Ο ΕΡΜΟΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ. ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΚΑΛΑ Η ΚΑΡΤΑΛΩ ΑΠΟ ΠΙΣΩ, ΑΣΣΟΣ ΣΤΗΝ ΙΝΤΡΙΓΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΦΙΑ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Δεκ 28, 2009 8:25 pm

Clarabelle έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Rachel πάντως τη μπηχτή για το Δημητράκη την πέταξε δεν κρατήθηκε!!! Ζηλεύει μωλεεεεεεε




Μια και ζηλεύει βρε κορίτσια γιατί δεν παίρνει τον Οδυσσέα τον Αρη και τη Νόρα να ζήσουν όλοι μαζί και να στείλει το χταπόδι της πίστας στα αλήθεια για βρούβες;
Πάντως τι κακό κι αυτό μόλις ακούσαμε το Δημήτρη να λεει για μια γυναίκα αράχνη όλων το μυαλό πήγε στη Νταιζούλα, γιατί άραγε;


Ναι γιατί άραγε??? lol!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από mimi Δευ Δεκ 28, 2009 8:25 pm

Clarabelle έγραψε:
Σήμερα ο Κατρανίδης καταπληκτικός.
Ο άνθρωπος είχε ακούσει μια ώρα πριν τον Καρτάλη να λέει κάνω πίσω για την Εύα και μετά μπροστά στο καμάρι του τον ακούει να λέει κάνω πίσω για τη Μελίτα. Έχει άδικο τώρα να της λέει πρόσεχε;
Τα συναισθήματά του πάντως ανάγλυφα, και οι ατάκες του απ τις καλύτερες που έχει πει σε ολόκληρη τη σειρά και δεν είναι και λίγες.
Αυτό που η Μελίτα λέει αγαπάει την Εύα αλλά είναι ερωτευμένος και αγαπάει κι εμένα τον έστειλε τον άνθρωπο.
Έβαλε και φωνή και μου άρεσε τρελά.
Τώρα αναρωτιέμαι μιας και ο Στέφανος έβαλε το μπαμπάκα φυλακή, με το σπίτι που της χάρισε τι θα γίνει;
Αναζητείται βίλα επειγόντως να στεγαστεί το κορίτσι.

προσοχή άμα δεν έχει τζαμαρία δεν την θέλουμε
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Δευ Δεκ 28, 2009 8:25 pm

παιδια οντος τι εννουσε με αυτο το <τι να πουμε???>..ο λουκας γυρισε και την κοιταξε...πειτε μου και εμενα!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Δεκ 28, 2009 8:27 pm

όταν έλεγε ο Λουκάς οτι η Νόρα έχει το Μήτσουλα, στη συνάντηση της παρέας και είδα το βλέμμα της Νόρας μου ρθε να κλάψω :( Snif
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από marializ25 Δευ Δεκ 28, 2009 8:28 pm

κατρανιδης θεος....καλα σημερα μου θυμισε κατι απο τα παλια ....δε ξερω γιατι ο τροπος το υφος μου θυμιζε λιγακι αγγελο οταν τα επαιρνε στο κρανιο εντελως ομως..καλα με την αμαλια ξεραθηκα στο γελιο..
αμαλια: αγαπιουνται τα παιδια..
πετ: τα παιδια? και τα 3 μαζι? τα βολιωτικα....( ελιωσα στο γελιο)
με την μελιτα δε καταφερα να δω πολυ τη σκηνη γιατι ελειπα εκεινη τη στιγμη και γενικοτερα εχασα πολλα απο το επεισοδιο.... το τελος το ειδα και ενα εχω να πω: καλα χριστουγεννα πετρο και μανο..Α! και στο πρωτο τραπεζι μη ξεχασω να πω: αντε και του χρονου gelio gelio ....

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από DESPOINA Δευ Δεκ 28, 2009 8:29 pm

Τώρα αναρωτιέμαι μιας και ο Στέφανος έβαλε το μπαμπάκα φυλακή, με το σπίτι που της χάρισε τι θα γίνει;
Αναζητείται βίλα επειγόντως να στεγαστεί το κορίτσι.


Μπα δεν την νοιάζει το σπίτι είναι του Μάνου κ της το χάρισε ο Καρτάλης! Οπότε το σπιτάκι πάει πάλι στο Μάνο που το πήρε απο τον Καρτάλη γιατί ο καρτάλης ειναι ψευτης! gelio
Αλλωστε έχει κ ένα παιδί μη το τρέχουμε σε ψυχολόγο πάλι! Πάνω από όλα μάνα το μελιτάκι!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Δεκ 28, 2009 8:29 pm

loukitsa έγραψε:όταν έλεγε ο Λουκάς οτι η Νόρα έχει το Μήτσουλα, στη συνάντηση της παρέας και είδα το βλέμμα της Νόρας μου ρθε να κλάψω :( Snif


Δεν θέλω να βλέπω έτσι το Λουκά και τη ΝόραSnif
Τους θέλω με τους καυγάδες τους με τις κοντρίτσες τους και με τα νάζια τους

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από PrincessRachel Δευ Δεκ 28, 2009 8:29 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Rachel πάντως τη μπηχτή για το Δημητράκη την πέταξε δεν κρατήθηκε!!! Ζηλεύει μωλεεεεεεε


λυπαμαι αλλα δεν μου αρκει...να τον πιασει και να τον κρεμασει απο το δεντρο στην πλατεια συνταγματος[που παρεπιπτοντως φετος ειναι απο αλη9ινα δεντρα]γινεται?????????τα νευρα μου σπαει ο κουνιαμπελλος!!!!!!!!!!!!! Siga...
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από jim7 Δευ Δεκ 28, 2009 8:34 pm

loukitsa έγραψε:Όλο οικιακές βοηθούς αλλάζει η Μελίτα?

Το χρήμα και βήχας δεν κρύβονται λέει ο λαός. Το θέμα είναι που το βρίσκει τόσο χρήμα η Μελίτα;Πάντως όχι από την δουλειά της νομίζω.

loukitsa έγραψε:συνέλαβαν και τη Νταίζη άρα δεν θα χει πάτημα σαν <<άξια>> μάνα να διεκδικήσει την επιμέλεια του Άρη

Πράγματι τώρα με την σύληψη θα υπάρξει πρόβλημα με την Νταίζη. Και αν κατάλαβα καλά από τα προσεχώς με αυτό την εκβιάζει η Νόρα.

Προσέξατε το βλέμμα του Ρούσσου προς την Νταίζη μέσα από το περιπολικό, σκέτη μαχαιριά.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από KonstantinaA Δευ Δεκ 28, 2009 8:35 pm

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?|ΟΤΑΝ ΟΛΕΣ ΕΜΑΘΑΝ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΟΛΟΙ ΤΟΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΑΝ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΕΚΔΙΚΗΣΗ. ΠΩΣ ΑΥΤΕΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ.

ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΦΤΥΝΟΥΝ ΟΛΟΙ?

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Δεκ 28, 2009 8:36 pm

γιατι ειπε οτι θα σταματησει ενω δεν σταματησε την εκδικηση

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Δεκ 28, 2009 8:36 pm

jim όντως αν μπορούσε να τη σκοτώσει εκείνη τη στιγμή θα το έκανε! Tongue lol!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Δεκ 28, 2009 8:37 pm

Προσέξατε το βλέμμα του Ρούσσου προς την Νταίζη μέσα από το περιπολικό, σκέτη μαχαιριά.


Είπαμε ο Κατρανίδης σήμερα ήταν ένα επεισόδιο μόνος του
Κάθε του έκφραση είχε την ερμηνεία της
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Δεκ 28, 2009 8:38 pm

λουκιτσα γραφεις με ΜΑΥΡΑ γραμματα;;! :shock:

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Δευ Δεκ 28, 2009 8:39 pm

παιδια γελασα με την ψυχη μου με την κουβεντουλα αμαλιας-ρουσσου!!αυτοι οι δυο ταιριαζουν τοσο πολυ σε ολες τους τις σκηνες....μας κανουν να γελαμε πολυ!!!απο την μια η αμαλια να το παιζει τρελη και απο την αλλη ο ρουσσος να κατεβει ενα ενα τα ηρεμιστικουλια για να καταλαβει τι γινεται γυρω του!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Δεκ 28, 2009 8:41 pm

konstantina έγραψε:λουκιτσα γραφεις με ΜΑΥΡΑ γραμματα;;! :shock:

έτσι για αλλαγή το κάνω που κ που....όλα μαύρα άλλωστε σήμερα για το τρίγωνο της συμφοράς
Ρούσσο-Νταίζη-Μάνο
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Δεκ 28, 2009 8:41 pm

alexandra 35 έγραψε:ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?|ΟΤΑΝ ΟΛΕΣ ΕΜΑΘΑΝ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΟΛΟΙ ΤΟΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΑΝ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΕΚΔΙΚΗΣΗ. ΠΩΣ ΑΥΤΕΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ.

ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΦΤΥΝΟΥΝ ΟΛΟΙ?

Είπε οτι θα σταματήσει και δεν το έκανε (τουλάχιστον έτσι φαίνεται στα μάτια τους).
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Δεκ 28, 2009 8:42 pm

το δευτερο δεν νομιζω να σε χαλασε πολυ :lol: lol!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από PrincessRachel Δευ Δεκ 28, 2009 8:43 pm

ααααχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ναι!!!!!!!!!!!!!!!ξεχασα να το σχολιασω αυτο!!!!!!!!!!!!!!!εκανα 5 κολοτουμπες στο καναπε και ζαλιστηκα απ τη χαρα μου!!!!!!!!!!!!!!η νορα απειλει την νταιζουλα κατι με την επιμελεια αν καταλαβα καλα για να την βγαλει απο την φυλακη...ειπα και γω.. ολικη μεταλαξη το νορακι???????????ετσι... δωστου!!!!!!!!!!!!Α-ΠΕΙ-ΛΕΣ! Α-ΠΕΙ-ΛΕΣ!Α-ΠΕ-ΛΕΣ! Klap Klap
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Δεκ 28, 2009 8:44 pm

konstantina έγραψε:το δευτερο δεν νομιζω να σε χαλασε πολυ :lol: lol!

Εννοείται πως όχι Palamakia Drinks Drinks
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από aggeliki Δευ Δεκ 28, 2009 8:50 pm

ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ-ΠΕΦΑΝΗ! : respect : : respect :

ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΒΛΕΠΩ 20 ΛΕΠΤΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ Κ 1 ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑ maaaad ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΒΩ ΤΗΝ ΦΛΕΒΑ! maaaad
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Δευ Δεκ 28, 2009 8:51 pm

Μουχαχαχαχαχαχα! Το ψήφισα τέλειο! Κατ'αρχήν από αύριο όλοι στο κρατητήριο για επισκεπτήριο γιατί μαζεύει τα καλύτερα παιδιά και τω ωραιότερα!!!

Στέφανος-Μελίτα-Ρούσσος: Μου θύμησε μια φανταστική σκηνή μιας κοπέλας ( τώρα δεν θυμάμαι ποια από σας ήταν)που έγραφε ότι ο Ρούσσος μπαίνει στο γραφείο και πετυχαίνει την Μελίτα και τον Στέφανο πάνω που κάνουν παιχνιδάκια.... και ο Στέφανος υποστηρίζει τη Μελίτα! Έτσι!! Είχαν μείνει τα παιδιά και φιλιόντουσαν! Και ήρθε ο Πετράν που σήμερα ήταν συγκλονιστικός!! Απο κάθε άποψη! Αλλά και ο Στέφανος βρε παιδια πως την υπερασπίστηκε την Μελίτα! Της είπε να μην αφήσει τον Πέτρο να της λέει ό,τι θέλει και ότι δεν έχει να λογοδοτήσει για τίποτα! Έτσι παιδιά μου!!! " Θα φύγω μόνο όταν μου το ζητήσει η Μελίτα"!! Ναίιιιιιιιι, και η Μελίτα είπε " Στέφανε πήγαινε σε παρακαλώ"! Αχ ρε παιδιά! Γιατί; Γιατί; Αδικία!!Γιατί να μην είναι μαζί; Μια ο Πέτρος μια η Καρτάλω μια τα εμπόδια.... Και είπε ο Στέφανος " στην κόρη σου χρωστάς ότι τα σταματάω όλα εδώ"! Αχ!!! Snif

Πέτρος-Μελίτα: Πάρα πολύ καλά του τα είπε! Στο φινάλε η Μελίτα πέρα από αλήθειες, μίλησε με γνώμονα το ότι ο Στέφανος όντως σταματάει την εκδίκηση! Αχ και πολύ καλά τα είπε! Ναι, την Εύα την νοιάζεται, αλλά με την Μελίτα είναι ερωτευμένος! Λέει ο Ρούσσος ότι ο Καρτάλης κόβει φλέβα για την Εύα. Ναι αυτές τις βλακείες ποιος της λέει κύριε Ρούσσο; Την Μελίτα θέλει ο άνθρωπος!Φαγωθήκατε όλοι σας πια!!! Έλεος! Μπράβο ρε Μελίτα! Άμα πια!! Καλά του τα είπε!

Μελίτα-Μάνος: Μία από τα ίδια! Και πολύ καλά του τα είπε!!!

Μάνος -Εύα: Πολύ ωραία σκηνή αλλά η Εύα νομίζει ότι για πάρτη της σταμάτησε ο Στέφανος! Απο κεί πάλι θα αρχίσουν οι παρεξηγήσεις. Πάντως πολύ καλά του τα είπε του Μάνου και αυτή!

Αμαλία-Μελίτα-Νεφέλη στο τραπέζι θεές και οι 3! Ο Παππούς έχει την μέση του από τις υπερωρίες! Το σπίτι της Μπερναρντα Άλμπα! Μουχαχαχαχα!

Αμαλία-Πέτρος: Πετράκη αφού το γλύτωσες σήμερα το εγκεφαλικό δεν θα το πάθεις ποτέ!!!
Θεϊκή σκηνή και οι 2 κέντησαν μιλάμε! Όταν είπε το "καρδιά αγγινάρα" θυμήθηκα το Κατσαρό Υπόθετο! Αλλά τι θα έλεγε ο Ρούσσος; "Τα παιδιά αγαπιούνται" έλεγε η Αμαλία και ο Ρούσσος που είχε τον χαβά του έλεγε " ποια παιδιά; Τα 3 παιδιά Βολιότικα";

Μπέλλος-Νόρα: Ρε παιδιά για ποιο αρπακτικό μιλούσε πάλι αυτός; Λέτε για την Νταίζη;

Καλά ο Χρήστος είναι ο άνθρωπος εγγύηση!!! Ορκίστηκε στη Νταίζη ότι δεν θα βρεί κάνα μπελά και στον επόμενο τόνο η κλούβα!
gelio

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! Ο Πέτρος και ο σούπερμαν!! Αμέσως ο ιππότης να σώσει τη Νταίζη από την αυτοκτονία! Ναι η απελπισία- απελπισία αλλά και το σκουλαρίκι το μακρύ πρώτο και καλύτερο!!!
Πως τη πάτησε έτσι; Έλα όλοι στη κλούβα! Είμαι δικηγόρος έλεγε!! Τι να πεί και αυτός ο καψερός;

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ όταν πήγαν να κλουβιάσουν τον Μάνο μου θύμισε μια σκηνή στην "Νεράϊδα και το Παλληκάρι" που ήταν ο πατέρας του Μανούσου με τον σκούφο και κοιμόταν, και του χτυπούσαν τις πόρτες μέσα στην νύχτα και σηκώθηκε αλαλιασμένος "Αφεντικό, αφεντικό τρέξε αφεντικό ο γιος σου έκλεψε το Κατερινιώ, τη κόρη του Φουρτουνάκη"! ΧΑΧΑΧΑΧΑ έτσι σηκώθηκε και ο Μάνος! Έλα κλούβα και εσύ!! Με τις πυζάμες ήταν! Πάλι καλά που δεν τον πήραν με το σώβρακο! Ντύθηκε κιόλας το παιδί!

Αυτά είναι!!!! Και ...... πάμε δυνατά!!!
Στο κελί τριάντα τρία
μ' είχαν στον Κορυδαλλό.
Είχα μάτια δεκατρία,
ήμουνα παιδί χωρίς μυαλό
μα παιδί χωρίς μυαλό.
Όόόόόπααααααα!

Λοιπόν η Τασσώ τώρα βρήκε να αρρωστήσει και αυτή και καλά! maaaad Ούστ παλιοΤασσώ! Εσύ τα φταις όλα! Ρε παιδιά αδικία να βρεί τον μπελά του ο Στέφανος! Στεναχωριέμαι! Snif
Και στεναχωριέμαι και για την Μελίτα που με τούτα και με εκείνα θα νομίζει ότι ο Στέφανος την κορόϊδεψε και έπαιξε μαζί της ρε γμτ! Αφού είναι ερωτεμένοι ρε παιδί μου! Τώρα κοίτα τι μας έκανε η Τασσώ! Και το Μελιτάκι θα πειστεί ότι την πήρε και αυτή η μπάλα και όπως είπε και στον πατέρα της στο τέλος 2ος Μάνος! Και ο Στέφανος δεν είναι Μάνος!!! Κρίμα! Αύριο θα ρίξουμε πολύ κλάμα! Θα του πεί " μού έδωσες την χαριστική βολή! Μελίτα τέλος"!!!! Snif Snif

Και για όλα φταίει η Μαρούσκα που θα έλεγε και η Ντένη!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Δευ Δεκ 28, 2009 8:54 pm

aggeliki έγραψε:ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ-ΠΕΦΑΝΗ! : respect : : respect :

ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΒΛΕΠΩ 20 ΛΕΠΤΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ Κ 1 ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑ maaaad ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΒΩ ΤΗΝ ΦΛΕΒΑ! maaaad
Ναι Αγγελική μου! Δεν έκαναν πουλάκια τα μάτια σου! maaaad Και εγώ κάτι τέτοιο παρατήρησα και εκνευρίστηκα αφάνταστα! Ποιοι είναι οι πρωταγωνιστές τώρα; : curse :
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Δεκ 28, 2009 8:55 pm

aggeliki έγραψε:ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ-ΠΕΦΑΝΗ! : respect : : respect :

ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΒΛΕΠΩ 20 ΛΕΠΤΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ Κ 1 ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑ maaaad ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΒΩ ΤΗΝ ΦΛΕΒΑ! maaaad


Noμίζεις οτι μόνο εσύ κόβεις φλέβα;
Να χαίρεσαι κάτι επεισόδια σαν το σημερινό που ο μέγας Κατρανίδης το πήρε πάνω του και έδωσε ρέστα.
Η σειρά έχει μερικούς εξαιρετικους ηθοποιούς και δεν μπορεί κάποια επεισόδια θα έχουν το κάτι παραπάνω σαν το σημερινό.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης