Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αγαπημένος χαρακτήρας!

+93
Aria
ale3ia_eva&nora!!!
monicandler
μπουγιουριτσα
afroditi_norakii
noraki_love_97
trelli petrakitsa
ΣΨ1
dm10811
evaki16
zouz0unii
giotini
Kornilia_Petrakitsa
ntina fan
aglaitsa
feggaropetra
black_cat
anna-maria
Caroline
Δ.Μπέλλος
ando
MARKOS31
fanlouknor
Καρ-Mik
maria15
Rafaella+Manos=EdemReee.G
a!
marakii
smarti
noraloukitsa
feno0z
Nausika Prevezanou
giotanik33
JELSOMINA
Popakiii
noraloukas2
Candy Candy
anneliz_333
ntinafer
Nora&Loukas
JESSIE
loukonoriki_forever
stella-annalena
alex1
ειρηνη7
mariannitaki
dafnoulaki-nikolakos
dikigoros tou diavolou
koalaki
tinaki18
Ezantakou
Ntinaki Agapaei Petraki
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Izabella29
verile_mistika
manos 4 ever!!
LYDIA
oriana
iloveeva+manos!!
maria....
elli
Katrin
evanna
takis99
soso
masoul
mina
AnNa ever
Elina_Edem
FieryRed
margaret
filitsa
mariaki
Despinaki
Dorina <3 Πέτρος
loukasnora
manthaki-loukanoraki
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
$ofi@ loukakos + nora
elena-7-
loukitsa
andy
Pennaki.......!!
T2eNnh
sifantid
Amalia_1297
zwi
BOUGIOURIS FAN
sofia_edem_fanatic
manos+eva
PrincessRachel
xristinaki_noraloukofan
donakon
97 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από Izabella29 Δευ Μαρ 29, 2010 6:38 pm

Μελίτα γιατί λατρεύω την γλυκύτητα της και την ομορφιά της ψυχής της.
Τα λάθη της είναι ανθρώπινα,ενώ έχει μόνο καλοσύνη μέσα της.Θα μπορούσα να είμαι κολλητή φίλη μαζί της!Αγαπώ Μελίτα Love
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από filitsa Δευ Μαρ 29, 2010 7:50 pm

νορα αγαπαω νορα εχει οτι πραγματικα μου αρεσει νορακι αδυναμια
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από ouki_loukanorikhgiamiazwh Παρ Απρ 02, 2010 4:18 pm

Αγγέλα:ο φυλακας αγγελος της μαριλιας και της ευας προσοπικα ομως δεν τη διαλεξα γιατι ο ρολος της ειναι λιγακι βαρετος
Αμαλία:θα προτιμουσα την αμαλια απο την αγγελα γιατι εχει χιουμορ αλλα δεν τη διαλεξα γιατι ειναι τρελη αλλα και μανα της μελιτας
Δάφνη:ειναι θεαααα δεν τη διαλεξα ομως γιατι κανει καποιος χαζομαρες στο νικολα
Μαρίλια:δεν τη διαλεξα διοτι ο ρολος της ειναι πολυ πιο μικρος φετος απο οτι περσι κι αυτο με ξενερωσε
Μελίτα:θα πω μονο αυτο:πορνη πολιτελιας ή μελιτακι-κατινακι διαλεξτε (ενοειτε πως δεν τη διαλεξα)
Νόρα:δυναμικη μα μου τα σπασε τα νευρα μεχρι να πει στο λουκα οτι ειναι ερωτευμενη μαζι του κι αυτο με ξενερωσε γι αυτο δεν τη διαλεξα
Νταίζη:χαλια μα καλυτηρη απο τη μελιτα(ενοειτε πως δεν τη διαλεξα)
Ευα-η καλυτερη η πιο ομορφη ειιναι και ευαισθητη και δυναμικη ακριβως σαν εμενα δινετε με παθος στον ερωτα και τη φιλια και απο οτι μας απεδειξε ειναι πολυ καλη φιλη γιατι αυτη ξημεροβραδιαστικε με τη δαφνη(δεν κατηγορω τη νορα αλου παειι σε μια που θελει να μπει και στη παρεα τρωμαρα της αλλα σε αυτο το πλανητη υπαρχει μονο αυτη κι ο στεφανος και οι αλλοι ειναι μονο γιια να ακουνε τα δικα της προβληματα λες και αυτοι δεν εχουν συγνωμη παραφερθηκα)
ενοειτε πως ψιφησα ευα αλλα ειμουν αναμεσα σε αυτη και τη νορα
ouki_loukanorikhgiamiazwh
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : RMS Titanic
Ασχολίες : polles

https://www.facebook.com/group.php?gid=128246800531083

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από ouki_loukanorikhgiamiazwh Παρ Απρ 02, 2010 4:20 pm

Izabella29 έγραψε:Μελίτα γιατί λατρεύω την γλυκύτητα της και την ομορφιά της ψυχής της.
Τα λάθη της είναι ανθρώπινα,ενώ έχει μόνο καλοσύνη μέσα της.Θα μπορούσα να είμαι κολλητή φίλη μαζί της!Αγαπώ Μελίτα Love
ααααααα τα λαθη της μελιτας ειναι ανθρωπινα και εχει καλοσινη στη ψυχη της ενω η ευα κακως εκανε λαθη και ειναι κακια ωραια αποψη
προσοπικα δεν θα ψιφιζα ποτε μια γυναικα σαν τη μελιτα δεν της αξιζει
ouki_loukanorikhgiamiazwh
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : RMS Titanic
Ασχολίες : polles

https://www.facebook.com/group.php?gid=128246800531083

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Παρ Απρ 02, 2010 4:21 pm

νορα γιατι ειναι θεα η γυναικα ειναι δυναμικη ειναι φοβερη και σοβαρη αλλα εχει και χιουμορ
λουκακος γιατι εχει χιουμορ και ειναι θεος
μανος γιατι εχει καταλαβει τα λαθη του
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από Ezantakou Παρ Απρ 02, 2010 4:36 pm

Να πώ και εγώ για τον αγαπημένο μου χαρακτήρα?

Δαγκωτό ΝΟΡΑ
Καταρχήν λατρεύω Αντιγόνη Δρακουλάκη, είμαι τρελή φάν της.. Αυτό που κάποτε είχα πάθει (και ακόμα δηλαδή) με την Ελένη Ράντου, τώρα το έχω πάθει με την Αντιγόνη.. Την θεωρώ απο τους καλήτερους ηθοποιούς με τεράστιες δυνατότητες πάνω στο αντικείμενο της...
Αλλά εδώ μιλάμε για Νόρα..
Είναι ο αγαπημένος μου χαρακτήρας λόγω της προσωπικότητας της.. Είναι πανέμορφη, πανέξυπνη, δυναμική και με τρελό χιούμορ... Είναι δίπλα στους φίλους της και τους βοηθάει.. Δεν έχει ίχνος εγωϊσμού πάνω της (μόνο με τον Λουκά κάτι παθαίνει ο εγωϊσμός της ❤ )..
Βέβαια πολλές φορές ξεφέυγει και δεν ξέρει τι θέλει απο τη ζωή της αλλά τώρα πια με τον Λουκά έχει ισορροπήσει (σχεδόν δηλαδή, δεν παίρνω και όρκο Razz )
Όπως και να έχει το θέμα, η Νόρα είναι μια γυναίκα που θα ήθελα να είμαι και δεν θα είμαι ποτέ...

Ελπίζω να μην ξέφυγα πολύ emmm
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από filitsa Παρ Απρ 02, 2010 5:02 pm

sifantid έγραψε:Ψηφίζω χωρίς δεύτερη σκέψη τη Νόρα! Προφανώς της έχω και μια αδυναμία, αλλά τι να κάνουμε; Έχω λατρέψει αυτόν το χαρακτήρα! Έχω ταυτιστεί μαζί του! Είναι τόσο δυναμική και ανεξάρτητη! Είναι επαγγελματίας μα πάνω απ'όλα έχει ήθος! Και μην ξεχνάμε ότι εκτός από το χιούμορ της ένα ακόμη ατού της είναι πως ο καλύτερος της φίλος και μελλοντικό amore της είναι ο Λουκάκος! Τι άλλο να ζητήσει κανείς; Επίσης από πέρσι με όλα τα γεγονότα με το Στέλιο και όλα όσα πέρασε "πορώθηκα" ακόμη πιο πολύ μαζί της, γιατί βρήκε τη δύναμη, μάζεψε τα κομμάτια της και ξανασηκώθηκε στα πόδια της! Δεν υπέκυψε στις πληγές της και τώρα προσπαθεί να συνεχίσει τη ζωή της! Άσχετα που τώρα ήρθε σφήνα η Νταίζη... Λατρεύω το χαρακτήρα της Νόρας και δεν μπορώ να φανταστώ να τον ερμηνεύει άλλη ηθοποιός πέρα από την αγαπημένη μας Αντιγόνη!
οτι ακριβως πιστευω και εγω Αντιγονη εισαι η αδυναμια μας
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από filitsa Παρ Απρ 02, 2010 5:08 pm

αλλα ας γραψω κι εγω προσωπικα εχω ταυτιστει με το ρολο της νορας ειναι δυναμικη,ανεξαρτητη και φυσικα αληθινη .αυτα που περασε περσι νε μεν την πτοησαν αλλα παρολα αυτα σταθηκε στα ποδια της ξανα αλλωστε και μονο απο αυτο φαινεται η συναμη και η θεληση που εχει .εχει φυσικα τρομερο χιουμορ .στεκεται στις φιλες της .ειναι γυναικα επαγγελματιας .και οπως ειπε και η σοφια πανω απο ολα εχει ηθος.προσωπικα ειμαι τρελη φαν της Αντιγονης δεν το εχω ξαναπαθει με αλλη ηθοποιο .και φυσικα δεν μπορω να φανταστω αλλη ηθοποιο να ερμηνευει καλυτερα απο την Αντιγονη ην Νορα .η αντιγονη εχει τον τροπο να σου περναει τα συναισθηματα της πραγματικα εχει μεγαλη εκφραστικοτητα την αγαπω
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Απρ 02, 2010 5:28 pm

noritsa fwka4ever έγραψε:
Izabella29 έγραψε:Μελίτα γιατί λατρεύω την γλυκύτητα της και την ομορφιά της ψυχής της.
Τα λάθη της είναι ανθρώπινα,ενώ έχει μόνο καλοσύνη μέσα της.Θα μπορούσα να είμαι κολλητή φίλη μαζί της!Αγαπώ Μελίτα Love
ααααααα τα λαθη της μελιτας ειναι ανθρωπινα και εχει καλοσινη στη ψυχη της ενω η ευα κακως εκανε λαθη και ειναι κακια ωραια αποψη
προσοπικα δεν θα ψιφιζα ποτε μια γυναικα σαν τη μελιτα δεν της αξιζει


Λοιπόν...δεν έθεσα καμία σύγκριση εγώ με Εύα και Μελίτα στο ποστ μου,όπως θα είδες!Μίλησα για τον αγαπημένο μου χαρακτήρα γιατί αυτό είναι το θέμα της ενότητας νομίζω,αλλά όχι να κρίνουμε όλους του ήρωες.

noritsa fwka4ever έγραψε:Ευα-η καλυτερη η πιο ομορφη ειιναι και ευαισθητη και δυναμικη ακριβως σαν εμενα δινετε με παθος στον ερωτα και τη φιλια και απο οτι μας απεδειξε ειναι πολυ καλη φιλη γιατι αυτη ξημεροβραδιαστικε με τη δαφνη(δεν κατηγορω τη νορα αλου παειι σε μια που θελει να μπει και στη παρεα τρωμαρα της αλλα σε αυτο το πλανητη υπαρχει μονο αυτη κι ο στεφανος και οι αλλοι ειναι μονο γιια να ακουνε τα δικα της προβληματα λες και αυτοι δεν εχουν συγνωμη παραφερθηκα)
ενοειτε πως ψιφησα ευα αλλα ειμουν αναμεσα σε αυτη και τη νορα

Όπως λοιπόν σχολίασες εσύ το πόστ μου να σου θυμίζω πως η Εύα που ξημεροβραδιάστηκε με την Δάφνη...πριν όχι και πολύ καιρό της είχε φάει στην ψύχρα τον άντρα και όχι επειδή όντως τον ήθελε,αλλά για ένα καπρίτσιο!Να μην αναφερθώ στην συμπεριφορά της απέναντι στην ίδια Δάφνη που τόσο αγαπάει,όταν έμαθε πως είναι αδελφή του Μάνου!Ναι φοβερή φίλη,θέλω και γω μία τέτοια βρε παιδιά!!!
Για μένα η Εύα είναι ο άνθρωπος που δεν θα ψήφιζα ποτέ και ο λόγος δεν χρειάζεται καν εξήγηση...
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Παρ Απρ 02, 2010 5:45 pm

filitsa έγραψε:αλλα ας γραψω κι εγω προσωπικα εχω ταυτιστει με το ρολο της νορας ειναι δυναμικη,ανεξαρτητη και φυσικα αληθινη .αυτα που περασε περσι νε μεν την πτοησαν αλλα παρολα αυτα σταθηκε στα ποδια της ξανα αλλωστε και μονο απο αυτο φαινεται η συναμη και η θεληση που εχει .εχει φυσικα τρομερο χιουμορ .στεκεται στις φιλες της .ειναι γυναικα επαγγελματιας .και οπως ειπε και η σοφια πανω απο ολα εχει ηθος.προσωπικα ειμαι τρελη φαν της Αντιγονης δεν το εχω ξαναπαθει με αλλη ηθοποιο .και φυσικα δεν μπορω να φανταστω αλλη ηθοποιο να ερμηνευει καλυτερα απο την Αντιγονη ην Νορα .η αντιγονη εχει τον τροπο να σου περναει τα συναισθηματα της πραγματικα εχει μεγαλη εκφραστικοτητα την αγαπω
αυτα ακριβως πιστευω και εγω και φυσικα συμφωνω σε ολα
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από ouki_loukanorikhgiamiazwh Παρ Απρ 02, 2010 8:09 pm

Izabella29 έγραψε:
noritsa fwka4ever έγραψε:
Izabella29 έγραψε:Μελίτα γιατί λατρεύω την γλυκύτητα της και την ομορφιά της ψυχής της.
Τα λάθη της είναι ανθρώπινα,ενώ έχει μόνο καλοσύνη μέσα της.Θα μπορούσα να είμαι κολλητή φίλη μαζί της!Αγαπώ Μελίτα Love
ααααααα τα λαθη της μελιτας ειναι ανθρωπινα και εχει καλοσινη στη ψυχη της ενω η ευα κακως εκανε λαθη και ειναι κακια ωραια αποψη
προσοπικα δεν θα ψιφιζα ποτε μια γυναικα σαν τη μελιτα δεν της αξιζει


Λοιπόν...δεν έθεσα καμία σύγκριση εγώ με Εύα και Μελίτα στο ποστ μου,όπως θα είδες!Μίλησα για τον αγαπημένο μου χαρακτήρα γιατί αυτό είναι το θέμα της ενότητας νομίζω,αλλά όχι να κρίνουμε όλους του ήρωες.

noritsa fwka4ever έγραψε:Ευα-η καλυτερη η πιο ομορφη ειιναι και ευαισθητη και δυναμικη ακριβως σαν εμενα δινετε με παθος στον ερωτα και τη φιλια και απο οτι μας απεδειξε ειναι πολυ καλη φιλη γιατι αυτη ξημεροβραδιαστικε με τη δαφνη(δεν κατηγορω τη νορα αλου παειι σε μια που θελει να μπει και στη παρεα τρωμαρα της αλλα σε αυτο το πλανητη υπαρχει μονο αυτη κι ο στεφανος και οι αλλοι ειναι μονο γιια να ακουνε τα δικα της προβληματα λες και αυτοι δεν εχουν συγνωμη παραφερθηκα)
ενοειτε πως ψιφησα ευα αλλα ειμουν αναμεσα σε αυτη και τη νορα

Όπως λοιπόν σχολίασες εσύ το πόστ μου να σου θυμίζω πως η Εύα που ξημεροβραδιάστηκε με την Δάφνη...πριν όχι και πολύ καιρό της είχε φάει στην ψύχρα τον άντρα και όχι επειδή όντως τον ήθελε,αλλά για ένα καπρίτσιο!Να μην αναφερθώ στην συμπεριφορά της απέναντι στην ίδια Δάφνη που τόσο αγαπάει,όταν έμαθε πως είναι αδελφή του Μάνου!Ναι φοβερή φίλη,θέλω και γω μία τέτοια βρε παιδιά!!!
Για μένα η Εύα είναι ο άνθρωπος που δεν θα ψήφιζα ποτέ και ο λόγος δεν χρειάζεται καν εξήγηση...
ναι μονο που η ευα παραδεχετε τα λαθη της και εχει ζητησει χιλιαδες φορες συγνωμη κι αφου τη συχωρεσε η δαφνη μπορω κι εγω και ο νικολας ανιλικο δεν ειναι πηγε με τη θεληση του
επισης εγω θα ηθελα μια φιλη σαν την ευα και οχι σαν τη μελιτα που δεν παραδεχετε τα λαθη της και επικεντρο του κοσμου ειναι παντα αυτη και ο στεφανος και οι αλλοοι υπαρχουν για να ακουν μονο τα προβληματα της μια τετοια φιλη δεν θα ηθελα
ouki_loukanorikhgiamiazwh
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : RMS Titanic
Ασχολίες : polles

https://www.facebook.com/group.php?gid=128246800531083

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Απρ 02, 2010 8:18 pm

Καλά να φτάσουμε πουθενά δεν πρόκειται,οπότε απλά παραιτούμαι από την συζήτηση!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από tinaki18 Σαβ Απρ 03, 2010 12:26 am

ειμαι αναμεσα σε μαριλια δαφνη και νικολα!!!!!!


και οι 3ισ εξισου αγαπημενοι μ :


δαφνη: την συμπαθω πολυ ,γιατι ειναι πλ καλος ανθρωποσ στην σειρα!
μαριλια:ειναι τσαμπουκας και μ αρεσει που τα χωνει και μ αρεσει στισ σκηνη της μετα την πτωχευση του μανου!τι γλυκια σκηνη!
νικολας:ειναι πλ καλος ανθρωποσ ξερει να συνγχωρει και δεν κανει πλεον αλλα λαθοι ,αγαπαει πραγματικα την δαφνη και τεριαζουνε πλ!
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από koalaki Σαβ Απρ 10, 2010 6:57 pm

Μάνος Λύτρας,διότι είναι παρεξηγημένος ,αλλά το καλύτερο παιδί..
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από dikigoros tou diavolou Κυρ Απρ 11, 2010 9:24 pm

Ο καθενας ειναι μοναδικη προσωπικότητα και ανταποκρίνεται τελεια στο ρόλο του.. Το καλο με τους χαρακτηρες των Μυστικων ειναι πως δεν ειναι καρικατουρες αλλα ο καθενας βρισκεται αντιμετωπος με παθη,διλημματα και εχει και τον καλο και τον κακο του εαυτό.. Ολοι εχουν τη δικη τους αληθεια και οι συγκυριες πολλες φορες δικαιολογουν και τα μεγαλυτερα ''φαινομενικα'' λαθη των ηρώων.. Ομως αν επρεπε να διαλεξω εναν χαρακτηρα θα διαλεγα την Θεα.. Ποια αλλη ειναι η Θεα?? Αμαλια εννοειται!! Η γυναικα τα σπαει πραγματικα!! Οι ατακες της τα σπανε! Η γυναικα δινει απιστευτα!! Η τρελα της και το υφος της και το βλεμμα της την απογειωνουν.. Αμφιλεγομενος και παρεξηγημένος χαρακτηρας αλλα πιστευω πως όλοι συμφωνουν ότι χωρις τις ατακάρες της το εργο θα ηταν πιο βαρετο!! Τους γειωνει κανονικα όλους όπως μόνο αυτη ξερει!! Αμαλιάρα δαγκωτό!!!

dikigoros tou diavolou
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από dafnoulaki-nikolakos Παρ Μάης 07, 2010 4:12 pm

ouki_mpougiouritsa έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
noritsa fwka4ever έγραψε:
Izabella29 έγραψε:Μελίτα γιατί λατρεύω την γλυκύτητα της και την ομορφιά της ψυχής της.
Τα λάθη της είναι ανθρώπινα,ενώ έχει μόνο καλοσύνη μέσα της.Θα μπορούσα να είμαι κολλητή φίλη μαζί της!Αγαπώ Μελίτα Love
ααααααα τα λαθη της μελιτας ειναι ανθρωπινα και εχει καλοσινη στη ψυχη της ενω η ευα κακως εκανε λαθη και ειναι κακια ωραια αποψη
προσοπικα δεν θα ψιφιζα ποτε μια γυναικα σαν τη μελιτα δεν της αξιζει


Λοιπόν...δεν έθεσα καμία σύγκριση εγώ με Εύα και Μελίτα στο ποστ μου,όπως θα είδες!Μίλησα για τον αγαπημένο μου χαρακτήρα γιατί αυτό είναι το θέμα της ενότητας νομίζω,αλλά όχι να κρίνουμε όλους του ήρωες.

noritsa fwka4ever έγραψε:Ευα-η καλυτερη η πιο ομορφη ειιναι και ευαισθητη και δυναμικη ακριβως σαν εμενα δινετε με παθος στον ερωτα και τη φιλια και απο οτι μας απεδειξε ειναι πολυ καλη φιλη γιατι αυτη ξημεροβραδιαστικε με τη δαφνη(δεν κατηγορω τη νορα αλου παειι σε μια που θελει να μπει και στη παρεα τρωμαρα της αλλα σε αυτο το πλανητη υπαρχει μονο αυτη κι ο στεφανος και οι αλλοι ειναι μονο γιια να ακουνε τα δικα της προβληματα λες και αυτοι δεν εχουν συγνωμη παραφερθηκα)
ενοειτε πως ψιφησα ευα αλλα ειμουν αναμεσα σε αυτη και τη νορα

Όπως λοιπόν σχολίασες εσύ το πόστ μου να σου θυμίζω πως η Εύα που ξημεροβραδιάστηκε με την Δάφνη...πριν όχι και πολύ καιρό της είχε φάει στην ψύχρα τον άντρα και όχι επειδή όντως τον ήθελε,αλλά για ένα καπρίτσιο!Να μην αναφερθώ στην συμπεριφορά της απέναντι στην ίδια Δάφνη που τόσο αγαπάει,όταν έμαθε πως είναι αδελφή του Μάνου!Ναι φοβερή φίλη,θέλω και γω μία τέτοια βρε παιδιά!!!
Για μένα η Εύα είναι ο άνθρωπος που δεν θα ψήφιζα ποτέ και ο λόγος δεν χρειάζεται καν εξήγηση...
ναι μονο που η ευα παραδεχετε τα λαθη της και εχει ζητησει χιλιαδες φορες συγνωμη κι αφου τη συχωρεσε η δαφνη μπορω κι εγω και ο νικολας ανιλικο δεν ειναι πηγε με τη θεληση του
επισης εγω θα ηθελα μια φιλη σαν την ευα και οχι σαν τη μελιτα που δεν παραδεχετε τα λαθη της και επικεντρο του κοσμου ειναι παντα αυτη και ο στεφανος και οι αλλοοι υπαρχουν για να ακουν μονο τα προβληματα της μια τετοια φιλη δεν θα ηθελα
ωραια ηρθε η φαν της δαφνης να ξεκαθαρισει τα πραγματα πεστα ουκι ή νοριτσα καλα τα λες κοριτσι μου καταλαβε τα λαθη της το ευακι μας
κι αφου τα συχωρεσαι η θεααααα μου μπορουμε κι εμεις καλα τα λες

dafnoulaki-nikolakos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από dafnoulaki-nikolakos Παρ Μάης 07, 2010 4:12 pm

ΔΑΦΝΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

dafnoulaki-nikolakos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από iloveeva+manos!! Κυρ Μάης 09, 2010 12:02 am

Μανος ή Ευα..... :?:
Δυσκολο αλλα θα πω Ευα!!
iloveeva+manos!!
iloveeva+manos!!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΑΤΡΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Κυρ Μάης 09, 2010 1:13 am

οι δυο αγαπημενη μου ειναι η νορα και ο λουκας. αλλα νομιζω οτι τελικα θα πω τον ΛΟΥΚΑΚΟ
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από mariannitaki Πεμ Ιουν 17, 2010 1:08 pm

Ο αγαπημενος μου χαρακτηρας ειναι το ζευγος νορα λουκα!!!!!!
Αλλα με τις εξελιξεις τους εχουν λιγο παραμελισει πιστευω!!!!!!!
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από manthaki-loukanoraki Πεμ Ιουν 17, 2010 1:31 pm

Εμενα φυσικα το αγαπημενο μου ζευγαρι ειναι ο ΛΟΥΚΑΣ και η ΝΟΡΑ...
και νομιζω οτι ο αγαπημενος μου χαρακτηρας πιστευω πως ειναι το ΝΟΡΑΚΙ..!
manthaki-loukanoraki
manthaki-loukanoraki
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο τρελοκοσμο Νορας και Λουκα!!!
Ασχολίες : Βλεπω τα ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ και αυτο φτανει.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Πεμ Ιουν 17, 2010 1:42 pm

τρεις ειναι οι αγαπημενοι μου χαρακτηρες ΝΟΡΑ , ΕΥΑ , ΛΟΥΚΑΣ αλλα θα διαλεξω τον ΛΟΥΚΑΚΟ !!!
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από ειρηνη7 Πεμ Ιουν 17, 2010 2:28 pm

λατρευω και τους δυο νορα λουκας for ever και ως εκ τουτου δεν μπορω να ξεχωρισω καποιον απο τους δυο!!!Τρελαινομαι γενικα για το ζευγαρι αυτο σαν συνολο!!! Palamakia
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από alex1 Πεμ Ιουν 17, 2010 5:27 pm

μελιτα και παλι μελιτα,ξερει να αγαπαει με παθος,δινεται ολοκληρωτικα,ειναι σωστη μανα,και πανω απο ολα αγνη ψυχη!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένος χαρακτήρας! - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας!

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Πεμ Ιουν 17, 2010 5:48 pm

alex1 έγραψε:μελιτα και παλι μελιτα,ξερει να αγαπαει με παθος,δινεται ολοκληρωτικα,ειναι σωστη μανα,και πανω απο ολα αγνη ψυχη!
Καλως ηρθες Αλεξ στην παρεα μας.....
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης