Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

+6
Moonstone
jim7
Alex
Clarabelle
KatsaroYpotheto
Vampirela
10 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Vote_lcap45%Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Vote_rcap 45% 
[ 5 ]
Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Vote_lcap45%Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Vote_rcap 45% 
[ 5 ]
Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Vote_lcap9%Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Vote_lcap0%Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Vote_lcap0%Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Vote_lcap0%Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 11
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από Vampirela Δευ Ιουν 15, 2009 8:04 pm

Πως σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από Vampirela Δευ Ιουν 15, 2009 8:06 pm

Και μόνο για το γεγονός ότι σήμερα ένας ένας ήταν λες και έβλεπες ένα παιδάκι που μόλις του ανακοίνωσαν ότι θα πάει διακοπές διαρκείας στην Disneyland ψηφίζω το επεισόδιο τέλειο!!!!

Ε ρε Κυριάκο χουνέρι που σε περιμένει...

: jump : : jump : runaround runaround : juhu : : juhu :
Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Ιουν 15, 2009 8:07 pm

Σήμερα το επεσόδιο για μένα ήταν ΤΕΛΕΙΟ!!

Η χαρά του τηλεθεατή που βλέπε τον εκβιαστή να συγχύζετα και όλους τους υπόλοιπους να το χαίρονται!!!

Αχχχχχχχ!!! Αυτό μόνο και τίποτε άλλο χιχχιχχιχι

kyma
kyma
kyma
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιουν 15, 2009 8:40 pm


Σήμερα το επεισόδιο το ψηφίζω πολύ καλό.
Ξεκίνησε σαν παιδική χαρά και κατέληξε θρυλεράκι.
Τι χαρά ήταν αυτή που πήραν. Το καταδιασκέδασαν και για να πω την αλήθεια μαζί τους και γω.Palamakia

Μπράβο ρε Λουκάκο. Το έξυπνο πουλί απ τη μύτη πιάνεται. Πως του τα πήρανε πίσω του Κυριάκου!!!!!!!!!
Και σαν να μην έφτανε αυτό τον στείλανε και στη μαντάμ Αμαλία και σπάσανε το κοινό μέτωπο. ΤΕΛΕΙΑ

Λουκάς και Νόρα μπορεί να μην είναι μαζί αλλά λειτουργούν σαν ζευγάρι. Κάνουν όμοιες κινήσεις αυτοί οι δύο και συμπληρώνουν ο ένας τον άλλο. Μη πω οτι κάνουν τις ίδιες σκέψεις και καταλήγουν στα ίδια συμπεράσματα.

Ο εχθρός εν τω μεταξύ τα στέλνει σετάκια τα δώρα. Το άσπρο σακάκι χάλια, αλλά η μαύρη τουαλέτα μπορεί για νυφικό να είναι μακάβρια αλλά για άλλη περίσταση μια χαρά τη βρίσκω.

Σήμερα η Εύα για άλλη μια φορά τους έστειλε. Ελπίζω να κατάλαβαν διαφορετικά ας τους το πει τραγουδιστά. Το χρήμα δεν το λογαριάζω, τα δυό σου μάτια σαν κοιτάζω κλπ κλπ.

Ο Οδυσσέας τα πήρε και άδικο δεν του ρίχνω. Η Μελίτα κυρία με όλους τους υπόλοιπους, μαζί του ξεσπάει τα νεύρα της. Αυτό όμως εμένα μου δείχνει δέσιμο. Μπορεί και να κάνω λάθος αλλά συνήθως αφηνόμαστε ελεύθεροι σ αυτούς που νοιώθουμε κοντά μας.

Τελικά ο Φώτης αυτοκτόνησε ή μάλλον αυτό πίστευαν μέχρι τώρα. Ας ελπίσουμε οτι αύριο θα μάθουμε κάτι περισσότερο. Σιγά σιγά παίρνουμε πληροφορίες, έστω και με το σταγονόμετρο.

Για το τέλος άφησα τις αντιρρήσεις μου. Καντίνσκυ για παιδικό δωμάτιο? slap





Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από Alex Δευ Ιουν 15, 2009 9:01 pm

τέλειο κι από μένα! : juhu : kyma θα πω μόνο τί μου άρεσε πάρα πολύ...

Εύα-Αμαλία...θεές... Palamakia επιτέλους της τα είπε τέλεια η Εύα! χαχαχαχαχαχα...εκεί που πέθανα όμως ήταν: "Αμαλία: Καλημέρα σας! Εύα: Καλημέρα σας!" gelio φοβερή η Ξυλά σήμερα... : respect : όταν χαμογελάει είναι κούκλα και γλύκα! και της πήγαινε πολύ και το αστείο στυλάκι!

η παρέα, που την έφερε στον Κυριάκο! woohoo κι ο Λουκάκος μια χαρά τα κανόνισε! να δούμε πως θα τους βγει στο τέλος βέβαια...

Λουκάς και Νόρα...εκεί με το μπουστάκι! η Δρακουλάκη είναι κορυφή στο να τον παίζει το Λουκά! :wink2: έτσι κοπελιά! μη μασάς!

Εύα-Μάνος...και στο γραφείο...και για τις βέρες...καλά, εκεί ήταν τέλειοι...και ο διάλογος τους στο τηλέφωνο..και στην παραλία μετά...απίθανοι... Love!

Εύα-Νόρα επίσης...είναι φοβερές μαζί...πολύ κοντά...αληθινές φίλες επιτέλους...κι ο διάλογος κι η πλακίτσα για τον πρώην της Εύας super!

Ο Κυριάκος και η Αμαλία...θα το πάθουν το εγκεφαλικό σίγουρα...θα μας σκάσουν στο περίμενε βέβαια μέχρι τότε...

αυτά, ως προς τα πολύ δυνατά...


είπα ότι θα μείνω μόνο στα ευχάριστα, αλλά ας πω και δυο ακόμα...εκεί με το απουσιολόγιο...έλεος πια! μακάβριος ο τύπος που τα κάνει όλα αυτά...για να μην πω για τα νυφικά και τα κοστούμια...δεν παίζεται η Ακρίτα πάντως...

ο Μανούλης την έχει κάνει τη στραβή του...η Εύα το καταλάβε σίγουρα..τον διαβάζει με τη μία...να δούμε τι θα πει ο τύπος...κι ο Λουκάς ξεσκέπασε το Χρηστάκη..αλλά αρκετά άνετο τον είδα αυτόν...

είπα να μην τη σχολιάσω, αλλά δεν μπορώ.. αυτή η Δάφνη, μου τι δίνει στα νεύρα... maaaad

ανυπομονώ για το αυριανό... runaround και για όλα τα επόμενα νομίζω από εδώ και μπρος! για να δούμε τι θα δούμε...
Alex
Alex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιουν 15, 2009 9:07 pm



Αlex συμφωνώ έχει αρχίσει και δίνει γκάζια η Ακρίτα.
Μου φαίνεται οτι από δω και μπρος θα επιταχύνει συνεχώς.







Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από Alex Δευ Ιουν 15, 2009 9:13 pm

Ο Οδυσσέας τα πήρε και άδικο δεν του ρίχνω. Η Μελίτα κυρία με όλους τους υπόλοιπους, μαζί του ξεσπάει τα νεύρα της. Αυτό όμως εμένα μου δείχνει δέσιμο. Μπορεί και να κάνω λάθος αλλά συνήθως αφηνόμαστε ελεύθεροι σ αυτούς που νοιώθουμε κοντά μας.

κι εγώ συμφωνώ Clarabelle...έτσι είναι...αφήνεται ελεύθερη...τον νιώθει πολύ κοντά της...του ανοίγεται..όταν έρθει η πρώην θα "φάει" τη συνειδητοποίηση της κι αυτή νομίζω...

Σήμερα η Εύα για άλλη μια φορά τους έστειλε. Ελπίζω να κατάλαβαν διαφορετικά ας τους το πει τραγουδιστά. Το χρήμα δεν το λογαριάζω, τα δυό σου μάτια σαν κοιτάζω κλπ κλπ.

χαχαχαχαχα...ωραία το έθεσες... : respect : ναι ρε γμτ...μπορεί να φαντάζει ακραίο, αλλά εμένα αυτό είναι που μου αρέσει στην Εύα...είναι παθιασμένη...νιώθει στον απόλυτο βαθμό...

Για το τέλος άφησα τις αντιρρήσεις μου. Καντίνσκυ για παιδικό δωμάτιο?slap

μαζί σου κι εδώ..πες τα χρυσόστομη...δεν το προσάπτω στην Ακρίτα αυτό όμως..ήταν που τη βλακεία την έβαλε στο στόμα της Δάφνης, γι'αυτό και την δικαιολογώ! lol! gelio
Alex
Alex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από jim7 Δευ Ιουν 15, 2009 9:35 pm

Clarabelle έγραψε:

Για το τέλος άφησα τις αντιρρήσεις μου. Καντίνσκυ για παιδικό δωμάτιο? slap


Τελικά είναι και ξενομανής η Δάφνη. Γιατί δηλαδή θα τις κακόπεφτε ένας Τσαρούχης, ένας Φασιανός ε?
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από Moonstone Δευ Ιουν 15, 2009 9:59 pm

Clarabbele ετοιμάζεσαι βλέπω με την υπογραφή σου για την άφιξη του πρώην; Idea

Το επεισόδιο το ψήφισα τέλειο γιατί με κράτησε σε ενδιαφέρον και σε αγωνία μέχρι την τελευταία σκηνή!

Η Εύα με την Νόρα και την Αμαλία μου αρέσουν πάντα. Με την πρώτη γιατί βγάζουν μια πολύ ωραία χημεία ως φίλες και με την Αμαλία για την πολύ ωραία χημεία του σκύλου με τη γάτα κάτι! Tongue

Πολύ έξυπνο το σχέδιο του Λουκάκου αν πετύχει θα είναι τέλειο.

Η Μελίτα τι γίνεται τώρα; Εχει γίνει τελείως βαρετή και νομίζω ότι με τη Δάφνη ταιριάζουν απόλυτα δεν είναι τυχαίο τελικά αυτό που λένε ούνα φάτσα ούνα ράτσα! Θα ήθελε να είναι ερωμένη του Μάνου έ; Ε βέβαια δεν μπόρεσε να τον κρατήσει τι να κρατήσει δηλαδή ποτέ δεν τον είχε και προσπαθεί να κάνει τα πάντα.... Ο Μάνος της μιλούσε δεν της μιλούσε το ίδιο ήταν φαινόταν ότι έκανε αγγαρία.
Α και κάτι ακόμα της πρότεινε να βρει κάποιον που να είναι ισάξιός της, υπήρχε ποτέ περίπτωση να το πρότεινε κάτι αντίστοιχο στην Εύα;!!!!!!!!!!!!!! Καλύτερα να την σκότωνε για να μην την είχε κανείς....Siga...
Φυσικά και να αισθάνεται άσχημα. ΠΟΥ θα συγκριθεί με την Εύα. Το μόνο μελανό σημείο της Εύας είναι το πως χειρίστηκε το θέμα της Μαρίλιας κατά τα άλλα αυτή είναι η σύντροφος που θα ήθελαν πραγματικά πολλοί άντρες και ο Λουκάς άψογα το είπε στον Μάνο για την Εύα!!
Η Μελίτα ότι και να κάνει ένα πράγμα θα την σώσει μόνο να τα μπλέξει με τον Οδυσσέα που την αγαπάει κιόλας και να ξεκόψει από την Δάφνη γιατί δεν την βλέπω καλά....αλλά δεν ξέρω τελικά όμοιος ομοίω ζευγαρώνει!!!!!
Απαράδεκτη στο θέμα του Οδυσσέα δεν της φταίει αυτός, από την άλλη ίσως όμως και να είναι και μια ηλιαχτίδα αυτό για το θέμα του Οδυσσέα γιατί συνήθως ξεσπάμε σε αυτούς που είναι ή τους νοιώθουμε δικούς μας ανθρώπους οπότε.....

Το "φλερτ" του Λουκά με τη Νόρα (γιατί υπάρχει) είναι πολύ ωραίο και με κάνει και χαμογελώ πάντα.

Ο Ρούσσος τη γουστάρει την Εύα αυτό είναι σίγουρο και γιατί να μην τη γουστάρει φαίνεται ότι είναι ρομαντικός έχει πολλές φορές μιλήσει για μεγάλες αγάπες και θυσίες και όνειρα που δεν έχει πραγματοποιήσεις οπότε την καταλαβαίνει την Εύα και την παραδέχεται. Πάντως του Μάνου δεν του πολυάρεσε που πήγε να μιλήσει στον Ρούσσο χωρίς αυτόν χαχαχαχαχα. Την Εύα όσο νομίζει ο Μάνος ότι την ελέγχει έτσι βλέπει πόσο δυναμική είναι ή μπορεί να είναι....αυτή του ταιριάζει κακά τα ψέματα.

Ο Αρζόγλου επίσης ήρεμος και τρυφερός σε αυτό που είπε.

Τέλος άλλη μια υπέροχη και συντροφική κίνηση της Εύας όπως ξεκινήσαμε και από χθές να λέμε. Στηρίζει τον άντρα της, την αγάπη της ολοι το ίδιο θα κάναμε στη θέση της. Πλέον στο σημείο που έχουμε φτάσει βλέπω έναν Μάνο παραδομένο στην Εύα, είναι ερωτευμένος, την αγαπάει πολύ, είναι η γυναίκα του, στέκεται δίπλα του, έχουν ένα παιδί μαζί, δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να κάνει και να τα αλλάξει κάτι, γιατί αυτό με την προδοσία επαναλαμβάνεται κάθε μέρα....θα δούμε!
Η σκηνή στο κοσμηματοπωλείο που της φίλησε τρυφερά το χέρι ήταν πολύ πολύ γλυκειά!
Love!



Gamos
Moonstone
Moonstone
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από Kiki Δευ Ιουν 15, 2009 11:21 pm

Eγώ σοκαρίστηκα με το μαύρο νυφικό και το πένθιμο κοστούμι gelio
Λέτε να τα στέλνει ο πρών της Εύας? huhu
Ηταν ένα πολυ καλό επεισόδιο. Γέλασα πολύ με την αντίδραση της Εύας στην Αμαλία xaxa
Αυτή η Αμαλία ώρες ώρες με εκνευρίζει πολύ faint wall
Θέλω πάαααρα πολύ επιτέλους Νορα και Λουκά μαζι Love!
Επίσης σαν άντρας μ'αρέσει πολύ ο Χρήστος :D
Kiki
Kiki


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιουν 15, 2009 11:25 pm

Επίσης σαν άντρας μ'αρέσει πολύ ο Χρήστος



Τελικά η Ακρίτα ξέρει να διαλέγει τους καλύτερους μπράβους
Και ο Στράτος έτσι ξεκίνησε και ο τύπος με τα μαύρα στο τέλος της τρίτης σεζόν ήταν καλός



Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από sketi_omorfia Δευ Ιουν 15, 2009 11:33 pm

H Δαφνη ηταν σημερα λιγο πιο καλη ή μου φανηκε? Εκτος απο τις "προχω" ιδεες της για το παιδικο δωματιο, μου θυμισε λιγο την παλια καλη Δαφνη (μια και το 'φερε η κουβεντα και η Γκουερνικα θα 'ταν ιδανικη για παιδικο δωματιο. Εχει και ζωακια !!!).

Μου εκανε επισης εντυπωση οτι στο απουσιολογιο εγραφε τις λεξεις "απων" και "απουσα". Οταν αποφασισαν οι 6 να το αλλαξουν και να μετρανε απουσιες πλεον και οχι παρουσιες ήταν μονοι τους. Αρα αυτο ειναι αλλη μια αποδειξη οτι ειναι καποιος απο την παρεα. Εχει γουστο λεει να ειναι η Δαφνη geek . Εχει ετσι κι αλλιως ενα κολλημα με την Ευα απο τα παλια και τωρα τα εχει παρει και με το Μανο. Επισης μπορει να πηγαινει στο απουσιολογιο οποτε θελει.

Επισης μου αρεσει πολυ ο κηπος της Αγγελας. Θα πρεπει ομως να ξοδευει λιγοτερο νερο (ως forum πρεπει να περναμε και οικολογικα μυνηματα flower )
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Ιουν 15, 2009 11:35 pm

Moonstone έγραψε:
Ο Αρζόγλου επίσης ήρεμος και τρυφερός σε αυτό που είπε.

Διαφωνώ και μάλιστα θα έλεγα: ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥ!!!

Ο Ηλίας Γεραλής (γιατί μιλάμε πάντα για χαρακτήρες και όχι για ανθρώπους) ρώτησε: "Κινδυνεύει το παιδί μου? Το εγγόνι μου?"

Ένα παιδί έχει? Ένα εγγόνι? ΝΟ ΝΟ ΝΟ!!! -.-

Αλλά πάντα μέσα στην καρδιά του ΕΝΑ παιδί έχει! Δεν σκέφτεται το καλό του συνόλου και του γιού του πιο συγκεκριμένα, όλη του η έγνοια είναι να παραδοθεί για να νιώσει καλά η κορούλα του! Κορούλα να σου πετύχει... (αλλά αυτό είναι άλλο κεφάλαιο!) Απαράδεκτη ατάκα αλλά σε ώρα κρίσιμη κ επικίνδυνη τον κίνδυνο που έχει το ΠΑΙΔΙ του σκέφτηκε, όχι ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ του!

Στο κάτω κάτω ας μην ξενο***** (Razz) να ήξερε ποια και πόσα είναι τα παιδιά του, να τα έχει μεγαλώσει όλα αυτός! Αντί να είναι πιο μαλακός με τον Μάνο τον έχει απέξω από την καρδιά του τελείως! ΝΤΡΟΠΗ!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιουν 15, 2009 11:41 pm

η Γκουερνικα θα 'ταν ιδανικη για παιδικο δωματιο. Εχει και ζωακια



Tελικά τι καταπληκτικό φόρουμ είμαστε εμείς τα εικαστικά τα παίζουμε στα δάχτυλα.
Βρε μήπως να μας πάρει βοηθούς εκείνο το παληκάρι που θάρθει απ τα ξένα που είναι και της δουλειάς? lol!


Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από sketi_omorfia Δευ Ιουν 15, 2009 11:43 pm

Tελικά τι καταπληκτικό φόρουμ είμαστε εμείς τα εικαστικά τα παίζουμε στα δάχτυλα.
Βρε μήπως να μας πάρει βοηθούς εκείνο το παληκάρι που θάρθει απ τα ξένα που είναι και της δουλειάς?



ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ !!!!!!
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Ιουν 15, 2009 11:49 pm

Eγώ πάλι διαφωνώ με σας συμφωνώ με την ασουλούπωτη μοντελίστ!

Ο Καντίνσκυ καλός είναι, τα κρέατα Βοιωτίας πάλι συγνώμη αλλά θα έβγαζαν εντελώς σχιζοφρενή παιδάκια! Έλεος!!!
Geros
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από Alex Τρι Ιουν 16, 2009 12:07 am

ρε παιδιά , αφηρημένη τέχνη σε παιδικό δωμάτιο? το μόνο που θα κόλλαγε ίσως είναι το ότι είναι πολύχρωμα τα έργα του...αλλά και το πολύ χρώμα, έτσι μπερδεμένο που είναι στο αφηρημένο, θα τα έκανε τούρμπο τα μικρά..!!! gelio
ο Κadinsky γενικά μου αρέσει πάντως...στο παιδικό δεν μου κολλάει...:wink2:
Alex
Alex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από sketi_omorfia Τρι Ιουν 16, 2009 12:07 am

Ναι, τα κρεατα Βοιωτιας σε πειραξανε! Αν παρει χαμπαρι το παιδακι τι ρολο βαρανε οι γονεις του, οι θειοι του, οι παπουδες του και ολη η παρεα, η Γκουερνικα θα του φανει τραγουδακι των Mazoo and the Zoo του Alter !!!

Ο παπους εχει σκοτωσει τη γιαγια, ο μπαμπας εχασε την αδεια εξασκησεως επαγγελματος γιατι ήθελε να κανει σταχτη ενα εργοστασιο, ο θειος εχει πατησει επι πτωματων για να φτασει εκει που εφτασε, η θεια ηταν παντρεμενη με τον πατερα του αλλα πιο πριν γυριζε "καλλιτεχνικες ταινιες" η παρεα της μαμας και του μπαμπα εχουν στο ενεργητικο τους ενα φονο, κατι βιασμους, βαζουν κοσμο στη φυλακη χωρις να φταιει, αθωωνουν τους αλλους που φταινει (βλεπε υποθεση ψυχακια) ... ε, τι να σου κανει κι αυτο. Βλεπει και τη μανα του να ντυνεται ετσι. Πολυ θελει νομιζεις?
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από Alex Τρι Ιουν 16, 2009 12:09 am

Clarabelle έγραψε:
η Γκουερνικα θα 'ταν ιδανικη για παιδικο δωματιο. Εχει και ζωακια



Tελικά τι καταπληκτικό φόρουμ είμαστε εμείς τα εικαστικά τα παίζουμε στα δάχτυλα.
Βρε μήπως να μας πάρει βοηθούς εκείνο το παληκάρι που θάρθει απ τα ξένα που είναι και της δουλειάς? lol!




χαχαχαχαχα...καλό!!!
Alex
Alex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Ιουν 16, 2009 12:10 am

sketi_omorfia έγραψε:Ναι, τα κρεατα Βοιωτιας σε πειραξανε! Αν παρει χαμπαρι το παιδακι τι ρολο βαρανε οι γονεις του, οι θειοι του, οι παπουδες του και ολη η παρεα, η Γκουερνικα θα του φανει τραγουδακι των Mazoo and the Zoo του Alter !!!

Ο παπους εχει σκοτωσει τη γιαγια, ο μπαμπας εχασε την αδεια εξασκησεως επαγγελματος γιατι ήθελε να κανει σταχτη ενα εργοστασιο, ο θειος εχει πατησει επι πτωματων για να φτασει εκει που εφτασε, η θεια ηταν παντρεμενη με τον πατερα του αλλα πιο πριν γυριζε "καλλιτεχνικες ταινιες" η παρεα της μαμας και του μπαμπα εχουν στο ενεργητικο τους ενα φονο, κατι βιασμους, βαζουν κοσμο στη φυλακη χωρις να φταιει, αθωωνουν τους αλλους που φταινει (βλεπε υποθεση ψυχακια) ... ε, τι να σου κανει κι αυτο. Βλεπει και τη μανα του να ντυνεται ετσι. Πολυ θελει νομιζεις?


xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

: respect : No Comments!!!!! : respect :

xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιουν 16, 2009 12:12 am



Αυτό που βαφτίσαμε τη Γκουέρνικα κρέατα βοιωτίας με στέλνει αδιάβαστη.
Α ρε δόλιε Πικάσσο τι σούμελε να πάθεις




Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από sketi_omorfia Τρι Ιουν 16, 2009 12:17 am

Το "ασουλουπωτη μοντελιστ" ειναι ολα τα λεφτα ... Τρομερο !! Μπραβο κατσαρο υποθετο !!
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από Kiki Τρι Ιουν 16, 2009 12:20 am

Εμένα με τρομάζει η σκέψη ότι όλα αυτά τα κολπάκια τα κάνει κάποιος απο την παρέα /S
Kiki
Kiki


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιουν 16, 2009 12:29 am



Πάντως η sketi_omorfia εχει δίκιο.
Όταν αποφάσισαν να αλλάξουν και να μετρούν απουσίες αντί για παρουσίες ήταν μόνοι.
Άρα τα μηνύματα τα γράφει κάποιος απ όλους.





Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο: 189 Ημερομηνία : 15-06-2009

Δημοσίευση από Kika Τρι Ιουν 16, 2009 10:00 am

Πολύ σωστά ομιλεί η sketi_omorfia σε ό,τι αφορά στο απουσιολόγιο. Πέρα από το σεναριακό όμως, που προφανώς κάπου μας κατευθύνει, έτσι που φωνάζουν όλοι τους όποτε συναντιούνται(στης Δάφνης κυρίως), ο οποιοσδήποτε που κρυβεται πίσω από τα δεντράκια, θα μπορούσε να τους έχει ακούσει.

Το κόκκινο μπλουζάκι ουδόλως πέρασε απαρατήρητο. Ως σωστός δικηγόρος ο Λουκάς, οφείλει να είναι παρατηρητικός και να εξετάζει όλες τις καταθέσεις. Ένορκες ή μή, Ταμιευτηρίου ή Όψεως! Δεν ξέρω αν μπορούμε να το πούμε ξεστράβωμα ακριβώς, αλλά είναι μιά αρχή τουλάχιστον. Κι αυτό το φλερτ μπορεί να μας πάρει καιρό, αλλά θα έχει πολύ ενδιαφέρον! Υπομονή κόρες μου, υπομονή..

Εύα-Αμαλία και Αμαλία-Κυριάκος σε σκηνές απείρου κάλλους και γέλιου! Μ'άρεσε που, μετά από πολύ καιρό, είδαμε την Αγγέλα να γελάει και να διασκεδάζει λίγο.

Ο κ.Καρτάλης δεν ξέρει τί έχει από χρήμα και εμείς δεν ξέρουμε τί έχει στο μυαλό του να κάνει. Πάντως, αν το σκεφτείς, τα αγκάθινα στεφάνια μπορούν να θεωρηθούν έργο τέχνης και καλλιτεχνική άποψη. Παραβλέπω το ψεματάκι της Εύας ότι δεν έχει επικοινωνία με τον καλλιεργημένο άνθρωπο, όπως και το χιουμοριστικό ενδιαφέρον της Νόρας να τον γνωρίσει. Δεν θέλω χαζάαααα..

Είμαι περίεργη να δω αν θα πουν στον Ηλία την αλήθεια για το τί έγινε εκείνο το βράδυ. Μπορεί ο Ηλίας να δόσει πληροφορίες ή μιά άλλη διάσταση για εκείνη τη νύχτα. Μπορεί και όχι βέβαια. Υποθέσεις κάνω.

Πλάκα έχουν ο Μάνος και η Εύα. Ο κόσμος το χει τούμπανο για τα στεφάνια και τα ρέστα κι αυτοί κρυφό καμάρι! Η δε Δάφνη, με τις νέες ιδέες για τα παιδικά δωμάτια και την επέκταση της επιχείρησης, άνοιξε δρόμο για κοινές συζητήσεις με τον έμπορο τέχνης. Βρε, λέτε τελικά να έχει δίκιο το μέλος Δάφνη με τα σενάρια της και να δούμε την τηλεοπτική Δάφνη, κ.Εμπόρου? huhu
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης