Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πέτρος - Αμαλία

+37
koalaki
JESSIE
Mikaella
helenalover
MarCia
marakii
Kornilia_Petrakitsa
AmaliaPetros_fan1
ntinafer
Caroline
mariavenetifoka
Rafaella+Manos=EdemReee.G
annoula!
despinam
Ελένα
ειρηνη7
fay66
eeleni83
sifantid
Καρ-Mik
MaryLoo
efoula
ANNA-FAN
Black rose
Lyn
FieryRed
jo8
Pennaki.......!!
filitsa
LYDIA
ΤΖΕΛΑ
loukitsa
KonstantinaA
Dorina <3 Πέτρος
evanna
nikidanis
Clarabelle
41 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Δευ Νοε 01, 2010 3:46 pm

Μακάρι αν και δεν είμαι τόσο σίγουρη....!!! Πάντως διαφωνώ φυσικα και θα υπάρξη μεγάλη απόλεια αν οι τιτανομέγιστοι χωρίσουν....!!!!!! Αυτοι οι δυο δεν χρειάζονται ερωτικές σκηνες!!!!! inlove
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από ειρηνη7 Δευ Νοε 01, 2010 3:53 pm

Σιγουρα καποια στιγμη θα τα ξαναβρουν, αν και μαλλον θα αργησουν Rolling Eyes !!!Απλα αυτη τη στιγμη τα εχει παρει η αμαλια αγρια με τον ρουσσο και δικαια, οποτε μαλλον για μετα τη δικη το κοβω να ειναι μαζι!!!Σπουδαιοι ηθοποιοι και οι δυο τρομερες ερμηνειες και ατακες, ακομα ενας λογος να βλεπω τη σερα εκτος την παρεα!!!Ειναι απλα τελειοι μαζι!!! ))
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Δευ Νοε 01, 2010 4:03 pm

ΑΧ ας είναι άμα είναι να τα ξαναβρούν κάνω υπομονή....!!!!!! Ναι όντως είναι καταπλίκτικοί....!!!!
Σίγουρα η Αμαλία έχει δίκιο.....Εχει αρχήσει να μην μου αρέσει καθόλου όλο αυτό που ο Πέτρος έχει γίνει κάτι εντελώς διαφορετικό από αυτο που μας παρουσιασαν στην αρχή...που είναι ο δικηγόρος με τις αρχές τα ιδανικά και τα πιστεύω....!!!! Τον έχουμε κάνει Αλ καπόνε...!!!!! Με το δίκιο της και η Αμαλία...!!! Ελεος όμως δεν νομίζω ότι αρέσει στο κοινό όλο αυτό....!!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από ειρηνη7 Δευ Νοε 01, 2010 4:07 pm

Μην ανησυχεις, θα τα ξαναβρουν, αργα η γρηγορα!!!Αλλωστε αυτοι μαζι δεν κανουνε και χωρια δεν μπορουνε, μολις περασει και αυτη η μπορα θα ξαναειναι μαζι!!!Αλλωστε δεν βλεπεις, που εχουν ανακατεψει χωρις λογο ολα τα ζευγαρια της σειρας?Υπομονη λοιπον... Rolling Eyes flower
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Δευ Νοε 01, 2010 4:09 pm

ειρηνη7 έγραψε:Μην ανησυχεις, θα τα ξαναβρουν, αργα η γρηγορα!!!Αλλωστε αυτοι μαζι δεν κανουνε και χωρια δεν μπορουνε, μολις περασει και αυτη η μπορα θα ξαναειναι μαζι!!!Αλλωστε δεν βλεπεις, που εχουν ανακατεψει χωρις λογο ολα τα ζευγαρια της σειρας?Υπομονη λοιπον... Rolling Eyes flower
Εμένα μου λες...!!! Μακάρι μακάρι....!!!! Αντε μπας και δουμε και καμια σκηνη της προκοπης....!!!!!!! pff
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από ειρηνη7 Δευ Νοε 01, 2010 4:23 pm

λΟΓΙΚΑ ΑΥΤΕς ΤΙς ΜΕΡΕς ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΚΟΡΥΦΑΙΕς ΑΤΑΚΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙΣΜΩΣΕΙ Η ΑΜΑΛΙΑ!!!αΛΛΑ ΣΥΧΝΑ ΠΥΚΝΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΟΥΛΑ!!!οποτε προβλεπεται, να εχει πολυ γελιο!!!Μονο στη δικη θα ειναι λιγο ζορικα, αλλα ετσι και αλλιως δεν θα κρατησει πολυ..., θελω να ελπιζω δηλαδη... pleeease
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Δευ Νοε 01, 2010 4:32 pm

ειρηνη7 έγραψε:λΟΓΙΚΑ ΑΥΤΕς ΤΙς ΜΕΡΕς ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΚΟΡΥΦΑΙΕς ΑΤΑΚΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙΣΜΩΣΕΙ Η ΑΜΑΛΙΑ!!!αΛΛΑ ΣΥΧΝΑ ΠΥΚΝΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΟΥΛΑ!!!οποτε προβλεπεται, να εχει πολυ γελιο!!!Μονο στη δικη θα ειναι λιγο ζορικα, αλλα ετσι και αλλιως δεν θα κρατησει πολυ..., θελω να ελπιζω δηλαδη... pleeease
Οντως κατα τη γνωμη μου θα ζήσουμε μεγάλες στιγμές....!!!! lmao
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από ειρηνη7 Δευ Νοε 01, 2010 4:35 pm

Μα για αυτο τους συμπαθω σαν ζευγαρι, γιατι αλλα λεει ο ενας αλλα ο αλλος και ομως αγαπιουνται με τον τροπο τους!!!Αντε να δουμε τι θα δουμε... ))
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Δευ Νοε 01, 2010 5:45 pm

ειρηνη7 έγραψε:Μα για αυτο τους συμπαθω σαν ζευγαρι, γιατι αλλα λεει ο ενας αλλα ο αλλος και ομως αγαπιουνται με τον τροπο τους!!!Αντε να δουμε τι θα δουμε... ))
ΑΧ ΝΑΙ ΜΩΡΕ ΚΑΙ ΓΩΩΩΩ!!!!!! Αντε να δούμε....!!!!! )) inlove
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από Ελένα Δευ Νοε 01, 2010 6:08 pm

Dorina <3 Πέτρος έγραψε:
ειρηνη7 έγραψε:Μα για αυτο τους συμπαθω σαν ζευγαρι, γιατι αλλα λεει ο ενας αλλα ο αλλος και ομως αγαπιουνται με τον τροπο τους!!!Αντε να δουμε τι θα δουμε... ))
ΑΧ ΝΑΙ ΜΩΡΕ ΚΑΙ ΓΩΩΩΩ!!!!!! Αντε να δούμε....!!!!! )) inlove

ΚΑΙ ΕΓΩ !!!!! soutien
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από fay66 Δευ Νοε 01, 2010 6:45 pm

ειρηνη7 έγραψε:...............Αλλωστε δεν βλεπεις, που εχουν ανακατεψει χωρις λογο ολα τα ζευγαρια της σειρας?Υπομονη λοιπον... Rolling Eyes flower

Σώπα , τέτοιο πράγμα πού το είδαμε;Ούτε τυφώνας να έχει περάσει από κει μέσα.Αλλά πραγματικά θέλω να μάθω πού εξυπηρετεί αυτή η ανεμοδούρα!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από Ελένα Δευ Νοε 01, 2010 6:49 pm

fay66 έγραψε:
ειρηνη7 έγραψε:...............Αλλωστε δεν βλεπεις, που εχουν ανακατεψει χωρις λογο ολα τα ζευγαρια της σειρας?Υπομονη λοιπον... Rolling Eyes flower

Σώπα , τέτοιο πράγμα πού το είδαμε;Ούτε τυφώνας να έχει περάσει από κει μέσα.Αλλά πραγματικά θέλω να μάθω πού εξυπηρετεί αυτή η ανεμοδούρα!

εγώ θέλω να μάθω ΑΝ εξυπηρετεί κάπου αυτή η ανεμοδούρα !!

Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Δευ Νοε 01, 2010 8:09 pm

Κορυφαίες οι σκηνες με Πετρο-Αμαλία και κοστούμι σήμερα.....!!!!1 Penguin Ελιωσα...έλιωσα.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν υπάρχει αυτό δεν υπάρχει.....!!!!!!!!!!!!!!! I LOVE TITANOMEGISTOUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Penguin
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από sifantid Τετ Νοε 03, 2010 11:39 pm

Το μόνο που ξέρω είναι ότι σίγουρα με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο στο τέλος θέλω να είναι μαζί!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από despinam Δευ Νοε 22, 2010 10:58 pm

Απαικτοι και οι δυο ηθοποιοι!!! Απλα ξεχωριζουν !!! Μοναδικες οι ατακες της Αμαλιας, ωραιοτατη ερμηνεια του ρολου απο τον Δ. Κατρανιδη! Τι να πω! Μακαρι να τα ξαναβρουν! Θελουμε περισσοτερες σκηνες και με τους δυο τους!

despinam
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Νοε 23, 2010 1:48 am

Δεν θα θελα να διαλυθει κι αυτο το ζευγαρι ! Αν και προς τα κει βλεπω να τους πανε και χωρις ουσιαστικες σκηνες μεταξυ τους!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από despinam Δευ Δεκ 06, 2010 11:19 pm

Ma τι πατημα ηταν αυτο που εδωσε η αμαλια στο ρουσο;;; Μιλαμε το επεισοδιο σημερΑ!

despinam
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από annoula! Τρι Δεκ 07, 2010 12:50 am

despinam έγραψε:Ma τι πατημα ηταν αυτο που εδωσε η αμαλια στο ρουσο;;; Μιλαμε το επεισοδιο σημερΑ!
ΧΑΧΑΧΑ τα ειδε ολαΑΑΑ!!!!!!τον πατησε και με το τακουνι η αθεοφοβη!!!!!Καλα να παθει ,της το παιζε και δυσκολος..(γιατι απ οτι ειδα επιτηδες το εκανε!!!! lmao )

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Δεκ 07, 2010 12:53 am

Aλλο που δεν θελει κι αυτοσ και το παιζει δυσκολος!
Θελω πολυ να τα ξαναβρουνε αλλα αυτη τη φορα διορθωνοντας τον χαρακτηρα της Αμαλιας να σοβαρευτει και να αφησει τον εγωισμο πισω της...Ωραια η τρελα αλλα το χουνε παρατραβηξει....
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από annoula! Τρι Δεκ 07, 2010 1:01 am

nikidanis έγραψε:Aλλο που δεν θελει κι αυτοσ και το παιζει δυσκολος!
Θελω πολυ να τα ξαναβρουνε αλλα αυτη τη φορα διορθωνοντας τον χαρακτηρα της Αμαλιας να σοβαρευτει και να αφησει τον εγωισμο πισω της...Ωραια η τρελα αλλα το χουνε παρατραβηξει....
Ναι ειδες...!!!!και εγω θελω να τα ξαναβρουνε και συμφωνω μαζι σου αλλα νομιζω οτι και ο Ρουσσος πρεπει να μας πει τι αισθανεται επιτελους γιατι η Αμαλια το ξερουμε οτι τον εχει ερωτευτει,αυτος δεν μας το χει ξεκαθαρισει(εκτος αν εχω χασει επεισοδια..)!!!!!Αντε τωρα μη τα παρω και μ αυτον(πλακιτσα) sisi

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Δεκ 07, 2010 1:06 am

annoula! έγραψε:
nikidanis έγραψε:Aλλο που δεν θελει κι αυτοσ και το παιζει δυσκολος!
Θελω πολυ να τα ξαναβρουνε αλλα αυτη τη φορα διορθωνοντας τον χαρακτηρα της Αμαλιας να σοβαρευτει και να αφησει τον εγωισμο πισω της...Ωραια η τρελα αλλα το χουνε παρατραβηξει....
Ναι ειδες...!!!!και εγω θελω να τα ξαναβρουνε και συμφωνω μαζι σου αλλα νομιζω οτι και ο Ρουσσος πρεπει να μας πει τι αισθανεται επιτελους γιατι η Αμαλια το ξερουμε οτι τον εχει ερωτευτει,αυτος δεν μας το χει ξεκαθαρισει(εκτος αν εχω χασει επεισοδια..)!!!!!Αντε τωρα μη τα παρω και μ αυτον(πλακιτσα) sisi



Θα συμφωνησω με αυτο θα πρεπει και ο Πετρος μια φορα να κατσει να μιλησει σοβαρα με την Αμαλια και να της πει πως αισθανεται τωρα.Βεβαια θυμαμαι και σκηνες που ξεκινουσε να της πει κι αυτη ελεγε οτι λογω της θεσης της την παντρευτηκε κατι που ναι μεν το θεωρω λογικο αλλα δεν παυει να σημαινει οτι την αγαπησε και καναν οικογενεια .Το λαθος του ειναι οτι ποτε ισως δεν της το δειξε...
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από annoula! Τρι Δεκ 07, 2010 1:22 am

nikidanis έγραψε:
annoula! έγραψε:
nikidanis έγραψε:Aλλο που δεν θελει κι αυτοσ και το παιζει δυσκολος!
Θελω πολυ να τα ξαναβρουνε αλλα αυτη τη φορα διορθωνοντας τον χαρακτηρα της Αμαλιας να σοβαρευτει και να αφησει τον εγωισμο πισω της...Ωραια η τρελα αλλα το χουνε παρατραβηξει....
Ναι ειδες...!!!!και εγω θελω να τα ξαναβρουνε και συμφωνω μαζι σου αλλα νομιζω οτι και ο Ρουσσος πρεπει να μας πει τι αισθανεται επιτελους γιατι η Αμαλια το ξερουμε οτι τον εχει ερωτευτει,αυτος δεν μας το χει ξεκαθαρισει(εκτος αν εχω χασει επεισοδια..)!!!!!Αντε τωρα μη τα παρω και μ αυτον(πλακιτσα) sisi



Θα συμφωνησω με αυτο θα πρεπει και ο Πετρος μια φορα να κατσει να μιλησει σοβαρα με την Αμαλια και να της πει πως αισθανεται τωρα.Βεβαια θυμαμαι και σκηνες που ξεκινουσε να της πει κι αυτη ελεγε οτι λογω της θεσης της την παντρευτηκε κατι που ναι μεν το θεωρω λογικο αλλα δεν παυει να σημαινει οτι την αγαπησε και καναν οικογενεια .Το λαθος του ειναι οτι ποτε ισως δεν της το δειξε...
Thumbs up συμφωνω απολυτα!!!!!Ναι το θυμαμαι αυτο αλλα της το πε κιολας αφου ειχε μαθει πως την ειχε απατησει και μαλιστα της ειπε"ε ενταξει μια φορα εγινε μην το κανουμε και θεμα"(στο περιπου)και σηκωθηκε και εφυγε!!!ε τι να κανει και αυτη;;;παντως οτι προσπαθησε,προσπαθησε δε μπορω να πω...!!!!Τι να πεις θα δουμε ελπιζω να της διξει αυτο που νιωθει καποια στιγμη(τωρα συντομα μη παιρνετε και πολυ αερα!!!! lol! )γιατι δεν θελω να χωρισουν σε καμια περιπτωση!!Ε ναι τελικα εμεις επρεπε να το γραφαμε το εργο,τουλαχιστον σε οτι αφορα αυτο το ζευγαρι!!!!! Congrats

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Δεκ 07, 2010 12:03 pm

Ελα μου ντε μεις οι δυο επρεπε να γραφουμε το σεναριο για αυτο το ζευγαρι!
Ελπιζω οτι μπορει να ειναι μαλωμενοι τωρα αλλα οταν τελειωσει το δικαστηριο και καταλαβει η Αμαλια για ποιο λογο γιανν ολα να τα ξαναβρουν.Προυποθεση ομως να λογικεψουν την Αμαλια...
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από despinam Τρι Δεκ 07, 2010 4:32 pm

nikidanis έγραψε:
annoula! έγραψε:
nikidanis έγραψε:Aλλο που δεν θελει κι αυτοσ και το παιζει δυσκολος!
Θελω πολυ να τα ξαναβρουνε αλλα αυτη τη φορα διορθωνοντας τον χαρακτηρα της Αμαλιας να σοβαρευτει και να αφησει τον εγωισμο πισω της...Ωραια η τρελα αλλα το χουνε παρατραβηξει....
Ναι ειδες...!!!!και εγω θελω να τα ξαναβρουνε και συμφωνω μαζι σου αλλα νομιζω οτι και ο Ρουσσος πρεπει να μας πει τι αισθανεται επιτελους γιατι η Αμαλια το ξερουμε οτι τον εχει ερωτευτει,αυτος δεν μας το χει ξεκαθαρισει(εκτος αν εχω χασει επεισοδια..)!!!!!Αντε τωρα μη τα παρω και μ αυτον(πλακιτσα) sisi



Θα συμφωνησω με αυτο θα πρεπει και ο Πετρος μια φορα να κατσει να μιλησει σοβαρα με την Αμαλια και να της πει πως αισθανεται τωρα.Βεβαια θυμαμαι και σκηνες που ξεκινουσε να της πει κι αυτη ελεγε οτι λογω της θεσης της την παντρευτηκε κατι που ναι μεν το θεωρω λογικο αλλα δεν παυει να σημαινει οτι την αγαπησε και καναν οικογενεια .Το λαθος του ειναι οτι ποτε ισως δεν της το δειξε...
Παιδια και εγω συμφωνω μαζι σας!!! ΜΑΖΙ τους θελουμε!! Η αληθεια ειναι εγω θελω τον Πετρο να γινει λιγο πιο εκδηλωτικος.. να δειξει στην Αμαλια οτι την αγαπα και κανει θυσιες για την αγαπη τους! Οσο για την τρελα της Αμαλιας δεν ξερω αν με πειτε και εμενα τρελη αλλα μου αρεσει! Αφου οι ατακες της ειναι μοναδικες! ασε υφος και ρολο! μοναδικος!

despinam
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέτρος - Αμαλία - Σελίδα 4 Empty Απ: Πέτρος - Αμαλία

Δημοσίευση από despinam Τετ Δεκ 08, 2010 8:00 pm

Παιδια τι ηταν αυτο που ειπε σημερα ο πετρος στην αμαλια;;;;; Πολυυυ λυπηθηκα! Της ειπε " με ρωτας αν θελω να γυρισω πισω στο σπιτι" και οτι βρηκε την ησυχια του τοσο καιρο..την καημενη την αμαλιτσα!

despinam
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης