Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

+37
almaresi
zimotari
NATALITSA_LOUKITSA
CineFreak
nana
Penny
xristina79
loukasnora
panda
KonstantinaA
elli
nat
νοριτσα
Jennifer
anna90
jim7
Doris_
soso
konstantina
DESPOINA
kikialex
vs116117
marializ25
hionati
pasxalitsa
Izabella29
aggeliki
evanna
Καρ-Mik
prwto_trapezi_pista
margaret
KatsaroYpotheto
nikidanis
sifantid
anastasia20
loukitsa
Clarabelle
41 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Vote_lcap18%Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Vote_rcap 18% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Vote_lcap16%Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Vote_rcap 16% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Vote_lcap29%Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Vote_rcap 29% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Vote_lcap22%Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Vote_lcap10%Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Vote_lcap4%Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 49
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 03, 2010 6:29 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Φεβ 03, 2010 8:05 pm

Νόρα-Λουκάς ο μπουρλοτιερης
Μόλις ακούει το σύνθημα τα νευρα του κρόσια : juhu : Αντε Λουκάκο μου άντε καμάρι μου!
Μελίτα-Φωτοστεφανος
Η μελίτα δεν είναι Ευα ο Στεφανος δεν είναι μάνος αλλα τους πλησιάζεται βρε πολυ τους πλησιάζετε.....Ένα έχω να πω...μια φορα μονάχα φτάνει να ραγίσει το κερι...
Αντιγοναρα
Καλα τι κατάσκοπος είναι αυτή τυφλα να χει η Μάτα Χάρι εύγε!!
Εύα-Νόρα
Ναι μου αρέσουν πολύ οι σκηνές τους
Αυτα προς το παρόν...αν ξέχασα κάτι θα επανέλθω huhu
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Φεβ 03, 2010 8:05 pm

Εύα-στέφανος:η εύα πήρε φόρα…και εμάς μας πήρε η κατηφόρα…και εδώ ταιριάζει και το τραγουδάκι<όταν παίρνει φόρα… φόρα κατηφόρα και ο θεός ο ίδιος δεν την σταματά…>

Επίσης μου έκανε εντύπωση..η απάντηση που έδωσε ο στέφανος στην εύα όταν τον ρώτησε αν έχουν αλλάξει τα αισθήματα του και εκείνος απάντησε<Ο,ΤΙ ΙΣΧΥΕ ΠΑΝΤΑ >δηλαδή σ’αγαπάω αλλά ερωτευμένος δεν είμαι..
αλλά στέφανε όταν πρόκειται για τέτοια θέματα δε μιλάμε με διφορούμενες ατάκες αγόρι μου…και πόσο μάλλον όταν έχεις μία μελίτα που της υποσχέθηκες ότι θα πεις στην εύα την αλήθεια…γι’αυτό το λόγο Fskl

η καρτάλω βρήκε ευκαιρία και άρχισε πάλι…όλο τις ίδιες ατάκες λέει όμως<ο έρωτας έρχεται και παρέρχεται η αγάπη μένει>..αμάν με αυτή την πιπίλα..ποιος άνθρωπος κάνει έναν γάμο χωρίς να είναι ερωτευμένος με τον άλλον;;;η αγάπη μένει συμφωνώ…αλλά χωρίς έρωτα μια σχέση δε μπορεί να μείνει ζωντανή…άποψη μου βέβαια…αλλά εγώ έτσι βλέπω τα πράγματα…

η μελίτα αποφασίζει να μιλήσει στο μάνο και χτυπάει το τηλ…πάντως εδώ είχαν καλό timing…καλά ο στέφανος είναι μεγάλος βλάκας..<μην πεις τίποτα η εύα άλλαξε γνώμη,θέλει γάμο>ε..αφού θέλει γάμο η εύα..μην καθυστερούμε... να βρούμε παπά κουμπάρους εκκλησία και φύγαμε… wall

καλά αν ήμουν νικόλας και δάφνη θα είχα κάνει ασφαλιστικά μέτρα στο λουκά…δεν γίνεται να τους σηκώνει κάθε 3 και λίγο μέσα στα άγρια ξημερώματα και να τους πρήζει τους ανθρώπους…άντε λουκά πάρε τα κουβαδάκια σου,βασικά τα μωρουδιακά σου και σε άλλη παραλία….

Νόρα-εύα:αν και δεν την παρατήρησα καλά τη σκηνή…δεν μου άρεσε που η νόρα έσπρωχνε την εύα σε αυτό το γάμο με τόση θέρμη…και καλά έκανες και καλά έκανες…βρε νόρα αφού ξέρεις για τη μελίτα και πόσο θα πονάει…τι καλά και καλά..καλάμια…

Η ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ…ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΗ ΝΥΧΤΑ….ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΗ ΜΕΡΑ… Snif
ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ..Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΜΦΙΒΟΛΛΙΑ..ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΤΟΥ ΑΥΤΟ ΜΑΡΤΥΡΟΥΣΕ …(ακόμα και αν μου έχει σπάσει τα νεύρα ο εκ παρισίων πλέον κατάλαβα ότι είναι ερωτευμένος με τη μελίτα πέρα για πέρα…άλλο που σε λίγο θα μου ξανασπάσει τα νεύρα..)

Αμαλία-μελίτα:δεν μπορώ να βλέπω τη μελίτα έτσι…Α…ΡΕ…ΚΑΡΤΑΛΗ…Α…ΡΕ…ΚΑΡΤΑΛΗ… gmt

Εύα-στέφανος:καλά αυτό δεν ήταν πρόταση γάμου…ο στέφανος λες και πήγαινε για εκτέλεση ήταν…πετάχτηκε και η καρτάλω…μη χάσει…της έδωσε και το χρυσαφικό…εξέφρασε και τη χαρά της…άντε να πάμε παρακάτω…

Μαρίλια-αγγέλα-εύα:δε μπορώ…αντιμετωπίζουν το γάμο λες και μιλάνε για το τι καιρό έχει σήμερα…τι είναι αυτά ρε παιδιά;;;αφού φαίνεται ότι ένας συμβατικός γάμος είναι..κάνει μπαμ από χιλιόμετρα…πόσες προοπτικές έχει να πετύχει αυτός ο γάμος;;;

Πέτρος-αμαλία-δάφνη-ηλίας:δύο είναι τα συμπεράσματα…μελίτα,μάνος πονάνε…και ο μάνος με την μελίτα πρέπει να ξαναπροσπαθήσουν…μάλιστα…

Μελιτα-νόρα:από δω και πέρα θα τις αποκαλώ μουντζωμένες από τη μοίρα…

Και στο τέλος η εύα ανακοινώνει και το χαρμόσυνο στο μάνο…τελευταίος και καταιδρωμένος τα μαθαίνει ο μάνος...

ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕ ΗΤΑΝ Η ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΤΑΣ….
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από sifantid Τετ Φεβ 03, 2010 8:09 pm

Ψήφισα "Καλό" και αυτό κυρίως για τη σκηνή Εύας-Νόρας και μετά για τις σκηνές Νόρας-Λουκά, γιατί το ζευγάρι των "ερωτευμένων" δε με έπεισε σήμερα... Rolling Eyes Περαιτέρω σχολιασμός όταν ανέβουν οι σκηνές στο Youtube! :wink2:
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 03, 2010 8:11 pm


Σχολιασμός μετά αλλά......
Τι απίστευτη μελούρα ήταν αυτο το πράγμα σήμερα;
Έλεος πια.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Φεβ 03, 2010 8:14 pm

Clarabelle έγραψε:
Σχολιασμός μετά αλλά......
Τι απίστευτη μελούρα ήταν αυτο το πράγμα σήμερα;
Έλεος πια.

ποσο θα συμφωνησω δεν λεγετε!!!!!!!!!!!
ελεος πια !!! θελω να δω εξελιξεις καλα που ταν ενας Πετρος και ενας Νικολας και σωσαν καπως την κατασταση!!!!!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 03, 2010 8:19 pm

Σήμερα στο επεισόδιο ξεχώρισα ΑΡΝΗΤΙΚΑ την συνάντηση Στέφανου και Μελίτας, είναι ότι χειρότερο έχω δει από αυτούς τους δύο ως τώρα!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από margaret Τετ Φεβ 03, 2010 8:21 pm

anastasia20 έγραψε:Εύα-στέφανος:η εύα πήρε φόρα…και εμάς μας πήρε η κατηφόρα…και εδώ ταιριάζει και το τραγουδάκι<όταν παίρνει φόρα… φόρα κατηφόρα και ο θεός ο ίδιος δεν την σταματά…>

Επίσης μου έκανε εντύπωση..η απάντηση που έδωσε ο στέφανος στην εύα όταν τον ρώτησε αν έχουν αλλάξει τα αισθήματα του και εκείνος απάντησε<Ο,ΤΙ ΙΣΧΥΕ ΠΑΝΤΑ >δηλαδή σ’αγαπάω αλλά ερωτευμένος δεν είμαι..
αλλά στέφανε όταν πρόκειται για τέτοια θέματα δε μιλάμε με διφορούμενες ατάκες αγόρι μου…και πόσο μάλλον όταν έχεις μία μελίτα που της υποσχέθηκες ότι θα πεις στην εύα την αλήθεια…γι’αυτό το λόγο Fskl

η καρτάλω βρήκε ευκαιρία και άρχισε πάλι…όλο τις ίδιες ατάκες λέει όμως<ο έρωτας έρχεται και παρέρχεται η αγάπη μένει>..αμάν με αυτή την πιπίλα..ποιος άνθρωπος κάνει έναν γάμο χωρίς να είναι ερωτευμένος με τον άλλον;;;η αγάπη μένει συμφωνώ…αλλά χωρίς έρωτα μια σχέση δε μπορεί να μείνει ζωντανή…άποψη μου βέβαια…αλλά εγώ έτσι βλέπω τα πράγματα…

η μελίτα αποφασίζει να μιλήσει στο μάνο και χτυπάει το τηλ…πάντως εδώ είχαν καλό timing…καλά ο στέφανος είναι μεγάλος βλάκας..<μην πεις τίποτα η εύα άλλαξε γνώμη,θέλει γάμο>ε..αφού θέλει γάμο η εύα..μην καθυστερούμε... να βρούμε παπά κουμπάρους εκκλησία και φύγαμε… wall

καλά αν ήμουν νικόλας και δάφνη θα είχα κάνει ασφαλιστικά μέτρα στο λουκά…δεν γίνεται να τους σηκώνει κάθε 3 και λίγο μέσα στα άγρια ξημερώματα και να τους πρήζει τους ανθρώπους…άντε λουκά πάρε τα κουβαδάκια σου,βασικά τα μωρουδιακά σου και σε άλλη παραλία….

Νόρα-εύα:αν και δεν την παρατήρησα καλά τη σκηνή…δεν μου άρεσε που η νόρα έσπρωχνε την εύα σε αυτό το γάμο με τόση θέρμη…και καλά έκανες και καλά έκανες…βρε νόρα αφού ξέρεις για τη μελίτα και πόσο θα πονάει…τι καλά και καλά..καλάμια…

Η ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ…ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΗ ΝΥΧΤΑ….ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΗ ΜΕΡΑ… Snif
ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ..Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΜΦΙΒΟΛΛΙΑ..ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΤΟΥ ΑΥΤΟ ΜΑΡΤΥΡΟΥΣΕ …(ακόμα και αν μου έχει σπάσει τα νεύρα ο εκ παρισίων πλέον κατάλαβα ότι είναι ερωτευμένος με τη μελίτα πέρα για πέρα…άλλο που σε λίγο θα μου ξανασπάσει τα νεύρα..)

Αμαλία-μελίτα:δεν μπορώ να βλέπω τη μελίτα έτσι…Α…ΡΕ…ΚΑΡΤΑΛΗ…Α…ΡΕ…ΚΑΡΤΑΛΗ… gmt

Εύα-στέφανος:καλά αυτό δεν ήταν πρόταση γάμου…ο στέφανος λες και πήγαινε για εκτέλεση ήταν…πετάχτηκε και η καρτάλω…μη χάσει…της έδωσε και το χρυσαφικό…εξέφρασε και τη χαρά της…άντε να πάμε παρακάτω…

Μαρίλια-αγγέλα-εύα:δε μπορώ…αντιμετωπίζουν το γάμο λες και μιλάνε για το τι καιρό έχει σήμερα…τι είναι αυτά ρε παιδιά;;;αφού φαίνεται ότι ένας συμβατικός γάμος είναι..κάνει μπαμ από χιλιόμετρα…πόσες προοπτικές έχει να πετύχει αυτός ο γάμος;;;

Πέτρος-αμαλία-δάφνη-ηλίας:δύο είναι τα συμπεράσματα…μελίτα,μάνος πονάνε…και ο μάνος με την μελίτα πρέπει να ξαναπροσπαθήσουν…μάλιστα…

Μελιτα-νόρα:από δω και πέρα θα τις αποκαλώ μουντζωμένες από τη μοίρα…

Και στο τέλος η εύα ανακοινώνει και το χαρμόσυνο στο μάνο…τελευταίος και καταιδρωμένος τα μαθαίνει ο μάνος...

ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕ ΗΤΑΝ Η ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΤΑΣ….

Και για εμενα αυτο που αξιζε ηταν η ΘΕΙΚΗ σκηνη ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΕΛΙΤΑΣ...Και οντως σημερα για πολλοστη φορα αποδειχτηκε πως την αγαπαει!! Ηταν πολυ τρυφερη η σκηνη τους...

Πραγματικα γελασα με τις 2 ατακες του Στεφανου στη μανα του..Η μια περι διακριτικοτητας κ η αλλη ''οχι που θα ελλειπε''...Κατα τ'αλλα ενα επεισοδιο οπως ολα τα υπολοιπα...Οι ηρωες μας με αυτοκαταστροφικες τασεις..
margaret
margaret
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Φεβ 03, 2010 8:21 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Σήμερα στο επεισόδιο ξεχώρισα ΑΡΝΗΤΙΚΑ την συνάντηση Στέφανου και Μελίτας, είναι ότι χειρότερο έχω δει από αυτούς τους δύο ως τώρα!



Συμφωνω απόλυτα....απλα δεν ήθελα να το πω έτσι αλλα...είναι η πικρη αλήθεια :shock:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από prwto_trapezi_pista Τετ Φεβ 03, 2010 8:22 pm

Clarabelle έγραψε:
Σχολιασμός μετά αλλά......
Τι απίστευτη μελούρα ήταν αυτο το πράγμα σήμερα;
Έλεος πια.


Ετσι ακριβως!!!Παρακαλουσα να τελειωσει!!!!Ελεος!!Ελεγα ποσο θα κρατησει ακομα αυτη η νυχτα,ατελειωτη ηταν?Το μισο επεισοδιο φαγαμε!!!!! gmt gmt gmt Synelthe
prwto_trapezi_pista
prwto_trapezi_pista
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 03, 2010 8:25 pm

prwto_trapezi_pista έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Σχολιασμός μετά αλλά......
Τι απίστευτη μελούρα ήταν αυτο το πράγμα σήμερα;
Έλεος πια.


Ετσι ακριβως!!!Παρακαλουσα να τελειωσει!!!!Ελεος!!Ελεγα ποσο θα κρατησει ακομα αυτη η νυχτα,ατελειωτη ηταν?Το μισο επεισοδιο φαγαμε!!!!! gmt gmt gmt Synelthe


Ακριβώς το ίδιο παρακαλούσα κι εγώ ήταν ανυπόφορο.
Το κακό είναι οτι έχω γερή μνήμη και έχω δει παρόμοια σκηνή αποχαιρετισμού που με έκανε να πλαντάξω στο κλάμα.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Φεβ 03, 2010 8:30 pm

Το επεισόδιο το ψήφισα άσχημο. Ο αποχαιρετισμός δεν με χάλασε τρομερα αλλα:

-Μου την εσπασε ο Λουκας,ΞΑΝΑ.
-Η Μελίτα όπως έκλαιγε στην τιτανομέγιστη ήταν εκνευριστική
-Η Καρτάλω που γελούσε σαν καρτούν, επισης εκνευριστική
-Η ευκολία με την οποία δέχτηκε η Ευα το χρυσαφικό ήταν πολυ κάπως
-Το γεγονός οτι ολοι λυπούνται τον Μάνο είναι απλώς γελοίο.
-Ο Λιάκος?


Για μένα, η ατάκα της Μαρίλιας για το χρυσαφικό , και η φάτσα της αγουροξυπνημένης Δάφνης ήταν η αναλαμπή του επεισοδίου
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Φεβ 03, 2010 8:31 pm

Ας σχολιασω και εγω....
Λοιπον Ευα-Στεφανος γενικως...στην πρωτη σκηνη η Ευα του μιλησε σωστοτατα,ηταν απολυτα ξεκαθαρη μαζι του και μαλιστα του ειπε οτι αν τα συναισθηματα του εχουν αλλαξει να της το πει αλλα αυτος μετα τη βραδια με τη Μελιτα της εκανε προταση γαμου(ο Θεος να την κανει)!Οσο για την Αντιγονη ΔΕΝ την αντεχω αλλο....τετοιο ερωτα με την Ευα μπουχτισα πια να την ακουω! Kotsides

Μελιτα-Στεφανος γενικως....ομολογω οτι σημερα μου αρεσαν πολυ οι σκηνες τους!Τη Μελιτα τη λυπηθηκα και η Παπα ηταν αρκετα καλη!Καλα ο Σταυρου εξαιρετικος οπως παντα!!!Ο Συμβολισμος με το κερι επισης μου αρεσε!Βεβαια δεν μου αρεσαν δυο πραγματα...οτι η Μελιτα οταν μιλαγαν για την πιθανη μελλοντικη τους ζωη δεν ανεφερε ΠΟΥΘΕΝΑ τη Νεφελη και δευτερον αυτο που ειπε οτι η Ευα ειναι παλι μπροστα της!Αφου εκεινη περπαταει στο μονοπατι της Ευας δεν της φταιει κανενας αν διασταυρωνονται οι ζωες τους!Γενικα καλες σκηνες! Thumbs up

Νορα-Ευα...υπεροχες οπως παντα!Μου βγαζουν μια ζεστασια και μια γλυκυτητα μαζι και μου αρεσει πολυ αυτο!Και στις δυο : respect :

Αμαλια-Μελιτα...η σκηνη θα μπορουσε να εχει τον τιτλο''Η ζωη που δεν εζησα''Αφου σε καποια φαση νομιζα οτι θα δω την Κουλιεβα με τον Χειλακη! gelio Η Πεφανη παντως παρα πολυ καλη!

Λουκας-Δαφνη-Νικολας....κλασσικη σκηνη πλεον!Ο Λουκας να λεει τα δικα του και το ζευγαρακι να τον δουλευει!Ωραια αλλα εχει αρχισει να με κουραζει η ολη κατασταση!

Λουκας και Νορα σημερα δεν ειχαν σχεδον καμια κοινη σκηνη,λιγα πραγματα και οχι κατι ιδιαιτερο οποτε περιμενω τα αυριανα!

Το μουσικο χαλι ωραιο αλλα γιατι το αγορι μου το ειχαν μες στα μαυρα σκοταδια!?

Ρουσσος-Αμαλι ως συνηθως τελειοι,αχτυπητο διδυμο! : respect :

Η Δαφνουλα χαρηκε πολυ(δεν περιμενα και κατι αλλο)και νομιζει οτι ολα θα ειναι τελεια τωρα!Ας πατησει λιγο γη γιατι τελευταια μονο στον πλανητη goofy ειναι! slap

Πειραζει που συνεχιζω να υποστηριζω Λιακουρα!Πες τα ανθρωπε μου,εγω μαζι σου! Opados

Αυτα για σημερα και ανυπομονω για αυριο γιατι τελειωσε σε πολυ καλο σημειο το σημερινο!Ανυπομονω για τη σκηνη Μανου-Ευας!
:D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Φεβ 03, 2010 8:34 pm

loukitsa έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Σήμερα στο επεισόδιο ξεχώρισα ΑΡΝΗΤΙΚΑ την συνάντηση Στέφανου και Μελίτας, είναι ότι χειρότερο έχω δει από αυτούς τους δύο ως τώρα!



Συμφωνω απόλυτα....απλα δεν ήθελα να το πω έτσι αλλα...είναι η πικρη αλήθεια :shock:


ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ!!! ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΓΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΠΕΙΣΕ!! Ο ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΟΣ!!!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Φεβ 03, 2010 8:38 pm

aggeliki έγραψε:
loukitsa έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Σήμερα στο επεισόδιο ξεχώρισα ΑΡΝΗΤΙΚΑ την συνάντηση Στέφανου και Μελίτας, είναι ότι χειρότερο έχω δει από αυτούς τους δύο ως τώρα!



Συμφωνω απόλυτα....απλα δεν ήθελα να το πω έτσι αλλα...είναι η πικρη αλήθεια :shock:


ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ!!! ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΓΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΠΕΙΣΕ!! Ο ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΟΣ!!!!
Κοριτσια απο οτι καταλαβαινω αν και δεν υποστηριζω Στεφανο-Μελιτα ειμαι απο τις λιγες που σημερα μ'αρεσαν αρκετα οι σκηνες τους!!!Μου εβγαλαν μια μελαγχολια και σε σχεση με αλλες φορες νομιζω οτι η Παπα ηταν καλη! Rolling Eyes
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Φεβ 03, 2010 8:38 pm

anastasia20 έγραψε:Εύα-στέφανος:η εύα πήρε φόρα…και εμάς μας πήρε η κατηφόρα…και εδώ ταιριάζει και το τραγουδάκι<όταν παίρνει φόρα… φόρα κατηφόρα και ο θεός ο ίδιος δεν την σταματά…>

Επίσης μου έκανε εντύπωση..η απάντηση που έδωσε ο στέφανος στην εύα όταν τον ρώτησε αν έχουν αλλάξει τα αισθήματα του και εκείνος απάντησε<Ο,ΤΙ ΙΣΧΥΕ ΠΑΝΤΑ >δηλαδή σ’αγαπάω αλλά ερωτευμένος δεν είμαι..
αλλά στέφανε όταν πρόκειται για τέτοια θέματα δε μιλάμε με διφορούμενες ατάκες αγόρι μου…και πόσο μάλλον όταν έχεις μία μελίτα που της υποσχέθηκες ότι θα πεις στην εύα την αλήθεια…γι’αυτό το λόγο Fskl

η καρτάλω βρήκε ευκαιρία και άρχισε πάλι…όλο τις ίδιες ατάκες λέει όμως<ο έρωτας έρχεται και παρέρχεται η αγάπη μένει>..αμάν με αυτή την πιπίλα..ποιος άνθρωπος κάνει έναν γάμο χωρίς να είναι ερωτευμένος με τον άλλον;;;η αγάπη μένει συμφωνώ…αλλά χωρίς έρωτα μια σχέση δε μπορεί να μείνει ζωντανή…άποψη μου βέβαια…αλλά εγώ έτσι βλέπω τα πράγματα…

η μελίτα αποφασίζει να μιλήσει στο μάνο και χτυπάει το τηλ…πάντως εδώ είχαν καλό timing…καλά ο στέφανος είναι μεγάλος βλάκας..<μην πεις τίποτα η εύα άλλαξε γνώμη,θέλει γάμο>ε..αφού θέλει γάμο η εύα..μην καθυστερούμε... να βρούμε παπά κουμπάρους εκκλησία και φύγαμε… wall

καλά αν ήμουν νικόλας και δάφνη θα είχα κάνει ασφαλιστικά μέτρα στο λουκά…δεν γίνεται να τους σηκώνει κάθε 3 και λίγο μέσα στα άγρια ξημερώματα και να τους πρήζει τους ανθρώπους…άντε λουκά πάρε τα κουβαδάκια σου,βασικά τα μωρουδιακά σου και σε άλλη παραλία….

Νόρα-εύα:αν και δεν την παρατήρησα καλά τη σκηνή…δεν μου άρεσε που η νόρα έσπρωχνε την εύα σε αυτό το γάμο με τόση θέρμη…και καλά έκανες και καλά έκανες…βρε νόρα αφού ξέρεις για τη μελίτα και πόσο θα πονάει…τι καλά και καλά..καλάμια…

Η ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ…ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΗ ΝΥΧΤΑ….ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΗ ΜΕΡΑ… Snif
ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ..Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΜΦΙΒΟΛΛΙΑ..ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΤΟΥ ΑΥΤΟ ΜΑΡΤΥΡΟΥΣΕ …(ακόμα και αν μου έχει σπάσει τα νεύρα ο εκ παρισίων πλέον κατάλαβα ότι είναι ερωτευμένος με τη μελίτα πέρα για πέρα…άλλο που σε λίγο θα μου ξανασπάσει τα νεύρα..)

Αμαλία-μελίτα:δεν μπορώ να βλέπω τη μελίτα έτσι…Α…ΡΕ…ΚΑΡΤΑΛΗ…Α…ΡΕ…ΚΑΡΤΑΛΗ… gmt

Εύα-στέφανος:καλά αυτό δεν ήταν πρόταση γάμου…ο στέφανος λες και πήγαινε για εκτέλεση ήταν…πετάχτηκε και η καρτάλω…μη χάσει…της έδωσε και το χρυσαφικό…εξέφρασε και τη χαρά της…άντε να πάμε παρακάτω…

Μαρίλια-αγγέλα-εύα:δε μπορώ…αντιμετωπίζουν το γάμο λες και μιλάνε για το τι καιρό έχει σήμερα…τι είναι αυτά ρε παιδιά;;;αφού φαίνεται ότι ένας συμβατικός γάμος είναι..κάνει μπαμ από χιλιόμετρα…πόσες προοπτικές έχει να πετύχει αυτός ο γάμος;;;

Πέτρος-αμαλία-δάφνη-ηλίας:δύο είναι τα συμπεράσματα…μελίτα,μάνος πονάνε…και ο μάνος με την μελίτα πρέπει να ξαναπροσπαθήσουν…μάλιστα…

Μελιτα-νόρα:από δω και πέρα θα τις αποκαλώ μουντζωμένες από τη μοίρα…

Και στο τέλος η εύα ανακοινώνει και το χαρμόσυνο στο μάνο…τελευταίος και καταιδρωμένος τα μαθαίνει ο μάνος...

ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕ ΗΤΑΝ Η ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΤΑΣ….



Αχ πως με νιώθεις!!!!!Συμφωνώ απολύτως δεν νομίζω πως χρειάζεται να το αναλύσω περαιτέρω :(
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Φεβ 03, 2010 8:42 pm

evanna έγραψε:
aggeliki έγραψε:
loukitsa έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Σήμερα στο επεισόδιο ξεχώρισα ΑΡΝΗΤΙΚΑ την συνάντηση Στέφανου και Μελίτας, είναι ότι χειρότερο έχω δει από αυτούς τους δύο ως τώρα!



Συμφωνω απόλυτα....απλα δεν ήθελα να το πω έτσι αλλα...είναι η πικρη αλήθεια :shock:


ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ!!! ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΓΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΠΕΙΣΕ!! Ο ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΟΣ!!!!
Κοριτσια απο οτι καταλαβαινω αν και δεν υποστηριζω Στεφανο-Μελιτα ειμαι απο τις λιγες που σημερα μ'αρεσαν αρκετα οι σκηνες τους!!!Μου εβγαλαν μια μελαγχολια και σε σχεση με αλλες φορες νομιζω οτι η Παπα ηταν καλη! Rolling Eyes




Και γω θα συμφωνήσω με την evanna και θα διαφωνήσω με τις υπόλοιπες,μ'αρεσε εξαιρερικά η σκηνή αυτή,όπως και γενικά η σκηνές τους.Ήταν η καλύτερη τελευταία νύχτα που θα μπορούσαν αν έχουν :( Όντως σπαρακτική...
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Τετ Φεβ 03, 2010 8:46 pm

Εγώ πάλι θα συμφωνήσω ότι σε παλαιότερες σκηνές αποχαιρετισμού τις οποίες ανακαλώ, μας είχε σηκωθεί η πέτσα (επιτρέψτε μου το αδόκιμο).
Ο Αλέξανδρος Σταύρου ακόμα μια φορά, αποδεικνύει ότι είναι Ήρεμη Δύναμη. Γίνεται και δεν καμώνεται ο Ρόλος. Παίζει μόνος του, όπως πολύ σωστά είπατε και εσείς παραπάνω.

Εγώ κρατώ την ατάκα "Θα γίνεις πολύ καλός πατέρας Στέφανε" και σαν φυλακτό το βλέμμα του Αλέξανδρου Σταύρου. Επιτρέψτε μου ❤

Ξέχασα και διορθώνω. Αντιγόνη θεά, το δε κολιέ Τέλειο!!! Δένει απίστευτα με τον Αλέξανδρο η κ.Παπαδημητρίου, έχουν χημεία και μαζί!!! :o


Έχει επεξεργασθεί από τον/την pasxalitsa στις Τετ Φεβ 03, 2010 8:49 pm, 1 φορά
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από hionati Τετ Φεβ 03, 2010 8:48 pm

anastasia20 έγραψε:Εύα-στέφανος:η εύα πήρε φόρα…και εμάς μας πήρε η κατηφόρα…και εδώ ταιριάζει και το τραγουδάκι<όταν παίρνει φόρα… φόρα κατηφόρα και ο θεός ο ίδιος δεν την σταματά…>

Επίσης μου έκανε εντύπωση..η απάντηση που έδωσε ο στέφανος στην εύα όταν τον ρώτησε αν έχουν αλλάξει τα αισθήματα του και εκείνος απάντησε<Ο,ΤΙ ΙΣΧΥΕ ΠΑΝΤΑ >δηλαδή σ’αγαπάω αλλά ερωτευμένος δεν είμαι..
αλλά στέφανε όταν πρόκειται για τέτοια θέματα δε μιλάμε με διφορούμενες ατάκες αγόρι μου…και πόσο μάλλον όταν έχεις μία μελίτα που της υποσχέθηκες ότι θα πεις στην εύα την αλήθεια…γι’αυτό το λόγο Fskl

η καρτάλω βρήκε ευκαιρία και άρχισε πάλι…όλο τις ίδιες ατάκες λέει όμως<ο έρωτας έρχεται και παρέρχεται η αγάπη μένει>..αμάν με αυτή την πιπίλα..ποιος άνθρωπος κάνει έναν γάμο χωρίς να είναι ερωτευμένος με τον άλλον;;;η αγάπη μένει συμφωνώ…αλλά χωρίς έρωτα μια σχέση δε μπορεί να μείνει ζωντανή…άποψη μου βέβαια…αλλά εγώ έτσι βλέπω τα πράγματα…

η μελίτα αποφασίζει να μιλήσει στο μάνο και χτυπάει το τηλ…πάντως εδώ είχαν καλό timing…καλά ο στέφανος είναι μεγάλος βλάκας..<μην πεις τίποτα η εύα άλλαξε γνώμη,θέλει γάμο>ε..αφού θέλει γάμο η εύα..μην καθυστερούμε... να βρούμε παπά κουμπάρους εκκλησία και φύγαμε… wall

καλά αν ήμουν νικόλας και δάφνη θα είχα κάνει ασφαλιστικά μέτρα στο λουκά…δεν γίνεται να τους σηκώνει κάθε 3 και λίγο μέσα στα άγρια ξημερώματα και να τους πρήζει τους ανθρώπους…άντε λουκά πάρε τα κουβαδάκια σου,βασικά τα μωρουδιακά σου και σε άλλη παραλία….

Νόρα-εύα:αν και δεν την παρατήρησα καλά τη σκηνή…δεν μου άρεσε που η νόρα έσπρωχνε την εύα σε αυτό το γάμο με τόση θέρμη…και καλά έκανες και καλά έκανες…βρε νόρα αφού ξέρεις για τη μελίτα και πόσο θα πονάει…τι καλά και καλά..καλάμια…

Η ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ…ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΗ ΝΥΧΤΑ….ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΗ ΜΕΡΑ… Snif
ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ..Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΜΦΙΒΟΛΛΙΑ..ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΤΟΥ ΑΥΤΟ ΜΑΡΤΥΡΟΥΣΕ …(ακόμα και αν μου έχει σπάσει τα νεύρα ο εκ παρισίων πλέον κατάλαβα ότι είναι ερωτευμένος με τη μελίτα πέρα για πέρα…άλλο που σε λίγο θα μου ξανασπάσει τα νεύρα..)

Αμαλία-μελίτα:δεν μπορώ να βλέπω τη μελίτα έτσι…Α…ΡΕ…ΚΑΡΤΑΛΗ…Α…ΡΕ…ΚΑΡΤΑΛΗ… gmt

Εύα-στέφανος:καλά αυτό δεν ήταν πρόταση γάμου…ο στέφανος λες και πήγαινε για εκτέλεση ήταν…πετάχτηκε και η καρτάλω…μη χάσει…της έδωσε και το χρυσαφικό…εξέφρασε και τη χαρά της…άντε να πάμε παρακάτω…

Μαρίλια-αγγέλα-εύα:δε μπορώ…αντιμετωπίζουν το γάμο λες και μιλάνε για το τι καιρό έχει σήμερα…τι είναι αυτά ρε παιδιά;;;αφού φαίνεται ότι ένας συμβατικός γάμος είναι..κάνει μπαμ από χιλιόμετρα…πόσες προοπτικές έχει να πετύχει αυτός ο γάμος;;;

Πέτρος-αμαλία-δάφνη-ηλίας:δύο είναι τα συμπεράσματα…μελίτα,μάνος πονάνε…και ο μάνος με την μελίτα πρέπει να ξαναπροσπαθήσουν…μάλιστα…

Μελιτα-νόρα:από δω και πέρα θα τις αποκαλώ μουντζωμένες από τη μοίρα…

Και στο τέλος η εύα ανακοινώνει και το χαρμόσυνο στο μάνο…τελευταίος και καταιδρωμένος τα μαθαίνει ο μάνος...

ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕ ΗΤΑΝ Η ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΤΑΣ….


συμφωνω απολυτα αναστασια μου...οτι αξιζε για μενα ηταν η σκηνη στεφανου μελιτας...εκπληκτικοι και οι δυο...εχουν πραγματικη χημεια μεταξυ τους...επισης μου αρεσε η σκηνη στεφ-κερι...και ακομη η σκηνη που ο στεφ κανει προταση στην ευα,γιατι φαινοταν οτι δεν το θελει,ειχε ενα υφος λες και πηγαινε σε κηδεια...και γενικοτερα μου εδειξε σημερα οτι την ευα δεν την αγαπαει,αλλιως τετοιο υφος δε δικαιολογειται...ετσι και αλλιως σα ζευγαρι δε με πειθουν καθολου ευα και στεφ...απο τις καλυτερες σκηνες στεφ-μελιτας η σημερινη...αυτο μου εμεινε...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Φεβ 03, 2010 8:54 pm

ΕΥΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ: ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΧΩ ΘΥΜΩΣΕΙ ΕΞΑΓΡΙΩΘΕΙ ΜΕ ΤΟΝ Κ.ΚΑΡΤΑΛΗ...ΕΛΕΟΣ ΔΛΔ..ΕΛΕΟΣ..... ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΛΛΗ ..ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΗ..ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΠΛΑΤΕΣ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ...ΕΛΕΟΣ....

ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΠΟΤΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΜΠΟΡΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝΑ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΛΕΓΑ : ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ..ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΕΞΩ ΦΡΕΝΩΝ..ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΛΕΓΕ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΑΘΩ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ...ΔΕ ΘΕΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ...

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ? ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ.....ΠΟΥ ΑΚΟΥΕΙ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ ( ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ) ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΤΙ ? : ΑΝ ΘΕΣ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΣΤΕ....

Ε ΟΧΙ ΡΕ...ΔΕ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ..ΑΛΛΑ ΚΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΛΛΟΣ ΜΟΥΡΟΧΑΥΛΟΣ ΚΙ ΑΥΤΟΣ..ΦΑΤΑ ΤΩΡΑ ΣΤΕΦΑΝΕ....


ΚΑΡΤΑΛΟΜΠΟΥΓΚΗ: ΑΛΛΗ ΚΙ ΑΥΤΗ....ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟ...ΩΡΑΙΑ ΜΑΝΑ..ΘΕΣ ΤΗΝ ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΕΣΥ ΟΧΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ.....ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ ΤΗΣ.....ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΠΑΤΗΣΕΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΕΥΤΥΧΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ "ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΣΟΥ" ΘΕΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΔΥΣΤΥΧΙΣΕΙ....


ΝΟΡΑ-ΕΥΑ: ΜΠΡΑΒΟ ΝΟΡΑΚΙ ..ΜΠΡΑΒΟ..ΣΠΡΩΞΤΗΝ ΣΕ ΕΝΑΝ ΓΑΜΟ ΣΥΜΒΑΤΙΚΟ..ΜΠΡΑΒΟ...ΩΡΑΙΑ ΦΙΛΗ....ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ....ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ..ΘΑ ΜΟΥΠΕΙΣ ΤΩΡΑ..ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ: ΜΗ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΥΑ? ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ..ΑΛΛΑ ΥΠΟΤΘΕΤΑΙ ΕΙΣΑΙ ΔΙΚΑΙΗ..ΔΕ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΟ.....ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ.....ΠΟΣΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΤΗΣ ΕΥΑΣ? ΠΟΣΕΣ? ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΨΕΜΜΑΤΑ? ΘΑ ΖΗΣΕΙΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ..ΝΑΙ ΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ..ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΨΥΧΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ...


ΔΑΝΦΗ-ΝΙΚΟΛΑΣ-ΛΟΥΚΑΣ: ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ..ΜΕ ΕΝΑΝ ΛΟΥΚΑ ΝΑ ΠΑΡΑΛΗΡΕΙ..ΜΕ ΜΙΑ ΔΑΦΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΝΙΚΟΛΑ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΩΞΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΕΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΤΣΙ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ...

ΕΥΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΚΑΡΤΑΛΩ: ΜΠΡΑΒΟ...ΤΣΙΡΚΟ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΤΕ...ΑΚΟΜΑ ΓΕΛΑΩ.....ΑΚΟΜΑ.....


ΑΜΑΛΙΑ-ΜΕΛΙΤΑ...ΜΠΡΑΒΟ ΑΜΑΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ..ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΤΑΘΗΚΕΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ...ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΗΜΟΥΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕΣ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ...ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΣΤΑΘΗΚΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ....


Πέτρος-αμαλία-δάφνη-ηλίας:δύο είναι τα συμπεράσματα…μελίτα,μάνος
πονάνε…και ο μάνος με την μελίτα πρέπει να ξαναπροσπαθήσουν…μάλιστα…

ναι να ενωσουν τις δυστυχιες τους κιολας .....ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΛΥΣΗ..ΕΥΓΕ

ΜΑΝΟΣ-ΕΥΑ: ΜΑΝΟ ΔΕ ΠΗΔΑΣ ΛΕΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΚΡΕΜΟ? ΚΑΛΥΤΕΡΕΗ ΛΥΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ.

ΚΑΙΤΕΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ -ΜΕΛΙΤΑ: ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΑΠΙΣΤΕΥΑ ΜΕ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥΣ....ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΟΝΤΑΝ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥΣ..ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΖΗΣΟΥΝ ΠΟΤΕ...ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΚΕΡΙ....ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΔΩΣΕ Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 94762 Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 94762 Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 94762 Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 94762 ...ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΧ ΔΑΚΡΥΣΕ Ο ΓΛΥΚΟΣ ΜΟΥ......ΟΥΦ....ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΜΑΖΙ ....ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ..ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ Η ΑΚΡΙΤΑ Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 94762

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από vs116117 Τετ Φεβ 03, 2010 8:58 pm

"Ανόητες αγάπες, ανόητα φιλιά...
Λόγια, λόγια, λόγια...λόγια ψεύτικα.
Λόγια...λόγια ψεύτικα....."

Αυτό μου έφερε στο μυαλό το σημερινό επεισόδιο, πιο πολύ από κάθε άλλη φορά, μιας και όπως συμπεράναμε όλοι ήταν ένα μεγάλο αφιέρωμα στον μακροχρόνιο lol! έρωτα Μελίτας-Στέφανου.
Μόνο εγώ θεωρώ ότι η ιστορία τους μοιάζει με μια μεγάλη φούσκα που από στιγμή σε στιγμή κινδυνεύει να σκάσει;;; Τέλος πάντων...εμένα μου άρεσε όταν σχεδιάζαν το μέλλον τους και γελούσαν (πόσα επεισόδια έχουμε να δούμε την Μελίτα να γελάει;;Wink. vomit

- Εύα - Νόρα ❤ ταιριάζουν πολύ και μου αρέσει να βλέπω σκηνές τους.
- Η κατάσταση με το λατρεμένο μου ζεύγος Νόρα-Λουκάς πάει από "απαράδεκτη" σε...απαραδεκτότατη! Νισάφι πια... :evil: !!!!

Τηλεθεατές σε απόγνωση...... 🇳🇴
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από kikialex Τετ Φεβ 03, 2010 8:59 pm

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕΛΙΤΑ ΦΟΒΕΡΟΙ Η ΧΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΗΤΑΝ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕΛΙΤΑ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΦΟΒΕΡΑ ΦΟΒΕΡΕΣ & ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &amp;amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τετ Φεβ 03, 2010 8:59 pm

aggeliki έγραψε:
loukitsa έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Σήμερα στο επεισόδιο ξεχώρισα ΑΡΝΗΤΙΚΑ την συνάντηση Στέφανου και Μελίτας, είναι ότι χειρότερο έχω δει από αυτούς τους δύο ως τώρα!



Συμφωνω απόλυτα....απλα δεν ήθελα να το πω έτσι αλλα...είναι η πικρη αλήθεια :shock:


ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ!!! ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΓΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΠΕΙΣΕ!! Ο ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΟΣ!!!!


Ειλικρινά δεν βλεπόταν! Λυπάμαι!! Πραγματικά ό,τι χειρότερο έχω δει! Χάλια ερμηνεία!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 03, 2010 9:02 pm

ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΠΟΤΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΜΠΟΡΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝΑ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΛΕΓΑ : ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ..ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΕΞΩ ΦΡΕΝΩΝ..ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΛΕΓΕ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΑΘΩ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ...ΔΕ ΘΕΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ...


Για μένα η μόνη που φέρθηκε τίμια σ αυτή την ιστορία είναι η Εύα.
Είπε στο Στέφανο ολόκληρη την αλήθεια και δεν τον παραμύθιασε ούτε τον πίεσε.
Σ αυτή την ιστορία η Εύα είναι το θύμα όλων.
Το ότι δεν νοιώθει έρωτα τρελό δεν ακυρώνει τα αισθήματα που έχει για τον Στέφανο.
Ο κύριος δεν είμαι Μάνος όμως γιατι αφού αγαπάει τη Μελίτα έπρεπε να της πει οτι τα αισθήματά του άλλαξαν αλλά μούγκα.
Η κυρία δεν είμαι Εύα (αυτό περιμένω να το δω) επίσης έπρεπε μόλις της είπε οτι παντρεύεται να τον διώξει πάραυτα.
Ακόμη και οι φίλοι της που ξέρουν και δεν μιλούν λάθος της φέρονται.
Ας ρίχνουμε που και που το φταίξιμο εκεί που πρέπει δεν βλάπτει.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Φεβ 03, 2010 9:11 pm

Ο κύριος δεν είμαι Μάνος όμως γιατι αφού αγαπάει τη Μελίτα έπρεπε να της πει οτι τα αισθήματά του άλλαξαν αλλά μούγκα.

ΣΕ ΑΥΤΟ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΓΩ....ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΘΑΙΝΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΛΕΕΙ..ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗ ΤΗΝ ΤΑΡΑΞΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ..ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΕΙ : ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΤΕΡΜΑ.....

Η κυρία δεν είμαι Εύα (αυτό περιμένω να το δω) επίσης έπρεπε μόλις της είπε οτι παντρεύεται να τον διώξει πάραυτα.

ΚΑΤΑ ΕΝΑ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΤΡΟΠΟ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΙΣΩΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥ...ΔΕ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ...ΙΣΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΩΞΕΙ ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ....ΙΣΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΟΤΙ ΚΑΚΩΣ ΠΟΥ ΔΕ ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΕ ΕΞΩ ....

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης