Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

+25
Καρ-Mik
nikidanis
nana
laoura
almaresi
ioulieta
soso
aggeliki
sifantid
nicole
Katrin
nora_loukas_love
$ofi@ loukakos + nora
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Ntinaki Agapaei Petraki
angelscream
evanna
KonstantinaA
Black rose
Foulitsa
Ezantakou
filitsa
Izabella29
loukitsa
Clarabelle
29 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap33%Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 33% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap51%Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 51% 
[ 31 ]
Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 61
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από almaresi Πεμ Μαρ 18, 2010 4:14 am

Ααααα, μη μου τη θίγεις... θα τα χαλάσουμε Tongue
Άσε που στο θέμα... πατάτα... την καταλαβαίνω απόλυτα...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από laoura Πεμ Μαρ 18, 2010 10:03 am

Η Γεωργόνη συνεχίζει να είναι εξαιρετική. Έχει πάρει πάνω της τα επεισόδια με την πώληση της Εδέμ και το χωρισμό και έχει φύγει!!

Η Δάφνη είπε μεγάλες αλήθειες.
Στη σκηνή της με το Νικόλα ως Δάφνη είπε όλα αυτά που περίμενα να ακούσω. Η σχέση αυτή είναι σχέση ζωής για τη Δάφνη και όταν απόφάσισε να δεχτεί πίσω το Νικόλα τής έδωσε ένα τεράστιο φιλί ζωής. Δεν θα το άφηνε να φύγει χωρίς να του πει όσα νιώθει. Η στάση της αξιοπρεπέστατη. Γεωργόνη ΘΕΑ : respect : : respect : Την πήρε πάνω της τη σκηνή και την απογείωσε, βγάζοντας μοναδικά συναισθήματα.
Και στις υπόλοιπες σκηνές της Γεωργόνη ΘΕΑ : respect : : respect :
Στη σκηνή με τη Νόρα η Δάφνη είπε αυτό που είχε πει κάποτε και η Ακρίτα. Ότι ο Νικόλας έχει πρόβλημα με το Μάνο και κόμπλεξ κατωτερότητας, που ανάμεσα σε όλα τα άλλα τον οδηγεί στο να βάζει τη Δάφνη ανάμεσα σε εκείνον και το Μάνο. Μόνο που δεν καταλαβαίνει ότι αυτό πληγώνει αφάνταστα τη Δάφνη και δεν τίθεται θέμα σύγκρισης της αγάπης που τους έχει η Δάφνη. Ο ένας είναι ο άντρας της και ο άλλος αδελφός της. Αυτό είναι πρόβλημα του Νικόλα και εκείνος πρέπει να το λύσει άμεσα.
Η Δάφνη με το Μάνο και τον Ηλια πολύ δυνατές σκηνές επίσης. Η Δάφνη πιέζεται από παντού και το μικρό ξέσπασμα στο Μάνο ήταν λογικότατο, όπως και αυτά που είπε για το Νικόλα. Είναι τρομερά ψυχοφθόρο να ξέρεις ότι ο άλλος σε περιμένει στη γωνία να κάνεις λάθος για να σηκωθεί να φύγει και να ζητήσει διαζύγιο.
Με τον Ηλία μου άρεσε πολύ αυτό που είπε ότι δεν ξέρει αν θέλει να γυρίσει ο Νκόλας πίσω και αυτό λέει πολλά για το μέλλον. Ηδη για τη Δάφνη η σχέση της με το Νικόλα ακόμη κιαν τα ξαναβρουν έχει μπει σε άλλες βάσεις και δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί πια να αφεθεί στη σχέση αυτή.
Το τραγούδι και οι αναμνήσεις της υπέροχη σκηνή και η Γεωργόνη άψογη.
Η Δάφνη έχει κάνει πολλά βήματα μπροστά. Νιώθει δυνατή και αυτό φαίνεται. Ο Νικόλας αντίθετα μένει κολλημένος στα κόμπλεξ του και εντελώς στάσιμος. Στον κόσμο του όπως λέει και η Νόρα και μάλιστα έφυγε όταν του είπε πως τα πράγματα δυσκολεύουν.

Από τις άλλες σκηνές φυσικά η Νόρα με το Λουκά ήταν απολαυστικοί, όπως και η Αμαλία με τον Πέτρο.

Πολλά συγχαρητήρια στη Γεωργία Γεωργόνη. Εξαιρετική ηθοποιός!! Κεντάει με την ερμηνεία της, το βλέμμα της, τις εκφράσεις του προσώπου της!!

laoura


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μαρ 18, 2010 11:48 am


Ένα ακόμη πολύ καλό επεισόδιο οπότε ας σχολιάσω

Σε τούτη τη σειρά είναι αστείο το πως δίνονται οι καταστάσεις. Ο Στέφανος παντρεύτηκε την Εύα και δεν ακούστηκε ούτε ένα λογάκι αγάπης και ο Νικόλας με τη Δάφνη χωρίζουν με ερωτική εξομολόγηση.
Δάφνη: Σ αγαπάω δεν θέλω να φύγεις
Νικόλας: Κι εγώ σ αγαπάω δεν φεύγω επειδή δεν σ αγαπάω.
Τι να πω τώρα εγώ η έρημη τηλεθεάτρια;

Οι τρείς της παρέας γιατί ο Λουκάς σ αυτή τη φάση είναι παροπλισμένος κάνουν το κάθε τι προκειμένου να σώσουν αυτό το γάμο. Για τη Μελίτα δεν το συζητάω έχει του απόλυτου τον καημό σιγά μη σκεφτεί και κάποιον άλλον.

Η Νόρα αντιμετωπίζει αυτή τη στιγμή την αμνησία του Λουκά και παρόλο που είναι αποσυντονισμένη έχει τη διαύγεια να μιλήσει στη Δάφνη σωστά. Απ τη συζήτηση των κοριτσιών έβγαλα το συμπέρασμα οτι η Δάφνη νοιώθει τύψεις για την ευκαιρία που στέρησε στο Νικόλα. Διαφορετικά δεν καταλαβαίνω γιατί επαναφέρει το θέμα. Όλο το πρόβλημά τους είναι η επικοινωνία. Περιμένω κάποια στιγμή μια συζήτηση ανάμεσα σε Νικόλα και Δάφνη.

Ο Μάνος έκανε κι αυτός την προσπάθειά του. Είπε στη Δάφνη το αυτονόητο. Έτσι το βλέπω κι εγώ. Με τα χρήματα του βάζει θηλειά στο λαιμό. Τα χρήματα είναι ελάχιστα μπροστά στο χρέος και απλά η πώληση της κατασκήνωσης δεν φτάνει.

Αυτή όμως που πήρε σήμερα τις εντυπώσεις ήταν η Εύα. Τελικά ξέρει τους φίλους της πολύ καλά. Είπε στο Μάνο οτι το μόνο που θα μπορούσε να πείσει τη Δάφνη να μη πουλήσει είναι να έχει προλάβει εκείνος να διώξει τον όμιλο από πάνω του. Να της δείξει δηλαδή οτι πηγαίνει παρακάτω και η θυσία δεν είναι απαραίτητη. Είπε ακόμη στο Νικόλα οτι σε μια γυναίκα που έχει συγχωρήσει κάτι τόσο βαρύ όσο ο γάμος του μαζί της πρέπει να συγχωρήσει με τη σειρά του το λάθος όσο βαρύ κι αν είναι. Έμπρακτη μεταμέλεια αυτό έδειξε χθες η Εύα.

Μέσα στο χαμό σήμερα είδα να λέγονται πράγματα που έπρεπε να ακουστούν. Η Εύα είπε στην Αντιγόνη οτι δεν θεωρεί ούτε το Στέφανο αλλά ούτε και το Μάνο ικανούς να πάρουν ένα όπλο και να σημαδέψουν εν ψυχρώ. Νομίζω τους ξέρει και τους δύο πολύ καλά. Ο Μάνος πάλι προσπάθησε να μας στείλει αδιάβαστους λέγοντας στην Εύα οτι έστησε τον όμιλο για εκείνη και μόνο. Επειδή η άνοια δεν μου έχει χτυπησει ακόμη την πόρτα και επειδή δεν έχω χάσει επεισόδιο, καλύτερα να βρουν κάποιο καλύτερο τρόπο να μας πείσουν οτι ο Μάνος αγαπούσε πάντοτε την Εύα και ΜΟΝΟ. Η απάντησε βέβαια που πηρε απ την Εύα ήταν πληρωμένη και η σκηνή ήταν ίσως η πιο δυνατή του επεισοδίου με Μπουγιούρη και Ξυλά να είναι και οι δύο καταπληκτικοί.: respect :

Η Μελίτα πάλι τηλεφώνησε και ζήτησε κρυφό ραντεβουδάκι. Γιατί βρε αδελφέ έπρεπε να πάρουν τα βουνά για να συναντηθούν; Αστείο μου φάνηκε. Συνεργάζονται και με την πώληση της Εδέμ έχουν θέμα στέγης. Ένα γραφείο μια καφετέρια κάτι άλλο χάθηκε; Η σκηνή αδιάφορη και το βλέμα του Στέφανου κενό. Δεν είναι έτσι οι άνθρωποι που συναντιούνται με την ψυχή στο στόμα συγνώμη. Κρατώ απ τη συζήτηση την ερώτηση της Μελίτας για το φόνο. Λογική μου φάνηκε. Γνωρίζει το Στέφανο με τη βιβλική ένοια και τίποτα περισσότερο. Δεν ξέρει γι αυτόν το παραμικρό οπότε δεν ξέρει τι μπορεί να κάνει και τι όχι.

Πέτρος και Αμαλία σε μια ακόμη απολαυστική σκηνή. Να το δείτε θα μας προκείψει απόλυτος και καρμικός μαζί και θα τους βάλουμε κάποια στιγμή στην ψηφοφορία για τις καλύτερες ερωτικές σκηνές. Νίκη ετοιμάσου.....

Με το τέλος του Χατζημπούκλα, το τριο μούτζες κατάλαβε οτι θα χρειαστεί να συνεργαστεί. Όλα κι όλα το μίσος μίσος και το νιτερέσο νιτερέσο για να παραφράσω μια παροιμία. Με παρότρυνση του αρχηγού της μαφίας -για τον Πετράν μιλάω- συναντήθηκαν να βρούν λύση στο κοινο πρόβλημα. Και ξαφνικά εμφανίζεται η Νταίζη. Και ξαφνικά είδα ότι δεν φανταζόμουν. Ηλεκτρισμός και ένταση. Ότι δεν είδα όταν ο απόλυτος συνάντησε την Μελίτα το είδα στο βλέμα που έριξε στη Νταίζη και κάγκελο η τηλεθεάτρια...... Faint

Σε αναμονή των εξελίξεων λοιπόν.....
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από nana Πεμ Μαρ 18, 2010 12:06 pm

Clarabelle με προβλημάτισες με το τελευταίο για την Νταίζη και τον Στέφανο.... αν θες μου το εξηγείς...
Στη συνάντηση Στέφανου Μελίτας όταν τον ρώτησε η Μελίτα αν έχει άλλοθι και της είπε ο Στέφανος ότι έχει κατάλαβα ότι άλλοθι θεωρούσε ότι ήταν μαζί εκείνο το βράδυ αλλά η Μελίτα δεν ήξερε την ώρα που έγινε ο φόνος... φαντάζομαι...
Η Ευα μία χαρά τα λέει στον Μάνο. Μία χαρά!! και στην Αντιγόνη επίσης... όχι που θα μάσαγε η Ευα...
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μαρ 18, 2010 12:29 pm

nana έγραψε:Clarabelle με προβλημάτισες με το τελευταίο για την Νταίζη και τον Στέφανο.... αν θες μου το εξηγείς...
Στη συνάντηση Στέφανου Μελίτας όταν τον ρώτησε η Μελίτα αν έχει άλλοθι και της είπε ο Στέφανος ότι έχει κατάλαβα ότι άλλοθι θεωρούσε ότι ήταν μαζί εκείνο το βράδυ αλλά η Μελίτα δεν ήξερε την ώρα που έγινε ο φόνος... φαντάζομαι...
Η Ευα μία χαρά τα λέει στον Μάνο. Μία χαρά!! και στην Αντιγόνη επίσης... όχι που θα μάσαγε η Ευα...


Δεν υπονοώ κάτι για το άλλοθι ή για το φόνο. Απλά λέω οτι ξαφνικά όταν κοιτάχτηκαν Στέφανος και Νταίζη υπήρχε ενέργεια ηλεκτρισμός σαν με το βλέμα να σβήστηκαν οι υπόλοιποι απ το πλάνο και να έμειναν οι δύο. Σαν με το βλέμα να τους έδεσε μια κλωστή αυτούς τους δύο. Υπήρχε κάτι απροσδιόριστο που μου έκανε μεγάλη εντύπωση.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Μαρ 18, 2010 12:36 pm

Clarabelle έγραψε:

Πέτρος και Αμαλία σε μια ακόμη απολαυστική σκηνή. Να το δείτε θα μας προκείψει απόλυτος και καρμικός μαζί και θα τους βάλουμε κάποια στιγμή στην ψηφοφορία για τις καλύτερες ερωτικές σκηνές. Νίκη ετοιμάσου.....

Με το τέλος του Χατζημπούκλα, το τριο μούτζες κατάλαβε οτι θα χρειαστεί να συνεργαστεί. Όλα κι όλα το μίσος μίσος και το νιτερέσο νιτερέσο για να παραφράσω μια παροιμία. Με παρότρυνση του αρχηγού της μαφίας -για τον Πετράν μιλάω- συναντήθηκαν να βρούν λύση στο κοινο πρόβλημα. Και ξαφνικά εμφανίζεται η Νταίζη. Και ξαφνικά είδα ότι δεν φανταζόμουν. Ηλεκτρισμός και ένταση. Ότι δεν είδα όταν ο απόλυτος συνάντησε την Μελίτα το είδα στο βλέμα που έριξε στη Νταίζη και κάγκελο η τηλεθεάτρια...... Faint

Σε αναμονή των εξελίξεων λοιπόν.....



αχχχ Μαρια γελασα gelio gelio !!! αν το δω κι αυτο στη σειρα με Πετρο -Αμαλια ελατε να με μαζεψετε μετα απο το νοσοκομειο!!!!!!!! Faint Faint

οσο για τη Νταιζη τα βλεμματα ολωνων ηταν καπως λογω οτι καρφωθηκαν επειδη ηθελαν η συναντηση να παραμεινει μυστικη. δεν ξερουν ακομη η Νταιζη με ποιον συνεργαζεται και ισως αυτο να φοβουνται ολοι τους!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Μαρ 18, 2010 12:43 pm

Ειχα καιρό να γράψω σχολιασμό και επειδή αύριο δεν θα προλάβω καν να δω το επεισόδιο, λέω να κάνω μια απόπειρα, δεν είναι σεντόνι, τουλάχιστον όχι διπλό... Χιχιχι......

Νικόλας-Δάφνη: Το συγνωμη που του πε οταν μαζευε τα ρούχα, δεν νομίζω οτι το πίστευε, νομιζω οτι το πε για να το πει, μπας και καταφέρει κάτι...Η Δάφνη ακόμα αδυνατεί να καταλάβει οτι αυτό που πείραξε τον Νικόλα δεν είναι τόσο οτι πουλάει την Εδέμ, αλλα το γεγονός οτι πήρε μια τόσο σοβαρή απόφαση ερήμην του. Δαφνούλα γλυκιά μου, όταν παντρευτήκατε κάτι σας είπε ο κυριούλης με τα μαυρα ρουχαλάκια, και "εσονται οι δύο εις σαρκα μιαν'', δεν εννοούσε σεξουαλικώς μόνον, αλλα οτι πλέον λειτουργείτε ως ένα. Μάλλον εκείνη την ώρα θα σκεφτόσουν το γλέντι, και τα ορεκτικά, και όχι το οτι θα πρέπει να λειτουργείτε ΜΑΖΙ..!!!

Παριζιάνος ο άπιστος - Μάνος ο άκυρος : Ακόμη μια σκηνή κοκκορομαχιών του δημοτικού ''Εσύ το κανες'' - ''οχι εσύ το κανες'' , ''όχι εσύ εχεις κίνητρα'' - '' Εσυ το ξεκίνησες'' κτλ κτλ κτλ....Μα δεν έχουν βαρεθεί???
Και μετά μου λένε οτι ο ένας θα μεγαλώσει το παιδί του άλλου? Αν ηταν ο Στράτος με τον Αντρέα σίγουρα (μαζί δεν τα μεγαλώναν ούτως ή αλλως? ) αλλα ο Στεφανος με τον Μάνο, χλωμο...Το κοινόβιο δεν παίζει.....

Νόρα με το χάλια τσαντικό - Δάφνη στο κόσμο της :
Τι κουλό είναι αυτό με το ''μου το χε φυλαγμένο''? Τι άλλο θα ακούσω? Δηλαδη έλεος μικρή Δαφνούλα!!!! Fskl

Αμνησιακός Ντελιβεράς : Α-χα χα!! Μπορεί να με έχει κουράσει η Αμνησία με δόση ηληθιότητας που έχουν δώσει στον Λουκά, αλλα απέναντι στο Νταιζουλίνι είναι μοναδικό θέαμα!!!
Λουκάς: Τοσο δύσκολο είναι να κουβαλάς τουβλα?
Νταίζη:Τι να σου πω αγόρι μου, εγώ ενα κουβαλάω και μου φαίνεται ασήκωτο !!! (Είναι τα μπράτσα και το γυμνασμένο κορμί του μανδάμ!!)
...
Λουκάς: Σε κουράζω ε? Τα ποδαράκια σου....

Αντιγονάρα-μηλαράκι-Ευα: Τι σουπιά είναι αυτή η Αντιγονάρα μου λέτε? Και με τι ευκολία βρίσκει ευκαιρίες να θάψει το Μάνο ε? Την πονάει πάρα πολύ το οτι ο Λύτρας αγάπησε τον Μάνο (πατρικά μιλώντας) ? Μαλλον εκεί παίζει το τόσο μίσος.... Πάντως για ακόμη μια φορά αποδυκνύει οτι βλέπει την Ευα σαν την μηχανή που θα γεννήσει τον εκλεκτό, και τιποτα αλλο..Και οτι αυτή που νοιάζεται και καλά για την εγκυμοσύνη της, βρίσκει ευκολα τρόπους να την ταράζει... Τι να σου πω Αντιγονάρα....

Ρούσσος-Νταίζη-Λουκάς : Ο Ρουσσος το παιζει καλά το παιχνιδάκι.. Και καλά υποστηρίζει την Νταίζη, και της λέει να κάνει υπομονή!!Χαχαχα!!! Και οι τρεις ηθοποιοί υπέροχοι στην σκηνή....: respect :

Μάνος-Ευα: Μια φορά να πάει εκει, το κατάλαβα, δευτερη το δέχτηκα, τρίτη μήπως το κάψαμε λίγο?
Κάποτε ήταν ο Μάνος που έκανε τουρνέ απο σπίτι σε σπίτι, τώρα ήρθε η σειρά της Ευας? Δεν νομίζω οτι έχουν νόημα οι καθημερινές επισκέψεις μιας εγκυμονούσας παντρεμένης γυναίκας στον πρώην παρολίγο άντρα της, που είναι και μισητός εχθρός του νυν....
Ομολογουμένως όμως, η ατάκα που του πε ήταν πολύ ξύπνια, (που ναι το ξανθό, οεο? ) - Αυτή με τον κόσμο στα χέρια του, που δεν είναι αυτη και δεν θα ναι και κανεις αλλος έτσι οπως πάει.. (δεν την θυμάμαι ακριβώς, το ρεζουμε μετράει πάντως)

Νικόλας-Ευα:
Νομίζω οτι ήταν η κουβέντα που έσπερωξε τον Νικόλα προς την επιστροφή στην Δάφνη-μουλάρι (για το πείσμα μιλώντας).
Η Ευα με το γυαλί αυτο χάλι, αν και το παλτουδάκι μούρλια...

Δάφνη-Μάνος: Δεν έχω να πω πολλά μιας και η σκηνή έχει επαναληφθεί. Εχω όμως να δηλώσω οτι η Γεωργόνη, κλαίει καλύτερα απο όλες στην σειρά...

Τιτανομέγιστο ζευγος: Τι να πω, τι να πω, τι να πω? Δεν μπορώ να τους βλέπω να ζουζουνιάζουν!! ΛΙΩΝΩ!!!!!!
Η Θεά, να του κάνει γλύκες και αυτός να χαμογελάει σαν μικρό αγοράκι, που φίλησε στο μαγουλο το κοριτσάκι που ''αγαπάει''
Θεα: Λες να ξαναβρω τον παλιο καλό Πέτρο μου?
Θεός: Αν τον ξαναβρείς, τα χαιρετίσματα μου...
Hug

Και κάπου εκεί, μισοκλείνει τα μάτια, και μισοχαμογελάει και η Βάσω απο δώ, προσκυνάει τον Κατρανίδη για το θέαμα που μας χαρίζει....: respect :
Και συνεχίζει να μας χαμογελάει....

Κερατομπηχτας-Εγω προχωράω και παω παρακάτω-> Μελίτα:
Η Μελίτα χτες-προχτές έκλεισε το τηλέφωνο στα μούτρα του μεγάλου έρωτος. Του απόλυτου. Σήμερα τον πήρε τηλέφωνο να τον συναντήσει, αυτόν που ''αποκλείεται να το έχει κάνει γιατι δεν είναι τέτοιος'' (ετσι δεν είχε πει?) , και να τον ρωτήσει αν...το έκανε? Τόση εμπιστοσύνη στον άντρα της ζωής σου πια? Που να μην τον αγαπούσες! Θα τον ρωτούσες αν φταίει για την τρύπα του οζοντος?
Αυτά γίνονται οταν ''αγαπάς'' χωρίς να έχεις ζήσει στιγμές με τον άλλο. Δεν τον εμπιστευεσαι, δεν ξέρεις τι μπορεί να κάνει και τι όχι... Fskl

Ηλίας :
Νυστάζω.....

Χρηστάρας-Νταίζη:
Τι λες μαρη μαντάμ? Κάνεις και παράπονα στον Χρηστάρα? Τον άδειασες καλα καλα και τώρα απαιτείς εξηγήσεις ? ?Ειδες πως είναι να σε αδειάζουν? Ετσι Χρηστάρα μου, χώσε χώσε χώσε.....

Νόρα-Αχόρταγος-Καλσόν:

Τι να πρωτοπω? Το φανταστικό φουστάνι της Νόρας? Το γενικά σέξι συνολάκι? Τι....????
Την είδε σκυμμένη ο Λουκάς και ξύπνησε το ''Σκύψε ευλογημένη'' μέσα του huhu ... Για πότε την στρίμωξε, ούτε και αυτός ξέρει...Κόκκινο πανί ( το μπούτι της Νόρας ) στον (ταύρο) Λουκάκο...
...Λουκά προχώρα, τώρα που πήρες φόρα....Opados1

Νόρα: Εχουμε και ένα γραφείο....
Λουκάς: Τότε πάμε σπίτι σου? Θέλω να σε πάρω μωρό μου...Αγκαλιά.... (Πολύ σόκιν έχει γίνει ο δικηγοράκος μας, δεν νομίζετε?)

Νόρα: Εχουμε και ένα γραφείο λέμε...
Λουκάς: Εχουμε και άλλο γραφείο?Πάρτα πράγματα σου και πάμε εκεί τοτε....
gelio

Τρίο Μούτζες-Νταίζουλίνι:
Τι την νοιάζει τώρα την στρίτζο? Δεν ξέρει οτι αν μιλήσει και αυτή θα μπλεχτεί ακόμα περισσότερο με τον φόνο?
Πάντως το υφάκι του Καρταλουά, ήταν απίστευτο..Στράτος ...ουπς συγνώμη...Στέφανος FTW!!!!

Αχόρταγος φάση 2:
Συνεχίζει το στρίμωγμα ο μάστορας, δεν την αφήνει σε χλωρό κλαρί !!!!!! .. Α, ρε Νοράκι, σε καταλαβαίνω ''δεν θες και συ καθόλου!!!!!
Προσπαθεί να μιλήσει σοβαρά? ->Στο ψητό ο Λουκάκος.
Τον σπρώχνει οπως μπορεί?-> Πιο πίεση ο Λουκάκος
Του λέει ''μη''? -> Νεάτερνταλ ο Λουκάκος, στον ώμο και βουρ στο κρεβάτι!!! huhu
Ελπίζω προχτές που δεν μας δείξανε την διαδρομή καναπέ-κρεβατίου, να μην την πήγε έτσι σηκωτη... !!!!!!!

Σκηνή στο κρεβάτι:
(σας έχω πει πως δεν χορταίνω να τους βλέπω ΜΑΖΙ???)

Τι ήταν αυτό ρε Λουκάκο? Γιατι πειράζεις την κοπέλα? Ξέρω, όπως είπαν και οι άλλες Λουκονορικες, θες να την στριμώξεις, ωστε να δείς την ρυτιδούλα που τόσο πολύ λατρεύεις, ε?
Ας όψεται που σ'αγαπάμε , και δεν θα κρατήσει πολύ το δούλεμα, αντε γιατι....Ντροπη σου , το Νοράκι....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Πεμ Μαρ 18, 2010 12:49 pm

Mik έγραψε:Ειχα καιρό να γράψω σχολιασμό και επειδή αύριο δεν θα προλάβω καν να δω το επεισόδιο, λέω να κάνω μια απόπειρα, δεν είναι σεντόνι, τουλάχιστον όχι διπλό... Χιχιχι......

Νικόλας-Δάφνη: Το συγνωμη που του πε οταν μαζευε τα ρούχα, δεν νομίζω οτι το πίστευε, νομιζω οτι το πε για να το πει, μπας και καταφέρει κάτι...Η Δάφνη ακόμα αδυνατεί να καταλάβει οτι αυτό που πείραξε τον Νικόλα δεν είναι τόσο οτι πουλάει την Εδέμ, αλλα το γεγονός οτι πήρε μια τόσο σοβαρή απόφαση ερήμην του. Δαφνούλα γλυκιά μου, όταν παντρευτήκατε κάτι σας είπε ο κυριούλης με τα μαυρα ρουχαλάκια, και "εσονται οι δύο εις σαρκα μιαν'', δεν εννοούσε σεξουαλικώς μόνον, αλλα οτι πλέον λειτουργείτε ως ένα. Μάλλον εκείνη την ώρα θα σκεφτόσουν το γλέντι, και τα ορεκτικά, και όχι το οτι θα πρέπει να λειτουργείτε ΜΑΖΙ..!!!

Παριζιάνος ο άπιστος - Μάνος ο άκυρος : Ακόμη μια σκηνή κοκκορομαχιών του δημοτικού ''Εσύ το κανες'' - ''οχι εσύ το κανες'' , ''όχι εσύ εχεις κίνητρα'' - '' Εσυ το ξεκίνησες'' κτλ κτλ κτλ....Μα δεν έχουν βαρεθεί???
Και μετά μου λένε οτι ο ένας θα μεγαλώσει το παιδί του άλλου? Αν ηταν ο Στράτος με τον Αντρέα σίγουρα (μαζί δεν τα μεγαλώναν ούτως ή αλλως? ) αλλα ο Στεφανος με τον Μάνο, χλωμο...Το κοινόβιο δεν παίζει.....

Νόρα με το χάλια τσαντικό - Δάφνη στο κόσμο της :
Τι κουλό είναι αυτό με το ''μου το χε φυλαγμένο''? Τι άλλο θα ακούσω? Δηλαδη έλεος μικρή Δαφνούλα!!!! Fskl

Αμνησιακός Ντελιβεράς : Α-χα χα!! Μπορεί να με έχει κουράσει η Αμνησία με δόση ηληθιότητας που έχουν δώσει στον Λουκά, αλλα απέναντι στο Νταιζουλίνι είναι μοναδικό θέαμα!!!
Λουκάς: Τοσο δύσκολο είναι να κουβαλάς τουβλα?
Νταίζη:Τι να σου πω αγόρι μου, εγώ ενα κουβαλάω και μου φαίνεται ασήκωτο !!! (Είναι τα μπράτσα και το γυμνασμένο κορμί του μανδάμ!!)
...
Λουκάς: Σε κουράζω ε? Τα ποδαράκια σου....

Αντιγονάρα-μηλαράκι-Ευα: Τι σουπιά είναι αυτή η Αντιγονάρα μου λέτε? Και με τι ευκολία βρίσκει ευκαιρίες να θάψει το Μάνο ε? Την πονάει πάρα πολύ το οτι ο Λύτρας αγάπησε τον Μάνο (πατρικά μιλώντας) ? Μαλλον εκεί παίζει το τόσο μίσος.... Πάντως για ακόμη μια φορά αποδυκνύει οτι βλέπει την Ευα σαν την μηχανή που θα γεννήσει τον εκλεκτό, και τιποτα αλλο..Και οτι αυτή που νοιάζεται και καλά για την εγκυμοσύνη της, βρίσκει ευκολα τρόπους να την ταράζει... Τι να σου πω Αντιγονάρα....

Ρούσσος-Νταίζη-Λουκάς : Ο Ρουσσος το παιζει καλά το παιχνιδάκι.. Και καλά υποστηρίζει την Νταίζη, και της λέει να κάνει υπομονή!!Χαχαχα!!! Και οι τρεις ηθοποιοί υπέροχοι στην σκηνή....: respect :

Μάνος-Ευα: Μια φορά να πάει εκει, το κατάλαβα, δευτερη το δέχτηκα, τρίτη μήπως το κάψαμε λίγο?
Κάποτε ήταν ο Μάνος που έκανε τουρνέ απο σπίτι σε σπίτι, τώρα ήρθε η σειρά της Ευας? Δεν νομίζω οτι έχουν νόημα οι καθημερινές επισκέψεις μιας εγκυμονούσας παντρεμένης γυναίκας στον πρώην παρολίγο άντρα της, που είναι και μισητός εχθρός του νυν....
Ομολογουμένως όμως, η ατάκα που του πε ήταν πολύ ξύπνια, (που ναι το ξανθό, οεο? ) - Αυτή με τον κόσμο στα χέρια του, που δεν είναι αυτη και δεν θα ναι και κανεις αλλος έτσι οπως πάει.. (δεν την θυμάμαι ακριβώς, το ρεζουμε μετράει πάντως)

Νικόλας-Ευα:
Νομίζω οτι ήταν η κουβέντα που έσπερωξε τον Νικόλα προς την επιστροφή στην Δάφνη-μουλάρι (για το πείσμα μιλώντας).
Η Ευα με το γυαλί αυτο χάλι, αν και το παλτουδάκι μούρλια...

Δάφνη-Μάνος: Δεν έχω να πω πολλά μιας και η σκηνή έχει επαναληφθεί. Εχω όμως να δηλώσω οτι η Γεωργόνη, κλαίει καλύτερα απο όλες στην σειρά...

Τιτανομέγιστο ζευγος: Τι να πω, τι να πω, τι να πω? Δεν μπορώ να τους βλέπω να ζουζουνιάζουν!! ΛΙΩΝΩ!!!!!!
Η Θεά, να του κάνει γλύκες και αυτός να χαμογελάει σαν μικρό αγοράκι, που φίλησε στο μαγουλο το κοριτσάκι που ''αγαπάει''
Θεα: Λες να ξαναβρω τον παλιο καλό Πέτρο μου?
Θεός: Αν τον ξαναβρείς, τα χαιρετίσματα μου...
Hug

Και κάπου εκεί, μισοκλείνει τα μάτια, και μισοχαμογελάει και η Βάσω απο δώ, προσκυνάει τον Κατρανίδη για το θέαμα που μας χαρίζει....: respect :
Και συνεχίζει να μας χαμογελάει....

Κερατομπηχτας-Εγω προχωράω και παω παρακάτω-> Μελίτα:
Η Μελίτα χτες-προχτές έκλεισε το τηλέφωνο στα μούτρα του μεγάλου έρωτος. Του απόλυτου. Σήμερα τον πήρε τηλέφωνο να τον συναντήσει, αυτόν που ''αποκλείεται να το έχει κάνει γιατι δεν είναι τέτοιος'' (ετσι δεν είχε πει?) , και να τον ρωτήσει αν...το έκανε? Τόση εμπιστοσύνη στον άντρα της ζωής σου πια? Που να μην τον αγαπούσες! Θα τον ρωτούσες αν φταίει για την τρύπα του οζοντος?
Αυτά γίνονται οταν ''αγαπάς'' χωρίς να έχεις ζήσει στιγμές με τον άλλο. Δεν τον εμπιστευεσαι, δεν ξέρεις τι μπορεί να κάνει και τι όχι... Fskl

Ηλίας :
Νυστάζω.....

Χρηστάρας-Νταίζη:
Τι λες μαρη μαντάμ? Κάνεις και παράπονα στον Χρηστάρα? Τον άδειασες καλα καλα και τώρα απαιτείς εξηγήσεις ? ?Ειδες πως είναι να σε αδειάζουν? Ετσι Χρηστάρα μου, χώσε χώσε χώσε.....

Νόρα-Αχόρταγος-Καλσόν:

Τι να πρωτοπω? Το φανταστικό φουστάνι της Νόρας? Το γενικά σέξι συνολάκι? Τι....????
Την είδε σκυμμένη ο Λουκάς και ξύπνησε το ''Σκύψε ευλογημένη'' μέσα του huhu ... Για πότε την στρίμωξε, ούτε και αυτός ξέρει...Κόκκινο πανί ( το μπούτι της Νόρας ) στον (ταύρο) Λουκάκο...
...Λουκά προχώρα, τώρα που πήρες φόρα....Opados1

Νόρα: Εχουμε και ένα γραφείο....
Λουκάς: Τότε πάμε σπίτι σου? Θέλω να σε πάρω μωρό μου...Αγκαλιά.... (Πολύ σόκιν έχει γίνει ο δικηγοράκος μας, δεν νομίζετε?)

Νόρα: Εχουμε και ένα γραφείο λέμε...
Λουκάς: Εχουμε και άλλο γραφείο?Πάρτα πράγματα σου και πάμε εκεί τοτε....
gelio

Τρίο Μούτζες-Νταίζουλίνι:
Τι την νοιάζει τώρα την στρίτζο? Δεν ξέρει οτι αν μιλήσει και αυτή θα μπλεχτεί ακόμα περισσότερο με τον φόνο?
Πάντως το υφάκι του Καρταλουά, ήταν απίστευτο..Στράτος ...ουπς συγνώμη...Στέφανος FTW!!!!

Αχόρταγος φάση 2:
Συνεχίζει το στρίμωγμα ο μάστορας, δεν την αφήνει σε χλωρό κλαρί !!!!!! .. Α, ρε Νοράκι, σε καταλαβαίνω ''δεν θες και συ καθόλου!!!!!
Προσπαθεί να μιλήσει σοβαρά? ->Στο ψητό ο Λουκάκος.
Τον σπρώχνει οπως μπορεί?-> Πιο πίεση ο Λουκάκος
Του λέει ''μη''? -> Νεάτερνταλ ο Λουκάκος, στον ώμο και βουρ στο κρεβάτι!!! huhu
Ελπίζω προχτές που δεν μας δείξανε την διαδρομή καναπέ-κρεβατίου, να μην την πήγε έτσι σηκωτη... !!!!!!!

Σκηνή στο κρεβάτι:
(σας έχω πει πως δεν χορταίνω να τους βλέπω ΜΑΖΙ???)

Τι ήταν αυτό ρε Λουκάκο? Γιατι πειράζεις την κοπέλα? Ξέρω, όπως είπαν και οι άλλες Λουκονορικες, θες να την στριμώξεις, ωστε να δείς την ρυτιδούλα που τόσο πολύ λατρεύεις, ε?
Ας όψεται που σ'αγαπάμε , και δεν θα κρατήσει πολύ το δούλεμα, αντε γιατι....Ντροπη σου , το Νοράκι....

τελειος ο σχολιασμος σου
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Μαρ 18, 2010 1:25 pm

Πολύ καλό το επεισόδιο απο μένα..
Ας αρχίσω απο το Νικόλα με τη Δάφνη...Η ατάκα Σάγαπάω αλλά χωρίζουμε ή δεν μπορούμε να είμαστε μαζί φοριέται πολύ σ'αυτήν την παρέα...Εγώ ξέρω οτι οταν δύο άνθρωποι αγαπιούνταιπροσπαθούν να ξεπεράσουν τις δυσκολίες,και ναι μεν στην περ'ιπτωση της Εύας και του Μάνου είναι δυσκολο να υπάρξει γυρισμός αλλα η Δάφνη και ο Νικόλας μπορούν να το παλέψουν...Για μένα κάνουν και οι δύο μεγάλα λάθη,ποιος ξέρει βέβαια μπορεί να τους βγεί και σε καλό... Μου άρεσε που η Δάφνη αναφέρθηκε στην ευχή της,μου θυμίζει την ατάκα απο την παρουσίαση της σειρας οτι Τα όνειρα εκδικούνται κάποτε...
Ο Στέφανος με το Μάνο παίζουν την κολοκυθιά και πετάει ο ένας το μπαλάκι στον άλλον για το φόνο....Εντάξει παλικάρια,έτσι να τα πείτε στην αστυνομία κια σας βλέπω κσι τους δύο στο κελί 33,να παίζετε χαρτάκι και ακόμα να ρίχνετε ο ένας τις ευθύνες στον άλλον..
Νόρα-Δάφνη : Αυτό που μου αρέσει στη Νόρα είναι οτι ενώ περνάει μια τόσο δύσκολη κατάσταση με το Λουκά είναι πάντα δίπλα σε όλους...Στην συγκεκριμένη περίπτωση την έχουμε δει συνέχεια να προσπαθεί να αλλάξει τα μυαλά της Δάφνης...το Μελιτάκι που είναι τώρα που χωρίζει η φιλενάδα της οεο???? Καλά η Δάφνη πως το πέταξε έτσι αυτό για την Αμερική???Ώρες ώρες αυτη η κοπέλα φτάνει στα όρια της παράνοιας...
Εύα-Γκεστάπο : Ωραία της τα πε η Εύα της γλυκιά; μανούλας...Ναι μεν υποστηριξε τον άντρα της αλλά σου λεει κάτσε εγώ το Μάνο τον ξέρω απο παιδί,δεν θα μου πείς εσύ μέχρι που είναι ικανός να φτάσει..Στο κάτω κάτω η Εύα ξέρει, γιατί μπορεί να χει πληρώσει τα νευράκια του Μάνου πολλές φορές,οτι ψυχρός εκτελεστής δεν έιναι..Το μηλαράκι που της καθάρισε η Αντιγονάρα δηλητηριασμένο είναι????
Εύα-Μάνος : Μου αρέσει οταν του τα χώνει αλλα βρίσκω αυτές τις τόσο συχνές επισκέψεις λίγο άσκοπες πια...Απο τη σκηνή όμως δεν μπορώ να μην υποκλιθώ στην τελευταία ατάκα της Ευας... : respect :
Εύα -Νικόλας : Μάρεσει που επεμβαίνει,μάρέσει που καταλαβαίνει τα λάθη της,μ'αρέσει που ακόμα και τώρα προσπαθεί με τον τρόπο της να επανορθώσει...Δεν την αθωώνω για οτι έκανε στο παρελθόν αλλα μου αρέσει αυτη η αλλαγή και η προσπάθεια που κανει η Εύα..
Μάνος-Δάφνη : Δίκιο έχει ο Μάνος για τη θηλιά στο λαιμό αλλά ποιος τον ακούει...Α ρε Δαφνουλα....Το βλεμμα της σε αυτες της σκηνές όλα τα λεφτά...έβγαζε απογνωση..Μπράβο της...
Μελίτα-Στέφανος : Μία απο τα ίδια ακούσαμε,τώρα πως θα αποδειχτεί οτι αυτοί οι δύο ήταν μαζί δεν έχω ιδέα...Και προς τι οι ερημιές???Συνεργάτες δεν είναι???Μάλλιασε η γλωσσα της Μελίτας να το λέει στο Μάνο.τώρα το ξέχασε????
Γραφείο Νόρας : Η σκηνή με το Νικόλα πολύ καλή..Και μετά ήρθε ο αχόρταγος...Αυτός ο Λουκάς,αν είναι δυνατόν...καλόμαθε η γριά στα σύκα ένα πράγμα...Το "έχουμε και ένα γραφείο" καιρό είχαμε να το ακούσουμε... gelio Δια στόματος Νόρας αυτη τη φορά...
Συνάντηση κορυφής : Μαζευτήκανε οι μαφιόζοι να κανουνε κλίκα μην καταλάβει η αστυνομία τα πάρε δώσε τους με τον Χατζηπτώμα..Λείπει η αρχηγός βέβαια αλλά η σκηνή ηταν πολύ καλή...Ο Μάνος με το Στέφανο ποτε θα σταματήσουν επιτέλους να τρώγονται??? Και η είσοδος της Νταίζης όλα τα λεφτά...Βλεμματα ο Στέφανος,φονικό βλέμμα ο Μάνος..Εχει ψωμί η υπόθεση και μ'αρέσει...!!!!!!
Νόρα-Λουκάς : Καλά βρε Λουκάκο άσε το κορίτσι να το απολάυσει και μετά μίλα...Που σε κοίταγε μες στη γλύκα η καψερή και εσύ της πετάς ένα Νόρα τι κανουμε εδώ και της χαρίζεις απανωτά εγκεφαλικά???? Ας θυμόσουνα μετά...Τι της το χαλάς τοσο καιρό το περίμενε...
Στα προσεχώς θα πέσει γέλιο με το Λουκά...είναι κακούλης όμως....τι τη βασανίζει τη δόλια??
Αυτά απο μένα....!!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Μαρ 18, 2010 1:31 pm

Mik έγραψε:Ειχα καιρό να γράψω σχολιασμό και επειδή αύριο δεν θα προλάβω καν να δω το επεισόδιο, λέω να κάνω μια απόπειρα, δεν είναι σεντόνι, τουλάχιστον όχι διπλό... Χιχιχι......
Υπονοείς κάτι? χαχαχα

Mik έγραψε:Νικόλας-Δάφνη: Το συγνωμη που του πε οταν μαζευε τα ρούχα, δεν νομίζω οτι το πίστευε, νομιζω οτι το πε για να το πει, μπας και καταφέρει κάτι...Η Δάφνη ακόμα αδυνατεί να καταλάβει οτι αυτό που πείραξε τον Νικόλα δεν είναι τόσο οτι πουλάει την Εδέμ, αλλα το γεγονός οτι πήρε μια τόσο σοβαρή απόφαση ερήμην του. Δαφνούλα γλυκιά μου, όταν παντρευτήκατε κάτι σας είπε ο κυριούλης με τα μαυρα ρουχαλάκια, και "εσονται οι δύο εις σαρκα μιαν'', δεν εννοούσε σεξουαλικώς μόνον, αλλα οτι πλέον λειτουργείτε ως ένα. Μάλλον εκείνη την ώρα θα σκεφτόσουν το γλέντι, και τα ορεκτικά, και όχι το οτι θα πρέπει να λειτουργείτε ΜΑΖΙ..!!!
Συμφωνώ στο ότι η Δάφνη δεν έχει πιάσει το όλο θέμα αλλα διαφωνώ ότι ήταν ψεύτικο το συγνώμη, απλώς η Δάφνη εννοεί συγνώμη που χωρίσαμε και όχι που έκανα τόσες μπούρδες απο προχτες (βλ. ξέθαψα Εύες, Μάνους, εργοστάσια / σου έφτιαξα βαλίτσα / σε κατηγορώ χωρίς να φταίς για πράγματα που δεν στέκουν)

Mik έγραψε:Παριζιάνος ο άπιστος - Μάνος ο άκυρος : Ακόμη μια σκηνή κοκκορομαχιών του δημοτικού ''Εσύ το κανες'' - ''οχι εσύ το κανες'' , ''όχι εσύ εχεις κίνητρα'' - '' Εσυ το ξεκίνησες'' κτλ κτλ κτλ....Μα δεν έχουν βαρεθεί???
Και μετά μου λένε οτι ο ένας θα μεγαλώσει το παιδί του άλλου? Αν ηταν ο Στράτος με τον Αντρέα σίγουρα (μαζί δεν τα μεγαλώναν ούτως ή αλλως? ) αλλα ο Στεφανος με τον Μάνο, χλωμο...Το κοινόβιο δεν παίζει.....
Τρομερός ο τίτλος συμφωνώ σε όλα!!! Επίσης σημειώσατε κάπου ότι ο Στέφανος πήγε στον Μάνο και όχι το ανάποδο... μήπως επειδή ο Μάνος ξέρει που ήταν ο Στέφανος αλλα ο Στέφανος δεν ξέρει που ήταν ο Μάνος ο μπανιστιρτζής? gelio

Mik έγραψε:Νόρα με το χάλια τσαντικό - Δάφνη στο κόσμο της :
Τι κουλό είναι αυτό με το ''μου το χε φυλαγμένο''? Τι άλλο θα ακούσω? Δηλαδη έλεος μικρή Δαφνούλα!!!! Fskl
Κουλό ναι ΑΛΛΑ όλα κι όλα ΤΕΛΕΙΑ Η ΤΣΑΝΤΑ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ!!! ΤΕΛΕΙΑΑΑ!!!

Mik έγραψε:Αμνησιακός Ντελιβεράς : Α-χα χα!! Μπορεί να με έχει κουράσει η Αμνησία με δόση ηληθιότητας που έχουν δώσει στον Λουκά, αλλα απέναντι στο Νταιζουλίνι είναι μοναδικό θέαμα!!!
Λουκάς: Τοσο δύσκολο είναι να κουβαλάς τουβλα?
Νταίζη:Τι να σου πω αγόρι μου, εγώ ενα κουβαλάω και μου φαίνεται ασήκωτο !!! (Είναι τα μπράτσα και το γυμνασμένο κορμί του μανδάμ!!)
...
Λουκάς: Σε κουράζω ε? Τα ποδαράκια σου....
ΘΕΟΣ ο Λουκάκος!!!

Βέβαια τώρα που όλα πάνε πάλι καλά και είδα χτες και την Πολυχρονίδου στον Ομορφο Κόσμο που ούτως η άλλως την συμπαθούσα πολύ, πάλι με ξανατούμπαρε η άτιμη! Εϊναι γλύκα! Και βέβαια χαίρομαι να βλέπω να την ταλαιπωρούν ως Νταίζη χιχι


Mik έγραψε:Αντιγονάρα-μηλαράκι-Ευα: Τι σουπιά είναι αυτή η Αντιγονάρα μου λέτε? Και με τι ευκολία βρίσκει ευκαιρίες να θάψει το Μάνο ε? Την πονάει πάρα πολύ το οτι ο Λύτρας αγάπησε τον Μάνο (πατρικά μιλώντας) ? Μαλλον εκεί παίζει το τόσο μίσος.... Πάντως για ακόμη μια φορά αποδυκνύει οτι βλέπει την Ευα σαν την μηχανή που θα γεννήσει τον εκλεκτό, και τιποτα αλλο..Και οτι αυτή που νοιάζεται και καλά για την εγκυμοσύνη της, βρίσκει ευκολα τρόπους να την ταράζει... Τι να σου πω Αντιγονάρα....
Δεν νομίζω ότι η αντιπάθειά της προς το Μάνο έχει να κάνει με τον γκόμενο Λύτρα.. πρέπει βέβαια να δούμε πού και πώς εμπλέκεται στη ζωή της η Όλγα γιατί αντιπαθεί υπέρ του δέοντως τον απόγονο της κολλητής της.....

Κατά τα άλλα χωσε Ευάρα ΘΕΑ!!! Η Αντιγόνη συνέχεια την τσιγκλάει με τον Μάνο και χαίρομαι κάθε απαντηση της Εύας απίστευτα!!!


Mik έγραψε:Ρούσσος-Νταίζη-Λουκάς : Ο Ρουσσος το παιζει καλά το παιχνιδάκι.. Και καλά υποστηρίζει την Νταίζη, και της λέει να κάνει υπομονή!!Χαχαχα!!! Και οι τρεις ηθοποιοί υπέροχοι στην σκηνή....: respect :
Συμφωνώ απόλυτα!!! Η γκριμάτσα δε του Κατρανίδη απλά respect!!!

Mik έγραψε:Μάνος-Ευα: Μια φορά να πάει εκει, το κατάλαβα, δευτερη το δέχτηκα, τρίτη μήπως το κάψαμε λίγο?
Κάποτε ήταν ο Μάνος που έκανε τουρνέ απο σπίτι σε σπίτι, τώρα ήρθε η σειρά της Ευας? Δεν νομίζω οτι έχουν νόημα οι καθημερινές επισκέψεις μιας εγκυμονούσας παντρεμένης γυναίκας στον πρώην παρολίγο άντρα της, που είναι και μισητός εχθρός του νυν....
Ομολογουμένως όμως, η ατάκα που του πε ήταν πολύ ξύπνια, (που ναι το ξανθό, οεο? ) - Αυτή με τον κόσμο στα χέρια του, που δεν είναι αυτη και δεν θα ναι και κανεις αλλος έτσι οπως πάει.. (δεν την θυμάμαι ακριβώς, το ρεζουμε μετράει πάντως)
Εδώ θα διαφωνήσω, μια χαρά του τα ειπε η Εύα! Σου έχω πει αν δεις επίσκεψη που δεν είναι σωστή θα είμαι η πρώτη να ανεβάσω πίεση χιχι! Η Εύα πήγε απο εκεί σε συνέχεια των επισκέψεων σε Δάφνη και Νικόλα για να σώσει το γάμο τους, είπε πολύ σωστά πράγματα στο Μάνο και βέβαια ξετρελάθηκα με την πληρωμένη απαντηση όταν ο Μάνος άρχισε τα γνωστά κουλά του περί Ομίλου! Δώσε Εύα! Δώσε!!!

Mik έγραψε:Νικόλας-Ευα:
Νομίζω οτι ήταν η κουβέντα που έσπερωξε τον Νικόλα προς την επιστροφή στην Δάφνη-μουλάρι (για το πείσμα μιλώντας).
Η Ευα με το γυαλί αυτο χάλι, αν και το παλτουδάκι μούρλια...
Συμφωνώ! Τα λόγια που είπε η Εύα στον Νικόλα ήταν αυτά που τον ταρακούνησαν! Τον έβαλε στη θέση του μια χαρά και μας έδειξε και ότι εκείνη έχει αναγνωρίσει τα λάθη της και την καλοσύνη των άλλων και την ανταποδίδει αναλόγως!!! Διαφωνώ όμως για το γυαλί! Είναι αυτό που είχε και πέρισυ στις αρχες και το λατρεύωωω!

Mik έγραψε:Δάφνη-Μάνος: Δεν έχω να πω πολλά μιας και η σκηνή έχει επαναληφθεί. Εχω όμως να δηλώσω οτι η Γεωργόνη, κλαίει καλύτερα απο όλες στην σειρά...
Διαφωνώ περί κλάματος αλλα η σκηνή μου άρεσε πολύ.

Mik έγραψε:Τιτανομέγιστο ζευγος: Τι να πω, τι να πω, τι να πω? Δεν μπορώ να τους βλέπω να ζουζουνιάζουν!! ΛΙΩΝΩ!!!!!!
Η Θεά, να του κάνει γλύκες και αυτός να χαμογελάει σαν μικρό αγοράκι, που φίλησε στο μαγουλο το κοριτσάκι που ''αγαπάει''
Θεα: Λες να ξαναβρω τον παλιο καλό Πέτρο μου?
Θεός: Αν τον ξαναβρείς, τα χαιρετίσματα μου...

Και κάπου εκεί, μισοκλείνει τα μάτια, και μισοχαμογελάει και η Βάσω απο δώ, προσκυνάει τον Κατρανίδη για το θέαμα που μας χαρίζει....: respect :
Και συνεχίζει να μας χαμογελάει....
Χιχι έχουν πολύ γέλιο αλλα κατά τα άλλα η τιτανομεγίστη σου είναι με τα μυαλά στα τάπερ χαχαχαχαχαχαχα

Mik έγραψε:Κερατομπηχτας-Εγω προχωράω και παω παρακάτω-> Μελίτα:
Η Μελίτα χτες-προχτές έκλεισε το τηλέφωνο στα μούτρα του μεγάλου έρωτος. Του απόλυτου. Σήμερα τον πήρε τηλέφωνο να τον συναντήσει, αυτόν που ''αποκλείεται να το έχει κάνει γιατι δεν είναι τέτοιος'' (ετσι δεν είχε πει?) , και να τον ρωτήσει αν...το έκανε? Τόση εμπιστοσύνη στον άντρα της ζωής σου πια? Που να μην τον αγαπούσες! Θα τον ρωτούσες αν φταίει για την τρύπα του οζοντος?
Αυτά γίνονται οταν ''αγαπάς'' χωρίς να έχεις ζήσει στιγμές με τον άλλο. Δεν τον εμπιστευεσαι, δεν ξέρεις τι μπορεί να κάνει και τι όχι... Fskl
Το τίτλοι είναι αυτοί καλέ σήμερα??? Με έχεις λιώσει λέμε!!! Συμφωνώ απόλυτα με όσα λες και να προσθέσω ότι ο τρόπος που τον ρώτησε αν έχει άλλοθι ήταν άκρως ύποπτος.. Σα να του έλεγε, δεν μπορείς να πεις που ήσουν, έχεις άλλοθι? Βρήκες άλλοθι?? Που να ήξεραν ότι το πραγματικό τους άλλοθι είναι πανίσχυρο μια και το διαβεβαιώνουν 3 και όχι 2 gelio

Κατά τα άλλα πολύ κράτησε η σκληρή στάση της Μελίτας χαχαχαχαχαχαχα


Mik έγραψε:Ηλίας :
Νυστάζω.....
Κι εσύ ε?

Mik έγραψε:Χρηστάρας-Νταίζη:
Τι λες μαρη μαντάμ? Κάνεις και παράπονα στον Χρηστάρα? Τον άδειασες καλα καλα και τώρα απαιτείς εξηγήσεις ? ?Ειδες πως είναι να σε αδειάζουν? Ετσι Χρηστάρα μου, χώσε χώσε χώσε.....

Νόρα-Αχόρταγος-Καλσόν:

Τι να πρωτοπω? Το φανταστικό φουστάνι της Νόρας? Το γενικά σέξι συνολάκι? Τι....????
Την είδε σκυμμένη ο Λουκάς και ξύπνησε το ''Σκύψε ευλογημένη'' μέσα του ... Για πότε την στρίμωξε, ούτε και αυτός ξέρει...Κόκκινο πανί ( το μπούτι της Νόρας ) στον (ταύρο) Λουκάκο...
...Λουκά προχώρα, τώρα που πήρες φόρα....

Νόρα: Εχουμε και ένα γραφείο....
Λουκάς: Τότε πάμε σπίτι σου? Θέλω να σε πάρω μωρό μου...Αγκαλιά.... (Πολύ σόκιν έχει γίνει ο δικηγοράκος μας, δεν νομίζετε?)

Νόρα: Εχουμε και ένα γραφείο λέμε...
Λουκάς: Εχουμε και άλλο γραφείο?Πάρτα πράγματα σου και πάμε εκεί τοτε....
''Σκύψε ευλογημένη''???
"Κόκκινο πανί ( το μπούτι της Νόρας ) στον (ταύρο) Λουκάκο"???

Θα με πεθάνεις άτιμη!!! Όλα τα λεφτά η σκηνή και ειδικά η ατάκα "Εχουμε και άλλο γραφείο?Πάρτα πράγματα σου και πάμε εκεί τοτε...." ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΡΕΛΑ!!!


Mik έγραψε:Τρίο Μούτζες-Νταίζουλίνι:
Τι την νοιάζει τώρα την στρίτζο? Δεν ξέρει οτι αν μιλήσει και αυτή θα μπλεχτεί ακόμα περισσότερο με τον φόνο?
Πάντως το υφάκι του Καρταλουά, ήταν απίστευτο..Στράτος ...ουπς συγνώμη...Στέφανος FTW!!!!
Εμεινε το τρίο μούτζες ε? χαχαχαχαχαχαχαχα Βλέπω επίσης όλοι παρατηρήσαμε ότι κάτι τρέχει με τον Στέφανο και το Νταιζουλίνι ε? Μου άρεσε πολύ η σκηνή για τα πολλά υποσχόμενα βλέμματα, κάτι παίζει εδώ, κάτι παιζει! Τι παρτίδες έχουν τα δυο τους οεο???

Mik έγραψε:Αχόρταγος φάση 2:
Συνεχίζει το στρίμωγμα ο μάστορας, δεν την αφήνει σε χλωρό κλαρί !!!!!! .. Α, ρε Νοράκι, σε καταλαβαίνω ''δεν θες και συ καθόλου!!!!!
Προσπαθεί να μιλήσει σοβαρά? ->Στο ψητό ο Λουκάκος.
Τον σπρώχνει οπως μπορεί?-> Πιο πίεση ο Λουκάκος
Του λέει ''μη''? -> Νεάτερνταλ ο Λουκάκος, στον ώμο και βουρ στο κρεβάτι!!! huhu
Ελπίζω προχτές που δεν μας δείξανε την διαδρομή καναπέ-κρεβατίου, να μην την πήγε έτσι σηκωτη... !!!!!!!

Σκηνή στο κρεβάτι:
(σας έχω πει πως δεν χορταίνω να τους βλέπω ΜΑΖΙ???)

Τι ήταν αυτό ρε Λουκάκο? Γιατι πειράζεις την κοπέλα? Ξέρω, όπως είπαν και οι άλλες Λουκονορικες, θες να την στριμώξεις, ωστε να δείς την ρυτιδούλα που τόσο πολύ λατρεύεις, ε?
Ας όψεται που σ'αγαπάμε , και δεν θα κρατήσει πολύ το δούλεμα, αντε γιατι....Ντροπη σου , το Νοράκι....
Λουκάς: Νόρα τι κάνουμε εδώ???
Σωστή απάντηση Νόρας: Κεντάμε Λουκάκο μου! Κεντάμε!!! huhu (Eδώ ένιωσε όλη η χώρα βρε Λουκάκο!!!)

Δεν προλαβαίνω να σχολιάσω μαλλον οπότε με κάλυψες Βασω μου!!!

Ανυπομονώ να δω τι κρύβει το σημειωματάριο του Λουκάκο, κάτι μου λέει ότι θα γελάσουμε και θα κλάψουμε μαζί!!!

Και εις άλλα με υγεία!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μαρ 18, 2010 2:02 pm

Foulitsa έγραψε:
Εύα-Γκεστάπο : Ωραία της τα πε η Εύα της γλυκιά; μανούλας...Ναι μεν υποστηριξε τον άντρα της αλλά σου λεει κάτσε εγώ το Μάνο τον ξέρω απο παιδί,δεν θα μου πείς εσύ μέχρι που είναι ικανός να φτάσει..Στο κάτω κάτω η Εύα ξέρει, γιατί μπορεί να χει πληρώσει τα νευράκια του Μάνου πολλές φορές,οτι ψυχρός εκτελεστής δεν έιναι..Το μηλαράκι που της καθάρισε η Αντιγονάρα δηλητηριασμένο είναι????

Δηλητηριασμένο σίγουρα. Μου θύμισε το παραμύθι. Η κακιά μάγισσα έδωσε το μήλο στη χιονάτη.gelio

Foulitsa έγραψε:
Εύα -Νικόλας : Μάρεσει που επεμβαίνει,μάρέσει που καταλαβαίνει τα λάθη της,μ'αρέσει που ακόμα και τώρα προσπαθεί με τον τρόπο της να επανορθώσει...Δεν την αθωώνω για οτι έκανε στο παρελθόν αλλα μου αρέσει αυτη η αλλαγή και η προσπάθεια που κανει η Εύα..

Αυτό είπα και γω. Έμπακτη μετάνοια. Αυτό ήταν η συνάντηση της Εύας και με το Μάνο και με το Νικόλα. Προσπαθεί με κάθε τρόπο να διορθώσει τα λάθη της. Σε τούτη τη σειρά μέχρι τώρα έμπρακτη μετάνοια δεν έχω δει από κανέναν παρά μόνο απ τη Νόρα όταν έθαψε το Στέλιο δίπλα στη γυναίκα του αναγνωρίζοντας και το δικό της λάθος.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από Alexia-Sofia Πεμ Μαρ 18, 2010 2:53 pm

Ε δεν έχει κάνει και καμιά άλλη πλήν της Εύας και της Νόρας μεγάααααααλα λάθη!Βέβαια για μένα η Εύα δεν ξεπληρώνει με λόγια.Όσον αφορά τους άντρες,μην περιμένεις μετάνοια!

Alexia-Sofia
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Μαρ 18, 2010 2:54 pm

Παρακαλώ μην βγαίνετε εκτός θέματος!

Ευχαριστώ

ΥΓ. Απαντησα στο ανάλογο θέμα Alexia-Sofia


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Πεμ Μαρ 18, 2010 3:05 pm, 1 φορά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από spy Πεμ Μαρ 18, 2010 3:02 pm

laoura έγραψε:Η Γεωργόνη συνεχίζει να είναι εξαιρετική. Έχει πάρει πάνω της τα επεισόδια με την πώληση της Εδέμ και το χωρισμό και έχει φύγει!!

Η Δάφνη είπε μεγάλες αλήθειες.
Στη σκηνή της με το Νικόλα ως Δάφνη είπε όλα αυτά που περίμενα να ακούσω. Η σχέση αυτή είναι σχέση ζωής για τη Δάφνη και όταν απόφάσισε να δεχτεί πίσω το Νικόλα τής έδωσε ένα τεράστιο φιλί ζωής. Δεν θα το άφηνε να φύγει χωρίς να του πει όσα νιώθει. Η στάση της αξιοπρεπέστατη. Γεωργόνη ΘΕΑ : respect : : respect : Την πήρε πάνω της τη σκηνή και την απογείωσε, βγάζοντας μοναδικά συναισθήματα.
Και στις υπόλοιπες σκηνές της Γεωργόνη ΘΕΑ : respect : : respect :
Στη σκηνή με τη Νόρα η Δάφνη είπε αυτό που είχε πει κάποτε και η Ακρίτα. Ότι ο Νικόλας έχει πρόβλημα με το Μάνο και κόμπλεξ κατωτερότητας, που ανάμεσα σε όλα τα άλλα τον οδηγεί στο να βάζει τη Δάφνη ανάμεσα σε εκείνον και το Μάνο. Μόνο που δεν καταλαβαίνει ότι αυτό πληγώνει αφάνταστα τη Δάφνη και δεν τίθεται θέμα σύγκρισης της αγάπης που τους έχει η Δάφνη. Ο ένας είναι ο άντρας της και ο άλλος αδελφός της. Αυτό είναι πρόβλημα του Νικόλα και εκείνος πρέπει να το λύσει άμεσα.
Η Δάφνη με το Μάνο και τον Ηλια πολύ δυνατές σκηνές επίσης. Η Δάφνη πιέζεται από παντού και το μικρό ξέσπασμα στο Μάνο ήταν λογικότατο, όπως και αυτά που είπε για το Νικόλα. Είναι τρομερά ψυχοφθόρο να ξέρεις ότι ο άλλος σε περιμένει στη γωνία να κάνεις λάθος για να σηκωθεί να φύγει και να ζητήσει διαζύγιο.
Με τον Ηλία μου άρεσε πολύ αυτό που είπε ότι δεν ξέρει αν θέλει να γυρίσει ο Νκόλας πίσω και αυτό λέει πολλά για το μέλλον. Ηδη για τη Δάφνη η σχέση της με το Νικόλα ακόμη κιαν τα ξαναβρουν έχει μπει σε άλλες βάσεις και δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί πια να αφεθεί στη σχέση αυτή.
Το τραγούδι και οι αναμνήσεις της υπέροχη σκηνή και η Γεωργόνη άψογη.
Η Δάφνη έχει κάνει πολλά βήματα μπροστά. Νιώθει δυνατή και αυτό φαίνεται. Ο Νικόλας αντίθετα μένει κολλημένος στα κόμπλεξ του και εντελώς στάσιμος. Στον κόσμο του όπως λέει και η Νόρα και μάλιστα έφυγε όταν του είπε πως τα πράγματα δυσκολεύουν.

Από τις άλλες σκηνές φυσικά η Νόρα με το Λουκά ήταν απολαυστικοί, όπως και η Αμαλία με τον Πέτρο.

Πολλά συγχαρητήρια στη Γεωργία Γεωργόνη. Εξαιρετική ηθοποιός!! Κεντάει με την ερμηνεία της, το βλέμμα της, τις εκφράσεις του προσώπου της!!

Συμφωνώ σε όλα και ως προς τη Γεωργόνη και ως προς τη Δάφνη. Η Γεωργόνη είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ και η Δάφνη ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΗ!!
spy
spy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Μαρ 18, 2010 3:05 pm

Ποσο μου αρεσει να διαβαζω τετοια σεντονακια δε λεγεται!Και ξεκινω...
Βασω τελειος,τελειος,τελειος ασχετα αν δεν συμφωνω σε ολα!Ειδικα οι τιτλοι με πεθαναν! gelio
Soso και Clarabelle....προσκυναω,προσκυναω,προσκυναω! : respect : Απιθανοι σχολιασμοι και μεχρι τελειας Agree
Foulitsa μπραβο,μπραβο,μπραβο!Τα ειπες πολυ ωραια! Thumbs up
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Πεμ Μαρ 18, 2010 3:15 pm

Ας κάνω και εγώ έναν μικρό σχολιασμό γιατί δεν έχω χρόνο για σεντόνια και παπλώματα gelio

Θα (ξανα)ξεκινήσω με την Δάφνη και τον Νικόλα..
Θα πρωτοτυπήσω σήμερα και θα πώ οτι έχουν μουλαρώσει και οι δύο.. Η Δάφνη απο τη μία έχει φαγωθεί οτι ο Νικόλας έψαχνε ευκαιρία και αφορμή για να φύγει απο το σπίτι.. Απο την άλλη ο Νικόλας έχει φαγωθεί οτι η Δάφνη δεν τον υπολογίζει ως σύζηγο.. Εντωμεταξύ και οι δύο είπαν μεταξύ τους οτι αγαπιούνται.. Εγώ πάλι λέω οτι έχουνε πρόβλημα επικοινωνίας και πρέπει επιγόντως να κάνουν μια κουβέντα σοβαρή και να το λύσουνε..


Η Εύα για άλλη μια φορά ήταν κοντά στους φίλους της..
Η κουβέντα της με τον Νικόλα ήταν η απόδειξη οτι έχει μετανιώσει γιαυτά που έχει κάνει και ότι έχει αλλάξει.. Όπως έχω πεί και σε άλλο τόπικ, θέλει μεγάλα κότσια και θάρρος να αναγνωρίζεις τα λάθη σου και να μαθαίνεις απο αυτά και η Εύα αποδεικνύει καθημερινά οτι έχει τη δύναμη να σταθεί στα πόδια της χωρίς να διαγράφει το παρελθόν της..
Το ίδιο θα έλεγα οτι απέδειξε και στην κουβέντα που είχε με τον Μάνο.. Αυτά που του είπε ήταν λίγα αλλά ουσιαστικά..
Πάντως, η Εύα στη συζήτηση που είχε με την πεθερά (ο θεός να την κάνει) Αντιγόνη, έκανε σαφές οτι δεν θεωρεί ούτε τον Μάνο ούτε τον Στέφανο δολοφόνους.. Ξέρει να υπερασπίζεται αυτούς που αγαπάει..
Γενικά η Εύα χθές ήταν μέσα σε όλα : respect :
Σας είπα οτι της πάει τρελά η εγκυμοσύνη? Θα το ξαναπώ, λατρεύω τη κοιλίτσα της, λιώνω Faint


Η Αντιγόνη είναι και νυκοκυρά.. Ευτυχώς που η Εύα δεν έφαγε απο το μήλο και γλυτώσαμε τραγικές καταστάσεις, γιατί όσο και να πείς μια δόση απο δηλητήριο την είχε το μηλαράκι lol!


Η Μελίτα υποψιάζεται τον Στέφανο ή μου φαίνεται? Είπε οτι φοβάται μη πάθει κακό ο Στέφανος και ήθελε να τον δεί.. Κατά τα άλλα δε την νοιάζει πια wall
Με έχει μπερδέψει αυτό το κορίτσι αν και νομίζω στα επόμενα επεισόδια θα ζήσει τον έρωτα της με τον Στέφανο..
Γιαυτό κυρία Ακρίτα μη μας βασανίζεται άλλο δείχνοντας τρυφερά τετατέτ με Στέφανο και Εύα.. Άνθρωπος είμαι και κολλάω..


Η συνάντηση Ρούσσου-Μάνου-Στέφανου ήταν πολύ ιντριγκαδόρικη.. Ειδικά στο σημείο που εμφανίστηκε η Νταίζη είπα απο μέσα μου "τώρα δέσανε".. Έχω την εντύπωση οτι στη συνέχεια θα δούμε πράματα και θαύματα με αυτή την τετράδα σύν τον Χρήστο λόγω δολοφανίας του Χατζηβασιλείου..
Πάντως διέκρυνα έναν ηλεκτρισμό στα βλέμματα Ντάιζης-Στέφανου (είμαι καλά γιατρέ?) cake


Νόρα και Λουκάς..
Η Νόρα πάντως έχει πάρει τον έλεγχο στα χέρια της.. Μπράβο στο κορίτσι μου που βοηθάει τον Νικόλα με τη Δάφνη χωρίς να τους χαϊδεύει τα αυτιά.. Μπράβο της που προσπαθεί (αν και δεν τα καταφέρνει) να αντισταθεί στον παρενοχλητή που λέγεται Λουκάς.. Ακούσαμε και το περίφημο "έχουμε και ένα γραφείο" δια στόματος Νόρα αυτή τη φορά gelio
Ο Λουκάς απο την άλλη έχει πάρει φόρα και δεν σταματάει με τίποτα.. Πάντως νομίζω οτι όλα τα είχε προσχεδιασμένα και προμελετημένα ο άτιμος, είχε σκηνοθετήσει όλες του τις κινήσεις, δεν εξηγείται αλλιώς.. Είναι δυνατόν να "θυμηθεί την κρίσημη εκείνη ώρα? Το Νοράκι δε το σκέφτεται καθόλου? Είναι πολύ κακός ο Βενέτης..
Πάντως δε το περίμενα, εκεί που ήταν στο κρεβάτι και είχα λιώσει και νιώσει, πετάει ο Λουκάς ένα "ΝΟΡΑΑΑΑ, τι κάνουμε εμείς εδώ?" μένω κάπως έτσι Confused?
Το ύφος της Νόρας δε, όλα τα λεφτά.. Με πιάνει μετά ένα νευρικό γέλιο και δεν μπορούσα να σταματήσω.. Καλά θα κάνει η Νόρα τελικά να του σπάσει το κεφάλι όταν μάθει όλη την αλήθεια, μαζί της και εγώ για βοήθεια..
Κατά τα άλλα το πέσιμο του Λουκά στη Νόρα μου αρέσει πολύ και νομίζω θα μου λείψει.. Όταν μπήκαν στο σπίτι της Νόρας και όταν ο Λουκάς την πήρε σηκωτή για την κρεβατοκάμαρα τους χάρηκα πολύ.. Μου αρέσουν απίστευτα να τους βλέπω ευτυχισμένους και χαμογελαστούς Heart2


Αυτά απο μένα.. Περιμένω πως και πως το σημερινό να δώ τις αντιδράσεις της Νόρας red
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Μαρ 18, 2010 3:24 pm

Ωπ να και ενας ακομα πολυ καλος σχολιασμος! :cheers: Εζι μου μπραβο! Klap Klap Klap
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Μαρ 18, 2010 3:31 pm

Ας σχολιασω κι εγω λιγα πραγματακια.......



Αντιγονη γενικως
Με μπερδευει αυτη η γυναικα.Θελει την Ευα μονο και μονο επειδη θα γεννησει αγορι;Θελει την Ευα γιατι δεν θελει την Μελιτα;Θελει την Ευα γιατι την αγαπαει;Θα μαθουμε ποτε;

Ευα γενικως
Μου αρεσε η συζητηση της με τον Νικολα.Μου αρεσε η συζητηση της με τον Μανο.Μου αρεσει που ανησυχει και για τους δυο αντρες της ζωης της.Μου αρεσει που ασχολειται με τους φιλους της.Οσο παει και την συμπαθω ολο και πιο πολυ.Οχι οτι την αντιπαθουσα κιολας αλλα......

Ο απολυτος της μαπας
Ουδεν σχολιο.Οσο περναει ο καιρος ολο και περισσοτερο πειθομαι οτι ο Στεφανακος δεν γουσταρει οσο λεει και πιθανον να μη γουσταρει και καθολου.Τωρα γιατι προσπαθουν να μας πεισουν για το αντιθετο δεν ξερω.

Τιτανομεγιστο ζευγος(δανεισμενο απο την Μικ)
Η Αμαλια μπορει να ειναι τρελη αλλα αυτο το ζευγαρι ειναι το δευτερο αγαπημενο μου.Μου αρεσει ο τροπος που επικοινωνουν οταν αποφασισουν να επικοινωνησουν.Και βεβαια τα χαμογελακια του Κατρανιδη ειναι απολαυση.

Το τριο μουντζες και η Σοραγια
Αναλαμβανουν δραση τα αρσενικα της σειρας ουουου(κλεμμενο απο Δαφνη).Αλλα γιατι ο Στεφανος ανταλλαξε αυτα τα βλεματα με την Νταιζη;Γιατι κι εκεινη καρφωσε πανω του το βλεμμα της;Τι γινεται εδω ρε παιδια εχουμε χασει επεισοδια;

Λουκας ο πεφτουλας-Νορα η αντιστασιακη
Μα τι ατιμο πλασμα αυτος ο Λουκας.Τι ατιμο πλασμα αυτος ο Λουκας με την καλη εννοια βεβαια.Της την πεφτει οπου βρεθει κι οπου σταθει.Και απο το σημερινο θα αρχισει το καλο.Ανυπομονω για την σκηνη που θα της διαβαζει αυτα που εγραψε στο ημερολογιο.Για τελευταια σκηνη του επεισοδιου το κοβω.Θα εχουμε εκπληξεις.


Πολυ καλο το επεισοδιο απο εμενα.Ανυπομονω για τα υπολοιπα τωρα που ξεκιναει το μυστηριο και η δραση.


Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μαρ 18, 2010 3:35 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω λιγα πραγματακια.......



Αντιγονη γενικως
Με μπερδευει αυτη η γυναικα.Θελει την Ευα μονο και μονο επειδη θα γεννησει αγορι;Θελει την Ευα γιατι δεν θελει την Μελιτα;Θελει την Ευα γιατι την αγαπαει;Θα μαθουμε ποτε;

Ευα γενικως
Μου αρεσε η συζητηση της με τον Νικολα.Μου αρεσε η συζητηση της με τον Μανο.Μου αρεσει που ανησυχει και για τους δυο αντρες της ζωης της.Μου αρεσει που ασχολειται με τους φιλους της.Οσο παει και την συμπαθω ολο και πιο πολυ.Οχι οτι την αντιπαθουσα κιολας αλλα......

Ο απολυτος της μαπας
Ουδεν σχολιο.Οσο περναει ο καιρος ολο και περισσοτερο πειθομαι οτι ο Στεφανακος δεν γουσταρει οσο λεει και πιθανον να μη γουσταρει και καθολου.Τωρα γιατι προσπαθουν να μας πεισουν για το αντιθετο δεν ξερω.

Τιτανομεγιστο ζευγος(δανεισμενο απο την Μικ)
Η Αμαλια μπορει να ειναι τρελη αλλα αυτο το ζευγαρι ειναι το δευτερο αγαπημενο μου.Μου αρεσει ο τροπος που επικοινωνουν οταν αποφασισουν να επικοινωνησουν.Και βεβαια τα χαμογελακια του Κατρανιδη ειναι απολαυση.

Το τριο μουντζες και η Σοραγια
Αναλαμβανουν δραση τα αρσενικα της σειρας ουουου(κλεμμενο απο Δαφνη).Αλλα γιατι ο Στεφανος ανταλλαξε αυτα τα βλεματα με την Νταιζη;Γιατι κι εκεινη καρφωσε πανω του το βλεμμα της;Τι γινεται εδω ρε παιδια εχουμε χασει επεισοδια;

Λουκας ο πεφτουλας-Νορα η αντιστασιακη
Μα τι ατιμο πλασμα αυτος ο Λουκας.Τι ατιμο πλασμα αυτος ο Λουκας με την καλη εννοια βεβαια.Της την πεφτει οπου βρεθει κι οπου σταθει.Και απο το σημερινο θα αρχισει το καλο.Ανυπομονω για την σκηνη που θα της διαβαζει αυτα που εγραψε στο ημερολογιο.Για τελευταια σκηνη του επεισοδιου το κοβω.Θα εχουμε εκπληξεις.


Πολυ καλο το επεισοδιο απο εμενα.Ανυπομονω για τα υπολοιπα τωρα που ξεκιναει το μυστηριο και η δραση.


Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.


Συμφωνώ απόλυτα και χαίρομαι που δεν έκαναν τα μάτια μου πουλάκια και είδαν κι άλλοι τα βλέματα που αντάλλαξαν Στεφανος και Νταίζη.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Μαρ 18, 2010 3:38 pm

Ααα ολο ωραιους σχολιασμους ειμαστε σημερα!Νικη μου φοβερο το μικρο σου σεντονακι! Thumbs up

Και οσο για Νταιζη-Στεφανο παρατηρησα και εγω μια ενταση και ταραχη στα βλεμματα τους οταν ειδοθηκανε!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Μαρ 18, 2010 3:40 pm

Ezi_loukno έγραψε:Ας κάνω και εγώ έναν μικρό σχολιασμό γιατί δεν έχω χρόνο για σεντόνια και παπλώματα gelio

Θα (ξανα)ξεκινήσω με την Δάφνη και τον Νικόλα..
Θα πρωτοτυπήσω σήμερα και θα πώ οτι έχουν μουλαρώσει και οι δύο.. Η Δάφνη απο τη μία έχει φαγωθεί οτι ο Νικόλας έψαχνε ευκαιρία και αφορμή για να φύγει απο το σπίτι.. Απο την άλλη ο Νικόλας έχει φαγωθεί οτι η Δάφνη δεν τον υπολογίζει ως σύζηγο.. Εντωμεταξύ και οι δύο είπαν μεταξύ τους οτι αγαπιούνται.. Εγώ πάλι λέω οτι έχουνε πρόβλημα επικοινωνίας και πρέπει επιγόντως να κάνουν μια κουβέντα σοβαρή και να το λύσουνε..


Η Εύα για άλλη μια φορά ήταν κοντά στους φίλους της..
Η κουβέντα της με τον Νικόλα ήταν η απόδειξη οτι έχει μετανιώσει γιαυτά που έχει κάνει και ότι έχει αλλάξει.. Όπως έχω πεί και σε άλλο τόπικ, θέλει μεγάλα κότσια και θάρρος να αναγνωρίζεις τα λάθη σου και να μαθαίνεις απο αυτά και η Εύα αποδεικνύει καθημερινά οτι έχει τη δύναμη να σταθεί στα πόδια της χωρίς να διαγράφει το παρελθόν της..
Το ίδιο θα έλεγα οτι απέδειξε και στην κουβέντα που είχε με τον Μάνο.. Αυτά που του είπε ήταν λίγα αλλά ουσιαστικά..
Πάντως, η Εύα στη συζήτηση που είχε με την πεθερά (ο θεός να την κάνει) Αντιγόνη, έκανε σαφές οτι δεν θεωρεί ούτε τον Μάνο ούτε τον Στέφανο δολοφόνους.. Ξέρει να υπερασπίζεται αυτούς που αγαπάει..
Γενικά η Εύα χθές ήταν μέσα σε όλα : respect :
Σας είπα οτι της πάει τρελά η εγκυμοσύνη? Θα το ξαναπώ, λατρεύω τη κοιλίτσα της, λιώνω Faint


Η Αντιγόνη είναι και νυκοκυρά.. Ευτυχώς που η Εύα δεν έφαγε απο το μήλο και γλυτώσαμε τραγικές καταστάσεις, γιατί όσο και να πείς μια δόση απο δηλητήριο την είχε το μηλαράκι lol!


Η Μελίτα υποψιάζεται τον Στέφανο ή μου φαίνεται? Είπε οτι φοβάται μη πάθει κακό ο Στέφανος και ήθελε να τον δεί.. Κατά τα άλλα δε την νοιάζει πια wall
Με έχει μπερδέψει αυτό το κορίτσι αν και νομίζω στα επόμενα επεισόδια θα ζήσει τον έρωτα της με τον Στέφανο..
Γιαυτό κυρία Ακρίτα μη μας βασανίζεται άλλο δείχνοντας τρυφερά τετατέτ με Στέφανο και Εύα.. Άνθρωπος είμαι και κολλάω..


Η συνάντηση Ρούσσου-Μάνου-Στέφανου ήταν πολύ ιντριγκαδόρικη.. Ειδικά στο σημείο που εμφανίστηκε η Νταίζη είπα απο μέσα μου "τώρα δέσανε".. Έχω την εντύπωση οτι στη συνέχεια θα δούμε πράματα και θαύματα με αυτή την τετράδα σύν τον Χρήστο λόγω δολοφανίας του Χατζηβασιλείου..
Πάντως διέκρυνα έναν ηλεκτρισμό στα βλέμματα Ντάιζης-Στέφανου (είμαι καλά γιατρέ?) cake


Νόρα και Λουκάς..
Η Νόρα πάντως έχει πάρει τον έλεγχο στα χέρια της.. Μπράβο στο κορίτσι μου που βοηθάει τον Νικόλα με τη Δάφνη χωρίς να τους χαϊδεύει τα αυτιά.. Μπράβο της που προσπαθεί (αν και δεν τα καταφέρνει) να αντισταθεί στον παρενοχλητή που λέγεται Λουκάς.. Ακούσαμε και το περίφημο "έχουμε και ένα γραφείο" δια στόματος Νόρα αυτή τη φορά gelio
Ο Λουκάς απο την άλλη έχει πάρει φόρα και δεν σταματάει με τίποτα.. Πάντως νομίζω οτι όλα τα είχε προσχεδιασμένα και προμελετημένα ο άτιμος, είχε σκηνοθετήσει όλες του τις κινήσεις, δεν εξηγείται αλλιώς.. Είναι δυνατόν να "θυμηθεί την κρίσημη εκείνη ώρα? Το Νοράκι δε το σκέφτεται καθόλου? Είναι πολύ κακός ο Βενέτης..
Πάντως δε το περίμενα, εκεί που ήταν στο κρεβάτι και είχα λιώσει και νιώσει, πετάει ο Λουκάς ένα "ΝΟΡΑΑΑΑ, τι κάνουμε εμείς εδώ?" μένω κάπως έτσι Confused?
Το ύφος της Νόρας δε, όλα τα λεφτά.. Με πιάνει μετά ένα νευρικό γέλιο και δεν μπορούσα να σταματήσω.. Καλά θα κάνει η Νόρα τελικά να του σπάσει το κεφάλι όταν μάθει όλη την αλήθεια, μαζί της και εγώ για βοήθεια..
Κατά τα άλλα το πέσιμο του Λουκά στη Νόρα μου αρέσει πολύ και νομίζω θα μου λείψει.. Όταν μπήκαν στο σπίτι της Νόρας και όταν ο Λουκάς την πήρε σηκωτή για την κρεβατοκάμαρα τους χάρηκα πολύ.. Μου αρέσουν απίστευτα να τους βλέπω ευτυχισμένους και χαμογελαστούς Heart2


Αυτά απο μένα.. Περιμένω πως και πως το σημερινό να δώ τις αντιδράσεις της Νόρας red

@ Evanna τον σύντομο σχολιασμό που τον είδες? Μόνο οι δικοί μου σας φαίνονται κατεβατά? χαχαχαχαχα

@ Ezi: Τα ρέστα μου, περιέγραψες ότι είδα, όπως το είδα και όπως το εξέλαβα και το ένιωσα!!! Μπράβο!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Μαρ 18, 2010 3:42 pm

Τζινα οτι τα δικα σου ειναι κατεβατα ειναι και παραειναι! Razz Αλλα βρε συ εγω δεν εγραψα πουθενα οτι ο σχολιασμος της Εζι ηταν συντομος!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Μαρ 18, 2010 3:43 pm

Τζινα για τον δικο μου σχολιασμο ειπε η Ευαννα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Μαρ 18, 2010 3:46 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω λιγα πραγματακια.......

Αντιγονη γενικως
Με μπερδευει αυτη η γυναικα.Θελει την Ευα μονο και μονο επειδη θα γεννησει αγορι;Θελει την Ευα γιατι δεν θελει την Μελιτα;Θελει την Ευα γιατι την αγαπαει;Θα μαθουμε ποτε;

Ευα γενικως
Μου αρεσε η συζητηση της με τον Νικολα.Μου αρεσε η συζητηση της με τον Μανο.Μου αρεσει που ανησυχει και για τους δυο αντρες της ζωης της.Μου αρεσει που ασχολειται με τους φιλους της.Οσο παει και την συμπαθω ολο και πιο πολυ.Οχι οτι την αντιπαθουσα κιολας αλλα......

Ο απολυτος της μαπας
Ουδεν σχολιο.Οσο περναει ο καιρος ολο και περισσοτερο πειθομαι οτι ο Στεφανακος δεν γουσταρει οσο λεει και πιθανον να μη γουσταρει και καθολου.Τωρα γιατι προσπαθουν να μας πεισουν για το αντιθετο δεν ξερω.

Τιτανομεγιστο ζευγος(δανεισμενο απο την Μικ)
Η Αμαλια μπορει να ειναι τρελη αλλα αυτο το ζευγαρι ειναι το δευτερο αγαπημενο μου.Μου αρεσει ο τροπος που επικοινωνουν οταν αποφασισουν να επικοινωνησουν.Και βεβαια τα χαμογελακια του Κατρανιδη ειναι απολαυση.

Το τριο μουντζες και η Σοραγια
Αναλαμβανουν δραση τα αρσενικα της σειρας ουουου(κλεμμενο απο Δαφνη).Αλλα γιατι ο Στεφανος ανταλλαξε αυτα τα βλεματα με την Νταιζη;Γιατι κι εκεινη καρφωσε πανω του το βλεμμα της;Τι γινεται εδω ρε παιδια εχουμε χασει επεισοδια;

Λουκας ο πεφτουλας-Νορα η αντιστασιακη
Μα τι ατιμο πλασμα αυτος ο Λουκας.Τι ατιμο πλασμα αυτος ο Λουκας με την καλη εννοια βεβαια.Της την πεφτει οπου βρεθει κι οπου σταθει.Και απο το σημερινο θα αρχισει το καλο.Ανυπομονω για την σκηνη που θα της διαβαζει αυτα που εγραψε στο ημερολογιο.Για τελευταια σκηνη του επεισοδιου το κοβω.Θα εχουμε εκπληξεις.

Πολυ καλο το επεισοδιο απο εμενα.Ανυπομονω για τα υπολοιπα τωρα που ξεκιναει το μυστηριο και η δραση.

Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.

Λίγα και καλά και όπως πάντα άψογά!

Αυτό το "Λουκας ο πεφτουλας-Νορα η αντιστασιακη" όλα τα ευρώ Νίκη μου! χαχαχαχαχαχαχα

ΥΓ. Μόλις είδα την τοποθεσία στο προφίλ σου πολύ Love!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 325 - Ημερομηνία 17-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Μαρ 18, 2010 3:46 pm

Α οκ τότε Ευάννα μου χιχι
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης