Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

+31
Melita4ever
xristina79
Victoria
zwi
panda
milia
Katrin
ksanthi
katerina--noraloukakos
sifantid
filitsa
DESPOINA
kelly
Cancoon
Ezantakou
soso
Foulitsa
Ntinaki1
Alexia-Sofia
loukasnora
Pennaki.......!!
ouki_loukanorikhgiamiazwh
xara
Izabella29
$ofi@ loukakos + nora
evanna
vs116117
anastasia20
KatsaroYpotheto
loukitsa
Clarabelle
35 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap14%Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 14% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap55%Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 55% 
[ 28 ]
Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap20%Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 20% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap11%Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από xristina79 Παρ Απρ 02, 2010 2:50 pm

Βρε παιδιά ξέχασα να σχολιάσω κάτι: ο Ρούσσος δεν είχε καταλάβει ότι η συνάντηση του με τον Στέφανο ήταν σκηνοθετημένη από το λαγωνικό? Γιατί να σκηνοθετήσει συνάντηση αν δεν ακούει τι θα πουν????? Αυτό δεν το κατάλαβε ο Ρούσσος????? Δεν γίνεται....
Οπότε γιατί έλεγε ότι αν η Μελίτα πει στο λαγωνικό για αυτή και τον Στέφανο θα το μάθουν όλοι και θα γίνει χαμός μπλα μπλα μπλα..... Αφού ουσιαστικά του το είπε ο ίδιος ο Ρούσσος όταν μίλησε με τον Στέφανο! Το λαγωνικό ξέρει, ο Ρούσσος δεν το έχει καταλάβει?
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από tinaki18 Παρ Απρ 02, 2010 3:16 pm

το χθεσινο επισοδιο ητανε τελιο ...


-καλα τησ τα πε τις μελιτασ ο αλλος ...και καλα της εκανε ..αν και δεν ειμαι κατα της βιασ της χριαζοταναι !
- η ευα στο κοσμο της
- νορα λουκασ θεικη σκηνη με το αμαξι που πηγενε να φυγει
-νορα νταιζη λουκασ ελεοσ η νταιζαρα αρχιζει να υποψιαζεται
-στεφανος ευα ---->ελεος ποσα ψεματα θα τις αδιασει αυτος!
-ο αστυνομος μ την εδωσε για αλλλη μια φορα ,αλλα ο ρουσος μ εφερε σε υποψιεσ
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από anna90 Παρ Απρ 02, 2010 4:27 pm

Aν και ο τρόπος της Μελίτας δεν ήταν ο καλύτερος ειδικά προς άνθρωπο που έχει πρόβλημα με την διαχείριση θυμού και βαράει όπου βρει ο Μάνος ήταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ...!Και στη σκηνή Μελίτας-Αμαλίας λυπήθηκα τόσο πολύ..Και τις 2..Γιατί και η Αμαλία στεναχωρήθηκε και θύμωσε που κάποιος και ειδικά ο Μανολάκης χτύπησε το ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ...
Ο Στέφανος είναι αυτός που αξίζει το ξύλο..Μπας και πάει ο εγκέφαλος στη θέση του ξανα...ΕΛΕΟΣ...Η σκηνή με την Εύα παλιά θα με έλιωνε αλλά τώρα που ξέρω ότι δεν εννοεί αυτά που λέει θελώ ΕΓΩ να λιώσω αυτόν.
Η Νόρα συνεχίζει να μην ξεκαθαρίζει στον Μπέλλο και αυτό είναι μείον της, και αυτό είναι μείον της..Τόσες φορές έχει πάει ο άνθρωπος-χαλβάς για να μιλήσουν και αυτή το αναβάλλει..Ξέρει ότι δεν είναι σωστό αλλά μην μου πείτε ότι δεν μπορεί να βρει 1 ώρα για να τα πουν και να πει Μπέλλος ΤΕΛΟΣ..
Τον Μάνο δεν τον λυπήθηκα στην σκηνή με την καρέκλα..ΚΑΘΟΛΟΥ όμως..Καθώς γι αυτήν την καρέκλα θυσίαζε ψυχικές ηρεμίες, ζωές και άλλα πολλά..Και ενώ έπρεπε οι αναμνήσεις του να είναι άλλες και άλλες αυτός θυμηθηκε το τηλεφώνημα του Πέτρου που του ανακοίνωσε την πτώχευση...Α-Π-Ο-Γ-Ο-Η-Τ-Ε-Υ-Σ-Η σκέτη αυτός ο χαρακτήτας..Χρεώστε του και την πτώση των δίδυμων πύργων να τελειώνουμε...
Καλό το επεισόδιο από μένα..Προχωράνε οι εξελίξεις...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Παρ Απρ 02, 2010 4:57 pm

anna90 έγραψε:Aν και ο τρόπος της Μελίτας δεν ήταν ο καλύτερος ειδικά προς άνθρωπο που έχει πρόβλημα με την διαχείριση θυμού και βαράει όπου βρει ο Μάνος ήταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ...!Και στη σκηνή Μελίτας-Αμαλίας λυπήθηκα τόσο πολύ..Και τις 2..Γιατί και η Αμαλία στεναχωρήθηκε και θύμωσε που κάποιος και ειδικά ο Μανολάκης χτύπησε το ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ...
Ο Στέφανος είναι αυτός που αξίζει το ξύλο..Μπας και πάει ο εγκέφαλος στη θέση του ξανα...ΕΛΕΟΣ...Η σκηνή με την Εύα παλιά θα με έλιωνε αλλά τώρα που ξέρω ότι δεν εννοεί αυτά που λέει θελώ ΕΓΩ να λιώσω αυτόν.
Η Νόρα συνεχίζει να μην ξεκαθαρίζει στον Μπέλλο και αυτό είναι μείον της, και αυτό είναι μείον της..Τόσες φορές έχει πάει ο άνθρωπος-χαλβάς για να μιλήσουν και αυτή το αναβάλλει..Ξέρει ότι δεν είναι σωστό αλλά μην μου πείτε ότι δεν μπορεί να βρει 1 ώρα για να τα πουν και να πει Μπέλλος ΤΕΛΟΣ..
Τον Μάνο δεν τον λυπήθηκα στην σκηνή με την καρέκλα..ΚΑΘΟΛΟΥ όμως..Καθώς γι αυτήν την καρέκλα θυσίαζε ψυχικές ηρεμίες, ζωές και άλλα πολλά..Και ενώ έπρεπε οι αναμνήσεις του να είναι άλλες και άλλες αυτός θυμηθηκε το τηλεφώνημα του Πέτρου που του ανακοίνωσε την πτώχευση...Α-Π-Ο-Γ-Ο-Η-Τ-Ε-Υ-Σ-Η σκέτη αυτός ο χαρακτήτας..Χρεώστε του και την πτώση των δίδυμων πύργων να τελειώνουμε...
Καλό το επεισόδιο από μένα..Προχωράνε οι εξελίξεις...

Πολύ ωραίος σχολιασμός, συμφωνώ απόλυτα..

Σχετικά με τον Μάνο και εγώ ακριβώς το ίδιο είπα στον σχολιασμό μου, οτι στο γραφείο με την καρέκλα δεν τον λυπήθηκα ΚΑΘΟΛΟΥ μα καθόλου όμως.. Για χάρη αυτής της καρέκλας πλήγωσε κόσμο και κοσμάκι...
Έχασε ανθρώπους που τον αγαπούσαν και είχε δίπλα του για να μην χάσει αυτή την καρέκλα που θρινεί..
Τώρα ας κάτσει μόνος να σκεφτεί τις ψυχές που έχασε για μια άψυχη καρεκλίτσα..

Αλήθεια τι μάρκα είναι η καρέκλα του Μάνου? Να του πάρουμε μωρέ μία ακόμα να την έχει καβάντζα..!! Tigania
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από sifantid Παρ Απρ 02, 2010 5:03 pm

Εγώ θα σχολιάσω το χθεσινό επεισόδιο με την πρώτη σκηνή από το παρακάτω βιντεάκι... Razz (Ο παραλληλισμός που σας έλεγα! lol! )



...Και με μία στιχομυθία με τη μητέρα μου στη σκηνή που η Νόρα έμεινε σπίτι μόνη της, γιατί ο Λουκάς πήγε με την Νταίζη στην εκκλησία! (Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις; gelio )

Σοφία: Η Νόρα δε θα πάει εκκλησία, ε;
Μαμά: Μάλλον όχι...
Σοφία: Να της κάνω παρέα; lol!

Πώς βαριόμουν να σηκωθώ από τον καναπέ δε λέγεται! lol!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από filitsa Παρ Απρ 02, 2010 5:16 pm

sifantid έγραψε:Εγώ θα σχολιάσω το χθεσινό επεισόδιο με την πρώτη σκηνή από το παρακάτω βιντεάκι... Razz (Ο παραλληλισμός που σας έλεγα! lol! )



...Και με μία στιχομυθία με τη μητέρα μου στη σκηνή που η Νόρα έμεινε σπίτι μόνη της, γιατί ο Λουκάς πήγε με την Νταίζη στην εκκλησία! (Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις; gelio )

Σοφία: Η Νόρα δε θα πάει εκκλησία, ε;
Μαμά: Μάλλον όχι...
Σοφία: Να της κάνω παρέα; lol!

Πώς βαριόμουν να σηκωθώ από τον καναπέ δε λέγεται! lol!
σοφακι εισια θεα μπραβο σου πολυ καλο
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Απρ 02, 2010 5:22 pm

Σοφακι μου πολυ καλο!!Που τα βρηκες καλα τα τοσο ταιριαστα βιντεακια? Klap
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Απρ 02, 2010 5:55 pm

Δυστυχώς κάτι το ταξίδι, κάτι το λαπτοπ που τα 'φτυσε για μια ακόμα φορά στη χειρότερη ώρα θα σχολιάσω μόνο 2 σκηνές που θέλω γιατί θα κλειδώσει και το θέμα!

Στέφανος - Μελίτα - Μάνος - Εύα
Ο Στέφανος στο ταξί είχε πάρα πολύ περίεργο ύφος.. Αν ήθελε να μας περάσει ανυπομονησία που θα δει την καλή (?) του απέτυχε, αν πάλι κάτι άλλο θέλει να πει ο ποιητής μέσα είναι!!!

Τώρα το πόσο @#$%^ (όπως πάντα συμπληρώστε ελεύθερα) είναι που άφησε τη γυναίκα του να τον περιμένει για να πάει πρώτα απο την γκόμενα δεν μπορώ να μην το σχολιάσω.. Και όχι επαναλαμβάνω ούτε η αγκαλιά είναι κέρατο μην τρομάξετε αυτός το τιμάει το Στεφάνι του gelio

Ο Στέφανος λέει στη Μελίτα ότι με αυτό που έκανε μπορεί να διαλυθεί η ζωή ΤΟΥΣ (ότι σε άλλον θα πέσει η κεραμίδα ασχολίαστο) και η άλλη η σουρνάμενη αμέσως να δικαιολογηθεί! Μη στεναχωριέσαι μαρί θα συνεχίσεις να είσαι ο ψυχαναλητής του δεν τον χάνεις!

Και εκεί που δηλώνει στο τσακ γλιτώσαμε τον γκρεμό τσουυυπ να'σου και το πρόσωπο της ημέρας!

Το καλό το ακούσατε ε? Ο Στέφανος πήρε την Εύα απο το Μάνο για να μην την τρελάνει και να είναι ήρεμη δίπλα του! Και δουλεύει σκληράααααααααααα για να το πετύχει προς Θεού, αφού όχι απλά της κάνει τα ίδια αλλα και με την ίδια σουρνάμενη μουλωχτή!! Καμμία πρωτοτυπία τέλος πάντων!!!

Και ξέρει λέει να κρατάει το λόγο του! Πώς κρατάς το λόγο σου αγαπητέ? Με το να ξημερώνεσαι (πλατωνικώς μην ξεχνιόμαστε) στης Μελίτας? Έτσι νομίζεις την κάνεις ευτυχισμένη? Η μήπως θεωρείς ότι το ΤΙΠΟΤΑ που της προσφέρεις και ένα πιατο φαί ισοδυναμούν με την αγάπη που της αξίζει? ΟΥ ΡΕ!!!

Και η Μελίτα ακούει ότι ο Στέφανος θυσιάζει τα πάντα για να είναι η Εύα ήρεμη και μούγκα!!! χαχαχαχαχα Σε τι ακριβώς διαφέρει αυτό αγαπητή απο την Εύα που είχε σχέση με τον άντρα σου? Α ναι συγνώμη λάθος μου, διαφέρει γιατί εσύ για 2 χρόνια τουλάχιστον τον είχες αποκλειστικά ενώ ο μεσιέ ντε κερί δεν άντεξε ούτε βδομάδα και εκείνη τον παράτησε ενώ εσύ συνέχισες να σέρνεσαι χωρίς διακοπή.. Συγνώμη λάθος ναι..διαφέρετε!!!

Συνεχίζοντας στη σκηνή θα πω οτι συμφωνώ 1000% με τον Μάνο, αν δεν έκαναν τίποτα γιατί δεν μιλάνε οεο? Μη λέμε λοιπόν ότι είανι καθαροί γιατί ούτε και οι ίδιοι δεν το πιστεύουν!!!

Για να μη σχολιάσω τον άντρα τον πολλά βαρύ που άφησε τη Μελίτα να κάνει παιχνίδι και το μούγκωσε ελεος ...μικρε!!!

Και δεν μπορώ να καταλάβω σε τί τους χάλασε, ο Μάνος του είπε αφού δεν την αγαπάς, χωρισέ την με τρόπο και μετά να μάθει για τη Μελίτα, μη μάθει ότι η ίδια μπουκλωτή της χαλάει δεύτερη φοπρά τη ζωή αλλα τον χάλασε τον μεσιέ!!! Αλλα εκτός που δεν το κάνει, η άλλη το δέχεται αδιαμαρτύρητα, κατά τα άλλα..εχει αξιοπρέπεια.. ουυυυυ τσουβάλια...

Να σχολιάσω επίσης ότι η Μελίτα μέσα στην ειρωνία σχολίασε ότι του Μάνου του αξίζουν συγχαρητήρια που άλλη αγαπούσε και άλλη παντρεύτηκε? Καλα είσαι ντιπ ηλίθια? Κι ο άλλος ο ζαβός το ίδιο δεν σου λέει ότι έκανε?? Αλλα ξέχασα εκεί επειδή είσαι εσύ η "αγαπη" το δέχεσαι! χαχαχαχαχαχαχα

Και βέβαια συμφωνώ στα περί παιδιών και εραστών αλλα τα έχουμε ξαναπεί..

Και πάνω που τον καταχαίρεσαι στα μετέπειτα ο Μάνος κατάφερε να χάσει όλο το δίκιο που είχε σε (μετρημένα) 18 δευτερόλεπτα!!! Απαράδεκτη η συμπεριφορά του προς τη Μελίτα! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!

Μήνυση και μήνυση τώρα!!! Όταν την είδα να δικαιολογείται ότι έφταιγε έριχνα μούτζες στην οθόνη!!! Μη δω να το κάνει τώρα γαργάρα επειδή φοβάται μην ξεμπροστιαστεί και το θυμηθεί καμμια βδομάδα μετά που θα τα ξέρει όλα η Εύα γιατί θα την κράξωω άσχημα! Αν θες να τον τιμωρήσεις κάντο τώρα όχι όποτε σε συμφέρει! Σε αυτό το θέμα ψηφίζω Ρούσσο και ξερό ψωμί!!! ΜΗΝΥΣΗ!!!

Όσο για τη σκηνή Εύας - Στέφανου αγαπητέ καλύτερα να μασας παρα να μιλάς γιατί στο τέλος θα λες καλημέρα και θα κοιτάμε απο το παράθυρο! Στα ψέμματα ξεπερνάς και τον πρωθυπουργό αμα λάχει!!! Το'χεις λέμε κάντο καριέρα θα πάς μπροστά!!!

+++

Μάνος - Ρούσσος
Ο Ρούσσος θορυβήθηκε άσχημα όταν του είπε ο Μάνος ότι απο μένα τελείωσαν έρχεται η σειρά σου! Ύποπτο και το κρατάω αυτό!!! Δίκιο έχει ο Μάνος σε αυτό!

Αυτά απο μένα και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ.Γράφω από το κινητό, συγχωρέστε μου τυχόν λαθάκια.
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης