Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

+91
ΣΨ1
alex1
Eya-8ea
MARINAKI_AGAPI_97
koalaki
Kornilia_Petrakitsa
Caroline
Edemgiapanta
evaki16
afroditi_norakii
AmaliaPetros_fan1
tatiana<3<3
ebelina2007
mariannitaki
marakii
Candy Candy
malena
proedros
Vaso20
k@terinio-loukonoraki
noroloukakosfan
Elsa*
KonstantinaA
lyt
Dioni
Lisa Nova
konst@ntin@
lorelei
Paparazzi
Χρύσα
dafnoulaki-nikolakos
eva thea%
dikigoros tou diavolou
manos 4 ever!!
xara
Izabella29
ΚΑΤΙΑ
soso
stefanos-melita
anastasia20
LYDIA
mimi_loukas+nora
νοριτσα
filitsa
panda
elli
PrincessRachel
Καρ-Mik
Pennaki.......!!
T2eNnh
Dorina <3 Πέτρος
Ήβη
loukitsa
-Over the rainbow-
manos+eva
ath
Ntinaki Agapaei Petraki
elena-7-
Elodie
peli
reggina_k
juli
anna90
elpida
sofia_edem_fanatic
xristiana
felia
kama
alkoslos
mimi
ksenoi
zenia39
negelito
Morena
sifantid
valia
evanna
ELAN
annamaria
sketi_omorfia
nana
Moonstone
helenaki_edem
TANIA
Alex
jim7
uponoia
Clarabelle
Kimberly
ΕΥΑ
konstantina
95 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Vote_lcap20%Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Vote_rcap 20% 
[ 74 ]
Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Vote_lcap31%Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Vote_rcap 31% 
[ 113 ]
Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Vote_lcap13%Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Vote_rcap 13% 
[ 49 ]
Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Vote_lcap2%Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Vote_rcap 2% 
[ 9 ]
Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Vote_lcap1%Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Vote_lcap32%Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Vote_rcap 32% 
[ 118 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 367
 
 

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από jim7 Τετ Δεκ 23, 2009 12:09 am

i love petros\danis έγραψε:ΑΝ ΘΕΣ ΕΛΑ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΟΦ ΤΟΠΙΚ!!!

Δηλαδή η συζήτηση για την Νταίζη στο topic "ποια θέλει Πέτρο" δεν είναι off topic; Μήπως να συνεχίσετε σε topic για την Νταίζη;
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Τετ Δεκ 23, 2009 12:10 am

ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΛΑΘΟΣ!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από T2eNnh Τετ Ιαν 06, 2010 1:58 pm

ΤΗΝ ΔΑΦΝΗ
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τετ Ιαν 06, 2010 2:04 pm

κανεναν..ολους τους συμπαθω απο την παρεα..θα επελεγα την δαφνη γιατι μερικες φορες υστεριαζει,αλλα και αυτη ειναι πολυ γλυκια!!αρα κανεναν...
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 06, 2010 2:23 pm

Δεν ξέρω αν πρεπει να διαλέξω την Ευα ή τον Μάνο..
Τελικά ψηφίζω τον Μάνο...

Η Δαφνούλα είναι γλύκα αν και πολύ βαρετή.Για κανένα λόγο δεν μοιάζει με την Δωρα..Η Δαφνη ήταν το θυμα.Τελος.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από PrincessRachel Τετ Ιαν 06, 2010 2:54 pm

εγω ψηφισα ευα...δεν ξερω γιατι μου βγηκε αυ9ορμητο...να ρωτησω κατι?ποιος ψηφισε την νορα?εμενα τουλαχιστον τωρα τελευταια την λυπαται η ψυχη μου! : scream : Snif Snif Snif
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από elli Παρ Ιαν 22, 2010 3:45 pm

Ψήφισα τη Δάφνη την προξενήτρα..γιατί εδώ μου κάθεται. Δηλαδή πως το έχει δει..θα πει σε όλους τι να κάνουν λες και αυτή είναι η αρχηγός της φυλής; Δεν κάθεται λέω εγώ στα αυγά της με το παιδάκι της και να αφήσει ήσυχη τη Μελίτα να παντρευτεί αυτή το Στέφανο και όχι η το ντεκαπάζ, η Εύα..την οποία δεν τη συμπαθώ και ιδιαίτερα αλλά την καταλαβαίνω λόγω του παιδιού..ήταν και γι' αυτή μεγάλο σοκ...

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από panda Τρι Φεβ 16, 2010 11:59 pm

Αν και δύσκολα φεύγει ο ζυμαρούλης της Πίτσμπουρι από την 1η θέση αντιπάθειας αλλά λόγω των τελευταίων γεγονότων η ψήφος πηγαίνει δικαιωματικά στην σουπιά εξερευνήτρια . Για πολλά xastouki είναι .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από filitsa Τετ Φεβ 17, 2010 8:07 am

τον μανο δεν ηξερα αλλα μου βγηκε
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από νοριτσα Τετ Φεβ 17, 2010 4:14 pm

δυστυχως τον μανο γιατι μετα απο οσα εχει κανει μυαλο δεν βαζει!!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Παρ Φεβ 19, 2010 12:22 pm

Δεν αντιπαθώ αυτή τη στιγμή αλλά σίγουρα δε συμπαθώ την Εύα!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από LYDIA Κυρ Φεβ 21, 2010 2:16 pm

Δεν μ'αρεσει καθολου ομως, η Ευα.τελειως αυθορμητα μου βγαινει,το ενστικτο μου δεν μ'εχει διαψευσει ακομα,οποτε κατι παραπανω θα ξερει...
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Φεβ 25, 2010 6:11 pm

μόνο ένα σχόλιο...γιατί το σκέφτομαι καιρό....
δεν είναι απίστευτο που η εύα είναι πιο αντιπαθής από την παρέα και μετά ακολουθεί η δάφνη και μετά ο μάνος-που έχει κάνει και λίγα;;;;
δεν ξέρω αν υπάρχει εξήγηση...αλλά μου κάνει εντύπωση πραγματικά...
και απλά ήθελα να το πω...

(η αλήθεια είναι ότι ούτε εγώ πάω την εύα..)
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από stefanos-melita Σαβ Φεβ 27, 2010 12:12 am

η Ευα. Δεν εχω αντιπαθησει περισσοτερο χαρακτηρα σε οποιαδηποτε σειρα. Συγκεντρωνει ολα τα χαρακτηριστικα που απεχθανομαι σε μια γυναικα υστερικη, αδυναμη, ψυχολογικα ασταθης, εκδικητικη, παρτακιας,διχως κανενα ηθικο φραγμο, πατα επι πτωματων για να πετυχει αυτο που θελει, και οταν δεν το πετυχαινει, ριχνει και μια ψιλοαποπειρα, ενα "ακουω τη σταγονα" μηπως και τη λυπηθουμε..Ας μην συνεχισω καλυτερα! vomit Ευα, προτιμω τη Δωρα με τα χιλια! slap
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από soso Σαβ Φεβ 27, 2010 3:22 pm

Μεταξύ Δάφνης και Μάνου παίζομαι..
Όσο για Ευα;;;
Με τη Νόρα μαζί βγαίνουν οι πιο δημοφιλείς (βλ.αντίστοιχη ψηφοφορία),και με τη Δάφνη μαζί βγαίνουν οι πιο αντιπαθείς (εδώ)!
Ή τη λατρευεις ή τη μισείς (όπως δείχνουν κι οι αριθμοί)
Η απόλυτη επιτυχία του πιο ακραίου χαρακτήρα της σειρας,είναι ότι ακριβως προκαλεί ακραίες αντιδράσεις!
Και η απόλυτη δικαίωση αυτού που στα ελληνικά λέμε star quality!
Μπράβο στην πένα της Ακρίτα και στην ταλεντάρα της Ξυλά! : respect : : respect :

Υγ.Πόσο τέλειο που ο Λουκάς είναι στο μηδέν της αντιπάθειας;;;;
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από ΚΑΤΙΑ Σαβ Φεβ 27, 2010 6:27 pm

ΔΕΝ ΑΝΤΙΠΑΘΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΛΑ ΨΗΦΙΣΑ ΤΗ ΔΑΦΝΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΘΩ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ.

ΚΑΤΙΑ

Θηλυκό Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Ασχολίες : ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΑVON

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από Izabella29 Δευ Μαρ 01, 2010 3:15 am

stefanos-melita έγραψε:η Ευα. Δεν εχω αντιπαθησει περισσοτερο χαρακτηρα σε οποιαδηποτε σειρα. Συγκεντρωνει ολα τα χαρακτηριστικα που απεχθανομαι σε μια γυναικα υστερικη, αδυναμη, ψυχολογικα ασταθης, εκδικητικη, παρτακιας,διχως κανενα ηθικο φραγμο, πατα επι πτωματων για να πετυχει αυτο που θελει, και οταν δεν το πετυχαινει, ριχνει και μια ψιλοαποπειρα, ενα "ακουω τη σταγονα" μηπως και τη λυπηθουμε..Ας μην συνεχισω καλυτερα! vomit Ευα, προτιμω τη Δωρα με τα χιλια! slap


Εννοείται η Εύα!Μακράν!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από xara Δευ Μαρ 01, 2010 3:17 pm

Αν πρέπει να διαλέξω, νομίζω θα διάλεγα την Δάφνη γιατί καλή χρυσή, αλλά δεν μπορεί να θέλει ντε και καλά να διαμορφωθούν οι ζωές των άλλων σύμφωνα με τα δικά της "θέλω". Σίγουρα το κάνει από αγάπη για τους φίλους της και την καταλαβαίνω απόλυτα στο να θέλει να τους βοηθήσει κι εγώ το ίδιο θα έκανα, αλλά όταν ο άλλος σου φωνάζει πως δεν το θέλει αυτό που του προτείνει, γίνεται κουρατικό το επιμένεις...!!!
Νομίζω πως αυτό είναι το αρνητικό στοιχείο της Δαφνης γιατί κατα τ' άλλα είναι πολύ συμπαθής, απλά εμένα με κουράζει να το κάνει όλη την ώρα... /S ;/ red
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από konstantina Δευ Μαρ 01, 2010 6:13 pm

Μπράβο στην πένα της Ακρίτα και στην ταλεντάρα της Ξυλά! : respect : : respect :

: respect : ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Τρι Μαρ 16, 2010 11:26 pm

ΤΗ ΔΑΦΝΗ. ΠΑΤΑΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΚΑΤΩ, ΜΟΥΛΑΡΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΣΑ ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ. ΑΔΥΝΑΤΟ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΑ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΚΛΗΘΕΙ ΚΑΒΓΑΣ Η' ΕΝΤΑΣΗ. ΑΠΑΠΑ.... wall wall wall
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από dikigoros tou diavolou Τετ Μαρ 17, 2010 11:17 pm

Εγώ δεν συμπαθώ ιδιαίτερα το Νικόλα διότι μπορεί μεν να πλασάρεται ως καλός και ηθικός αλλά μου φαίνεται παρόλα αυτα λιγο ηττοπ γεαθής και κομπλεξικός.. Και με την πρωτη δυσκολία παίρωει τα μπογαλάκια του και ''αντε γεια''.. Και επίσης κάθε αλλο παρά ηθικό μου φαίνεται το γεγονός οτι παράτησε την εγκυο Δαφνη διαλυοντας τη ζωη της για να φυγει με την ευα.. η οποια Ευα παρεπιπτόντως για να λεμε την αληθεια μια δόση ανισορροπίας την κουβαλάει..

dikigoros tou diavolou
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από eva thea% Δευ Απρ 05, 2010 3:42 pm

Παλαιότερα δεν υπήρχε κανένας αλλά τώρα τελευταία έχει αρχίσει να με εκνευρίζει η Νόρα με αυτά που κάνει σε σχέση με τον Λουκά και τον Μπέλλο...Φέρεται σαν καμιά κατίνα και παιδεύει και τον καημένο τον Δημήτρη που στο κάτω κάτω δεν της φταίει σε τίποτα ο άνθρωπος.... Synelthe KKarta
eva thea%
eva thea%
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από sifantid Δευ Απρ 05, 2010 6:29 pm

eva thea% έγραψε:Παλαιότερα δεν υπήρχε κανένας αλλά τώρα τελευταία έχει αρχίσει να με εκνευρίζει η Νόρα με αυτά που κάνει σε σχέση με τον Λουκά και τον Μπέλλο...Φέρεται σαν καμιά κατίνα και παιδεύει και τον καημένο τον Δημήτρη που στο κάτω κάτω δεν της φταίει σε τίποτα ο άνθρωπος.... Synelthe KKarta
Ο Δημήτρης αν ήταν άνθρωπος με αξιοπρέπεια που σεβόταν τον εαυτό του θα είχε αποχωρήσει προ πολλού και δε θα έφταναν τα πράγματα σε αυτό το σημείο. Από εκεί και πέρα το μόνο φάουλ της Νόρας είναι ότι εφαρμόζει το "οφθαλμός αντί οφθαλμού" με το Λουκά και στην πρώτη δυσκολία ανέτρεξε στο Δημήτρη για να κάνει τον πρώτο να ζηλέψει. Ο Δημήτρης, όμως, δεν είναι ούτε καημένος ούτε κανένα ανήλικο να τον εκμεταλλευτείς. Υποτίθεται επιχειρηματίας είναι με ένα κάποιο επίπεδο! Λέμε τώρα... Περαιτέρω το έχω σχολιάσει το θέμα σε ανάλογα topics.
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Δευ Απρ 05, 2010 7:54 pm

sifantid έγραψε:
eva thea% έγραψε:Παλαιότερα δεν υπήρχε κανένας αλλά τώρα τελευταία έχει αρχίσει να με εκνευρίζει η Νόρα με αυτά που κάνει σε σχέση με τον Λουκά και τον Μπέλλο...Φέρεται σαν καμιά κατίνα και παιδεύει και τον καημένο τον Δημήτρη που στο κάτω κάτω δεν της φταίει σε τίποτα ο άνθρωπος.... Synelthe KKarta
Ο Δημήτρης αν ήταν άνθρωπος με αξιοπρέπεια που σεβόταν τον εαυτό του θα είχε αποχωρήσει προ πολλού και δε θα έφταναν τα πράγματα σε αυτό το σημείο. Από εκεί και πέρα το μόνο φάουλ της Νόρας είναι ότι εφαρμόζει το "οφθαλμός αντί οφθαλμού" με το Λουκά και στην πρώτη δυσκολία ανέτρεξε στο Δημήτρη για να κάνει τον πρώτο να ζηλέψει. Ο Δημήτρης, όμως, δεν είναι ούτε καημένος ούτε κανένα ανήλικο να τον εκμεταλλευτείς. Υποτίθεται επιχειρηματίας είναι με ένα κάποιο επίπεδο! Λέμε τώρα... Περαιτέρω το έχω σχολιάσει το θέμα σε ανάλογα topics.
Σοφακι με καλυψες και εννοειται οτι συμφωνω μαζι σου!!!!!!!!!!! Agree Agree
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από filitsa Δευ Απρ 05, 2010 8:50 pm

Pennaki.......!! έγραψε:
sifantid έγραψε:
eva thea% έγραψε:Παλαιότερα δεν υπήρχε κανένας αλλά τώρα τελευταία έχει αρχίσει να με εκνευρίζει η Νόρα με αυτά που κάνει σε σχέση με τον Λουκά και τον Μπέλλο...Φέρεται σαν καμιά κατίνα και παιδεύει και τον καημένο τον Δημήτρη που στο κάτω κάτω δεν της φταίει σε τίποτα ο άνθρωπος.... Synelthe KKarta
Ο Δημήτρης αν ήταν άνθρωπος με αξιοπρέπεια που σεβόταν τον εαυτό του θα είχε αποχωρήσει προ πολλού και δε θα έφταναν τα πράγματα σε αυτό το σημείο. Από εκεί και πέρα το μόνο φάουλ της Νόρας είναι ότι εφαρμόζει το "οφθαλμός αντί οφθαλμού" με το Λουκά και στην πρώτη δυσκολία ανέτρεξε στο Δημήτρη για να κάνει τον πρώτο να ζηλέψει. Ο Δημήτρης, όμως, δεν είναι ούτε καημένος ούτε κανένα ανήλικο να τον εκμεταλλευτείς. Υποτίθεται επιχειρηματίας είναι με ένα κάποιο επίπεδο! Λέμε τώρα... Περαιτέρω το έχω σχολιάσει το θέμα σε ανάλογα topics.
Σοφακι με καλυψες και εννοειται οτι συμφωνω μαζι σου!!!!!!!!!!! Agree Agree
και εγω συμφωνω αλλωστε δεν υπηρχε περιπτωση να μην συμφωνουσα και με τις 2 σας
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης