Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

+155
LaurelRose
Kornilia_Petrakitsa
ΣΨ1
alex1
trelli petrakitsa
MARINAKI_AGAPI_97
dm10811
evaki16
Dimitraaa
MARKOS31
afroditi_norakii
ειρηνη7
tatiana<3<3
marakii
stella-annalena
Candy Candy
lollypop
Mariap
ioannaa
Vaso20
ntinafer
noraloukas2
koukoumfkos
Elsa*
katerina--noraloukakos
Ανυπέρ-Βλήτο
k@terinio-loukonoraki
ch-bl
sunrise
nora19
mariannitaki
Lisa Nova
vagvard
Katerinaki47
ProudMaslowqueen
F.P.A.
manos k eua -4- ever!!!!!
Athin@
xristina tamystikatisedem
elenp
ellie
ellileo
leonidas
fangirl
Ntinaki Agapaei Petraki
fay_ksila_4_ever
m.j 4 ever
ebelina2007
manthaki-loukanoraki
Αντιγόνη2
kelly
Mikaella
eva thea%
oriana
ouki_loukanorikhgiamiazwh
athinoula
lina!!!
ksanthi
Black rose
Katrin
kesnio74
dikigoros tou diavolou
pet
Melita4ever
Mary
filitsa
angelscream
rafaella
anna_loukonoriki4ever!!
glgs
evitaemi
st@cy
Καρ-Mik
charmie258
Izabella29
Ezantakou
nima
manos 4 ever!!
sofia
$ofi@ loukakos + nora
Cancoon
ΡΕΓΓΙΝΑ
ioulieta
Aggelaki
mina
soso
konst@ntin@
Elina_Edem
Evelyn
ΚΑΤΙΑ
LYDIA
KonstantinaA
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
mimi_loukas+nora
tinaki18
stefanos-eva
loukakos
elli
xristinaki_noraloukofan
νοριτσα
Nikol13
aggeliki
DESPOINA
marializ25
Dorina <3 Πέτρος
elena
T2eNnh
Artemis
anastasia20
kikialex
loukasnora
Pennaki.......!!
stefanos-melita
Bonasera
NATALITSA_LOUKITSA
loukitsa
feggaropetra
elena-7-
ath
liza17
Amalia_1297
manos+eva
xara
KatsaroYpotheto
anna90
andy
peli
juli
zwi
sofia_edem_fanatic
euaki
filaretti
xristiana
spy
Ntinaki1
evanna
giouli_edem
felia
alkoslos
mimi
ksenoi
negelito
Morena
sifantid
valia
annamaria
Doris_
jim7
madolato
helenaki_edem
nana
Clarabelle
Kimberly
ΕΥΑ
konstantina
159 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 18 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Vote_lcap3%Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Vote_rcap 3% 
[ 12 ]
Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Vote_lcap27%Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Vote_rcap 27% 
[ 124 ]
Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Vote_lcap3%Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Vote_rcap 3% 
[ 15 ]
Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Vote_lcap2%Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Vote_rcap 2% 
[ 10 ]
Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Vote_lcap13%Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Vote_rcap 13% 
[ 61 ]
Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Vote_lcap0%Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Vote_lcap51%Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Vote_rcap 51% 
[ 236 ]
Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Vote_lcap0%Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Vote_lcap0%Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 461
 
 

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από LYDIA Κυρ Φεβ 21, 2010 10:19 pm

Ntinaki1 έγραψε:
ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ 10 ΚΙΛΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ..ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΒΑΖΕΙΣ ΚΙΛΑ..ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ: ΝΤΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ...ΕΛΑ ΕΛΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕ ΠΙΟ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ

Τι να πρωτοθυμηθώ; Που της άνοιξε την πόρτα και και είχε μείνει και μετά από λίγο της είπε "είσαι πανέμορφη"; Που ζήτησε ένα "κόκκινο κρασάκι" και είχε μείνει και την κοιτούσε αυτός; Που του είπε " λάθος στιγμή έτσι δεν είπαμε"; Και εκείνος της απάντησε " Μελίτα είμαστε μεγάλα παιδιά, μπορούμε να ελεγξουμε τους εαυτούς μας"! Ας γελάσω τρείς ΧΑ ΧΑ ΧΑ! Πολύ τον έλεγξε αυτός τον εαυτό του. Που την πήγε στην πόρτα και μόλις είχε βάλει το γουνάκι της αυτή.... και την πλησίασε και την άρπαξε με τέτοια δύναμη και την κόλλησε πάνω του; Που με ανοιχτή τη πόρτα ( για τέτοιο πάθος μιλάμε) την πήγε από τοίχο σε τοίχο και τη φιλούσε στον λαιμό και στο στόμα και της πέταξε το γουνάκι στο πάτωμα; χεχεχε!
Που έβγαλε το σακάκι και τυλίχτηκε γύρω του; Που πήγαν στον πάγκο της κουζίνας και εκείνη του έγαζε το πουκάμισο και εκείνος της έσκιζε το καλσόν; Και τη ρουφούσε;;; ΧΕΧΕΧΕ!!!Η εικόνα του avatar μου!
Μετά που ήταν στην πόρτα και είχαν μπλέξει τα πόδια τους! Η εικόνα της υπογραφής μου! Βλέπετε!
Η μετά που του είπε "ήταν υπέροχα" και αυτός την είχε αγκαλιά και της είπε "και κάτι παραπάνω" και την χάϊδευε συνεχώς; Τι άλλο θέλετε βρε κακούργες γυναίκες; gelio Δεν περιγράφω άλλο!!
Χωρις αλλα σχολια...
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από ΚΑΤΙΑ Σαβ Φεβ 27, 2010 6:53 pm

ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ.ΟΙ ΠΙΟ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ.

ΚΑΤΙΑ

Θηλυκό Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Ασχολίες : ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΑVON

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από Evelyn Σαβ Φεβ 27, 2010 8:16 pm

Μελίτα - Στέφανος .... μακράν !

Δεν έχω λόγια !!!!
Evelyn
Evelyn
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από stefanos-melita Σαβ Φεβ 27, 2010 8:38 pm

Evelyn έγραψε:Μελίτα - Στέφανος .... μακράν !

Δεν έχω λόγια !!!!
ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ!!! slap ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΦΩΤΙΑ ΤΑ ΚΡΥΑ ΝΤΟΥΖ!! Tongue ΑΦΟΥ ΠΡΟΧΘΕΣ ΑΥΤΟΣ ΧΤΥΠΑΓΕ ΤΟ ΚΕΙΚ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ Κ ΓΩ ΕΛΕΓΑ "ΘΥΜΑΣΑΙ ΣΤΕΦΑΝΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ???" :twisted: Miam Miam Bounce ΑΡΡΩΣΤΙΑ!!!! xaxa xaxa xaxa
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από LYDIA Σαβ Φεβ 27, 2010 8:59 pm

stefanos-melita έγραψε:
Evelyn έγραψε:Μελίτα - Στέφανος .... μακράν !

Δεν έχω λόγια !!!!
ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ!!! slap ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΦΩΤΙΑ ΤΑ ΚΡΥΑ ΝΤΟΥΖ!! Tongue ΑΦΟΥ ΠΡΟΧΘΕΣ ΑΥΤΟΣ ΧΤΥΠΑΓΕ ΤΟ ΚΕΙΚ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ Κ ΓΩ ΕΛΕΓΑ "ΘΥΜΑΣΑΙ ΣΤΕΦΑΝΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ???" :twisted: Miam Miam Bounce ΑΡΡΩΣΤΙΑ!!!! xaxa xaxa xaxa

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΥΜΑΤΑΙ,Κ ΝΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΔΗΛ?...

ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΓΚΟΣ ΑΝ ΕΙΧΕ ΦΩΝΗΗΗΗΗΗΗ...


Wow ************

ΤΟ ΣΩΜΑ ΕΧΕΙ ΜΝΗΜΗ...


edit by Jim7
1η προειδοποίηση
2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από stefanos-melita Σαβ Φεβ 27, 2010 11:05 pm

από LYDIA ΤΟ ΣΩΜΑ ΕΧΕΙ ΜΝΗΜΗ...
τι κουβεντα ειπες τωρα... queen Εγραψες αποφθευγμα!!! : respect : Και αυτος ακριβως θα ειναι ο λογος που δεν θα αντεξει ο Στεφανος για πολυ μακρυα απ τη Μελιτα, ουτε η Ευα απο το Μανο.Γιατι το μυαλο μπορει να υποδεικνυει, αλλα το κορμι προσταζει....
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από Elina_Edem Σαβ Φεβ 27, 2010 11:17 pm

ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ!
ΕΥΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΛΥ ΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ ΝΑ ΠΗΔΗΧΤΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ Σ ΕΡΧΕΤΕ ΕΛΕΟΣ!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Elina_Edem στις Σαβ Φεβ 27, 2010 11:20 pm, 1 φορά
Elina_Edem
Elina_Edem
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στο σπίτι του Καρτάλη!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Φεβ 27, 2010 11:18 pm

Μετά το χθεσινό φιλί δε νομίζω να έχει κάποιος Λουκανορικός τουλάχιστον αμφιβολία -όχι ότι είχε, βέβαια, και πριν lol! - ότι οι καλύτερες ερωτικές σκηνές μακράν θα είναι της Νόρας και του Λουκά! Heart2 Όταν έρθουν...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Κυρ Φεβ 28, 2010 12:01 am

συμφωνω με τη σοφια και το εχω ξαναπει!!οι μελλοντικες νορας λουκα!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από zwi Κυρ Φεβ 28, 2010 12:02 am

Pennaki_loukanoriki έγραψε:συμφωνω με τη σοφια και το εχω ξαναπει!!οι μελλοντικες νορας λουκα!!
θα συμφωνήσω και εγώ μαζί σας!!!!!!!!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από LYDIA Κυρ Φεβ 28, 2010 12:55 am

stefanos-melita έγραψε:
από LYDIA ΤΟ ΣΩΜΑ ΕΧΕΙ ΜΝΗΜΗ...
τι κουβεντα ειπες τωρα... queen Εγραψες αποφθευγμα!!! : respect : Και αυτος ακριβως θα ειναι ο λογος που δεν θα αντεξει ο Στεφανος για πολυ μακρυα απ τη Μελιτα, ουτε η Ευα απο το Μανο.Γιατι το μυαλο μπορει να υποδεικνυει, αλλα το κορμι προσταζει....

Πιστευω οτι το σωμα εχει μνημη,γι'αυτο το εγραψα...
Καλως,κακως δεν ξερω,ξερω ομως οτι ειναι η αληθεια...
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από konst@ntin@ Κυρ Φεβ 28, 2010 1:36 pm

Ψήφισα Έυα-Μάνο γιατί αυτό το ζευγάρι είχε τη μεγαλύτερη χημεία..Είναι το αγαπημένο μου ζευγάρι. Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 630559
konst@ntin@
konst@ntin@
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από soso Τετ Μαρ 03, 2010 1:44 am

mimi έγραψε:ναι γι'αυτό κοιμόταν με τη Μελίτα και έβλεπε την Έυα (στα επεισόδια του Οκτωβρίου νομίζω ) είμαι πολύ κακιά που το διασκέδασα ;;;

Κι εγώωωωωω!Είμαι πολύ κακια επίσης..
Στις καθαρά ερωτικές σκηνες νταρα νταρα
Μακράν Μάνος-Ευα : respect :
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από mina Σαβ Μαρ 06, 2010 5:54 pm

Ψήφισα Μάνος-Εύα γιατί έχουν τέλεια χημεία και οι ερωτικές σκηνές τους είναι γεμάτες αγάπη, πάθος και ένταση!!! Heart2 Και ελπίζω και σε άλλες στο μέλλον!!
Πιστεύω όμως πως θα είναι εκπληκτικές και οι μελλοντικές Νόρας-Λουκά!!!
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από Aggelaki Σαβ Μαρ 06, 2010 7:22 pm

Εύα και Μάνος!!! ♥️
Aggelaki
Aggelaki
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

https://www.facebook.com/?sk=messages&amp;amp;amp;amp;amp;amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από ioulieta Σαβ Μαρ 06, 2010 7:50 pm

ΑΣΥΖΙΤΙΤΗ ΜΑΝΟΥ ΕΥΑΣ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΑΘΟΣ Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ΜΑΚΡΑΝ

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Κυρ Μαρ 07, 2010 7:31 pm

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Τ ΑΠΟΤΕΛΑΣΜΑΤΑ ΜΙΛΑΝΕ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ!
ΣΤΕΦ-ΜΕΛ ΟΛΑ Τ ΛΕΦΤΑ!!!ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΩΤΑ,ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟ.... Heart2
ΑΧ!Τ Ν ΛΕΜΕ ΑΥΘΟΡΜΗΤΟ,ΜΟΙΡΑΙΟ Κ ΑΝΟΘΕΥΤΟ ΠΑΘΟΣ!!!
ΕΡΩΤΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΦΟΥΛ!!!ΣΚΕΤΗ ΦΩΤΙΑΑΑΑΑΑΑ.....
ΕΝΑ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥΣ ΑΡΚΕΙ...
ΣΟΡΥ Π ΤΟΥΣ ΕΚΘΙΑΣΑ ΤΟΣΟ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Τ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ Μ ΖΕΥΓΑΡΙ!
ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ Ν ΔΩ ΤΟΣΟ ΤΑΙΡΙΑΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ
Κ ΓΙΑ Ν ΕΙΜΑΙ ΔΙΚΑΙΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΦΑΝ ΤΗΣ ΕΥΑΣ,ΟΥΤΕ ΜΑΝΟΥ-ΕΥΑΣ ΑΛΛΑ Τ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΧΝΟΥΝ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΤΙΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ Κ ΠΟΙΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΕΧΟΥΝ ΧΗΜΕΙΑ Κ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΝ ΜΑΖΙ!!!
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Μαρ 07, 2010 8:24 pm


Αν σκεφτεί κανείς οτι το Εύα Μάνος δεν υπάρχει απ την αρχή της σεζόν και το Μελίτα Στέφανος μας το μπουκώσανε σε τραπέζια σκάλες καναπέδες πατώματα και κρεβάτια δυό μήνες κατά συρροην και κατ επανάληψιν είναι φοβερό τι απήχηση είχε το Εύα Μάνος!!!!!!!!!!!!!!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Κυρ Μαρ 07, 2010 8:50 pm

Clarabelle έγραψε:
Αν σκεφτεί κανείς οτι το Εύα Μάνος δεν υπάρχει απ την αρχή της σεζόν και το Μελίτα Στέφανος μας το μπουκώσανε σε τραπέζια σκάλες καναπέδες πατώματα και κρεβάτια δυό μήνες κατά συρροην και κατ επανάληψιν είναι φοβερό τι απήχηση είχε το Εύα Μάνος!!!!!!!!!!!!!!


Ε ΟΧΙ...ΗΜΑΡΤΟΝ!!!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Τ ΜΟΝΟ ΠΟΥ Κ ΑΝΤΙΦΑΝ ΣΤΕΦ-ΜΕΛ Ν ΗΜΟΥΝΑ ΔΕΝ ΘΑ Τ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΕΩΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ....
ΔΙΚΑΙΩΜΑ Σ Ν ΛΕΣ ΑΥΤΟ Π ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΛΛΑ Τ ΒΛΕΠΕΙΣ ΛΙΓΟ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΑ Η' ΕΓΩ Τ ΒΛΕΠΩ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΩΣ ΑΝΑΛΟΓΑ...
ΙΣΑ ΙΣΑ Π ΕΝΩ ΕΥΑ-ΜΑΝΟΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Τ ΜΑΝΟΥ,ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ,ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ(Π ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΝΟΥ-ΜΕΛ)ΣΕ ΣΟΥΙΤΕΣ Κ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΜΟΤΑΡΗΘΕΙ ΚΑΤ'ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ Κ ΚΑΤΑ ΣΥΡΡΟΗ Κ Τ ΕΥΑ-ΜΑΝΟΣ... ΜΕ ΒΑΣΗ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΝΑ Μ ΧΑΡΟΠΟΙΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ Π ΜΟΛΙΣ ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦ-ΜΕΛ ΤΡΕΛΑΝΑΝ ΚΟΣΜΟ Η' ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΦΑΝΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΛΙΓΟΙ ΣΤΟ ΓΙΟΥΤΙΟΥΜΠ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΡΕΚΟΡ Η ΠΡΩΤΗ ΤΟΥΣ ΦΟΡΑ!
ΤΕΣΠΑ ΟΥΤΩΣ Η' ΑΛΛΩΣ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΣΥΓΚΛΙΝΟΥΝ ΠΟΥΘΕΝΑ Κ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ Τ Ν ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ Ν ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ Τ ΚΑΝΑΝΕ Κ ΠΩΣ(ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ Τ ΖΕΥΓΑΡΙ Π ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Τ ΙΔΙΑ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ)ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΤΕΙΟ!
Τ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ Κ Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΗΜΕΙΑ Κ Ο ΕΡΩΤΙΣΜΟΣ Π ΑΠΟΠΝΕΟΥΝ Κ ΟΧΙ ΑΝ Τ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ Η' ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ!!
ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΘΟΣ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΟ Κ ΑΝΕΞΕΛΕΓΚΤΟ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ......ΣΕ ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ!!!
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Κυρ Μαρ 07, 2010 8:59 pm

θα συμφωνησω με την Clarabelle...με τοσο"απολυτο ερωτα"πια μπουκωσαμε και παθαμε πλυση εγκεφαλου!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Μαρ 07, 2010 9:02 pm

VASIA έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Αν σκεφτεί κανείς οτι το Εύα Μάνος δεν υπάρχει απ την αρχή της σεζόν και το Μελίτα Στέφανος μας το μπουκώσανε σε τραπέζια σκάλες καναπέδες πατώματα και κρεβάτια δυό μήνες κατά συρροην και κατ επανάληψιν είναι φοβερό τι απήχηση είχε το Εύα Μάνος!!!!!!!!!!!!!!


Ε ΟΧΙ...ΗΜΑΡΤΟΝ!!!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Τ ΜΟΝΟ ΠΟΥ Κ ΑΝΤΙΦΑΝ ΣΤΕΦ-ΜΕΛ Ν ΗΜΟΥΝΑ ΔΕΝ ΘΑ Τ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΕΩΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ....
ΔΙΚΑΙΩΜΑ Σ Ν ΛΕΣ ΑΥΤΟ Π ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΛΛΑ Τ ΒΛΕΠΕΙΣ ΛΙΓΟ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΑ Η' ΕΓΩ Τ ΒΛΕΠΩ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΩΣ ΑΝΑΛΟΓΑ...
ΙΣΑ ΙΣΑ Π ΕΝΩ ΕΥΑ-ΜΑΝΟΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Τ ΜΑΝΟΥ,ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ,ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ(Π ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΝΟΥ-ΜΕΛ)ΣΕ ΣΟΥΙΤΕΣ Κ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΜΟΤΑΡΗΘΕΙ ΚΑΤ'ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ Κ ΚΑΤΑ ΣΥΡΡΟΗ Κ Τ ΕΥΑ-ΜΑΝΟΣ... ΜΕ ΒΑΣΗ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΝΑ Μ ΧΑΡΟΠΟΙΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ Π ΜΟΛΙΣ ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦ-ΜΕΛ ΤΡΕΛΑΝΑΝ ΚΟΣΜΟ Η' ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΦΑΝΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΛΙΓΟΙ ΣΤΟ ΓΙΟΥΤΙΟΥΜΠ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΡΕΚΟΡ Η ΠΡΩΤΗ ΤΟΥΣ ΦΟΡΑ!
ΤΕΣΠΑ ΟΥΤΩΣ Η' ΑΛΛΩΣ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΣΥΓΚΛΙΝΟΥΝ ΠΟΥΘΕΝΑ Κ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ Τ Ν ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ Ν ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ Τ ΚΑΝΑΝΕ Κ ΠΩΣ(ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ Τ ΖΕΥΓΑΡΙ Π ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Τ ΙΔΙΑ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ)ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΤΕΙΟ!
Τ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ Κ Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΗΜΕΙΑ Κ Ο ΕΡΩΤΙΣΜΟΣ Π ΑΠΟΠΝΕΟΥΝ Κ ΟΧΙ ΑΝ Τ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ Η' ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ!!
ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΘΟΣ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΟ Κ ΑΝΕΞΕΛΕΓΚΤΟ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ......ΣΕ ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ!!!


Μόνο υποκειμενικά δεν το βλέπω. Χάρηκα πολύ όταν ο Σταύρου μπήκε στη σειρά γιατί τον λατρεύω και αν πας στα περσινά ποστ θα το δεις. Απλά με την Παππά δεν μου λένε απολύτως τίποτα. ΑΠΟΛΥΤΩΣ. Αν κάποιος μου έλεγε όταν μπήκε ο Σταύρου στη σειρά οτι θα προσπερνούσα σκηνές του θα τον έλεγα τρελό κι όμως το κάνω. Ψάχνω να βρω σκηνές του με άλλους ηθοποιούς για να τον ευχαριστηθώ. Μου αρέσει πολύ με την Παπαδημητρίου και ναι παρόλο που δεν είναι ο μεγάλος έρωτας σεναριακά οι σκηνές του με την Ξυλά μου βγάζουν τα σωστά πράγματα που κάθε φορά θέλουν να δώσουν.
Τώρα ίσως φταίει το σενάριο αλλά εμένα άντε να με πείσεις οτι μια γυναίκα που κάθε τρείς μήνες λέει σ αγαπώ σε άλλον άντρα έχει ερωτευτεί παράφορα. Μάλλον γελάω παρά με παρασύρει.
Όπως κι αν έχει είναι γεγονός οτι έχουμε να δούμε σκηνή Εύας Μάνου απ τον Ιούνιο, είδαμε απίστευτο άδειασμα απ το Μάνο που εμένα τουλάχιστον με χάλασε σε σημείο να ψηφίσω αγαπημένο ζευγάρι το Λουκάς Νόρα που προσωπικά απ την αρχή τους προτιμούσα φίλους, αλλα΄το συγκεκριμένο δεν με άγγιξε στο ελάχιστο παρόλο που μου το μπούκωναν δυό μήνες καθημερινά και μάλιστα φρόντισαν να μην υπάρχει άλλο ενεργό ζευγάρι το ίδιο διάστημα για να ταυτιστούμε.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από aggeliki Κυρ Μαρ 07, 2010 9:04 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:θα συμφωνησω με την Clarabelle...με τοσο"απολυτο ερωτα"πια μπουκωσαμε και παθαμε πλυση εγκεφαλου!!!!!

ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΙ ΕΓΩ! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΝ "ΑΠΟΛΥΤΟ" ΜΠΟΥΚΩΣΑΜΕ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από evanna Κυρ Μαρ 07, 2010 9:12 pm

aggeliki έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:θα συμφωνησω με την Clarabelle...με τοσο"απολυτο ερωτα"πια μπουκωσαμε και παθαμε πλυση εγκεφαλου!!!!!

ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΙ ΕΓΩ! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΝ "ΑΠΟΛΥΤΟ" ΜΠΟΥΚΩΣΑΜΕ!
Και εγω μαζι σας κοριτσια! Agree Νισαφι πια με τον ''απολυτο''!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από Cancoon Δευ Μαρ 08, 2010 1:51 pm

Για φαντάσου 49 - 49...

Προσωπικά δεν βλέπω τίποτα ερωτικό στο ζεύγαρι Μάνος - Εύα. Αυτή είναι πολύ κοντή γι' αυτόν και της φοράνε πάντα βαρύ μακιγιάζ και σούπερ γυαλιστερό lipgloss - πολύ αποτρεπτικό αυτό για έναν άντρα. Το όλο θέαμα μου φαίνεται αστείο και αντιαισθητικό.

Αντίθετα η Μελίτα μου βγάζει φυσική κομψότητα και αβίαστο αισθησιασμό και με το Μάνο και με τον Στέφανο. Την προτιμώ με τον Στέφανο και τους ψηφίζω αλλά δεν βαριέσαι - ελπίζω να καταλήξει με τον καλύτερο.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές? - Σελίδα 9 Empty Απ: Καλύτερες Ερωτικές Σκηνές?

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Παρ Μαρ 12, 2010 10:53 pm

λουκας νορα η σκηνη της δευτερας
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 18 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης