Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

+61
νοριτσα
Dimitraaa
Kornilia_Petrakitsa
Mikaella
sarita
trelli petrakitsa
roria
elenitsa_loukonoraki
noraki_love_97
Edemgiapanta
koukoumfkos
anneliz_333
rodoula14
ebelina2007
st@cy
sofia
Caroline
edem4ever
anna-maria
Aggelaki
loukasnora
tatiana<3<3
ioannaa
MaryLoo
mariannitaki
noraloukitsa
rachel
treli mpougiouritsa <3
elenp
ProudMaslowqueen
xristinaki_noraloukofan
nikidanis
Antigoni!
zwi
Foulitsa
xara
NATALITSA_LOUKITSA
Penny
Vampirela
manthaki-loukanoraki
Black rose
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
vs116117
filitsa
Ntinaki Agapaei Petraki
ksanthi
evanna
sifantid
maraki_ch
LIBRA
Pennaki.......!!
Ezantakou
anna_loukonoriki4ever!!
soso
KatsaroYpotheto
jim7
Καρ-Mik
loukitsa
giouli_edem
Clarabelle
Γιάννης Ζαφείρης
65 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από Vampirela Σαβ Ιουν 26, 2010 5:36 pm

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ Γιάννη για τα καλά σου λόγια και για το forum όσο και για τους συμμετέχοντες σε αυτό! Χαιρόμαστε που θα είσαι στη παρέα μας και είναι καλοδεχούμενη κάθε κριτική και σχόλιο... Ελπίζουμε να σε έχουμε μαζί μας και στον τρίτο κύκλο τόσο στη σειρά που όλοι αγαπάμε όσο και εδώ (ακόμα και αν τα σχόλιά μας θυμίζουν τσούχτρες στην παραλία! ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Icon_lol ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Icon_lol )

Καλό καλοκαίρι, καλή ξεκούραση και πάντα τέτοιες επιτυχίες "Παναγιώτη"!
Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από Penny Κυρ Ιουν 27, 2010 3:11 pm

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!!!!!!!!! Congrats
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Δευ Ιουν 28, 2010 8:05 am

εμεις σας ευχαριστουμε για οσα ζησαμε μαζι σας και σας ευχαριστουμε για την τιμη να ερθετε στο παρεακι μας...

καλο καλοκαιρι
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από xara Δευ Ιουν 28, 2010 12:41 pm

Ευχαριστούμε πάααρα πολύ για την επισκεψη σας, στο φορουμακι μας!!! Εγώ θα σας ευχηθώ, ακόμα κι αν δε σας δούμε του χρόνου στα Μυστικά μας, να σας δούμε σύντομα κάπου αλλού!!!

Πολύ καλό καλοκαίρι, κύριε "Παναγιώτη"!!!!!
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Ιουν 30, 2010 11:40 pm

Ενα αργοπορημένο ευχαριστώ και απο μένα για τα ομορφα λόγια!! Ο "Παναγιωτης" μαζί με τον "Τηλέμαχο" μας χάρισαν πολύ όμορφες στιγμες και ήσασταν και οι δύο εξαιρετικοί!!
Ελπίζουμε να σε δούμε και του χρόνου στη σειρά.
Προς το παρόν καλή ξεκούραση και ενα ομορφο και γεμάτο καλοκαίρι!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από zwi Πεμ Ιουλ 01, 2010 9:16 am

Σας ευχαριστώ και γω με την σειρά μου που μπήκατε στον κόπο να μπείτε στο φορουμ μας και να μας διαβάσετε!!!!!!!!!!!!!!!Σας ευχόμαστε να περάσετε ένα όμορφο καλοκαίρι!!!!!!!!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty One Night Chat

Δημοσίευση από Γιάννης Ζαφείρης Πεμ Ιουλ 08, 2010 10:42 pm

Σας χαιρετώ και πάλι, μετά από δύο εβδομάδες σχεδόν, από την πρώτη μου επίσκεψη στο χώρο σας.

Στο διάστημα που μεσολάβησε, πραγματοποίησα μια δυό επισκέψεις στο χώρο σας και βεβαιώθηκα ως προς τις πρώτες μου θετικές εντυπώσεις, σχεδόν για όλα όσα συμβαίνουν και συζητάτε εδώ.
Μανιακός με τη συνέπεια και τις υποσχέσεις, -ανεξαρτήτως μεγέθους και σημασίας-, πληροφορήθηκα από το Γιάννη για το γύρισμα που θα πραγματοποιούσε στην Εναλλακτική internet-ική εκπομπή του “One Night Chat” (την οποία και συνιστώ όποτε βρίσκετε χρόνο, να παρακολουθείτε).

Εισέβαλα στην εκπομπή του λοιπόν για κάποια δευτερόλεπτα, εν αγνοία του, μόνο για να μεταφέρω ένα μέρος της συζήτησής σας για την εμφάνισή του, στη σειρά που τόσο αγαπάτε. Σας το είχα υποσχεθεί (τα περισσότερα βέβαια τα είπαμε αργότερα, για να μην "εκτροχιάσω" την υπάρχουσα θεματολογία).

Το video της εκπομπής, μπορείτε να το παρακολουθήσετε εδώ: http://onenightchat.e-steki.gr/onenightchat.php

Τελειώνοντας, θέλω να σας ευχαριστήσω για άλλη μία φορά για το ενδιαφέρον σας.

Εύχομαι να είμαστε καλά, να περάσουμε ένα όμορφο καλοκαίρι και το κάθε εμπόδιο …να γίνει ένα αστείο για όλους μας.
Γιάννης Ζαφείρης
Γιάννης Ζαφείρης

Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Συγραφή, ερμηνεία, σκηνοθεσία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιουλ 08, 2010 10:50 pm

Σας ευχαριστούμε πάρα πολυ Κυριε Γιάννη
τρεχω να δω την εκπομπή runaround Palamakia
Χαιρομαι πάρα πολυ που σας ξαναβλέπω στην παρέα μας!!!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Ιουλ 08, 2010 11:08 pm

Χαιρόμαι πάρα πολύ που σας ξαναβλέπω εδώ,είναι μεγάλη τιμή να μας επαινείτε με τόσο όμορφα λόγια και εδώ αλλά και στην εκπομπή του Γιάννη Ζουγανέλη!!
Πραγματικά μας εχετε αφησει και οι δύο με τισ καλυτερες εντυπώσεις..
Ευχαριστούμε πάρα πολύ που μεταφέρατε την αγαπη μας στο Γιάννη..
Καλό και ξεκούραστο καλοκαίρι!!!

ΥΓ.Προσωπικά ευχαριστώ για την πληροφορία που κράτησα απο το βίντεο, όσον αφορά την πορεία του Γιάννη Ζουγανελη απο χειμώνα..ΘΑ έχω την ευκαιρία να τον απολάυσω και πάλι στην Ακτή Πειραίως!!
Ευχαριστούμε και πάλι!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από Antigoni! Πεμ Ιουλ 08, 2010 11:22 pm

κ Ζαφειρη σας ευχαριστουμε παρα πολυ που μας διαβαζεται...αυτο το φορουμ ειναι πολυ σημαντικο για μας...Δεν ειναι μονο η σειρα που μας ενωνει, εχουμε γινει καλοι φιλοι! Νομιζω θα το καταλαβετε στην πορεια!
ελπιζουμε να σας δουμε και του χρονου!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιουλ 08, 2010 11:24 pm


Σας καλωσορίζουμε άλλη μια φορά και χαιρόμαστε για την παρουσία σας στο φόρουμ μας
Ιδιαίτερα ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια αλλά και για τις ευχαριστίες μας που μεταφέρατε στον κύριο Ζουγανέλη.
Εύχομαι να έχετε ένα όμορφο καλοκαίρι και να σας ξαναέχουμε κοντά μας το χειμώνα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Παρ Ιουλ 09, 2010 5:58 am

ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΤΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ

καλο καλοκαιρι ξεκουραστο γεματο γλυκες εκπληξεις


ρατεβου το σεπτεμβρη
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Παρ Ιουλ 09, 2010 10:41 am

Σας ευχαριστουμε κ.Γιαννη που μπηκατε στον κοπο και ξαναγραψατε στο φορουμ μας
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Ιουλ 09, 2010 11:31 am

Σας υπερευχαριστουμε για τα καλα σας λογια και τα μηνυματα που μεταφερατε στον κ.Ζουγανελη!!!
Χαιρομαστε που σας βλεπουμε ολο και πιο συχνα μεσα στο φορουμακι μας!
Να περασετε ενα ομορφο και αξεχαστο καλοκαιρι!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Παρ Ιουλ 09, 2010 7:07 pm

Κύριε Ζαφείρη,ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον που δείχνετε προς εμάς!Είναι πολύ συγκινητικό που μπήκατε στον κόπο να διαβάσετε μυνήματα μέσα στο φόρουμ μας,αλλά να μας γράψετε κι εσείς με τη σειρά σας.Ευχαριστούμε κι εμείς για τα υπέροχα απογεύματα που μας χαρίσατε και συγχαρητήρια για τις καταπληκτικές ερμηνίες σας στη σειρά.Με τον κύριο Ζουγανέλη δημιουργήσατε ένα φοβερό δύδιμο,κρίμα που δε θα σας παρακολουθούμε και του χρόνου...
Να περάσετε ένα πραγματικά υπέροχο καλοκαίρι!!
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Δευ Ιουλ 12, 2010 5:43 pm

Γιάννης Ζαφείρης έγραψε:Σας καλησπερίζω με ένα off topic μήνυμα, που θα παρακαλέσω να μεταφερθεί στον κατάλληλο πίνακα, μια και εγώ δεν έχω ιδέα Rolling Eyes

Σήμερα, μετά από μια γνωριμία με ενεργό μέλος του forum που αγαπάτε, βρέθηκα εδώ και μου δόθηκε η ευκαιρία να διαβάσω ορισμένα μηνύματά σας.
Όπως ανέφερα και στο μέλος αυτό, είναι συγκινητικό το ενδιαφέρον σας για τη σειρά και μάλιστα πολλές από τις απόψεις που πρόλαβα να διαβάσω, θα μπορούσαν να βοηθήσουν ερμηνευτές και σεναριογράφους, δίνοντας όμορφες ιδέες για ανάπτυξη - υλοποίηση.

Φαντάζομαι γνωρίζετε, ότι ειδικά το συγκεκριμένο σεναριακό team, λαμβάνει υπόψιν του και σφυγμομετρεί το κοινό και τις επιθυμίες του. Το βέβαιο πάντως είναι ότι δε θα μπορούσαν να ικανοποιηθούν όλοι και όλα και αυτό είναι κατανοητό.

Δε θέλω να σας κουράσω, θέλω όμως να σας ευχαριστήσω για τα όμορφα λόγια σας και τη ζέστη σας (και αν είναι καλοκαίρι, είναι καλοδεχούμενα και δίνουν μεγάλη χαρά).

Να είστε όλοι γεροί, όλοι χαρούμενοι!

"Παναγιώτης"
Καλο καλοκαιρι κυριε Γιαννη και οτι επιθυμειτε!
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από elenp Δευ Ιουλ 12, 2010 10:07 pm

Να 'σαι καλά Γιάννη και να είσαι πάντα γερός και δυνατός και να μας χαρίζεις όμορφες ερμηνείες.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Τρι Ιουλ 13, 2010 11:38 am

υποκλινομαι απλααα

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΙ δε εχω λογια
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από treli mpougiouritsa <3 Τετ Ιουλ 14, 2010 12:38 pm

Γιάννης Ζαφείρης έγραψε:Σας καλησπερίζω με ένα off topic μήνυμα, που θα παρακαλέσω να μεταφερθεί στον κατάλληλο πίνακα, μια και εγώ δεν έχω ιδέα Rolling Eyes

Σήμερα, μετά από μια γνωριμία με ενεργό μέλος του forum που αγαπάτε, βρέθηκα εδώ και μου δόθηκε η ευκαιρία να διαβάσω ορισμένα μηνύματά σας.
Όπως ανέφερα και στο μέλος αυτό, είναι συγκινητικό το ενδιαφέρον σας για τη σειρά και μάλιστα πολλές από τις απόψεις που πρόλαβα να διαβάσω, θα μπορούσαν να βοηθήσουν ερμηνευτές και σεναριογράφους, δίνοντας όμορφες ιδέες για ανάπτυξη - υλοποίηση.

Φαντάζομαι γνωρίζετε, ότι ειδικά το συγκεκριμένο σεναριακό team, λαμβάνει υπόψιν του και σφυγμομετρεί το κοινό και τις επιθυμίες του. Το βέβαιο πάντως είναι ότι δε θα μπορούσαν να ικανοποιηθούν όλοι και όλα και αυτό είναι κατανοητό.

Δε θέλω να σας κουράσω, θέλω όμως να σας ευχαριστήσω για τα όμορφα λόγια σας και τη ζέστη σας (και αν είναι καλοκαίρι, είναι καλοδεχούμενα και δίνουν μεγάλη χαρά).

Να είστε όλοι γεροί, όλοι χαρούμενοι!

"Παναγιώτης"
σας ευχαριστουμε πολυ..καλο καλοκαιρι...
treli mpougiouritsa <3
treli mpougiouritsa <3
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από rachel Πεμ Ιουλ 15, 2010 11:59 pm

Χαρηκα πολυ διαβαζοντας τα μηνυματα σας... Thumbs up

Η παρουσια σας στην σειρα αν και ηταν μικρη, σιγουρα ηταν ιδιαιτερως αισθητη αλλα και πολυ ιδιαιτερη για την πλειοψηφια του forum... Klap

Το διδυμο με τον κο Ζουγανελη, θα μας λειψει πολυ... :wink2:

Καλη συνεχεια σε οτι κανετε και παντα επιτυχιες!!! Jump

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από noraloukitsa Παρ Ιουλ 30, 2010 11:19 pm

απιστευτο
παιζατε και οι 2 φανταστικα
ειστε τρομεροι οι8οποιοι
μπραβοοοοοοοοοοοοοο Tsanties DoksasteME
noraloukitsa
noraloukitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : σε εναν μαγικο τοπο στην εδεμ της παρεας της φεγγαροπετρας..!!!!...
Ασχολίες : πολλες αλλα κυριως ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ..!!.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από Γιάννης Ζαφείρης Τρι Αυγ 31, 2010 8:41 pm

Καλησπέρα σε όλους, δημιουργούς και φίλους.

Με χαρά ανταποκρίθηκα στο κάλεσμά σας, για το ξεκίνημα της τρίτης σαιζόν στο forum που με τόσο μεράκι φτιάξατε.

Η «ανανέωση» του χώρου, το κάνει ακόμη περισσότερο καλαίσθητο, ακόμη πιο ζεστό, φιλικό και πολύ πιο ζωντανό, δίνοντάς του και έναν -κατ εμέ-, γιορταστικό χαρακτήρα.

Η πραγματική «ζέστη» πάντως, -εμμένοντας στο πρώτο μου μήνυμα αυτού του thread-, βρίσκεται μέσα στις καρδιές σας, που δε χρειάζονται ανανέωση. Να τις αφήσετε όπως είναι!

Χαιρετίζω -για άλλη μία-, την αξιόλογη προσπάθειά σας. Συγχαρητήρια!
Γιάννης Ζαφείρης
Γιάννης Ζαφείρης

Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Συγραφή, ερμηνεία, σκηνοθεσία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Αυγ 31, 2010 8:42 pm

Ευχαριστούμε πολύ Γιάννη!!! Να είσαι καλά και ότι επιθυμείς!!! Χαιρόμαστε πάρα πολύ που σε βλέπουμε και πάλι στο φορουμάκι μας!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από sifantid Τρι Αυγ 31, 2010 8:43 pm

Ευχαριστούμε πολύ που ήρθες κι εσύ στο Party μας! yey
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης") - Σελίδα 2 Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ! (Γιάννης Ζαφείρης aka "Παναγιώτης")

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Αυγ 31, 2010 8:44 pm

Ευχαριστούμε πολύ Γιάννη για τα καλά σου λόγια!!!
Χαιρόμαστε πολύ που έρχεσαι απο την ζεστή μας παρεούλα πάλι...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης