Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010

+5
Pennaki.......!!
Foulitsa
Ntinaki Agapaei Petraki
k@terinio-loukonoraki
giouli_edem
9 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010 Empty Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Σεπ 01, 2010 1:34 pm

Γεωργία Γεωργόνη

Είναι μία από τις πρωταγωνίστριες των "Μυστικών της Εδέμ" και βρίσκεται σε περίοδο που έχει κόψει το κάπνισμα: "Μιά χαρά συνέβη. Νομίζω ότι είχαμε ένα χρονικό περιθώριο να συνηθίσουμε αυτά τα μέτρα και καλώς θα ισχύσουν. Δεν νομίζω ότι είναι αντίθετη, επειδή είμαι και σε φάση που το κόβω είναι σαν να με βοηθάει. Έτσι κι αλλιώς γνωστό ήταν ότι το κάπνισμα κάνει κακό στην υγεία." Όσον αφορά για κατά πόσο πιστεύει ότι θα εφαρμοστεί μας απάντησε: "Δεν ξέρω, θα δείξει!"



Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010 Georgoni
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010 Empty Απ: Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Τετ Σεπ 01, 2010 1:40 pm

Καλέ η Γεωργία κάπνιζε?? Ευτυχώς που το κόψε δεν μπορώ να την φανταστώ με τσιγάρο soutien
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010 Empty Απ: Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τετ Σεπ 01, 2010 1:45 pm

Πανι καλα που το εκοψε!!!
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010 Empty Απ: Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Σεπ 01, 2010 1:49 pm

Διαφωνώ στο το υπήρχε χρονικό περιθώριο για να συνηθίσουμε τα μέτρα γιατί πολύ απλά παντού καπνίζαμε μέχρι και χτες!!
Συμφωνώ για το οτι θα δείξει κατα πόσο θα εφαρμοστεί το μέτρο..Εδώ είμαστε Ελλάδα και ως γνωστόν ο Ελληνας κοιτά την καλοπερασή του..Μπουζούκι και ταβέρνα χωρίς τσιγάρο δεν γίνεται!!
Κατά τα άλλα ελπζω η Γεωργία όντως να βοηθηθεί απο τα νέα μέτρα..Αφού πήρε την αποφαση της ευχομαι να την κρατησει ακι να το κόψει!!!!

Ευχαριστουμε Γιούλη!!! (btw υπέροχη υπογραφή!!!!!)
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010 Empty Απ: Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Σεπ 01, 2010 1:54 pm

Foulitsa έγραψε:Διαφωνώ στο το υπήρχε χρονικό περιθώριο για να συνηθίσουμε τα μέτρα γιατί πολύ απλά παντού καπνίζαμε μέχρι και χτες!!
Συμφωνώ για το οτι θα δείξει κατα πόσο θα εφαρμοστεί το μέτρο..Εδώ είμαστε Ελλάδα και ως γνωστόν ο Ελληνας κοιτά την καλοπερασή του..Μπουζούκι και ταβέρνα χωρίς τσιγάρο δεν γίνεται!!
Κατά τα άλλα ελπζω η Γεωργία όντως να βοηθηθεί απο τα νέα μέτρα..Αφού πήρε την αποφαση της ευχομαι να την κρατησει ακι να το κόψει!!!!

Ευχαριστουμε Γιούλη!!! (btw υπέροχη υπογραφή!!!!!)

Ευχαριστώ πολύ για την υπογραφή Foulitsa μου !!
Κι εγώ τη λατρεύω και δε μπορούσα να φανταστώ αυτή την τέλεια φωτογραφία χωρίς το Μπουγιούρη !
Να είναι καλά το Τζινάκι που κάνει θαύματα !!
Hug
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010 Empty Απ: Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Τετ Σεπ 01, 2010 1:54 pm

Άντε να δούμε πότε θα το κόψει και η Αντιγόνη .. ainta
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010 Empty Απ: Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τετ Σεπ 01, 2010 3:22 pm

Καπνιζε η Γεωργια????Η αληθεια ειναι πως ουτε εγω μπορω να τη φανταστω με τσιγαρο!!!
Τελος παντων,για το συγκεκριμενο θεμα,θα πω ΜΟΝΟ πως αυτο το μετρο επρεπε να ειχε παρθει καιρο πριν γιατι το τσιγαρο δεν βλαπτει μονο αυτους που το καπνιζουν αλλα και τους γυρω τους(παθητικους καπνιστες)...
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010 Empty Απ: Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τετ Σεπ 01, 2010 3:44 pm

Η Δρακουλακη καπνιζει αρκετα,καιρος να το κοψει και εχει και αντρα γιατρο gelio Επιβαλλεται!!!!!!!!!

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010 Empty Απ: Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Σεπ 01, 2010 4:11 pm

Μπραβο Γεωργια μου!Καλα κανεις που το κοψες το ρημαδι το καπνισμα yey
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010 Empty Απ: Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Σεπ 01, 2010 4:14 pm

Καταπληκτικη η Γεωργόνη σ αυτην τη φωτογραφια!!!! Καλα εκανε και το κοψε .Καλο ειναι οι κακες συνηθειες να αποφευγονται
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010 Empty Απ: Οι Ελληνίδες star στο TLIFE για την ολική απαγόρευση του καπνίσματος! ~ Tlife 1/9/2010

Δημοσίευση από sifantid Τετ Σεπ 01, 2010 10:04 pm

Εγώ να χαρώ περισσότερο για την ολική απαγόρευση; yey Επιτέλους!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης