Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

02.09.2010 Tlife.gr Γεωργία Γεωργόνη: “Θα υπάρξουν αλλαγές στη σχέση της Δάφνης με τον Νικόλα!”

+2
koukoumfkos
spy
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

02.09.2010 Tlife.gr Γεωργία Γεωργόνη: “Θα υπάρξουν αλλαγές στη σχέση της Δάφνης με τον Νικόλα!” Empty 02.09.2010 Tlife.gr Γεωργία Γεωργόνη: “Θα υπάρξουν αλλαγές στη σχέση της Δάφνης με τον Νικόλα!”

Δημοσίευση από spy Πεμ Σεπ 02, 2010 2:05 pm

Νατάσσα Στρόβιλα

Γ. Γεωργόνη: “Θα υπάρξουν αλλαγές στη σχέση της Δάφνης με τον Νικόλα!”

Για το ρόλο της στην επιτυχημένη σειρά του Mega “Τα Μυστικά της Εδέμ”, τη χημεία της με τους συμπρωταγωνιστές της και τις εξελίξεις στη σειρά μίλησε η Γεωργία Γεωργόνη στο TLIFE!

Η γνωστή ηθοποιός που συνεχίζει για τρίτη τηλεοπτική χρονιά στην επιτυχημένη σειρά του Mega “Τα Μυστικά της Εδέμ”, λέει πως είναι πολύ χαρούμενη και αισιόδοξη για την πορεία του σήριαλ. “Είμαι πολύ χαρούμενη που συμμετέχω στη σειρά. Προβλέπω πως και αυτήν τη χρονιά θα πάμε το ίδιο καλά”, λέει η γνωστή ηθοποιός.

Η ίδια παραδέχεται πως η συγκεκριμένη σειρά αποτελεί μεγάλο σταθμό για την καριέρα της. “Πιστεύω πως έχω μεγάλη τύχη που συμμετέχω στη σειρά και αυτό παίζει και μεγάλο ρόλο στην μετέπειτα πορεία μου.”, υπογραμμίζει και προσθέτει πως έχει καλό timing με τους συναδέλφους της και αυτό κάνει τη δουλειά τους πιο διασκεδαστική.


Για τα γυρίσματα της σειράς, η γνωστή ηθοποιός εξομολογείται πως διαρκούν πολλές ώρες και είναι κουραστικά, παρόλα αυτά όμως, η χημεία με τους υπόλοιπους ηθοποιόυς είναι αρκετά καλή. “Πλέον γνωριζόμαστε καλά και είμαστε πιο άνετοι και πιο “ανοιχτοί” στα γυρίσματα. Υπάρχει ένα καλό φιλικό και επαγγελματικό κλίμα που οδηγεί στην επιτυχία”, σημειώνει και προσθέτει πως πολλές φορές κάνουν πλάκα και γελάνε στα γυρίσματα κυρίως με τα σαρδάμ που κάνουν.

Παράλληλα, η ταλαντούχα ηθοποιός αναφέρει πως η απήχηση που έχει στο κοινό η “Δάφνη” που υποδύεται είναι πολύ μεγάλη. “Ο κόσμος μας θεωρεί δικούς του ανθρώπους και μας αγκαλιάζει με αγάπη. Πολλές φορές με σταματούν στο δρόμο και με ρωτούν τι κάνει το παιδί μου και άλλοα τέτοια”, λέει και συμπληρώνει: “Μου αρέσουν οι αντιδράσεις του κόσμου και χαίρομαι που αναγνωρίζεται η δουλεία μου και πιστεύω ότι οι αντιδράσεις είναι η άμεση κριτική που δέχομαι ως ηθοποιός”.

Όσον αφορά το ρόλο της, η ίδια λέει πως έχει πολλά κοινά στοιχεία με την “Δάφνη”. “Έχω δώσει πολλά στοιχεία του εαυτού μου στο ρόλο και έχω πάρει από αυτόν. Είμαι το ίδιο αισιόδοξη με την Δάφνη”, αναφέρει, αλλά τονίζει πως η ίδια δεν θα μπορούσε να συγχωρήσει την απιστία, όπως έκανε η ηρωίδα στη σειρά.

Παράλληλα, μας αποκαλύπτει και κάποια στοιχεία για την εξέλιξη του ρόλου της και τη σχέση της Δάφνης με τον Νικόλα. “Θα υπάρξουν αλλαγές στη σχέση της Δάφνης με τον Νικόλα. Η Δάφνη θα βγει να δουλέψει εκτός σπιτιού και αυτό θα φέρει τριβές στη σχέση τους, καθώς ο Νικόλας θα ζηλεύει ακόμη περισσότερο”, λέει η Γεωρία Γεωργόνη.

Για τα μελλοντικά της σχέδια, αποκαλύπτει πως ακόμη δεν έχει κάνει συζητήσεις για το χειμώνα, αφού μόλις τελείωσε την περιοδεία της με την θεατρική παράσταση “Ο Έμπορος της Βενετίας”, που είχε μεγάλη επιτυχία.

Τέλος, για το γάμο και την οικογένεια, η Γεωργία εξομολογείται ότι θα ήθελε στο μέλλον να κάνει οικογένεια και παιδί, αλλά προς το παρόν δεν σκέφτεται το γάμο. Η ίδια λέει πως είναι ευτυχισμένη από τη ζωή της και ότι αυτήν την περίοδο είναι αφοσιωμένη στη δουλειά της.


spy
spy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

02.09.2010 Tlife.gr Γεωργία Γεωργόνη: “Θα υπάρξουν αλλαγές στη σχέση της Δάφνης με τον Νικόλα!” Empty Απ: 02.09.2010 Tlife.gr Γεωργία Γεωργόνη: “Θα υπάρξουν αλλαγές στη σχέση της Δάφνης με τον Νικόλα!”

Δημοσίευση από koukoumfkos Πεμ Σεπ 02, 2010 2:09 pm

Εμένα ο ρόλος της Δάφνης είναι απο τους αγαπημένους μου στη σειρά!Ωραία συνέντευξη και χαίρομαι που οι σεναριογράφοι δεν επαναπάβονται με το ζευγάρι Δάφνη-Νικόλας και απ'ό,τι φαίνεται θα περάσουν απο κύματα..
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

02.09.2010 Tlife.gr Γεωργία Γεωργόνη: “Θα υπάρξουν αλλαγές στη σχέση της Δάφνης με τον Νικόλα!” Empty Απ: 02.09.2010 Tlife.gr Γεωργία Γεωργόνη: “Θα υπάρξουν αλλαγές στη σχέση της Δάφνης με τον Νικόλα!”

Δημοσίευση από koukoumfkos Πεμ Σεπ 02, 2010 2:10 pm

koukoumfkos έγραψε:Εμένα ο ρόλος της Δάφνης είναι απο τους αγαπημένους μου στη σειρά!Ωραία συνέντευξη και χαίρομαι που οι σεναριογράφοι δεν επαναπάβονται με το ζευγάρι Δάφνη-Νικόλας και απ'ό,τι φαίνεται το ζευγάρι θα περάσει απο κύματα..
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

02.09.2010 Tlife.gr Γεωργία Γεωργόνη: “Θα υπάρξουν αλλαγές στη σχέση της Δάφνης με τον Νικόλα!” Empty Απ: 02.09.2010 Tlife.gr Γεωργία Γεωργόνη: “Θα υπάρξουν αλλαγές στη σχέση της Δάφνης με τον Νικόλα!”

Δημοσίευση από spy Πεμ Σεπ 02, 2010 2:12 pm

Η Γεωργία όπως πάντα καταπληκτική!!!!
spy
spy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

02.09.2010 Tlife.gr Γεωργία Γεωργόνη: “Θα υπάρξουν αλλαγές στη σχέση της Δάφνης με τον Νικόλα!” Empty Απ: 02.09.2010 Tlife.gr Γεωργία Γεωργόνη: “Θα υπάρξουν αλλαγές στη σχέση της Δάφνης με τον Νικόλα!”

Δημοσίευση από giouli_edem Πεμ Σεπ 02, 2010 2:20 pm

Σε ευχαριστούμε πολύ spy !
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

02.09.2010 Tlife.gr Γεωργία Γεωργόνη: “Θα υπάρξουν αλλαγές στη σχέση της Δάφνης με τον Νικόλα!” Empty Απ: 02.09.2010 Tlife.gr Γεωργία Γεωργόνη: “Θα υπάρξουν αλλαγές στη σχέση της Δάφνης με τον Νικόλα!”

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Σεπ 02, 2010 2:22 pm


Ευχαριστούμε για το δημοσίευμα
Ελπίζω οι αλλαγές να πάνε τη σχέση παρακάτω κι όχι να τη διαλύσουν
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

02.09.2010 Tlife.gr Γεωργία Γεωργόνη: “Θα υπάρξουν αλλαγές στη σχέση της Δάφνης με τον Νικόλα!” Empty Απ: 02.09.2010 Tlife.gr Γεωργία Γεωργόνη: “Θα υπάρξουν αλλαγές στη σχέση της Δάφνης με τον Νικόλα!”

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Σεπ 07, 2010 8:04 pm

Συμφωνω με την Clarabelle
Ευχαριστουμε πολυ
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

02.09.2010 Tlife.gr Γεωργία Γεωργόνη: “Θα υπάρξουν αλλαγές στη σχέση της Δάφνης με τον Νικόλα!” Empty Απ: 02.09.2010 Tlife.gr Γεωργία Γεωργόνη: “Θα υπάρξουν αλλαγές στη σχέση της Δάφνης με τον Νικόλα!”

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Πεμ Σεπ 09, 2010 1:57 pm

Επιτέλους οι σεναριογράφοι έδειξαν να ενδιαφέρονται και για τα υπόλοιπα ζευγάρια της σειράς και όχι μόνο για τα απολυτάκια... Χαίρομαι που θα "ανάψουν τα αίματα" ΚΑΙ με Νικόλα-Δάφνη, αν και θα συμφωνήσω με τη Clarabelle στο ότι τους θέλω στο τέλος μαζί και καλά, μέσα από μια δοκιμασία που θα τους ωριμάσει και εν τέλει θα αποδείξει και δε θα διαψεύσει το μεγαλείο της αγάπης τους!
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης