Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα tvnea 3/9/2010

+6
κικκο
Ezantakou
soso
Καρ-Mik
Clarabelle
nikidanis
10 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα  tvnea 3/9/2010 Empty Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα tvnea 3/9/2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Σεπ 03, 2010 10:18 am

Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα

Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα  tvnea 3/9/2010 Assetslarget14014021249

Τι γυρεύει ο Δημήτρης Μπέλος (Στέλιος Καλαθάς) από τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα; Ταξίδι μέλιτος με την Νταίζη (Μαριάννα Πολυχρονίδη); Όχι, αν και λίγο έλειψε να συναντηθούν στο Μόντε Κάρλο με την τηλεοπτική παρτενέρ του, η οποία όμως συμπτωματικά ταξίδεψε εκεί όταν εκείνος επέστρεφε στην Αθήνα.
Η τύχη όμως του επιφύλαξε μια άλλη μεγάλη έκπληξη: να συναντηθεί με τον Μπραντ Πιτ! Ο Στέλιος, λοιπόν, βρήκε ευκαιρία, μόλις σταμάτησαν για τις καλοκαιρινές διακοπές τα «Μυστικά της Εδέμ», να ταξιδέψει στις Κάννες, όπου παρακολούθησε ένα διεθνές φεστιβάλ φωτογραφίας, καθώς αυτό είναι το χόμπι του -εξ ου και οι φωτογραφίες που μας έδωσε, και συνέχισε το ταξίδι του στη Νίκαια, στο Μονακό, στο Σεν Τροπέ και στο Μόντε Κάρλο, όπου, καθώς έκανε αμέριμνος τη βόλτα του στην πόλη των διασήμων, μπροστά από το περίφημο καζίνο, έπεσε φάτσα-κάρτα με το Χολιγουντιανό σταρ και δεν πίστευε στα μάτια του....

Πέρασε φανταστικά και δεν άφησε αξιοθέατο για αξιοθέατο που να μην πάει, αλλά και πλαζ που να μην επισκεφτεί, όπως η περίφημη Λα Κρουαζέτ στις Κάννες, καθώς είναι δεινός κολυμβητής και τρελαίνεται για την υποβρύχια φωτογράφηση. «Πέρασα καταπληκτικά», είπε στο ΛΟΙΠΟΝ ο Στέλιος Καλαθάς, που κράτησε όμως κλειστά τα χαρτιά του για τη συνέχεια του ρόλου του. «Το μόνο που μπορώ να σας πω είναι ότι έχω ενθουσιαστεί με τα πρώτα σενάρια που έχω πάρει στα χέρια μου. Θα γίνουν φοβερές ανατροπές», μας τόνισε.
Και με την Νταίζη τι θα κάνεις;
«Ο Μπέλος θεωρεί ότι η Νταίζη είναι το μεγάλο λαχείο της ζωής του. Περιμένετε όμως να δείτε τι θα γίνει όταν ανακαλύψει ότι τον κοροϊδεύει. Μη νομίζετε ότι θα κάτσει με σταυρωμένα χέρια. Ο Μπέλος ίσως αποδειχτεί μια βραδυφλεγής "βόμβα"... Εξάλλου, έρχονται κι άλλες καινούργιες ωραίες κυρίες στη σειρά, με τις οποίες μπορεί να κάνει παιχνίδι!».
Λοιπον

nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα  tvnea 3/9/2010 Empty Απ: Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα tvnea 3/9/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Σεπ 03, 2010 2:44 pm


Δεν ξέρω αν ο Μπέλλος ειναι βραδυφλεγής βόμβα ξέρω όμως σίγουρα οτι ο εγκέφαλος του μια βραδύτητα την έχει
Γρήγορο στην σκέψη δεν τον λεςsoutien
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα  tvnea 3/9/2010 Empty Απ: Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα tvnea 3/9/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Σεπ 03, 2010 2:51 pm

Clarabelle έγραψε:
Δεν ξέρω αν ο Μπέλλος ειναι βραδυφλεγής βόμβα ξέρω όμως σίγουρα οτι ο εγκέφαλος του μια βραδύτητα την έχει
Γρήγορο στην σκέψη δεν τον λεςsoutien

Eγω απορώ που βλέπεις την σκέψη! Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα  tvnea 3/9/2010 735655
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα  tvnea 3/9/2010 Empty Απ: Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα tvnea 3/9/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Σεπ 03, 2010 2:54 pm

Καρ-Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Δεν ξέρω αν ο Μπέλλος ειναι βραδυφλεγής βόμβα ξέρω όμως σίγουρα οτι ο εγκέφαλος του μια βραδύτητα την έχει
Γρήγορο στην σκέψη δεν τον λεςsoutien

Eγω απορώ που βλέπεις την σκέψη! Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα  tvnea 3/9/2010 735655

Παρόλο που δεν έκανα αυτή την ευχή φαίνεται πως είμαι καλός ανθρωπος lmao
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα  tvnea 3/9/2010 Empty Απ: Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα tvnea 3/9/2010

Δημοσίευση από soso Παρ Σεπ 03, 2010 2:59 pm

Aυτά είναι!Θα μπλεχτεί και ο Μπέλλος σε ερωτικό τρίγωνο;;Θα 'χουμε αφαιρ με καποια απ΄τις καινούριες;;;
Ουα-ου!
ΤΙΚ-ΤΑΚ-ΤΙΚ-ΤΑΚ-ΤΙΚ-ΤΑΚ-ΤΙΚ-ΤΑΚ-ΤΙΚ-ΤΑΚ-ΤΙΚ-ΤΑΚ-ΤΙΚ-ΤΑΚ
Υγ. soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα  tvnea 3/9/2010 Empty Απ: Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα tvnea 3/9/2010

Δημοσίευση από Ezantakou Παρ Σεπ 03, 2010 3:02 pm

Καρ-Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Δεν ξέρω αν ο Μπέλλος ειναι βραδυφλεγής βόμβα ξέρω όμως σίγουρα οτι ο εγκέφαλος του μια βραδύτητα την έχει
Γρήγορο στην σκέψη δεν τον λεςsoutien

Eγω απορώ που βλέπεις την σκέψη! Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα  tvnea 3/9/2010 735655

Μπορεί να την κρατάει σε χρυσή θυρίδα για να την κάνει δώρο για την επέτειο τους στην Νταίζη donti
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα  tvnea 3/9/2010 Empty Απ: Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα tvnea 3/9/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Σεπ 03, 2010 3:04 pm


Aν το καλοσκεφτείτε συμφέρει
Εν μέσω οικονομικής κρίσης θα γυρίζουν πολλές ερωτικές σκηνές οπότε δεν θα χρειάζονται πολλά κοστούμια soutien


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Clarabelle στις Παρ Σεπ 03, 2010 3:05 pm, 1 φορά
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα  tvnea 3/9/2010 Empty Απ: Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα tvnea 3/9/2010

Δημοσίευση από κικκο Παρ Σεπ 03, 2010 3:04 pm

θα ηθελα πολυ να δω τν μπελλο <<ο εκδηκιτησ τησ κυριασ>>...κ να κανει την ζωη τησ κολαση
κικκο
κικκο
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα  tvnea 3/9/2010 Empty Απ: Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα tvnea 3/9/2010

Δημοσίευση από sifantid Παρ Σεπ 03, 2010 4:36 pm

Εδώ η Νταίζη δε φοβήθηκε Αμαλία και Αντιγόνη, τον Μπέλλο θα φοβηθεί; Όχι! Όχι! Λάθος! (Συγχωρέστε με!) ...Τη βραδυφλεγή βόμβα! lmao
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα  tvnea 3/9/2010 Empty Απ: Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα tvnea 3/9/2010

Δημοσίευση από Foulitsa Κυρ Σεπ 05, 2010 10:29 pm

Οιμέ!!Οχι και ο Μπέλλος σε ερωτικό τρίγωνο..
Λυπηθείτε μας...
Τρίγωνο η Νταίζη με Χρήστο ακι Μπέλλο, τρίγωνο ο Μπέλλος με Νταίζη και καινούριο αίμα..Μου χει γίνει εφιάλτης η τριγωνομετρία,έλεος!
Πόσα βαρβάτα αρσενικά έχει αυτό το σήριαλ????
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα  tvnea 3/9/2010 Empty Απ: Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα tvnea 3/9/2010

Δημοσίευση από vs116117 Κυρ Σεπ 05, 2010 10:36 pm

Foulitsa έγραψε:Οιμέ!!Οχι και ο Μπέλλος σε ερωτικό τρίγωνο..
Λυπηθείτε μας...

TutTut Δεν υπάρχει έλεος......
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα  tvnea 3/9/2010 Empty Απ: Τα «Μυστικά της Εδέμ» στη Γαλλική Ριβιέρα tvnea 3/9/2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τρι Σεπ 07, 2010 11:54 pm

αυτα ειναι ορμα Μπελλο τσακισε το Νταιζουλιινιι
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης