Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Video: Ο Δάνης Κατρανίδης αποκαλύπτει τα μυστικά της νεότητας του gossip tv 26-10-2010

+2
l_aquila
nikidanis
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Video: Ο Δάνης Κατρανίδης αποκαλύπτει τα μυστικά της νεότητας του gossip tv 26-10-2010 Empty Video: Ο Δάνης Κατρανίδης αποκαλύπτει τα μυστικά της νεότητας του gossip tv 26-10-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Οκτ 26, 2010 1:56 pm

Video: Ο Δάνης Κατρανίδης αποκαλύπτει τα μυστικά της νεότητας του

Καλεσμένος στη σημερινή εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα και της Φαίης Σκορδά ήταν ο Δάνης Κατρανίδης. Ο ηθοποιός εμφανίστηκε με άκρως casual-αθλητικό look, γεγονός που εντυπωσίασε την παρουσιάστρια αλλά και όλους τους τηλεθεατές που σπάνια τον βλέπουν με τέτοια εμφάνιση. Οι στιλιστικές του επιλογές στάθηκαν αφορμή να αποκαλύψει πως διατηρεί τη φρεσκάδα του. Δείτε το βίντεο και πάρτε ιδέες…




Υ.γ Στελλινα πηραν το βιντεακι σου!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Video: Ο Δάνης Κατρανίδης αποκαλύπτει τα μυστικά της νεότητας του gossip tv 26-10-2010 Empty Απ: Video: Ο Δάνης Κατρανίδης αποκαλύπτει τα μυστικά της νεότητας του gossip tv 26-10-2010

Δημοσίευση από l_aquila Τρι Οκτ 26, 2010 1:58 pm

Σ'ευχαριστούμε Νίκη :)
Πολύ ωραία συνέντευξη :)
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Video: Ο Δάνης Κατρανίδης αποκαλύπτει τα μυστικά της νεότητας του gossip tv 26-10-2010 Empty Απ: Video: Ο Δάνης Κατρανίδης αποκαλύπτει τα μυστικά της νεότητας του gossip tv 26-10-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Οκτ 26, 2010 2:02 pm

Ευχαριστούμε πολυ!
Πωπω καλε πόσο μικροδειχνει με το καζουαλ λουκ!

Τα προτιμουν τα βιντεακια της Στελλίνας και της Ντίνας ειναι πολυ καλες στο ειδος τους!!!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Video: Ο Δάνης Κατρανίδης αποκαλύπτει τα μυστικά της νεότητας του gossip tv 26-10-2010 Empty Απ: Video: Ο Δάνης Κατρανίδης αποκαλύπτει τα μυστικά της νεότητας του gossip tv 26-10-2010

Δημοσίευση από l_aquila Τρι Οκτ 26, 2010 2:03 pm

Τρίτη, 26 Οκτωβρίου 2010
Καλεσμένος στην εκπομπή Πρωινό Mou ήταν ο Δάνης Κατρανίδης.... ~ news-piper.blogspot.com

Καλεσμένος στην εκπομπή Πρωινό Mou ήταν ο Δάνης Κατρανίδης....

l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Video: Ο Δάνης Κατρανίδης αποκαλύπτει τα μυστικά της νεότητας του gossip tv 26-10-2010 Empty Απ: Video: Ο Δάνης Κατρανίδης αποκαλύπτει τα μυστικά της νεότητας του gossip tv 26-10-2010

Δημοσίευση από feggaropetra Τρι Οκτ 26, 2010 2:05 pm

Ευχαριστούμε πολύ!! ))
Υ.γ Στελλινα πηραν το βιντεακι σου!!!
Αναβαθμίζομαι. lol!

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Video: Ο Δάνης Κατρανίδης αποκαλύπτει τα μυστικά της νεότητας του gossip tv 26-10-2010 Empty Απ: Video: Ο Δάνης Κατρανίδης αποκαλύπτει τα μυστικά της νεότητας του gossip tv 26-10-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Οκτ 26, 2010 2:44 pm

Δάνης Κατρανίδης
«Ερωτεύομαι σε υπερβολικό βαθμό. Ζω στο κόκκινο» ~ yupi.gr

Ένας εκ των πρωταγωνιστών της σειράς «Τα Μυστικά της Εδέμ», ο Δάνης Κατρανίδης, βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωινό Mou» και μίλησε στον Γιώργο Λιάγκα και τη Φαίη Σκορδά για τη σειρά, αλλά και τα δικά του παιδικά χρόνια.

«Βλέπω κάθε μέρα μετά την παράσταση τα "Μυστικά της Εδέμ". Κάθε μέρα πρέπει να πηγαίνεις ένα βήμα παρακάτω. Να ξεπερνάς τις ατέλειές σου. Αναμετριέσαι κάθε μέρα εσύ και οι αδυναμίες σου. Θέλω να πιστεύω ότι έχω εξελιχθεί από τότε που ξεκίνησα».

Στη συνέχεια, αποφεύγοντας να απαντήσει σε ερωτήσεις σε σχέση με την προσωπική του ζωή, είπε: «Ζω στο κόκκινο. Ήμουν και είμαι άνθρωπος που ό,τι κάνω, το κάνω σε υπερβολικό βαθμό. Ερωτεύομαι σε υπερβολικό βαθμό. Δεν είμαι του συμβιβασμού. Κάνω μικροσυμβιβασμούς ώστε να δώσω στον άλλο το χώρο να νιώσει ελεύθερος». Όταν ο Γιώργος Λιάγκας τον ρώτησε αν έχει γενικά στη ζωή του σημείο αναφοράς μία γυναίκα, απάντησε: «Είναι υποκριτής όποιος άντρας πει ότι δεν έχει σημείο αναφοράς μία γυναίκα».

Τέλος, ο καταξιωμένος ηθοποιός σχολίασε τα παιδικά του χρόνια: «Μεγάλωσα με πάρα πολύ αγάπη. Είμαι μοναχοπαίδι. Δέχτηκα πολλή προσοχή και τρυφερότητα. Είμαι από τη φύση μου δοτικός. Έτσι νιώθω, έτσι έχω μεγαλώσει, έτσι είμαι».

giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Video: Ο Δάνης Κατρανίδης αποκαλύπτει τα μυστικά της νεότητας του gossip tv 26-10-2010 Empty Απ: Video: Ο Δάνης Κατρανίδης αποκαλύπτει τα μυστικά της νεότητας του gossip tv 26-10-2010

Δημοσίευση από l_aquila Τρι Οκτ 26, 2010 4:31 pm

Δάνης Κατρανίδης: «Είμαι από τη φύση μου δοτικός»
Πρώτη καταχώρηση: Τρίτη, 26 Οκτωβρίου 2010, 15:01 ~ Zougla.gr

Σε σπάνια συνέντευξή του στην τηλεόραση ο Δάνης Κατρανίδης μίλησε για τον έρωτα και την παιδική του ηλικία.

Δεν θα μπορούσε όμως να μην ξεκινήσει την κουβέντα με το σήριαλ στο οποίο πρωταγωνιστεί και γνωρίζει μεγάλη επιτυχία, «τα Μυστικά της Εδέμ».

«Βλέπω κάθε μέρα μετά την παράσταση τα "Μυστικά της Εδέμ". Κάθε μέρα πρέπει να πηγαίνεις ένα βήμα παρακάτω. Να ξεπερνάς τις ατέλειές σου. Αναμετριέσαι κάθε μέρα εσύ και οι αδυναμίες σου. Θέλω να πιστεύω ότι έχω εξελιχθεί από τότε που ξεκίνησα».

Μιλώντας για την βιοθεωρία του ανέφερε μεταξύ άλλων:

«Ζω στο κόκκινο. Ήμουν και είμαι άνθρωπος που ό,τι κάνω, το κάνω σε υπερβολικό βαθμό. Ερωτεύομαι σε υπερβολικό βαθμό. Δεν είμαι του συμβιβασμού. Κάνω μικροσυμβιβασμούς ώστε να δώσω στον άλλο το χώρο να νιώσει ελεύθερος. (…)Είναι υποκριτής όποιος άντρας πει ότι δεν έχει σημείο αναφοράς μία γυναίκα».

Τέλος, ο καταξιωμένος ηθοποιός σχολίασε τα παιδικά του χρόνια: «Μεγάλωσα με πάρα πολύ αγάπη. Είμαι μοναχοπαίδι. Δέχτηκα πολλή προσοχή και τρυφερότητα. Είμαι από τη φύση μου δοτικός. Έτσι νιώθω, έτσι έχω μεγαλώσει, έτσι είμαι».

ΠΗΓΗ: Πρωινό mou
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Video: Ο Δάνης Κατρανίδης αποκαλύπτει τα μυστικά της νεότητας του gossip tv 26-10-2010 Empty Απ: Video: Ο Δάνης Κατρανίδης αποκαλύπτει τα μυστικά της νεότητας του gossip tv 26-10-2010

Δημοσίευση από tatiana<3<3 Τρι Οκτ 26, 2010 4:46 pm

Δάνης Κατρανίδης:Βλέπω κάθε μέρα μετά την παράσταση τα "Μυστικά της Εδέμ"

Ένας εκ των πρωταγωνιστών της σειράς «Τα Μυστικά της Εδέμ», ο Δάνης Κατρανίδης, βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωινό Mou» και μίλησε στον Γιώργο Λιάγκα και τη Φαίη Σκορδά για τη σειρά, αλλά και τα δικά του παιδικά χρόνια.
«Βλέπω κάθε μέρα μετά την παράσταση τα "Μυστικά της Εδέμ". Κάθε μέρα πρέπει να πηγαίνεις ένα βήμα παρακάτω. Να ξεπερνάς τις ατέλειές σου. Αναμετριέσαι κάθε μέρα εσύ και οι αδυναμίες σου. Θέλω να πιστεύω ότι έχω εξελιχθεί από τότε που ξεκίνησα».
Στη συνέχεια, αποφεύγοντας να απαντήσει σε ερωτήσεις σε σχέση με την προσωπική του ζωή, είπε: «Ζω στο κόκκινο. Ήμουν και είμαι άνθρωπος που ό,τι κάνω, το κάνω σε υπερβολικό βαθμό. Ερωτεύομαι σε υπερβολικό βαθμό. Δεν είμαι του συμβιβασμού....
Κάνω μικροσυμβιβασμούς ώστε να δώσω στον άλλο το χώρο να νιώσει ελεύθερος». Όταν ο Γιώργος Λιάγκας τον ρώτησε αν έχει γενικά στη ζωή του σημείο αναφοράς μία γυναίκα, απάντησε: «Είναι υποκριτής όποιος άντρας πει ότι δεν έχει σημείο αναφοράς μία γυναίκα».
Τέλος, ο καταξιωμένος ηθοποιός σχολίασε τα παιδικά του χρόνια: «Μεγάλωσα με πάρα πολύ αγάπη. Είμαι μοναχοπαίδι. Δέχτηκα πολλή προσοχή και τρυφερότητα. Είμαι από τη φύση μου δοτικός. Έτσι νιώθω, έτσι έχω μεγαλώσει, έτσι είμαι».

πηγη-http://tvnea.blogspot.com/
tatiana<3<3
tatiana<3<3
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μακρυχωρι-Λαρισας
Ασχολίες : υπολογιστης, μουσικη, βολτες τηλεοραση, σχολειο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης