Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

+76
evaki16
ifigeneia1
dm10811
Caroline
gxnel
christina123
afroditi_norakii
ale3ia_eva&nora!!!
Dimitraaa
anna-maria
marakii
ειρηνη7
noraki_love_97
stella-annalena
loulouditsa
Candy Candy
Persa
Nora&Loukas
KatsaroYpotheto
iris
Ersaki
Vaso20
kal
maeveline
ebelina2007
ioannaa
volos
Elsa*
olina
Mikaella
fanlouknor
mariannitaki
k@terinio-loukonoraki
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ellileo
Katrin
MYRIA
Aggelaki
katerina--noraloukakos
manthaki-loukanoraki
tinaki18
konst@ntin@
Antigoni!
gastone
mina
Mary
Despinaki
filitsa
mariaki
mimi_loukas+nora
glgs
Καρ-Mik
$ofi@ loukakos + nora
Pennaki.......!!
xristinaki_noraloukofan
T2eNnh
loukakos
Ntinaki Agapaei Petraki
lalou
kalliopi
eva-margarita
loukitsa
ath
elena-7-
PrincessRachel
mimi
feggaropetra
Penny
zwi
manos+eva
loukasnora
helenaki_edem
annamaria
sifantid
evanna
konstantina
80 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

πως σας φαινεται??

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Vote_lcap60%Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Vote_rcap 60% 
[ 164 ]
Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Vote_lcap12%Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Vote_rcap 12% 
[ 33 ]
Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Vote_lcap13%Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Vote_rcap 13% 
[ 35 ]
Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Vote_lcap15%Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Vote_rcap 15% 
[ 43 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 275
 
 

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από ioannaa Παρ Ιουλ 30, 2010 6:20 pm

helenaki_edem έγραψε:gia tin antigoni mono kala logia mporw na pw.....einai apisteuti ithopoios me toso dinamismo.....alla kai poli kalosini....kai agapi gia tous filous tis...

συγνωμη αλλα η γλωσσα του forum ειναι η ελληνικη τα greeklish δεν επιτρεπονται!
ioannaa
ioannaa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Παρ Ιουλ 30, 2010 9:36 pm

ioannaa έγραψε:
helenaki_edem έγραψε:gia tin antigoni mono kala logia mporw na pw.....einai apisteuti ithopoios me toso dinamismo.....alla kai poli kalosini....kai agapi gia tous filous tis...

συγνωμη αλλα η γλωσσα του forum ειναι η ελληνικη τα greeklish δεν επιτρεπονται!
Συγγωμη που επεμβαινω αλλα οι κανονες επισης λενε οτι εκεινοι θα παρατηρησεις θα κανει μονο η διαχειριστικη ομαδα.Ευχαριστω
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από sifantid Παρ Ιουλ 30, 2010 9:52 pm

Αν και έχω εκφράσει πολλάκις τη γνώμη μου για την Αντιγόνη είτε εδώ είτε σε άλλα topics, ας πω κάτι μικρό. :wink2:

Αντικειμενικά, η Αντιγόνη, μαζί με τον Παναγιώτη, είναι από τους ηθοποιούς που έχουν σημειώσει τη μεγαλύτερη πρόοδο με το πέρας των επεισοδίων. Και αυτό δε μας λέει μόνο κάτι για την υποκριτική της δεινότητα ή τον επαγγελματισμό της, αλλά και για την προσωπικότητά της. Αν κρίνω από αυτό το γεγονός, λοιπόν, είναι ένας άνθρωπος που δεν επαναπαύεται και προσπαθεί πάντα να επιτύχει καλύτερο αποτέλεσμα πρώτα από όλα για να είναι "εντάξει" με τον εαυτό του. Και αφού πιάσαμε το "ανθρώπινο" κομμάτι του καλλιτέχνη, και επειδή είχα την τύχη να παρακολουθήσω παράστασή της στο θέατρο και να τη συναντήσω, έχω να πω ότι όχι μόνο έχει παραμείνει προσγειωμένη, αλλά είναι ιδιαίτερα προσιτή και φιλική με όλους, αυθόρμητη και αληθινή. Αυτά, λοιπόν, είναι χαρακτηριστικά, από τα πολλά, που θαυμάζω πάνω της.

Ως ηθοποιός από την άλλη, κατ'εμέ είναι ιδιαίτερα εκφραστική -αχ, αυτά τα μάτια- και χειρίζεται εξαίσια τη γλώσσα του σώματος, η οποία προσδίδει και φυσικότητα στο παίξιμό της. Είναι ταλαντούχα και φέρνει εις πέρας με την ίδια επιτυχία τόσο δραματικές, όσο κωμικές ή ρομαντικές/ερωτικές σκηνές. Έχει την ικανότητα να μεταμορφώνεται και να ξεχωρίζει.

Μελαχρινή/καστανή ή κοκκινομάλλα τώρα -επειδή τέθηκε και αυτό το θέμα Razz -... scratch Αναμφίβολα το σκούρο μαλλί την έδειχνε νεότερη και πιο γλυκιά ίσως, αλλά το κόκκινο δίνει ένα άλλο ταπεραμέντο που "δένει" τόσο όμορφα με την προσωπικότητά της. Την κάνει περισσότερο θηλυκό...

Προφανώς αν με αφήσετε να μιλάω για την Αντιγόνη θα γράψω και έκθεση -δε σταματάω πουθενά πιστέψτε με Razz -...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Παρ Ιουλ 30, 2010 10:14 pm

Συμφωνω μαζι σου Σοφια
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Παρ Ιουλ 30, 2010 11:12 pm

Σοφία Agree Agree .... : respect : Τα είπες όλα ... Ναι σε πιστεύουμε δεν θα σταματάς..!
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από ebelina2007 Τρι Αυγ 10, 2010 12:17 pm

Θεα...υπεροχη...δεν εχω λογια.. Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 195890 Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 195890 Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 195890
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από maeveline Τετ Αυγ 11, 2010 9:16 pm

ενω εχω αδυναμια στους ρολους της νορας και του λουκα την αντιγονη δρακουλακη την θεωρω μια μετρια ηθοποιο..
στο θεατρο δεν την εχω δει για να μπορω να κρινω οποτε κρινω καθαρα και βαση μονο των μυστικων της εδεμ και της απαγορευμενης αγαπης...

η κοπελα ειναι σε πολλες φασεις αρκετα μετρια αλλα εχει αποδειξει πως μπορει να γινει και αρκετα καλη...
βασικα πολλες φορες και αναλογα με ποιον παιζει απεναντι της το επιπεδο της ανεβαινει η κατεβαινει αναλογα...
θεωρω βεβαια τεραστιο προσον τα ματια της τα οποια ειναι ιδιαιτερα εκφραστικα και αυτο ειναι σπουδαιο προσον κατ εμε για εναν ηθοποιο...
η φωνη της μου αρεσει πολυ οταν την κραταει σε χαμηλα ντεσιμπελ..επισης η χημεια της με τον πετρακη ειναι πολυ δυνατη και αυτο κερδιζει τον κοσμο ...κινησιολογικα ποτε μου αρεσει και ποτε οχι...εμφανισιακα μπορει να μην εχει την αψεγαδιαστικη ομορφια της ξυλα η να μην ειναι τοσο γηινη οσο η παπα αλλα εχει κατι που μενει στον θεατη και αυτο ειναι επισης σημαντικο...

παρολα ταυτα δεν μπορω και να μην παραδεχτω πως κατανοω πως μια καθημερινη σειρα πρεπει να ειναι πολυ δυσκολη και στο να αποστηθισεις τα κειμενα και το να τα παιξεις μιας και ο ογκος δουλειας και η κουραση ειναι τεραστια οποτε και η κοπελα κανει οτι μπορει...
πιστευω ομως πως με περισσοτερες προβες και πιο προσεγμενη δουλεια εχει τις δυνατοτητες να εξελιχθει πολυ περισσοτερο..
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από kal Πεμ Αυγ 12, 2010 9:11 am

sifantid έγραψε:Αν και έχω εκφράσει πολλάκις τη γνώμη μου για την Αντιγόνη είτε εδώ είτε σε άλλα topics, ας πω κάτι μικρό. :wink2:

Αντικειμενικά, η Αντιγόνη, μαζί με τον Παναγιώτη, είναι από τους ηθοποιούς που έχουν σημειώσει τη μεγαλύτερη πρόοδο με το πέρας των επεισοδίων. Και αυτό δε μας λέει μόνο κάτι για την υποκριτική της δεινότητα ή τον επαγγελματισμό της, αλλά και για την προσωπικότητά της. Αν κρίνω από αυτό το γεγονός, λοιπόν, είναι ένας άνθρωπος που δεν επαναπαύεται και προσπαθεί πάντα να επιτύχει καλύτερο αποτέλεσμα πρώτα από όλα για να είναι "εντάξει" με τον εαυτό του. Και αφού πιάσαμε το "ανθρώπινο" κομμάτι του καλλιτέχνη, και επειδή είχα την τύχη να παρακολουθήσω παράστασή της στο θέατρο και να τη συναντήσω, έχω να πω ότι όχι μόνο έχει παραμείνει προσγειωμένη, αλλά είναι ιδιαίτερα προσιτή και φιλική με όλους, αυθόρμητη και αληθινή. Αυτά, λοιπόν, είναι χαρακτηριστικά, από τα πολλά, που θαυμάζω πάνω της.

Ως ηθοποιός από την άλλη, κατ'εμέ είναι ιδιαίτερα εκφραστική -αχ, αυτά τα μάτια- και χειρίζεται εξαίσια τη γλώσσα του σώματος, η οποία προσδίδει και φυσικότητα στο παίξιμό της. Είναι ταλαντούχα και φέρνει εις πέρας με την ίδια επιτυχία τόσο δραματικές, όσο κωμικές ή ρομαντικές/ερωτικές σκηνές. Έχει την ικανότητα να μεταμορφώνεται και να ξεχωρίζει.

Μελαχρινή/καστανή ή κοκκινομάλλα τώρα -επειδή τέθηκε και αυτό το θέμα Razz -... scratch Αναμφίβολα το σκούρο μαλλί την έδειχνε νεότερη και πιο γλυκιά ίσως, αλλά το κόκκινο δίνει ένα άλλο ταπεραμέντο που "δένει" τόσο όμορφα με την προσωπικότητά της. Την κάνει περισσότερο θηλυκό...

Προφανώς αν με αφήσετε να μιλάω για την Αντιγόνη θα γράψω και έκθεση -δε σταματάω πουθενά πιστέψτε με Razz -...


Διαφωνώ. Η άποψη του καθενός είναι υποκειμενική. Το ότι μαζί σου μπορεί να συμφωνούν και 5 άτομα δε σημαίνει αντικειμενικότητα. Γιατι και εγώ μπορώ να σου πω ότι αντικειμενικά ο ρόλος της Νόρας φέτος δεν είχε καμια εξέλιξη, δεν είχε ιστορία πάνω της και περιορίστηκε ως ρόλος σε ένα ατελείωτο ξεκατίνιασμα. Θα συμφωνήσω με όποιον έγραψε ότι η Δρακουλάκη ήταν εντελώς στάσιμη μέχρι και κουραστική. Επίσης, με χάλασε απίστευτα το ότι προσπάθησε ατυχώς και ανεπιτυχώς να μιμηθεί τη Τζένη Καρέζη και επειδή κάπου διάβασα ότι στο θέατρο θα παίξει ρόλο που είχε παίξει η αείμνηστη καλό είναι να το προσέξει.

kal


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από Vaso20 Πεμ Αυγ 12, 2010 9:50 am

Μετρια!
Εκτος απ τις σκηνες που ειναι σοβαρη στις αλλες δεν με πηθει!Ενταξει της χαλασαν κ το ρολο φετος κ την βαζουν μονιμως να υστεριαζει!
Ειδικα τοτε θελω να σπασω την τηλεοραση :lol:

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Πεμ Αυγ 12, 2010 10:25 am

kal έγραψε:
sifantid έγραψε:Αν και έχω εκφράσει πολλάκις τη γνώμη μου για την Αντιγόνη είτε εδώ είτε σε άλλα topics, ας πω κάτι μικρό. :wink2:

Αντικειμενικά, η Αντιγόνη, μαζί με τον Παναγιώτη, είναι από τους ηθοποιούς που έχουν σημειώσει τη μεγαλύτερη πρόοδο με το πέρας των επεισοδίων. Και αυτό δε μας λέει μόνο κάτι για την υποκριτική της δεινότητα ή τον επαγγελματισμό της, αλλά και για την προσωπικότητά της. Αν κρίνω από αυτό το γεγονός, λοιπόν, είναι ένας άνθρωπος που δεν επαναπαύεται και προσπαθεί πάντα να επιτύχει καλύτερο αποτέλεσμα πρώτα από όλα για να είναι "εντάξει" με τον εαυτό του. Και αφού πιάσαμε το "ανθρώπινο" κομμάτι του καλλιτέχνη, και επειδή είχα την τύχη να παρακολουθήσω παράστασή της στο θέατρο και να τη συναντήσω, έχω να πω ότι όχι μόνο έχει παραμείνει προσγειωμένη, αλλά είναι ιδιαίτερα προσιτή και φιλική με όλους, αυθόρμητη και αληθινή. Αυτά, λοιπόν, είναι χαρακτηριστικά, από τα πολλά, που θαυμάζω πάνω της.

Ως ηθοποιός από την άλλη, κατ'εμέ είναι ιδιαίτερα εκφραστική -αχ, αυτά τα μάτια- και χειρίζεται εξαίσια τη γλώσσα του σώματος, η οποία προσδίδει και φυσικότητα στο παίξιμό της. Είναι ταλαντούχα και φέρνει εις πέρας με την ίδια επιτυχία τόσο δραματικές, όσο κωμικές ή ρομαντικές/ερωτικές σκηνές. Έχει την ικανότητα να μεταμορφώνεται και να ξεχωρίζει.

Μελαχρινή/καστανή ή κοκκινομάλλα τώρα -επειδή τέθηκε και αυτό το θέμα Razz -... scratch Αναμφίβολα το σκούρο μαλλί την έδειχνε νεότερη και πιο γλυκιά ίσως, αλλά το κόκκινο δίνει ένα άλλο ταπεραμέντο που "δένει" τόσο όμορφα με την προσωπικότητά της. Την κάνει περισσότερο θηλυκό...

Προφανώς αν με αφήσετε να μιλάω για την Αντιγόνη θα γράψω και έκθεση -δε σταματάω πουθενά πιστέψτε με Razz -...


Διαφωνώ. Η άποψη του καθενός είναι υποκειμενική. Το ότι μαζί σου μπορεί να συμφωνούν και 5 άτομα δε σημαίνει αντικειμενικότητα. Γιατι και εγώ μπορώ να σου πω ότι αντικειμενικά ο ρόλος της Νόρας φέτος δεν είχε καμια εξέλιξη, δεν είχε ιστορία πάνω της και περιορίστηκε ως ρόλος σε ένα ατελείωτο ξεκατίνιασμα. Θα συμφωνήσω με όποιον έγραψε ότι η Δρακουλάκη ήταν εντελώς στάσιμη μέχρι και κουραστική. Επίσης, με χάλασε απίστευτα το ότι προσπάθησε ατυχώς και ανεπιτυχώς να μιμηθεί τη Τζένη Καρέζη και επειδή κάπου διάβασα ότι στο θέατρο θα παίξει ρόλο που είχε παίξει η αείμνηστη καλό είναι να το προσέξει.


Kαταρχάς καλώς όρισες..!! Και κατά δεύτερον κάνεις λάθος.. διαφωνώ μαζί σου .. Είναι μια πάρα πολύ καλή ηθοποιός άξια και πολύ καλη κοπέλα (αν και δεν την ξέρω προσωπικά)/..Κουραστική καθόλου .... Μας διασκέδαζε πάρα πολύ δεν βαριόμασταν να την βλέπουμε .. Ειδικά με το σάστιμη .. Δεν είναι καθόλου δεν μπορεί κάνεις ποτέ να την πει έτσι δηλαδή δεν γίνετε. Διαφωνώ σε όλα μαζί σου δηλαδή
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από kal Πεμ Αυγ 12, 2010 10:27 am

k@terinio-loukonoraki έγραψε:
kal έγραψε:
sifantid έγραψε:Αν και έχω εκφράσει πολλάκις τη γνώμη μου για την Αντιγόνη είτε εδώ είτε σε άλλα topics, ας πω κάτι μικρό. :wink2:

Αντικειμενικά, η Αντιγόνη, μαζί με τον Παναγιώτη, είναι από τους ηθοποιούς που έχουν σημειώσει τη μεγαλύτερη πρόοδο με το πέρας των επεισοδίων. Και αυτό δε μας λέει μόνο κάτι για την υποκριτική της δεινότητα ή τον επαγγελματισμό της, αλλά και για την προσωπικότητά της. Αν κρίνω από αυτό το γεγονός, λοιπόν, είναι ένας άνθρωπος που δεν επαναπαύεται και προσπαθεί πάντα να επιτύχει καλύτερο αποτέλεσμα πρώτα από όλα για να είναι "εντάξει" με τον εαυτό του. Και αφού πιάσαμε το "ανθρώπινο" κομμάτι του καλλιτέχνη, και επειδή είχα την τύχη να παρακολουθήσω παράστασή της στο θέατρο και να τη συναντήσω, έχω να πω ότι όχι μόνο έχει παραμείνει προσγειωμένη, αλλά είναι ιδιαίτερα προσιτή και φιλική με όλους, αυθόρμητη και αληθινή. Αυτά, λοιπόν, είναι χαρακτηριστικά, από τα πολλά, που θαυμάζω πάνω της.

Ως ηθοποιός από την άλλη, κατ'εμέ είναι ιδιαίτερα εκφραστική -αχ, αυτά τα μάτια- και χειρίζεται εξαίσια τη γλώσσα του σώματος, η οποία προσδίδει και φυσικότητα στο παίξιμό της. Είναι ταλαντούχα και φέρνει εις πέρας με την ίδια επιτυχία τόσο δραματικές, όσο κωμικές ή ρομαντικές/ερωτικές σκηνές. Έχει την ικανότητα να μεταμορφώνεται και να ξεχωρίζει.

Μελαχρινή/καστανή ή κοκκινομάλλα τώρα -επειδή τέθηκε και αυτό το θέμα Razz -... scratch Αναμφίβολα το σκούρο μαλλί την έδειχνε νεότερη και πιο γλυκιά ίσως, αλλά το κόκκινο δίνει ένα άλλο ταπεραμέντο που "δένει" τόσο όμορφα με την προσωπικότητά της. Την κάνει περισσότερο θηλυκό...

Προφανώς αν με αφήσετε να μιλάω για την Αντιγόνη θα γράψω και έκθεση -δε σταματάω πουθενά πιστέψτε με Razz -...


Διαφωνώ. Η άποψη του καθενός είναι υποκειμενική. Το ότι μαζί σου μπορεί να συμφωνούν και 5 άτομα δε σημαίνει αντικειμενικότητα. Γιατι και εγώ μπορώ να σου πω ότι αντικειμενικά ο ρόλος της Νόρας φέτος δεν είχε καμια εξέλιξη, δεν είχε ιστορία πάνω της και περιορίστηκε ως ρόλος σε ένα ατελείωτο ξεκατίνιασμα. Θα συμφωνήσω με όποιον έγραψε ότι η Δρακουλάκη ήταν εντελώς στάσιμη μέχρι και κουραστική. Επίσης, με χάλασε απίστευτα το ότι προσπάθησε ατυχώς και ανεπιτυχώς να μιμηθεί τη Τζένη Καρέζη και επειδή κάπου διάβασα ότι στο θέατρο θα παίξει ρόλο που είχε παίξει η αείμνηστη καλό είναι να το προσέξει.


Kαταρχάς καλώς όρισες..!! Και κατά δεύτερον κάνεις λάθος.. διαφωνώ μαζί σου .. Είναι μια πάρα πολύ καλή ηθοποιός άξια και πολύ καλη κοπέλα (αν και δεν την ξέρω προσωπικά)/..Κουραστική καθόλου .... Μας διασκέδαζε πάρα πολύ δεν βαριόμασταν να την βλέπουμε .. Ειδικά με το σάστιμη .. Δεν είναι καθόλου δεν μπορεί κάνεις ποτέ να την πει έτσι δηλαδή δεν γίνετε. Διαφωνώ σε όλα μαζί σου δηλαδή

Γνώμη σου και γνώμη μου. Μη μου λες λοιπον ότι κάνω λάθος.

kal


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Αυγ 14, 2010 7:31 pm

kal όπως και εσύ εκφράζεις τη γνώμη σου έτσι απλά κάνω και εγώ. Το μήνυμά μου δεν ήταν προς απάντησή σου ή κάποιου άλλου που έκανε αρνητικό σχόλιο για την ηθοποιό. Στο συγκεκριμένο topic δεν είχα σχολιάσει και το έκανα.

Από εκεί και πέρα αν ήσουν μέλος λίγο περισσότερο καιρό θα καταλάβαινες ότι έχω αδυναμία στην Αντιγόνη οπότε η άποψή μου είναι υποκειμενική. Δεν το αρνήθηκα ποτέ. Άλλωστε όλες οι απόψεις είναι υποκειμενικές ανάλογα με τα κριτήρια του καθενός.

Από εκεί και πέρα να διευκρινίσω ότι δε μιλούσα για εξέλιξη χαρακτήρα, αλλά για εξέλιξη ηθοποιού. Οι σκηνές μεταξύ Νόρας και Λουκά κατά γενική ομολογία βελτιώνονται με το πέρασμα του χρόνου. Βέβαια εδώ επηρεάζουν και άλλοι παράγοντες πέρα από την υποκριτική δεινότητα του κάθε ηθοποιού. Έπειτα και αυτοί είναι άνθρωποι και έχουν αδυναμίες, καλές και κακές μέρες και αυτό φαίνεται... Είναι λογικό κατ'εμέ.
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Σαβ Αυγ 14, 2010 11:13 pm

sifantid έγραψε:kal όπως και εσύ εκφράζεις τη γνώμη σου έτσι απλά κάνω και εγώ. Το μήνυμά μου δεν ήταν προς απάντησή σου ή κάποιου άλλου που έκανε αρνητικό σχόλιο για την ηθοποιό. Στο συγκεκριμένο topic δεν είχα σχολιάσει και το έκανα.

Από εκεί και πέρα αν ήσουν μέλος λίγο περισσότερο καιρό θα καταλάβαινες ότι έχω αδυναμία στην Αντιγόνη οπότε η άποψή μου είναι υποκειμενική. Δεν το αρνήθηκα ποτέ. Άλλωστε όλες οι απόψεις είναι υποκειμενικές ανάλογα με τα κριτήρια του καθενός.

Από εκεί και πέρα να διευκρινίσω ότι δε μιλούσα για εξέλιξη χαρακτήρα, αλλά για εξέλιξη ηθοποιού. Οι σκηνές μεταξύ Νόρας και Λουκά κατά γενική ομολογία βελτιώνονται με το πέρασμα του χρόνου. Βέβαια εδώ επηρεάζουν και άλλοι παράγοντες πέρα από την υποκριτική δεινότητα του κάθε ηθοποιού. Έπειτα και αυτοί είναι άνθρωποι και έχουν αδυναμίες, καλές και κακές μέρες και αυτό φαίνεται... Είναι λογικό κατ'εμέ.


Thumbs up Και κατ'εμέ..
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Κυρ Αυγ 15, 2010 9:46 am

k@terinio-loukonoraki έγραψε:
sifantid έγραψε:kal όπως και εσύ εκφράζεις τη γνώμη σου έτσι απλά κάνω και εγώ. Το μήνυμά μου δεν ήταν προς απάντησή σου ή κάποιου άλλου που έκανε αρνητικό σχόλιο για την ηθοποιό. Στο συγκεκριμένο topic δεν είχα σχολιάσει και το έκανα.

Από εκεί και πέρα αν ήσουν μέλος λίγο περισσότερο καιρό θα καταλάβαινες ότι έχω αδυναμία στην Αντιγόνη οπότε η άποψή μου είναι υποκειμενική. Δεν το αρνήθηκα ποτέ. Άλλωστε όλες οι απόψεις είναι υποκειμενικές ανάλογα με τα κριτήρια του καθενός.

Από εκεί και πέρα να διευκρινίσω ότι δε μιλούσα για εξέλιξη χαρακτήρα, αλλά για εξέλιξη ηθοποιού. Οι σκηνές μεταξύ Νόρας και Λουκά κατά γενική ομολογία βελτιώνονται με το πέρασμα του χρόνου. Βέβαια εδώ επηρεάζουν και άλλοι παράγοντες πέρα από την υποκριτική δεινότητα του κάθε ηθοποιού. Έπειτα και αυτοί είναι άνθρωποι και έχουν αδυναμίες, καλές και κακές μέρες και αυτό φαίνεται... Είναι λογικό κατ'εμέ.


Thumbs up Και κατ'εμέ..
και κατ'εμε.. ❤ 👅
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από Ersaki Δευ Αυγ 23, 2010 3:03 am

ΚΑΛΗ ΕΡΜΗΝΕΦΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΓΕΩΡΓΟΝΗ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΑΣΕΙ ΘΕΛΕΙ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΑΚΟΜΑ...... gelio
Ersaki
Ersaki

Θηλυκό Τόπος : αντικυρα
Ασχολίες : βολλευ,τραγουδι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από iris Δευ Αυγ 23, 2010 8:47 am

Αντικειμενικότητα και κατα γενική ομολογία είναι λέξη και φράση αντίστοιχα που δε μπορείς να τη χρησιμοποιείς όταν δηλώνεις φαν. Εκφράζεις καθαρά τη γνώμη σου. Δεν καταλαβαίνω γιατί όλη αυτή η επίθεση σε όποιον γράφει πως δεν του αρέσει η Δρακουλάκη. Δηλαδή οι φανς των άλλων τριών κοριτσιών τι θα έπρεπε να κάνουν. Έχουν ακούσει απαράδεκτους χαρακτηρισμούς πού θίγουν ακόμη και την αξιοπρέπειά τους. Αντίθετα η Δρακουλάκη σε πολύ μεγάλο βαθμό λόγω του ότι ο ρόλος της είναι πολύ προστατευμένος νομίζω ότι έχει ακουσει τα λιγότερα.
Τέλος πάντων ανεξάρτητα από το αν μου αρέσει η όχι ως ηθοποιός θα συμφωνήσω με κάποιο άλλο μέλος που έγραψε για αποτυχημένη προσπάθεια μίμησης της αξέχαστης Τζένης Καρέζη. Κάθε ηθοποιός έχει το στυλ του αρέσει δεν αρέσει, άλλα το χειρότερο είναι να προσπαθείς να μιμηθείς κάποιον που έχει αφήσει εποχή

iris


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από iris Δευ Αυγ 23, 2010 8:55 am

iris έγραψε:Αντικειμενικότητα και κατα γενική ομολογία είναι λέξη και φράση αντίστοιχα που δε μπορείς να τη χρησιμοποιείς όταν δηλώνεις φαν. Εκφράζεις καθαρά τη γνώμη σου. Δεν καταλαβαίνω γιατί όλη αυτή η επίθεση σε όποιον γράφει πως δεν του αρέσει η Δρακουλάκη. Δηλαδή οι φανς των άλλων τριών κοριτσιών τι θα έπρεπε να κάνουν. Έχουν ακούσει απαράδεκτους χαρακτηρισμούς πού θίγουν ακόμη και την αξιοπρέπειά τους. Αντίθετα η Δρακουλάκη σε πολύ μεγάλο βαθμό λόγω του ότι ο ρόλος της είναι πολύ προστατευμένος νομίζω ότι ακουσε τα λιγότερα έως τίποτα.
Τέλος πάντων ανεξάρτητα από το αν μου αρέσει η όχι ως ηθοποιός θα συμφωνήσω με κάποιο άλλο μέλος που έγραψε για αποτυχημένη προσπάθεια μίμησης της αξέχαστης Τζένης Καρέζη. Κάθε ηθοποιός έχει το στυλ του αρέσει δεν αρέσει, άλλα το χειρότερο είναι να προσπαθείς να μιμηθείς κάποιον που έχει αφήσει εποχή

iris


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Δευ Αυγ 23, 2010 10:12 am

Ιρις η Αντιγονη ειναι εξαιρετη ηθοποιος.Αν θελεις την γνωμη μου μην σχολιαζεις ακομα για τον θεατρικο της ρολο γιατι ακομα δεν εχουμε δει τιποτα.Εγω παντως πιστευω οτι θα σκισει και εκει.Γνωμη σου και γνωμη μου!!!
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Αυγ 23, 2010 10:20 am

Αγαπητή iris όταν μπαίνεις σε ένα φόρουμ για τη σειρά τα Μυστικά της Εδέμ και τα τρία πρώτα και μοναδικά σου ποστ εκφράζουν αρνητική γνώμη για κάποιους απο τους συντελεστές της σειράς είναι λογικό κι επόμενο να παρεξηγηθεί ο λόγος της εγγραφής σου στο συγκεκριμένο φόρουμ.

Απο εκεί και πέρα σαφέστατα έχεις το δικαίωμα της γνώμης σου και τα υπόλοιπα μέλη το δικαίωμα της δικής τους.

Σας παρακαλώ όλους λοιπόν να μην τσακώνεστε.

Ευχαριστώ


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από Nora&Loukas Κυρ Αυγ 29, 2010 12:47 am

Η Αντιγονη κατα την γνώμη μου ειναι καταπληκτική σαν ηθοποιός. Βασικά οσες φορές την ειδα να παίζει φαινόταν παρα πολυ πιστική σαν να το ζούσε πραγματικά. Και από τις λίγες συνεντευξεις που την άκουσα φαίνεται και στην πραγματικότητα πολυ καλός άνθρωπος!

Nora&Loukas
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κύπρος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από Persa Κυρ Αυγ 29, 2010 8:21 pm

Αυτή η κοπέλα με έχει τρομέρα κερδίσει... δεν ξέρω αν φταίει ο ρόλος της που είναι πολύ δυνατός ή η ίδια θα πρέπει να τη δω και σε κάτι άλλο για να καταλάβω αλλά είναι αξιαγάπητη φατσούλα.
Επιπλεόν έχω πάθει και το άλλο, η δικηγόρος μου που είναι μια νεότατη κοπέλα στην ηλικία της Νόρας της μοιάζει πολύ στο πρόσωπο και το στυλ και κάθε φορά που βλέπω τη Νόρα "βλέπω" τη δικηγόρο μου ενώ κάθε φορά που βλέπω τη δικηγόρο μου "βλέπω" τη Νόρα!!!!
Την είχα δει και σε ένα άλλο σήριαλ του Mega, δε θυμάμαι τον τίτλο τώρα με το Βούρο πρωταγωνιστή έπαιζε τη Δάφνη κι ήταν ζευγάρι με τον άλλο Θεό τον Αλέξανδρο Παρθένη και μου άρεσε πάρα πολύ και εκεί
Της εύχομαι τα καλύτερα και να είναι πάντα έτσι σοβαρή επαγγελματίας γιατί από νούμερα και τσόκαρα έχουμε γεμίσει......

Persa


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Δευ Αυγ 30, 2010 5:25 pm

Persa έγραψε:Αυτή η κοπέλα με έχει τρομέρα κερδίσει... δεν ξέρω αν φταίει ο ρόλος της που είναι πολύ δυνατός ή η ίδια θα πρέπει να τη δω και σε κάτι άλλο για να καταλάβω αλλά είναι αξιαγάπητη φατσούλα.
Επιπλεόν έχω πάθει και το άλλο, η δικηγόρος μου που είναι μια νεότατη κοπέλα στην ηλικία της Νόρας της μοιάζει πολύ στο πρόσωπο και το στυλ και κάθε φορά που βλέπω τη Νόρα "βλέπω" τη δικηγόρο μου ενώ κάθε φορά που βλέπω τη δικηγόρο μου "βλέπω" τη Νόρα!!!!
Την είχα δει και σε ένα άλλο σήριαλ του Mega, δε θυμάμαι τον τίτλο τώρα με το Βούρο πρωταγωνιστή έπαιζε τη Δάφνη κι ήταν ζευγάρι με τον άλλο Θεό τον Αλέξανδρο Παρθένη και μου άρεσε πάρα πολύ και εκεί
Της εύχομαι τα καλύτερα και να είναι πάντα έτσι σοβαρή επαγγελματίας γιατί από νούμερα και τσόκαρα έχουμε γεμίσει......

Έτσι Wink .. Μην φοβάσαι και εγώ το έχω πάθει με μια καθηγήτρια μου .. ;D
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από Candy Candy Παρ Σεπ 03, 2010 11:57 pm

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΙΓΟΝΑΚΙ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ Τ' ΟΜΟΡΦΟ???? ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΕΡΙΤΤΕΥΟΥΝ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΕΙ.. ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΙΑ, ΠΡΟΣΧΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΚΗ...ΤΟΣΟ ΧΑΡΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΛΑΣΜΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ..ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΤΑΛΕΝΤΑ, ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΠΑΙΔΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΡΦΩΣΗ ΣΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΙΘΕΙ ΠΑΝΤΑ ΕΝΣΑΡΚΩΝΟΝΤΑΣ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΙΟ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΟ ΡΟΛΟ...ΔΕΝ ΕΠΑΝΑΠΑΥΕΤΑΙ ΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΓΙΑ Ν' ΑΠΟΔΙΔΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ ΣΕ ΟΤΙ ΤΗΣ ΖΗΤΗΘΕΙ..ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΑΝΤΙΓΟΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ Σ' ΑΓΑΠΑΕΙ ΕΤΣΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟ ΕΚΦΡΑΖΕΙ...ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ ΜΕ ΗΘΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΑΚΟΜΗ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ..ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΚΡΕΜΙΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΑ ΙΔΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΣΟΥ..ΓΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ....!!!!!! Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 630559

Candy Candy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από loulouditsa Πεμ Σεπ 23, 2010 9:54 pm

H Antignh einai kataplhktikh,teleia,8eikh,api8anh einai toso asteia, glykia,omorfh kai poly talantouxa h8opoios........thn latreuw......einai h agaphmenh mou mesa apo tn seira opws k o a3iotimos Panagwths Petrakhs alloste o glykitatos loukakos......!!!!![[img][/img] Cool )) flower Love kyma

loulouditsa

Θηλυκό Ασχολίες : vlepw fanatika mystika ths edem!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 7 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από stella-annalena Σαβ Σεπ 25, 2010 3:43 pm

ειναι απλα τελεια σε οτι και αν κανει.Ειναι το αγαπημενο μου προσωπο στη σειρα
stella-annalena
stella-annalena
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στην οδο της φαντασιας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης