Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δάνης Κατρανίδης: “Το σήριαλ είναι η τρέλα μου” ~ Gossip -Tv 1/11/2010

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Δάνης Κατρανίδης: “Το σήριαλ είναι η τρέλα μου” ~ Gossip -Tv  1/11/2010 Empty Δάνης Κατρανίδης: “Το σήριαλ είναι η τρέλα μου” ~ Gossip -Tv 1/11/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Νοε 02, 2010 9:55 am

by l_aquila
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάνης Κατρανίδης: “Το σήριαλ είναι η τρέλα μου” ~ Gossip -Tv  1/11/2010 Empty Απ: Δάνης Κατρανίδης: “Το σήριαλ είναι η τρέλα μου” ~ Gossip -Tv 1/11/2010

Δημοσίευση από l_aquila Τρι Νοε 02, 2010 9:57 am

Δάνης Κατρανίδης: “Το σήριαλ είναι η τρέλα μου”
Δημοσιεύθηκε: 01.11.10 21:20

Ο Δάνης Κατρανίδης δηλώνει ενθουσιασμένος με τα “Μυστικά της Εδέμ” και τα παρακολουθεί φανατικά. “Αυτή είναι η τρέλα μου. Το βλέπω κάθε μέρα κι όταν δεν προλαβαίνω να το δω, το γράφω σε DVD και το βλέπω την επόμενη” δήλωσε ο ηθοποιός, ενώ αναφορικά με το αν θα συμμετείχε και για τέταρτη χρονιά τόνισε: “Αν με θέλανε και την τέταρτη χρονιά και βέβαια θα το έκανα. Όταν δουλεύω με ανθρώπους που αγαπάω τους εκτιμώ και τους θαυμάζω γι΄ αυτό που κάνουν, δεν κουράζομαι ποτέ. Γιατί αυτό που κάνουμε δεν είναι δουλειά.”
Πηγή: Θέμα
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάνης Κατρανίδης: “Το σήριαλ είναι η τρέλα μου” ~ Gossip -Tv  1/11/2010 Empty Δάνης Κατρανίδης «Συγκινήθηκα πολύ με το "Νησί"» ~ yupi.gr

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Νοε 02, 2010 12:49 pm

Ο Δάνης Κατρανίδης μίλησε στο Πρώτο Θέμα για τα μυστικά της Εδέμ και άσκησε κριτική στην ελληνική τηλεόραση.

Αρχικά ο γνωστός ηθοποιός μίλησε για την Ζωή της Άλλης: «Είναι ένα σίριαλ που πάει πάρα πολύ καλά, αλλά το έχω δει αποσπασματικά. Δυστυχώς δεν έχω χρόνο να το παρακολουθήσω».

Δεν θα μπορούσε να μην σχολιάσει την σειρά που έχει εντυπωσιάσει όλους: «Μου άρεσε πάρα πολύ το "Νησί" και συγκινήθηκα πάρα πολύ. Είδα για άλλη μία φορά ότι όταν υπάρχουν ξεκάθαρες προθέσεις χωρίς μπλόφες, χωρίς δηθενιές, για το τι θέλουμε να κάνουμε τότε τα πράγματα πάνε καλά».

Τέλος αποκάλυψε πως δεν θα έβλεπε ποτέ Big Brother και πως φέτος είναι η τελευταία χρονιά για τα Μυστικά της Εδέμ: «Έτσι έχουν αποφασίσει οι σεναριογράφοι και το κανάλι και το βρίσκω πολύ λογικό».
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάνης Κατρανίδης: “Το σήριαλ είναι η τρέλα μου” ~ Gossip -Tv  1/11/2010 Empty Απ: Δάνης Κατρανίδης: “Το σήριαλ είναι η τρέλα μου” ~ Gossip -Tv 1/11/2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Τρι Νοε 02, 2010 5:49 pm

Και εγω πολυ λογικο το βρισκω να σταματησουν φετος τα Μυστιακ...για τον απλο λογο πως φετος αυτο που βλεπουμε δεν θυμιζει σε τιποτα ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ επομενος μαλλον το αργησαν ...
Ευχαριστουμε κοριτσια...
Παντως ο Κυριος Κτρανιδης θα μου λειψει....
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης