Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

+29
evanna
Jennifer
prwto_trapezi_pista
liza17
sketi_omorfia
Mafalda
NATALITSA_LOUKITSA
nena08
Doris_
aggeliki
annamaria
anna90
Moonstone
Clarabelle
Kika
tinkerbell
marializ25
Kiki
mimi
balletvasia
helenaki_edem
spartiana
giouli_edem
madolato
elenalda
KatsaroYpotheto
sifantid
Vampirela
konstantina
33 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πως σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap49%Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 49% 
[ 23 ]
Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap40%Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 40% 
[ 19 ]
Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 47
 
 

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από sifantid Κυρ Σεπ 20, 2009 10:07 pm

giouli_edem έγραψε:Όταν έδιωξε τον Μάνο και μετά έκλαιγε και έλεγε " Σ'αγαπάω ακόμα" ήταν ΘΕΑ !!!Να ρωτήσω κάτι βρε παιδιά όμως ? Μόνο σε εμένα χτύπησε "άσχημα" αυτή η γρήγορη εναλλαγή σκηνών ?...
Δεν αισθάνθηκα κάτι τέτοιο να πω την αλήθεια...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty 1o Επεισοδιο 2ης Σεζον !

Δημοσίευση από spartiana Κυρ Σεπ 20, 2009 10:08 pm

Τι εχετε να πειτε για τις εξελιξεις στην αγαπημενη μας σειρα ;;;
και τι εννοουσε ο Στεφανος λεγοντας θα παρω πισω οτι μας στερησαν ;;;
και ο Μανος σκοτωσε τον Φωτη ;;
Πολλα τα ερωτηματα αλλα για τις απαντησεις περιμενουμε !
Ας κανουμε καποιες υποθεσεις .....


Εγω πιστευω πως ο Στεφανος ειναι ο αδερφος του Φωτη και γυρισε για εκδικηση,αν και την μητερα του Φωτη την ειχαμε δει σε καποιο επεισοδιο της 1ης σεζον
μπορει ομως να ηταν και υιοθετημενος οπως και ο Στρατος στη Βερα στο Δεξι ... εεεε δεν μπορει ;;;
Περιμενω την γνωμη σας !
spartiana
spartiana

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από elenalda Κυρ Σεπ 20, 2009 10:08 pm

h eya na mou to thymhtheite einai egkyos!!!!! apo mano!!!!
ki tha nai ki ekdikisi ayto tha pei oti einai paidi tou stefanou!!!
elenalda
elenalda

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Σεπ 20, 2009 10:09 pm

Όταν έδιωξε τον Μάνο και έλεγε "Σ'αγαπώ" ήταν απλά καταιγιστική! Ανατριχιαστκή! Αληθινή! Δεν ήταν δυνατόν άλλωστε να πάψει να τον αγαπάει μέσα σε μία μέρα!
Και όσο τον μισεί μην ξεχνάμε, τόσο δεν σταματάει να τον αγαπάει Wink
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από konstantina Κυρ Σεπ 20, 2009 10:10 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Όταν έδιωξε τον Μάνο και έλεγε "Σ'αγαπώ" ήταν απλά καταιγιστική! Ανατριχιαστκή! Αληθινή! Δεν ήταν δυνατόν άλλωστε να πάψει να τον αγαπάει μέσα σε μία μέρα!
Και όσο τον μισεί μην ξεχνάμε, τόσο δεν σταματάει να τον αγαπάει Wink

Agree Η ΞΥΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΩΣΕ ΡΕΣΙΤΑΛ ΕΡΜΗΝΕΙΑΣ!ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από sifantid Κυρ Σεπ 20, 2009 10:12 pm

elenalda έγραψε:h eya na mou to thymhtheite einai egkyos!!!!! apo mano!!!!
ki tha nai ki ekdikisi ayto tha pei oti einai paidi tou stefanou!!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΗΣ! ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΡΑΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Σεπ 20, 2009 10:13 pm

Kαι έχω να πω ότι όλοι τους ήταν καταπληκτικοί! Η Μελίτα την ώρα που έλεγε δεν το έκανα εγώ κ μετά με την Εύα ήταν πολύ καλές και οι 2!!!

Όλα τα λεφτα δε η φάτσα του Ρούσσου όταν γνώρισε την Νταίζη!!! Έλεγε από μέσα του "ποια είναι αυτή και από που ξεφύτρωσε? άσε μας στα προβλήματά μας κοριτσάκι μου! '
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από sifantid Κυρ Σεπ 20, 2009 10:14 pm

konstantina έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Όταν έδιωξε τον Μάνο και έλεγε "Σ'αγαπώ" ήταν απλά καταιγιστική! Ανατριχιαστκή! Αληθινή! Δεν ήταν δυνατόν άλλωστε να πάψει να τον αγαπάει μέσα σε μία μέρα!
Και όσο τον μισεί μην ξεχνάμε, τόσο δεν σταματάει να τον αγαπάει Wink

Agree Η ΞΥΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΩΣΕ ΡΕΣΙΤΑΛ ΕΡΜΗΝΕΙΑΣ!ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!
Agree
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από helenaki_edem Κυρ Σεπ 20, 2009 10:16 pm

paidia ena einai to clue ths ypotheshs
O STEFANOS MALLON EGRAFE STO APOUSIOLOGIO.....KAI AUTOS MALLON APEILOUSE.....KAI DEN EINAI KAI APO TA KALUTERA PAIDIA...SIGOURA DE GIRISE GIA THN EVA ALLA GIA NA EKDIKITHEI...ALLA AN TON VGALOUN SIGGENH TOU FWTH TO KANOUN RE PAIDIA POLU ''VERA STO DEKSI''
helenaki_edem
helenaki_edem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από balletvasia Κυρ Σεπ 20, 2009 10:16 pm

Φανταστικό το επεισόδειο... τέλειο ... δν παίζεται...
Δν υπάρχουν καλύτερες σκήνες είναι όλες τέλειες !!!!!!!! Η οργή του μάνου στη Μελίττα , η Έυα που ψήφησε το Στέφανο για διευθυντή του ομίλου, που μάθαμε επιτέλους τι έγινε με το Φώτη, μου άρεσε και που έμαθε η δαφνη επιτέλους για το βιασμό της εύας απο το μάνο .Σιγουρά επίσης μια εγκυμοσύνη θα ήταν ειδιλιακή .Αντε τώρα να περιμένουμε το αυριανό επεισόδειο ....!

Ααααααα κατί που ξέχασα... δν σας φάνηκε ύποπτη η αμαλία με το ύφος της οταν μιλάγανε εκεινη, ο ρούσσος και η μελίττα για το μοιραίο sms ;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την balletvasia στις Κυρ Σεπ 20, 2009 10:18 pm, 1 φορά
balletvasia
balletvasia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Σεπ 20, 2009 10:18 pm

Ναι balletvasia κι εγώ εκείνη την ώρα αυτό σκέφτηκα! Σίγουρα η Αμαλία ευθύνεταιγια πολλά περσσότερα από την επιστροφή της Νταιζης!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Κυρ Σεπ 20, 2009 10:18 pm

spartiana έγραψε:Τι εχετε να πειτε για τις εξελιξεις στην αγαπημενη μας σειρα ;;;
και τι εννοουσε ο Στεφανος λεγοντας θα παρω πισω οτι μας στερησαν ;;;
και ο Μανος σκοτωσε τον Φωτη ;;
Πολλα τα ερωτηματα αλλα για τις απαντησεις περιμενουμε !
Ας κανουμε καποιες υποθεσεις .....


Εγω πιστευω πως ο Στεφανος ειναι ο αδερφος του Φωτη και γυρισε για εκδικηση,αν και την μητερα του Φωτη την ειχαμε δει σε καποιο επεισοδιο της 1ης σεζον
μπορει ομως να ηταν και υιοθετημενος οπως και ο Στρατος στη Βερα στο Δεξι ... εεεε δεν μπορει ;;;
Περιμενω την γνωμη σας !

Κάπου είχα διαβάσει (ή το είχε πει κάποιος εδώ, δε θυμάμαι) ότι ο Στέφανος θέλει να εκδικηθεί τον Ρούσσο γιατί αυτός είχε κάνει κάτι στην οικογένεια του? Ισχύει? Το έχετε ακούσει κάπου ?
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από helenaki_edem Κυρ Σεπ 20, 2009 10:19 pm

ax makari pantws na nai egkios i eva giati auto tha simainei oti tha rthei kai pio sintoma konta sto mano...:) to euxomai diladi....kai to thema tis ntaizhs aron aron prospathisan na to koukoulwsoun gia ti gkafa pou kanan...eipan oti dn allakse katholou:) lol!
helenaki_edem
helenaki_edem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Σεπ 20, 2009 10:19 pm

Νομίζω Γιούλη το έλεγε στο λοιπόν αλλά δεν το πολυεμπιστεύομαι σαν περιοδικό!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από helenaki_edem Κυρ Σεπ 20, 2009 10:20 pm

giouli_edem έγραψε:
spartiana έγραψε:Τι εχετε να πειτε για τις εξελιξεις στην αγαπημενη μας σειρα ;;;
και τι εννοουσε ο Στεφανος λεγοντας θα παρω πισω οτι μας στερησαν ;;;
και ο Μανος σκοτωσε τον Φωτη ;;
Πολλα τα ερωτηματα αλλα για τις απαντησεις περιμενουμε !
Ας κανουμε καποιες υποθεσεις .....


Εγω πιστευω πως ο Στεφανος ειναι ο αδερφος του Φωτη και γυρισε για εκδικηση,αν και την μητερα του Φωτη την ειχαμε δει σε καποιο επεισοδιο της 1ης σεζον
μπορει ομως να ηταν και υιοθετημενος οπως και ο Στρατος στη Βερα στο Δεξι ... εεεε δεν μπορει ;;;
Περιμενω την γνωμη σας !

Κάπου είχα διαβάσει (ή το είχε πει κάποιος εδώ, δε θυμάμαι) ότι ο Στέφανος θέλει να εκδικηθεί τον Ρούσσο γιατί αυτός είχε κάνει κάτι στην οικογένεια του? Ισχύει? Το έχετε ακούσει κάπου ?
egw 1h fora giouli mou...
helenaki_edem
helenaki_edem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από mimi Κυρ Σεπ 20, 2009 10:20 pm

απλά τέλειο η Έυα θεά φοβερή εκεί που πάει στο γραφείο του Μάνου η στο σπίτι μετά που έδιωξε το Μάνο και έκλαιγε φοβερές δεν περίμενα να τον είχε ρίξει ο Μάνος απ' το γκρεμό αλλά την έκανε κι αυτός την μ.......... του
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από elenalda Κυρ Σεπ 20, 2009 10:21 pm

helenaki_edem έγραψε:ax makari pantws na nai egkios i eva giati auto tha simainei oti tha rthei kai pio sintoma konta sto mano...:) to euxomai diladi....kai to thema tis ntaizhs aron aron prospathisan na to koukoulwsoun gia ti gkafa pou kanan...eipan oti dn allakse katholou:) lol!




diafwnw dn prepei na nai xana mazi mono dystixia tha ths ferei!!!
elenalda
elenalda

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από spartiana Κυρ Σεπ 20, 2009 10:23 pm

sifantid έγραψε:
giouli_edem έγραψε:Όταν έδιωξε τον Μάνο και μετά έκλαιγε και έλεγε " Σ'αγαπάω ακόμα" ήταν ΘΕΑ !!!Να ρωτήσω κάτι βρε παιδιά όμως ? Μόνο σε εμένα χτύπησε "άσχημα" αυτή η γρήγορη εναλλαγή σκηνών ?...
Δεν αισθάνθηκα κάτι τέτοιο να πω την αλήθεια...



Βασικα εγω το μονο που ειπα ειναι οτι απλα ειναι ανωμαλη!ε δεν γινεται αγαπη μου να σου κανει την ζωη κολαση να σε εχει βιασει,να εχει παντρευτει κ να εχει χωρισει,να σε εχει ριξει απο τις σκαλες ,να σε κερατωσε 1 μερα πριν τον γαμος σας και να συνεχιζεις να το αγαπας !!!!!!!!!!!!!!Οσο για την εναλλαγη δεν μου φανηκε ασχημο γιατι εκνευριστικα που την ειδα να κλαιει και να λεει σ'αγαπαω μετα απο τοσα.Ο Στεφανος μηπως εχει σχεση με τον Φωτη ;;; και θελει να εκδικηθει ;
μηπως ηταν αδερφος του ή κατι αλλο ξαδερφος ;; γιατι και στην Βερα στο δεξι ο Στρατος ηταν αδερφος του Αγγελου και γυρισε για εκδικηση !Λεω εγω τωρα μηπως :(


Έχει επεξεργασθεί από τον/την spartiana στις Κυρ Σεπ 20, 2009 10:28 pm, 1 φορά
spartiana
spartiana

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Σεπ 20, 2009 10:24 pm

elenalda έγραψε:diafwnw dn prepei na nai xana mazi mono dystixia tha ths ferei!!!

Συμφωνώ, όπως έχει μόνο κακό μπορεί να της κάνει! Πρέπει να αλλάξει ριζικά, να χτυπηθεί πολύ για να πούμε ότι κατάλαβε έτσω και το παραμικρό, μέχρι τότε από μακριά γιατί σε καμιά από τις δυό τους δεν αξίζει ΑΥΤΟΣ Ο ΜΑΝΟΣ!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από konstantina Κυρ Σεπ 20, 2009 10:25 pm

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΤΙΣ ΞΑΝΑΠΡΟΔΩΣΕΙ

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από Kiki Κυρ Σεπ 20, 2009 10:25 pm

Το επεισόδιο ήταν απλά τελειο!! Τι να λέμε τώρα, καθηλωτικές ΟΛΕΣ οι σκηνές. Απιστευτες ερμηνείες απο όλους. Αυτό που με μπέρδεψε ήταν τα λόγια του Στέφανου οτι θα τους εκδικηθεί όλους. Δεν είχα σκεφτεί ότι μπορεί να κρύβεται πολύ παρελθόν με την παρέα. Για να δούμε...! Η Ξυλά για ακόμα μία φορά ήταν φοβερή. Καλά εκεί που μπήκε στο γραφείο και είπε για τις μετοχές στα μούτρα του Μάνου lol! Δεν τον λυπήθηκα καθόλου, ας πρόσεχε xastouki Η γυναίκα του Οδυσσέα, έχουμε πολλά να δούμε κ απο αυτήν. Χαίρομαι που ξεκαθάρισε το τοπίο με το φόνο του Φώτη. Το μήνυμα στο κινητο της Εύας το στειλε ο Στέφανος πιστεύω που αυτό πίστευα από την πρώτη στιγμή δηλαδή geek και γενικά τις απειλές. (Τι μωρό κ αυτός ο Αλέξανδρος : juhu : λολ.)Αυτάαααπεριμένω με ανυπομονησία το αυριανό επεισόδιο.

(Τι καλα που οι διαφημίσεις κρατούσαν τοσο λίγο xaxa )
Kiki
Kiki


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από marializ25 Κυρ Σεπ 20, 2009 10:27 pm

λοιπον μπορω να πω οτι μου αρεσε τρελα το επεισοδιο ειδικα οι σκηνες αλεξανδρου( διοτι μια αδυναμια του εχουμε τι να κανουμε?) η αληθεια ειναι οτι τα μυστικα δε τα εβλεπα φανατικα ..δλδ σχεδον καθολου παρα μονο ελαχιστα επεισοδια..με την εισοδο ομως του αλεξανδρου μαλλον θα κολλησω( οχι πως στη βερα...δε την προδιδω ποτε.) τεσπα.....

η ευα για μενα ητανε καταπληκτικη......και πραγματι καλα κανει και τον εκδικειται ..την υποστηριζω 100%..και οταν ακομα ηρθε εκεινος και υστερα αυτη ειπε: σ'αγαπαω.....λεω απο μεσα μου ή μαλλον φωναχτα.... : εμ βεβαια αφου εισαι ηλιθια...... ( με την καλη την εννοια το ειπα :D) και ετσι κι αλλιως μετα την εκδικηση παλι στο μανο θα γυρισεις .....το χουμε ξαναδει το εργο...... lol!

η νταιζη μου φανηκε απιστευτα επιθετικη και ενοχλητικη...μπαινει μεσα στο σπιτι..φιλαει το παιδι λες και ειχε παει διημερη εκδρομη..ελεος δλδ...τι μανα ειναι αυτη..? καθεται και λεει βλακειες οτι περασε δυσκολα και χαζομαρες......και συγχαιρω τον λουκα που της τα πε ενα χερακι για να καταλαβει οτι δε πρεπει να κανει καμια βλακεια με το θεμα του παιδιου.......


ο μανος αλλος κι αυτος...καλα δε το συζητω..πολυ στο κλαμα το ριξε και στα πολλα συγνωμη...καλα καλα...δε σημαινει τιποτα και τα γνωστα που λενε αυτοι που απατουν.....και ο πατερας ορθα μιλησε..οταν χανεις κατι καταλαβαινεις ποσο πολυτιμο ητανε...

η μελιτα τωρα χμχμ δυσκολη περιπτωση...απο την μια την ψιλοκαταλαβαινω οσον αφορα το κομματι το οτι ηταν η κερατωμενη συζυγος για πολλα χρονια...και οτι τελοσπαντων ακομα και εγωιστικα αν το δουμε ναι τον αγαπουσε..αλλα μεχρι εκει..ας τον αγαπουσε σιωπηλα δε χρειαζοτανε να τον παρεις και τηλεφωνο...ιδου τα αποτελεσματα.....

και για τον στεφανο....αχ παναγια μου..... θελεις να εκδικηθεις..ευγε.... αλλα μη μας το παιζεις ο καλος και ο αθωος.....δειξε ποιος εισαι πραγματικα απο την αρχη για να σε φοβηθουν ολοι τους..ειδικα ο μανος.... fight δωστου εκει μερικες "σφαλιαρες "να καταλαβει ..αν και με τη θεση που του πηρε μαλλον το καταλαβε ο κυριος μανος...


οσο για τα μυστικα πιστευω οτι κρυβεται αλλο πισω απο τον φονο ....δικη μου γνωμη βεβαια.........

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από tinkerbell Κυρ Σεπ 20, 2009 10:27 pm

Καταπληκτικό το επεισόδιο και όντως, πολύ καλύτερο από τα trailers! Με εντυπωσίασε η ερμηνεία της Ξυλά, ήταν μια υπέροχη Ευα.
Μήπως θα μπορούσε να με φιλοξενήσει κι εμένα ο Στέφανος στο σπίτι του; :D
Η Νταίζη θα βρει το μάστορά της στο Λουκά σιγουρα αλλά πρώτα θα τους έχει κανει όλους άνω-κάτω. Πολύ υφάκι είχε η μαντάμ και θα της κοπεί απότομα η μαγκια.
Με συγκίνησε πολύ η σκηνή με την μητέρα του Στέφανου, κορυφαία όμως ήταν όταν τον διαολοστειλε η Μελίτα! lol! Η οποία Μελίτα πληρώνει το τελευταίο αντίο η έρμη...
Αναμένουμε για τις εξελίξεις γιατι κάποια μυστήρια μπορει να λύθηκαν με τις αναδρομες αλλα έπονται καινουρια...!
tinkerbell
tinkerbell

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από Kika Κυρ Σεπ 20, 2009 10:28 pm

Βρε τον Μάνο! Μ'αρέσει που έσκιζε τα ιμάτια του για τα μυστικά που κρατούσαν και δεν αποκάλυπταν οι άλλοι. Για τα δικά του όμως, μούγκα στην στρούγκα!
Υπέροχο επεισόδιο. Αυτό το βλέμα του κ.Καρτάλη, όταν έδινε υποσχέσεις στην Εύα ότι θα την βοηθήσει να καταστρέψει τον Μάνο, ανατριχιαστικό. Κι αφού του πείραξαν και την μανούλα, βαστάτε τούρκοι τ'άλογα. Τώρα ποιούς ακριβώς θα πάρει η μπάλα, θα δείξει! Μ'άρεσε επίσης πολύ η ένταση που έβγαινε στην σκηνή με την Μελίτα. Θα ήθελα να τους δω ξανά μαζί.
Καταπληκτικός ο κ.Αρζόγλου. Ειδικά στη σκηνή που πήγε ο Ρούσος να τον επισκεπτεί, είδα για πρώτη φορά τον Ηλία να χαμογελάει πραγματικά. Το πρόσωπο του έλαμπε και ήταν λες και έφυγαν από πάνω του όλα τα βάρη του κόσμου.
Λουκάς και Νόρα μου έλλειψαν τόσο πολύ! Είναι από τα ωραιότερα ζευγάρια που έχω δει σε σειρά. Δένουν μοναδικά. Η αγάπη και η τρυφερότητα που τους ενώνει είναι σπάνια και αξιοζήλευτη κι αυτή η υποβόσκουσα έλξη που εξακολουθεί και υπάρχει, αφήνει κάποιες υποσχέσεις!
Μου άρεσε πολύ η Νταίζη. Κούκλα και καλή ηθοποιός. Απρόσμενη η εξέλιξη να είναι και η πρώην του Λουκά, οπότε θα βάλει κι αυτή τα λιθαράκια της στα μελλοντικά μπερδέματα.
Βρήκα πάαααρα πολλή καλή την Μελίτα. Από τις καλύτερες ερμηνείες της. Με έπεισε, την κατάλαβα και την συμπόνεσα πραγματικά.
Θέλω κι άλλοοοοοοο!
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 200 Ημερομηνία : 20-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Σεπ 20, 2009 10:28 pm



Ένα καταπληκτικό επεισόδιο.
Γρήγορο, με εξαιρετικές ερμηνείες, ένα επεισόδιο που τα είχε ΟΛΑ.
Ξεκαθαρίσαμε με το παρελθόν και ανοίγουμε νέα κεφάλαιο.
Τα Μυστικά τώρα αρχίζουν.
Ξεκινάω απ το Μάνο, που σήμερα στην αρχή τουλάχιστον με εκνεύρισε αφάνταστα. Δεν μπορεί πάντα για ότι συμβαίνει να ψάχνει ευθύνες στους άλλους, και όταν τον είδα να ταρακουνάει τη Μελίτα και να της ζητάει εξηγήσεις εκνευρίστηκα.
Ήρθε όμως ο Ηλίας, και σαν ηχώ του είπε όλα όσα και γω φώναζα στην τηλεόραση λες και ο Μάνος θα με άκουγε.
Η σκηνή Ηλία Δάφνης μου άρεσε απίστευτα. Ήταν φορτισμένη συγκινησιακά, και απίστευτα αληθινή τουλάχιστον στα δικά μου μάτια. Αντίθετα στη σκηνή Νικόλα Μάνου Δάφνης, βρήκα τα αγόρια πολύ καλά αλλά τη Δάφνη λίγη. Ακούει οτι ο Μάνος βίασε την Εύα και δεν μπορεί να μην έκανε τη σύνδεση με τα γεγονότα που ακολούθησαν με τους γονείς της αλλά η αντίδρασή της χλιαρή και δεν με κάλυψε.
Η Νταίζη ακόμη άγνωστη δεν έχει δώσει τα διαπιστευτήριά της, αλλά θα τους κάνει μαλιά κουβάρια δεν το συζητώ.
Εύα και Μάνος μου άρεσαν παρα πολύ. Η Εύα βγάζει όσα την πονάνε και δεν μπορώ να την κατηγορήσω γι αυτό. Στη σκηνή που έκλαιγε αφού πρώτα τον έδιωξε ήταν επίσης εξαιρετική.
Και αφού πρώτα είδαμε τα γύρω γύρω άρχισαν οι σφαλιάρες.
Τελικά ο Μάνος εκείνη τη νύχτα κατά λαθος έσπρωξε το Φώτη. Αυτός ήταν ο λόγος που ο Ρούσσος επέβαλε τον όρκο σιωπής. Άδικο να αφήνει τόσα χρόνια όλα αυτά τα παιδιά να ζουν με τύψεις. Αρχίζει σιγά σιγά να το καταλαβαίνει και ο ίδιος.
Σήμερα ξαναθυμήθηκα πως κάποτε είχα ξετρελαθεί με τον κ. Σταύρου.
Έχει μια αμεσότητα στο παίξιμό του, που κάνει το θεατή να αντιλαμβάνεται ακριβώς τι νοιώθει κάθε στιγμή. Η συνάντηση με τη μητέρα του, μου άρεσε πολύ. Η σκηνή στο γραφείο του Μάνου επίσης.
Αναρωτιέμαι αν η Εύα περιλαμβάνεται στα σχέδια εκδίκησης του Στέφανου.
Νόρα και Λουκάς στην παραλία μου έβγαλαν κάτι συντροφικό, που αν τελικά εξελιχθεί νομίζω θα μου αρέσει τρελά.
Απαπα κατεβατό έγραψα. Η συνέχεια αύριο.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης