Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010

+11
edem4ever
verile_mistika
Καρ-Mik
Clarabelle
evanna
st@cy
loukasnora
Mikaella
Lyn
ειρηνη7
giouli_edem
15 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 Empty Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Νοε 17, 2010 11:52 am

Μια μοναδική συνέντευξη στην οποία μίλησε για τις τελευταίες εξελίξεις της σειράς τα “Μυστικά της Εδέμ”, τα γυρίσματα και το ρόλο του Δημήτρη Μπέλλου που υποδύεται έδωσε ο ηθοποιός Στέλιος Καλαθάς.

Μιλώντας για τον χαρακτήρα που ενσαρκώνει στη σειρά ο γνωστός ηθοποιός λέει το εξής: “Στα “Μυστικά της Εδέμ” υποδύομαι τον Δημήτρη Μπέλλο. Έναν επιτυχημένο επιχειρηματία που αφιερώνει μεγάλο μέρος της ζωής του στην δουλειά του και την καριέρα. Είναι σκληρός και αποφασιστικός, αλλά έχει κάνει πολλά λάθη στον έρωτα”.

Ο Δημήτρης Μπέλλος, αρχικά, ήταν ο σύντροφός της Νόρας (Αντιγόνη Δρακουλάκη) με την οποία έχει χωρίσει μετά τη σχέση της με τον Λουκά. Στον τρίτο κύκλο των “Μυστικών της Εδέμ”, τον βρίσκουμε παντρεμένο με την Νταίζη. Η ίδια, προσπαθεί να τον βγάλει από τη μέση, αλλά, όπως όλα δείχνουν οι εξελίξεις θα είναι πολλές. “Ο Μπέλλος ήξερε τι σχεδιάζει η Νταίζη από την αρχή και είχε το σχέδιό του. Ο ρόλος του γυρίζει τούμπα και και θα δούμε πολλές εξελίξεις. Γενικά έρχονται πολλές ανατροπές στη σειρά”, υπογραμμίζει.

Όσο για την Νόρα, ο ίδιος αναφέρει: “Στη συγκεκριμένη σειρά όλα είναι πιθανά. Η Νόρα είναι μια γυναίκα που ο Μπέλλος είχε ερωτευτεί από την αρχή. Δεν ξέρω τι θα γίνει στο τέλος”.

Στην ερώτηση για το ποιο είναι το κοινό στοιχείο με το ρόλο του στη σειρά, ο γνωστός ηθοποιός λέει το εξής: “Έχουμε κοινά στοιχεία με τον ήρωα που υποδύομαι. Είναι ένας άνθρωπος σοβαρός με χιούμορ. Έχει τη δυνατότητα να σου τραβήξει το ενδιαφέρον και μπορεί να σε μεταφέρει από μια κατάσταση σε μια άλλη με πολύ χιούμορ”.

Για το κλίμα που επικρατεί στα γυρίσματα, ο ταλαντούχος ηθοποιός αναφέρει πως πρόκειται για μια από τις καλύτερες δουλειές που έχει κάνει. “Το κλίμα στη σειρά είναι ό,τι καλύτερο τα 15 χρόνια που εργάζομαι ως ηθοποιός. Οι συνθήκες είναι πολύ καλές. Η διάθεση είναι παρεΐστικη. Πολλές φορές τελειώνουμε τα γυρίσματα και δεν φεύγουμε από το πλατό”, αναφέρει.

Ακόμη, για το μυστικό της επιτυχίας της σειράς ο ίδιος δηλώνει: “Στην τέχνη δεν υπάρχουν μυστικά επιτυχίας. Τα πάντα ξεκινούν από ένα δυνατό σενάριοΤο κοινό ακολουθεί τις εξελίξεις μέσα από το σενάριο. Έτσι και στη συγκεκριμένη σειρά εκεί που νομίζεις ότι δολοφόνος είναι ο Α, ξαφνικά γίνεται κάτι και έρχονται όλα τούμπα και ανατρέπονται.”, σημειώνει.

Παράλληλα, για την οικονομική κρίση, ο Στέλιος Καλαθάς παραδέχεται ότι η φετινή είναι μια πολύ δύσκολη χρονιά. “Δεν έχουμε ξανάδει κάτι τέτοιο. Η φετινή είναι πολύ δύσκολη χρονιά, αλλά έχουμε καλά δείγματα δουλειάς με ποιότητα και αυτό είναι σημαντικό”, λέει.

Τι λέει όμως ο Στέλιος καλαθάς για τον έρωτα και το γάμο;

“Έχω ερωτευτεί αλλά κρατώ πια πολλές δικλείδες ασφαλείας”, λέει και συμπληρώνει: “Όσον αφορά το γάμο προς το παρόν δεν το σκέφτομαι. Η οικογένεια είναι μια σοβαρή απόφαση ζωής και έτσι όπως είναι τα πράγματα σήμερα νιώθω απογοητευμένος”.

Ταυτόχρονα, κάτι που δεν είναι ιδιαίτερα γνωστό για τον Στέλιο καλαθά είναι ότι έχει σπουδάσει Οικονομικά. Όπως αναφέρει, όμως, ο ίδιος, πήρε το πτυχίο του και έκανε έξι μήνες πρακτική και μετά τον κέρδισε η υποκριτική. Ο ίδιος έχει ασχοληθεί με το κλασσικό τραγούδι και θα τον ενδιέφερε να συμμετέχει σε talent show. “Θα μου άρεσε να συμμετέχω σε κάποιο talent show”, τονίζει.

Προς το παρόν διδάσκει ορθοφωνία και γλώσσα του σώματος σε δραματική σχολή, “δανείζει” τη φωνή του στα ντροκιμαντέρ της ΕΡΤ3 και σκηνοθετεί θεατρικές ομάδες.
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 Empty Απ: Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τετ Νοε 17, 2010 12:08 pm

αΥΤΟ ΜΟΝΟ ΜΑς ΕΛΕΙΠΕ, ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΛΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΡΑ!!!εΛΕΟΣ ΠΙΑ, ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΗΛΕΘΕΑΤΕΣ?ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ, ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΣΕΙΡΑ...ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΤΡΑΒΗΞΕ ΤΟ ΔΟΥΛΕΜΑ, ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ... Aww Grrr gmt xastouki fight Impatient Kotsides Fskl ευχαριστουμε παρα πολυ για την δημοσιευση!!! ))
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 Empty Απ: Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010

Δημοσίευση από Lyn Τετ Νοε 17, 2010 12:28 pm

giouli_edem έγραψε:

Όσο για την Νόρα, ο ίδιος αναφέρει: “Στη συγκεκριμένη σειρά όλα είναι πιθανά. Η Νόρα είναι μια γυναίκα που ο Μπέλλος είχε ερωτευτεί από την αρχή. Δεν ξέρω τι θα γίνει στο τέλος”.

Αυτό μας έλειπε! Το τέλος δεν το διαπραγματεύομαι καν!! Ετσι και δούμε καμιά Νόρα με τον Μπέλλο θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι!!

Ευχαριστούμε Γιούλη!
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 Empty Απ: Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010

Δημοσίευση από Mikaella Τετ Νοε 17, 2010 12:32 pm

Τι αλλο γελίο θα κάνουν!???????????????????ΕΕΕΕΕΕΕΕ?????????


Ετσι και παιχτει σκηνικο με νορα - μπελλο, ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΔΩ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΠΟΤΕ!

Το παραξεφτιλισανε! Grrr


Ευχαριστουμε!
Mikaella
Mikaella
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : londino
Ασχολίες : xoros, ipnos...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 Empty Απ: Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Νοε 17, 2010 12:33 pm

Και το ειχα πει.Να πω οτι δεν το ειχα πει; wall wall wall wall

ΜΑΚΡΙΑ Ο ΜΠΕΛΛΟΣ BORN TO BE ΒΛΑΜΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!! xastouki xastouki xastouki xastouki xastouki xastouki
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 Empty Απ: Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010

Δημοσίευση από st@cy Τετ Νοε 17, 2010 12:43 pm

giouli_edem έγραψε:

Όσο για την Νόρα, ο ίδιος αναφέρει: “Στη συγκεκριμένη σειρά όλα είναι πιθανά. Η Νόρα είναι μια γυναίκα που ο Μπέλλος είχε ερωτευτεί από την αρχή. Δεν ξέρω τι θα γίνει στο τέλος”.

δεν υπαρχει πραγματικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lmao lmao lmao lmao lmao lmao οτι να'ναι!!!!!!
λες και θ'αφησει ο Λουκας τη Νορα του και την κορη του στα χερακια του Μπελλου....
ημαρτον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 Empty Απ: Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Νοε 17, 2010 1:37 pm

Mην κανετε ετσι καλε! Razz Φυσικα και δεν υπαρχει τετοια περιπτωση,για να απαντησει στην ερωτηση του δημοσιογραφου το ειπε ο ανθρωπος! Angel

Γιουλη σ'ευχαριστουμε! ;D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 Empty Απ: Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Νοε 17, 2010 1:42 pm


Χαλαρώστε κορίτσια δεν πιστεύω οτι μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο
Αλλά κι αν ακόμη γίνει δείτε το αλλιώς
Εγώ όσο περίμενα απ τη σειρά συγχιζόμουν όταν έβλεπα κουλά το πήρα όμως απόφαση οτι πρόκειται απλά για σαπούνι οπότε απλά γελάω

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 Empty Απ: Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Νοε 17, 2010 1:43 pm

st@cy έγραψε:
giouli_edem έγραψε:

Όσο για την Νόρα, ο ίδιος αναφέρει: “Στη συγκεκριμένη σειρά όλα είναι πιθανά. Η Νόρα είναι μια γυναίκα που ο Μπέλλος είχε ερωτευτεί από την αρχή. Δεν ξέρω τι θα γίνει στο τέλος”.

δεν υπαρχει πραγματικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 191984 Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 191984 Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 191984 Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 191984 Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 191984 Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 191984 οτι να'ναι!!!!!!
λες και θ'αφησει ο Λουκας τη Νορα του και την κορη του στα χερακια του Μπελλου....
ημαρτον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ακριβως!! Με αυτό το πλευρό να κοιμάται ο Μπέλλος!!

Αν και κάπου πάει το μυαλό μου Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 17902 Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 610665
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 Empty Απ: Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010

Δημοσίευση από verile_mistika Τετ Νοε 17, 2010 2:12 pm

Ωραια το ακουσα και αυτο !! Πραγματικα δεν ξερω τι να απαντησω εχω ακουσει τοσα τρελα .. Σιγα μην αφησει Λουκας να γινει κατι τετοιο !!
Αλλα η Νορα προκειμενου να τον αποφυγει την εχω ικανη να φτασει μεχρι εκει ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την verile_mistika στις Τετ Νοε 17, 2010 2:13 pm, 1 φορά
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 Empty Απ: Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010

Δημοσίευση από edem4ever Τετ Νοε 17, 2010 2:13 pm

giouli_edem έγραψε:
Όσο για την Νόρα, ο ίδιος αναφέρει: “Στη συγκεκριμένη σειρά όλα είναι πιθανά. Η Νόρα είναι μια γυναίκα που ο Μπέλλος είχε ερωτευτεί από την αρχή. Δεν ξέρω τι θα γίνει στο τέλος”.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Kotsides Kotsides

Να τον πατησει αυτοκινητο γιατι θα μαθει οτι ο Λουκας αγορασε την Εδεμ και την εκανε δωρο στη Νορα για το γαμο τους! Αυτο να γινει στο τελος!!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 Empty Απ: Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Νοε 17, 2010 2:18 pm

giouli_edem έγραψε:
Όσο για την Νόρα, ο ίδιος αναφέρει: “Στη συγκεκριμένη σειρά όλα είναι πιθανά. Η Νόρα είναι μια γυναίκα που ο Μπέλλος είχε ερωτευτεί από την αρχή. Δεν ξέρω τι θα γίνει στο τέλος”.

Σε αντίθεση με τα ποστ πάνω απο το δικό μου εγω θα σχολιάσω την συγεκριμένη πρόταση λίγο πιο διαφορετικά..

Ευσεβείς πόθοι, άστο κε Καλαθά δεν υπάρχει περίπτωση έπαιξες και έχασες...

Ευχαριστούμε Γιούλη
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 Empty Απ: Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τετ Νοε 17, 2010 2:41 pm

Κοντα τα χερια σου απο την οικογενεια Βενετη Μπελλο μην στα κοψω
fight xastouki gmt Grrr
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 Empty Απ: Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010

Δημοσίευση από anneliz_333 Τετ Νοε 17, 2010 3:19 pm

αυτο μας ελειπε τωρα..να δουμε την νορα με τον μητσουλα..τους βλεπουμε χωρια και αγανακτουμε..τωρα αν παει με τον μητσουλα θα αρχισουμε να σπαμε και πραγματα μου φαινεται... Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 951175 Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 102533 ευχαριστουμε γιουλη!!!!!
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010 Empty Απ: Σ. Καλαθάς στο TLIFE: “Έρχονται πολλές εξελίξεις στα Μυστικά της Εδέμ” - 17/11/2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Νοε 18, 2010 5:33 pm

Είπαμε να προχωρησει η σειρά, ανεχτηκαμε να τραβηξουν την ιστορια Λουκά και Νόρας....αν κανει το οτιδηποτε σχετικο ο Μπέλλος θα δείξει πόσο ρολος μπαλαντερ ήταν....οτι δηλαδη μπηκε διχως σκεπτικο και απο χαπατο τον κανουν κ καλα ξυπνιο.....και μπλα μπλα......!
όχι άλλη γελιοποίηση του πιο αγαπημενου ζευγαριου της σειράς!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης