Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποιος γνωστός ηθοποιός δεν «αντέχει» το Big Brother; gossip tv 30/11/2010

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ποιος γνωστός ηθοποιός δεν «αντέχει» το Big Brother; gossip tv 30/11/2010 Empty Ποιος γνωστός ηθοποιός δεν «αντέχει» το Big Brother; gossip tv 30/11/2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Νοε 30, 2010 4:18 pm

Ποιος γνωστός ηθοποιός δεν «αντέχει» το Big Brother;


Αναμφισβήτητα ανήκει στην κατηγορία των πιο γοητευτικών ηθοποιών της γενιάς του. Τα τελευταία δυο χρόνια κρατά πρωταγωνιστικό ρόλο στην πιο πετυχημένη σειρά του Μεγάλου Καναλιού, «Μυστικά της Εδέμ». Ο λόγος για τον Δάνη Κατρανίδη, που λατρεύει την τηλεόραση αλλά μισεί τα ριάλιτι, τύπου Big Brother. «Ένα πράγμα δεν αντέχω να δω με τίποτα, τα ριάλιτι! Δεν μιλάω για τους διαγωνισμούς μαγειρικής ή τραγουδιού, μιλάω για το Big Brother».
Πηγή: veto tv
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος γνωστός ηθοποιός δεν «αντέχει» το Big Brother; gossip tv 30/11/2010 Empty Απ: Ποιος γνωστός ηθοποιός δεν «αντέχει» το Big Brother; gossip tv 30/11/2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Νοε 30, 2010 4:30 pm

Εχει απολυτο δικιο!
Ευχαριστούμε πολυ!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος γνωστός ηθοποιός δεν «αντέχει» το Big Brother; gossip tv 30/11/2010 Empty Απ: Ποιος γνωστός ηθοποιός δεν «αντέχει» το Big Brother; gossip tv 30/11/2010

Δημοσίευση από fay66 Τρι Νοε 30, 2010 6:42 pm

Ε ο άνθρωπος έχει επίπεδο παιδιά!
Χρόνια στο κουρμπέτη , μπορεί και ξεχωρίζει τα καλά από τα σκουπίδια.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος γνωστός ηθοποιός δεν «αντέχει» το Big Brother; gossip tv 30/11/2010 Empty Απ: Ποιος γνωστός ηθοποιός δεν «αντέχει» το Big Brother; gossip tv 30/11/2010

Δημοσίευση από dadela Τρι Νοε 30, 2010 9:07 pm

Σωστός!!! Agree
dadela
dadela
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens
Ασχολίες : Κοιτάω τον ουρανό γιατί όπου να ναι θα πέσει στο κεφάλι μου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος γνωστός ηθοποιός δεν «αντέχει» το Big Brother; gossip tv 30/11/2010 Empty Απ: Ποιος γνωστός ηθοποιός δεν «αντέχει» το Big Brother; gossip tv 30/11/2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Τρι Νοε 30, 2010 9:35 pm

Κ εγω Κ εγω!!!
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης