Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

+13
madolato
Moonstone
Morena
Mafalda
sifantid
Kika
aggeliki
jim7
Doris_
evanna
konstantina
KatsaroYpotheto
Clarabelle
17 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 7 ]
Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap57%Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 57% 
[ 13 ]
Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 2 ]
Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 23
 
 

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Σεπ 24, 2009 8:11 pm

Kika έγραψε:Το να λες ότι αγαπάς κάποιον, μικρή σημασία έχει από μόνο του. Το θέμα είναι να τον αγαπάς και με τις πράξεις.
Κι ο Μάνος, μέχρι τώρα, αγαπάει την Εύα μόνο στα λόγια. Έχει πολύ δρόμο ακόμα μπροστά του, για να νιώσει πραγματικά στο πετσί του, το πόσο πολυσύνθετο είναι να αγαπάς κάποιον. Την χρειάζεται αυτή την διαδρομή που αναφέρεις Clarabelle. Αν δεν την διανύσει κι αν η Εύα τον συγχωρήσει με την ίδια ευκολία που τον συγχωρούσε πάντα, θα πέφτει και θα ξαναπέφτει στα ίδια λάθη.


Συμφωνώ απόλυτα Κικα.
Ο Μάνος μέχρι τώρα μόνο λόγια είναι.
Ακόμη και τώρα που έχει χάσει τον όμιλο, που υποτίθεται έχει πάρει σκληρό μάθημα, αντιδρά με τον ίδιο τρόπο.
Αυτός είναι ο λόγος που χθες έγραψα οτι παθαίνει αλλά δεν μαθαίνει.
Έχει πολύ δρόμο ακόμη. Θέλω να δω πράξεις και όχι λόγια. Και όχι μόνο απέναντι στο αντικείμενο του πόθου του, αλλά απέναντι στους δικούς του ανθρώπους γενικά. Πρέπει να αλλάξει αντίληψη ζωής.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από Kika Πεμ Σεπ 24, 2009 8:42 pm

Μπορεί να ακούγεται κοινότυπο και κάπως σαν ψυχανάλυση της δεκάρας, αλλά ο Μάνος έχει ανάγκη να γνωρίσει πραγματικά τον εαυτό του. Έχει ανάγκη να γνωρίσει ποιός πραγματικά είναι κι όχι ποιόν έπλασε και του σύστησε ο πατέρας του, που ήταν και η κυριότερη επιροή και το ισχυρότερο πρότυπο που είχε ως παιδί. Από τότε, μέχρι σήμερα, ο Μάνος ακολουθεί πιστά τα βήματα του. Αν δεν χαράξει την δική του διαδρομή, δύσκολα θα καταφέρει να βαδίσει σε κοινά μονοπάτια με την Εύα.
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Σεπ 24, 2009 8:45 pm

Kika έγραψε:Μπορεί να ακούγεται κοινότυπο και κάπως σαν ψυχανάλυση της δεκάρας, αλλά ο Μάνος έχει ανάγκη να γνωρίσει πραγματικά τον εαυτό του. Έχει ανάγκη να γνωρίσει ποιός πραγματικά είναι κι όχι ποιόν έπλασε και του σύστησε ο πατέρας του, που ήταν και η κυριότερη επιροή και το ισχυρότερο πρότυπο που είχε ως παιδί. Από τότε, μέχρι σήμερα, ο Μάνος ακολουθεί πιστά τα βήματα του. Αν δεν χαράξει την δική του διαδρομή, δύσκολα θα καταφέρει να βαδίσει σε κοινά μονοπάτια με την Εύα.


Λέμε ακριβώς τα ίδια πράγματα με άλλα λόγια. Συμφωνώ.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από Mafalda Πεμ Σεπ 24, 2009 8:49 pm

Τα επεισόδια πηγαινουν αποτο καλό στο καλύτερο

Η πρώτη σκηνή του Στέφανου με τη μητέρα του μου φάνηκε καταπληκτική
Ή σημερινή συγκλονιστική , πραγματικά με συγκίνησε πολύ Snif
και πιστεύω ότι αληθινά αγαπάει την Ευα ,γιατι με τιποτα δεν θα έλεγε ψεματα στη μητέρα του

Ολα τα λεφτά όμως ήταν η Νόρα :wink2: :wink2: Βρε βρε βρε ποναει το δοντακι μας και δεν το είχαμε καταλαβει : juhu : super εξελιξεις

Για το Μάνο δε λεω τίποτα ,γιατι έχει πολυυυυυ δρόμο μπροστά για να ξανακερδίσει την Ευα -Υπομονή έχουμε
:silent:
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Σεπ 24, 2009 8:55 pm

Η πρώτη σκηνή του Στέφανου με τη μητέρα του μου φάνηκε καταπληκτική
Ή σημερινή συγκλονιστική , πραγματικά με συγκίνησε πολύ Snif
και πιστεύω ότι αληθινά αγαπάει την Ευα ,γιατι με τιποτα δεν θα έλεγε ψεματα στη μητέρα του


Εκπληκτική σκηνή φορτισμένη με συναισθήματα. Έλιωσα

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από Mafalda Πεμ Σεπ 24, 2009 8:59 pm

Εκπληκτική σκηνή φορτισμένη με συναισθήματα. Έλιωσα

[/font][/size][/b][/color][/quote]

εμοιαζε τόσο αληθινή 😢 μας καταράκωσε ο Σταυρου Love! : respect :
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από Mafalda Πεμ Σεπ 24, 2009 9:01 pm

Συνεχεια λαθος κάνω με το quote - πως μπαινει σωστα πανάθεμά το ???
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από Kika Πεμ Σεπ 24, 2009 9:02 pm

Mafalda έγραψε:Τα επεισόδια πηγαινουν αποτο καλό στο καλύτερο

Η πρώτη σκηνή του Στέφανου με τη μητέρα του μου φάνηκε καταπληκτική
Ή σημερινή συγκλονιστική , πραγματικά με συγκίνησε πολύ Snif
και πιστεύω ότι αληθινά αγαπάει την Ευα ,γιατι με τιποτα δεν θα έλεγε ψεματα στη μητέρα του

Ολα τα λεφτά όμως ήταν η Νόρα :wink2: :wink2: Βρε βρε βρε ποναει το δοντακι μας και δεν το είχαμε καταλαβει : juhu : super εξελιξεις

Για το Μάνο δε λεω τίποτα ,γιατι έχει πολυυυυυ δρόμο μπροστά για να ξανακερδίσει την Ευα -Υπομονή έχουμε
:silent:

Το μόνο καλό που έκανε το ανεκδιήγητο ντουέτο, είναι που ξύπνησε το τερατάκι της ζήλιας στη Νόρα! Καιρός είναι να κόψει πασιέντζες και τένις και να πάει σε κανέναν οδοντίατρο για να το δοντάκι που αναφέρεις!
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Σεπ 24, 2009 9:03 pm


πατάς στην αρχή και στο τέλος quote και βάζεις στη μέση ότι θέλεις να παραθέσεις

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Σεπ 24, 2009 9:05 pm


Καλέ τι οδοντίατρο.
Κανονικό τσεκαπ χρειάζεται της ανέβηκε η πίεση σήμερα

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από Mafalda Πεμ Σεπ 24, 2009 9:05 pm

Kika έγραψε:
Mafalda έγραψε:Τα επεισόδια πηγαινουν αποτο καλό στο καλύτερο

Η πρώτη σκηνή του Στέφανου με τη μητέρα του μου φάνηκε καταπληκτική
Ή σημερινή συγκλονιστική , πραγματικά με συγκίνησε πολύ Snif
και πιστεύω ότι αληθινά αγαπάει την Ευα ,γιατι με τιποτα δεν θα έλεγε ψεματα στη μητέρα του

Ολα τα λεφτά όμως ήταν η Νόρα :wink2: :wink2: Βρε βρε βρε ποναει το δοντακι μας και δεν το είχαμε καταλαβει : juhu : super εξελιξεις

Για το Μάνο δε λεω τίποτα ,γιατι έχει πολυυυυυ δρόμο μπροστά για να ξανακερδίσει την Ευα -Υπομονή έχουμε
:silent:

Το μόνο καλό που έκανε το ανεκδιήγητο ντουέτο, είναι που ξύπνησε το τερατάκι της ζήλιας στη Νόρα! Καιρός είναι να κόψει πασιέντζες και τένις και να πάει σε κανέναν οδοντίατρο για να το δοντάκι που αναφέρεις!




ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ Klap Για να τη δω τωρα τη Νορουλα μας , να βλεπει τον Λουκά να της φευγει μέσα απ τα χέρια της slap
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Σεπ 24, 2009 9:09 pm

Mafalda έγραψε:
Kika έγραψε:
Mafalda έγραψε:Τα επεισόδια πηγαινουν αποτο καλό στο καλύτερο

Η πρώτη σκηνή του Στέφανου με τη μητέρα του μου φάνηκε καταπληκτική
Ή σημερινή συγκλονιστική , πραγματικά με συγκίνησε πολύ Snif
και πιστεύω ότι αληθινά αγαπάει την Ευα ,γιατι με τιποτα δεν θα έλεγε ψεματα στη μητέρα του

Ολα τα λεφτά όμως ήταν η Νόρα Βρε βρε βρε ποναει το δοντακι μας και δεν το είχαμε καταλαβει : juhu : super εξελιξεις

Για το Μάνο δε λεω τίποτα ,γιατι έχει πολυυυυυ δρόμο μπροστά για να ξανακερδίσει την Ευα -Υπομονή έχουμε
:silent:

Το μόνο καλό που έκανε το ανεκδιήγητο ντουέτο, είναι που ξύπνησε το τερατάκι της ζήλιας στη Νόρα! Καιρός είναι να κόψει πασιέντζες και τένις και να πάει σε κανέναν οδοντίατρο για να το δοντάκι που αναφέρεις!




ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ Klap Για να τη δω τωρα τη Νορουλα μας , να βλεπει τον Λουκά να της φευγει μέσα απ τα χέρια της slap
Agree
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από Kika Πεμ Σεπ 24, 2009 9:11 pm

Έτσι..έτσι.. Πάντως, ίσως τελικά ο Λουκάς πρέπει να το ζήσει όλο αυτό με την Νταίζη, για να του φύγει το απωθημένο του.
Λέω εγώ τώρα. Γιατί δεν νομίζω ότι την αγαπάει. Δεν νομίζω ότι ο Λουκάς μπορεί να συνυπάρξει για καιρό, με μιά γυναίκα που δεν την σέβεται καθόλου. Και δεν τον σέβεται κι αυτή. Καλό το πάθος και ο έρωτας, αλλά αρκούν για μιά ουσιαστική σχέση? Δεν αρκούν..
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από Mafalda Πεμ Σεπ 24, 2009 9:13 pm

Kika έγραψε:Έτσι..έτσι.. Πάντως, ίσως τελικά ο Λουκάς πρέπει να το ζήσει όλο αυτό με την Νταίζη, για να του φύγει το απωθημένο του. Λέω εγώ τώρα. Γιατί δεν νομίζω ότι την αγαπάει. Δεν νομίζω ότι ο Λουκάς μπορεί
να συνυπάρξει για καιρό, με μιά γυναίκα που δεν την σέβεται καθόλου. Και δεν τον σέβεται κι αυτή. Καλό το πάθος και ο έρωτας, αλλά αρκούν για μιά ουσιαστική σχέση? Δεν αρκούν..

Agree πιστευω θα περασει κι αυτός μια φαση με τη Νταίζη για να συνειδητοποιήσει ότι αγαπαει τη Νορα
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Σεπ 24, 2009 9:20 pm

Mafalda έγραψε:
Kika έγραψε:Έτσι..έτσι.. Πάντως, ίσως τελικά ο Λουκάς πρέπει να το ζήσει όλο αυτό με την Νταίζη, για να του φύγει το απωθημένο του. Λέω εγώ τώρα. Γιατί δεν νομίζω ότι την αγαπάει. Δεν νομίζω ότι ο Λουκάς μπορεί
να συνυπάρξει για καιρό, με μιά γυναίκα που δεν την σέβεται καθόλου. Και δεν τον σέβεται κι αυτή. Καλό το πάθος και ο έρωτας, αλλά αρκούν για μιά ουσιαστική σχέση? Δεν αρκούν..

Agree πιστευω θα περασει κι αυτός μια φαση με τη Νταίζη για να συνειδητοποιήσει ότι αγαπαει τη Νορα
Θα περάσει μια φάση με την Νταίζη σίγουρα! Είδα ένα βιντεάκι με backstage από τα επόμενα επεισόδια όπου η Νόρα λέει στο Λουκά ότι υπερασπίζεται την καλή του και εκείνος κάποια στιγμή της λέει να υποστηρίζει τις επιλογές του, οπότε μάλλον κάτι θα παιχτεί μεταξύ Λουκά-Νταίζης! gmt Φυσικά η Νόρα σκάει από τη ζήλια!!! Love
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από Morena Πεμ Σεπ 24, 2009 9:28 pm

Παιδιά πολύ ωραίο το σημερινό επεισόδιο και η σκηνή αναδρομής του Λουκά με τη Νταίζη με συγκίνησε απίστευτα!!!Το τραγούδι λέγεται εισιτήριο στην τσέπη σε στίχους Ηλία Κατσούλη και μουσικη Παντελή Θαλασσινού!!!Άραγε η Εύα γνωρίζει την ύπαρξη της μανούλας του Στέφανου??
Morena
Morena
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ζωγράφου, Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από Moonstone Πεμ Σεπ 24, 2009 10:55 pm

Μου άρεσε:

Ο Σταύρου σήμερα έκανε πολύ καλή ερμηνεία στη σκηνή με τη Μητέρα του, πραγματικά συγκίνησε.
Ο Μάνος με την Εύα πάντα και παντού, αυτή είναι χημεία, αυτό το "μεταξύ τους" δεν αλλάζεται με τίποτα.
Το φλας μπακ του Λουκά μας βοήθησε λίγο να δούμε τι σχέση είχαν με την Νταίζη και πως αγαπιούνταν κάποια στιγμή.

Δεν μου άρεσε:

Ο Γάκης "Οδυσσέας", είχε υποτονικό παίξιμο, δεν μου άρεσε καθόλου, τον είδα πολύ "ψεύτικο".
Moonstone
Moonstone
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Σεπ 24, 2009 10:59 pm

Moonstone έγραψε:Μου άρεσε:

Ο Σταύρου σήμερα έκανε πολύ καλή ερμηνεία στη σκηνή με τη Μητέρα του, πραγματικά συγκίνησε.
Ο Μάνος με την Εύα πάντα και παντού, αυτή είναι χημεία, αυτό το "μεταξύ τους" δεν αλλάζεται με τίποτα.
Το φλας μπακ του Λουκά μας βοήθησε λίγο να δούμε τι σχέση είχαν με την Νταίζη και πως αγαπιούνταν κάποια στιγμή.

Δεν μου άρεσε:

Ο Γάκης "Οδυσσέας", είχε υποτονικό παίξιμο, δεν μου άρεσε καθόλου, τον είδα πολύ "ψεύτικο".


Συμφωνώ. Κανένας μας δεν το σχολίασε αλλά πράγματι σήμερα ο Οδυσσέας δεν έπειθε.
Ενώ παλιότερα έδεναν σαν ζευγάρι σήμερα ήταν ''λίγος''.


Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από madolato Πεμ Σεπ 24, 2009 11:55 pm

Δεν παίζω! Μέχρι να δω κι εγώ το επεισόδιο, τα 'χετε ήδη πει όλα και δε μου αρέσει να επαναλαμβάνω τα προηγούμενα! Αδικία! Razz
Τελοσπάντων, θα πρωτοτυπήσω λέγοντας ότι η ερμηνεία του Σταύρου δεν μου αρέσει. Νομίζω ότι βλέπω μια κακή επανάληψη του Στράτου.
Ο Μάνος πιστεύω ότι έχει αρχίσει και μαθαίνει. Ο παλιός Μάνος, αν δεν τον ήθελε η Εύα τόσους μήνες, θα είχε ήδη αρχίσει τις κρούσεις στη Μελίτα. Είναι νωρίς ακόμα βέβαια, αλλά μου δίνει την εντύπωση ότι σκέφτεται να αφήσει τους εγωισμούς κατά μέρος.
Τρελλαίνομαι με την εξέλιξη της σχέσης του αγαπημένου μας δικηγορικού διδύμου, αλλά ρε παιδιά, δεν ήταν λίγο απότομη αυτή η μεταστροφή; Από την άλλη πάλι, ένα χρόνο το περιμέναμε. Και πολύ άργησε! Razz
'Οσο κι αν δε θέλω να το παραδεχτώ, το ντουετάκι Νταίζη-Λουκάς ήταν πολύ πετυχημένο --μουσικά εννοώ! Καλά, και όχι μόνο. Τη βρήκα πολύ γλυκιά τη σκηνή. Μπορώ να έχω μία και με Νόρα τώρα; Razz

Α! Ξέχασα να πω για τον Οδυσσέα! Αλλά τι να πω και γι' αυτόν το φτωχό; Είναι ο πιο αδύναμος κρίκος... (δε συνεχίζω τη φράση, έχουμε και ανήλικα. Razz ) Μήπως πρέπει να ξεσπαθώσει κι αυτός κάποια στιγμή; Πολύ στωικά τα δέχεται όλα...
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Παρ Σεπ 25, 2009 7:52 am

Εχτες το επεισοδιο ηταν ολα τα λεφτα...

στεφανος με την μητερα του τελεια σκηνη και ποσο τελεια παιζει την μητερα του..δε υπαρχει ειχα ανατριχιασει ολοκληρη και εκλαιγα μαζι με το στεφανο...

σκηνη ευας μαριλια και χηναρη μου αρεσε παρα πολυ..και η μαριλια που απο τρακ τα παντα τα κοιτουσε σα μωρο παιδι ολα να τα δει να τα επεξεργαστει και φυσικα η αποδοχη της ευας διπλα της...

μανος ευα....ετσι ετσι..τωρα που πονας μανωλακη μουυυ ειναι αργα τωρααα τελος...η ευα πρωτα θα σε εκδικηθει και μετα θα σου δειξει ποσο σε λατρευειιι αφου πρωτα εχει αλλαξει εχει καταλαβει και να εκτιμας πανω απο ολα ...

μου αρεσε η σκηνη λουκα με νταιζη το τραγουδι δε υπαρχει και φυσικα το εχω για ηχο κλησης φωναρες μου αρεσε πολυ..αν και θα το ηθελα σε πιο αποσταση βρε παιδι μου πολυ κοντα και υπαρχει και γριπη και να μη ακουγα γκρρ και τα ηχητικα ματσ μουτσ καλα θα τανε....

και τελος νορα λουκας ...χιχι α ρε λουκα τι εισαι σφαζονται κοριτσια στη αγκαλια σου.........νορακι η λαμαρινα τεραστια...........ζηλευει τρελααααα τρελααααα εκεινος μπερδεμενος αλλα τη νορα του απο κοντα...

νταιζη απαπα μια ειρωνεια ενα πραμα.....συγνωμη ποσο κι αλλο κακια θα γινει????

οδυσεας ποσο χαλια και αλλο θα παιζει πολυ χλιαρος ακομα και στις σκηνες που θελουν εντασηηηηη
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Σεπ 25, 2009 10:07 am

Να πω κι εγώ για το επεισόδιο λοιπόν.
Στέφανος - μητέρα του: πολύ συγκίνηση στο παίξιμο του, ειδικά όταν έκλαιγε και τον πήρε τηλ. η Εύα και της μιλούσε και έτρεχε το δάκρυ ....
Η Εύα μου άρεσε πάλι όπως πάντα και ειδικά όταν χάρηκε που τη δέχτηκε η Μαρίλια πίσω στο σπίτι !
Το flashback Λουκάς-Νταίζη πολύ ωραίο όσο και να μην συμπαθούμε την Νταίζη ! Είδαμε όμως πόσο γλυκός είναι ο Λουκάς όταν είναι ερωτευμένος ......
Η Νταίζη μου άρεσε σε ερμηνία στον τσακωμό της με τον Οδυσσέα (αυτή η ειρωνία της πάει πολύ) αλλά και στο "ξεκατίνιασμα" με τη Νόρα ! Χι,χι !
Ο Οδυσσέας χάλια ερμηνευτικά .... πολύ κρύος ! Ακόμα και όταν μαλώνει με την Νταίζη για το παιδί του, δε βγάζει καθόλου νεύρο !
Και τέλος, τί να πω για Λουκά - Νόρα ??
Όλο το επεισόδιο ήταν της Νόρας χτες νομίζω !! ΘΕΑ στο παίξιμο της, η ζήλια της ήταν πολύ αληθοφανής , απλά κι εμένα με παραξένεψε πώς δεν αναρωτήθηκε καθόλου ο Λουκάς γιατί αντιδρά η "κολλητή του" τόσο έντονα !! Φυσικά και τον νοιάζεται και τον αγαπάει πολύ αλλά αυτή η αντίδραση δεν ήταν "φιλική" .... Αυτά ....
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από sketi_omorfia Παρ Σεπ 25, 2009 10:24 am

giouli_edem έγραψε:Όλο το επεισόδιο ήταν της Νόρας χτες νομίζω !! ΘΕΑ στο παίξιμο της, η ζήλια της ήταν πολύ αληθοφανής , απλά κι εμένα με παραξένεψε πώς δεν αναρωτήθηκε καθόλου ο Λουκάς γιατί αντιδρά η "κολλητή του" τόσο έντονα !! Φυσικά και τον νοιάζεται και τον αγαπάει πολύ αλλά αυτή η αντίδραση δεν ήταν "φιλική" .... Αυτά ....

Εδω η Νορα δεν καταλαβε καλα καλα γιατι το εκανε !! Θα το καταλαβει ο Λουκακος που ως αντρας ειναι και λιγο πιο αργοστροφος? Τα παιδια αγαπιουνται, απλα δεν το ξερουν ακομα ...
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Σεπ 25, 2009 10:29 am

Aς πω κι εγώ τη γνώμη μου έστω και καθυστερημένα (θα τις κόψω τις εξόδους μου φαίνεται!)



Moonstone έγραψε:
Ο Γάκης "Οδυσσέας", είχε υποτονικό παίξιμο, δεν μου άρεσε καθόλου, τον είδα πολύ "ψεύτικο".

Συμφωνώ και είναι κάτι που το σχολίασα εκείνη την ώρα που έβλεπα το επεισόδιο.. Λαπάς... εκτός αν αυτό θέλουν να περάσουν τι να πω...


Kika έγραψε:Για το ντουέτο, κανένα σχόλιο? Μην πω εγώ.. Προσπαθώ να συνέλθω απο το σοκ! Αααα..πα..πα.. vomit

Αυτό vomit αυτό : curse : και αυτό Grrr νομίζω περιγράφουν άριστα τα συναισθήματά μου! Εκτός του ότι απεχθάνομαι βαθύτατα το τραγούδι "Το εισιτήριο" του Θαλασσινού (για προσωπικούς λόγους), όσο την έβλεπα στην αγκαλιά του Λουκάκου μου τόσο φούντωνα!!!

Η μάχη νταλικιέρης - μπουζουξου ήταν όλα τα λεφτά!!! Η Νόρα και ο Λουκάς συνεχίζουν να μας προσφέρουν σκηνές άφθονου γέλιου οφείλω να ομολογήσω!!!

Από εκεί και πέρα συμφωνώ ότι η Νόρα τα έχει παίξει γιατί της βγήκε το συναίσθημα αλλά κάθε σωστός φίλος θα συμπεριφερόταν το ίδιο άσχημα! ΑΠΑΝΩ ΤΗΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!

Κατά τα άλλα με κάλυψαν τα προηγούμενα ποστ! Ο Στέφανος είναι απλά γλύκας! Και ο Μάνος δεν μπορούμε να είμαστε και σίγουροι αν θέλει την Εύα η το 3% (κάπου το έχω ξαναδει το εργακι χιχι)
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από sketi_omorfia Παρ Σεπ 25, 2009 10:34 am

Να πω αλλη μια κακιουλα?

Οταν μιλουσαν η Νορα με το Λουκα στο γραφειο τους, η Νορα ανεβασε το ποδι της πανω στο γραφειο. Φορουσε παπουτσι πεδιλο με φελο απο κατω. Ο Λουκας την αφηνει να παει να βρει τον Οδυσσεα. Οταν επιστρεφει στο γραφειο, η Νορα ειναι ακομα εκει με τα ιδια ρουχα αλλα διαφορετικα παπουτσια !! Μαυρα, κλειστα, χωρις φελο ...

:twisted:
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Έπεισόδιο : 202 Ημερομηνία : 24 - 09 - 2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Σεπ 25, 2009 10:54 am

sketi_omorfia έγραψε:Να πω αλλη μια κακιουλα?

Οταν μιλουσαν η Νορα με το Λουκα στο γραφειο τους, η Νορα ανεβασε το ποδι της πανω στο γραφειο. Φορουσε παπουτσι πεδιλο με φελο απο κατω. Ο Λουκας την αφηνει να παει να βρει τον Οδυσσεα. Οταν επιστρεφει στο γραφειο, η Νορα ειναι ακομα εκει με τα ιδια ρουχα αλλα διαφορετικα παπουτσια !! Μαυρα, κλειστα, χωρις φελο ...

:twisted:

Αααα έχεις σοβαρό θέμα με τα παπούτσια εσύ! gelio
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης