Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 498 - Ημερομηνία 4/2/2011

+13
naive7
lizzie
sifantid
soso
rachel
fay66
Foulitsa
nefelik
edem4ever
nikidanis
Καρ-Mik
ειρηνη7
KatsaroYpotheto
17 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 498 - Ημερομηνία 4/2/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 498 - Ημερομηνία 4/2/2011

Δημοσίευση από naive7 Τετ Ιαν 19, 2011 12:35 am

[quote="Καρ-Mik"]
KatsaroYpotheto έγραψε:[font=Comic Sans Ms][color=#ff3355][size=16]
Ω πα - ω πα ! Εδω έχει ζουμί η υπόθεση...
• Εδωσε ο Στέφανος πλαστούς πίνακες στην Ερη?
• Εδωσε η Ερη πλαστούς πίνακες στην Νταίζη?
• Δεν είναι πλαστοί οι πίνακες και κάνει παιχνίδι ο Ρούσσος?
• Απο που και ως που ο Ρούσσος ξέρει να ξεχωρίζει πλαστούς ή μη?

Καλά με την τελευταία ερώτηση-κόλαφο απλά πέθανα βρε συ Καρ-Μικ. Το έχω κι εγώ απορία πάντως. Και σκέφτηκα μήπως δεν τους ξεχώρισε ο Ρούσσος, απλά μάλλον θα κατάλαβε ότι αυτοί οι πίνακες είναι του συγχωρεμένου, του αρτίστα, που τον έβαζαν να φτιάχνει πλαστούς.
naive7
naive7
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 498 - Ημερομηνία 4/2/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 498 - Ημερομηνία 4/2/2011

Δημοσίευση από verile_mistika Τετ Ιαν 19, 2011 3:11 pm

Καλα αν πιστευει οτι η Μελιτα εκανε κανενα αλμα ετσι ειναι για πολλα xastouki
Οτι θα τρεχαμε ολοι να κρυφτουμε απο το Μπελλο .ΕΕΕΕΕ οχι αυτο δεν το περιμενα ..

Συμφωνω για τον Πετρο ..

Καλα γελιο που εχω ριξει ...
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 498 - Ημερομηνία 4/2/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 498 - Ημερομηνία 4/2/2011

Δημοσίευση από loukanorofan Τετ Ιαν 19, 2011 4:43 pm

Πιστευω οτι τη δουλευει ο Ρουσσος....
(σκεφτηκα μηπως υπαρχει περιπτωση να εχει δωσει η Εριεττα εκουσια πλαστους πινακες... επιτηδες... να της την εχει φερει δηλαδη εκεινη... αλλα δε νομιζω....
κ γιατι να της το πει ο Ρουσσος? για να τσακωθουν η Νταιζη με την Εριεττα, κ η Εριεττα με το Στεφανο? δεν στεκει... κ σιγα μην καθοταν ο Ρουσσος να ασχοληθει με το αν τη δουλευουν ή οχι... απο τους πρωτους θα τη δουλευε..... )

ερωτηση κρισεως για αλλο θεμα..: ειναι η περιληψη για τις 4/2 κ ακομα ουτε η παραμικρη αναφορα για το γαμο Λουκα-Νορας... δεν ειχε γραφτει οτι θα γινοταν αρχες Φεβρουαριου..? scratch

loukanorofan
loukanorofan
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στον κοσμο μου...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 498 - Ημερομηνία 4/2/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 498 - Ημερομηνία 4/2/2011

Δημοσίευση από Dimitraaa Τετ Ιαν 19, 2011 7:38 pm

Εγώ πάντως έχω να πω ότι εξακολουθώ να μη βλέπω στις περιλήψεις τίποτα για τον υποτιθέμενο γάμο Λουκά - Νόρας.. ο οποίος σύμφωνα με το tv zapping θα γίνει αρχές φλεβάρη.. δηλαδή σε 1 μέρα θα το αποφασίσουν και την άλλη θα παντρευτούν ? Δεν εξηγείται αλλιώς! Εκτός αν δεν μας το λένε οι περιλήψεις και καλά για έκπληξη.....
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 498 - Ημερομηνία 4/2/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 498 - Ημερομηνία 4/2/2011

Δημοσίευση από marakii Κυρ Ιαν 30, 2011 8:58 pm

Καλέ η Νταίζη γιατί παραπονιόταν πως κανείς δεν την αγαπά , κανείς δεν τη νοιαζεται ....έτρε3αν όλοι να τη βοηθήσουν Επεισόδιο 498 - Ημερομηνία 4/2/2011 - Σελίδα 2 191984 (δεν 3έρω τι να πω , μπορεί να έχουν και πλάκα οι σκηνές αυτές.....)
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 498 - Ημερομηνία 4/2/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 498 - Ημερομηνία 4/2/2011

Δημοσίευση από fay66 Παρ Φεβ 04, 2011 1:51 pm

Αν δεν κανω λαθος πρεπει απόψε η Νόρα και ο Λουκάς να μαθαίνουν το φύλο του παιδιού. Ίσως αυτή τη σκηνή δείχνει στα προσεχώς .Και αν ψυλλιάζομαι καλά μπορεί και να πουν ότι είναι αγόρι μόνο και μόνο να αρχίσει ο Νικόλας το δούλεμα και μόλις ξεφουρνίσουν ότι είναι κοριτσάκι να πάρει το αίμα του πίσω ο Λουκάς από τον ταρίφα. Αλλά δεν αποκλείεται να μπει μέσα στο σπίτι της Δάφνης με το χαζοχαρούμενο ύφος του χαζομπαμπά οπότε πάει ο Νικολάκης , τέρμα το δούλεμα.
Ας δούμε τουλάχιστον αυτό , γιατί πλέον βαρέθηκα με την Νταιζομπελλιλιάδα που ζούμε και κυρίως με την αγιοποίηση της Νταίζης.
Πόσο πάτο θα φτάσουμε εδώ , δεν ξέρω.Αλλά προβλέπεται βαθύ και σκοτεινό γεμάτο μύκητες, μούχλα και υγρασία!!!!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης