Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

+36
st@cy
aggeliki
edem4ever
ellie
verile_mistika
pasxalitsa
nikidanis
eirinipapei
rachel
almaresi
nefelik
fantina
KatsaroYpotheto
rodoula14
Cancoon
sarita
FieryRed
tzibirdika
naive7
Ezantakou
Lyn
fay66
kapetanissa
evanna
afroditi_norakii
fay
marakii
evaki16
Foulitsa
pruedens
gxnel
soso
ntina fan
Καρ-Mik
Caroline
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap9%Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap26%Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 26% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap23%Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 23% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap34%Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 34% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap3%Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 65
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Ιαν 21, 2011 2:44 pm

"Κοκορακακικιστικικακα"


Μπεκελλοκος-Νταικαιζηκη

Τι γελιο εριξα Θεε μου με τους και πολιτισμενους και ανθρωπους (Θεα η Αντιγονη!) δε λεγεται!!! lmao Ηθελα να ξερα η Νταιζη εχει τρομοκρατηθει τωρα, τρεμαι για τη ζωη της ας πουμε...; ΤΟ ανεκδοτο βεβαια της ημερας ηταν οτι ο Μπελος της ερωτευτηκε τελικα την Νορα... Το τσαμενο μωρε και του το χαλασε ο Λουκας! (Παλι καλα!)


Νοκορακα-Λουκουκακας

Εβγαλε κανεις νοημα στην πρωτη σκηνη, αλλα λεει η θεια μου αλλα ακουν τα αφτια μου και τελικα αλλα λογια να αγαπιομαστε! imarton
Τη μανουλα την βλεπω να ερχεται οσονουπω να μας επισκεφτει (οχι δεν ειμαι η Πυθια) και με τις μπομπονιερες και με την κουνια! Για την κουνια μηπως να κανατε απο μονοι σας μια ερευνα αγορας, ετσι για το γ@μωτο ρε παιδι μου!
Μου αρεσε πολυ μου του φορεσε το παλτο και το γυρισε σε αγκαλια! inlove


Μεκελικιτακα

"Μη με ρωτας τωρα τετοια πραγματα" υπεθεσα κι εγω η αφελης οτι θα τη ρωτησε καμια μπουρδα η Αμαλια γιάυτο τα πηρε η Μελιτουλα που να φανταστω καλε οτι ρωτησε τι να μαγειρεψει; wall
Αμ το αλλο που αν δεν μπορουν οι ερμοι οι γονεις να την βοηθησουν να σηκωθουν να φυγουν... Μπραααβο Μελιτα! Σε περιπτωση που ο Στεφανος μπει ισοβια -λεμε τωρα- ποιος θα ειναι ο χρονος προβολης της Μελιτας, να ξερω αν με συμφερει, αν ειναι να τρωμε το μισο επεισοδιο στα επισκεπτηρια, καναπες και παλι καναπες!


Εκερικιεκεττακα

Πηγε στη νυφη της να μαθει νεωτερα! Ρωτησε πρωτα για το Λευτερη και τη Δαφνη και μετα τολμησε -ετσι μου φανηκε- να ρωτησει και για το Στεφανο! Εκει που λες να παω κανπου να πω τον πονο μου ερχεται ο αλλος και εχει μεγαλυτερο! Η Νταιζη καλε! lmao Δε μπορουσα να σταματησω να γελαω! Εριεττα μου τι να κανουμε δεν ειναι τελειος ο αδερφουλης σου εχει κι ενα ανηψακι με μανουλα την Νταιζη (η μανουλα ειναι το θεμα οχι το παιδακι!)
Ωραια ομως δεν μπορω να πω ας ειναι ελευθερος κι ας ειναι με τη Μελιτα! : respect :


Εκευακα

Αφου επεισε τον Ηλια να ακολουθησει την Αγγελα για να ξεκουραστει εμεινε στο νοσοκομειο ολο το βραδυ, δεν εφυγε ουτε οταν πηγε η Μελιτα να την αντικαταστησει! Κι εκει που λες ενταξει θα θα το καταπιω, ειναι και οι δυο στον ιδιο χωρο και αγωνιουν για τη Δαφνη ακουω την γυναικα η οποια εχει τη φιλη της στο χειρουργειο και κινδυνευει να μεινει αναπηρη, εχει τον φιλο της να χαροπαλευει και τον πατερα του παιδιου της ενα βημα πριν τη φυλακη να παρηγορει τη γκομενα του πρωην της γιατι φοβαται μηπως μπει φυλακη... Kotsides Kotsides δεν ηξερα που να παω να κρυφτω, απο που να πηδηξω.... Αναγουλιασα!


Στεκαφακανοκος

Μπορει καποιος να που με τι ειδους επιχειρησεις ασχολειται ο Στεφανος Καρταλης; Ο επιχειρηματιας! Τελικα το μπουζουριασανε το παλικαρι οϊμε, σπασε καρδια μου, τι πονος τι πονος! Η Εριεττα το δεχτηκε ως αναμενομενο γεγονος, η Ευα δηλωσε δημοσια την συμπαρασταση της και η Μελιτα κλαιει τη μοιρα της! Η Αντιγονη θεωρει οτι ο γιος της πληρωνει τα λαθη της... Για τα δικα του να απευθυνθουμε στον Αγγελο;


Δακαφνηκη-Νικικοκολακας

Φοβαται μωλε και ανησυχει, τι γλυκα που ηταν! Ηθελα να βαλω τα κλαματα με το Νικολα να κραταει το χερι της Δαφνης και να θυμαται το τραπεζι στην κατασκηνωση, καπου περιμενα να της τραγουδησει... Hug
"Μειναμε επιτελους οι τεσσερις μας" Τη λατρεψα αυτη την ατακα!!! sfyr Τελικα της Δαφνης θα της το πουν ή θα το καταλαβει μονη της, δεν καταλαβα....


Τοκο εκεπικισοκοδικιοκο δεκεν εκελεγεκε καικαι ποκολλακα, ακασεκε πουκου ηκητακαν λικιγοκο μπεκερδεκεμεκενοκο! "Μετριο" ακαποκο μεκενακα!

Υ.Γ. Ελενα και Σμα καθε μια ξεχωριστα αλλα και οι δυο μαζι μου φτιαξατε το μεσημερι μου! : respect :
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από Caroline Παρ Ιαν 21, 2011 2:44 pm

Ψηφισα ? Δεν ψηφισα ! Το ξεχασα scratch scratch

Θα ψηφιζα Ασχημο αλλα επειδη εχω καλη καρδια θα ψηφισω Μετριο !
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από aggeliki Παρ Ιαν 21, 2011 3:03 pm

Μέτριο απο μένα κι αυτό για τη σκηνούλα της παρέας των έξι που τους είδαμε μετά απο τόσο καιρό έστω και σαν αναμνηση όλους μαζί.

Τι να πω τώρα για ένα επεισόδιο που μας μπούκωσε σε μεγάλες δόσεις Νταιζάρα και Μπελλοχάπατο.

Καλές οι κωμικές σκηνές Νόρας Νταίζης Εριέττας και Νόρας στο τηλέφωνο μόνο που νόμιζα οτι παρακολουθώ δραματική σειρά κι έχω καταλήξει στο μισό επεισόδιο να γελάω και στο άλλο μισό να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο.

Για τη Σουηδία τι να πω; Δυόμισι χρόνια παρακολουθώ τη Μελίτα να διαλύει τη ζωή της Εύας και να ξεκατινιάζεται και μου δείχνουν την Εύα να την παρηγορεί. Ας μείνει κι αυτή μόνη της και χωρίς όνειρα και μετά ας την παρηγορήσουν και οι καμεραμαν αλλά τώρα ειναι προκλητικό.

Δεν ξέρω για σας αλλά μερικές σκηνές δεν τις κατάλαβα. Τι έλεγαν τα Λουκανοράκια; Για το Στέφανο ή για το Λευτέρη; Κάποια στιγμή η Νόρα μιλούσε για το Στέφανο κι ο Λουκάς της απαντούσε για το Λευτέρη. Επίσης δεν κατάλαβα θα το πουν στη Δάφνη ή δεν θα το πουν; Αυτοί που τάγραψαν έχουν καταλάβει άραγε;

Η Εύα πάλι στη μέση της θύελας. Αντε άλλη μια φορά οι δημοσιογράφοι έξω απ το σπίτι της. Άντε άλλη μια φορά να τα αντιμετωπίζει χωρίς δικό της άνθρωπο. Καλά και υπάρχουν αυτοι οι φίλοι. Αν σε εκείνο το πρώτο επεισόδιο μου έλεγαν οτι λίγο πριν το τέλος η Εύα θα ήταν ακόμη ολομόναχη να τρώει σφαλιάρες δεν θα το πίστευα. Ας τις ετρωγε αλλά με κάποιον δίπλα της. Έλεος όμως.
Αντε να ξυπνήσουν οι ασθενείς μήπως ξυπνήσουμε κι εμείς.



aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Ιαν 21, 2011 3:03 pm

Σμα, Lyn, ΑΕΔ ,και Γιάννα τα ρέστα μου..
Το επεισόδιο μάπα αλλά οι σχολιασμοί σας δεν υπάρχουν!!!


Yγ. Ελενα, (Lyn) κρύφο ταλεντάκι και εσύ???
Να μας γράφεις πιο συχνά!!
Μέτριο απο μένα...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από st@cy Παρ Ιαν 21, 2011 3:16 pm

Γυρισαμε παλι στις παλιες κακες στιγμες της χρονιας.Δεν χρηζει σχολιασμου το επεισοδιο αλλα οι σχολιασμου αξιζουν και το παραπανω!!!
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από DESPOINA Παρ Ιαν 21, 2011 3:43 pm

Μέτριο κ από μένα.

Βαρέθηκα Νταίζη- Μπέλλο. Βαρέθηκα, σιχάθηκα κ δεν με νοιάζει.

Τώρα αν κατάλαβε κανείς τι είπαν τα Λουκανοράκια, παρακαλώ να πει κ σε μένα.

Η Εύα παρηγορεί Μελίτα. Βλέπεις,ο Απόλυτος έρωτας θα ανέβει τα σκαλιά τς εκκλησίας κ η Εύα θα δώσει την ευχή της.Ε, μη αφήσουμε τέτοιον έρωτα χωρίς ευχή δεν κάνει.
Η Εριέττα πάλι μεγάλο έγκλημα. Θέλει ελεύθερο τον Στέφανο, ευτυχισμένο κ ας είναι με την Μελίτα.Ουστ μαρή από την εδέμ που ήρθες εσύ να μας χαλάσεις την εικόνα. Ερωτευμένη κ Κυρία, που νομίζεις ότι βρίσκεσαι; Ζητιάνευσες εσύ φιλάκια; Πήρες τηλ μέσα στην νύχτα; Ζήτησες ανασούλες; Έγινες μια παλιοκατίνα;Μάθε πρώτα να σφουγγαρίζεις κ μετά έλα. Δεν περνάνε εδώ η κυρίες. Ουυυυυυυστ, λέμε

Τίποτα δεν έχει αλλάξει. Η σκηνή της παρέας με τελείωσε. Συγκινήθηκα.

Ελπίζω σήμερα να έχουμε σκηνούλα με Λευτέρη- Εύα.
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από maraki_ch Παρ Ιαν 21, 2011 4:12 pm

Απο το χτεσινο επεισοδιο κραταω 2 πραγματα!!!

1. Την ΥΠΕΡΤΑΤΗ σκηνη με τους 6, την οποια οσες φορες και να δω, παντα συγκινουμαι!!!

2. Την ατακα: "Επιτελους μειναμε οι 4 μας!!!"
Ουστ ολοι οι ακυροι!!!
Ουστ και στην Κατσαρη απαισια!!! Fskl

tzibirdika, Lyn, ΑΕΔ και λοιπες υπερταλαντουχες, τα Congrats μου!!!

Ηθελα να ψηφισω μετριο, αλλα καπου σκαλωσε το ματι μου και πατησα πολυ καλο!! Οποτε καταλαβαινετε.... Ασχετα της ψηφου, μετριο απο μενα λοιπον, κι αυτο μονο και μονο για αυτα τα 2 που προανεφερα!!!

Τα Flkia μου!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από elenp Παρ Ιαν 21, 2011 4:44 pm

Το επεισόδιο μου άρεσε. Η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα στο σπίτι να συζητάνε μου άρεσε πολύ, αν και πήγαν από το ένα θέμα στο άλλο, ήταν πολύ όμορφη συζήτηση. Η Εύα έχει το μυαλό της και στον Λευτέρη, όπως και ο Νικόλας, κυρίως βέβαια στην Δάφνη όπως είναι και φυσικό. Μου αρέσει που η παρέα νοιάζεται και προσπαθεί να βοηθήσει ακόμα και στην υπόθεση του Στέφανου. Η σκηνή με τον Λουκά και τον Στέφανο πολύ ωραία και νομίζω πως ο Στέφανος χρωστάει χρήματα και για κάποιο λόγο δεν τους το λέει που. Μία άλλη σκηνή που μου άρεσε πολύ ήταν αυτή με την Νόρα, την Νταίζη και την Εριέττα, εξαιρετική ερμηνεία από όλες. Επίσης η σκηνή που η Εύα και ο Λουκάς πάνε στο σπίτι της και εκείνη δηλώνει ότι πιστεύει ότι ο Στέφανος δεν έκανε την απαγωγή μου άρεσε και αυτή. Η παρεά μαζεύτηκε για να αποφασίσουν τι θα πουν στην Δάφνη, μιας και δεν ξέρουν αν θα περπατήσει ή όχι. Μου άρεσε που ήταν μόνο η παρέα και όχι άλλοι! Όσο έδειχναν όλοι ενδιαφέρον για να δουν τι θα γίνει με την Δάφνη, η Μελίτα πρώτα σκεφτόταν τον Στέφανο. Άντε και αυτό πάει και έρχεται, το ότι όμως η Εύα την παρηγορούσε μου φάνηκε το λιγότερο υπερβολικό. Η Καρτάλαινα στην συζήτηση που είχε με την Νταίζη, ειδικά εκεί που αναρωτήθηκε τη συζήτηση είχαν ο Μπέλλος και η κόρη της, ήταν πολύ ωραία.
Η σκηνή με τον Νικόλα και την Δάφνη πολύ ωραία, ειδικά στο σημείο που έδειχνε την παρέα στο τραπέζι που είχαν κάνει στην κατασκήνωση, όλοι μαζί.

Γενικά το επεισόδιο ήταν ωραίο και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από Ioanna T Παρ Ιαν 21, 2011 5:26 pm

Καλά ήμουν έτοιμη να αρχίσω τους εξάψαλμους για το δράμα αυτής της μεγαλόψυχης κοπέλας που όλους τους βοηθά και τους παρηγορεί ενώ ο έρωτάς της ο αγιάτρευτος είναι ΠΡΟφυλακισμένος(της Μελίτας εννοείται)και να αναφερθώ στο θράσος αυτής της άλλης της ξετσίπωτης που δεν της συμπαραστάθηκε όσο έπρεπε(της Εύας καλέ,τι ήταν αυτά τα χαδάκια,θέλαμε να της ζητήσεις και συγνώμη που δεν πρόλαβες να της παραχωρήσεις το Λευτέρη πριν τον πυροβολήσουν!)αλλά με έχετε ΥΠΕΡκαλύψει έχω διπλωθεί από τα γέλια!Τι να πω oscar άπειρα,ιδίως στις ποιήτριές μας και τα κορακίστικα της Γιάννας(νομίζω συνονόματη ε?)!
Υ.Γ.1.Α ρε Μάνο μόνο στα flashback υπάρχεις!
Υ.Γ.2.ΑΠΟ ΠΟΥ πηγάζει αυτή η αυτοπεποίθηση του(αν)εγκέφαλου της απαγωγής?Ιδέα μου είναι ή από τους συνεργάτες του όλοι έχουν εξαφανιστέι είτε γιατί τους έφαγε είτε γιατί τα έκαναν σαλάτα και τους έδιωξε?
Υ.Γ.3.Δώστε το σενάριο στους φορουμίτες! oscar
Ioanna T
Ioanna T
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σ'αεροπλάνα και βαπόρια...
Ασχολίες : Χορός,σινεμά,φίλοι,ταξίδια,Μυστικά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από eirinipapei Παρ Ιαν 21, 2011 5:40 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

eirinipapei (papei όπως Πα.Πει.?) καλώς μας ήρθες και καλά εδεμοποστ! Μια χαρά τα λες!!!


Ναι Ναι...αυτό το Πα.Πει!!!!! Σ'ευχαριστώ πολύ..καλά να μάστε να τα λέμε να βγάζουμε κάπου και το άχτι μας με αυτά που βλέπουμε...
eirinipapei
eirinipapei

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 487 - Ημερομηνία 20-01-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 21, 2011 5:53 pm

Εγω αποφοίτησα από αυτό το Πα.Πει. Ειρήνη, καλά κουράγια! sisi

Όσο για το άχτι μας πιθανολογώ τρελή Νταιζομπελιάδα προσεχώς οπότε κάντε υπομονή κι ο ουρανός θα γίνει πιο γαλανός...
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης