Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

+64
alex1
afroditi_norakii
dm10811
$ofi@ loukakos + nora
ginak
MELITA-STEFANOS
zeta88
ale3ia_eva&nora!!!
roria
MARINAKI_AGAPI_97
Kornilia_Petrakitsa
evaki16
gabi05
JESSIE
zouz0unii
ilio
Irida
Cancoon
stefistaroy
τατουάζ
kapetanissa
christina123
trelli petrakitsa
jenoy
tsourdalitsa
eva-leyterhsrespect
noraki_love_97
verile_mistika
loukitsa
filitsa
Dimitraaa
νοριτσα
mariannitaki
maria*
JELSOMINA
marakii
st@cy
anna-maria
ntina fan
AmaliaPetros_fan1
almaresi
Ezantakou
Clarabelle
feggaropetra
eirinipapei
rodoula14
trelh gia nora-louka
ellie
soso
KatsaroYpotheto
Caroline
DESPOINA
nefelik
ebelina2007
Antigoni!
Foulitsa
xristinaki_noraloukofan
evanna
loukasnora
sifantid
koukoumfkos
edem4ever
sarita
tzibirdika
68 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Vote_lcap24%Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Vote_rcap 24% 
[ 84 ]
Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Vote_lcap60%Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Vote_rcap 60% 
[ 208 ]
Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Vote_lcap16%Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Vote_rcap 16% 
[ 56 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 348
 
 

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από tzibirdika Σαβ Ιαν 22, 2011 10:53 pm

Rolling Eyes
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από sarita Σαβ Ιαν 22, 2011 11:12 pm

φυσικα και οχι.Αν ειναι δυνατον να δικαιωθει μεχρι τελους αυτη η γυναικα χωρις να πληρωσει στο ελαχιστο ολο τον πονο και την καταστροφη που εχει φερει.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από edem4ever Σαβ Ιαν 22, 2011 11:25 pm

ΟΧΙ, σαν αυτο της 28ης Οκτωβριου!!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από koukoumfkos Σαβ Ιαν 22, 2011 11:26 pm

εννοείται όχι για τους λόγους που ξέρουμε όλοι.
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Ιαν 22, 2011 11:30 pm

Ένα μεγάλο ΌΧΙ!!! pff
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από loukasnora Κυρ Ιαν 23, 2011 12:50 am

Οχι.Γιατι δεν το θελω.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από evanna Κυρ Ιαν 23, 2011 12:37 pm

Ειναι ερωτηση αυτη?......Κατηγορηματικοτατο Ο Χ Ι!
Περα του οτι οσο και να το προσπαθουν δεν ταιριαζουν με τιποτα,ειναι το λιγοτερο αδικο να δικαιωθει καποια τοσο εγωιστρια οσο η Μελιτα,που εχει πατησει τη ζωη της Ευας κατω δυο φορες και δεν ειπε ΠΟΤΕ μια συγγνωμη! Fskl
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Κυρ Ιαν 23, 2011 7:37 pm

εεεε....όχι..??λέω εγώ τώρα.... imarton lmao
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από Foulitsa Κυρ Ιαν 23, 2011 8:13 pm

Φυσικά ΟΧΙ!!
Δεν είναι δυνατόν να έχει πατήσει πάνω στην Ευα δις και να δικαιωθει με τον ερωτά της στο τέλος..
Τιμωρία δεν θα δούμε?
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από Antigoni! Κυρ Ιαν 23, 2011 9:12 pm

ΟΧΙ , Με τίποτα, Με την καμία....
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από ebelina2007 Κυρ Ιαν 23, 2011 9:51 pm

Aπο την στιγμη που δεν ειδα την Ευα να παντρευεται τον ερωτα της ζωης της, και οπως φαινεται δεν θα το δω και ποτε ΟΧΙΙΙΙ!!!! δεν θελω να δω την Μελιτα νυφουλα.... για μενα εχει μεγαλο μεριδιο ευθυνεις στον χωρισμο της και στην κατεληξει της ζωης της Ευα!
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από nefelik Δευ Ιαν 24, 2011 1:13 am

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ!!!
ΟΧΙ, γιατί η Μελίτα κατέστρεψε δύο φορές τη ζωή της Εύας και δεν τιμωρήθηκε. Αντί να τιμωρηθεί θα την επιβραβεύσουν κι από πάνω;
ΟΧΙ, γιατί δεν με πείθει ότι αγαπάει το Στέφανο και ότι όλη αυτή η ιστορία είναι για εκείνη κάτι παραπάνω από ένα πείσμα.
ΟΧΙ, γιατί όσο και να το παλεύουν σεναριογράφοι και σκηνοθέτες, δε δένει με τίποτα με το Στέφανο.
ΟΧΙ, γιατί είναι εγωκεντρική, κακομαθημένη, νομίζει ότι όλοι είναι υποχρεωμένοι να ασχολούνται μαζί της, ενώ εκείνη δεν ενδιαφέρεται ουσιαστικά για κανέναν, και κάποια στιγμή πρέπει να τιμωρηθεί και για αυτή τη συμπεριφορά.
Και τέλος, ΟΧΙ, γιατί εξακολουθώ να θέλω να δω μαζί το Στέφανο και την Εριέττα στο τέλος, οπότε αν είναι να παντρευτεί κάποια ο Στέφανος, ας παντρευτεί την Εριέττα.

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από DESPOINA Δευ Ιαν 24, 2011 6:50 am

Όχι.

Η Εύα τα έχασε όλα. Ο Λευτεράκης είναι ψίχουλο.

Έχω βαρεθεί το κακομαθημένο κοριτσάκι να τα παίρνει όλα.
Ας μάθει πρώτα να μην απαιτεί, να δίνει κ όχι μόνο να παίρνει, να μάθει τι σημαίνει φιλία, αγάπη κ μετά ας κάνει ότι θέλει.

Όχι, γιατί θέλω Στέφανο-Εριέττα μαζί. Η γυναίκα ξέρει να αγαπάει.
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από Caroline Δευ Ιαν 24, 2011 10:26 am

Oχι ΟΧΙ και παλι ΟΧΙ !!!

Ο Στεφανος ειναι της Ερριετας !
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από sifantid Δευ Ιαν 24, 2011 4:06 pm

AlexiaQ έγραψε:Oχι ΟΧΙ και παλι ΟΧΙ !!!

Ο Στεφανος ειναι της Ερριετας !
Ναι, είναι ΚΑΙ αυτός ένας λόγος! Efxi Η Εριέττα τον αγαπάει πραγματικά το Στέφανο. Μπορεί να ζήσει ακόμη και μακριά του αρκεί να είναι ευτυχισμένος...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Ιαν 24, 2011 4:29 pm

Εννοείται πώς όχι!!

Αλλά το τι θέλουμε με το τι τελικά θα δούμε απέχει κατά 7 συμφέροντα / 3 εξυπηρετήσεις / 20 κρεβάτια και απεριόριστη ξετσιπωσιά ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!

Κι επειδή παίζει σπρώξιμο μην απορρίσετε παρόλα τα ποσοστά που βλέπετε!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από soso Δευ Ιαν 24, 2011 4:59 pm


KatsaroYpotheto έγραψε:Εννοείται πώς όχι!!

Αλλά το τι θέλουμε με το τι τελικά θα δούμε απέχει κατά 7 συμφέροντα / 3 εξυπηρετήσεις / 20 κρεβάτια και απεριόριστη ξετσιπωσιά ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!

Κι επειδή παίζει σπρώξιμο μην απορρίσετε παρόλα τα ποσοστά που βλέπετε!

lmao lmao lmao lmao lmao lmao
Δεν είχα σκοπό να απαντησω στην ερωτήση-κόλαφο,αλλά : respect :
Υγ.Μόνο αν τα νούμερα ειναι ακριβή,δεν ξέρω!Πολλά μου φαίνται τα 7,τα 3 με βρίσκουν σχετικά σύμφωνη,και σίγουρα πάνω απο 20 θα τα υπολόγιζα lol!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από ellie Δευ Ιαν 24, 2011 5:05 pm

Oχι και απο μενα...
Τυχαιο??Δεν νομιζω...
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Ιαν 24, 2011 5:11 pm

soso έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Εννοείται πώς όχι!!

Αλλά το τι θέλουμε με το τι τελικά θα δούμε απέχει κατά 7 συμφέροντα / 3 εξυπηρετήσεις / 20 κρεβάτια και απεριόριστη ξετσιπωσιά ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!

Κι επειδή παίζει σπρώξιμο μην απορρίσετε παρόλα τα ποσοστά που βλέπετε!

lmao lmao lmao lmao lmao lmao
Δεν είχα σκοπό να απαντησω στην ερωτήση-κόλαφο,αλλά : respect :
Υγ.Μόνο αν τα νούμερα ειναι ακριβή,δεν ξέρω!Πολλά μου φαίνται τα 7,τα 3 με βρίσκουν σχετικά σύμφωνη,και σίγουρα πάνω απο 20 θα τα υπολόγιζα lol!

Εντάξει δεν θα τα χαλάσουμε εκεί! lol!

Άλλωστε τι είναι ένα ποταπό 85% σε μια ψηφοφορία που μπορείς καθείς να ψηφίσει ΜΙΑ φορά μπροστά σε άλλες που μπορείς ο καθένας να ψηφίσει όσες θέλει? Οι άλλες βγάζουν το αξιόπιστο αποτέλεσμα είναι που δεν τα πάμε καλά με τα νούμερα και για αυτό δεν το βλέπουμε ότι έχουν πιάσει τον παλμό του κόσμου!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από trelh gia nora-louka Δευ Ιαν 24, 2011 5:16 pm

Ρητορικη φανταζομαι ειναι η ερωτηση ετσι? livani

Φυσικα και θα απαντησω ΟΧΙ και οπως ελεγε και η Νορα,ενα ''οχι'' μεγαλυτερο και απο το ''οχι'' του 40! lmao
For God shake!
Ερι ειμαστε μαζι σου ,η ανθοδεσμη πρεπει να γινει πια δικη σου! sm
trelh gia nora-louka
trelh gia nora-louka
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Τόπος : Χαλκιδα....soon to Γιαννενα..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από rodoula14 Δευ Ιαν 24, 2011 5:16 pm

νυφουλα ναι...με τον Στεφανο ΟΧΙ ...

rodoula14
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Louka?? Agkalitsa!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από eirinipapei Δευ Ιαν 24, 2011 5:49 pm

Φυσικά και ψήφισα Ο-Χ-Ι !!!!!

Αλλά επειδή δεν βλέπω να το γλιτώνουμε, γίνεται τουλάχιστον να μην το δούμε?????

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
eirinipapei
eirinipapei

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από feggaropetra Δευ Ιαν 24, 2011 6:20 pm

Εμένα δε με νοιάζει αν θα "τιμωρηθεί" η Μελίτα, θεωρώ ότι τόσο η Μελίτα όσο και η Εύα έχουν κάνει πολλά λάθη και έχουν πληγώσει ανθρώπους στο παρελθόν. Επίσης τόσο η Μελίτα όσο και η Εύα, έχουν περάσει πολλά και έχουν πληγωθεί στο παρελθόν... Δε θεωρώ δηλαδή ότι η Μελίτα θα πρέπει να είναι δυστυχισμένη, επειδή η Εύα πέρασε περισσότερα χρόνια "δυστυχίας" στη ζωή της, άρα θα πρέπει να υπάρξει κάτι σαν "αντιστάθμιση" ας πούμε... Ούτε πιστεύω ότι αν απλώς έχανε το Στέφανο, αυτό θα την έκανε να συνειδητοποιήσει κάποια πράγματα, ή να μετανιώσει για τα λάθη της, ή να ωριμάσει... Νομίζω ότι δεν αρκεί... Έχασε ένα παιδί, έμεινε μόνη, έπιασε δουλειά, έχασε το Στέφανο, τα ξαναβρήκε με το Στέφανο... Και δεν είδα καμία βελτίωση... Χρειάζεται κάτι πιο... ισχυρό φαίνεται για να την ταρακουνήσει...

Όμως ΟΧΙ, φυσικά και ΔΕΝ θα ήθελα να να δω γάμο Μελίτας-Στέφανου... Για τους εξής λόγους:

1) Δε μου αρέσουν καθόλου μαζί. Δεν... ταιριάζουν στα μάτια μου. Δε θέλω να τους βλέπω ζευγάρι, θα τους δω και παντρεμένους;

2) Θεωρώ πως ένας τέτοιος γάμος δεν μπορεί να είναι ευτυχισμένος, αλλά ένα ακόμη λάθος. Έχει ειπωθεί πολλές φορές στη σειρά ότι η αγάπη της Μελίτας και του Στέφςνου ξεπέρασε τόσα εμπόδια και έμεινε ακόμα ζωντανή. Εγώ δεν το βλέπω αυτό... Βλέπω να συνεχίζουν αυτή τη σχέση παρά τα προβλήματά της, αντίθετα τα παραβλέπουν, τα διαιωνίζουν και δηλητηριάζουν τις ζωές τους... Η Μελίτα δεν εμπιστεύεται καν το Στέφανο... Μετά από τόσα που έχουν περάσει... Την έχω δει πολλές φορές να βάζει αυτή τη σχέση πάνω απ'όλα, πάνω κι από τη μητέρα της, πάνω κι από το παιδί της. Και θα ήταν πολύ γλυκό υπό άλλες συνθήκες, αλλά πολλές φορές μοιάζει με παιδάκι που "πεισμώνει" και "τα θέλει όλα δικά του"... Δε μου αρέσει η συμπεριφορά της... Νιώθω ότι ένας γάμος θα ήταν ένα "κατόρθωμα", ένα "αχ τι ωραία, παντρεύτηκα", και τίποτα παραπάνω...

3) Δε βρίσκω το λόγο να παντρευτούν. Ακόμη κι αν δεχτώ πως η σχέση τους είναι καταπληκτική, ότι είναι φτιαγμένοι ο ένας για τον άλλον (που δεν το πιστεύω) δεν υπάρχει λόγος να προχωρήσουν σε γάμο. Τουλάχιστον όχι ακόμα... Ας ζήσουν μαζί... Έχουν και οι δύο ήδη έναν αποτυχημένο γάμο στο ενεργητικό τους, δεν υπάρχει λόγος βιασύνης. Δεν είναι πια και τόσο πολύ καιρό μαζί, όσο κι αν αγαπιούνται και η σχέση τους έχει δοκιμαστεί, με βάση τους χαρακτήρες τους και το παρελθόν τους, πιστεύω πως θα ήταν καλύτερο να ζήσουν λίγο μαζί και βλέπουμε... Πολύ αμφιβάλλω αν θα άντεχε η σχέση τους την καθημερινότητα...

4) Ο Στέφανος θα ήταν καλύτερο να γυρίσει στην Εριέττα! Αν και δεν ξέρω αν της αξίζει τέτοιος που είναι valen θεωρώ πως η Εριέττα τον αγαπάει πραγματικά. Δεν τη νοιάζει ακόμη κι αν είναι μακριά της, αρκεί να είναι ευτυχισμένος. Επιπλέον είναι πολύ πιο ισορροπημένη από τη Μελίτα, πολύ πιο αξιοπρεπής και είναι και αδερφή του Λουκάκου. valen Επίσης θεωρώ πολύ καλύτερη τη χημεία τους και πως ταιριάζουν πολύ περισσότερο...

5) Η Μελίτα -πλέον- δε μου είναι ένας χαρακτήρας ιδιαίτερα συμπαθής έτσι όπως έχει διαμορφωθεί η συμπεριφορά της... Ένας γάμος στο φινάλε της σειράς θα την έφερνε στο επίκεντρο και δε θα μου φαινόταν καθόλου ενδιαφέρον... Τι μύνημα θα περνούσε κάτι τέτοιο; Θεωρώ πως αν πρέπει οπωσδήποτε να δούμε γάμο, θα ήταν καλύτερο να επισπευθεί, ώστε να προλάβουμε να δούμε και το χωρισμό...

Για μένα το καλύτερο τέλος για τη Μελίτα, θα ήταν να πάρει τη Νεφέλη και να φύγουν στο εξωτερικό... Ίσως κάπου κοντά στο Μάνο, αν τελικά δε γυρίσει...

Πάλι κατεβατό έγραψα. valen

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιαν 24, 2011 6:53 pm


ΟΧΙ απο μένα
Αφ ενός γιατί ένα τέτοιος γάμος θα ήταν η επιβράβευση της μικροψυχίας και της κατινιάς και αφ ετέρου γιατί οι ηθοποιοί μαζί βγάζουν ένα τραγικό αποτέλεσμα
Εξ άλλου για τη Μελίτα θα ήθελα να ζήσει κάποτε μόνη. Μερικά χρόνια μακριά απ την προστασία των γονιών της και χωρίς σύντροφο ισως την έκαναν άνθρωπο
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας? Empty Απ: Θέλετε να δείτε γάμο Στέφανου-Μελίτας?

Δημοσίευση από Ezantakou Δευ Ιαν 24, 2011 7:21 pm

Ψηφίζω ΟΧΙ.....!!!!

Δεν είναι οτι με νοιάζει και πολύ τι θα κάνουν και ΑΝ θα παντρευτούν αλλά δεν είναι ανάγκη να δούμε τον "άνοστο" και "ανούσιο" γάμο τους στις οθόνες μας Razz

Καταρχήν δεν ταιριάζουν....
Πραγματική αγάπη είναι αυτή που αντέχει στον χρόνο και όχι αυτή που εκδηλώνεται με το πρώτο "κρεβάτι".....
Δύο άνθρωποι που αγαπιούνται ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΙΧΩΣ ΟΡΙΑ, ξέρουν να είναι μαζί ακόμα και στις πιο δύσκολες στιγμές.... Ακόμα και όταν ο ένας εκ των δύο περνάει δύσκολα, έχει το μυαλό του στην γυναίκα/άνδρα που αγαπάει γιατί και μόνο που την/τον σκέφτεται παίρνει δύναμη για να αντιμετωπίσει τα πάντα....!!!!
Και κυρίως δύο άνθρωποι που αγαπιούνται, με την πάροδο του χρόνου, μαθαίνουν και ξέρουν να εμπιστεύονται ό ένας τον άλλον χωρίς να περιμένει να του το ζητήσει το έτερον ήμισυ...!!!

Προσωπικά εγώ αυτά ΔΕΝ τα βλέπω στο συγκεκριμένο ζευγάρι....
Βλέπω μια Μελίτα που με ένα κρεβάτι μαζί του αποφάσισε οτι δεν μπορεί να ζήσει χώρια του.... εξάλλου σπάνια δείχνει να τον εμπιστεύεται.... και όταν τον υπερασπίζεται νιώθει την ανάγκη να τσακώνεται ΜΕ ΟΛΟΥΣ τους υπόλοιπους.... πίστευα πώς ο έρως σου βγάζει τον καλύτερο σου εαυτό, όχι τον χειρότερο....!!!!
Επίσης βλέπω έναν Στέφανο που στις πιο δύσκολες του στιγμές η μόνη που ΔΕΝ θέλει δίπλα του είναι η Μελίτα... δεν νιώθει κάν την ανάγκη να την σκέφτεται....!!!!


Αυτή όμως είναι μια καθαρά υποκειμενική άποψη δική μου... απο την αλλη, θα μου φαινόταν χαζό να δούμε έναν δικό τους γάμο απο την στιγμή που ακόμα δεν έχουν στεριώσει σαν ζευγάρι (κι ούτε πρόκειται)....!!!
Αν λοιπόν δεν μπορούμε να το γλιτώσουμε το "ευχάριστο" γεγονός του γάμου, τότε ας πάνε μαζί στο Παρίσι και ας παντρευτούν μακρία απο τις κάμερες (και τις οθόνες μας).... να ζήσουν αυτοί καλά και εμείς ακόμα καλύτερα....!!!! valen
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης