Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

+33
elenp
ando
stephanos13
edem4ever
eirinipapei
ellie
Ezantakou
DESPOINA
tzibirdika
Aria
kapetanissa
aggeliki
tsourdalitsa
verile_mistika
FieryRed
ebelina2007
κικκο
fantina
fay66
Cancoon
soso
evaki16
jim7
marakii
sarita
nefelik
gxnel
Foulitsa
fay
Mikaella
ntina fan
loukitsa
Clarabelle
37 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap26%Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 26% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap17%Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap35%Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 35% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 54
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από κικκο Δευ Ιαν 24, 2011 10:41 pm

το μονο που κραταω απο το σημερινο..........
την ακαταμαχητη φατσουλα τ πανγιωτη πετρακη....i am in love with him...... inlove inlove inlove
κ την θεκη σκηνη νταιζησ-εριετασ...μιλαμε δεν παιζοντουσαν η μια εκοβε η αλλη εραβε με τισ ατακεσ....
οποτε respect λαμπου-πολυχρονιδη-πετρακη κ κατρανιδη γτ μ αρεσε η σκηνη τ με το λουκα...μ ελειψαν ρουσσοσ-λουκακοσ κ πιστευω οτι στην συνεχεια το θεματακι τσ θα μασ απασχολησει με ιδιαιτερο ενδιαφερον....
κικκο
κικκο
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από ebelina2007 Δευ Ιαν 24, 2011 11:27 pm

Οχι αλλο Νταιζηηηηη!!!!! Μπουχτησα να την βλεπω να παιρνει τους δρομους και να κανει συμφωνιες πως θα φαει τα λεφτα ολου του κοσμου ΕΛΕΟΣ!!!!!
Το επεισοδιο ηταν αθλιο αλλα ψηφισα μετριο μονο για την παρεα αν και ελαχιστα τους ειδαμε γιατι μα ςεφαγε η Νταιζη με τα λυσσα για τα λεφτα της και η μπεκρου για να δει τον απολυτο....ελπιζω να ξερει πως δεν μπορει να σφουγγαρισει στην φυλακη!! χαχχα
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Ιαν 24, 2011 11:37 pm

Το σημερινό επεισόδιο θα μπορούσε να έχει 2 εναλλακτικούς τίτλους
1. Μπιγκ Μπιζνα
2. Η Νταίζη η αχόρταγη

Είδαμε και καταλάβαμε ότι ο μαστερμιντ είναι ένας τελικά και τον λένε Νταίζη
Είδαμε ότι ο Μπέλλος είναι χαζός
Είδαμε τη Μελίτα να είναι εντελώς μέσα στην ξινίλα και να κατηγορεί το γραφείο που εργάζεται και να πεισμώνει με τους γονείς και να τους στραβοκοιτάζει γιατί 1. της λένε την αλήθεια 2. δεν της λένε αυτό που θέλει να ακούσει 3. δεν της κάνουν όλα τα χατίρια. Ντροπή και αίσχος τέτοιοι γονείς να σου πετύχουν!!!

Πάλι καλά που είδαμε συμπαράσταση από τον Λουκά στον Νικόλα και λίγο παρέα μαζεμένη.. Τώρα που είπα μαζεμένη ας μαζέψει κάποιος τη Νόρα από το νοσοκομείο δεν κάνει καλέ!!!

Κατά τα άλλα:
Νταίζη....Νταίζη...Νταίζη..Μπέλλο...Μελίτα...Νταίζη...Νταίζη...Νταίζη...Αυτά....
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από verile_mistika Τρι Ιαν 25, 2011 12:00 am

Σε ποσους πηγε η Νταιζη σημερα εχασα τον ΛΟΓΙΑΡΙΑΣΜΟ..!!Ειπαμε να εχεις λιγα λεφτα στην ακρη αλλα εσυ εχεις μαζεψει σημερα για τρεις ζωες.

Δαφνη με εχεις τσαντισει απιστευτα ..Αυτο το ζευγαρι ο ενας ή ο αλλος εχει αυτο το χουι να μην πειθεται με τιποτα ..Αλλα υποκριτικα Δαφνουλα : respect :

Καλα ο Λευτερης δεν παραξευνευτηκε που η Εριεττα συμφωνησε οτι ηξερε για την επισκεψη της Αννας ? Αλλα η θεα Εριεττα οπως παντα καταλαβε τα παντα ..Ποσο απιστευτη ειναι ...

Ο Λευτερης μ'αρεσε παρα πολυ σημερα μου εβγαζε κατι πολυ φυσικο και προ παντων πολυ ΓΛΥΚΟ.

Η Μελιτα οπως παντα ..Με το που ειπε η Νορα οτι εχει τις αμφιβολιες της η Μελιτα πεταξε την μπιχτη για αυτην στους γονεις της ..Σορρυ που ΔΕΝ ασχολουμαστε αποκλειστικα με εσενα ..ΕΛΕΟΣ,ΕΛΕΟΣ,ΕΛΕΟΣ...

Μ'αρεσε κατααααα καποιον τροπο ...
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από tsourdalitsa Τρι Ιαν 25, 2011 12:03 am

Σήμερα έπληξα αφόρητα...
-Μ'άρεσε η σκηνή Λουκά-Ρούσου
-καλή και η σκηνή Νικόλα-Δάφνη
-ο Τέρης τώρα που συνέρχεται, πάλι λίγο άχρωμος μου φαίνεται...
-Έπαθα ίλιγγο με τα πέρα-δώθε της Νταίζης, τι νοσοκομεία, τι φυλακές, τι εταιρίες, τι βίλες, κανέναν δεν άφησε παραπονεμένο... αλλά οι σκηνές με το σόι και την Έρη ήταν ωραίες... ειδικά με την Έρη lmao lmao
-Και τέλος για την Μελίτα δεν θα μιλήσω, θα 'χω βουβό πόνο... Fskl


GN1
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από aggeliki Τρι Ιαν 25, 2011 12:11 am

Γκώσαμε από Μελίτα, Νταίζη. Τουλάχιστον η Πολυχρονίδη είναι ταλαντούχα.

Άθλιο!

aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Τρι Ιαν 25, 2011 12:20 am

Clarabelle έγραψε:

Το επεισόδιο ήταν άνοστη και ανάλατη σούπα απ αυτές που σερβίρουν στα νοσοκομεία ξέρετε

Σκέτο νερό χωρίς αλάτι (παρέα)

χωρίς γεύση (ενδιαφέρον)

Με τρεις σταγόνες λάδι ( Δάφνη-Λευτέρης, Εύα-Λευτέρης και Εριέττα Λευτέρης)

Και μπόλικο λεμόνι (Νταίζη)

Ούτε καν να το ψηφίσω όσο το έβλεπα την έκφραση του Λευτέρη όταν κατάπινε τη σούπα είχα.

Προσυπογράφω με χέρια και πόδια....
Βαρέθηκα τη ζωή μου.... pff
(που την είχα για φούντο απ'το πρωί δηλαδή, και προσδοκούσα να με φτιάξει λίγο... με αποτελείωσε Ee? )
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από Aria Τρι Ιαν 25, 2011 12:29 am

Ασχημο το επεισοδιο σήμερα, μα ποση πλύση εγκεφάλου να μας κάνουν με τη Νταιζη!!!!! δεν πρόκειται να τη συνηθίσουμε ούτε να τη συμπαθήσουμε καταλαβετε το!!!

Ο Χρήστος μας τι απέγινε; Είναι στην απομόνωση εκεί που δεν τον πιάνουν οι κάμερες;
πολύ πειστικό και εξυπνο... Ωραία τον ξεφορτωθήκατε κ. Ακρίτα, εναν ωραίο άντρα είχαμε να βλέπουμε και τον ψάχνουμε πάλι με το μικροσκόπιο και στήνουμε καρτέρι μπας και εμφανιστεί...

ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΚΑΙ ΔΩΣΤΕ ΤΟΥ ΡΟΛΟ!

άλλο κακό να μη μας βρεί.. εκνευρίστηκα πάλι σήμερα...

Aria


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από tzibirdika Τρι Ιαν 25, 2011 12:30 am

Δεν ειδα το επεισοδιο
Πηγα για καφεδακι
Το 'δα μετα στο γρηγορο
Βαρεθηκα λιγακι
Νταιζη στριμωχνει χαπατο
Κι αυτος ποιει τη νησσα
την νταιζη με τα χρηματα
την εχει πιασει λυσσα
Εμαθε και για τα diamonds
Ποιος την επιανει τωρα
Αλλα ας αφησω την οχια
Στην ακρη για την ωρα
2 αποριες ρε παιδια
Η Νορα θα φουσκωσει?
Ο αμοιρος Λουκακος μας
Αυτος ποτε θα «νιωσει»? Aww
Τι να μου κανει ενα φιλι
μονο την εβδομαδα?
θελουμε ερωτικη σκηνη
που ειναι η ρημαδα? maaaad
Ξαναγυρναμε στην οχια
που απειλει τη μανα
να της τα γραψει τα λεφτα
θεε μου τι.......μπανανα sisi
Αν δε το κανει αμεσα
Δε θα την βοηθησει
Κι ο Στεφανος στη φυλακη
Για παντα θα σαπισει
Τωρα να πω πως χ*στηκα?
Ναι χ*στηκα πειραζει? Mmm
Μοναχα ο Χρηστακος μου
Μοναχα αυτος με νοιαζει! Aww
Η Μελιτα με τη Νορα
Να μαντεψω τι εχουν πει?
Για τον Στεφανο! Το βρηκα?
Τι κερδιζω? Ενα βρακι????Confused?
Δε το θελω προτιμαω
Τον Λουκακο με κορδελα inlove
Τελοσπαντων προχωραω
Παω στην ξανθια κοπελα..
Α ρε Τερη τυχερακια
Σε ταιζουν και σουπιτσα
Αχ ντουκ ντουκ ποιος να ναι τωρα?
Βρε καλως την κουνιαδιτσα! Matakia
Τι ωραια ανθοδεσμη
Που του εφερε καλε?
Αλλα εγω αλλου εστιασα
Στου Λευτερη το ζελε Miam
Μα εκεινος δε το εκτιμα
Καθολου και ζηταει
Γαλακτομπουρεκο ζεστο
Μαζι με Ευα να φαει
Κι απ’το γλυκο περασαμε
Αμεσως στο ξινο
Παλι η οχια την τυχη μου? maaaad
Μα τι κουραστικο...
Μια σφαιρα στο κεφαλι της
Θα ηταν οτι πρεπει
Καλα τα λεει ο Στεφανος
σοφια τον διεπει Geros
Ολη η παρεα μαζεμενη
Γυρω απ την Δαφνουλα
Κανουν χιουμορ, παρηγορουν
Ηταν σκηνη γλυκουλα
Δεν το χει κανει ο Στεφανος
Τ’ακουσα με κυρα μου?
Ειναι αναγκη να γκαριζεις
Συνεχεια μες τ’αυτια μου????? maaaad
Νταιζη επισκεψη εκανε
Στην ερμη κουνιαδιτσα
Και παλι ανταλλαγματα
ζητουσε η νυφιτσα
Βρε Δαφνη σε πιστευουμε
Μα ακου το Νικολα
Εισαι καλα θα σηκωθεις
Μην κλαις πια και ξεκολλα....
Αννουλα μου την εκατσες
Σε πηρανε χαμπαρι
Για να δουμε τι θα πεις
Κι η Ερι πως θα το παρει..
Παλι με Νταιζη κλεινουμε?
Αχ ποσο την βαριεμαι
Ποτε θα τη σκοτωσετε
ΧΡΗΣΤΟΣ με ΕΡΙ λεμεεεε!!!!!yey


ΥΣ--> Ψηφο δε δινω σημερα Mmm
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από DESPOINA Τρι Ιαν 25, 2011 12:47 am

Ασχολίαστο.

Δεν αντέχω άλλο Νταίζη, λέμε!

Ο Μπέλλος πόσο ηλίθιος παίζει να είναι;

Κ το κερασάκι η Μελίτα να προσπαθεί να μας πείσει ότι αγαπάει κ πιστεύει Στέφανο. Το ατελείωτο είχε. Κάποιος να της βουλώσει το στόμα κ γρήγορα.
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Ιαν 25, 2011 12:54 am

Για άλλη μια φορά μου έφτιαξες το κέφι κοπελιά.... Γέλασα απίστευτα..... lmao lmao lmao

Μπορεί το επεισόδιο να ήταν..... *μη πώ τι* αλλά όταν υπάρχουν τέτοιοι σχολιασμοί, χαλάλι η μία ώρα που χάνεις!!!!
ΑΓΑΠΩ ποιηματάκια : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :


Επίσης να πώ οτι συμφωνώ...
ΧΡΗΣΤΟ με ΕΡΙ ψηφίζω και εγώ.....!!!! soutien soutien
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από ellie Τρι Ιαν 25, 2011 2:06 am

Aπλα τραγικο το επεισοδιο....

Νομιζω εχω μετρησει τις τριχες του κεφαλιου της Νταιζης γιατι την ειδα παρααα πολλες φορες σημερα. Τις ελιες τις ειχα μετρησει σε προηγουμενη φορα....

Παρακαλω δωστε λεφτα υπερωριων στην Πολυχρονιδη!!!Η γυναικα εχει γινει χιλια κομματια...Ασε που νομιζω εχει εξαντλησει τις πιθανες ατακες τις αδιστακτης, οχι αλλο καρβουνο....

Πολλα ρισπεκτ σε ατακες Ερης στην Νταιζαρα...Θ Ε Α Ρ Α!!!!! : respect :

Τιποτα σχεδον δεν θυμαμαι απο το επεισοδιο, μονο την Ερη να καταλαβαινει διαφορα για την αδιαφορη την Αννα, την Ευα γλυκα με τον Λευτερη, τον Πετρο να τα λεει περιεργα στον Λουκακο και την σκηνη με την παρεα και τον Ηλια, αν και βρε Δαφνουλα ξεκολλα μια χαρα εισαι...Γενικα ηταν τα μονα πετυχημενα.

Απορια ο Μπελλος τα κινητα δεν τα χρησιμοποιει??Στηριζει τον ΟΤΕ η συλλεγει τηλεκαρτες???

Και απο οτι βλεπω αυριο ουτε δακρυ σταλα δεν θα δουμε...Καλη τυχη λοιπον soutien

Ηταν αθλιο, αλλα τα κοκτειλ που εχω πιει ηταν καλα οποτε ασχημο... soutien
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από eirinipapei Τρι Ιαν 25, 2011 2:33 am

Με αυτά που βλέπω θα αρχίσω να έχω εφιάλτες με την Νταίζη να θέλει να με σκοτώσει και να μου φάει τα λεφτά (που δεν έχω βέβαια αλλα αυτό είναι άσχετο), με μουσικό χαλί την κλάψα-γκρίνια της Μελίτας !!!!!!!!!!!!!!! soutien soutien soutien

Ας μας λυπηθεί κάποιος !!!!! imarton

Μοναδική όαση στο επεισόδιο η παρέα με τον Ηλία στο νοσοκομείο και η Εύα με τον Λευτέρη και την Εριέττα !!!!!

Θα ψηφίσω άσχημο γιατί νιώθω πολύ large σήμερα...

Flkia
eirinipapei
eirinipapei

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Ιαν 25, 2011 3:20 am

Ας σχολιάσω και εγώ!!

Ο Λευτέρης απολογείται και προσπαθεί να προστατέψει την Εύα..
Πολύ γλυκιά και η Δάφνη που νοιάζεται να μην πληγωθεί πάλι η φίλη της!
Κατά πόσο εντάξει είναι ένας τύπος που κοιμάται με μια καραμπίνα κάτω από το κρεβάτι του παραμένει μυστήριο αλλά θα το παραβλέψω γιατί ερωτεύτηκε και θα τα δώσει όλα λέμε! Όχι τσιγκουνιές, ΟΛΑ!!

Δαιμόνιο Μπέλλο και πανούργα Νταίζη βαριέμαι ειλικρινά.. Sleep
Ωραίο το παλτουδάκι της Πολυχρονίδη όμως!

Το ντύσιμο της Νόρας δεν δεν δεεεν!!
Ο Στέφανος μάλλον πρέπει να κάνει κερκίδα, με τόσες που σφάζονται.. Τι υπερβολή πια… wall
Πες τα Νόρα, η Μελίτα απλά πεισμωμένη είναι.. Η Εύα περνάει το ζόρι που έχει ένα παιδί μαζί του το οποίο θα μείνει ΚΑΙ αυτό χωρίς πατέρα..
Δεν της έφτανε το ένα της δώσανε και δεύτερο πακετάκι με άδειασμα να μην ξεχνιόμαστε… Fskl
Τουλάχιστον η Νόρα με το Λουκά άρχισαν πάλι να στροφάρουν.. Από το να ασχολούνται με τα γκομενικά της άκλαφτης καλύτερα να βγαίνουν από το sleep mode και να σκέφτονται λίγο τι τους γίνεται..
Του Πετρακη του πάει τρελά το άσπρο!!!!!! Love!

Η Νταίζη με συγκίνησε μωρέεε.. θα σώσει τον αδελφούλη και τον άντρα που αγαπάει… Fskl

Μελιτάκι είσαι ένα βήμα πίσω γλυκό μου..
Ξέρουμε τα χαΐρια του απόλυτου σου..
Οι καθαρές δουλειές του Στεφανου έλαμψαν για ακόμα μια φορά..
Διαμάντι το παιδί μας, κάνει βρώμικες δουλείες, πυροβολεί εν ψυχρώ, ξεκινά κυνήγι διαμαντιών με εντολές θανάτου.. ή αλλιώς μακελειό πως αρέσκονται να το λένε στη σειρά.. ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ο Στέφανος!! Fskl


Η Εύα που τάιζε το Λευτέρη είχε πολλή πλάκα…
Και η συζήτηση σους πολύ ανάλαφρη ανάμεσα στις μπουκιές…
Η Εριέττα κάλυψε την Άννα ή μου φάνηκε?? Και μάλιστα με μεγάλη ευκολία… xm
Αυτό το ο αδερφός μου ακούστηκε πολύ ωραίο…
Εγκρίνει και η Εύα την αδελφούλα?? Love!

Είπα να δω τη σκηνή γιατί η Πολυχρονίδη με το Σταυρού έχουν μια καλή χημεία .. Αλλά αυτά last year.. Ο Εγκέφαλος Νταίζη δεν αντέχεται!!
Η παρακμιακή μπουζουξού που ξαφνικά έγινε αρχηγός της μαφίας μου προκαλεί μόνο αηδία.. ούτε καν λύπηση.. για σφαλιάρες τα αδερφάκια Καρτάλη… Fskl

Αναμενόμενη η ψυχρότητα του Λουκά απέναντι στο Ρούσσο…
Αναμενόμενη και η πικρία του Ρούσσου απέναντι στο Λουκά.. Αυτή η σχέση έχει το περιθώριο να δώσει παραπάνω πράγματα από μια εκδίκηση.. Ελπίζω ο Λουκάς να θελήσει να πληρώσει ο Ρούσσος για ότι έχει κάνει νόμιμα και όχι όπως όλοι οι άλλοι κουλοί που παίρνουν όλο τον κόσμο σβάρνα..

Η παρέα πάλι μαζεμένη γύρω από τη Δάφνη..
Δίπλα της στα δύσκολα… Hug

Η Μελίτα αμφιβάλλει για την καλή δουλειά της Νόρας??
Αν ο Στέφανος τα χει κάνει σκ@τα μαντάμ τα να κάνουμε? Δεν μπορεί να κάνει και θαύματα η γυναίκα..
Την περίπτωση να μην υπάρχει κάτι θετικό στην υπόθεση του μαχλέπα την έχει σκεφτεί ή δεν πιάνει σήμα ο εγκέφαλος κάτω από τη μπούκλα? Τα πολλά πολλά υπόλοιπα τα προσπέρασα.. βαρέθηκα…

Τι φορέσανε στην Εριέττα Θεέ μουυυυυ???
Η γυναίκα είναι ερωτευμένη όμως κοπελιά, δίνει τα πάντα. Δεν παζαρεύει την ελευθερία αυτού που αγαπάει για να βγάλει το οτιδήποτε!
Μόνο που είπε η Νταίζη αυτά περί πάμπλουτου και καρδιάς που χτυπάει για αλλού αναγουλιάστηκα και πάλι..
Δεν ξέρω τι άλλο είπανε…

Η τελευταία σκηνή πολύ καλά δοσμένη…
Μ αρέσει η Δάφνη, η Γεωργόνη δηλαδή στο πως βγάζει την άρνηση της να περπατήσει..
Ο Νικόλας πολύ τρυφερός δίπλα της!


Γουστάρω Εριέττα!!!!!
Δεν γίνεται να μην έχει καταλάβει κανείς ανεγκέφαλος οι ο Παπαπολίτης και ο Πολίτης είναι το ίδιο πρόσωπο!!!

Η Νταίζη αδιάφορη….
Άσχημο από μένα, υπερβολική δόση Νταίζης και Μελίτας με τους πρωταγωνιστές να αχνοφαίνονται κάπου στο βάθος..
Λυπηθείτε μας!




Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Ιαν 25, 2011 1:36 pm

"Παραγοντες που συμβαλουν στην αυξηση της αρτηριακης πιεσης"


"Καπνισμα"

Και δεν εννοουμε ενα τσιγαρο τη μερα, μιλαμε για πακετα και πακετα, μετα πως να μην σου ανεβει η πιεση... Η Νταιζη εμαθε για τα διαμαντια και διαπυστωσε το αυτονοητο, οτι ο Μπελλος ειναι ηλιθιος, ιιιλα δεν το πιστευω! Nyxia Δεν προλαβαινει να σβησει το πρωτο τσιγαρο αναβει κι αλλο, η Νταιζη πηγε στη μανουλα και θελει τα παντα... Και μετα κι αλλο, η Νταιζη πηγε στο Στεφανο και του ειπε οτι θα πληρωσουν απαντες για να βγει απο τη φυλακη... Κι αλλο, η Νταιζη πηγε στην Εριεττα και πουλησε αποδειξεις... Κι αλλο, η Νταιζη πηγε στο Λευτερη και ζητησε τα διαμαντια... Οχι αλλο βρε παιδια μπαφιασαμε!!! livani livani


"Παχυσαρκια"

Ολοι οι γιατροι το λενε, πρεπει να χασεις τα περιττα κιλα... Περιττα λεγοντας....Τη Μελιτα που πηγε στη Νορα να της πει τη φημη που της ειπε ο μπαμπας! Τη Μελιτα που μας εφαγε τα αφτια οτι ο Στεφανος ειναι αθωος και τα εβαλε με τη μαμα και το μπαμπα που προσπαθουν να την κανουν να αμφιβαλει, εγω γιατι ειχα την αισθηση οτι προσπαθουσαν να της εξηγησουν την πραγματικοτητα; Rolling Eyes Οταν ομως ο μπαμπας ειπε οτι της εκλεισε εισητηριο να παει να δει το Στεφανο το ριξαμε στις αγκαλιτσες... gibbs


"Αγχος"

Ναι, ναι το γνωστο, "το αγχος σκοτωνει" και τα διαμαντια επισης! Ειλικρινεστατη απαντηση ο Λευτερακης στην Δαφνη, ευγε παιδι μου! Γενικα σιχαινομαι το φαγητο των νοσοκομειων και δεν τον αδικο τον ερμο, η σκηνουλα νοημα δεν ειχε μεχρι που μπηκε η Ερι η οποια ναι μεν δεν εκαψε το Λευτερη αλλα προσθεσε ενα κι ενα και κατεληξε με το δικο της τροπο στην αληθεια! Φωναξε και την Αννουλα να της κανει την κρισιμη ερωτηση, ελα κουκλα μου, απαντησε!
* Κι εμενα μου φαινεται λιγο περιεργο αυτο το "αδερφος μου" δεν το συνηθισα ακομα...


"Καθιστικη ζωη"

Εν αναμονη των εξετασεων της Δαφνης και ολη ειναι σε κατασταση πανικου και ανυπομονεσιας! Η Νορα με το Λουκα τα εχουν ολα εχουν και το Στεφανο, ο Νικολας τρεμει την ψυχολογικη αναπηρια περισσοτερο απο τη φυσικη και δεν τον αδικω... Rolling Eyes Λιγο η πλακα, λιγο τα θετικα μηνυματα, η παρεα προσπαθει να εμψυχωσει τη Δαφνη που την εχει παρει απο κατω, παρα τα θετικα αποτελεσματα η Δαφνη αρνειται να περπατησει και απορω πως δεν τις εχουν βαλει ακομα τις φωνες... Προσωπικα δεν θα κρατιομουν, ειλικρινα θαυμαζω το Νικολα Love! που και καταλαβαινει τι της συμβαινει και προσπαθει να την βοηθησει!


"Κληρονομικοτητα"

Οσο να πεις εχω βαρυ ιστορικο.... Μετα απο το συγκεκριμενο επεισοδιο εχω σιγουρα ανεβασει πιεση γυρω στο 18 η μεγαλη και 11 η μικρη, δεν ειμαι δε θεση να το ψηφισω το οτιδηποτε, πρεπει να δανειστω κανενα χαπακι απο τη μαμα μου...
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από stephanos13 Τρι Ιαν 25, 2011 2:41 pm

Kaλό μόνο γιατί είχε πολύ Νταίζη

Ελεος αυτή η Νταίζη

Ζητά λεφτα απο την μάνα της για να βγάλει έφω τοον Στέφανο.
Ζητά λεφτα απο τον Στέφανο για να τον βγάλει .
Ζητά λεφτα απο την Ερριετα για να βγάλει τον Στέφανο.
Θέλει το 50% από τα διαμάντια.
ΚΑΙ ΚΡΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ ΑΠΑΓΩΓΗΣ .

Η μόνο μου επιθυμία στον τέλος των Μυστικών να την βρούμε να μην κρατά ούτε ένα ευρώ.
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από ando Τρι Ιαν 25, 2011 2:56 pm

TELEIO HTAN ! ! ! Penguin

ando

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από elenp Τρι Ιαν 25, 2011 3:48 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Είχε κάποιες ωραίες σκηνές. Ο Λουκάς και η Νόρα είχαν μία σκηνή στο γραφείο πολύ καλή. Βέβαια συζητάνε για άλλους αλλά και πάλι είναι καλοί. Επίσης μου άρεσε και η σκηνή με την Εύα, την Νόρα, τον Λουκά και τον Νικόλα που πήγαν στην Δάφνη χαρούμενοι μιας και είναι καλά και μπορεί να περπατήσει. Οι σκηνές με την Εριέττα και την Νταίζη όπως και του Στέφανου και της Νταίζης, που πήγε να τους ζητήσει διάφορα για να τον βγάλει από την φυλακή, με στόχο να μαζέψει πολλά χρήματα, πολύ ωραίες.

Γενικά το επεισόδιο ήταν ωραίο και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Ιαν 25, 2011 4:17 pm

Σε συνέχεια του καταπληκτικού σχολιασμού της Γιάννα έχω να πω το εξής.

Βιντεο-αποσπάσματα στο mega τι είναι ακριβώς? Μην είναι το ζουμί του επεισοδίου? Μην είναι η κεντρική του ιδέα? Μην είναι η κεντρική του ιστορία?

Επ.489 - Η συμφωνία Νταίζης-Εριέττας
Επ.489 - Η πρόταση της Νταίζης στον Στέφανο
Επ.489 - Ο Μπέλλος μιλάει στην Νταίζη

Πάντως σίγουρα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Τα Μυστικά της Εδέμ!

Αλήθεια τη Νταίζη γιατί δεν την έδειξε καθόλου χτες? Μου έλειψε!

Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Ιαν 25, 2011 4:24 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Σε συνέχεια του καταπληκτικού σχολιασμού της Γιάννα έχω να πω το εξής.

Βιντεο-αποσπάσματα στο mega τι είναι ακριβώς? Μην είναι το ζουμί του επεισοδίου? Μην είναι η κεντρική του ιδέα? Μην είναι η κεντρική του ιστορία?

Επ.489 - Η συμφωνία Νταίζης-Εριέττας
Επ.489 - Η πρόταση της Νταίζης στον Στέφανο
Επ.489 - Ο Μπέλλος μιλάει στην Νταίζη

Πάντως σίγουρα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Τα Μυστικά της Εδέμ!

Ειναι απλα τρεις λογοι για να μην μπεις στον κοπο να δεις το επεισοδιο!!! Angel

KatsaroYpotheto έγραψε:Αλήθεια τη Νταίζη γιατί δεν την έδειξε καθόλου χτες? Μου έλειψε!

Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl

Καλε νυστικη εχω μεινει απο τη στεναχωρια μου! wall
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από evanna Τρι Ιαν 25, 2011 5:14 pm

Mε πολλη επιεικια μετριο το επεισοδιο......

Μου αρεσε η παρεα ενωμενη γυρω απο τη Δαφνη και τα Λουκονορακια στο γραφειο! Love!
Γελασα με το Λευτερη που δεν του αρεσε καθολου το φαγητο του νοσοκομειου και με τις ειρωνιες της Εριεττας απεναντι στη Νταιζη! sisi
Γιατι ο Χρηστος εξαφανισμενος? Impatient

Κατα τ'αλλα βαρεθηκα,η Νταιζη εχει καταντησει κουραστικη,η Μελιτα ανυποφορη και ο Μπελλος δεν με πειθει! Sleep Δυστυχως μου φαινεται οτι και τα επομενα επεισοδια στο ιδιο μοτιβο θα κινηθουν!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από Lyn Τρι Ιαν 25, 2011 5:32 pm

Να 'μαι και πάλι!! Και αφού γέλασα απίστευτα με το ποιηματάκι της Σμα (όσκαρx1000 - δε μου περισσεύουν εμότικον), είπα να σχολιάσω και γω το επεισόδιο. Αλλά αφού είδα ότι το επεισόδιο δεν είχε κανένα ΑΠΟΛΥΤΩΣ ενδιαφέρον, είπα να σχολιάσω το ποιηματάκι απαντώντας ανάλογα. Και να το αποτέλεσμα (τα πορτοκαλί δικά μου):

tzibirdika έγραψε:
Δεν ειδα το επεισοδιο
Πηγα για καφεδακι
Το 'δα μετα στο γρηγορο
Βαρεθηκα λιγακι

Λιγάκι θα 'τανε καλά,
εγώ έκοψα και φλέβα.
Νταίζη, Μπέλλος και σούργελο
ε, δείξτε και λίγο Εύα!!


Νταιζη στριμωχνει χαπατο
Κι αυτος ποιει τη νησσα
την νταιζη με τα χρηματα
την εχει πιασει λυσσα


Μα έλα που δεν την ποιεί,
νήσσα είναι το φυσικο του!!
Γι' αυτό άλλωστε ξεφούρνισε
στη Νταίζη το σκοπο του.


Εμαθε και για τα diamonds
Ποιος την επιανει τωρα
Αλλα ας αφησω την οχια
Στην ακρη για την ωρα


Άχ! Θα τα βρει και τα diamonds
και θα μας κατσικωθεί!!
Ούφ, ωραία, πάμε σε άλλα,
ήδη έχω βαρεθεί.


2 αποριες ρε παιδια
Η Νορα θα φουσκωσει?
Ο αμοιρος Λουκακος μας
Αυτος ποτε θα «νιωσει»? Aww


Τι να σου πω,
απάντηση σ' αυτά τα δυο δεν έχω.
Ελπίζω σε κάτι σύντομα
γιατί άλλο δεν αντέχω!!


Τι να μου κανει ενα φιλι
μονο την εβδομαδα?
θελουμε ερωτικη σκηνη
που ειναι η ρημαδα? maaaad


Σ' αυτό κι αν ψάχνω απάντηση
που να βρω όμως, μου λες?
Λες η σκηνή να χάθηκε
απ' τις τρύπες τις πολλές.


Ξαναγυρναμε στην οχια
που απειλει τη μανα
να της τα γραψει τα λεφτα
θεε μου τι.......μπανανα sisi



Εκεί στο τέλος ταίριαζε
κάτι άλλο σε εις -άνα.
Καλέ τι φανταστήκατε??
Εγώ εννοώ.......ρουφιάνα!


Αν δε το κανει αμεσα
Δε θα την βοηθησει
Κι ο Στεφανος στη φυλακη
Για παντα θα σαπισει


Κι όσο αυτός στα σίδερα
της φυλακής θα μένει,
η Μελίτα λέει ισόβια
πως θα τον περιμένει.


Τωρα να πω πως χ*στηκα?
Ναι χ*στηκα πειραζει? Mmm
Μοναχα ο Χρηστακος μου
Μοναχα αυτος με νοιαζει! Aww


Μωρέ σιγά, ποιος νοιάζεται?
Σκασίλα μας μεγάλη.
Αυτό μου λειπε, ν' αγχωθώ
για τον παλιο-Καρτάλη.


Η Μελιτα με τη Νορα
Να μαντεψω τι εχουν πει?
Για τον Στεφανο! Το βρηκα?
Τι κερδιζω? Ενα βρακι????Confused?


Μάγος είσαι? Πώς το ξέρεις
χωρίς να δεις τη σκηνή?
Τώρα εγώ πρέπει να τρέξω
να σου πάρω και βρακί?


Δε το θελω προτιμαω
Τον Λουκακο με κορδελα inlove
Τελοσπαντων προχωραω
Παω στην ξανθια κοπελα..


Μήπως τελικά θα ήταν
πιο απλό ρε το βρακί?
Άντε πάμε και στην Εύα.
Ώπα!! Τι? Έπαιζε κι αυτη?


Α ρε Τερη τυχερακια
Σε ταιζουν και σουπιτσα
Αχ ντουκ ντουκ ποιος να ναι τωρα?
Βρε καλως την κουνιαδιτσα! Matakia


Φάση είχε ο Λευτέρης
που δεν ήθελε να φάει.
Τσουπ και μπαίνει η κουνιαδούλα
και Εύα - Τέρη χαιρετάει.


Τι ωραια ανθοδεσμη
Που του εφερε καλε?
Αλλα εγω αλλου εστιασα
Στου Λευτερη το ζελε Miam


Το ζελέ ούτε που το είδα
γέλαγα με το Λευτέρη,
που τον τάιζε η Εύα
λες κι αυτός δεν είχε χέρι!


Μα εκεινος δε το εκτιμα
Καθολου και ζηταει
Γαλακτομπουρεκο ζεστο
Μαζι με Ευα να φαει


Ε σούπα μόνο ξεροσφύρι
τι να κάνει το παιδί?
Έχει δύο μέτρα μπόι,
θα χορτάσει με ζουμί?


Κι απ’το γλυκο περασαμε
Αμεσως στο ξινο
Παλι η οχια την τυχη μου? maaaad
Μα τι κουραστικο...


Πάλι αυτή εμφανίστηκε?
Ποιον απειλούσε τώρα?
Τον "άγιο" αδερφούλη της?
Ωχ, νύσταξα η δόλια!!


Μια σφαιρα στο κεφαλι της
Θα ηταν οτι πρεπει
Καλα τα λεει ο Στεφανος
σοφια τον διεπει Geros


Είπε ο Στεφανούκος μας
τέτοια σοφά λογάκια?
Πως κι έτσι? Πίσω απ' τα σίδερα
του ανάψαν τα λαμπάκια?


Ολη η παρεα μαζεμενη
Γυρω απ την Δαφνουλα
Κανουν χιουμορ, παρηγορουν
Ηταν σκηνη γλυκουλα


Όλη η Φεγγαροπαρέα
ή όσοι μείναν βασικά!
Όντως όμορφη σκηνούλα
Δίλεπτη όμως κλασικά!


Δεν το χει κανει ο Στεφανος
Τ’ακουσαμε κυρα μου?
Ειναι αναγκη να γκαριζεις
Συνεχεια μες τ’αυτια μου????? maaaad


Είναι κι αγριογκαρίδα
και στο mute να 'χω φωνή,
οι τσιρίδες της θα φτάνουν
μέχρι έξω στην αυλή!


Νταιζη επισκεψη εκανε
Στην ερμη κουνιαδιτσα
Και παλι ανταλλαγματα
ζητουσε η νυφιτσα


Άντε πάλι η Νταιζάρα!!
Πόσο πια, πραγματικά!!
Αν ποτέ αυτή τα τινάξει,
σφύριξέ μου κλέφτικα.


Βρε Δαφνη σε πιστευουμε
Μα ακου το Νικολα
Εισαι καλα θα σηκωθεις
Μην κλαις πια και ξεκολλα....


Εδώ πάντως τη λυπήθηκα
τη Δάφνη την καημένη.
Αλλά κι αυτή δεν προσπαθεί.
Φαίνεται πεισμωμένη!!


Αννουλα μου την εκατσες
Σε πηρανε χαμπαρι
Για να δουμε τι θα πεις
Κι η Ερι πως θα το παρει..


Δεν τη φοβάμαι την κουνιάδα
είναι έξυπνο μυαλό.
Μόνο κρίμα η κοπέλα
που αγαπά το Στέφανο.


Παλι με Νταιζη κλεινουμε?
Αχ ποσο την βαριεμαι
Ποτε θα τη σκοτωσετε
ΧΡΗΣΤΟΣ με ΕΡΙ λεμεεεε!!!!!yey


Χρήστος με Έρι δαγκωτό!!
Άντε και με τη νίκη!!
Κι η Νταίζη ας πέσει από γκρεμό
ή ας τη φάνε λύκοι!
(επειδή είμαι καλός άνθρωπος)

Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Ιαν 25, 2011 5:46 pm

Έλενα υπέροχο το ποιηματάκι : respect : : respect :
Τι γέλιο και αυτό???? lmao lmao lmao

Μπράβο, μπράβο και πάλι μπράβο....!!!!!
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Ιαν 25, 2011 5:56 pm

Είστες Θεές δεν υπάρχετε!!!

Εκεί κάπου στο Στεφ-Νταίζη έπρεπε να έιχατε γράψει και για τα διαμαντάκια.
Μάλλον το Νταιζουλίνι βρήκε το αδύνατο σημείο του κι αυτό είναι μείον του κι αυτό είναι μείον του! χαχαχαχαχαχαχα
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 489 - Ημερομηνία 24-01-2011

Δημοσίευση από rachel Τρι Ιαν 25, 2011 6:05 pm

Μπραβο στις ταλαντουχες ποιητριες, σχετικα με το επεισοδιο .......ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΝΤΑΙΖΟΚΑΡΒΟΥΝΟ στοπ!!! livani

Μαλλον νομιζουν οτι μπουκωνοντας μας με 40λεπτα πλανα με την ηρωιδα, θα πειστουμε για οτι θελουν να μας παρουσιασουν.... wall
Η λυση δυστυχως δεν ειναι στην ποσοτητα.... αλλα στην ποιοτητα.....
Οσες σκηνες δολοπλοκιας, μηχανορραφιας, εκβιασμων και αν προβληθουν, εγω δεν μπορω να πιστεψω οτι μια τριτοδευτερη μουζουξου καταφερνει να ξεγελαει και να εκβιαζει ανθρωπους που η παρανομια ειναι συνωνυμο της υπαρξης τους, ανθρωπους που ζουν εμπορευοντας πλαστα εργα τεχνης, ανθρωπους με μεγαλη κοινωνικη και οικονομικη ισχυ..... Nyxia
Δηλαδη η Νταιζη μεχρι τα 30 της περιοριστηκε σε μια μιζερη ζωη μεσα στα μπουζουξιδικα β διαλογης..... και ξαφνικα ανακαλυψε οτι διαθετει εξυπναδα και καπατσοσυνη ωστε να ειναι ικανη για big business.... ΕΛΕΟΣ!!!
Σιγουρα διαθετει πονηρια και ειναι αριβιστρια αλλα στον βαθμο να εκβιαζει ψαρακια τυπου Λουκα.... οχι μεγαλοκαρχαριες επιπεδου Καρταλη και Χατζηβασιλειου...
Το κοινο διαθετει νοημοσυνη και θελει αληθοφανεια, θελει δομημενους χαρακτηρες, οχι καρικατουρες και ειδικα σε ρολο πρωταγωνιστριας.... ainta
Σχετικα με την Πολυχρονιδη, ποτε δεν μου αρεσε υποκριτικα, θεωρω οτι παιζει υπερβολικα και πραγματικα ζαλιζομαι σε καθε σκηνη της να βλεπω τα χερια της να κανουν περισσοτερες κινησεις ακομα και απο τροχονομο....

Τα υπολοιπα του επεισοδιου κατι θυμαμαι απο Δαφνη-Νικολα και Νορα-Λουκα στους συνηθισμενους ρολους κομπαρσων....

Ψυχανεμιζομαι οτι το σημερινο μ' εκνευρισει ακομα περισσοτερο... Ee?

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης