Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011

+32
Caroline
tsourdalitsa
verile_mistika
DESPOINA
trelh gia nora-louka
eirinipapei
almaresi
Καρ-Mik
ebelina2007
Ioanna T
fay66
pasxalitsa
stephanos13
black_cat
spartiana
nefelik
sarita
loukasnora
FieryRed
Cancoon
evaki16
Foulitsa
afroditi_norakii
naive7
gxnel
marakii
fantina
ntina fan
κικκο
Dimitraaa
loukitsa
Clarabelle
36 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap1%Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap1%Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap19%Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 19% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap57%Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 57% 
[ 46 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 81
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011

Δημοσίευση από pasxalitsa Τετ Ιαν 26, 2011 11:18 pm


Σήμερα είδαμε:

Την περιοδεία της Μελίτας, δάκρυ και ταλέντο αγνοούνται, το προβατάκι μούρλιά!!!!

Τον αΑλέξανδρο Σταύρου, σε ρεσιτάλ για ένα ρόλο- τι είχες γίαννη, τι είχα πάντα θα μου πείτε-

Τον Βάρναλη, συμπονέσαμε, γιατί κρίμα και άδικο να πηγαίνει και ο ποιητής προς χάρη του ξενέρωτα

Τον μικρό άγγελο που κάθε φορά γίνεται ομορφότερος Love!

Την εν πολλαίς αμαρτίας περιπεσουσα Νταίζη, να γυρνάει και να ζητά λεφτά από παντού. Στη σκηνή πάντως με την κλαψοφουντούκω την έκανε σκόνη...

Την ΑΝτιγόνη να διαπραγματεύεται την ελευθερία του γιου της, στην ίδια της την κόρη. (Εξαιρετικές)

Την αποκαθήλωση ενός ρόλου, αυτού της Δάφνης, η οποία παραιτείται τόσο εύκολα από τη ζωή, κάνοντας στροφή 180ο, χωρίς να παλεύει ούτε καν για το παιδί της. Με νευρίασε πολύ.

Χίλια συγνώμη σας εύχομαι, κύριοι συντελεστές, μη δείχνεται μετά από Στέφανο-Μελίτα, Χρήστο-Νταίζη γιατί φαίνεται η διαφορά και καρφώνεστε!!!

Περικλής Κασσανδρινός & Μαριάννα Πολυχρονίδη όπως πάντα δένουν μαζί υπέροχα!!!

Απάλευτο, Απάλευτο- Α- ΠαΠα-λευτο μη σου πω!!!!! Και αυτό γιατί έχω και χαρά σήμερα... Love!

Από ένα oscar στις συνήθεις αγαπημένες

Να είμαστε καλά.... ))

pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011

Δημοσίευση από fay66 Τετ Ιαν 26, 2011 11:25 pm

Γιατί πρέπει να τιμωρούμαστε έτσι στα τελευταία επεισόδια ;
Τι κακό έχουμε πια κάνει;
Καλά , δεν το συζητάμε πάμε από το κακό στο χειρότερο.
Νόρα: το αγαπάει το παιδί με τον τρόπο της.Το έδωσε για να το προστατέψει από τον εαυτόν της.
Λουκά: τελικά η Νταίζη είναι τραγικό πρόσωπο.
Βρε άσχετοι εκεί μέσα από αρχαία τραγωδία , τραγικό πρόσωπο σημαίνει ότι κάποιος μπλέκεται άθελά του σε περιπέτειες , για τις οποίες δεν ευθύνεται ο ίδιος. Εδώ ναι τραγικό που είχε τέτοια παιδική ηλικία. Αλλά τραγικό που πήγαινε να καθαρίσει μάνα , άντρα , νύφη και ανηψάκι; Τραγικό πρόσωπο που έφαγε από το Λουκά το σπιτάκι του , τους έκανε τη ζωή μαρτύριο; Τραγικό πρόσωπο που θέλει να αρπάξει το αρπακτικό από:
Έρι(την είπε ο Λουκάς έτσι απόψε) πίνακες -θα πάρει και παραδάκι
Μπέλλος:τα λύτρα και τα χρήματα από την πώληση της Εδέμ
Λευτέρης :τα μισά διαμάντια , τα υπόλοιπα από τα μερίδια του καθενός
Αντιγόνη: τα πάντα , μόνο ο Ρούσσος και η Αμαλία της ξέφυγε , αλλά όλο και κάτι μπορεί να σκαρφιστεί το πιράνχας.
Η Δάφνη κουράζει πολύ. Ο καθένας στη θέση της θα αντιδρούσε κάπως , αλλά θα είχε σκαμπανεβάσματα. Μια θα έλεγε ότι θα το παλέψω , μια θα ήταν στα τάρταρα , Αλλά εδώ , μόνιμα στα πατώματα πια;;;;;;;
Και μιας και λέμε πατώματα η εθνική μας σφουγγαρίστρα δεν μπορεί έστω και σε μια σκηνή , μία βρε παιδιά , να τη δούμε με ένα δάκρυ; Όλους εκεί μέσα τους έχουμε δει , αυτή τζίφος , τίποτα;
Όσο για Νόρα - Λουκά είδαμε και ένα δίλεπτο με τα σεντόνια. Μάλιστα , βαρυστομαχιάσαμε και σήμερα!!!!!!!!!!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011

Δημοσίευση από Ioanna T Τετ Ιαν 26, 2011 11:40 pm

Πω πω δεν πρόλαβα να δω την καινούρια επιλογή και ψήφισα άθλιο βάλτε ένα απάλευτο ακόμα παρακαλώ!
ΠΟΣΗ Νταίζη έδειξε σήμερα?Νταίζη στην ύπαιθρο(τόσο εύκολο είναι να βάλεις κρυφές κάμερες σε ένα σπίτι ΚΑΙ ένα γυμναστήριο?),Νταίζη στη φυλακή,Νταίζη με Εριέττα,Νταίζη με Μελίτα,Νταίζη με μανούλα....Προτεινόμενοι συνδυασμοί για τα προσεχή:Νταίζη με Κυριάκο(κάτι έχει βάλει στην άκρη και αυτός),Νταίζη με Ηλία,Νταίζη με Ρούσσο(τι πήγες στη Μελίτα κοπελιά,ο μπαμπάκας έχει το παραδάκι),Νταίζη με Μάριο(ανηψιός της είναι!),Νταίζη με Μαρίλια κλπ...
Παρένθεση:δεν υποτιμώ με τίποτα το θέμα του βιασμού,το οποίο όμως παρουσιάστηκε εξαιρετικά κακότεχνα,ειδικά όταν έχω δει να το χειρίζονται τόσο ωραία στις περιπτώσεις της Εύας και της Νόρας.Επίσης λυπάμαι πραγματικά την Πολυχρονίδη,που παίρνει επάξια το παράσημο του ρόλου''Ακόμα δεν ξέρουμε τι θα σε κάνουμε''.
Το δράμα της Μελίτας δεν το σχολιάζω καν,το έκαναν άλλοι ήδη : respect :
Κρίμα ο Βάρναλης!Επίσης είναι ιδέα μου ή ο Στέφανος περνά καλύτερα στη φυλακή?Και το μυαλουδάκι καθάρισε και τον έρωτά του έδιωξε με ένα στιχάκι...(Ήταν ιδέα μου ή την είδα στα προσεχώς στη φυλακή ΠΑΛΙ?)Για μέλλων ισοβίτης τον βρίσκω αρκετά ψύχραιμο.
Δεύτερη παρένθεση:Δεν αντέχω,ας μιλήσει και κάποιος δικηγόρος,απλή φοιτήτρια είμαι,αλλά δεν μπορώ να ακούω συνέχεια το ότι ο Στέφανος θα φάει ισόβια.Τόσοι φόνοι έγιναν δεν είδα τόση επιμονή.Guys ο τύπος θα μπορούσε να κατηγορείται για πολλά,όμως είναι μέσα για απαγωγή.Όχι άλλο δράμα μόνο και μόνο για να χαλάει η μάσκαρα της Μελίτας....
ΠΟΥ είναι η παρέα?Οέο?Όταν τη βρείτε ας υπενθυμίσει κάποιος στο Λουκά ότι έχει μια αγάπη έγκυο που τυχαίνει να έχει βιαστεί,κάνει έκτρωση κλπ.και ότι θα ήταν καλό να τα θυμάται όταν της πλέκει τον ύμνο της μανταμ''Έμεινα παρθένα για το παιδί μου''.Ας του πείτε επίσης ότι το να είχε φερθεί αλλιώς θα σήμαινε ότι θα είχε παντρευτεί την εν λόγω.Αν τα θυμηθεί ο Λουκάς,καλό θα ήταν να τα υπενθυμίσει και στη Νόρα για να σταματήσει να δικαιολογεί.Επίσης αναζητείται η Δάφνη.Τη θέση της έχει παρει η φτωχή Χουανίτα στην σειρά''Δε νιώθω τα πόδια μου''.Επίσης σεβαστό θέμα αλλά και μόνο η μονοτονία των διαλόγων το χαλάει(Γεωργονη εξαιρετικη!).
ΟΧΙ!Γιατί τελείωσε με το δαιμόνιο πάνω από το προσκέφαλο του Λευτέρη?Κι εγώ τι θα κάνω?Θα μείνω για άλλη μια φορά με την αγωνία του τι θα κάνει πάλι ο σατανικός κακός?
Υ.Γ.Μα τι ΥΠΕΡΟΧΟ μωρό είναι ο Αγγελούκος!
Ioanna T
Ioanna T
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σ'αεροπλάνα και βαπόρια...
Ασχολίες : Χορός,σινεμά,φίλοι,ταξίδια,Μυστικά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011

Δημοσίευση από ebelina2007 Τετ Ιαν 26, 2011 11:44 pm

Το σημερινο επεισοδιο ηταν χαλι μαυρο ...αλλα γελασα δεν μπορω να πω!
Μην κλαις λεει ο Σταφανος στην Μελιτα lmao lmao Που το ειδες ? λεω εγω!
Μαζεψε ταδακρυα σου λεει η Νορα lmao lmao Πια δακρυα ρωταω εγω?
Με τοσο κλαμα θα χρειαστεις παγακια λεει η Αμαλια.. εεε επεσα απο τον καναπε δεν ανταξα lmao lmao αφου ξερουν οτι υπαρχει εν θεμα με τα δακρυα της Μελιτας τι τους βαζουν τους ανθρωπους να λενε ασυναρτησιες?
Δακρυ εδω δακρυ εκει πουθενα ΔΑΚΡΥ!!!
και μονο επειδη γελασα το ψηφιζω χαλια γιατι κατα τα αλλα ηταν απαλευτο!
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Ιαν 27, 2011 12:08 am

Cancoon έγραψε: και την Μελίτα να μένει κλαμμένη και σοκαρισμένη πίσω από το τζάμι ήταν εξαιρετικό.
Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 382640 Το κλαμμένη με αποτελείωσε Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 382640

Σπάζοντας την υπόσχεση που είχε δώσει στον εαυτό της και μόνο για χάρη του Στέφανου ζήτησε χρήματα από την Αμαλία για να βάλει ιδιωτικούς ντεντέκτιβ να ψάξουν στοιχεία υπέρ του Στέφανου.
Ερώτηση:
Την κοπέλα που προσέχει την Νεφέλη , ποιος την πληρώνει?
Η συντήρηση ενός τέτοιου σπιτιού, που βασίζεται?

Στον μισθό μιας γραμματέας.? Rolling Eyes
spartiana έγραψε:παιδια ακουσα καλα ειπε η Νορα οτι η Νταιζαρα αφησε
το παιδι της να φυγει για να το προστατεψει απο τον εαυτο της???αφου αν
θυμαμαι καλα αφησε τον Αρη να φυγει γιατι ειχε κανει συμφωνια με τον
Λουκα να της γραψει το σπιτι του .Τωρα το βλεπω το επισοδιο αλλα δεν
μπορουσα να μην σχολιασω αυτο που ακουσα.Οταν τελειωσει θα σας πω και
εγω την γνωμη μου πιο ολοκληρωμενα.
Αν η Νταίζη ήθελε να το προστατέψει, γιατί δεν το άφησε στον Λουκά που τον ήξερε τόσο καιρό, που ήξερε τι αγάπη μπορούσε να του δώσει, και το άφησε στον πρώτο τυχόντα? (που έτυχε να είναι άψογος πατέρας...ΕΤΥΧΕ)
Αν η Νταίζη ήθελε να το προστατέψει, γιατι παζάρεψε τον Αρη με το σπίτι του Λουκά?

black_cat έγραψε:Δεν αντέχω...τη Δάφνη!
Δεν αντέχω...τα κλάματα της Μελίτας!
Μα δεν είναι κλάμματα καν Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 382640
[quote]

Το επεισόδιο ήταν ΑΠΑΛΕΥΤΟ!!!!

Το μισό επεισόδιο ήταν με την άκλαφτη, που μάλιστα προσπάθησαν να μας πείσουν με ..........

Νόρα: Σκούπισε τα δάκρυα σου Μελίτα
Λουκάς: Κοριτσάκι μου μην κλαις
Αμαλία: Να βάλουμε πάγο στα κλαμμένα της μάτια,

και άλλα τέτοια οξύμωρα Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 382640 Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 382640

Το αλλο μισό ήταν με ... τι άλλο το Νταιζουλίνι και τα λεφτα!!!!!!


ΒΑ - ΡΕ - ΘΗ - ΚΑ!

Η Πολυχρονίδη ξέρει τουλάχιστον , και να παίζει, και να κλαίει, αλλα το πολύ το κυρ-ελέησον, το βαριέται και ο Παπάς.. Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 763297

Η άλλη, δεν παλεύεται καν...

Αθλιο......

ΥΓ: Η προβατίνα ήταν άθλια... Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 763297 Αλλα τουλάχιστον έπαιξε καλύτερα απο αυτή που την φόραγε, όπως είπε και η Αριάδνη, Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 767325
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιαν 27, 2011 12:24 am

Mik αλλη συμφορουμιτισα ειπε αυτο για την προβεια
και την υποκριτικη δεινότητα της, όχι οτι διαφωνω φυσικα
αλλα για αποκαταστασει της αληθειας χιχιχιχιχ
Με καλυψατε οι περισσότερες
όσο για τα κλαματα και τα δακρυα που αναφερθηκαν
όποια τα ειδε να μου κανει σκρινκαπς να τα δω και γω
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Ιαν 27, 2011 12:25 am

Συγνώμη τότε στην συμφορουμίτισα που το είπε.

Η ουσία όμως, δεν αλλάζει Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 382640
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Ιαν 27, 2011 12:32 am

ΥΓ: Η προβατίνα ήταν άθλια... Αλλα τουλάχιστον έπαιξε καλύτερα απο αυτή που την φόραγε, όπως είπε και η Αριάδνη,

Δεν το ειπε η Αριαδνη...μαλλον μπερδεψες τις Λουκιτσες sisi sisi
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011

Δημοσίευση από gxnel Πεμ Ιαν 27, 2011 12:33 am

να παρει το προβατο μονιμο ρολο!!!!!να εχω κατι να γελαω τουλαχιστον γιατι η ιδιοκτητρια του μονο νευρα μου προκαλει.....
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011

Δημοσίευση από almaresi Πεμ Ιαν 27, 2011 12:58 am

loukitsa έγραψε:ΣΠΑΣΤΗΚΑ:

2.Ο υπάλληλος της Οχιας με Αλφα Ρομεο και αυτη με Λαντσια ιψιλον συγνωμη αλλα του υπαλληλου
δεν ειναι πιο ακριβο αμαξακι?
lmao lmao lmao lmao lmao
Δεν ξέρω ποια άλφα είχε ο υπάλληλος, αλλά παίζει και να μην έχει σημασία, είναι γενικά ακριβότερες από την ύψιλον, ναι!
Πάντως, το νόημα το πιάσανε κι αυτοί... Μάφια Ιταλιάνα!!! - να κρατούνται κι οι παραδόσεις

Κατά τα άλλα... βαριέμαι... πφφφ
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011

Δημοσίευση από eirinipapei Πεμ Ιαν 27, 2011 2:07 am

Χθες κλαίγαμε όλοι με το δράμα της Νταιζούλας.... soutien soutien soutien

Σήμερα φήμες λένε ότι έκλαιγε η Μελίτα για το δικό της δράμα....Σας το ορκίζομαι είδα όλο το επεισόδιο, κάθε σκηνή της Μελίτας προσεκτικά (όσο επώδυνο κι αν ήταν)....Δάκρυ όμως δεν είδα...Ίσως να της τα σκουπίζουν πολυ γρήγορα (ξέρετε...για να έχουν χώρο για τα υπόλοιπα).... Ίσως φταίει που δεν έχω και ψηφιακή εικόνα τι να πω....Αλλά σίγουρα σας λέω έκλαιγε!!!! Το είπε και η Αμαλία και η Νόρα!!!! Aww

Απάλευτο.... pff

Flkia
eirinipapei
eirinipapei

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011

Δημοσίευση από trelh gia nora-louka Πεμ Ιαν 27, 2011 2:16 am

Με εχετε καλυψει ολοι με οσα ειπατε!
Το επεισοδιο ηταν ΑΠΑΛΕΥΤΟ - ΤΑΤΟ!με ολη τη σημασια της λεξης!

Το μονο που θελω να πω ειναι οτι με εχει εκνευρισει απιστευα η Δαφνη και επισης μου χτυπησε πολυ ασχημα (δεν ξερω αν ξαναναφερθηκε) το γεγονος οτι με το που της ειπε ο Νικολας για καποιον ειδικο που μπορει να τη βοηθησει να το ξεπερασει εκεινη ειπε ''ψυχιατρο?δεν ειμαι τρελη Νικολα''...For God shake! livani imarton ..Σε ποιο αιωνα ζουν?Σε ψυχιατρο (αν και το σωστο θα ηταν να παει σε ψυχολογο..οι δυο ειδικοτητες ειναι εντελως διαφορετικες μεταξυ τους..anyway) δεν πανε μονο οι τρελοι ainta ...Πραγματικα,τι ατακες ειναι αυτες που βαζουν?Λες και ειμαστε χρονια πισω με αντιληψεις τοσο ξεπερασμενες...

Δε θα μιλησω για τους γνωστους και μη εξαιρετεους που εχουν την πρωτοκαθεδρια σε καθε επεισοδιο!Και μετα προσπαθουμε να τους δικαιολογησουμε οτι και καλα ειναι μια σειρα που πρεπει να δουμε ολες τις ιστοριες και ειναι λογικο να μη βλεπουμε παντα αυτο που θελουμε...Αν ειναι ετσι να ισχυει για ΟΛΟΥΣ αυτο!Διοτι Μελιτα,Νταιζη,Στεφανος δεν ειναι ποτε στην απ'εξω,εν αντιθετως με την παρεα που υποτιθεται οτι πρωταγωνιστει κιολας...

Τελος ,δεν μπορω να μη σχολιασω και το ενα και μοναδικο δακρυ της Κατσαρης! lmao ...Τι ?δεν το ειδατε?Ενα και πολυτιμο ηταν καλε!Μολις που προλαβε να κυλησει απο τον αμφιβληστροειδη της!Γιατι δεν το πηραμε με ενα πανακι να το φυλαξουμε.... xoxo
Τοση προωθηση πια? imarton imarton ...Μεχρι και στο δακρυ?...ποσες φορες ακουσαμε σημερα για το κλαμα της....με το ζορι να μας πεισουν...Ελεος!
trelh gia nora-louka
trelh gia nora-louka
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Τόπος : Χαλκιδα....soon to Γιαννενα..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011

Δημοσίευση από DESPOINA Πεμ Ιαν 27, 2011 4:51 am

Έγινε μεγάλη προσπάθεια να μας πείσουν για τα δάκρυα της Κατσαρής κ άντε είμαι καλός άνθρωπος κ τα είδα. Το ταλέντο το είδε κανείς;
Πραγματικά δεν ξέρω τι να γράψω. Όχι άλλο σπρώξιμο ξεφτιλίζεται η κοπέλα –ηθοποιό δεν τη λες με τίποτα- ή σπρώξτε κι άλλο γελάμε.
Δεν μπορούν να ξεχωρίσουν τον ταλαντούχο από τον ατάλαντο; Μα είναι δυνατόν να παίρνει τέτοιες σκηνές; Πότε τα κατάφερε για να τα καταφέρει τώρα;

Απάλευτο

Γιατί δεν αντέχω άλλο Δάφνη.

Γιατί χάσαμε παρέα.

Γιατί η Νταίζη είναι αδίστακτη, άπληστη κ βαριέμαι απίστευτα όλο τα ίδια κ τα ίδια.

Για τς αηδίες που λένε Λουκάς-Νόρα να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα.

Γιατί άλλα περίμενα από Στέφανο-Σταυρου κ άλλα βλέπω. Χαραμίζεται. Αμάν με το πείσμα σας.

Ελπίζω σε καλύτερα επεισόδια.




DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011

Δημοσίευση από verile_mistika Πεμ Ιαν 27, 2011 10:40 am

Καλα το σημερινο αστο αφησουμε καλυτερα .....

Η Μελιτα εκλαψε ? Οχι γιατι εγω δεν το καταλαβα καθολου ομως..
Το σπιτι της δεν το πληρωνουν οι γονεις της ..Δηλαδη τοσο πολυ λαθος ειμαι?? ..Αρα δεν κανει την υπερβαση να ζητησει χρηματα ...(Τι ακουω ρε παιδια .Δν αντεχω αλλο )
Τοσο γρηγορα πειστηκε απο την Νταιζη ..εμ να πω οτι ξαφνιαστικα θα πω ψεμματα .Καλα δεν ειναι και τοσο δυσκολος αντιπαλος

Ο Ρουσσος πια ετσι θα εμφανιζεται στο εργο? ..Μια στις τοσες ..Δν μ'αρεσει καθολου αυτο ...

Νταιζη,νταιζη,νταιζη,νταιζη δεν φτανει που εχουμε ολους να σχολουνται με την νταιζη εχουμε και τις τυψεις του Λουκα οτι την αδικησε και μετα λεω οτι με τσαντιζει η μητερα μου ... wall

Λουκα φοβερος με το Ερι : respect : Εριεττα ποσο μ'αρεσει με τον αδερφο της ..Την Αννα γιατι την κραταει ακομη ?

Δεν θυμαμαι και πολλα ...

Καλη σας μερα..
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011

Δημοσίευση από tsourdalitsa Πεμ Ιαν 27, 2011 12:59 pm

Απάλευτο!!!!!!!!
-Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται... αν το επεισόδιο ανοίγει με τον απόλυτο lmao κλάφτα Χαράλαμπε (γιατί η Μελίτα ζοριζόταν, ζοριζόταν, αλλά δάκρυ γιοκ). ο Σταύρου πάαααλι μόνος του έπαιζε!
-Το γραφείο των Λουκά-Νόρας παραμένει δικηγορικό ή αλλάξανε ειδικότητα και το γυρίσανε σε ψυχολόγοι? Από τη μια η σκιαγράφηση του χαρακτήρα της Νταίζης (λες και έβλεπα ταινία του Ξανθόπουλου) από την άλλη το Πρόβλημα που πήγε όοοοοοχι για το προφανές -να δουλέψει- αλλά για να πει τον καημό της, να ζητησεί συμβουλές, να τους βάλει χέρι γιατί δεν κάνουν καλά την δουλειά τους... Μα τι γελοιότητες βλέπουμε???
-Άσχετο αλλά το όργανο της τάξης είναι πολύ τυπάκος!!!
-Θαύμα, θαύμα θυμήθηκαν τον Χρήστο!!! Τι ωραία σκηνή (όταν έχουν χημεία οι άνθρωποι...) και πως φαίνεται η διαφορα με κάποια άλλη (γκουχ γκουχ)
-Μα τι νινί είναι αυτό Love! Love!
-Το δράμα της Μελίτας vol2 συγνώμη κιόλας αλλά το πέρασα στο FF
-Η Νταίζη πήρε πάλι τους δρόμους... εξαιρετικές με την Έρι αλλά και με τη μαμά!
-Η μίρλα της Δάφνης δεν έχει τελειωμό, τι παραίτηση είναι αυτή? πειράχτηκε και ο εγκέφαλος με τη σφαίρα ή είναι ανάδρομος ο Ερμής?
-Τ αδερφάκια μ'αρέσουν μαζί αλλά τα ίδια και τα ίδια αναμασούν... πλήττωωω!
-Οι δύο κατατρεγμένες μαζί lmao Η Πολυχρονίδη μόνη της κι αυτή έπαιζε.
-Για την τελευταία σκηνή τι να πει κανείς, ήταν το ίδιο δυνατή με την πρώτη!!! Fskl
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011

Δημοσίευση από Caroline Πεμ Ιαν 27, 2011 2:01 pm

Μπηκε Απαλευτο ?
Επιτελους μπορω να φηφισω την σωστη επιλογη και το ΧΑΛΙΑ επεισοδιο που ειδαν τα ματακια μου χθες Neutral
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011

Δημοσίευση από evanna Πεμ Ιαν 27, 2011 2:36 pm

-Το τι γελιο εκανα με τις χθεσινες σκηνες της Μελιτας δεν υπαρχει........
Η συνεχεια της σκηνης στο τμημα περα απο το οτι μου φανηκε τεραστια,κινηθηκε στο ιδιο γελοιο μοτιβο με χθες,ακουσαμε και Βαρναλη.....ημαρτον! imarton Για το ντυσιμο μη τα ξαναλεμε....... lmao
Στη σκηνη με τα Λουκονορακια μου εσπασε τα νευρα......δεν φτανει που προσπαθουσαν να την παρηγορησουν τους φωναζε και απο πανω! Fskl
Αμ το αλλο που της ελεγε μετα η Αμαλια οτι θα πρηστουν τα ματια της απο το κλαμα!? xaxa Ποιο κλαμα καλε?Ειδατε κανα δακρυ,εγω απολυτως τιποτα!

-Η Νταιζη κλασσικα περιοδευει απο τον εναν στον αλλο,μεχρι και στη Μελιτα πηγε! wall Μονο η σκηνη της με το Χρηστο μ'αρεσε και αυτο λογω εξαιρετικης χημειας!

-Εριεττα και Λουκας για αλλη μια φορα υπεροχη η σκηνη τους!Εχουν δεσει τρομερα και μ'αρεσουν ολοενα περισσοτερο! Hug
Ειρωνια Εριεττας προς Νταιζη και παλι για πολλα : respect :

-Η παρεα που ετοιμαζοταν για την επιστροφη της Δαφνης και προσπαθουσε να την κανει να ξεχαστει ηταν πολυ γλυκια! Love! Αν και η συμπεριφορα της Δαφνης με εκνευριζει,η σκηνη με το Νικολα πολυ ομορφη!

-Ο Κος Ζαφειρης ειναι πολυ καλος στο ρολο του αστυνομου,ενδιαφερουσα η σκηνη με το Λευτερη! Thumbs up

Αυτα,δεν θυμαμαι και κατι αλλο ειναι η αληθεια!Ασχημο απο εμενα! Rolling Eyes
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011

Δημοσίευση από soso Πεμ Ιαν 27, 2011 2:51 pm

A-πάλευτο καθότι Α-τάλαντο!
Κι όλα τα στερητικά μαζί livani
Υγ.Νικη/Loukasnora : respect : : respect : : respect :
Yγ.Δώστε στην προβατίνα ρόλο,λέμεεεεε soutien Καλύτερα θα ΄παιζε μόνη της!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011

Δημοσίευση από elenp Πεμ Ιαν 27, 2011 3:32 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα στην κατασκήνωση ήταν πολύ καλή. Επίσης η σκηνή με την Εύα την Δάφνη και τον Νικόλα όταν ήταν για να πάνε στο σπίτι ήταν και αυτή καλή. Ο Λουκάς με την Εριέττα μου άρεσαν πολύ στην σκηνή τους. Επίσης η σκηνή με την Εύα, την Νόρα, τον Λουκά, τον Νικόλα, τον μικρό και την Αγγέλα ήταν εξαιρετική. Η σκηνή με την Δάφνη με τον Νικόλα που συζητούσαν στην κατασκήνωση, ήταν πολύ καλή.

Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 491 - Ημερομηνία 26-01-2011

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Ιαν 27, 2011 4:07 pm

"Εσυ τι θα εκανες στη θεση...."


"Της Μελιτας"

Για αρχη παιζει να ειχα πλανταξει στο κλαμα... Ειδα δακρυ ε, να σημειωθει στα πρακτικα! Η πρωτη σκηνη ηταν ατελειωτη, ελεγαν ελεγαν, νυσαφι λεμε, σηκω φυγε...
Μετα πηγε στο γραφειο και προσπαθουσαν να τη συνεφερουν, η αλλη της ειπε να σκουπισει τα ματια της, μιλαμε δεν πανε καλα εκει μεσα! ainta
Το κορυφαιο νομιζω ηταν η εκλιση για βοηθεια προς τη μανουλα! lmao Ε αφου προσπαθεις να με πεισεις οτι δεν εχει νοημα να κανω του κεφαλιου μου τραβιεμαι και αστο... Αφηνω να πλανιεται και μια υποψια οτι δεν θες να με βοηθησεις και να τες οι ενοχες! Nyxia


"Της Νταιζης"

Πειτε μου πια ακριβως ειναι η θεση της Νταιζης να σας πω κι εγω τι θα εκανα αν ημουν εκει.... Δευτερος γυρος! Απαντησεις καπου πηραμε αλλα εξακολουθουν να μενουν αποριες....
Η κυρια που αγαπει το Χρηστο και κανει τα παντα γι'αυτον τον αφηνει και στο κελι και στην αγνοια και αυτα για να μπορεσει να φαει οτι μπορει τωρα που μπορει... Αυτο που ολοι βασιζονται στο λογο της Νταιζης, το γνωστο συμβολαιο, με τρελαινει wall Να ρωτησω και κατι αλλο τωρα που μου ηρθε η απορια... Αν -λεμε αν- η Αντιγονη την δει τρελη και δεν της γραψει τιποτα, αν η Εριεττα τον φτυσει τον Στεφανο και ερωτευτει καποιον αλλο και καμια απο τις δυο δεν δεχτει να της δωσει τα λεφτα η Νταιζη τι θα κανει θα αφησει τον Χρηστο μεσα;
Καλα ε η τοπ σκηνη ηταν η επισκεψη στη Μελιτα... Γιατι δεν τις κανουν αυτοκολλητουλες να γλυτωσουμε κι εμεις; ^^


"Της Εριεττας"

Ερι; Την ειπε Ερι! Love! Παλι ψαχνει να βρει αλλα αυτη τη φορα ειναι ελαφρως μονη της μια και ο ερωτας ειναι στης φυλακης τα σιδερα... καπου εδω θα ηθελα να υπενθυμησω στην Ερι μια ατακα που ειχε πει καποιος αλλος, πως "η βλακεια συγχωρειται στους ερωτευμενους"... Του συγκεκριμενου δεν την συγχωρησαμε ποτε...! Που κουκλα μου να μπλεξεις με τη Νταιζη κατσε στα αυγα σου! Nyxia


"Της Δαφνης"

Δεν θελω να ξερω! Μπορει να ειχα παρει τα βουνα, μεταφορικα παντα, ή μπορει να ειχα πεισμωσει σε ανησυχητικο επιπεδο, αντιθετα ομως απο τη Δαφνη... Το θεμα ειναι οτι η Δαφνη εξακολουθει να μην θελει να περπατησει και καπου θυμωνω μαζι της! Για αλλη μια φορα η παρεα ηταν διπλα της, λατρεψα την ανακοινωση του Ηλια οτι ηρθαν, δεν τον εβλεπα αλλα απο τη φωνη και μονο εκανα εικονα να τρεχει προς την πορτα να την ανοιξει και να υποδεχτει την κορη του! Hug Λατρεψα επισης το Νικολα που δηλωσε οτι θα την αγαπαει για παντα! Love! Πολυ ωραια σκηνουλα...


"Του Λευτερη"

Αυτο ειναι αυκολο, θα ειχα παρει σιγουρα τα βουνα, κυριολεκτικα! Μια σκοτινιαζει μια χαμογελαει, βλεπει την αποκαλυψη να ερχεται και δεν μπορει να κανει και τιποτα, περιμενει να βγει για να μιλησει κι αν δεν το ακνει αυτος καποιος αλλος θα το κανει... Α ρε μαυρη Ευα....
Συγγνωμη ο Μπελλος τι πηγε να κανει στο νοσοκομειο, να του αλλαξει τον ορο... Αυτος την Νταιζη πηγε να πνιξει με το μαξιλαρι και οταν ειδε οτι ξυπναγε κιοτεψε τωρα θα τον ξεκανει μεσα σε ολοκληρο νοσοκομειο;;;


"Τη δικα μου"

Εγω να κοιμηθω ηθελα και χθες και τωρα, αλλα ειδα τη νεα βαθμιδα επεισοδιου και ειπα να την τιμησω!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης