Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

+30
DESPOINA
tsourdalitsa
gxnel
loukasnora
tzibirdika
fantina
ebelina2007
annoula!
st@cy
sifantid
Cancoon
fay66
verile_mistika
KatsaroYpotheto
rodoula14
Καρ-Mik
nefelik
pasxalitsa
Vampirela
alkisti
nikidanis
Foulitsa
FieryRed
soso
marakii
stephanos13
MARINAKI_AGAPI_97
ntina fan
loukitsa
Clarabelle
34 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap47%Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 47% 
[ 31 ]
Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap26%Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 26% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 66
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από Cancoon Πεμ Ιαν 27, 2011 10:54 pm

Ο Στέφανος σήμερα με ευγένεια ξεκαθάρισε στην Εριέττα την μεταξύ τους σχέση: φιλία και συμμαχία. Η Εριέττα του μιλούσε για έρωτα, για αγάπη, για τόσο δυνατά συναισθήματα και αυτός της απαντούσε μιλώντας για εκτίμηση, για ευγνωμοσύνη, για προτροπή να πάει την ζωή της παρακάτω.
Οι εκφράσεις του προσώπου του Στέφανου είναι χαρακτηριστικές. Όσο μιλάνε περί ανέμων και υδάτων χαίρεται βέβαια που έχει έναν άνθρωπο να μιλήσει, να τον βγάζει από την μοναξιά του κελιού του. Μόλις η Εριέττα ανέφερε τον έρωτά της και βούρκωσε, ο Στέφανος έγινε απόμακρος και συγκαταβατικός.
Η Εριέττα είπε ότι τον θέλει ελεύθερο και ας είναι με την Μελίτα, ωστόσο το κόλλημά της με τον Στέφανο, εν γνώσει του γεγονότος ότι η καρδιά του ανήκει στην Μελίτα, είναι ανησυχητικό.
Ο Στέφανος, όπως είπε πολύ σωστά η Αμαλία στην εξαιρετική σκηνή που είχε με την Μελίτα, θυσιάζει αυτό που νιώθει για την Μελίτα, γιατί θέλει το καλύτερο γι' αυτήν. Δεν θέλει να την τραβήξει μαζί του στον πάτο, δεν θέλει να την βλέπει στην σειρά για το επισκεπτήριο των φυλακών, αυτό και μόνο δείχνει πόσο πολύ την αγαπάει. Η απόφαση αυτή όμως είναι πολύ επώδυνη και για τους δύο. Η Μελίτα, που πάντως έκανε πολύ καλά που ξαναπήγε να τον δει, έγινε ράκος όταν της ανακοίνωσαν ότι ο Στέφανος δεν την δέχεται και ο Στέφανος έκλαιγε μόνος του στο κελί του.
Αχ τι θα γίνει με τον Στέφανο και την Μελίτα;; Πότε θα μπορούν να είναι ξανά μαζί;
Η παντοιοτρόπως εκδηλούμενη παραίτηση και απαισιοδόξία της Δάφνης είναι εκνευριστική. Ο Νικόλας κάνει πολύ μεγάλη υπομονή, γιατί την αγαπάει και την πονάει. Η σκηνή τους με την Μελίτα και τον Μάριο έβγαλε ζεστασιά.
Από την σκηνή του Στέφανου και της Νόρας φάνηκε ότι ο Στέφανος δεν μπορεί να αποκαλύψει σε ποιους χρωστούσε και πώς τους αποπλήρωσε. Πρόκειται για παράνομες δοσοληψίες οι οποίες όχι μόνο δεν θα τον ξελασπώσουν ως προς την απαγωγή, αφού υπάρχουν και άλλα σε βάρος του στοιχεία, αλλά θα ανοίξουν και άλλες παρτίδες με τον νόμο για τον Στέφανο. Βρίσκεται πραγματικά σε αδιέξοδο.
Η Εύα έκανε ένα μεγάλο βήμα σήμερα, ένα βήμα που τον χρωστούσε στον εαυτό της. Εξομολογήθηκε στον Λευτέρη τον έρωτά της και ο Λευτέρης το αξίζει αυτό. Η ανάγκη που ένιωθε να της μιλήσει για τα διαμάντια εδώ και τώρα δείχνει ότι θέλει να είναι τίμιος απέναντί της.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από FieryRed Πεμ Ιαν 27, 2011 10:56 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Μαράκι ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ (όπως πολλά σε αυτή τη σειρά) ότι περνούν τα πρωινά τους μαζί στο γυμναστήριο από το καλοκαίρι, ότι βγαίναν πλατ(α)νικά για πόσο καιρό και ότι μετά με την επιστροφή του Λουκά από το Ναύπλιο ξεκίνησε το ειδύλλιο, όσο να πεις καιρός έχει περάσει απλώς όπως λέει και η soso κλασσικά μιλάμε για ΞΕΠΕΤΑ!!! Γιατί αν τα είχαμε δεί όλα αυτά ίσως να μας φαινόταν διαφορετικό!

Δεν με χαλάει το σ'αγαπώ με χαλάει που όλα τα ξεπετάμε σε σκηνές του λεπτό και την αΠΑΠΑλευτή την τρώμε στη μάπα δεκάλεπτα ολόκληρα να ρουθουνίζει μια και δεν μπορεί να κλάψει (ηθοποιός σου λέει μετά)

Η Ξυλά σε ότι έπρεπε να δώσει σήμερα μου άρεσε πάρα πολύ!!!


Αυτό ακριβώς όλα είναι υποτιθέμενα, καλό θα ήταν να βλέπαμε κάτι παραπάνω που να μας κάνει να δεχτούμε αυτό το Σ'αγαπώ πιο ομαλά. Μου αρέσουν αυτοί οι δύο μαζί και τουλάχιστον αναπτύσουν τον χαρακτήρα του Λευτέρη ως καλο παιδί που προσπαθεί να κάνει την Εύα αυτυχισμένη. Ωστόσο, με τους "πρωταγωνιστές φαντάσματα" οι οποίοι περνάνε στο παρασκήνιο όλο και περισσότερο κάποιες από τις υποτηθέμενες πράξεις, σκέψεις, συναισθήματα μας έρχονται με έναν πιο αφύσικο τρόπο. Δηλαδή είναι αναγκαίο να βλέπουμε την Νταίζη να μονολογεί για το αν η Μελίτα ήταν εύκολο ψάρι; ή το βλέμα αγελάδος του Μπέλλου ενώ θα μπορούσαμε να δούμε κάποια συζήτηση όπου η Εύα συνηδειτοποιεί ότι είναι ερωτευμένη και έτρεμε στη σκέψη μη χάσει τον Λευτέρη; Αν το μαζεύαμε λίγο απο εδώ και λίγο από εκεί θα είχαμε σαφώς καλύτερες και ποιοτικότερες σκηνές και λιγότερο χαμένο τηλεοπτικό χρόνο.
Εν τέλει αντί να σχολιάζουμε ουσιαστικές σκηνές μεταξύ των πρωταγωνιστών σχολιάζουμε την προβατίνα, το άκλαυτο δάκρυ και το σκοτώστε άνετα τον σύντροφό σας, καθώς θα ξεφραγκιάζετε τους γύρω σας.
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Ιαν 27, 2011 10:59 pm

Σήμερα πέρασα όλο το επεισόδιο στο FF εκτός από τη σκηνή Εριέττας-Στέφανου! : respect : : respect : : respect : Πραγματικά ΜΟΝΑΔΙΚΗ! Εξαιρετικές ερμηνείες! Συναισθήματα που πλημμυρίζουν την οθόνη ακόμη και χωρίς σωματική επαφή, παρά μόνο οπτική! Η συζήτησή τους, η εξομολόγηση της αγάπης της Εριέττας και τα βλέμματα που αντάλλαξαν τα λέγαν όλα! Καθαρή χημεία! Καθαρή αγάπη που μπορεί να κρατήσει στο χρόνο! Θέλω να τους δω μαζί!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Ιαν 27, 2011 10:59 pm

FieryRed έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
Μαράκι ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ (όπως πολλά σε αυτή τη σειρά) ότι περνούν τα πρωινά τους μαζί στο γυμναστήριο από το καλοκαίρι, ότι βγαίναν πλατ(α)νικά για πόσο καιρό και ότι μετά με την επιστροφή του Λουκά από το Ναύπλιο ξεκίνησε το ειδύλλιο, όσο να πεις καιρός έχει περάσει απλώς όπως λέει και η soso κλασσικά μιλάμε για ΞΕΠΕΤΑ!!! Γιατί αν τα είχαμε δεί όλα αυτά ίσως να μας φαινόταν διαφορετικό!

Δεν με χαλάει το σ'αγαπώ με χαλάει που όλα τα ξεπετάμε σε σκηνές του λεπτό και την αΠΑΠΑλευτή την τρώμε στη μάπα δεκάλεπτα ολόκληρα να ρουθουνίζει μια και δεν μπορεί να κλάψει (ηθοποιός σου λέει μετά)

Η Ξυλά σε ότι έπρεπε να δώσει σήμερα μου άρεσε πάρα πολύ!!!


Αυτό ακριβώς όλα είναι υποτιθέμενα, καλό θα ήταν να βλέπαμε κάτι παραπάνω που να μας κάνει να δεχτούμε αυτό το Σ'αγαπώ πιο ομαλά. Μου αρέσουν αυτοί οι δύο μαζί και τουλάχιστον αναπτύσουν τον χαρακτήρα του Λευτέρη ως καλο παιδί που προσπαθεί να κάνει την Εύα αυτυχισμένη. Ωστόσο, με τους "πρωταγωνιστές φαντάσματα" οι οποίοι περνάνε στο παρασκήνιο όλο και περισσότερο κάποιες από τις υποτηθέμενες πράξεις, σκέψεις, συναισθήματα μας έρχονται με έναν πιο αφύσικο τρόπο. Δηλαδή είναι αναγκαίο να βλέπουμε την Νταίζη να μονολογεί για το αν η Μελίτα ήταν εύκολο ψάρι; ή το βλέμα αγελάδος του Μπέλλου ενώ θα μπορούσαμε να δούμε κάποια συζήτηση όπου η Εύα συνηδειτοποιεί ότι είναι ερωτευμένη και έτρεμε στη σκέψη μη χάσει τον Λευτέρη; Αν το μαζεύαμε λίγο απο εδώ και λίγο από εκεί θα είχαμε σαφώς καλύτερες και ποιοτικότερες σκηνές και λιγότερο χαμένο τηλεοπτικό χρόνο.
Εν τέλει αντί να σχολιάζουμε ουσιαστικές σκηνές μεταξύ των πρωταγωνιστών σχολιάζουμε την προβατίνα, το άκλαυτο δάκρυ και το σκοτώστε άνετα τον σύντροφό σας, καθώς θα ξεφραγκιάζετε τους γύρω σας.

Δεν έχω λόγια γιατί απλά με κάλυψες!!! Δεν βλέπουμε που δεν βλέπουμε Εύα εντωμεταξύ τώρα τις μισές σκηνές θα μας τις τρώει ο ματάκιας? Σήμερα τον βλέπαμε να κοιτάει λες και μας ενδιέφεραν οι αντιδράσεις του! Έλεος!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 27, 2011 11:04 pm

FieryRed έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
Μαράκι ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ (όπως πολλά σε αυτή τη σειρά) ότι περνούν τα πρωινά τους μαζί στο γυμναστήριο από το καλοκαίρι, ότι βγαίναν πλατ(α)νικά για πόσο καιρό και ότι μετά με την επιστροφή του Λουκά από το Ναύπλιο ξεκίνησε το ειδύλλιο, όσο να πεις καιρός έχει περάσει απλώς όπως λέει και η soso κλασσικά μιλάμε για ΞΕΠΕΤΑ!!! Γιατί αν τα είχαμε δεί όλα αυτά ίσως να μας φαινόταν διαφορετικό!

Δεν με χαλάει το σ'αγαπώ με χαλάει που όλα τα ξεπετάμε σε σκηνές του λεπτό και την αΠΑΠΑλευτή την τρώμε στη μάπα δεκάλεπτα ολόκληρα να ρουθουνίζει μια και δεν μπορεί να κλάψει (ηθοποιός σου λέει μετά)

Η Ξυλά σε ότι έπρεπε να δώσει σήμερα μου άρεσε πάρα πολύ!!!


Αυτό ακριβώς όλα είναι υποτιθέμενα, καλό θα ήταν να βλέπαμε κάτι παραπάνω που να μας κάνει να δεχτούμε αυτό το Σ'αγαπώ πιο ομαλά. Μου αρέσουν αυτοί οι δύο μαζί και τουλάχιστον αναπτύσουν τον χαρακτήρα του Λευτέρη ως καλο παιδί που προσπαθεί να κάνει την Εύα αυτυχισμένη. Ωστόσο, με τους "πρωταγωνιστές φαντάσματα" οι οποίοι περνάνε στο παρασκήνιο όλο και περισσότερο κάποιες από τις υποτηθέμενες πράξεις, σκέψεις, συναισθήματα μας έρχονται με έναν πιο αφύσικο τρόπο. Δηλαδή είναι αναγκαίο να βλέπουμε την Νταίζη να μονολογεί για το αν η Μελίτα ήταν εύκολο ψάρι; ή το βλέμα αγελάδος του Μπέλλου ενώ θα μπορούσαμε να δούμε κάποια συζήτηση όπου η Εύα συνηδειτοποιεί ότι είναι ερωτευμένη και έτρεμε στη σκέψη μη χάσει τον Λευτέρη; Αν το μαζεύαμε λίγο απο εδώ και λίγο από εκεί θα είχαμε σαφώς καλύτερες και ποιοτικότερες σκηνές και λιγότερο χαμένο τηλεοπτικό χρόνο.
Εν τέλει αντί να σχολιάζουμε ουσιαστικές σκηνές μεταξύ των πρωταγωνιστών σχολιάζουμε την προβατίνα, το άκλαυτο δάκρυ και το σκοτώστε άνετα τον σύντροφό σας, καθώς θα ξεφραγκιάζετε τους γύρω σας.


Σ αυτό θα συμφωνήσω απόλυτα. Καλώς κακώς έχουν αδειάσει την ίδια ηρωίδα κατ επανάληψιν. Καποια στιγμή θα την πήγαιναν παρακάτω. Ας το δούμε όμως. Όχι να το φανταστούμε. Στην τελική πόσο εκβιασμό και πόση μίρλα να αντέξει ο δόλιος τηλεθεατής. Γκώσαμε να βλέπουμε τη Νταίζη να γυρίζει γύρω γύρω και να εκβιάζει το σύμπαν. Γκώσαμε να βλέπουμε τη Μελίτα να μουρμουράει για την κακή της μοίρα δυό χρόνια το ίδιο κάνει. Ας μοιράσουν το χρόνο ανάμεσα στους ήρωες. Βλέπουμε την Εύα σε σκηνούλες δίλεπτες Καλά για ουσιαστικές σκηνές της παρέας δεν το συζητάω αυτές τις χάσαμε απο πέρσι.
Περιμένω να δω αν θα διαφοροποιηθεί κάτι αλλά δυστυχώς δεν το βλέπω. Με τη Νταίζη το Μπέλλο και την Μελίτα θα ασχολουμαστε....
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από st@cy Πεμ Ιαν 27, 2011 11:09 pm

To aπολυτο τιποτα στο τετραγωνο!!!!!!!!!!!
Αν εξαιρεσεις τη σκηνη Στεφανου-Εριεττας που πραγματικα αξιζε απο πλευρα ερμηνειας χημειας σταθερου σεναριου και μια υποτυποδως καλοστεκουμενη σκηνη με συναισθηματα κατα τ'αλλα......................... Sleep Sleep Sleep
Απαλευτο αλλα για αυτη τη σκηνη απλα μετριο.
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από annoula! Πεμ Ιαν 27, 2011 11:12 pm

Γεια σας παιδια,εχω καιρο να γραψω αλλα σας διαβαζα και ελιωνα στα γελια με τους σχολιασμους σας!!!!Ειστε φοβεροι και ειδικα τωρα που τρωμε την κρυαδα με τα Μυστικα το γελιο χρειαζεται..!!! ))

Εχω βαρεθει και απ οτι βλεπω και οι περισσοτεροι απο εσας, αν οχι ολοι,να βλεπω το δραμα του Μελιτονιου και την απληστια του πασουμακιου(μονο που η Πολυχρονιδη εχει και ταλεντο)αλλα αυτο εχουμε αυτο σχολιαζουμε...λοιπον

Μου αρεσε πολυ η σκηνη Στεφανου-Εριεττας που ομολογω οτι θα μου αρεσαν πολυ μαζι....και εχουν καταπληκτικη χημεια!!!!!!!λατρευω Ερι Love

Η Μελιτα που θυμηθηκε τον δολιο τον πατερα( εχει τα μεσα ντε...)και αφου εβγαλε την προβατινα και τον τρουλο απ το κεφαλι πηγε να δει το απολυτακι...αλλα ο "κακος "ο αστυνομικος της ειπε οτι εκεινος δεν τη θελει και απορω πως δεν του ειπε "θα το πω στον μπαμπα μου!!!"οπως θα λεγε καθε παιδι της ηλικιας που μας εδειξε χθες...ακου εκει να βαλει ντετεκτιβ...σιγα μη σου φερουμε και τον Πουαρω... livani
Εν τω μεταξυ εχω αρχισει να την λυπαμαι....αφου δεν βγαινει το ριμαδι,τι το παλευει;;;ηθελα να ξερα ποιος ειχε την φαεινή ιδεα να της κατεβαζουνε την μασκαρα για να φαινεται οτι κυλησε το δακρυ και χαλασε το μακιγιαζ....το κολλυριο δεν σας περασε απ το μυαλο;;; ριξτε μια σταγονα νερο τουλαχιστον, μας κοροιδευετε που μας κοροιδευετε.....παντως οταν της λενε" σκουπισε τα δακρυα σου" ή το αλλο το καλο" θα χρειαστουμε παγακια για να ξεπρηστείς" πρωτα τριβω τα ματια μου γιατι λεω ΩΠΑ, κατι δεν παει καλα,αυτοι την βλεπουνε να κλαιει εγω γιατι οχι;;;μηπως ζω σε παραλληλο συμπαν και τα δακρυα εχουν διαφορετικη μορφη;;;μπαααα!!!!
και αφου βεβαιωθω οτι βρισκομαι στον πλανητη γη,εχουμε 2011,με λενε Αννα και τα συναφη καταλαβαινω πως τιποτα κακο δε συνεβη,απλα ειναι μια ακομα αποτυχημενη προσπαθεια της Μελιτουλας να κλαψει και μετα το γελιο δεν εχει σταματημο...!!!!xaxa

Δε μου αρεσει καθολου που η Δαφνη τα εχει παρατησει ετσι,καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο αλλα αφου της λενε ολοι οτι ειναι καλα γιατι δεν προσπαθει;;;

Κατα ενα περιεργο τροπο μου αρεσει η Ευα με τον Λευτερη και στην τελευταια σκηνη με τα ψωνια που της λεει να μιλησουν και λεει εκεινη να βολεψει πρωτα τα πραγματα και λεει αυτος
"μετα",λεω<< αστην ρε αγορι μου μην εισαι κοροιδο... μετα θα τα βολευεις μονος σου,εκεινη το πολυ πολυ να στα φορεσει καπελο...!!!!!>> ainta

Τελικα η Αντιγονη εδωσε την εντολη ή ο Περικλης οπως λεει στα προσεχως??γιατι αν ηταν αυτη κατι δεν παει καλα...πως γινεται μια μουγκη να δωσει εντολη;;;εκτος αν ειχε βιντεοκληση και τους εκανε νοηματα και μη μου πειτε οτι σας φαινεται περιεργο,τοσα και τοσα εχουμε δει!!!! Ασε που ετσι μπορουν ανετα να την αγιοποιησουν και εκεινη μετα, σου λεει "εγω τους ειπα πηγαινετε στο βουνο για πεστροφες,τωρα αν αυτοι ηταν συγγενεις του Μπελλου κοινως ηλιθιοι και καταλαβαν κατι αλλο δε φταιω εγω...τα γονιδια...!!!"xaxa
Πώς σας φαινεται;;; huhu

Κατρανιδης-Παπαδημητριου : respect :
Αυτα απο μενα!!!!
Καληνυχταααα!!!!!!! Flkia

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από ebelina2007 Πεμ Ιαν 27, 2011 11:23 pm

Δεν ειδαμε δρακυα σημερα lmao θα μου πεις ποτε ειδαμε lmao
αλλα μια χαρα στην μαπα την φαγαμε παλι την Μπεκρου να λεει πως δεν την κουρασε καθολου ο Μαριος(ο οποιος ειναι μια γλυκα inlove )και που να σε κουρασει κοπελια η νταντα να ναι καλα...
Μου αρεσε τρελλα Ερι- Στεφανος...εχουν πολυ ομορφη χημεια !!!!! inlove
Η Ερι ειπε 3-4 φορες αγαπας την Μελιτα και ο Στεφανος με την αντιδραση του αλλα αφησε να εννοηθουν....και το βλεμμα του ελεγε Τι Μ@λ@κ@ς ειμαι αφησε εσενα για την Μελιτα....δεν με πειθει οτι την αγαπαει ισως λογο χημειας ανυπαρκτης.
Θα ηθελα απο την Δαφνη πιο πολυ δυναμισμο ..ο Νικολας σκετη γλυκα inlove στεκεται διπλα της με τοση αφοσιωση και τοση αγαπη Love!
Λουκας -Νορα τιποτα ουσιαστικο τους εδειξαν για να τους δειξουν Fskl
εχουμε να ασχοληθουμε με ποιο σημανικα προσωπα (Νταιζη-Μπεκρου)
Ευα- Λευτερης δεν μου αρεσε καθολου η τοση βιασεινη ...δεν μπορω να καταλαβω πως η Ευα που εχει ζησει εναν τετοιον ερωτα μπορει τοσο νωρις και χωρις να ξερει τον αλλον κ καλα να λεει Σ αγαπω... και ολο αυτο γιατι? για να φαει την επομενη χαστουκα λιγο παρακατω...μα τι εχει ζητησει η Ξυλα επιτελους κ την χαντακωνεται ετσι?
Μετριο απο εμενα κ πολυ του ειναι!
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Πεμ Ιαν 27, 2011 11:27 pm

Καρ-Mik έγραψε:
nefelik έγραψε:

Πολύ γλυκός και ο Μαριούλης Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 681539 , αν και στη συγκεκριμένη σκηνή δεν κατάλαβα αυτό το «δε με κούρασε καθόλου», που είπε η Μελίτα. Πώς θα γινόταν να την κουράσει, αφού δεν τον πρόσεχε εκείνη; Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 735655

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 382640 Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 382640 Αυτό ήθελα να πω και γω!
Πως να κουραστεί, αφού τον πρόσεχε η Αμαλία και η νταντά?

Μήπως η Δάφνη και ο Νικόλας να ευχαριστήσουν την Αμαλία ?


Η
Αυτό πάλι? imarton
"Δεν με κούρασε καθόλου." πως να σε κουράσει κοπέλα μου εξ αποστάσεως? Με το που ήρθε το παιδί σπίτι σου εξαφανίστηκε! Θέμα είναι αν το είδες 2 φορές όλη την εβδομάδα!!
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Πεμ Ιαν 27, 2011 11:34 pm

ntina fan έγραψε:
MARINAKI_AGAPI_97 έγραψε:Από το σημερινό η σκηνή που ξεχώρισα ήταν με διαφορα η σκηνή Στέφανου-Εριέττας!!! Τι να ξαναπώ για αυτούς τους δυο? Το έχουν όλο το πακέτο και κυρίος Χημεία!! Αν και σπάνια πλέον αλλά χαίρεσαι να βλέπεις σκηνές με αυτούς δεν λες "πότε θα τελειώσει?" sfyr
Η Δάφνη μέχρι ένα σημείο είναι απόλυτα κατανοητό το ότι δεν είναι καλά αλλά νομίζω πως έχει κταντήσει λίγο κουραστικό τι σκηνικό κανείς δεν με καταλαβαίνει και σε όλους είμαι βάρος!! Εντάξη δεν λέω δίκιο έχει να είναι έτσι αλλα καταντάει και λίγο υπερβολικό!! Ο Νικόλας όμως σκέτη γλύκα inlove
Επιτέλους να ξεκαθαρίσει ο Λευτέρης τα πράγματα και από εκεί και πέρα η Εύα να ξέρει να κινηθεί ανάλογα για το μέλλον της!

Υ.γ. Στα προσεχώς αυτός που έβαλε η Νταίζη να παρακολουθεί το σπίτι, τι της είπε " Δες την ιστορία θα σου φύγει το κλαπετο" ? Ή εγώ κουφάθηκα από το μπουκωμα?
ntina fan . ΚΑΛΑ ΑΚΟΥΣΕΣ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΠΕ
Μόλις το είπε ξεράθηκα στο γέλιο και δεν ήμουν και σίγουρη!! lmao
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από fantina Πεμ Ιαν 27, 2011 11:50 pm

ξερεις τι κοπος ειναι να δινεις εντολες ?
κρατα τα παιδια μητερα γιατι εχω να παω στο Στεφανο ....
παρε τα παιδια καλη μου νταντα γιατι πρεπει να κατσω στο καναπε να κλαψω ....μην χαλασει και η γουβα .........
ξερεις τι κοπος ?πως το λετε ετσι ?ντροπη ....
και βεβαια κουραστικε η κοπελα ....

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από tzibirdika Παρ Ιαν 28, 2011 12:17 am

Διεκοψα το διαβασμα
Και ανοιξα τη tv μου
Ειπα να κανω διαλειμμα
Μεγαλη η κουραση μου
Ειπα θα δω επεισοδιο
πεφτω πανω στο Τερη
κοιμοταν και απο διπλα του
ξεπροβαλε ενα χερι affraid
Ποιος ειναι αυτος ο μανιακος
Που θελει να τον πνιξει?
Ξυπνα λευτερη γρηγορα
Καλε? Θα σου ορμηξει affraid
Μα ο Μητσουλας την πατησε
Ο Τερη ειχε ξυπνησει
Κι ο Μητσουλας τι ειπε καλε?
Πηγε να τον σκουντησει????xaxa
Γελασαμε και σημερα
Κι ειν η αρχη μοναχα
Αχ ενα σακουλι με ποπ κορν
μονο μακαρι να ‘χα xaxa
Ευα Νορα και Λουκακος
Για τη Δαφνη συζητανε
Και στην Ευα για τον Τερη
Ολο σποντες της πετανε
Μα αυτη το παραδεχτηκε
Πως ειναι ερωτευμενη
Ανασταση βροντοφωναξε
Η Νορα ενθουσιασμενη
Κι ο Λουκακος της την ειπε
Οτι αργησε πολυ
Να δει ποσο ερωτευμενη ειναι
Και να το παραδεχτει..
Για κοιταξτε ποιοι μιλανε
Ο Λουκας με το Νορακι
Που περασαν 2 χρονια
Για να δωσουνε φιλακι Mmm
Και τωρα που ειπα για φιλι
Μας τελειωσαν στο στομα?
Αν δε μας δειξετε αυριο
Θα πιω να γινω λιωμα.... Drinks
Μαυρο σκοταδι επεσε
Στο σπιτι του Λευτερη
Κι ενας σκουφατος μπηκε ανετα
Χωρις κλειδι στο χερι
Μα ουτε διαρρηξη εγινε
Κι εχω μια απορια
Πως ανοιξε ετσι η πορτα απλα?
Με τοση ευκολια?
Ψαχνει τους τοιχους για να βρει
Τις καμερες να χωσει
Και σε 20 δευτερολεπτα
Η job ειχε τελειωσει...
Ελα χριστε και παναγια
Και 12 αποστολοι
Εχουν βαλθει μου φαινεται
Να μας τρελανουν ολοι. livani
Αλλαζει παλι η σκηνη
Δαφνη στο καροτσακι
Και ο Νικολας διπλα της
Της πιανει το χερακι
Οσο και να την συμπονω
Την εχω βαρεθει
Ολη την ωρα μες την γκρινια
Πως δε θα σηκωθει..
Ξημερωνει και ο Μαριος
Επιστρεφει στη μαμα του
Αχ τι γλυκουλικο που ειναι
Οταν λεει τα δικα του Love!
Εξομολογηση ερωτα
Μες το νοσοκομειο
Ειπε η Ευα σ’αγαπω
Κι οχι δεν ειναι αστειο
Νταιζη απειλει το Μητσουλα
Μα αυτος δε χαμπαριαζει
Ειλικρινα απο τους δυο
Κανενας δε με νοιαζει..Mmm
Νικολας Δαφνη στο γκρεμο
Σκεφτεται το παρεακι
Καλο ητανε το φλασμπακ
Απ’το καλοκαιρακι Efxi
Κουνιαδα εισαι για ρεσπεκτ
Με ολα αυτα που κανεις
Α ρε Στεφανε μ****α
δε κοιτας τι κουκλα χανεις?Fskl
Συγγνωμη μα αν ο Στεφανος
Μελιτα αγαπαει
Εγω θα παω εξοριστη
Να μεινω στο Ντουμπαι xaxa
Η Νταιζη ειπε κατι σωστο
Δε πιστευα στ αυτια μου
Για Ερι ειναι ο Στεφανος
Χριστε και παναγια μου!
Η Αμαλια τη Μελιτα
Παλι την παρηγορει
Κι εγω ψαχνω για ενα δακρυ
Μα ουτε δειγμα η μπουκλωτη
Ηρθε η Ευα με τα ψωνια
Μεσα στη τρελη χαρα
Μα της κοπηκε οταν ειδε
Τα διαμαντια ο λα λααα!!!Wow
Συγγνωμη αν ξεχαστηκα
Κ μου διεφυγαν σκηνουλες
Αλλα νομιζω ειναι αρκετες
4 σελιδουλες
Το επεισοδιο ασχημο
Ψηφιζω επιεικως
Αντε να δουμε στην εδεμ
Ποτε θα δουμε φως.... livani
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιαν 28, 2011 12:22 am

Τι να πω ρε Σμα τι να πω;Τα εσπασες παλι με τα ποιηματακια σου : respect : : respect : : respect :
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από annoula! Παρ Ιαν 28, 2011 12:45 am

fantina έγραψε:ξερεις τι κοπος ειναι να δινεις εντολες ?
κρατα τα παιδια μητερα γιατι εχω να παω στο Στεφανο ....
παρε τα παιδια καλη μου νταντα γιατι πρεπει να κατσω στο καναπε να κλαψω ....μην χαλασει και η γουβα .........
ξερεις τι κοπος ?πως το λετε ετσι ?ντροπη ....
και βεβαια κουραστικε η κοπελα ....
Θα συμφωνησω μαζι σου και ντροπη στα κοριτσια που τολμησαν να αμφισβητησουν την κουραση και την ταλαιπωρεια αυτου του κοριτσιου....καταρχην
ειχε να περασει απ το γραφειο που υποτιθεται οτι δουλευει για να βρισει την Νορα που αργησε να παει στο γραφειο της,
αφου την βρισει λοιπον και της ζητησει αδεια για να παει να κλαψει(αν της βγει)για τον απολυτο, παει γεμιζει την γουβα του καναπε οπως πολυ σωστα ειπε και η fantina και ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ να κλαψει την μοιρα της...μετα εχει να βρισει και τον πατερα της που την μεγαλωσε σε γυαλα(μη το ξεχναμε αυτο),αλλα και να παει ο δολιος να την φερει στην πραγματικοτητα της κοβει τα φτερα οποτε οτι και να κανει το βρισιμο δεν το γλιτωνει,επειτα εχει να πει τον πονο της στην παρεα,στην μανα της και σε οποιον αλλο γκαντεμη βρεθει μπροστα της( αν νιωσει οτι δεν ασχοληθηκαν αρκετοι μαζι της)...και καπως ετσι ερχεται η νυχτα και κοιταει το παραθυρο και σκεφτεται να πηδηχτω ή να μην πηδηχτω(βλ.Λεβεντης)και καπου εκει θυμαται οτι εχει και ενα παιδι, αλλα το κακομοιρο αφου εχει περασει την μερα του με την νταντα και την γιαγια(οταν δεν της κλαιγεται η Μελιτα)εχει πεσει για υπνο και λεει δεν πειραζει θα το δω το πρωι, εχω και εναν απολυτο να σκεφτω....
και ενω το προγραμμα της ειναι τοσο βεβαρημενο της φορτωσανε και τον Μαριο Love! και εκεινη απο ευγενεια και καλοσυνη ειπε "δεν με κουρασε καθολου" και ερχεστε εσεις βρε αχαριστες γυναικες να το κακολογησετε το κοριτσι... ε τι να σας πω;;; nteni Siga...
xoxo xoxo xoxo

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από annoula! Παρ Ιαν 28, 2011 12:53 am

annoula! έγραψε:Γεια σας παιδια,εχω καιρο να γραψω αλλα σας διαβαζα και ελιωνα στα γελια με τους σχολιασμους σας!!!!Ειστε φοβεροι και ειδικα τωρα που τρωμε την κρυαδα με τα Μυστικα το γελιο χρειαζεται..!!! ))

Εχω βαρεθει και απ οτι βλεπω και οι περισσοτεροι απο εσας, αν οχι ολοι,να βλεπω το δραμα του Μελιτονιου και την απληστια του πασουμακιου(μονο που η Πολυχρονιδη εχει και ταλεντο)αλλα αυτο εχουμε αυτο σχολιαζουμε...λοιπον

Μου αρεσε πολυ η σκηνη Στεφανου-Εριεττας που ομολογω οτι θα μου αρεσαν πολυ μαζι....και εχουν καταπληκτικη χημεια!!!!!!!λατρευω Ερι Love

Η Μελιτα που θυμηθηκε τον δολιο τον πατερα( εχει τα μεσα ντε...)και αφου εβγαλε την προβατινα και τον τρουλο απ το κεφαλι πηγε να δει το απολυτακι...αλλα ο "κακος "ο αστυνομικος της ειπε οτι εκεινος δεν τη θελει και απορω πως δεν του ειπε "θα το πω στον μπαμπα μου!!!"οπως θα λεγε καθε παιδι της ηλικιας που μας εδειξε χθες...ακου εκει να βαλει ντετεκτιβ...σιγα μη σου φερουμε και τον Πουαρω... livani
Εν τω μεταξυ εχω αρχισει να την λυπαμαι....αφου δεν βγαινει το ριμαδι,τι το παλευει;;;ηθελα να ξερα ποιος ειχε την φαεινή ιδεα να της κατεβαζουνε την μασκαρα για να φαινεται οτι κυλησε το δακρυ και χαλασε το μακιγιαζ....το κολλυριο δεν σας περασε απ το μυαλο;;; ριξτε μια σταγονα νερο τουλαχιστον, μας κοροιδευετε που μας κοροιδευετε.....παντως οταν της λενε" σκουπισε τα δακρυα σου" ή το αλλο το καλο" θα χρειαστουμε παγακια για να ξεπρηστείς" πρωτα τριβω τα ματια μου γιατι λεω ΩΠΑ, κατι δεν παει καλα,αυτοι την βλεπουνε να κλαιει εγω γιατι οχι;;;μηπως ζω σε παραλληλο συμπαν και τα δακρυα εχουν διαφορετικη μορφη;;;μπαααα!!!!
και αφου βεβαιωθω οτι βρισκομαι στον πλανητη γη,εχουμε 2011,με λενε Αννα και τα συναφη καταλαβαινω πως τιποτα κακο δε συνεβη,απλα ειναι μια ακομα αποτυχημενη προσπαθεια της Μελιτουλας να κλαψει και μετα το γελιο δεν εχει σταματημο...!!!!xaxa

Δε μου αρεσει καθολου που η Δαφνη τα εχει παρατησει ετσι,καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο αλλα αφου της λενε ολοι οτι ειναι καλα γιατι δεν προσπαθει;;;

Κατα ενα περιεργο τροπο μου αρεσει η Ευα με τον Λευτερη και στην τελευταια σκηνη με τα ψωνια που της λεει να μιλησουν και λεει εκεινη να βολεψει πρωτα τα πραγματα και λεει αυτος
"μετα",λεω<< αστην ρε αγορι μου μην εισαι κοροιδο... μετα θα τα βολευεις μονος σου,εκεινη το πολυ πολυ να στα φορεσει καπελο...!!!!!>> ainta

Τελικα η Αντιγονη εδωσε την εντολη ή ο Περικλης οπως λεει στα προσεχως??γιατι αν ηταν αυτη κατι δεν παει καλα...πως γινεται μια μουγκη να δωσει εντολη;;;εκτος αν ειχε βιντεοκληση και τους εκανε νοηματα και μη μου πειτε οτι σας φαινεται περιεργο,τοσα και τοσα εχουμε δει!!!! Ασε που ετσι μπορουν ανετα να την αγιοποιησουν και εκεινη μετα, σου λεει "εγω τους ειπα πηγαινετε στο βουνο για μπεκατσες,τωρα αν αυτοι ηταν συγγενεις του Μπελλου κοινως ηλιθιοι και καταλαβαν κατι αλλο δε φταιω εγω...τα γονιδια...!!!"xaxa
Πώς σας φαινεται;;; huhu

Κατρανιδης-Παπαδημητριου : respect :
Αυτα απο μενα!!!!
Καληνυχταααα!!!!!!! Flkia

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από annoula! Παρ Ιαν 28, 2011 12:59 am

Συγγνωμη βρε παιδια που ξαναβαλα το σχολιο μου αλλα μπερδευτηκα και εβαλα να πανε στο βουνο για ΠΕΣΤΡΟΦΕΣ ελεος ειμαι δηλαδη.... ainta lmao

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από gxnel Παρ Ιαν 28, 2011 1:14 am

καλο για τις σκηνες : Ερι-Στεφ,Μαριουλη-Δαφνης-Νικολα-Ηλια και Λουκα-Νικολα

δεν σχολιαζω Μπελλο....απαξιω...
Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 274331


αλλα θα σχολιασω Μελιτα δεν γινεται:

Ατακα 1:''δεν με κουρασε καθολου ο Μαριος"
Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 103275 ποτε ησουν κοπελια σπιτι για να σε κουρασει κιολας το παιδακι????εξαλλου εσυ ειχες πει οτι θα ειναι με την Αμαλια και την Νταντα....εσυ ετρεχες στα κρατητηρια και γυροφερνες την κλαψα σου Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 621900

Σκηνη ''Τρωω πορτα": ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΙΣΧΥΕΙ FASHION CONTROL ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΦΥΛΑΚΗ....ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΤΣΙ ΑΠΛΗ....ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΕ ΔΕΧΤΗΚΕ Ο ΣΤΕΦ.. Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 191984


Ατακα 2:"κατι πρεπει να κανουμε για να βγει απο τη φυλακη".....

επιλογη 1: ΠΑΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΝ ΠΑΛΑΙΟΚΩΣΤΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΟ ΠΙΣΩ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΔΡΑΣΟΥΛΑ.....

επιλογη 2: ΠΑΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΝ Michael Scofield ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΝΕΟ ΤΑΤΟΥΑΖ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...(ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ....ΣΤΕΙΛΤΟΝ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ
Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 191984 )

επιλογη 3 : ΔΕΣ ΣΤΑΒΛΟΥΣ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΤΑΣ(σε χαλαει το ονομα ε??) ΖΑΙΜΗ...ΠΙΑΣΕ ΦΙΛΗ ΜΙΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΚΑΙΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΔΕΣ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ.......


αυτα....θα μπορουσα να βρω και αλλα...αλλα οι 4 ωρες υπνου δεν βοηθουν.....καληνυχταααααα
Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 390118

gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Ιαν 28, 2011 1:33 am

Σμα, είπα και γω να σε σχολιάσω!

Lyn, δεν το κάνω επίτηδες, θα περιμένω ΚΑΙ τον δικό σου σχολιασμό επι του σχολιασμού φυσικά!


tzibirdika έγραψε:Διεκοψα το διαβασμα
Και ανοιξα τη tv μου
Ειπα να κανω διαλειμμα
Μεγαλη η κουραση μου
Μάλλον βλακεία έκανες
Και είδες τέτοια φόλα
Δεν πήγαινες καλύτερα
Για μια κοκα-κόλα?

Ειπα θα δω επεισοδιο
πεφτω πανω στο Τερη
κοιμοταν και απο διπλα του
ξεπροβαλε ενα χερι

Ερμέ Λευτέρη σου λαχε
ο Μπέλλος το γατόνι ( Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 397896 )
Τι ? Χ@στηκες πάνω σου?
Σου φυγε το σαγόνι?


Ποιος ειναι αυτος ο μανιακος
Που θελει να τον πνιξει?
Ξυπνα λευτερη γρηγορα
Καλε? Θα σου ορμηξει affraid
Ο Τέρης δεν μασά απο αυτά
Το μάτι είναι γαρίδα
Και πρόλαβε τον Μήτσουλα
που είναι σαν κατσαρίδα!

Μα ο Μητσουλας την πατησε
Ο Τερη ειχε ξυπνησει
Κι ο Μητσουλας τι ειπε καλε?
Πηγε να τον σκουντησει????
Μυαλό ξουράφι ο Μήτσουλας
Εγκέφαλος μεγάλος!
Ει, σε βλέπω μη γελάς. Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 163940
Ο ίδιος είναι, οχι άλλος !

Γελασαμε και σημερα
Κι ειν η αρχη μοναχα
Αχ ενα σακουλι με ποπ κορν
μονο μακαρι να ‘χα Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 699144
Δεν παίρνεις λέω τα ποπ-κόρν
Και να ρθεις στην ΑΘήνα
Τι ? Εχεις εξεταστική?
Φτου, πάλι θα πεσει πείνα.. Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 593737

Ευα Νορα και Λουκακος
Για τη Δαφνη συζητανε
Και στην Ευα για τον Τερη
Ολο σποντες της πετανε
Δεν πειράζει, ας της πούνε
Αφου αυτή τον αγαπάει
Και την αγαπάει και κείνος
Και στα μάτια την κοιτάει

Μα αυτη το παραδεχτηκε
Πως ειναι ερωτευμενη
Ανασταση βροντοφωναξε
Η Νορα ενθουσιασμενη
Ανάσταση η Ευα μας
Ανάσταση και η Νόρα
Σκόνταμα όμως δεν βλέπουμε
Μας πήρε η κατηφορα... Neutral

Κι ο Λουκακος της την ειπε
Οτι αργησε πολυ
Να δει ποσο ερωτευμενη ειναι
Και να το παραδεχτει..
Ο Λουκάκος όλο λέει,
δεν κοιτάει τα δικά του
Που κούτουπωσε την Νόρα
Και έκανε σαν να ναι η θειά του? Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 951465

Για κοιταξτε ποιοι μιλανε
Ο Λουκας με το Νορακι
Που περασαν 2 χρονια
Για να δωσουνε φιλακι Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 274331
Πες τα και συ χρυσόστομη
Το θυμάσαι το φιλί?
Δυο σεζόν για να το δούμε
Αργησε πάρα πολύ...


Και τωρα που ειπα για φιλι
Μας τελειωσαν στο στομα?
Αν δε μας δειξετε αυριο
Θα πιω να γινω λιωμα.... Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 466333
Το πιώμα άστο για αργότερα
Γιατί μπεκρού θα γίνεις
Εχεις και εξεταστική
Διάβασε και μην πίνεις Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 121861

Μαυρο σκοταδι επεσε
Στο σπιτι του Λευτερη
Κι ενας σκουφατος μπηκε ανετα
Χωρις κλειδι στο χερι
Μα ουτε διαρρηξη εγινε
Κι εχω μια απορια
Πως ανοιξε ετσι η πορτα απλα?
Με τοση ευκολια?
Είχε κλειδάκι πασπαρτού
Ο μάστορας της Νταίζης.
Τι μ@λακίες βλέπουμε?????
Ρε Νταίζη δεν μας χ@ζεις?

Ψαχνει τους τοιχους για να βρει
Τις καμερες να χωσει
Και σε 20 δευτερολεπτα
Η job ειχε τελειωσει...
Χρόνο τώρα έχει άπλετο
Δεν κάνει λίγο βάρη?
Γιατί δεν πρόκειται κανείς
χαμπάρι να τον πάρει.

Ελα χριστε και παναγια
Και 12 αποστολοι
Εχουν βαλθει μου φαινεται
Να μας τρελανουν ολοι. Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 763297
Και να τανε μονο αυτό
Που είναι κουλό και αστείο?
Με όλα αυτά που βλέπουμε
Βουρ στο ψυχειατρείο

Αλλαζει παλι η σκηνη
Δαφνη στο καροτσακι
Και ο Νικολας διπλα της
Της πιανει το χερακι
Γλυκούλης είναι ο άντρας της
Δίπλα της όλο μένει
Ξύπνα μωρη, είσαι καλά?
Μην κάνεις σαν βλαμμένη Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 752185

Οσο και να την συμπονω
Την εχω βαρεθει
Ολη την ωρα μες την γκρινια
Πως δε θα σηκωθει..
Μπλα-μπλα και αυτή μας έπρηξε
Και κωλ@ δεν κουνάει
Γκρίνια μουρμούρα και κακό
Με αυτά μας έχει φάει.

Ξημερωνει και ο Μαριος
Επιστρεφει στη μαμα του
Αχ τι γλυκουλικο που ειναι
Οταν λεει τα δικα του
Είναι θεός ο μπόμπιρας
Για μια χελώνα λέει
Αχ, τι γλυκό το αγαπώ
Κυρίως αν δεν κλαίει Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 621900

Εξομολογηση ερωτα
Μες το νοσοκομειο
Ειπε η Ευα σ’αγαπω
Κι οχι δεν ειναι αστειο
Τώρα που είπε σαγαπώ
Θα φάει την πατάτα
Αχ! Να χα μια τηγανητή
Και φέτα, και σαλάτα Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 111438

Νταιζη απειλει το Μητσουλα
Μα αυτος δε χαμπαριαζει
Ειλικρινα απο τους δυο
Κανενας δε με νοιαζει..
Δεν είσαι η μόνη, πίστεψε
Κάνεναν δεν τον νοιάζει
Μάκαρι να τους ρίχνανε
πάνω στο πετρογκάζι

Νικολας Δαφνη στο γκρεμο
Σκεφτεται το παρεακι
Καλο ητανε το φλασμπακ
Απ’το καλοκαιρακι
Μα με φλασμπάκ την βγάζουνε
Σκηνούλες να γλυτώσουν
Μην παει και τις γυρίσουνε
Και 2 δραχμουλες δωσουν

Κουνιαδα εισαι για ρεσπεκτ
Με ολα αυτα που κανεις
Α ρε Στεφανε μ****α
δε κοιτας τι κουκλα χανεις?
Ας πάει στην προβατίνα του
Ας πάει να του τα πρήζει
Ερι και Χρήστος for the win
Καρτάλη - δεν σου αξίζει

Συγγνωμη μα αν ο Στεφανος
Μελιτα αγαπαει
Εγω θα παω εξοριστη
Να μεινω στο Ντουμπαι

Μπορεί και να την αγαπά
Μα πόσο θα αντέξει?
Γκρίνια, φωνές και κατινιές
ΚΑρτάλη σου χει φέξει!!

Η Νταιζη ειπε κατι σωστο
Δε πιστευα στ αυτια μου
Για Ερι ειναι ο Στεφανος
Χριστε και παναγια μου!
Μπά? Μιλήσε και η οχια
χωρις να πει για χρήμα?
Πως έχασα τέτοια σκηνή?
Είναι μεγάλο κρίμα...

Η Αμαλια τη Μελιτα
Παλι την παρηγορει
Κι εγω ψαχνω για ενα δακρυ
Μα ουτε δειγμα η μπουκλωτη
Δάκρυ? Απο την μπουκλωτη
Δεν έχει ούτε με τάμα
Ποιο εύκολα μπορεί να δεις
Σκύλο με γάτα αντάμα !

Ηρθε η Ευα με τα ψωνια
Μεσα στη τρελη χαρα
Μα της κοπηκε οταν ειδε
Τα διαμαντια ο λα λααα!!!
Αστραψε το διαμαντικό
Μου τύφλωσε τα μάτια
Ομως την Ευα όλα αυτά
Θα κάνουνε κομμάτια

Συγγνωμη αν ξεχαστηκα
Κ μου διεφυγαν σκηνουλες
Αλλα νομιζω ειναι αρκετες
4 σελιδουλες
Πάλι καλά που έγραψες
Πάλι και ποιηματάκι!
Σμα στο πα? Είσαι μαι θεα!
Με τέλειο χιουμοράκι

Το επεισοδιο ασχημο
Ψηφιζω επιεικως
Αντε να δουμε στην εδεμ
Ποτε θα δουμε φως....

Πάρε καλύτερα φακό
Γιατι για φώς δεν βλέπω
Μάλλον για κατασκόταδo
Μάλλον, αυτό προβλέπω..!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από tsourdalitsa Παρ Ιαν 28, 2011 2:11 am

Καλό από μένα γιατί:
-Ο Μπέλλος με αυτό το βλέμμα, αυτές τις αέρινες κινήσεις, αυτή την ατάκα "ήθελα να σε σκουντήξω" αλλά κυρίως με αυτή την υποκριτική δεινότητα, μου χάρισε κάτι ωραιότατους κοιλιακούς από το γέλιο! Να 'ναι καλά!
-Συμπονώ τον Νικόλα, είναι τόσο γλυκός με την Δάφνη και δείχνει ιώβεια υπομονή με τόοοοοοοση μίρλα όλο το 24ωρο. Η οποία Δάφνη θα βρει τον παλιό καλό της εαυτό ή θα συνεχιστεί η λοβοτομή? wall
-Η σκηνή Εύα-Λευτέρη ήταν γλυκιά, αν και δεν κατάλαβα πως προέκυψε το σ'αγαπώ έτσι ξαφνικά. Σίγουρα αισθάνεται πράγματα για τον Τέρη αλλά σ'αγαπώ??? 'Ολα για το άδειασμα!
-Μαμά και κόρη μ'αρέσουν μαζί κι ας λένε τα ίδια και τα ίδια... τουλάχιστον τα λένε με ταλέντο και στυλ!
-Ο Αλέξανδρος Σταύρου ήταν εξαιρετικός μ'αυτό το βουρκωμένο βλέμμα , στο οποίο έχω αδυνάμια : respect : Τη σκηνή με την Έρι, τη λάτρεψα, δένουν τόσο πολύ μαζί και η Έρι για άλλη μια φορά έδειξε σε ορισμένες τι σημαίνει να αγαπάς, θέλεις να είναι ο άλλος ευτυχισμένος κι όχι ο εαυτούλης σου!
-Ως και η Νταίζη κατάλαβε ότι ο Στέφανος πρέπει να είναι με την Έρι (ωρε που πάμε???)
-Τέλος η Μελίτα ήλθον, ΔΕΝ είδον και απήλθον και πήγε να κλάψει (!!!) lmao στην αγκαλιά της μανούλας Fskl

GN1
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από DESPOINA Παρ Ιαν 28, 2011 5:47 am

Καλό για τς σκηνές Εύα-Λευτέρη κ Ερι-Στεφ

Πάλι χάσαμε παρέα. Καμια σκηνή με Λουκά-Νόρα να συζητάνε για την σχέση τους θα δούμε; Θα περιμένουμε μάλλον τα πεθερικά για να γελοιοποιήσουμε ακόμα μια φορά το ζευγάρι.

Ασχολίαστη η Μελίτα. Στο καναπέ όλη μέρα να κλαίει-λεμε τώρα-τη μοίρα της να την λυπηθεί η μανούλα μπας κ βοηθήσει γιατί αυτή από μόνη της να κάνει κάτι είναι ανίκανη.

Δάφνη-Νικόλας ωραία σκηνή, αλλά έλεος με την Δάφνη.

Μπέλλος-Λευτέρης: που πας ρε καραμηηηηητρο.Έτσι θα μας περάσουν ότι ο Μπέλλος είναι έγκλημα;

Εντάξει, το καταλάβαμε η Νταίζη θέλει χρήματα. Φτάνει. Το εμπεδώσαμε.Πάμε παρακάτω.

Ερι-Στεφ: Υπέροχη σκηνή. Ταλέντο κ χημεία. Πέστε μου τώρα ότι ο Στέφανος θα μείνει με την Μελίτα κ αυτή η γυναίκα μόνη;

Εύα-Λευτέρης: Μου αρέσουν τρελά, αλλά με σκηνές δίλεπτες δεν κάνουμε δουλειά.Δε με χάλασε το Σ αγαπώ. Περιμένω αύριο να ακούσω αλήθειες κ μόνο αλήθειες από Λευτέρη. Περιμένω ο Λευτέρης να τα δώσει όλα.Θέλω Εύα δυναμική. Δεν θέλω ξεπέτα. Θέλω χρόνο για το ζευγάρι.
Όχι, άλλο Νταίζη- Μελίτα.
Θέλω παρέα!
Θέλω ουσιαστικές σκηνές για Ευά-Λευτέρη κ Λουκά-Νόρα.

ΔΩΣΤΕ ΧΡΟΝΟ ΓΑΜ@Τ@ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ Η ΣΕΙΡΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΟΡΤΑΣΩ!


.

DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από elenp Παρ Ιαν 28, 2011 4:04 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Μου άρεσε η σκηνή με τον Λουκά, την Νόρα και την Εύα που τους είπε πώς είναι ερωτευμένη και μου άρεσε που χάρηκαν και ο Λουκάς και η Νόρα. Επίσης, η σκηνή με τον Νικόλα και την Δάφνη ήταν εξαιρετική, ειδικά εκείνη που είχε και σκηνές από παλιότερα επεισόδια. Η Εύα με τον Λουκά και τον Λευτέρη μου άρεσαν επίσης. Η Εριέττα με τον Στέφανο ήταν πολύ καλή, και οι δύο ταιριάζουν πολύ. Η σκηνή με την Δάφνη, τον Νικόλα τον μικρό και την Μελίτα ήταν επίσης καλή.

Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Ιαν 28, 2011 4:24 pm

"Ερωτες..."


"Ο Διαμαντενιος"

Την ωρα λοιπον που ο Μπελλος προσπαθει να ξεκανει τον Λευτερη -λεμε τωρα- η Ευα παραδεχεται στη Νορα και το Λουκα οτι ειναι ερωτευμενη με τον γυμναστη... Σιγα καλε σε λιγο θα κανετε και παρτυ, πειραζει που εγω απλα αναστεναξα;; shy
Μαζεψαμε και τη βαλιτσα οτυ Λευτερη και ερχεται η εξομολογηση... Confused? Και "Σ'αγαπω" και "Ειμαι ερωτευμενη μαζι σου"; Τι μπαναλ ανθρωπος που ειναι αυτη η Ευα... Τς τς τς! Ο Λευτερης μαλλον δαγκωθηκε!
Τελικα της τα ξεφουρνισε τα διαμαντια και αντε τωρα να τη μαζεψεις, την Ευα, τρια στα τρια δεν ειναι και οτι καλυτερο μπουρουσε να της συμβει, ΛΕΩ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!


"Ο φυλακισμενος"

Καλε φωτισε το προσωπο του μοιλς ειδε την Εριεττα ;D Τι ωραια σκηνουλα βρε και να φανταστειτε αυτος αγαπαει τη Μελιτα, αν αγαπουσε την Εριεττα δεν θα μπορουσαμε να ξεκολλησουμε απο τη γλυκα!!! Love! Και η Εριεττα ομως δεν αντεξε την ξεφουρνησε μονο που ηταν τζουφια, το ηξερε ο κυριος και το παραδεχτηκε! Χμ...
Η Εριεττα δηλωνει παρουσα ως φιλη και μονο και μου κανει φοβερη εντυπωση -θετικη παντα!


"Ο βουρκωμενος"

Aww Aww Μαμαααα ο Στεφανος δε θελει να με δει, μπουχουχου... Να με βοηθησεις μαμα! Καλε χθες δεν ειπε οτι δεν θελει βοηθεια; Εχω μπερδευτει μαλλον... Αααα θα βοηθησει και ο μπαμπας τωρα Εξαιρετικα!


"Ο υπομενων"

Νικολα μου, σε λατρευω αγορι μου! inlove Εκει οτι και να λεει η Δαφνη ο Νικολας δηλωνει οτι δεν φευγει που να τον πυροβολουν ( Razz )! Το πρωι τους εφερε και η Μελιτα τον Μαριο! Τι γλυκας που ειναι ο μικρος βρε!!! inlove Το κορυφαιο ειναι οτι κανεις δεν καταλαβε τι ειπε αλλα ολοι συμφωνησαν! sisi Σε ελευθερη μεταφραση νομιζω ειπε "εμενα δεν με κανει η χελωνα" τι ηθελε να πει δεν ξερω, μαλλον κατι παρελειψε κι ομως ηταν η πιο ωραια ασυναρτησια της σειρας!
Λατρεψα το Νικολα που μαρσαρε, τη σκηνη στην παραλια και την αγωνια που εξεφρασε στο Λουκα, τελικα εχεουν πλακα αυτη οι δυο!!!


"Ο μαϊμου"

Καμερες στο σπιτι του Λευτερη βαλαμε, τα λεφτα της εδεμ απο το Μπελλο τα ζητησαμε, η Αντιγονη θα μας τα γραψει ολα, η Εριεττα θα μας δωσει τους πινακες και κατι παραπανω και οοοοολα αυτα για να βγαλουμε το Χρηστο απο τη φυλακη...
Περιμενω την ωρα που θα σε φτυσει, τιποτα αλλο!!! Angel


"Ο αιωνοβιος"

Θελω να ευχαριστησω τους αξιοτιμους σεναριογραφους για την νεα τους ιδεα, ειναι αληθεια οτι ειχα βαρεθει να γραφω τα ιδια και τα ιδια και μετα το Μπελλο ερχεται η Αντιγονη, μεσα απο το ιδρυμα να δωσει εντολη θαναταου γαι το μακελιο στο Βουνα... Μα καλα η Αντιγονη; Το σκεφτηκατε πολυ; imarton imarton


"Ο ε(λ)πιζων"

Ναι αντεχω ακομα! Νομιζω θα με απωτελειωσει η εξεταστικη οποτε δεν χρειαζεται να αγχωνομαι απο τωρα! Για το επεισοδιο τωρα καλο ηταν, βλεποταν τουλαχιστον, "Μετριο" θα το ψηφισω!
Υ.Γ. Ειδα σχολιασμο της Σοφιας;;;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Ιαν 28, 2011 4:36 pm

Τα επεισόδια δε λένε και πολλά έχοντας πήξει με Νταίζη και άκλαυτη αλλά είπα να σχολιάσω μιας και δεν το κάνω συχνά αλλά έχω όρεξη για κράξιμο !! χιχιχι

Μπέλλος – Λευτέρης

Καλά ο Λευτεράκης νυχτερίδα είναι ??? Το έπαιζε κοιμισμένος γιατί είχε μυριστεί ότι θα πάει ο Μπέλλος ? Και τι ερμηνίες …. ΚΟ-ΠΗ-ΚΑ μιλάμε !!! lmao

Απορία : Πόσο να αντέξω ακόμα η έρμη να βλέπω τον κούνια-Μπέλλο να το παίζει και γόης και φονιάς ; Αυτό το χαμήλωμα στη φωνή όταν μίλαγε με το Λευτέρη τι το ήθελε ;

Εύα – Λουκάς – Νόρα

Πάντα μου αρέσουν οι σκηνές από την παρεούλα και ειδικά όταν βλέπω το νοιάξιμο τους για τους άλλους και το πόσο ενωμένοι είναι πάντα !! Είδα και την Ευάρα χαμογελαστή και το καταχάρηκα !! ))

Απορία : Γιατί τελευταία ντύνετε τη Νόρα σαν γριά ?? Τι είναι αυτά τα ζιβάγκο και οι φουστανέλες συνέχεια ?? Έγκυος είναι η κοπέλα (ασχέτως ότι το έχουμε σχεδόν ξεχάσει… xixixi) δεν πάει για καλόγρια !! imarton

Ματάκιας

Κατευθείαν απορία έχω για το λαμογάκι που έβαλε η Νταίζη :
Τόσο εύκολα μπορεί να διαρρήξει κάποιος και μια και δυό και τρείς πόρτες ?? Και τις καμερούλες πως ήξερε ακριβώς που να τις βάλει ?? Και αν ο Τέρης είχε τα διαμάντια κρυμμένα στη λεκάνη δηλαδή ?? lmao
Και μετά γιατί έπρεπε να κάτσει να χαζεύει όλη τη νύχτα τα σκοτάδια αφού ο Τέρης δε θα γυρνούσε ???

Νικόλας – Δάφνη γενικά

Δε μπορώ άλλο την κατήφια, την άρνηση και την παραίτηση της Δάφνης κάθε μέρα !! Την είχαμε συνηθίσει δυνατή και μου ξενίζει τώρα όλο αυτό !!! Γιαννακόπουλος και Νικόλας ΘΕΟΣ δίπλα στην αγάπη του ! inlove Και έχει δίκιο σε αυτό που της είπε, υποτιμάει την αγάπη του αν πιστεύει ότι θα την άφηνε στην πρώτη δυσκολία !! Σύνελθε Δαφνούλα !!
Μετά οι μνήμες της από την κατασκήνωση με λιώσανε …….. Μάνοοοοοοοοοοοοοο !!! Snif

Μελίτα με Μάριο στην κατασκήνωση

Αρχικά, πόσο κουκλί είναι αυτό το μωρό ????? Μίλησε κιόλας το ζουζουνάκι !! Τέλειο το πορτοκαλί μπουφανάκι, χάλια η πυτζάμα της Δάφνης …. Χιχιχι

Και αρχίζει η κωμωδία …..
Μελίτα : «Το καλύτερο παιδί ήταν, και φάγαΜΕ και παίξαΜΕ και δε ΜΕ κούρασε καθόλου!» Πότε μαρή χαρχάλω τα έκανες αυτά με το παιδί για να σε κουράσει κιόλας ??? imarton Όταν «κλαίγεσαι» (λέμε τώρα!) στους καναπέδες στη μανούλα ή όταν τρέχεις να δεις τον Απόλυτο ???

Η μόνη σωστή κουβέντα που είπε ήταν όταν την ευχαρίστησε η Δάφνη και ο Νικόλας για όσα έκανε, που λέει «Δεν έκανα τίποτα !» Α να γεια σου, το παραδέχτηκες κιόλας !! Nyxia

Εύα – Λευτέρης γενικά

Το πόσο μου αρέσει να χαμογελάει η Ευάρα δε λέγεται !! yey Βέβαια, αυτό το Σ’ αγαπώ στο Λευτέρη κάπως μου έκατσε, αλλά ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗΗΗΗΗΗΗ !!!! Και τελευταία με τον Λευτέρη ΛΑΜΠΕΙ !!!
Και είμαι σίγουρη πως αυτός ο άνθρωπος την αγαπάει ότι κι αν κρύβει !
Απλά, η εύλογη και σοβαρή αυτή τη φορά απορία μου, είναι αν ο Λευτέρης θα αποκάλυπτε ποτέ την αλήθεια στην Εύα αν δεν είχε γίνει όλο αυτό και δεν είχε ακούσει η Δάφνη για τα διαμάντια …..

Νόρα – Στέφανος

Και ναι ! Επιτέλους βάλατε ένα πιο χαμηλό παπουτσάκι στην ΕΓΓΥΜΟΝΟΥΣΑ Νόρα και ένα πιο φαρδύ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ φουστανάκι !!!

Ο Στέφανος τώρα, δε θέλει το ηθικό αγόρι να αποκαλύψει τους συνεργάτες του λέει !!! imarton Τον βαριέμαι ….

Νταίζη – Μπέλλος , Νταίζη - Αντιγόνη

Τα ίδιααααααααααααααααααααααααααααα …. Sleep

Στέφανος – Εριέττα

Αυτό θα πει ΚΥΡΙΑ !! Υπέροχη όλη η σκηνή στο επισκεπτήριο σε αντίθεση με μια άλλη σκηνή … Nyxia Ο ρόλος της Εριέττας και έτσι όπως τον διεκπεραιώνει κιόλας η Λάμπου μου αρέσει πάρα πολύ ! Η κοπέλα ΠΑΙΖΕΙ, ΕΡΜΗΝΕΥΕΙ ….

Και να μια γυναίκα που ξέρει τι θα πει πραγματικά αγάπη …. Θέλει να κάνει τα πάντα για να βγει έξω ο Στέφανος κι ας ξέρει ότι θα είναι μετά με τη Μελίτα, κι ας ξέρει ότι είναι εκεί η καρδιά του … Έχει πει κι άλλη φορά ότι «ας είναι ο Στέφανος καλά κι ας είναι και μαζί της» ! Το Μελιτόνι δε θα το έλεγε ποτέ αυτό, τόοοοοοση αγάπη του έχει !
Και Λάμπου και Σταύρου υπέροχοι …. Μου αρέσουν μαζί πολύ …. Την ευχαριστήθηκα τη σκηνή τους !
Και ναι ναι !!! Ο Στέφανος της είπε ότι αν την είχε γνωρίσει νωρίτερα ….. θα ήταν μαζί συμπληρώνω εγώ …. Nyxia

Εύα στα Λουκανοράκια

Sorry αλλά βαρέθηκα λίγο με το Στέφανο και το Στέφανο ….

Δάφνη – Λευτέρης

Μου αρέσει που η Δάφνη νοιάζεται τόσο για την Εύα και που αφήνει το Λευτέρη να της μιλήσει και δεν το έκανε εκείνη …. Ωραία σκηνούλα …

Νικόλας – Λουκάς

Όπως και στις χιουμοριστικές τους σκηνές, έτσι τους απολαμβάνω και στις σοβαρές …

Εριέττα – Νταίζη

Πάλι θεά η Εριέττα, πολύ την γουστάρω όταν έχει σκηνή με την Νταίζη και την ειρωνεύεται !! Όταν είπε η Νταίζη ότι ο έρωτας είναι τυφλός (για Στεφ – Μελ) λέω εγώ : Και άκλαυτος μη σου πώ !! lmao

Άκλαυτη – παρηγορήτρα

Α ρε κατακαημένη Πεφάνη τι σου ‘μελε να πάθεις ….
Πάλι μίρλα, πάλι «κλάμα στη φωνή» πάλι δάκρυ ΜΗΔΕΝ !!!!! χαχαχαχαχαχα
ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩΩΩΩΩΩΩΩΩ !!!!

Αντιγόνη – Ρούσσος

Η αποκάλυψη …….. Και συνεργαζόντουσαν τα πουλάκια μου και μας την «έδωσε» κιόλας ο Ρούσσος την Αντιγονίτσα … χιχιχι

Εύα – Λευτέρης

Εν αναμονή του σημερινού λοιπόν και της αφήγησης του Λευτέρη …. Για να δούμε, θα πει αλήθειες ο Λευτεράκης; …
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιαν 28, 2011 5:34 pm

Mερικα γρηγορα σχολιακια και απο εμενα.........

Μπελλος-Λευτερης:Περιεργως μου αρεσε η ερμηνεια του Μπισμπικη σε αυτη τη σκηνη!

Ομορφες οι σκηνουλες Δαφνης και Νικολα.......Τελεια η θεα στην παραλια και το flashback! Efxi
Για το Μαριουλη τι να πω.....ειναι κουκλακι!Αγαπω! inlove

Βεβιασμενο το ''σ'αγαπω'' της Ευας στο Λευτερακη.......δεν σχολιαζω τα περαιτερω γιατι θα γινω κακια! Razz

Νικολας-Λουκας....Γλυκια,παρεϊστικη η σκηνουλα τους!Μ'αρεσει που τους βλεπουμε να μιλουν και λιγο πιο σοβαρα περα απο τις πλακες! Hug

Αυτος ο Στεφανος καθολου συνεργασιμος πια.....πως να τον βοηθησει η Νορα μετα,οεο?

Τη φχαριστηθηκα την απορριψη που εφαγε η Μελιτα στο κρατητηριο τρομερα! Angel
Δακρυ δεν ειδαμε και ουτε προκειται,το εχω παρει αποφαση πια!

Εριεττα-Στεφανος η καλυτερη σκηνη του επεισοδιου νομιζω!Τοσο συναισθηματικοι και οι δυο,ειχαν δημιουργησει ενα τοσο γλυκο και οικειο κλιμα! Love! Χημεια στο full!
Aλλαξτε του την παρτενερ ΤΩΡΑ!

Την Νταιζη τη βαριεμαι γενικως αλλα ειπε και μια σωστη κουβεντα.....''η Εριεττα ειναι για τον Στεφανο''Ετσιιιιιιιιιι!

Ευα-Λευτερης και διαμαντια....την βλεπω την κεραμιδα να 'ρχεται στο Ευακι για αλλη μια φορα!
oscar στα γνωστα σεντονακια και τα ποιηματακια!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 28, 2011 5:37 pm

Γιούλη μου τρομερός σχολιασμός!!! Γιάννα επίσης!!!

Αυτό που αντί να λέμε τι βλαμμένος που είναι ο Στέφανος, τον εκτιμούμε κιόλας που προτιμά να θέτει τη ζωή του σε κίνδυνο και το παιδί του να μεγαλώσει με αυτή τη ρετσινιά αντί να πει με ποια καλόπαιδα συνεργάζεται μπορεί να με στείλει!!!

Καλά το ότι η μουγκή έδωσε την εντολή ήταν ότι το καλύτερο!!! xoxo

Η Νταίζη δε, της είπε λέει πληροφορίες που κανείς άλλο δεν ήξερε. Το οτι της είπε απλά ότι στο βουνό έγινε μακελειό είναι οι εξτρά πληροφορίες? Γιατί εγώ είδα την Αντιγόνη να ξέρει "στείλαμε ανθρώπους και τους χάσαμε" ακριβώς δηλαδή το ίδιο που ήξερε και είχε πει ο Στέφανος στην Ερι. Τι παραπάνω ήξερε η Νταίζη μπορείτε να μου εξηγήσετε? Ή μάλλον, τι παραπάνω θα μπορούσε να ξέρει η Νταίζη μια και οι παραπάνω πληροφορίες της αφορούν πράγματα που ούτε η Αντιγόνη ούτε κανείς άλλος δεν μπορεί να ξέρει?

Δύο περιπτώσεις διακρίνω. Η Αντιγόνη εννοούσε ότι η Νταίζη ήξερε παραπάνω πληροφορίες απο τους εμπλεκομένους απο την δώθε πλευρά, άρα εννοούσε ότι η Νταίζη πήρε τις πληροφορίες της από τους κείθε. Ή απλά δημιουργούμε ακόμα μια τρύπα για να βγει αθώο το προφυλακισμένο αγόρι!

Ήμαρτον όμως, είπαμε τρύπες -> κλείσιμο εσείς όπως το πάτε δεν θα έχουμε που να πατήσουμε στο τέλος!!!

Ο Νικόλας μου άρεσε τρελά στην επιμονή του! Το ότι απήγγειλε στη Δάφνη τους όρκους από γάμο ξένης ταινίας με έκανε λίγο να γελάσω αλλά το προσπέρασα!!!

Κατά τα άλλα ο Στέφανος φωτίστηκε μόλις είδε την Εριέττα και δεν τον είδα να τον χαλάει η τρυφερότητα. Ότι είπε στη μία είπε και στην άλλη! Κοίτα να φτιάξεις τη ζωή σου και ξέχνα με εμένα lmao

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης