Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 499 - Ημερομηνία 07-02-2011

+30
ellie
ebelina2007
Ioanna T
soso
fay
rachel
Cancoon
annoula!
Foulitsa
fantina
gxnel
nora_oscar
evaki16
jenoy
Δ.Μπέλλος
JESSIE
marakii
verile_mistika
DESPOINA
FieryRed
fay66
sarita
Καρ-Mik
nefelik
ntina fan
afroditi_norakii
Kornilia_Petrakitsa
loukitsa
Dimitraaa
Clarabelle
34 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 499 - Ημερομηνία 07-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap4%Επεισόδιο 499 - Ημερομηνία 07-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 499 - Ημερομηνία 07-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap15%Επεισόδιο 499 - Ημερομηνία 07-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 499 - Ημερομηνία 07-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap28%Επεισόδιο 499 - Ημερομηνία 07-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 28% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 499 - Ημερομηνία 07-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap24%Επεισόδιο 499 - Ημερομηνία 07-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 24% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 499 - Ημερομηνία 07-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap11%Επεισόδιο 499 - Ημερομηνία 07-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 499 - Ημερομηνία 07-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap18%Επεισόδιο 499 - Ημερομηνία 07-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 18% 
[ 10 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 54
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 499 - Ημερομηνία 07-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 499 - Ημερομηνία 07-02-2011

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Φεβ 08, 2011 4:50 pm

"Ενα επεισοδιο αλλιωτικο απο τ'αλλα"

Ή μηπως οχι και τοσο.... scratch

"Λοιπον, δεν ξερω αν το προσεξατε αλλα ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα"

Και συμβουλες της δωσαμε της Μελιτας, και τον πονο της ακουσαμε, και χαρτακι παιξαμε, σε λιγο θα αρχισουμε να αγκαλιαζομαστε και να ανταλλασουμε συμβουλες και tips απο το τι μαλακτικο βαζει η Μελιτα στα ρουχαλακια της Νεφελης μεχρι τι κανει η Ευα για να κρατησει κοντα της τον Λευτερη και να μην φυγει... Οι γυναικες εχουν κοινα ενδιαφεροντα ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΤΕ ΤΑ επιτελους! gibbs
Οπως και να 'χει η συγκεκριμενη συμβιωση δεν ειχε τιποτα απο εκεινη στην κατασκηνωση, που γινοταν για να προστατεψουν την Ευα! Εκει ειχες την αισθηση οτι εβλεπες οικογενεια, εδω τσιρκο!


"Γιατι ειμαι γενος θυληκου και εχω χαμηλο IQ"

Μιλαμε καποιος εκει μεσα εχει σοβαρο προβλημα! Γιατι να πουμε στις γυναικες την αληθεια, το μονο που μπορουν να κανουν ειναι να μαγειρευουν και να φροντιζουν τα παιδια... Αποδειξη οτι οχι μονο ο Λουκας προτιμησε να πει μπουρδες στη Νορα, αλλα αυτη τον πιστεψε κιολας imarton Ξερω εγω οτι μας κυνηγαει ο σχιζοφρενης με το δρεπανι -ο Θεος να τον κανει- μου ο συντροφος μου οτι επαιζε μπαλιτσα κι εγω τον πιστευω, οτι ειναι τοσο χαζοχαρουμενο!
Αλλα θα μου πειτε η ολη ιστορια ηταν χαζοχαρουμενη, δεν ειχε το παραμικρο στοιχειο σοβαροτητας ή εστω φοβου απεναντι στον κινδυνο, επιαναν την ψιλη κουβεντα μεσα στη μεση του δρομου, δηλαδη ΕΛΕΟΣ! livani


"Εγω τον Μπελλο τον ειχα για σφαλιαρες κι αυτος μου εκανε τη ζωη δυσκολη"

Προσωπικη μου αποψη, εξακολουθει να ειναι για σφαλιαρες... Πηγε στην κατασκηνωση και απο δεκα μετρα αποσταση εβγαλε το συμπερασμα οτι δεν ειναι κανεις μεσα... Πηγε στο σπιτι της Ευας και εβγαλε το ιδιο συμπερασμα, τη στιγμη που ξερουμε οτι στο σπιτι ηταν η Αγγελα και εφτασε και ο Ηλιας... Τους οποιους ειπαμε δεν υπαρχει λογος να τους προστατεψουμε, τα εφαγαν τα ψωμια τους... livani Τον μπουζουριασαν και υποθετω θα ησυχασουμε απο αυτον.... Πολλες ελπιδες δεν τρεφω ειναι η αληθεια...


Στα γρηγορα τωρα
* Η Μελιτα πηρε την Ερη που λιγες ωρες πριν εβριζε για να της πει τα ευχαριστα... Μ@λ@κινση εγκεφαλου ή στρατηγικη;
* Το βασικοτερο προβλημα μας ειναι αν η κουζινα της Αμαλιας ειναι φυστικι ή ωχρα;
* Παλι καλα η Νταιζη δεν ζητησε αφεση αμαρτιων και εχει συνειδηση οτι κανει το κανει μονο για το Χρηστο, κανεις δεν προκειται να τη "συγχωρεσει" με μια πραξη καλης θελησεως! Ευσεβεις ποθοι ειναι αυτοι...

Σημερα να ψηφισω το επεισοδιο και αν μου επιτρεπεται θα δανειστω μια φραση απο το ιδιο!
"Τι νουμερα ειστε ολοι!" livani
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 499 - Ημερομηνία 07-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 499 - Ημερομηνία 07-02-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Φεβ 08, 2011 5:24 pm

jenoy έγραψε:
Συμφωνω απολυτα μαζι σου , η Μελιτα την πηρε τηλεφωνο την" μις τελεια" γιατι παρολο που χαλιεται απο την σταση της δεν ειναι αχαριστη και ειναι ΚΥΡΙΑ
Οσο για τα λαθη της νομιζω οτι τα πληρωσε πολυ ακριβα χανοντας ένα παιδι και κινδυνευοντας η ζωη της
θελω επισης πολλες σκηνες Μελίτας -Στέφανου γιατι μου ελειψαν
Πως τα πλήρωσε και απο ποιον? το οτι έχασε ένα παιδάκι, εκτός απο το οτι μέχρι στιγμής το πασάρανε σαν ατύχημα, δεν είναι ''πληρώνω τα λάθη μου''. Ακόμα και για την χειρότερη γυναίκα αυτό δεν είναι κάθαρση, είναι απλώς ένα τραγικό γεγονός στην ζωή της. Θα πλήρωνε αν πάθαινε αυτό που έκανε. Η Ευα για παράδειγμα χώρισε την Μελίτα απο τον Μάνο. Η Μελίτα την χώρισε απο τον Μάνο επίσης. Πλήρωσε.
Η Ευα παντρεύτηκε τον Νικόλα. Ολοι την ξεφτυλίσανε, όλοι την κάνανε πέρα, και -εκτός απο το οτι το μετάνιωσε- πλήρωσε και ακόμα το πληρώνει.
Η Μελίτα χαλάει τον γάμο της Ευας με τον Στέφανο, και είναι ακόμα μαζί. Δεν πλήρωσε. Αν χαλάσει η σχέση της, τότε θα πληρώσει.

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης