Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

+31
zwi
soso
fay66
fantina
annoula!
almaresi
nefelik
Καρ-Mik
tsampika090909
polykarpos
evaki16
Cancoon
kapetanissa
marakii
Δ.Μπέλλος
tsourdalitsa
aggeliki
Caroline
alkisti
Antigoni!
nellyjenn
stephanos13
κικκο
JESSIE
pasxalitsa
gxnel
Foulitsa
Dimitraaa
ntina fan
KatsaroYpotheto
Clarabelle
35 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap13%Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 13% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap32%Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 32% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap19%Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 19% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap26%Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 26% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap7%Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap1%Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 68
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από almaresi Δευ Φεβ 14, 2011 5:21 am

fantina θεωρώ τα ερωτήματά σου ρητορικά... είναι άλλωστε τέτοια η διατύπωση που δίνει και την απάντηση... πλην του τελευταίου... το "χρέος" δύναται να είναι πολλά πράγματα, μαζί ή μη, από προβλήματα μέχρι τύψεις, οπότε εδώ θα πω εξαρτάται... από το μέγεθος, τη δυνατότητα αλλά και την πιθανότητα αντιστρεψιμότητας και τους... "πιστωτές", στους οποίους συμπεριλαμβάνεσαι κι η ίδια

annoula! έγραψε:almaresi αν δεν σε λενε Δεσποινα συγγμωμη, δεν ξερω πως μου ρθε, μαλλον επειδη με αυτα που βλεπω κανω συχνα το σταυρο μου και λεω Παναγια μου βοηθα...μου μεινε το Δεσποινα xoxo
Εύα εδώ, και δεν με πειράζει... σε βλέπω που... αγχώθηκες κάπως να το πω? μην...
"πα πα πα" κάνω από τώρα...
-χαίρομαι να σε διαβάζω γενικά... και δεδομένης της ηλικίας σου ακόμη περισσότερο-

Υγ. άντε να σε δω δρ Razz
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από evanna Δευ Φεβ 14, 2011 2:41 pm

Ας πω και εγω δυο πραγματα για το επεισοδιο της Παρασκευης........

Πολυ καλη η σκηνη Χρηστου-Νταιζης λογω χημειας και ταλεντου! Love! Μπορει να εχουμε δει αρκετες φορες παρομοια σκηνη αλλα οι ερμηνειες των ηθοποιων σωζουν ακομα την κατασταση!

Μου αρεσε η συζητηση αναμεσα σε Λουκα και Νορα για το γαμο!Αυτο που με ενοχλει οπως εχει προαναφερθει και απο καποιους ειναι το γεγονος οτι βλεπουμε πως η Νορα θα χασει τη μαγεια της προετοιμασιας του γαμου,μην κανοντας ουτε μια στοιχειωδη προβα νυφικου! imarton

Η ανακοινωση της κουμπαριας απο το Λουκα στην Εριεττα ηταν πολυ ομορφη!Λατρεψα τα χαμογελα και την αγκαλια τους! Hug
Την αντιδραση της Μελιτας θελω να δω οταν το μαθει! valen

Η σκηνη Νικολα-Λουκα μου κατσε πολυ ασχημα λογω διαλογου!Δεν καταλαβαινω γιατι τους υποβιβαζουν τοσο! livani
Βεβαια οσο χαλια και αν ειναι οι εν λογω σκηνες,ο Γιαννακοπουλος ειδικα δινει ρεστα τελευταια!

Η Μελιτα που πηρε αδεια τι σας λεει?Ειχε αναγκη βλεπεται το κοριτσι να ξελαμπικαρει απο τη πολυ δουλεια και να χαρει τον ερωτα της! Fskl

Αυτο που βλεπουμε τη Νταιζη καθε λιγο και λιγακι να μονολογει πανω απο τα διαμαντια δεν το καταλαβαινω!

Η σκηνη Λευτερη-Στεφανου ενω στην αρχη τη βρηκα ενδιαφερουσα,στη συνεχεια αρχισα να βαριεμαι!Δεν μας ειπαν και κατι ουσιαστικο η αληθεια ειναι! Rolling Eyes

Ελεος με τα διλεπτα της Ευας....δεν περιμενα να τη χασουμε τοσο φετος! wall

Εμφανιστηκε και η μαμα της Νορας και ποιος ξερει τι εχουμε να δουμε ακομη! Razz Οψομεθα.........!

Μετριο απο μενα!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από fantina Δευ Φεβ 14, 2011 2:42 pm

αγαπητη almaresi περα οτι ανηκω στην κατηγορια <<ελεφαντα >>απο θεμα μνημης και οσον αφορα τους αλλους ,αλλα και για τον εαυτο μου (τις ηλιθιοτητες μου τις θυμαμαι και ανατριχιαζω )θελω να πω δυο πραγματα ....
το πρωτο το εγραψα και πιο πισω ......η δικαιωση ή η ηθικη δικαιωση ειναι κατι που αναπαυει την ψυχη μου και καλο θα ηταν να αναπαυθει και η ψυχη της τηλεθεατριας ........και
δευτερον .....καποια απο τα ερωτηματα αποσκοπουσαν κυριως στο εξης -και εδω σιγουρα ειμαι of-θεμιτο και σιγουρα απολυτο δικαιωμα ολων μας ειναι να λεμε την γνωμη μας .....και να δηλωνουμε την αγαπη μας ή την αντιπαθεια μας για καποιους ηρωες της σειρας ,να τους υπερασπιζομαστε ή να τους θαβουμαι
αλλα καλο επισης ειναι να τους βλεπουμε πρωτα και κυρια σφαιρικα και δευτερον να παραδεχομαστε τις αδυναμιες τους και τα λαθη τους .....


υ.γ και ολα αυτα τα γραφω για μια σειρα .....ημαρτον
αλλα απο την αλλη δηλωνω φαν και ....οτι πολυ μου αρεσουν αυτες οι αναλυσεις και κουβεντουλες που κανουμε ......

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από elenp Δευ Φεβ 14, 2011 4:12 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Μου άρεσε η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα που συζητούσαν για αυτούς και που του είπε η Νόρα να γίνει η Εριέττα κουμπάρα. Μου άρεσε επίσης η σκηνή με τον Λουκά και την Εριέττα, που χάρηκε που θα τους παντρέψει αυτή. Η σκηνή με την Εύα, την Νόρα και την Δάφνη ήταν πολύ ωραία με χιούμορ. Επίσης ωραία ήταν και αυτή με τον Λουκά και τον Νικόλα καθώς ήταν και αυτή αστεία. Η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα που ετοιμαζόντουσαν και που η Νόρα ήθελε να φάει τα σοκολατάκια και ο Λουκάς δεν την άφηνε, ήταν πολύ καλή.

Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Φεβ 14, 2011 6:16 pm

fantina έγραψε:αγαπητη almaresi περα οτι ανηκω στην κατηγορια <<ελεφαντα >>απο θεμα μνημης και οσον αφορα τους αλλους ,αλλα και για τον εαυτο μου (τις ηλιθιοτητες μου τις θυμαμαι και ανατριχιαζω )θελω να πω δυο πραγματα ....
το πρωτο το εγραψα και πιο πισω ......η δικαιωση ή η ηθικη δικαιωση ειναι κατι που αναπαυει την ψυχη μου και καλο θα ηταν να αναπαυθει και η ψυχη της τηλεθεατριας ........και
δευτερον .....καποια απο τα ερωτηματα αποσκοπουσαν κυριως στο εξης -και εδω σιγουρα ειμαι of-θεμιτο και σιγουρα απολυτο δικαιωμα ολων μας ειναι να λεμε την γνωμη μας .....και να δηλωνουμε την αγαπη μας ή την αντιπαθεια μας για καποιους ηρωες της σειρας ,να τους υπερασπιζομαστε ή να τους θαβουμαι
αλλα καλο επισης ειναι να τους βλεπουμε πρωτα και κυρια σφαιρικα και δευτερον να παραδεχομαστε τις αδυναμιες τους και τα λαθη τους .....


υ.γ και ολα αυτα τα γραφω για μια σειρα .....ημαρτον
αλλα απο την αλλη δηλωνω φαν και ....οτι πολυ μου αρεσουν αυτες οι αναλυσεις και κουβεντουλες που κανουμε ......

Fantina, αν και πρόκειται για μιά σειρά, συμφωνώ κι εγώ με όσα έγραψες παραπάνω...
Και επί τη ευκαιρία, να σου πώ οτι μ'αρέσει τρομερά το nickname σου, η Φαντίνα ήταν η αγαπημένη μου ηρωίδα των Αθλίων.
Από την άλλη, ο πιό αντιπαθητικός ήρωας του ίδιου έργου, για μένα, ήταν ο Ιαβέρης....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από fantina Δευ Φεβ 14, 2011 6:22 pm

τραγικος ηρωας .........οχι αντιπαθεις.... και παρεπιπτοντως με λενε Φαντινα ...

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Φεβ 14, 2011 6:31 pm


Είναι ένα πολύ ωραίο όνομα, σπάνιο νομίζω ... Οι γονείς σου σίγουρα θα λάτρευαν κι αυτοί τους "Αθλίους"... Για μένα είναι ευαγγέλιο αυτό το βιβλίο. Ο Ιαβέρης τραγικός, αλλά και αντιπαθής, συγχρόνως....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 503 - Ημερομηνία 11-02-2011

Δημοσίευση από fantina Δευ Φεβ 14, 2011 6:39 pm

κληρονομια απο την γιαγια ...το ονομα
οσο για τον Ιαβερη...............και ο Βικτορ Ουγκο αποδιδει δικαιοσυνη στο τελος ο Ιαβερης αυτοκτονει αναγνωριζοντας το ηθος και το μεγαλειο του Γιαννη -αγιαννη .....
εδω ποτε θα δουμε δικαιωση ........

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης