Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011

+21
kapetanissa
aglaitsa
tsourdalitsa
annoula!
Δ.Μπέλλος
marakii
fay66
JESSIE
alkisti
aggeliki
pasxalitsa
Cancoon
katie007
gxnel
tzibirdika
evaki16
nefelik
taradoula
ntina fan
loukitsa
Clarabelle
25 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap18%Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 18% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap27%Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 27% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap29%Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 29% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 49
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Παρ Φεβ 18, 2011 2:01 pm

JESSIE έγραψε:kapetanissa, μ'ελιωσες με τους σχολιασμούς σου, με τα σχόλια κάτω απ'το αβατάρ και με όλα!
: thanks : red δεν ήθελα να λιώσω κανέναν.... τον καημό μου έλεγα... καταλαβαίνετε...πάντως, αφού το ευχαριστήθηκες, χαίρομαι!

JESSIE έγραψε:Ασε βρε το Χρήστο να μας δείξει την αγάπη του, αν το καλοσκεφτείς ταιριάζει απόλυτα με την επιστολή ! Για τη δική του αγάπη μιλάμε, όχι για της Νταίζης.
Ναι... υπό αυτό πρίσμα....έχει αρκετή αυτοθυσία, στα όρια της -άντε μην το πω τώρα...

JESSIE έγραψε:Αυτή και που έφτασε να σκέφτεται και κάποιον άλλον εκτός του εαυτού της, είναι ένα μικρό θαύμα.....
Όντως. με τον δικό της μοναδικό τρόπο και πάλι βέβαια.... ^^

JESSIE έγραψε:Η κυρά Στέλλα κάνει ο,τι μπορεί, στην κλιμακτήριο ούσα κι αυτή, και πάντως είναι πόλύ πιό ευγενική απ'την Αμαλία.
Ο δρόμος για την κόλαση είναι στρωμένος με καλές προθέσεις... Angel
Μια γνωστή μου είχε πει, και την μνημονεύω συχνά "η πολλή αθωότητα και βλακεία, φτάνουν να έχουν το ίδιο αποτέλεσμα με τις κακές προθέσεις..."

JESSIE έγραψε:Και η γυναικα, αν θυμάσαι, προσφέρθηκε να πάει στο ξενοδοχείο, ο σερ Γκάλαχαν Λουκάκος το αρνήθηκε κατηγορηματικά. Αρα τι φταίει αυτή?
Ναι...βέβαια λίγη συναίσθηση, εκατέρωθεν, θα βοηθούσε φρονώ....

JESSIE έγραψε:Για το Στεφανάκο, δεν θα μπορούσες να τα πείς καλύτερα, αντε παιδί μου στην Ερη, αυτή είναι το κισμέτ σου, τι το παλεύεις με την .....βλαμενεδί !!!!
Ε, μα φωνάζει το πράμα.... ainta

JESSIE έγραψε:Για Εύα Λευτέρη, όχι , δεν είμαι μαζί σου, τον Λευτέρη η Εύα τον κουμαντάρει, ενώ ούτε το Μάνο, ούτε το Στέφανο μπορούσε. Μ'αρέσει η Εύα να έχει για μιά φορά το επάνω χέρι στη σχέση της, μην της το στερήσουμε....
Κοίτα, επί της αρχής ιδιαίτερη αντίρρηση δεν έχω.... αφού μας τελείωσε ο Μάνος.... Aww Αλλά, τουλάχιστον να δούμε έναν έρωτα! να έχουμε χρόνο να νιώσουμε το ζευγάρι! έτσι όπως τα δείχνουν, εγώ βλέπω ένα "ευχάριστο διάλειμμα", οκ, ψιλοευχάριστο, ιδίως από τη βάση που το θέτεις, αλλά διάλειμμα! και πάντως όχι αντάξιου του βάθους που έχει ο χαρακτήρας της Εύας. Ο τρόπος είναι υποτίμηση, που φτάνει σχεδόν σε ξεπέτα του χαρακτήρα...
Επί της διαδικασίας είναι η αντίρρησή μου.
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 18, 2011 2:09 pm

kapetanissa έγραψε:
Κοίτα, επί της αρχής ιδιαίτερη αντίρρηση δεν έχω.... αφού μας τελείωσε ο Μάνος.... Aww Αλλά, τουλάχιστον να δούμε έναν έρωτα! να έχουμε χρόνο να νιώσουμε το ζευγάρι! έτσι όπως τα δείχνουν, εγώ βλέπω ένα "ευχάριστο διάλειμμα", οκ, ψιλοευχάριστο, ιδίως από τη βάση που το θέτεις, αλλά διάλειμμα! και πάντως όχι αντάξιου του βάθους που έχει ο χαρακτήρας της Εύας. Ο τρόπος είναι υποτίμηση, που φτάνει σχεδόν σε ξεπέτα του χαρακτήρα...
Επί της διαδικασίας είναι η αντίρρησή μου.


Μαζί σου Kapetanissa με χίλια
Η Εύα που αγάπησα δεν έχει τιποτα το μέτριο .
Ήταν ακραία και μοιραία.
Γεννημένη για το καλύτερο ή το χειρότερο.
Πάντα πολλή και πάντα τολμηρή! (περιγραφή της soso που με εκφράζει απόλυτα)
Αυτό που μου δίνουν τώρα είναι μια γυναίκα που απλά συμβιβάζεται με τα λίγα.
Όχι γιατί ο Λευτέρης είναι λίγος αλλά γιατί επέλεξαν να μη τους δώσουν χρόνο και ιστορία για να κερδίσουν τις καρδιές μας.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Clarabelle στις Παρ Φεβ 18, 2011 2:27 pm, 1 φορά
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011

Δημοσίευση από aggeliki Παρ Φεβ 18, 2011 2:14 pm

Συμφωνώ μαζί σας.

Απίστευτη ξεπέτα γι αυτή την ηρωίδα που είναι η πιο ενδιαφέρουσα και πολύπλευρη γυναικεία παρουσία στη σειρά και έχει κάνει τη μεγαλύτερη διαδρομή
Δεν θέλω να φαντάζομαι πράγματα θέλω να τα δω διαφορετικά ας έδιωχναν την Εύα μαζί με το Μάνο να σώσουν το παραμύθι
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011

Δημοσίευση από ntina fan Παρ Φεβ 18, 2011 2:16 pm

το εργο τελιωνει κσι δεν εχουμε δει την ευα μανα. ο λευτερης δεν μου κανει για την ευα ισως για την μελιτα. ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΟΧΙ ΤΗΝ ΠΡΟΤΗΜΩ ΜΟΝΗ Η ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΜΕΡΙΚΗ ΑΥΤΟ ΔΙΚΑΙΟΥΤΕ Η ΕΥΑ ΣΩΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΩΤΑ ΜΑΝΟΥ ΕΥΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΩΣ ΒΡΕΙΤΕ ΤΡΟΠΟ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΔΙΚΑΙΩΣΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΑΚΥΡΩΝΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Φεβ 18, 2011 3:51 pm


Συμφωνώ οτι δεν διαθέτουν τόσο χρόνο στο ζευγάρι Ευας Λευτέρη, όσο πχ. στο Λουκά και τη Νόρα. Δηλαδή οι σκηνές τους μαζί είναι μετρημένες, αλλά αυτό εγω το εκλαμβάνω σαν ένδειξη οτι δεν υπάρχουν προβλήματα μεταξύ τους, τα έχουν βρεί μιά χαρά, τα εμπόδια που έχουν να αντιμετωπίσουν προέρχονται από εξωτερικούς παράγοντες, όχι τους ίδιους, ενώ είναι και οι δύο σίγουροι για τα αισθήματά τους, και απλά χαίρονται να είναι μαζί. Η ευτυχία δεν έχει ιστορία, δεν λένε? Εγω προτιμώ να βλέπω την Εύα ευτυχισμένη, ξένοιαστη, χαρούμενη και βέβαιη οτι ο άνδρας που διάλεξε την αγαπάει, χωρίς δεύτερες σκέψεις. Η Εύα έχει βάθος συναισθημάτων, σίγουρα, αλλά συγχρόνως είναι μιά απλή κοπέλλα που δεν έζησε έναν νορμάλ έρωτα, όπως όλα τα κορίτσια . Κι αυτήν την έλλειψη καλύπτει ο έρωτας με το Λευτέρη. Αγαπιούνται σαν σκολιαρόπαιδα, και η ευτυχία της Εύας μαζί του είναι φανερή και δηλωμένη. Αλλωστε ποτέ δεν ωφελεί να γυρνάμε στα παλιά, κυρίως όταν είναι γεμάτα από κακές αναμνήσεις.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 18, 2011 4:04 pm

JESSIE έγραψε:
Συμφωνώ οτι δεν διαθέτουν τόσο χρόνο στο ζευγάρι Ευας Λευτέρη, όσο πχ. στο Λουκά και τη Νόρα. Δηλαδή οι σκηνές τους μαζί είναι μετρημένες, αλλά αυτό εγω το εκλαμβάνω σαν ένδειξη οτι δεν υπάρχουν προβλήματα μεταξύ τους, τα έχουν βρεί μιά χαρά, τα εμπόδια που έχουν να αντιμετωπίσουν προέρχονται από εξωτερικούς παράγοντες, όχι τους ίδιους, ενώ είναι και οι δύο σίγουροι για τα αισθήματά τους, και απλά χαίρονται να είναι μαζί. Η ευτυχία δεν έχει ιστορία, δεν λένε? Εγω προτιμώ να βλέπω την Εύα ευτυχισμένη, ξένοιαστη, χαρούμενη και βέβαιη οτι ο άνδρας που διάλεξε την αγαπάει, χωρίς δεύτερες σκέψεις. Η Εύα έχει βάθος συναισθημάτων, σίγουρα, αλλά συγχρόνως είναι μιά απλή κοπέλλα που δεν έζησε έναν νορμάλ έρωτα, όπως όλα τα κορίτσια . Κι αυτήν την έλλειψη καλύπτει ο έρωτας με το Λευτέρη. Αγαπιούνται σαν σκολιαρόπαιδα, και η ευτυχία της Εύας μαζί του είναι φανερή και δηλωμένη. Αλλωστε ποτέ δεν ωφελεί να γυρνάμε στα παλιά, κυρίως όταν είναι γεμάτα από κακές αναμνήσεις.


Εδώ θα διαφωνήσω απολύτως
Η Εύα δεν είναι μόνη. Έχει δυό παρατημένα παιδιά και για να μπορούμε να πουμε οτι ο Λευτέρης μπήκε στη ζωή της πρέπει αυτά τα παιδιά να μπουν στην εξίσωση.
Εγώ δεν είδα να αναπτύσεται το παραμικρό ανάμεσα τους
Απλά ένα μικρό κομάτι του χρόνου της το περνάει με το Λευτέρη κι αυτό είναι όλο
Αυτό μόνο ευτυχία ολοκληρωμένη δεν είναι.
Όπως πάντα στη ζωή της η Εύα ζει μικρά κομάτια χαράς
Τίποτα ολόκληρο
Ξεπέτα είναι και μάλιστα του χειρότερου είδους
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 18, 2011 4:04 pm

Clarabelle έγραψε:
JESSIE έγραψε:
Συμφωνώ οτι δεν διαθέτουν τόσο χρόνο στο ζευγάρι Ευας Λευτέρη, όσο πχ. στο Λουκά και τη Νόρα. Δηλαδή οι σκηνές τους μαζί είναι μετρημένες, αλλά αυτό εγω το εκλαμβάνω σαν ένδειξη οτι δεν υπάρχουν προβλήματα μεταξύ τους, τα έχουν βρεί μιά χαρά, τα εμπόδια που έχουν να αντιμετωπίσουν προέρχονται από εξωτερικούς παράγοντες, όχι τους ίδιους, ενώ είναι και οι δύο σίγουροι για τα αισθήματά τους, και απλά χαίρονται να είναι μαζί. Η ευτυχία δεν έχει ιστορία, δεν λένε? Εγω προτιμώ να βλέπω την Εύα ευτυχισμένη, ξένοιαστη, χαρούμενη και βέβαιη οτι ο άνδρας που διάλεξε την αγαπάει, χωρίς δεύτερες σκέψεις. Η Εύα έχει βάθος συναισθημάτων, σίγουρα, αλλά συγχρόνως είναι μιά απλή κοπέλλα που δεν έζησε έναν νορμάλ έρωτα, όπως όλα τα κορίτσια . Κι αυτήν την έλλειψη καλύπτει ο έρωτας με το Λευτέρη. Αγαπιούνται σαν σκολιαρόπαιδα, και η ευτυχία της Εύας μαζί του είναι φανερή και δηλωμένη. Αλλωστε ποτέ δεν ωφελεί να γυρνάμε στα παλιά, κυρίως όταν είναι γεμάτα από κακές αναμνήσεις.


Εδώ θα διαφωνήσω απολύτως
Η Εύα δεν είναι μόνη. Έχει δυό παρατημένα απ τους πατεράδες τους παιδιά και για να μπορούμε να πουμε οτι ο Λευτέρης μπήκε στη ζωή της πρέπει αυτά τα παιδιά να μπουν στην εξίσωση.
Εγώ δεν είδα να αναπτύσεται το παραμικρό ανάμεσα τους
Απλά ένα μικρό κομάτι του χρόνου της το περνάει με το Λευτέρη κι αυτό είναι όλο
Αυτό μόνο ευτυχία ολοκληρωμένη δεν είναι.
Όπως πάντα στη ζωή της η Εύα ζει μικρά κομάτια χαράς
Τίποτα ολόκληρο
Ξεπέτα είναι και μάλιστα του χειρότερου είδους
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011

Δημοσίευση από elenp Παρ Φεβ 18, 2011 4:17 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Η σκηνή με την Εύα, την Νόρα, την Δάφνη, τον Λουκά και τον Νικόλα και τον Λευτέρη να συζητάνε μου άρεσε αρκετά, είχε ενδιαφέρον. Η Νόρα και η Δάφνη μου άρεσαν πολύ, γιατί δένουν υπέροχα. Ο Λουκάς με την Νόρα στην σκηνή στο γραφείο ήταν πολύ ωραίοι και δώσανε και φιλάκι. Η σκηνή με τον Πέτρο, την μαμά της Νόρας και την Αμαλία, πολύ καλή και είχε και πολύ πλάκα. Ο Λουκάς με τον Νικόλα και την Δάφνη, στην σκηνή που είχαν ήταν πολύ ωραίοι.

Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011

Δημοσίευση από DESPOINA Παρ Φεβ 18, 2011 4:23 pm

Clarabelle έγραψε:
JESSIE έγραψε:
Συμφωνώ οτι δεν διαθέτουν τόσο χρόνο στο ζευγάρι Ευας Λευτέρη, όσο πχ. στο Λουκά και τη Νόρα. Δηλαδή οι σκηνές τους μαζί είναι μετρημένες, αλλά αυτό εγω το εκλαμβάνω σαν ένδειξη οτι δεν υπάρχουν προβλήματα μεταξύ τους, τα έχουν βρεί μιά χαρά, τα εμπόδια που έχουν να αντιμετωπίσουν προέρχονται από εξωτερικούς παράγοντες, όχι τους ίδιους, ενώ είναι και οι δύο σίγουροι για τα αισθήματά τους, και απλά χαίρονται να είναι μαζί. Η ευτυχία δεν έχει ιστορία, δεν λένε? Εγω προτιμώ να βλέπω την Εύα ευτυχισμένη, ξένοιαστη, χαρούμενη και βέβαιη οτι ο άνδρας που διάλεξε την αγαπάει, χωρίς δεύτερες σκέψεις. Η Εύα έχει βάθος συναισθημάτων, σίγουρα, αλλά συγχρόνως είναι μιά απλή κοπέλλα που δεν έζησε έναν νορμάλ έρωτα, όπως όλα τα κορίτσια . Κι αυτήν την έλλειψη καλύπτει ο έρωτας με το Λευτέρη. Αγαπιούνται σαν σκολιαρόπαιδα, και η ευτυχία της Εύας μαζί του είναι φανερή και δηλωμένη. Αλλωστε ποτέ δεν ωφελεί να γυρνάμε στα παλιά, κυρίως όταν είναι γεμάτα από κακές αναμνήσεις.


Εδώ θα διαφωνήσω απολύτως
Η Εύα δεν είναι μόνη. Έχει δυό παρατημένα παιδιά και για να μπορούμε να πουμε οτι ο Λευτέρης μπήκε στη ζωή της πρέπει αυτά τα παιδιά να μπουν στην εξίσωση.
Εγώ δεν είδα να αναπτύσεται το παραμικρό ανάμεσα τους
Απλά ένα μικρό κομάτι του χρόνου της το περνάει με το Λευτέρη κι αυτό είναι όλο
Αυτό μόνο ευτυχία ολοκληρωμένη δεν είναι.
Όπως πάντα στη ζωή της η Εύα ζει μικρά κομάτια χαράς
Τίποτα ολόκληρο
Ξεπέτα είναι και μάλιστα του χειρότερου είδους



Δεν το συζητώ, φυσικά κ είναι ξεπέτα. Είχαμε ένα ξενέρωτα στην σειρά[Στέφανος-Μελίτα] κ μας έδωσαν κ δεύτερο. Δεν θέλω να φαντάζομαι την Εύα ευτυχισμένη-ερωτευμένη θέλω να την δω.
Όταν η Εύα είναι ερωτευμένη σαρώνει τα πάντα κ τώρα απλά παρακαλάει τον Λευτέρη να μείνει, Ε, δεν είναι αυτή η Εύα, αλλά είναι φανερό ότι δεν θέλουν να της δώσουν ούτε χρόνο ούτε ρόλο. Απορώ λοιπόν γιατί δεν την έστειλαν Αμερική
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Φεβ 18, 2011 4:23 pm

Φυσικά και πρέπει να δούμε καί κατά πόσο "δένει" ο Λευτέρης με τα παιδιά της Εύας. Αλλά αυτό ίσως το αφήνουν για αργότερα, όταν θα έχει λυθεί το βασικό τους πρόβλημα αυτή τη στιγμή, τα διαμάντια. Και πάλι, δεν μας έχουν δώσει ενδείξεις οτι θα υπάρξει κάποιο θέμα εκεί, το ένα παιδάκι είναι πολύ μικρό για να έχει "ψυχολογικά" προβλήματα, όπως είχε η Νεφέλη, πχ. Και η Μαρίλια είναι αρκετά μεγάλη για να ξεχωρίσει την αγάπη που υπάρχει, και αυτό θα πρέπει να της αρκεί, μετά τις προηγούμενες περιπέτειες. Η βασική σου διαφωνία λοιπον δεν αφορά τα όσα είπα, γιατί αυτά είναι γεγονότα, αλλά το ότι δεν μας δείχνουν περισσότερο την Εύα. Σ'αυτό είπα οτι έχεις δίκιο, αλλά από την άλλη, κανένα ήρωα δεν μας τον δείχνουν όσο θα ήθελαν οι θαυμαστές του, όταν υπάρχουν Λουκανορικοί που διαμαρτύρονται είτε για το χρόνο των κοινών σκηνών Λουκά Νόρας είτε για το περιεχόμενο των κοινών σκηνών τους... Οσον αφορά εμένα, σημειώνω οτι υπήρξαν άπειρα επεισοδια που ο Στέφανος εμφανίστηκε μόνο ένα λεπτό ή και καθόλου....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 18, 2011 4:33 pm


Έτσι κι αλλιώς τώρα πια απ τη σειρά που εγώ τουλάχιστον αγάπησα δεν έχει μείνει σχεδόν τίποτα
Δεν περιμένω τίποτα πια
Απλά κουβέντα να γίνεται
Η Εύα είναι χαμένη φέτος εντελώς όμως
Δεν έχει ρόλο και δεν έχει χρόνο στα επεισόδια
Μακράν η ηρωίδα με το μικρότερο ρόλο στη σειρά Μονο η Αγγελα η Μαρίλια και η Άννα έχουν μικρότερο ρόλο
Αυτός ειναι ο λόγος που αναρωτιέμαι γιατί δεν την έδιωξαν
Έτσι κι αλλιώς δεν παίζει στη σειρά μόνο το όνομά της φιγουράρει στους τίτλους σαν κράχτης μια και (πάλι κατα την προσωπική μου άποψη) είναι οτι καλύτερο διαθέτουν απο νεαρές ηθοποιούς
Ειλικρινά αυτό δεν το καταλαβαίνω Κάνουν μαζί της ότι ακριβώς έκαναν με το Μπουγιούρη πέρσι
Για ποιό λόγο λοιπόν να την πληρώνουν;
Σταματώ γιατί είμαι εντελώς εκτός θέματος
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Φεβ 18, 2011 4:44 pm

"Ποιος πηρε τα διαμαντια;"

Ολοι ειναι ενοχοι μεχρι αποδειξεως του εναντιου και δεν σηκωνω αντιρησεις!

"Χρηστος"

Τα πηρε για να τσεκαρει αν η Νταιζη τον αγαπαει χωρις λεφτα ή αν θα φαει την υπολοιπη ζωη τους ψαχνοντας για τα διαμαντια! Αυτο δεν συμβαδιζει με τον Χρηστο που διατινεται οτι η Νταιζζη δεν εχει βαψει τα χερια της με αιμα Ee? και που καθεται και την ακουει να του χτυπαει οτι τον εσωσε και δεν την μουτζωνει να σηκωθει να φυγει!


"Νταιζη"

Ναι την εχω ικανη να τα εκλεψε μονη της για να τους βαλει να την πληρωσουν και extra! Αηδια εχει καταντησει! Με τον Λευτερη γιατι θελει συνεργασια, τον λυπηθηκε που δεν θα μαθει ποτε ποιος εφαγε τους δικους του; Nyxia


"Στεφανος"

Δεν θελει να σκοτωσει την Νταιζη αλλα μπορει να το κανει καποιος αλλος, δεν θελει να πληρωσει και μετα εγω πρεπει να πιστεψω οτι δεν ενδιαφερεται για τα λεφτα, ε οχι κι αυτος μπορει να τα πηρε! Ηταν στη φυλακη; Και; Siga...


"Εριεττα"

Γιατι να αφησει την περιουσια της να παει χαμενη; Ουτε αυτη πληρωνει παρα τις συμβουλες του Λουκα!


"Αντιγονη"

Αυτη κι αν δεν θα ηθελε να δει την Νταιζη να τα χανει ολα! Βεβαια τι να τα κανει στη φυλακη τα διαμαντια, ουτε αυτη πληρωνει βεβαια!


"Ρουσσος"

Αυτος τα πηρε! Ξερετε τι διατροφη θα του ζητησει η Αμαλια; Επρεπε να κανει τα κουμαντα του, αν βαλουμε και τα λεφτα της απαγωγης, μια χαρα την βγαζει! Ασε που βαζει τους αλλους να πληρωσουν κι αυτος κραταει και τους πινακες και τα λιτρα και τα διαμαντια, και γ@μω τα deal! Nyxia


"Λευτερης"

Ποιος μου λεει εμενα οτι ο κυριος δεν ηταν με τον Μπελλο και εστησε τον πυροβολισμο του; Μπορει να συνεργαζονταν, τοσοι παρακολουθουσαν την Νταιζη για να την ξεκανουν, μπορει να ηξερε που ειναι τα διαμαντια, επιστρεφει και τα λιτρα στην Ευα και ειναι ηρωας!


"Μπελλος"

Οργανωσε απαγωγη το χαπατο, σας φαινεται δυσκολο να κλεψει τα διαμαντια μεσα απο τη φυλακη;


"Αννα"

Αυτη τα πηρε εχει δικιο η Εριεττα, γιατι φευγει; Που παει; Με τι λεφτα;


"Αμαλια"

Ξερετε ποσο κοστιζουν τα χαπια που πηγε στον Ρουσσο, ασε που ειναι ανασφαλιστη, ουσα ενεργη και δεν την καλυπτει κανενα ταμειο, μια περιουσια εδωσε για να τα παρει, χωρις τα διαμαντια μπαινει μεσα! xixixi


"Στελλα"

Ειναι τυχαιο το γεγονος οτι μολις ηρθε λιγο μετα χαθηκαν τα διαμαντια, δεν νομιζω; Απο που ηξερε το Ρουσσο, σιγα μην την πιστεψαμε οταν ειπε οτι ηρθε οταν προσελαβε τα παιδια στο γραφειο! Με ποιον μιλουσε στο fb, δεν ξερουμε κι αν ηταν καποιος συνεργος; geek


"Λουκας"

Με τις αφραγκιες που εχει τελευταια μια χαρα την βολευε με τα διαμαντια, εχει και το γαμο, αρραβωνες, κουστουμια, για νυφικο δεν το βλεπω ειπε η Δαφνη θα τους το κανει δωρο, ασε που πρεπει να βρει σπιτι να ξαποστειλει την πεθερουλα που τους κατσικωθηκε! Ρωταμε που τα βρισκει τα λεφτα, οριστε! ainta


"Νορα"

Πολυ χαλαρη την βλεπω τελευταια, εχει κι ενα παιδι να σκεφτει μιας και ο μαντραχαλος ο πατερας του δεν λεει να βρει δουλεια, ετσι για το παιδι της ρε γ@μωτο αντι να κανει απειρα φονου σαν κατι αλλες εκανε ληστεια!!! Μπορει αν συνεργαζοταν και με τη μανουλα, αμ που τα βρηκαν τα λεφτα για το παραθαλασσιο! Nyxia


"Νικολας"

Θελει να αγορασει την Εδεμ, η αδερφουλα του δεν τον βοηθαει, ο Λουκας του τα τρωει αρα....


"Δαφνη"

Ο.Π. Συν τα εξοδα για το νυφικο της Νορας!


"Ευα"

Συγγνωμη κιολας αλλα την Ευα ως γνωστον την κυνηγαει το χρημα, εκει που πηγαινε λοιπον επεσε πανω στα λεφτα, τα βρηκε η κοπελα και οποιος τα βρισκει τα κραταει! Razz Απεδειξε οτι ο Λευτερης δεν ειχε κλεψει τιποτα, της μενει και ο γκομενος και ολα οκ!


"Μελιτα"

Α αυτη ηθελε να δωσει τα διαμαντια στο Στεφανο, να την αγαπαει ο Στεφανος που του εδωσε τα διαμαντια και με τα λιτρα να εχει και πολλα λεφτα σαν την Εριεττα! Με τα διαμαντια κλεινουν και οι δουλειες του Στεφανου με την Εριεττα και τον εχει ολο δικο της! donti


"Ηλιας"

Ως σωστος φιλος ηθελε να δωει τα διαμαντια στον Πετρο και με τα λεφτα απο τα λιτρα να αγορασει την Εδεμ ως στοργικος πατερας!


"Αγγελα"

Σε συνεργασια με την Μαριλια, γιατι τα λεφτα ηταν "του παιδιου" και με τα διαμαντια θα μπορουσαν να ξεμπλεξουν τον Λευτερη και να ειναι καλα η Ευα!


"Μανος"

Γιατι ειναι ο Μανος, γνωστο λαμογιο!


"Κυριακος"

Γιατι ειναι ο Κυριακος, γνωστο λαμογιο! xixixi


Υπερανω υποψιας θεωρουνται μονο η Νεφελη -αν και ευχαριστως θα ξεφορτωταν την μιρλα της μαμας-, ο Μαριος -αν και θα μπορουσε να αγορασει την Εδεμ-, ο Αγγελος -αν και τα λεφτα του ανηκουν βαση νομου-, ο Αρης -αν και ειναι γιος της Νταιζης- και ο Οδυσσεας -αν και πολυ θα ηθελε να δει την Νταιζη να τρεχει! ;D


Η απαντηση στην ερωτηση μας λοιπον ειναι, ταραταταν, ΕΓΩ τα πηρα τα διαμαντια, ηξερα που τα ειχε η Νταιζη, ειχα κατι τρυπες να κλεισω και τα πηρα! Αντε γεια!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 507 - Ημερομηνία 17-02-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Παρ Φεβ 18, 2011 6:39 pm

edem4ever έγραψε:"Ποιος πηρε τα διαμαντια;"

Η απαντηση στην ερωτηση μας λοιπον ειναι, ταραταταν, ΕΓΩ τα πηρα τα διαμαντια, ηξερα που τα ειχε η Νταιζη, ειχα κατι τρυπες να κλεισω και τα πηρα! Αντε γεια!

Ε, άντε ντε και δεν το λες τόσο καιρό και παιδευόμαστε άδικα!!!!!! lmao lmao
Με διέλυσες.... lmao

(...σου πω.... είσαι για μια..."συνεργασία"?! Angel )

Όσο για την υπόλοιπη συζήτηση περί Εύας, συμφωνώ κυρίως με Clarabelle παρόλο που δεν παραβλέπω ορθά σημεία στο σκεπτικό σου Jessie... Αλλά να. Αυτό. Δηλαδή, έτσι όπως το έχουν δώσει, ΔΕΝ μας έχουν ακυρώσει το βάθος που είδαμε με τον Μάνο, γι' αυτό και σκούζουμε ακόμα.... sisi
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης