Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

+16
KatsaroYpotheto
nana
Doris_
annamaria
Morena
mimi
giouli_edem
Kika
Petrinaki
jim7
NATALITSA_LOUKITSA
sofaki
anna90
sifantid
konstantina
Clarabelle
20 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 5 ]
Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap61%Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 61% 
[ 14 ]
Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap17%Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 17% 
[ 4 ]
Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 23
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από Morena Δευ Σεπ 28, 2009 9:39 pm

Παιδιά εμένα το μόνο που με χάλασε σε αυτό το επεισόδιο είναι στο τραπέζι που έκανε ο Στέφανος στην παρέα της φεγγαρόπετρας που έλεγαν τα πλεονεκτήματά του τόση τελειότητα καταντά βαρετή!!!!(με το συμπάθειο) κατά τα άλλα περιμένω να δω την αντίδραση της Αμαλίας όταν το πιστολάκι β της κλέψει τον άνδρα!!!ε ρε γλέντια!!1
Morena
Morena
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ζωγράφου, Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από mimi Δευ Σεπ 28, 2009 9:43 pm

Clarabelle έγραψε:
θ' αρχίσω να κλαίω έχασα και τρέιλερ και επεισόδιο


Mην κλαίς το κατέβασα και τώρα θα το δώσω να ανεβαίνει οπότε αν δεν κοιμάσαι συνήθως νωρίς ίσως το δεις απόψε

απο πού τα κατεβάζεις
;;;;;
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από annamaria Δευ Σεπ 28, 2009 9:59 pm

Morena έγραψε:Παιδιά εμένα το μόνο που με χάλασε σε αυτό το επεισόδιο είναι στο τραπέζι που έκανε ο Στέφανος στην παρέα της φεγγαρόπετρας που έλεγαν τα πλεονεκτήματά του τόση τελειότητα καταντά βαρετή!!!!(με το συμπάθειο) κατά τα άλλα περιμένω να δω την αντίδραση της Αμαλίας όταν το πιστολάκι β της κλέψει τον άνδρα!!!ε ρε γλέντια!!1

Auto tha xei polyyyyyyy megali plaka kai polles farmakeres atakes ap thn Amalia :lol: :lol: :lol:
annamaria
annamaria
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από Doris_ Δευ Σεπ 28, 2009 10:30 pm

Morena έγραψε:Παιδιά εμένα το μόνο που με χάλασε σε αυτό το επεισόδιο είναι στο τραπέζι που έκανε ο Στέφανος στην παρέα της φεγγαρόπετρας που έλεγαν τα πλεονεκτήματά του τόση τελειότητα καταντά βαρετή!!!!(με το συμπάθειο) κατά τα άλλα περιμένω να δω την αντίδραση της Αμαλίας όταν το πιστολάκι β της κλέψει τον άνδρα!!!ε ρε γλέντια!!1

PISTEPSE ME OTAN THA ERTHEI H WRA,DEN THA SE KANEI NA BARIESAI KATHOLOY!!!
STHN TELIKH GIATI PARAPONIERSAI,KATHE GYNAIKA DEN THELEI TO TELEIO?NA TO LOIPON!!
TELEIOS OXI LAPAS... xastouki xastouki xastouki
MAS EPIFYLASEI POLLES EKPLHKSEIS...!!! :wink2: :wink2: :wink2:
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από mimi Δευ Σεπ 28, 2009 10:35 pm

επειδή τα ματάκια μου κλείνουν μπορεί κάποιος να μου κάνει μια περιγραφή του τι είπε η Έυα στο Μάνο pleeease
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από anna90 Δευ Σεπ 28, 2009 10:39 pm

oso gia to oti i stefanos den einai o teleios fainetai apo to auriano treiler..
krataei kati san dvd- cd kai leei edw se exw i tora tha deis...kati tetoio..
lete na einai oi tainies tis euas?
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από mimi Δευ Σεπ 28, 2009 10:41 pm

anna90 έγραψε:oso gia to oti i stefanos den einai o teleios fainetai apo to auriano treiler..
krataei kati san dvd- cd kai leei edw se exw i tora tha deis...kati tetoio..
lete na einai oi tainies tis euas?

δεν νομίζω εμένα πάνω στο dvd σαν με2 μου φάνηκε
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από anna90 Δευ Σεπ 28, 2009 10:43 pm

pou mporoume na ksanadoume to treiler???
min parw agkalia tin tv kai perimenw....
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από mimi Δευ Σεπ 28, 2009 10:46 pm

anna90 έγραψε:pou mporoume na ksanadoume to treiler???
min parw agkalia tin tv kai perimenw....

den exei mpei akoma sto site tou mega
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από mimi Δευ Σεπ 28, 2009 10:51 pm

kanena tragoudi den epekse shmera ???
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από nana Τρι Σεπ 29, 2009 8:01 am

αυτό που μου χτύπησε ήταν το γεγονός ότι ο Μάνος ξανακώλωσε να κανει αυτό που του ζήτησε η Εύα: πες στη Μελίτα που είσαι...
Τα ίδια Παντελάκι μου τα ίδια Παντελή μου...αν έχεις αλλάξει πραγματικά το κάνεις...
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Σεπ 29, 2009 10:12 am

Καταπληκτικό και το χτεσινό επεισόδιο!!

(αυτό που δεν είναι καταπληκτικό είναι το Pc μου που αργοπεθαίνει και δεν μου επιτρέπει να συμμετέχω εγκαίρως στους σχολιασμούς!)

Μου άρεσε πάρα πολύ η σκηνή της Εύας με την Αγγέλα και τη Μαρίλια, έβγαζε τη γλύκα της οικογένειας.

Επίσης μου άρεσε πολύ η σκηνή με την Μελίτα. Η Εύα έχει τραβήξει όσα και η Μελίτα x 1000 για αυτό και δεν λογαριάζει τίποτα, πιστεύω η άποψη της Μελίτας ότι ναι δεν θέλω να τον ξαναδω τον σιχαίνομαι αλλα είναι και πατέρας της κόρης μου είναι πιο υγιής από αυτή της Εύας αλλά όπως προείπα δεν έχουν τραβήξει και τα ίδια ε?

Χαίρομαι που επιτέλους ξύπνησε ολοσχερώς η Μελίτα, άντε να παίρνουν σειρά και οι επόμενες!!!

Συμφωνώ απολύτως με τη nana όσων αφορά τον Μάνο, "Τα ίδια Παντελάκι μου τα ίδια Παντελή μου..."

Μου αρέσει πάααααρα πολύ ο Ηλίας με τον Πέτρο. Είναι πιο συμπαθείς από πέρισυ! Πολύ καλοί και οι 2!

Τώρα αναφορικά με τους υπόλοιπους: Απορία τό'χω αλλά συγνώμη κιόλας κανείς δεν τον υποψιαζεται πια αυτόν τον τέλειο Στέφανο? Μην με παρεξηγήσετε, είμαι με το μέρος του, (ο Μάνος να πάει να πνιγεί) όμως έρχεται ξαφνικά ένας ξένος ο οποίος είναι εμφανές ότι ξέρει πολλά και επίσης είναι εμφανές ότι είναι υπερ του δέοντος ευγενικός σε σημείο να είναι εντελώς ψεύτικη (για μένα) τόση ευγένεια και όλοι πέφτουν χώμα μπροστά στα πόδια του? Δεν αναφέρομαι στην ερμηνεία προς Θεού έτσι? Αλλά πού πήγε η καχυποψία του δικηγόρου? Μάλλον τον καίει περισσότερο που η τεννίστρια λιώνει για τον γοητευτικό παριζιάνο που δεν έχει κάτσει να το σκεφτεί διπλά..

Αυτό που θέλω να τονίσω και αυτό που μου έμεινε είναι οι όμορφες σκηνές από το τραπέζι έστω και χωρίς τον Μάνο. Τα παιδιά το έχουν το παρεΐστικο!!! Πολύ όμορφη ατμόσφαιρα όπως και τότε στο επεισόδιο που χόρευαν όλοι στο ατελιέ :)

Ανεξαρτήτως όλων με μια τέτοια σκηνή θέλω να κλείσει η σειρά, όπως στο ατελιέ!!!

Και last but not least, Νταίζη: αφενός, πώς την ντύνουν έτσι? αφετέρου, κάτω τα χέρια από το Λουκάκο μου madam μην ξυπνήσει κι εμένα η Αμαλία μέσα μου και σου ξεριζώσω το μαλλί και μετά να δω πώς θα βγαίνεις στην πίστα! :Banned:

Τέλος παραληρήματος.-
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Σεπ 29, 2009 10:13 am

nana έγραψε:αυτό που μου χτύπησε ήταν το γεγονός ότι ο Μάνος ξανακώλωσε να κανει αυτό που του ζήτησε η Εύα: πες στη Μελίτα που είσαι...
Τα ίδια Παντελάκι μου τα ίδια Παντελή μου...αν έχεις αλλάξει πραγματικά το κάνεις...

Agree Σε αυτό το θέμα συνεχίζει να είναι κότα ! ΕΛΕΟΣ !
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Σεπ 29, 2009 10:22 am

Παιδιά το σημερινό επεισόδιο (Τρίτη 29/9) θα είναι ΣΟΥΠΕΡ !!Από το τρέιλερ μου αρέσει ήδη η ευαισθησία της Εύας εκεί που μιλάει με τη Μαρίλια και την παρακαλάει να τη συγχωρέσει και .... ταραταταμ ....
ο Μάνος αρπάζει την Εύα (μετά το σκηνικό που τους είδε να τρώνε με τον Στέφανο και εκείνη να τον χαϊδεύει), τη βάζει στο αυτοκίνητο στη θέση του συνοδηγού και την δένει με χειροπέδα στην πόρτα !!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από mimi Τρι Σεπ 29, 2009 10:24 am

giouli_edem έγραψε:Παιδιά το σημερινό επεισόδιο (Τρίτη 29/9) θα είναι ΣΟΥΠΕΡ !!Από το τρέιλερ μου αρέσει ήδη η ευαισθησία της Εύας εκεί που μιλάει με τη Μαρίλια και την παρακαλάει να τη συγχωρέσει και .... ταραταταμ ....
ο Μάνος αρπάζει την Εύα (μετά το σκηνικό που τους είδε να τρώνε με τον Στέφανο και εκείνη να τον χαϊδεύει), τη βάζει στο αυτοκίνητο στη θέση του συνοδηγού και την δένει με χειροπέδα στην πόρτα !!

τέλεια δίκιο έχεις περιμένω το απόγευμα
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Σεπ 29, 2009 10:28 am


Σήμερα το επεισόδιο θα είναι super.
Θα έχουμε και αποκαλύψεις μπας και καταλάβουμε τι παιχνίδι παίζει ο Στέφανος, και το Μάνο ΖΟΡΟ να βουτάει την Εύα. Άστον να ζηλέψει λιγάκι. Καιρός του ειναι.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Σεπ 29, 2009 10:41 am


Mόλις ξαναείδα το τρέιλερ.
Το dvd γράφει Μ-Ε 1-2 άρα ο τύπος έχει αρχείο ολόκληρο.
Καθώς το έβλεπα μου ήρθε μια σκέψη. Χθες στο τραπέζι ο Στέφανος κοιτούσε το ρολόι του. Μήπως έχει βάλει το Χρήστο να πληροφορεί το Μάνο που βρίσκεται η Εύα?
Ξέρει οτι ο Μάνος είναι μέσα στην τρέλα και θα κάνει σκηνή και το κάνει επίτηδες.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Σεπ 29, 2009 10:56 am

Clarabelle έγραψε:
Mόλις ξαναείδα το τρέιλερ.
Το dvd γράφει Μ-Ε 1-2 άρα ο τύπος έχει αρχείο ολόκληρο.
Καθώς το έβλεπα μου ήρθε μια σκέψη. Χθες στο τραπέζι ο Στέφανος κοιτούσε το ρολόι του. Μήπως έχει βάλει το Χρήστο να πληροφορεί το Μάνο που βρίσκεται η Εύα?
Ξέρει οτι ο Μάνος είναι μέσα στην τρέλα και θα κάνει σκηνή και το κάνει επίτηδες.


Άρα έχει σε dvd το Μάνο και την Εύα ? !!!!!!! Αχ, θα σκάσω ! Θέλω να μάθω τί παιχνίδι παίζει !
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από madolato Τρι Σεπ 29, 2009 11:26 am

KatsaroYpotheto έγραψε:
Επίσης μου άρεσε πολύ η σκηνή με την Μελίτα. Η Εύα έχει τραβήξει όσα και η Μελίτα x 1000 για αυτό και δεν λογαριάζει τίποτα, πιστεύω η άποψη της Μελίτας ότι ναι δεν θέλω να τον ξαναδω τον σιχαίνομαι αλλα είναι και πατέρας της κόρης μου είναι πιο υγιής από αυτή της Εύας αλλά όπως προείπα δεν έχουν τραβήξει και τα ίδια ε?
Συμφωνώ σε γενικές γραμμές, απλώς μια μικρή επισήμανση θέλω να κάνω. Και η Εύα και η Μελίτα έχουν τραβήξει από το Μάνο αυτά που τον άφησαν εκείνες να τους κάνει. Κι αν η Εύα έχει υποστεί περισσότερα, είναι επειδή εκείνος έβρισκε πρόσφορο έδαφος και συνέχιζε. Η Εύα σε σχέση με το Μάνο είναι πιο συναισθηματική και ο έρωτάς της για εκείνον είναι παθολογικός. Η Μελίτα προσπαθεί να λειτουργεί περισσότερο με τη λογική, άσχετα αν ορισμένες φορές δεν καταφέρνει να το ελέγξει και παρουσιάζεται ασυνεπής ως χαρακτήρας --αν και, κατά τη γνώμη μου είναι απόλυτα λογική η στάση της. Βλέπει τι κουμάσι είναι ο Μάνος, αλλά δεν έχει βρει ακόμα τον on/off διακόπτη του έρωτα.
KatsaroYpotheto έγραψε:
Αλλά πού πήγε η καχυποψία του δικηγόρου? Μάλλον τον καίει περισσότερο που η τεννίστρια λιώνει για τον γοητευτικό παριζιάνο που δεν έχει κάτσει να το σκεφτεί διπλά..
'Αντε ντε, μας έσκασαν! Πολύ βραδείας καύσεως είναι αυτά τα παιδιά πια! Razz
KatsaroYpotheto έγραψε:
Ανεξαρτήτως όλων με μια τέτοια σκηνή θέλω να κλείσει η σειρά, όπως στο ατελιέ!!!

Ναι, ναι και πάλι ναι! Agree Palamakia
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από nana Τρι Σεπ 29, 2009 12:00 pm

giouli_edem έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Mόλις ξαναείδα το τρέιλερ.
Το dvd γράφει Μ-Ε 1-2 άρα ο τύπος έχει αρχείο ολόκληρο.
Καθώς το έβλεπα μου ήρθε μια σκέψη. Χθες στο τραπέζι ο Στέφανος κοιτούσε το ρολόι του. Μήπως έχει βάλει το Χρήστο να πληροφορεί το Μάνο που βρίσκεται η Εύα?
Ξέρει οτι ο Μάνος είναι μέσα στην τρέλα και θα κάνει σκηνή και το κάνει επίτηδες.


Άρα έχει σε dvd το Μάνο και την Εύα ? !!!!!!! Αχ, θα σκάσω ! Θέλω να μάθω τί παιχνίδι παίζει !

αυτό το πράγμα σκεφτόμουνα...
μάλλον το Μ-Ε σημαίνει Μάνος Εύα...
το 1-2 ... ένα από δύο?...
δεν νομίζω να έχει όμως κάτι εναντίον της Εύας...
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Σεπ 29, 2009 12:13 pm


Mήπως ο Μάνος έχει κάνει κάποια στραβή στην Εύα που αυτή δεν την ξέρει;
Τι να πω ίσως κάτι να μάθουμε σήμερα
Πάντως ο Στέφανος λέει εδώ σε έχω όχι σας έχω
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από mimi Τρι Σεπ 29, 2009 12:18 pm

δεν το θεωρώ απίθανο clarabelle άλλωστε σε αυτό το θέμα έχει μάστερ το αγόρι μας
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Σεπ 29, 2009 12:20 pm

Επειδή εκκρεμεί το θέμα του Νικόλα και επειδή παλαιότερα είχε ακουστεί ότι ο Στέφανος θα απαλλάξει πλήρως το Νικόλα από τις κατηγορίες με ένα DVD που θα παρουσιάσει στη δίκη μήπως το "Εδώ σε έχω" πήγαινε στο Μάνο και στο ότι με αυτό το DVD θα σε τσακίσω και θα πάρω τη θέση σου ΚΑΙ στην παρέα???

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από mimi Τρι Σεπ 29, 2009 12:25 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Επειδή εκκρεμεί το θέμα του Νικόλα και επειδή παλαιότερα είχε ακουστεί ότι ο Στέφανος θα απαλλάξει πλήρως το Νικόλα από τις κατηγορίες με ένα DVD που θα παρουσιάσει στη δίκη μήπως το "Εδώ σε έχω" πήγαινε στο Μάνο και στο ότι με αυτό το DVD θα σε τσακίσω και θα πάρω τη θέση σου ΚΑΙ στην παρέα???


μήπως το dvd δείχνει τον Στέλιο να βάζει τη βόμβα στο εργοστάσιο;;
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 204 - Ημερομηνία 28-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Σεπ 29, 2009 12:26 pm


H πρώτη μου σκέψη και μένα αυτή ήταν υποθετάκι αλλά τότε γιατί το dvd έγραφε Μ.Ε 1-2;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης