Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011

+34
roria
Lisa Nova
fay
ntina fan
ebelina2007
Cancoon
zeta88
fay66
Foulitsa
DESPOINA
Caroline
ale3ia_eva&nora!!!
AmaliaPetros_fan1
evaki16
νοριτσα
aggeliki
nefelik
evanna
kapetanissa
pasxalitsa
Δ.Μπέλλος
FieryRed
nikidanis
JESSIE
tzibirdika
gxnel
fantina
ellileo
st@cy
Καρ-Mik
loukasnora
Dimitraaa
loukitsa
Clarabelle
38 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap8%Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap13%Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 13% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap14%Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 14% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap19%Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 19% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap44%Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 44% 
[ 29 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 64
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011

Δημοσίευση από elenp Τρι Μαρ 22, 2011 4:14 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Μου άρεσε η σκηνή με τον Λουκά, την Νόρα και την Μελίτα να συζητάνε για την σχέση των γονιών τους, ο Λουκάς σαν ουδέτερος σχετικά που είναι τους λέει ότι μπορούν να κάνουν ο,τι θέλουν οι γονείς τους, αλλά είναι πολύ λογικό τόσο η Νόρα όσο και η Μελίτα να έχουν αντιρρήσεις για την σχέση αυτή. Η σκηνή με τον Νικόλα και την Δάφνη να μιλάνε για το θέμα του μπαμπά της και πώς θα τον πείσουν να φύγει από την κατασκήνωση ήταν πολύ καλή, η Δάφνη στεναχωριέται επειδή πούλησε την έκταση αλλά ο Νικόλας της λέει ότι έκανε το σωστό και πάλι αυτό θα έκανε. Η σκηνή με τον Ρούσσο και την Αμαλία πολύ καλή, η Αμαλία ήταν άνετη και του Ρούσσου του φάνηκε παράξενο και άρχισε να ανησυχεί ότι μπορεί να βρήκε κάποιον. Η σκηνή με την Εύα και τον Λευτέρη ήταν πολύ ωραία, αν και μικρή σε διάρκεια μου άρεσαν αυτά που είπαν. Η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα στο σπίτι τους, ήταν πολύ καλή.

Γενικά το επεισόδιο ήταν ωραίο και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Μαρ 22, 2011 4:41 pm

"21 Μαρτιου"

Η πρωτη μερα της ανοιξης! Μπορει ο Μαρτης να εχει μπει εδω και μερες αλλα η ανοιξη μπηκε χθες! Οοοοχι δεν θα μπω στη διαδικασια να καταλαβω πως σκεφτηκε αυτος που χωρισε τους μηνες και τις εποχες, απο χθες ομως εχω την εξης απορια, τι σκ@τ@ σκεφτοταν η Σοφουλα η Βσσου οταν τραγουδουσε πανευτυχης "Θα 'ναι σα να μπαινει η Ανοιξη, θα 'ναι ουρανου κατανυξη"; Περνω ορκο παντως οτι δεν σκεφτοταν τα Μυστικα, γιατι χθες ειχε πεσει βαρυχειμωνια!

"Απο Αυγουστο χειμωνα και απο Μαρτη καλοκαιρι"

Ετσι λεει ο σοφος λαος, αλλα ο χειμωνας που κατσικωθηκε απο τον αυγουστο δεν λεει να περασει, ηρθε Μαρτης και ακομα μπουφανακι φοραω! Σκοτωσαν την Αννα, ο Χρηστος, το ξερουμε, ο αστυνομος ομως ψαχνει και καλα κανει ο ανθρωπΑς αυτη ειναι η δουλεια του! Ο Χρηστος το παιζει κουκουρουκου, η Εριεττα ψαχνει ενα ρημαδοφακελο, η Νταιζη -η τραγουδιαρα- ξερει την τακτικη που ακολουθει η αστυνομια σε περιπτωση δολοφονιας και ο Λευτερης καλειται να εξηγησει που ειναι η Βερα οεο! Απολαυστικο διαλειμμα το γελιο της Αντιγονης και η εκφραση του γιοκα της! : respect : Το μονο σιγουρο πια ειναι οτι εχουμε πολυ χιονι να φαμε ακομα, δεν το βλεπω να τον βρισκουμε το δολοφονο συντομα, καλα χριστουγεννα λοιπον!


"Μαρτης, γδαρτης και κακος παλουκοκαυτης"

Τελικα ο σοφος λαος δεν ξερει τι του γινεται! Οχι οτι ξερουν ολοι οι υπολοιποι! Η Στελλα τα 'χει με το Ρουσσο αλλα ο Ρουσσος δεν το ξερει! Η Μελιτα ανακοινωνει τα ευχαριστα στη Νορα και ο Λουκας εχει ως μοναδικο προβληματισμο πως θα φωναζει τον Ρουσσο! Η Στελλα κατηγορει την κορη της οτι δεν ενδιαφερεται για εκεινη και οτι αν στη θεση της ηταν ο Ευκλειδης θα καταλαβαινε, σκληρες κουβεντες απο μια μανα! Η Νορα χανει τον κοσμο σιγα σιγα και ο Λουκας ειναι υπερ του ερωτα! Δεκτο! Αν καταλαβα ομως βεβαια καλα κανεις δεν κατηγορει την Στελλα επειδη ερωτευτηκε αλλα επειδη ερωτευτηκε το Ρουσσο, αλλα ειπαμε εγω δεν ειμαι Νταιζη και δεν την καταλαβαινω! Η Νταιζη παλι στηριζει την καψουρα, δεν μπορει αλλη σειρα εβλεπα περσι livani *Ασχετο αλλα πεθαινα την ωρα που ανακοινωνε στο Χρηστο οτι θα τους παντρεψει η Στελλα να γυρισει και να της πει "ποιος σου ειπε οτι θα παντρευτουμε;" μετα ξυπνησα!* Στην ολη ιστορια το μονο που απολαμβανω ειναι η Αμαλια και ο Ρουσσος που εχει αρχισει να ψαχνει το κουτελο του! xixixi


"Φορεσαμε το Μαρτη"

Αν κανεις μπει στη διαδικασια να εξηγησει σε καποιον αλλοεθνη πως "φοραμε το Μαρτη" ή πως "πιανουμε το Μαη" ειμαι σιγουρη πως θα συναντησει μια δυσκολια! Δυσκολια επισης θα συναντησει ο Λουκας στο να πεισει την Αντιγονη. Περα απο το γεγονος οτι κανεις δεν εδευσε να σκεφτει τον Ηλια και επρεπε να φτασουμε σε σημειο να ψαχνουμε τον Λουιτζι -συγγνωμη τον Μαριο- στις νταλικες για να συνειδητοποιησουν οτι του στοιχιζει που πρεπει να αφησει το σπιτι του, μου αρεσε ο καθυστερημενος προβληματισμος και το ενδιαφερον της παρεας! Νταξει η Ευα αγνοειται και εχω αρχισει να πιστευω οτι του χρονου θα ακουσω την Αγγελα -αντι του Ηλια- να λεει "μην την ξεγραψεις, αδερφια δεν ξαναβρισκεις" Nyxia


"Λειπει ο Μαρτης απο τη Σαρακοστη;"

Νομιζω οχι! Αν σκεφτουμε οτι το Πασχα ειναι την πρωτη Κυριακη μετα την πρωτη πανσεληνο μετα την εαρινη ισημερια -ουφ το ειπα- και η ισημερια ειναι το Μαρτη, οχι δεν λειπει! Τωρα για το ποιος λειπει απο τους σχολιασμους ειναι αλλο ημερολογιο! Το γεγονος οτι καθομαι τοση ωρα και γραφω οτι μπουρδα μου ερθει στο κεφαλι, γιατι το μονο που θεωρω οτι αξιζε απο το επειδοσιο ηταν απλα σκηνες ή ατακες και στο συνολο του ηταν μια απο τα ιδια, δυο πραγματα μπορει να σημαινει! Πρωτον ειμαι τραγικα μαζοχα ή δευτερον βαριεμαι ελεεινα να γραψω για την εκπαιδευση στο Μεσαιωνα. Αυτα απο μενα το επεισοδιο θα το ψηφιζα "Μετριο" αλλα επειδη ως βαθμος η βαση δεν λεει απολυτως τιποτα δεν το ψηφιζω καθολου! Μπορειτε και καλυτερα, οχι;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011

Δημοσίευση από fantina Τρι Μαρ 22, 2011 4:52 pm

ενδιαφερον ...εκπαιδευση στο Μεσαιωνα.
για λεγε ,για λεγε ......
πρεπει να ειναι πιο ενδιαφερον απο το χθεσινο επεισοδιο !!!!!!!

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Μαρ 22, 2011 4:57 pm

roria έγραψε:Αγαπητή Clarabelle χαίρομαι πάρα πολύ που συμφωνούμε. Νόμιζα ότι μόνο σε εμένα δεν άρεσε η συμπεριφορά της Αμαλίας. Βέβαια τα πιο νέα παιδια ανησυχούν μήπως αδικήσουν τους μεγαλύτερους ανθρώπους και προσπαθούν να βρουν ελαφρυντικά, ακόμα κι εκεί που δεν υπάρχουν. Και έχεις δίκιο που τονίζεις και την παράμετρο της γελοίας ανταλλαγής μηνυμάτων μεταξύ της Αμαλίας και του Λουκά για να ...ζηλέψει ο Πέτρος!
Άλλος παραλογισμός αυτός! Και τι εμπόδιζε το Λουκά να ενημερώσει για το ...ιδιοφυές σχέδιο και τη Νόρα, ώστε να μην τρελαίνεται η κοπέλα και μάλιστα στην κατάστασή της;

Roria, δεν υπάρχει ανησυχία απ'τα πιό νέα παιδιά μήπως αδικήσουν τους μεγαλύτερους.... Απλά εχουν συνηθίσει το ζευγάρι Αμαλία Πέτρος για τις φοβερές είναι η αλήθεια σκηνές τους, και τους αστραφτερούς διαλόγους τους, και τους κακοφαίνεται οτι πάνε να τους χωρίσουν και μάλιστα για ποιάν, για τη μητέρα της Νόρας, που την είχαν πλάσει αλλιώς με τη φαντασία τους.... Για τον ίδιο λόγο δεν βλέπουν στραβή τη στάση της Αμαλίας, γιατί είπαμε, έχει στύλ και την αγαπάνε, παρά την τρέλλα της.... Εγώ έχω γράψει άπειρες φορές οτι η Αμαλία και η Μελίτα έχουν την ίδια πάστα, και η Αμαλία, σαν ώριμη γυναίκα, είναι τελείως αδικαιολόγητη για τις τρέλλες που κάνει, που πάει να χαλάσει ένα γάμο 40 χρόνων για βλακείες... Και το Λουκά δεν είναι η πρώτη φορά που θα τον χρησιμοποιήσει, το έχει κάνει κι άλλη φορά, τώρα απλά βρήκε άλλο τρόπο ψυχολογικου εξαναγκασμού του, το ότι αν δεν την βοηθήσει, σε λίγο θα πρέπει να φωνάζει τον Πέτρο "μπαμπά"! Αφού ο Λουκάς "ψήνεται" τόσο εύκολα, τι να πώ? Κι όπως λές, ας έβαζε τουλάχιστον και τη Νόρα στο παιχνίδι, αντί να την κρατάει απ'έξω!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011

Δημοσίευση από Ioanna T Τρι Μαρ 22, 2011 5:10 pm

Ποια μάνα θα ζητούσε από το παιδί της να βγάλει το διαζύγιό της με τον πατέρα του?
Tigania Tigania Tigania

Θα μείνει τίποτα όρθιο?Νιώθω ότι βλέπω τη διακωμώδηση των σχέσεων,της οικογένειας,της εργασίας,της μέσης ηλικίας,της διαφοράς καλού-κακού...Ο Λουκάς είναι καρτούν και η Νταίζη ΔΕΝ έχει βγει από τους Άθλιους του Ουγκώ,οπότε κάθε προσπάθεια εξαγνισμού της μόνο γέλιο μπορεί να φέρει.Μπορεί ένα σατανικό γέλιο της Αντιγόνης και το ταλέντο ορισμένων να κρατήσει ολόκληρο επεισόδιο,τη στιγμή που τα παλιότερα είχαν τη μεστότητα και την πληρότητα μιας ταινίας το καθένα?
Αρχίζω πάλι πρώτο κύκλο για να ξεχάσω ότι υπάρχει τρίτος...

Ioanna T
Ioanna T
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σ'αεροπλάνα και βαπόρια...
Ασχολίες : Χορός,σινεμά,φίλοι,ταξίδια,Μυστικά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011

Δημοσίευση από marakii Τρι Μαρ 22, 2011 5:41 pm

Λοιπόν.....
αν εξαιρέσουμε κάποιες ατέλειες η σκηνή με Νόρα-Στέλλα ήταν πολύ όμορφη και με πολλά συναισθήματα , μου άρεσε ιδίως στο τέλος που ήταν στεναχωρημένες και οι 2 και λυπήθηκα και τη Στέλλα που της είπε οτί αν μάθαινε για τον μπαμπά της θα χαιρόταν αλλά λυπήθηκα και το Νοράκι που έκλαιγε....Από άποψη ερμηνείας εμένα μου άρεσε πάρα πολύ η σκηνή : respect :

Νόρα-Λουκάς-κλάμμα και χαιδεματάκι inlove

Αμαλία ΘΕΑΡΑ..... soutien προβλημάτισε τον άντρα σου για να δει τι χάνει soutien

Μου άρεσε επίσης Δάφνη-Νικόλας.......

Μάλλον Πολύ Καλό γιατί εκτός από αυτές υπήρχαν και άλλες σκηνές που μου άρεσαν
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011

Δημοσίευση από Caroline Τρι Μαρ 22, 2011 6:20 pm

fay66 έγραψε:
Έναν άνεργο να τρέχει δεξιά και αριστερά και να ασχολείται με παντός επιστητού πλην τη γυναίκα του.Βέβαια είχαμε και μια κοινή σκηνή. Χμμμμμμμμμμμ , τι να σας πω μές στην τρυφερότητα .Τι να σας πω , πολύ την έχει τη γυναίκα του ως πρώτη προτεραιότητα.Αλλά είπαμε , έχουμε να ασχολούμαστε με άλλα πιο σημαντικά θέματα.Με τη γυναίκα μας και το μωρούλι που έρχεται καθοδόν θα ασχοληθούμε τώρα; Εδώ έχουμε διαμάντια , Εδέμ , φονικά , τι ποιο σημαντικά από αυτά;
Α , ναι ας μην ξεχάσω και το αστέρι που θέλει να παντρέψει τη πιο μισητή της κόρης της. Τι λέτε τώρα;Πολύ συνηθισμένο.Μια μάνα να γίνεται κουμπάρα στο άτομο που έχει αναστατώσει και αναστατώνει τη ζωή του παιδιού της.Αλλά είπαμε είναι θέμα ψυχολογίας και ενδοσκόπησης.

Συμφωνώ απόλυτα σε αυτό το κομμάτι!
Λιγάκι προσοχή στην Νόρα δεν μας κακό!
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011

Δημοσίευση από Caroline Τρι Μαρ 22, 2011 6:23 pm

marakii έγραψε:Λοιπόν.....
αν εξαιρέσουμε κάποιες ατέλειες η σκηνή με Νόρα-Στέλλα ήταν πολύ όμορφη και με πολλά συναισθήματα , μου άρεσε ιδίως στο τέλος που ήταν στεναχωρημένες και οι 2 και λυπήθηκα και τη Στέλλα που της είπε οτί αν μάθαινε για τον μπαμπά της θα χαιρόταν αλλά λυπήθηκα και το Νοράκι που έκλαιγε....Από άποψη ερμηνείας εμένα μου άρεσε πάρα πολύ η σκηνή : respect :
Σου άρεσε η σκηνή που μια μάνα έκανε την κόρη της να στεναχωρηθεί και να κλάψει ενώ είναι έγκυος?
Αυτή είναι η σωστή η μάνα!!! Συγγνώμη αλλά δεν θα πάρω......
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Μαρ 22, 2011 6:26 pm

Ioanna T έγραψε:Ποια μάνα θα ζητούσε από το παιδί της να βγάλει το διαζύγιό της με τον πατέρα του?
Tigania Tigania Tigania

Θα μείνει τίποτα όρθιο?Νιώθω ότι βλέπω τη διακωμώδηση των σχέσεων,της οικογένειας,της εργασίας,της μέσης ηλικίας,της διαφοράς καλού-κακού...Ο Λουκάς είναι καρτούν και η Νταίζη ΔΕΝ έχει βγει από τους Άθλιους του Ουγκώ,οπότε κάθε προσπάθεια εξαγνισμού της μόνο γέλιο μπορεί να φέρει.Μπορεί ένα σατανικό γέλιο της Αντιγόνης και το ταλέντο ορισμένων να κρατήσει ολόκληρο επεισόδιο,τη στιγμή που τα παλιότερα είχαν τη μεστότητα και την πληρότητα μιας ταινίας το καθένα?
Αρχίζω πάλι πρώτο κύκλο για να ξεχάσω ότι υπάρχει τρίτος...


Ενω ξερει η Στελλα πως εχει αδυναμια στον πατερα της η Νόρα
και διχως να σκεφτει πως δεν κανει να ταραζουμε εγκυμονούσες
της εκανε την προταση να βγαλει το διαζυγιο τους απαπαπα
Ee?
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 529 - Ημερομηνία 21-03-2011

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Μαρ 22, 2011 6:31 pm

JESSIE έγραψε:

Roria, δεν υπάρχει ανησυχία απ'τα πιό νέα παιδιά μήπως αδικήσουν τους μεγαλύτερους.... Απλά εχουν συνηθίσει το ζευγάρι Αμαλία Πέτρος για τις φοβερές είναι η αλήθεια σκηνές τους, και τους αστραφτερούς διαλόγους τους, και τους κακοφαίνεται οτι πάνε να τους χωρίσουν και μάλιστα για ποιάν, για τη μητέρα της Νόρας, που την είχαν πλάσει αλλιώς με τη φαντασία τους.... Για τον ίδιο λόγο δεν βλέπουν στραβή τη στάση της Αμαλίας, γιατί είπαμε, έχει στύλ και την αγαπάνε, παρά την τρέλλα της.... Εγώ έχω γράψει άπειρες φορές οτι η Αμαλία και η Μελίτα έχουν την ίδια πάστα, και η Αμαλία, σαν ώριμη γυναίκα, είναι τελείως αδικαιολόγητη για τις τρέλλες που κάνει, που πάει να χαλάσει ένα γάμο 40 χρόνων για βλακείες... Και το Λουκά δεν είναι η πρώτη φορά που θα τον χρησιμοποιήσει, το έχει κάνει κι άλλη φορά, τώρα απλά βρήκε άλλο τρόπο ψυχολογικου εξαναγκασμού του, το ότι αν δεν την βοηθήσει, σε λίγο θα πρέπει να φωνάζει τον Πέτρο "μπαμπά"! Αφού ο Λουκάς "ψήνεται" τόσο εύκολα, τι να πώ? Κι όπως λές, ας έβαζε τουλάχιστον και τη Νόρα στο παιχνίδι, αντί να την κρατάει απ'έξω!

Η αλήθεια είναι πως μιλάμε για ενα ζευγάρι που πολλοί το αγάπησαν όχι μόνο γα τους διαλόγους του και αυτό που βγάιουν οι ηθοποιοί αλλά και επειδή είναι όλη τιους τη ζωη μας και υπάρχουν δεσμοί που ενε σπάνε για βλακείες όπως λες και εσυ...υπάρχει μεγάλη αγάπη και αυτό το έχουμε δει στους δυο πρωτυς κύκλους...
Οσο για την Αμαλία κια τη Μελίτα ομολογομeνως μοιάζουν σε πάρα πολλά, απλά η Αμαλία έχει τέτοιο στυλ που σε κερδίζει.. Και για αυτό ίσως οφείλεται και η κυρία Πεφάνη που έχει κάνει το ρόλο μοναδικό..
Πάντως δεν συγκρίνω σε καμια περιπτώση μάνα με κόρη ως μητέρες.. Η Αμαλία βάζει πάνω απο όλα τα παιδιά της και το χει αποδείξει.. η μελίτα πάλι όχι...
Για να μην βγαίνω τελειώς off θεωρώ τη διάλυση του γάμου της Αμαλία με τον Πέτρο εντελώς άκυρη και το μπλέξιμο της Στελλίτσας εμετικό και συμφωνώ σε γενικές γραμμές με όσα είπατε και εσυ και η roria και h Clarabelle!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης