Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009

+14
Doris_
zwi
Kika
mimi
Ntinaki1
ΕΥΑ
jim7
ELAN
marializ25
Phoebe
annamaria
sifantid
konstantina
Clarabelle
18 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap28%Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 28% 
[ 5 ]
Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap50%Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 50% 
[ 9 ]
Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 4 ]
Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 18
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Οκτ 02, 2009 9:47 am

Eγώ σήμερα το επεισόδιο το ψήφισα "Πολύ καλό" μου άρεσε και το ευχαριστήθηκα! Αρκεί να πω ότι το είδα αρχικά μόνο ως εικόνα χωρίς ήχο από την αίθουσα αναμονής ενος ιαατρικού κέντορυ όπου πήγα να κάνω πανοραμική και το βράδυ το είδα ολόκληρο χιχι

Στα περισσότερα με έχουν καλύψει οι παραπάνω, απλώς 2 σχόλια

1) Στην καφετέρια είδαμε ξανά τον παλιό γαιδουροΜάνο που όλοι γνωρίσαμε στην πρώτη σεζόν (από κει που τους χρωστάει ζητάει και τα ρέστα, έβγαλε μια κακία απέναντι στη Μελίτα λες και αυτή φταίει για την κατάντια του! - δλδ ο παλιός καλός Μάνος)

2) Ο Χρήστος όταν χαμογελάει είναι πολύυυυυυυυυυυυυυ όμορφος Love! όχι σαν το γλυκό Λουκάκο μου αλλά με έναν πιο άγριο και σέξυ τρόπο! Το αποφάσισα! Μ'αρέσει!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Οκτ 02, 2009 11:56 am

Ας κάνω κι εγώ τα σχολιάκια μου . Πρώτα απ' όλα παραξανεύτηκα με τις περιλήψεις που έλεγαν κιόλας ότι η παρέα θα σώσει ΘΕΑΜΑΤΙΚΑ την Εύα και αυτή έφυγε μόνη της ! gelio Μου άρεσε όπως πάντα η Ξυλά ! Όταν γουρλώνει τις ματάρες και φωνάζει στον Μάνο και όταν είναι ήρεμη και του λέει να την σκοτώσει, ΘΕΑ !!! Επίσης τέλεια σκηνή όταν ζητάει από το Στέφανο την αγκαλιά του και είναι βρεγμένη, και μετά ΤΕΛΕΙΑ ερμηνευτικά όταν την έχει αγκαλιά στον καναπέ και του ζητάει βοήθεια για να ξεχάσει τον Μάνο !Μάνος: Μου άρεσε ΤΡΕΛΑ όταν μπήκε στης Δάφνης που ήταν χαμένος και βρεγμένος (ΑΧ>>>) και έβγαλε το όπλο ! Πολύ καλός ερμηνευτικά!Νταίζη : Τί ήταν αυτό το ύποπτο τηλ. σε αυτόν τον Μίχα ?? Δε μας τα λέει καθόλου καλά !! Είδατε χαμόγελο η μπουζουξού όταν άκουσε για το παραδάκι ?Μελίτα : Τ-Η-Ν Β-Α-Ρ-Ε-Θ-Η-Κ-Α !!! Ή θα είναι στους καναπέδες και θα κλαίγεται για τον Μάνο, ή θα κάνει σαν υστερική και θα του λέει τις ίδιες ατάκες, όπως : " Πόσο γελοίος είσαι πια?" και " Άι στο @#$#%" ! ΕΛΕΟΣ !!! Άλλες ατάκες δεν της γράφουν ??
ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ : Περιμένω με ανυπομονησία τα σχέδια τους !
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009

Δημοσίευση από zwi Παρ Οκτ 02, 2009 11:58 am

ton lupamai kai ton mano
etsi ton ema8e o pateras tou nikola
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Παρ Οκτ 02, 2009 11:59 am

giouli_edem έγραψε:Ας κάνω κι εγώ τα σχολιάκια μου . Πρώτα απ' όλα παραξανεύτηκα με τις περιλήψεις που έλεγαν κιόλας ότι η παρέα θα σώσει ΘΕΑΜΑΤΙΚΑ την Εύα και αυτή έφυγε μόνη της ! gelio Μου άρεσε όπως πάντα η Ξυλά ! Όταν γουρλώνει τις ματάρες και φωνάζει στον Μάνο και όταν είναι ήρεμη και του λέει να την σκοτώσει, ΘΕΑ !!! Επίσης τέλεια σκηνή όταν ζητάει από το Στέφανο την αγκαλιά του και είναι βρεγμένη, και μετά ΤΕΛΕΙΑ ερμηνευτικά όταν την έχει αγκαλιά στον καναπέ και του ζητάει βοήθεια για να ξεχάσει τον Μάνο !Μάνος: Μου άρεσε ΤΡΕΛΑ όταν μπήκε στης Δάφνης που ήταν χαμένος και βρεγμένος (ΑΧ>>>) και έβγαλε το όπλο ! Πολύ καλός ερμηνευτικά!Νταίζη : Τί ήταν αυτό το ύποπτο τηλ. σε αυτόν τον Μίχα ?? Δε μας τα λέει καθόλου καλά !! Είδατε χαμόγελο η μπουζουξού όταν άκουσε για το παραδάκι ?Μελίτα : Τ-Η-Ν Β-Α-Ρ-Ε-Θ-Η-Κ-Α !!! Ή θα είναι στους καναπέδες και θα κλαίγεται για τον Μάνο, ή θα κάνει σαν υστερική και θα του λέει τις ίδιες ατάκες, όπως : " Πόσο γελοίος είσαι πια?" και " Άι στο @#$#%" ! ΕΛΕΟΣ !!! Άλλες ατάκες δεν της γράφουν ??
ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ : Περιμένω με ανυπομονησία τα σχέδια τους !



συμφωνώ απόλυτα!
Agree Agree

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Οκτ 02, 2009 12:16 pm

Doris_ έγραψε:
marializ25 έγραψε:επειδη δεν εχω πολυ χρονο θα σχολιασω μονο την σκηνη ευας-στεφανου......

παρολο που δε τους θελω μαζι μου αρεσε ο τροπος που την προσεγγισε ο στεφανος..λιγα λογια και καλα...στηριγμα τεραστιο για κεινα τα λεπτα που εκεινη ειχε αναγκη..μπραβο στο στεφανο....δειχνει οτι την αγαπα χωρις να περιμενει πολλα απο κεινη γιατι ειμαστε φανταζομαι ολοι σιγουροι οτι ο στεφανος ξερει πολυ καλα πως η ευα αγαπαει και θα αγαπα τον μανο.....
τεσπα..τον εβλεπα να την χαιδευει στα μαλλια και να την φιλα και ενοωσα οτι και κεινος ειχε αναγκη να βγαλει ολη αυτη την τρυφεροτητα προς τα κεινη, να της δωσει αυτο το χαδι......και κει που της ελεγε οτι θα την βοηθησει να τον ξεχασει συγκινηθηκα..
η αληθεια ειναι οτι θα θελα να κανω ενα σχολιο εδω κοιταζοντας πισω λιγο στην αγαπημενη μου βερα...γ κυκλος ελσα-ρεγγινα σε σκηνες στα πρωτα επεισοδια που η ελσα ητανε διπλα της και την στηριζε και της ελεγε οτι μαζι θα το παλεψουνε να τον ξεχασει τον στρατο..δε ξερω αλλα εμενα με πηγε καπου εκει και λησμονησα λιγο την βερα....


PRAGMATI & EGW ENIWSA AKRIBWS TO IDIO ...ENIWSA PWS H ANAGKH TOY STEFANOY,
NA DEIKSEI,NA DWSEI ALLA & NA PAREI AGAPH,TRYFEROTHTA, MIA AGKALIA,HTAN POLY MEGALYTERH APO THS EYAS!!!!!!!
(HTHELA TOSO POLY NA TOY KANW MIA AGKALIA....!!!! Hug Hug Hug Hug Love! Love! Love! )
TOSWN XRONWN KATAPIESMENA SYNAISTHIMATA....!!!!!!!!
OPWS & NA XEI OMWS, P A N T A KYRIOS!!! : respect : : respect :
DEN KSERW AN "KOLLAEI"ME TO KLIMA THS SKHNHS,ALLA EKEINH THN WRA THYMHTHIKA
THN STIGMH TOY STRATOY ME THN ELSA STO NOSOKOMEIO,(G'KYKLOS) META THN APOPEIRA BIASMOY& APOBOLHS
THS AGAPHMENHS MAS FRAU ELSA.
THN SYGNWMH,OLH EKEINH THN GLYKA,THN SYGKINHSH,THN ZESTASIA, THN TRYFEROTHTA TOY STRATOY....!!! Snif AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXXXXXXXXXX....!!!


Στην ουσία ο Στέφανος πρόσφερε στην Εύα την ελπίδα. Η Εύα είπε επί λέξη ''θέλω να ζήσω''. Με τα λόγια του της έδωσε να καταλάβει οτι έχει απ την πλευρά του το χρόνο που χρειάζεται, φροντίζοντας ταυτόχρονα να της μιλήσει για την αγάπη του χωρίς να ζητήσει κάτι. Κέρδισε κατά τη γνώμη μου πόντους με τον τρόπο του.
Απ τη δική του πλευρά τώρα είδα διστακτικότητα. Μου φάνηκε οτι ήθελε να την αγκαλιάσει αλλά φοβόταν ή ίσως ήξερε οτι έπρεπε να είναι συγκρατημένος. Πάντως το χάδι στο μάγουλο στο γραφείο ήταν μια κίνηση που τον έχουμε δει να κάνει και για τη μητέρα του.
Θα δούμε κρύβει πολλά χαρτιά οπότε δεν μπορούμε ακόμη να τον διαβάσουμε, αλλά αυτή τη στιγμή η συμπεριφορά του απέναντι στην Εύα είναι υποδειγματική.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009

Δημοσίευση από mimi Παρ Οκτ 02, 2009 12:26 pm

τώρα που το είδα όλο έχω να πω ότι ήταν τέλειο η σκηνή μάνου έυας υπέροχη μπουγιούρης-ξυλά τέλειοι η σκηνή της παρέας στο ατελιέ της δάφνης η σκηνή έυας στέφανου υπέροχη συγκινητική και αληθινή η σκηνή μάνου ηλία καταπληκτική και σε συνδιασμό με τη σκηνή του μάνου στο απουσιολόγιο που φωνάζει έυα πάντως εμένα έχει αρχίσει να με πείθει ότι την αγαπάει την έυα η νταίζη δεν αντέχεται άλλο τη γυναίκα είναι αυτή;; και τα χέρια της μακριά από το λουκά τον έχουμε δώσει στη νόρα τι ήρθε αυτή να μας χαλάσει τα σχέδια ο στέφανος με το χρήστο κάτι μου λέει δεν είναι τόσο τέλειος ο στέφανος πάντως δεν νομίζω ότι θα καταδικάσει το νικόλα ξέρει ότι θα χάσει την έυα αν το κάνει αυτό η μαρίλια με το μάνο φοβερή]
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009

Δημοσίευση από evanna Παρ Οκτ 02, 2009 1:14 pm

mimi έγραψε: τώρα που το είδα όλο έχω να πω ότι ήταν τέλειο η σκηνή μάνου έυας υπέροχη μπουγιούρης-ξυλά τέλειοι η σκηνή της παρέας στο ατελιέ της δάφνης η σκηνή έυας στέφανου υπέροχη συγκινητική και αληθινή η σκηνή μάνου ηλία καταπληκτική και σε συνδιασμό με τη σκηνή του μάνου στο απουσιολόγιο που φωνάζει έυα πάντως εμένα έχει αρχίσει να με πείθει ότι την αγαπάει την έυα η νταίζη δεν αντέχεται άλλο τη γυναίκα είναι αυτή;; και τα χέρια της μακριά από το λουκά τον έχουμε δώσει στη νόρα τι ήρθε αυτή να μας χαλάσει τα σχέδια ο στέφανος με το χρήστο κάτι μου λέει δεν είναι τόσο τέλειος ο στέφανος πάντως δεν νομίζω ότι θα καταδικάσει το νικόλα ξέρει ότι θα χάσει την έυα αν το κάνει αυτό η μαρίλια με το μάνο φοβερή]
Agree Με καλυψες απολυτα !!!!!Τον λυπηθηκα χτες το Μανο με κατασυγκινησε ο ατιμος!Η Ευα απλα θεα!Οσο για τη Μελιτα δεν τη μπορω...δεν κανει τιποτα για να βγει απο τη μιζερια που εχει καταπεσει!Ελεος!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Οκτ 02, 2009 1:35 pm

Παιδιά το τρέιλερ για το σημερινό απλά Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο !!!!!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009

Δημοσίευση από alexan.2 Παρ Οκτ 02, 2009 4:10 pm

Παιδιά δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά το δημοσίευμα του ζάπινγκ για Μάνο-Νταίζη το διέψευσε σήμερα η κ.Ακρίτα στο facebook κατηγορηματικά.
alexan.2
alexan.2


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 207 - Ημερομηνία 01-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Οκτ 02, 2009 4:12 pm

alexan.2 έγραψε:Παιδιά δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά το δημοσίευμα του ζάπινγκ για Μάνο-Νταίζη το διέψευσε σήμερα η κ.Ακρίτα στο facebook κατηγορηματικά.

Eυχαριστούμε πολύ. Το έχουμε γράψει στα δημοσιεύματα.
Καλώς ήρθες στην παρέα

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης