Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011

+20
Kornilia_Petrakitsa
koalaki
zeta88
alkisti
marakii
ntinafer
tsourdalitsa
Ezantakou
Dimitraaa
rafoni
aglaitsa
aggeliki
nefelik
JESSIE
pasxalitsa
fantina
gxnel
Cancoon
fay66
Clarabelle
24 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap35%Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 35% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap29%Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 29% 
[ 18 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 62
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011

Δημοσίευση από marakii Τετ Μαρ 30, 2011 9:29 pm

Τι να πω για τη Δρακουλάκη , τι να πω για τη Νόρα που μπορεί και σου μεταδίδει όλα της τα συναισθήματα μόνο με ένα της βλέμμα...Υπέροχη για άλλη μια φορά...Μου άρεσε πάρα πολύ η σκηνή με την Ερριέτα και πριν από αυτό η Νόρα είδε τη μαμά της χτυπημένη είναι και έγκυος δεν θέλει πολύ για να συνχιστεί , πανικοβάλλεται και νόμισε πως χτυπούσαν τη μητέρα της , μόνο και μόνο που έδωσε έτσι τα χρήματα στο Μπέλλο δίχνει πως δεν αντέχει άλλο αυτή τη κατάσταη...Υπέροχη η Έρη που στεκόταν δίπλα της και της έλεγε να ηρεμήσει......

Παρέα+Λευτέρης:Πολύ όμορφες σκηνές , μου άρεσε που όλοι ανησυχούσαν για τη φίλη τους και η Εύα που θέλει να βοηθήσει με τα λεφτά πολύ γλυκό εκ μέρους της....Αυτό που ο Λουκάκος έχει σταθερές απόψεις με λιώνει Razz από τη μία λέει να έρθει η Νόρα και θα της δει3ει και από την άλλη με το που μπάινει στο σπίτι πάει την αγκαλιάζει , τη φιλά και της λέει οτί τον ανησύχησε πολύ...Μου άρεσαν πολυ τα κορίτσια που ήταν συνεχώς δίπλα στη φίλη τους...Λάτρεψα τις ΛουκαΝορικές αγκαλιές και τη Νόρα που δεν ήξερε πως να χειριστεί την κατάσταση και ζητούσε συγνώμη και οι φίλοι της ήθελαν να την ηρεμήσουν...

Νόρα-Λουκάς:Αυτός είναι ο Λουκάκος Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 681539 κρατάει αγκαλιά την αγάπη ΤΟΥ στα δύσκολα και της λέει οτί όλα θα πάνε καλά...Το Νοράκι έκλαιγε και ο άντρας της ήταν εκεί για να την αγκαλιάσει και να την φιλήσει Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 681539 υπέροχη σκηνή.....Η αληθινή χημεία ΔΕΝ κρύβεται !!!
Υπέροχες και οι πρωινές αγκαλίτσες και φιλάκια Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 681539 Έτσι θέλω να τους βλέπω αλλά και χαρούμενους χωρίς απαγωγές και στεναχώριες βεβαια....

Πολύ όμορφος διάλογος Δάφνης-Νικόλα-Ηλία....

Υπέροχοι Αρζόγλου-Κατρανίδη...

Θεά Αμαλία κλασσικά Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 13379 ....

Ωραίο το φορεματάκι της Νταιζούκας...

Όμορφος διάλογος Λουκά-Παναγιώτη

Έρη-Στέφανος: Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 226538 τι γλύκες που είναι μωρέ τα 2 τους !!! Πόσο πολύ ταιριάζουν...

Μου άρεσαν πολύ τα κορίτσια στης Νόρας και μετά που πήγε και ο Λουκάς και κρατούσε αγκαλίτσα την αγάπη του Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 226538 και όταν έλαβαν το μύνημα έμειναν όλοι...
Σπόιλερ:

Επίσης μου άρεσε που πήγαν Νικόλας και Στέφανος στη Νταίζη αν και δεν με ενθουσίασε ο διάλογος...και ο Χρήστος υπέροχη η συμπεριφορά του που υπερασπίστηκε τον άνθρωπο του....

Μπέλλος-Στέλλα: Ε αυτό το χαστούκι με εκνεύρισε τελείως...Κύριος δεν χτυπάμε γυναίκα ούτε με τριαντάφυλλο Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 163940 ....Λέγε Στέλλα τρέλανε τον....Τι τέλεια που υπερασπίστηκε τον γαμπρό της....Και ο αθώς Μπέλλος μη πω τίποτα λέει οτί νοιάζεται τη Νόρα και την κατάσταση της για αυτό και θα σκοτώσει το Λουκά....Ναι ναι ότι πει εγώ τον πίστεψα καλέ πληγώθηκε που τον κορόιδεψαν πέρσι για αυτό τα κάνει όλα..Βρε δεν πάμε καλά αφού εξάρχής είχε άλλο στόχο τουλάχιστον αυτό μας δείχνουν....



Νομίζω αυτά από εμένα Πολύ Καλό και αναμένω

Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 11556 Αντιγόνη Δρακουλάκη....ΤΑΛΕΝΤΑΡΑ η γυναίκα....!!!

Φιλάκια σε όλους Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 630559
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011

Δημοσίευση από alkisti Τετ Μαρ 30, 2011 9:37 pm

- Ήσυχα μπούμπη! συγγνώμη, Χρήστο ήθελα να πω...που μας σήκωσες κεφάλι και έχεις και άποψη...σιγά μη σε αφήσει η Νταίζη. Τράβα τώρα στον πάγκο με το βετέξ και κοίτα να φτιάξεις κανένα καφέ και άσε τις σκέψεις στο αφεντικό.
Τα υπόλοιπα τρικυμία εν κρανίω. Τελειώνετε πια με αυτή την απαγωγή! Ας φάνε το Μπέλλο, ας τους φάει ο Μπέλλος, το ίδιο μου κάνει! ΤΕΛΕΙΩΣΤΕ ΤΟ !!!!
alkisti
alkisti
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011

Δημοσίευση από nefelik Τετ Μαρ 30, 2011 9:47 pm

Τελικά η Νόρα την έκανε τη βλακεία, έδωσε τα χρήματα, χωρίς να πάρει πίσω τη Στέλλα, και ο Μπέλλος όχι μόνο δεν τους επέστρεψε τη Στέλλα, αλλά ζητάει και περισσότερα. Αναμενόμενο ήταν βέβαια, και καταλαβαίνω απόλυτα τη Νόρα που αναρωτιόταν συνεχώς τι άλλο θα μπορούσε να κάνει. Aww

Μου άρεσε πολύ η σκηνή με την παρέα που ανησυχούσε και η αντίδραση του Λουκά μόλις είδε τη Νόρα, όπως μου άρεσε και η σκηνή όπου η παρέα μετά το μήνυμα του Μπέλλου προσπαθούσε να αποφασίσει τι θα κάνει.

Πάντως όταν βλέπω τη Νόρα και το Λουκά, καταλαβαίνω τι σημαίνει πραγματική αγάπη. Love! Η Νόρα, ακόμα και μέσα στην αγωνία της για τη μητέρα της, σκεφτόταν ότι δεν ήθελε να έχει ο Λουκάς την ευθύνη, για να μη χαλάσει και η δική τους σχέση. Και ο Λουκάς ενώ προειδοποιούσε ότι μόλις γυρίσει θα γίνει χαμός, μόλις την είδε έτρεξε να την αγκαλιάσει και τα ξέχασε όλα. Ελπίζω οι σεναριογράφοι να καταλαβαίνουν τι γράφουν και να αντιλαμβάνονται την τεράστια απόσταση που υπάρχει ανάμεσα σε αυτό το ζευγάρι και σε ένα άλλο, που προσπαθούν (αλλά δεν τα καταφέρνουν) να μας το περάσουν ως απόλυτο...

Η σκηνή Εριέττας – Στέφανου μου άρεσε πάρα πολύ. Love! Η χημεία και το ταλέντο δεν κρύβονται και ελπίζω να τα βλέπουν και αυτοί που πρέπει να τα δουν... Ήταν εμφανές ότι ο Στέφανος ανησύχησε για την Εριέττα και έκανε αυτό ακριβώς που περίμενα: της έβαλε τις φωνές. Στη συνέχεια όμως κατάλαβε το λάθος του. Στο τέλος, η Εριέττα δεν χρειάστηκε να προσπαθήσει πολύ για να τον πείσει να μείνει, γιατί προφανώς το ήθελε κι εκείνος. Μόνο σε μένα φάνηκε ότι ο Στέφανος πιο πολύ κοίταζε την Εριέττα παρά τη θέα; Αν και προχωράμε πολύ αργά, είμαστε σε καλό δρόμο και ελπίζω κάποια στιγμή να φτάσουμε στο σωστό προορισμό. Efxi Όσο για τη τζαμαρία, αν αρέσει τόσο πολύ πια στους σκηνοθέτες, υπάρχουν κι άλλα πράγματα που μπορούν να κάνουν δίπλα στη τζαμαρία, εκτός από το να συζητάνε και να κοιτάζουν τη θέα... ^^

Αν και όταν βλέπω ανούσιες σκηνές με τη Μελίτα μου έρχεται να σπάσω την τηλεόραση, σε κάθε σκηνή γίνεται εμφανέστατο πόσο εγωίστρια και μικρόψυχη είναι. Και αυτό, όσο κι αν προσπαθήσουν να μας πείσουν για το αντίθετο, που ελπίζω να μην το κάνουν, δεν αλλάζει! Αν αυτή η ηρωίδα, με αυτό το χαρακτήρα και αυτή τη συμπεριφορά που βλέπουμε τόσο καιρό, επιβραβευθεί για την κατινιά και τον εγωκεντρισμό της, μας τη δείξουν δήθεν ώριμη και αλλαγμένη, και καταλήξει να ζήσει ευτυχισμένη με τον απόλυτό της, οι σεναριογράφοι θα είναι το λιγότερο για πολλά Fskl Κι εγώ προσωπικά δεν πρόκειται να ξαναχάσω ούτε ένα λεπτό από το χρόνο μου για να δω άλλη σειρά του ενός, γιατί η άλλη το έπιασε το νόημα και δεν σκοπεύει να ξαναγράψει...

Οι σκηνές της Νταίζης με το Χρήστο μου αρέσουν μόνο για τη χημεία των πρωταγωνιστών. Η Νταίζη συμπαθεί τη Στέλλα, αλλά δεν θα διακινδυνέψει και τη ζωούλα της. Τελικά νομίζω ότι ο Μπέλλος ζήτησε να πάει τα λύτρα η Νταίζη μόνο και μόνο για να αρνηθεί και να τους προτείνει μετά να τα πάει ο Λουκάς, περιμένοντας ότι θα αναγκαστεί να το κάνει αφού δεν θα μπορούν να αρνηθούν και δεύτερη φορά. Μάλλον το σχέδιό του από την αρχή ήταν να σκοτώσει το Λουκά, για να εκδικηθεί τη Νόρα για το παιχνίδι που του έπαιξαν...

Ο Στέφανος παραδέχεται ότι στην απαγωγή του Άγγελου έκανε λάθος, αλλά τώρα σκέφτηκε ένα καινούριο σχέδιο. Επικίνδυνο μου ακούγεται αυτό, αλλά αν και το σχέδιο δεν το ακούσαμε, υποψιάζομαι ότι για να συμφώνησε και ο Νικόλας, θα πρέπει να είναι κάτι λογικό και όχι ιδιαίτερα ριψοκίνδυνο... ;/

Μου άρεσε και η αντίδραση της Στέλλας, όταν κατάλαβε ότι ο Μπέλλος σκοπεύει να σκοτώσει το Λουκά. Επιτέλους συνειδητοποίησε ότι τα πράγματα σοβάρεψαν...

Υ.Γ. JESSIE, tsourdalitsa, Clarabelle : respect :

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011

Δημοσίευση από zeta88 Πεμ Μαρ 31, 2011 1:59 am

Βρε Μπέλλο σου σκοτώσανε τον αδερφό, σου πήρανε τα διαμάντια, σου κλέψανε τα λύτρα, σε κλείσανε φυλακή, η Νταίζη προσπάθησε τόσες φορές να σε σκοτώσει, σε σπάσανε στο ξύλο (άκυρο αυτό σε βόλεψε στην προκειμένη φάση) και απ'όλα αυτά θέλεις να εκδικηθείς για το ότι η Νόρα ήθελε το Λουκά και σε κορόιδεψαν;;Και δε σου έδειξε και ποτέ ότι σε θέλει.. Δε λέω, άμα είσαι ερωτευμένος και αισθανθείς προδομένος μπορείς να φτάσεις στα άκρα, αλλά δε στο 'χα ότι θα σε πειράξει τόσο..
Το ότι ανέφερε ο Μπέλλος αρκετές φορές φέτος ότι την Νόρα την αγάπησε πραγματικά, πίστευα ότι θα παίξει κάποιο ρόλο στην ιστορία του, σε ότι κακό αποφάσιζε να τους κάνει -την απαγωγή τελικά- αλλά περίμενα θετικό ρόλο, ή ότι δε θα του πήγαινε η καρδιά να την πειράξει, ή ότι θα σωζόταν κάποιος άλλος εξαιτίας της ή κάτι τέτοιο..δεν περίμενα ότι θα ήταν και ο λόγος για να πάρει εκδίκηση!!Μ'άρεσε πάντως σήμερα, μ' έπεισε πιο πολύ!!
Κατά τ' άλλα, για το στάδιο της απαγωγής που βρισκόμαστε νομίζω ήταν φυσιολογικά τα υπόλοιπα.. Η Νόρα κατάλαβε το λάθος της, οι άλλοι κατάλαβαν τη Νόρα και συνεχίζουν να συμπαραστέκονται, δε νομίζω ότι θα 'χε και νόημα τώρα να την κατηγορήσει κανείς.. Όλοι είναι πιο ευέξαπτοι όσο περνούν οι μέρες, ο Λουκάς συνεχίζει να τρέχει να σώσει οτιδήποτε κι αν σώζεται, η Στέλλα φαίνεται πιο πεσμένη..
Ο Στέφανος τόσες ώρες που κοιτάει απ'τα παράθυρα, κάθεται και σκέφτεται, μην πάει χαμένος ο χρόνος! Πάλι κατέστρωσε σχέδιο!! Ελπίζουμε μόνο να μην έχει την επιτυχία του πρώτου..
Η Νταίζη μ'άρεσε, αν και με τόση αγάπη που 'χε δείξει τελευταία περίμενα ότι θα πάει τρέχοντας στο Μπέλλο να του δώσει τα λεφτά, τα δικά της κιόλας! Κι η Στέλλα μ'άρεσε που όταν της είπε ο Μπέλλος ότι θα σκοτώσει το Λουκά όρμησε!!Μα το Λουκάκο μας;; Αν και νομίζω πως για όποιον και να της έλεγε πάλι έτσι θα αντιδρούσε..Μπορεί για τον εαυτό της να κάνει την τρελή, αλλά νομίζω αν επρόκειτο για άλλον θα το αντιμετώπιζε πιο σοβαρά..
Ευχαριστήθηκα λίγο παραπάνω τις σκηνές της παρέας και τις Λουκανορικές (αδυναμίες inlove - θα μου επιτρέψετε)
zeta88
zeta88
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011

Δημοσίευση από koalaki Πεμ Μαρ 31, 2011 3:25 am

Τελειο τελειο τελειο το σημερινο επεισοδιο!!Μου αρεσε παρα πολυ και με καληψε πληρως!!!Ειχε ΠΟΛΛΗ αγωνια και πολυ συναισθημα!(επιτελους απο την πλευρα της Νοριτας )
Επιτελους η Νορα καταλαβε το λαθος της και ζητησε συγνωμη απο το Λουκακο, που τα ειχε παιξει απο την αγωνια του !
Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 598612
Μαλιστα ζητησε συγνωμη κι απο την παρεα η Νοριτα κι αυτο ηταν πολυ καλο εκ μερους της! Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 99687
Τι να πω για τη Λουκανορικη σκηνη?ισως η καλυτερη και ΠΙΟ τρυφερη που εχω δει ποτε !Ο Λουκακος << μη κλαις κοριτσακι μου ,εγω ειμαι εδω >>
Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 226538 τι γλυκο τα Λουκανορακια οπως παλια μαζι ενωμενα στις δυσκολιες!! Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 390118
Η κλασικη ξυνη ,ξενερωτη,κατινα Μελιτα με την ατακα <<μαμα τερεζα >> ελεος!!η Ερη εδωσε μια οικονομικη βοηθεια στη φιλη της(υποτειθεται, γιατι την εχει γραμενη η κατινα τη Νορα ,αλλα αυτο ειναι ενα αλλο θεμα) ,για να σωθει η μητερα της κι εκεινη εσταξε ΠΑΛΙ το δηλητηριο της!!Ε ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ ΠΙΑ!! Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 785784 Η Αμαλια καλα εκανε και την εβαλε στη θεση της!!!

Οσον αφορα τη Νταιζη ειναι απολυτα φυσιολογικο να μη θελει να παραδωσει εκεινη τα λυτρα!!! Ο καθενας δε θα το εκανε αυτο !ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΚΟΤΩΣΕΙΟ ΜΠΕΛΛΟΣ!
Παρ'ολα αυτα ΟΜΩΣ δε το εβαλε στα ποδια και θα σκεφτει ενα σχεδιο ,για να του την φερουν!!
Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 467190

Α!Επισης η αντιδραση της Νοριτας μολις ακουσε τη νεα επι8υμια του Μπελλου για τα λεφτα,να τα παραδωσει ο Λουκακος ηταν ολα τα λεφτα !!!(γεματη αγωνια για το Λουκακο της )
Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 531955
Η μεγαλη μου αγαπη (ΕΥΑ)δεν εβλεπε την ωρα να παει στην τραπεζα ,για να παρει τα λεφτα και να βοηθησει τη φιλη της!! Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 785868 Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 785868
ΤΕΛΟΣ γελασα παρα πολυ με την παλια διαθηκη που εφερε ο Μπελλος στη Στελλα αχαχαχα εχει χιουμορ αυτο το παιδι !Το εχει γενικα !!Αλλα δε μου αρεσε που τη χτυπησε Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 752185
Αυτα απο μενα!!! Σας καληνυχτιζω Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 850193 !!! Τα λεμε αυριο με νεους σχολιασμους Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 44808 Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 44808 Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 44808




ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΕΙΞΕΤΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ?ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΙΣΩ Η ΕΔΕΜ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ???ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΕΥΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΕΑ!!! Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 482288
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Πεμ Μαρ 31, 2011 1:07 pm

Είδα μόνο τις Λουκανορικές σκηνές κι ε΄να έχω να πω:
Δρακουλάκη : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :
Ψηφίζω Πολύ Καλό λόγω Αντιγόνης..ΘΕΑ!
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Μαρ 31, 2011 1:41 pm

Με πήρε ο ύπνος, σοβάρα, κοιμόμουν μέχρι τις 7.30, όχι για να καταλάβετε πόσο έχω ξενερώσει, που άλλες φορές θα πεταγόμουν από τις 6.30! ¨εχω δηλώσει μαζόχα οπότε το επεισόδιο το είδα στο site ολόκληρο, να έχω μια συνολίκη εικόνα βρε αδερφέ και την απέκτισα... Το χθεσινό επεισοδιο ήταν χρονική αντικατάσταση!

"Τι έκανα;"

Πόσες φορές το άκουσα, δεν είμαι σίγουρη, σε διαφορετικά πρόσωπα και αριθμούς... Τα λεφτά τα δώσαμε και Στέλλα δεν πήραμε! Η Νόρα τα βάζει με τον εαυτό της, ο Λουκάς σιχτηρίζει μέχρι να τη δει, μετά του πέρασε... Love! Ο Στέφανος και η Εριέττα μια από τα ίδια... Η Αγγέλα τα έβαλε με το Λευτέρη ακι την Εύα και ο Ηλίας με τη Δάφνη imarton Τελικά μουφα η φωτο και θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι εννοέι η αστυνομία όταν λέει ότι η φωτο είναι ψεύτικη, γιατί από όσο μου κόβει μια χαρά αληθινή ήταν η φωτο, τα χτυπήματα ήταν μούφα, όχι να ξέρουμε τι λέμε!


"Τι κάνω;"

Έλα μου ντε! Γιατί Νικόλα δεν σούρθηκες στα πατώματα για να σε συγχωρέσει η αδερφούλα; Γιατί Στέφανε δεν την πήρες πότε μια αγκαλιά, ίσως να σε συμπαθούσε περισσότερο! Γιατί Χρήστο δεν αφήνεις την Νταίζη να πάει να την σκοτώσει ο Μπέλλος; Γιατι δεν μαζεύει κάποιος την Μελίτα; Τι σκ@τ@ κάνετε; Ο Μπέλλος γιατί χαστούκησε τη Στέλλα και δεν την έβαψε για να του περάσουν τα νεύρα; Γιατί είχε πρόβλημα να τη μαυρίσει στο ξύλο δεν έχει πρόβλημα να τη σκοτώσει; Την Αγία Γραφή που την βρήκε του την είχαν δώσει στη φυλακή; *Άσχετο!*


"Τι θα κάνω;"

Η Νταίζη δεν πάει, δεν πάει, ΔΕΝ ΠΑΕΙ! (Σκάσε Κρίτσερ*συγγνώμη*) Ποιος θα πάει, ο Λουκάάάς... Μπέλλο κάτω τα χέρια σου από το παλικάρι γιατί θα έχουμε κακά ξεμπερδέματα, χα, μίλησα! Ψάχνουμε λεφτά τώρα, παρθένα ξεπαρθενεμένα δεν ξέρω αλλά ψάχνουμε...


"Τι έχω κάνει;"

Και το πλήρωνω, η δόλια τηλεθεάτρια μου λέτε; Η Στέλλα πήρε λίγο μπρος, η Νόρα με το Λουκά έκαναν μια κουβέντα σε πιο χαμηλά ντεσιμπέλ κατά τ'άλλα, η ζωή τραβάει την ανηφόρα και τη ανηφόρα ε, μου βγήκε η γλώσσα... Το επεισόδιο δεν νομίζω να το ψηφίσω, μπααααα, δεν εστερνίζον=μαι το βαθμολογικό σύστημα!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011

Δημοσίευση από elenp Πεμ Μαρ 31, 2011 2:58 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Μου άρεσε η σκηνή με την Εύα, την Νόρα, την Δάφνη, τον Λουκά, τον Νικόλα, τον Λευτέρη και την Εριέττα που ο Λουκάς αν και είπε ότι θα φωνάξει στην Νόρα για το ότι κινήθηκαν μόνες τους για να πάρουν την μαμά της πίσω, κατευθείαν την αγκάλιασε και χάρηκε που ήρθε όπως και εκείνη κατάλαβε ότι έκανε λάθος που έδωσαν τα χρήματα. Η σκηνή με την Εύα, την Νόρα, την Δάφνη, τον Λουκά, τον Νικόλα και τον Λευτέρη να συζητάνε ήταν πολύ καλή, οι ερμηνείες από όλους πολύ όμορφες όπως και αυτά που έλεγαν. Η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα στο σπίτι τους ήταν πολύ καλή, οι ερμηνείες πολύ όμορφες όπως και ο διάλογος τους. Η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα που ο Λουκάς πήγε να μιλήσει με την Νταίζη ήταν πολύ ωραία, οι ερμηνείες τους πολύ καλές. Η σκηνή με τον Χρήστο και την Νταίζη ήταν πολύ ωραία.

Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Μαρ 31, 2011 3:16 pm

Το χθεσινο επεισοδιο δεν ηταν και τελειως του πεταματου οποτε ας πω δυο λογια.Αλλωστε εχω σχολιασει πολυ χειροτερα επεισοδια απο το χθεσινο.

Η Δρακουλακη για αλλη μια φορα δεν μου αρεσε ιδιαιτερα χθες.Αν εξαιρεσουμε την σκηνη της Νορας με τον Λουκα αφου εμειναν μονοι τους που ηταν πολυ ομορφη σκηνη,ηταν ολο τα ιδια και τα ιδια.Συνεχεια στην τσιτα,συνεχεια στην υστερια,εχει καταντησει κουραστικη πια.Ομολογω οτι σε αυτα τα επεισοδια περιμενα καλυτερα πραγματα απο εκεινη γιατι τις δυνατοτητες τις εχει και το εχει δειξει αρκετες φορες στο παρελθον.

Απο την αλλη ο Λουκας τι εβριζε την Νορα,τι τα εχωνε στην Νορα,τι ειπε το στομα του για το τι θα κανει μολις την δει δεν λεγεται...και με το που την ειδε τα ξεχασε ολα,εγινε Λουης και ετρεξε διπλα της ανακουφισμενος.Κλασσικος Λουκας Love!

Δεν καταλαβα γιατι Αγγελα-Ρουσσος-Ηλιας κατηγορησαν ολη την παρεα για την ηλιθιοτητα της Νορας.Τι θα επρεπε να κανουν δηλαδη οταν εκεινη εξαφανιστηκε ολη μερα,δεν σηκωνε τηλεφωνα και δεν ενημερωσε καν πως ειναι καλα;Να μυρισουν τα νυχια τους;

Η Στελλα μου αρεσε στην τελευταια σκηνη.Μολις ακουσε οτι ο Μπελλος θελει να σκοτωσει τον Λουκα αγριεψε και ξεσπαθωσε.

Ο Μπελλος παλι μια απο τα ιδια ( συγγνωμη Ιωαννα ).Δεν μπορει να μου περασει οτι ειναι κακος και αγριος και επικινδυνος και δεν ξερω κι εγω τι αλλο.Απο την αλλη κραταει τοσο καιρο κακια στον Λουκα επειδη η Νορα προτιμησε εκεινον ( λογικο Love! ) και οχι αυτον ( Fskl για να μην το χρωσταω ).

Στεφανος-Εριεττα ηταν πολυ καλοι αλλα αυτο ειναι κλασσικο εικονογραφημενο πια Love!

Η Μελιτα κλασσικα ακυρη και κατινα Fskl

Δεν ξερω τι να ψηφισω παρολα αυτα.Μετριο μαλλον.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 536 - Ημερομηνία 30-03-2011

Δημοσίευση από Ioanna T Πεμ Μαρ 31, 2011 3:28 pm

Οδηγίες προς ναυτιλομένους:
Σε περίπτωση απαγωγής...
-Αν είστε ο δράστης,οπλιστείτε με στυλάτα ρούχα,σφαίρες,υλικά μακιγιάζ,βιβλία(κατά προτίμηση θρησκευτικού περιεχομένου livani ),άφθονη υπομονή αλλά κυρίως ένα συμφερτικό καρτοσυμβόλαιο.Ελέγξατε ιδιαιτέρως την τιμή των μηνυμάτων του κάθε πακέτου.Τέλος επιλέξατε τα θύματά σας κατά προτίμηση ανάλογα με το αν οι οικείοι τους έχουν το ίδιο πακέτο με σας,η χρέωση είναι συνήθως μηδενική.
(Β.t.w με πέιθει ο Μπέλλος... ^^ !!!!!)

-Αν είστε η κόρη του θύματος,κυρίως αν τυγχάνετε και εγκυμονούσα,χαμηλώστε τα ντεσιμπέλ και προσπαθήστε να βοηθήσετε τους ανθρώπους που βλέπετε ότι σκίζονται για σας.
(Β.t.w.σήμερα μου άρεσαν οι Λουκανορικές σκηνές)

-Αν είστε ο σύζυγος της κόρης του θύματος,συγχαρητήρια.Με την απαγωγή έχετε ματαγίνει ο εαυτός σας και μας αρέσετε... ^^

-Αν είστε η κουνιάδα της κόρης του θύματος,μόλις χάσατε τα λεφτά σας(δώστε μας και μας!)αλλά κερδίσατε μια γλυκύτατη ανησυχία... Love!

-Αν είστε αναποφάσιστος(βλ.και παραπάνω),ΚΑΚΩΣ!

-Αν είστε στενοί φίλοι της πληγείσας οικογένειας,είστε υπέροχοι και χαιρόμαστε που σας βλέπουμε,αν και οι διάλογοί σας θυμίζουν την ημέρα της μαρμότας.Αν είστε γονείς των παραπάνω,σταματήστε να ψάχνετε κάθε ευκαιρία να κατηγορείτε τα παιδιά σας(a.k.a είπε κανείς στην Αγγέλα ότι η Εύα συμμετείχε στις διαπραγματεύσεις?).

-Αν είστε η Μελίτα,απλά Fskl .Όπως κομψά το έχετε θέσει για τη μάνα σας,δεν παλεύεστε.
(B.t.w.αυτή μάλλον τη βγάλαν έτσι κατα το Ακρωτήρι της Καλής Ελπίδας,τον Ειρηνικό Ωκεανό κλπ.,μόνο μέλι δε στάζει η γλώσσα της.)

-Αν είστε το θύμα,καλωσήρθατε στον πλανήτη γη.ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΚΑ(και εμείς προσπαθούμε να το πιστέψουμε)και ο γαμπρός σας κινδυνεύει.

-Αν είστε οποιοσδήποτε από τους παραπάνω και δεν έχετε ακόμα προσφύγει στη βοήθεια της Νταίζης,είστε μεγάλος μ@@@@ς και θα τιμωρηθείτε γι'αυτό.

-Αν είστε ο αγαπημένος της Νταίζης,τζάμπα μιλάτε.

-Αν είστε τηλεθεατής,θα είχατε πέσει για ύπνο αν δεν υπήρχε η χημεία ορισμένων ηθοποιών.

oscar πολλά στους συνήθεις υπόπτους!
Ioanna T
Ioanna T
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σ'αεροπλάνα και βαπόρια...
Ασχολίες : Χορός,σινεμά,φίλοι,ταξίδια,Μυστικά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης