Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

+15
mimi
sifantid
evanna
madolato
Ntinaki1
jim7
marializ25
annamaria
konstantina
aggeliki
ΕΥΑ
Kika
giouli_edem
eleni015
Clarabelle
19 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap35%Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 35% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap50%Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 50% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 20
 
 

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από ΕΥΑ Παρ Οκτ 02, 2009 9:13 pm

Palamakia Palamakia Palamakia
ΕΥΑ
ΕΥΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Ασχολίες : ΤV,διαβασμα βιβλιων,surf στ internet k.a

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Οκτ 02, 2009 9:57 pm


Ενα πολύ καλό επεισόδιο το σημερινό.
Στέφανος Χρήστος καταπληκτικοί. Έδεσαν απ την πρώτη στιγμή και έπειθαν οτι είναι παλιοί φίλοι. Μάλλον οι στόχοι είναι Ρούσσος και Μάνος. Σε τι είναι μπερδεμένος και ο Χρήστος ούτε που κατάλαβα. Πάντως ο Στέφανος φαίνεται να τρέφει βαθειά αγάπη για την Εύα τόσο που ο Χρήστος σαν να τον λυπόταν γι αυτό.
Το απουσιολόγιο ξαναμίλησε. Πολύ φλύαρο βρε παιδί μου. Αν δεν μαθευτούν τα πάντα δεν το βλέπω να το μουγκώνει. Η Δάφνη πάντως κράτησε γερά και δεν μίλησε ακόμη. Φαίνεται όμως να ζορίζεται όλο και περισσότερο με το βάρος που έχει φορτωθεί.
Ηλίας και Μάνος πολύ ωραία σκηνή. Ο μικρός πρίγκηπας επιστρατεύτηκε για να δείξει το δρόμο στο Μάνο. Αν άκουγε όλες τις συμβουλές του Ηλία θα γλυτώναμε από πολλά αλλά ο Μάνος άλλα κρατάει και άλλα πετάει.
Ο Ρούσσος ανησυχεί μήπως κάτι βρει ο Στέφανος που θα τους φέρει στη θέση του κατηγορούμενου, και δεν νομίζω να σκέπτεται τους πίνακες. Αναρωτιέμαι μήπως κάτι ήξεραν για τη μόλυνση, που θα μπορούσε ίσως να αθωώσει το Νικόλα και επειδή θα τους έφερνε αντιμέτωπους με τις πράξεις τους το έκρυψαν. Μου άρεσε που υπερασπίστηκε το παιδί του, αλλά η αντίδραση του Μάνου δείχνει οτι ακόμη δεν ξέρει τι θέλει.
Η σκηνή Μάνου Στέφανου στο γήπεδο επίσης πολύ καλή. Τα αγόρια ταιριάζουν υποκριτικά, και οι διάλογος γεμάτος υπονοούμενα τέλειος.
Ο Μάνος μια απ τα ίδια έτρεχε και πάλι στην Εύα. Αυτό που δεν εννοεί να παραδεχτεί οτι έχει την μεγαλύτερη ευθύνη με τρελαίνει. Άντε και έστειλε το μήνυμα ο Στέφανος. Αν εκείνος δεν είχε υποκύψει στη Μελίτα τίποτα δεν θα είχε συμβεί.
Ο Στέφανος πάλι δεν ξέρω αν και πόσο την αγαπάει αλλά τα ψεματάκια τα ξεφούρνισε σήμερα μου φαίνεται. Πολύ βιάστηκε να αποποιηθεί την ευθύνη για το μήνυμα. Ύποπτο.
Η Μελίτα καταλαβαίνω να τριγυρνά ξυπόλητη σπίτι της αλλά και στο ατελιέ της Δάφνης Έλεος.
Η Εύα στην έξοδό της με το Στέφανο μια κούκλα ήταν. Μου άρεσε που ο Στέφανος ζήτησε να πει μια καλησπέρα στη Μαρίλια.
Η Μαρίλια σήμερα σώθηκε απ το Μάνο και πρέπει να του αναγνωρίσουμε οτι δεν δίστασε ούτε στιγμή να την υπερασπιστεί. Ίσως τώρα καταλάβει οτι οι πράξεις έχουν καλύτερα αποτελεσματα από χίλιες λέξεις. Νομίζω οτι τώρα ο δρόμος για τη Μαρίλια θα είναι ανοιχτός.
Δεν θα σχολιάσω τον τρόπο που η Νταίζη την έπεσε στο Λουκα ούτε πόσο εύκολα το ψηλό αγόρι ενέδωσε, γιατί θα συγχιστούνε πολλές και δεν κάνει.
Κορίτσια τη Δευτέρα ελαφρά ηρεμιστικά και στις οθόνες σας.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Οκτ 02, 2009 11:09 pm

Kαλό ήταν αλλά δε μπορώ να πω ότι τρελλάθηκα...
Σε γενικές γραμμές μου άρεσε Χρήστος Στέφανος που είναι φίλοι απο παλιά ( είδαμε και τον Χρήστο να γελάει και έχω να πω ότι είναι πολύ ωραίο παιδί).Ο Στέφανος λέει ότι αγαπάει την Εύα αλλά το ψέμα πρώτο και καλύτερο.Γνωρίζουμε πολύ καλά πως μόνο βαλίτσες δεν έφτιαχνε όταν η Εύα τον πήρε τηλέφωνο τότε.Και πολλά πολλά ψέμματα.Υποτίθεται ότι όταν αγαπάς κάποιον του λες αλήθεια.Καλός στο κύρηγμα για του Μάνου τα λάθη αλλά και αυτός δεν είναι κανένας καλός...
Μάνος-Στέφανος: Για άλλη μια φορά ο Μάνος μιλούσε για την Εύα λες και είναι το παιχνίδι του που το πήρε το διπλανό παιδάκι και το θέλει πίσω. Οι δηλώσεις του είναι τελείως παιδιάστικες και βγάζουν μια κτητικότητα και καθόλου συναίσθημα λες και οι άνθρωποι είναι πράγματα.Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι ο Στέφανος μίλησε με τα καλύτερα λόγια για τη Μελίτα νομίζω την είπε υπέροχη κάτι τέτοιο. Ένας άγνωστος εκτίμησε περισσότερο τη Μελίτα παρά αυτός τόσα χρόνια μαζί της. Πάντως το ύφος του Μάνου όταν έλεγε "που τη ξέρεις εσύ τη Μελίτα" όλα τα λεφτά.Καμπανάκια χτύπησαν...
Μου άρεσαν οι 3 κοπέλες στο ατελιέ και κυρίως το ότι η Μελίτα το έχει πάρει πατριωτικά και θέλει να ανακαλύψει οπωσδήποτε ποιος έστειλε το μήνυμα.Μακάρι να το βρεί σύντομα να το μάθουμε και εμείς.Μέχρι και ο Μάνος ύποπτος είναι γιατί στην συζήτηση με τον Λουκά δεν είπε ευθέως "δεν το έστειλα εγώ" αλλά κάτι άλλα χαριτωμένα.Βέβαια λίγο κουλό να το έκανε αυτός αλλά ποτέ δε ξέρεις!

Νταίζη: Τι να πω για αυτήν τσίπα δεν έχει πάνω της! Πιστεύω ότι δεν θα γίνει τίποτα με τον Λουκά και τη Δευτέρα θα είναι παραπλανητικό ότι είναι μόνο με το μποξεράκι όταν τον ειδοποιούν για τον Μάνο.Είχε και ζέστες ακόμα τα τζιτζίκια κάθε απόγευμα μας πέρνουν τα αυτιά.

Η Εύα φορούσε ένα πολύ ωραίο φόρεμα!

Η τελευταία σκηνή δεν με ενθουσίασε όλα μου φάνηκαν πολύ γρήγορα και απότομα. Για πότε έπαιξε ξύλο για πότε τον χτύπησαν και ούτε να πέφτει τον είδαμε αλλά κατευθείαν σωριασμένο με τα αίματα. Δε ξέρω κάτι δε μου άρεσε σε αυτή τη σκηνή!Στο μεταξύ στον σβέρκο τον χτύπησαν( απο ότι είδα κάπου εκεί) πως μεταφέρθηκε το αιμάτωμα στο κεφάλι;
Αυτά!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Οκτ 02, 2009 11:13 pm

Νταίζη: Τι να πω για αυτήν τσίπα δεν έχει πάνω της! Πιστεύω ότι δεν θα γίνει τίποτα με τον Λουκά και τη Δευτέρα θα είναι παραπλανητικό ότι είναι μόνο με το μποξεράκι όταν τον ειδοποιούν για τον Μάνο.Είχε και ζέστες ακόμα τα τζιτζίκια κάθε απόγευμα μας πέρνουν τα αυτιά.


Eίσαι μεγάλη παρηγοριά για όλα τα κορίτσια του φόρουμ και όχι μόνο που δεν θέλουν με τίποτα να δούν το Λουκάκο με το πιστολάκι β.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από madolato Σαβ Οκτ 03, 2009 12:56 am

Αυτή τη φορά ειλικρινά και κυριολεκτικά κράτησα σημειώσεις. Razz
Κι έχουμε και λέμε:
--Δε θέλω να δικαιολογήσω το Μάνο, αλλά το βρίσκω λογικό να μην έχει συναίσθηση του τι έκανε. Το ότι πήγε με τη Μελίτα είναι πταίσμα σε σχέση με όσα είχε κάνει στο παρελθόν --και πάντα του τα συγχωρούσαν. Μου θυμίζει τα παιδάκια στο σχολείο, που κάνουν διάφορα, ο δάσκαλος κάνει υπομονή και, κάποια στιγμή που ξεχειλίζει το ποτήρι, τα τιμωρεί, κι αυτά κοιτούν με μάτια ορθάνοιχτα από την έκπληξη. "Μα αφού δε με τιμώρησε όταν έσπασα το κεφάλι του Κωστάκη, γιατι μου φωνάζει τώρα που απλώς τράβηξα τις κοτσίδες της Αννούλας... scratch " geek
--Καλέ τι έχετε πάθει με την ξυπολυσιά της Μελίτας; Θα το πάρω προσωπικά στο τέλος! Κι εμένα μ' αρέσει να περπατάω ξυπόλητη, αλλά το αποφεύγω αφενός γιατί έχω κρύα πόδια, αφετέρου γιατί δε βάζω κάθε μέρα ηλεκτρική. Η Μελίτα όμως με το υπηρετικό προσωπικό δεν έχει τέτοια προβλήματα. Το πολύ-πολύ να χρειαστεί να προσέξει στο ατελιέ της Δάφνης μην πατήσει καμιά καρφίτσα. Razz
--'Οσον αφορά την περιβολή του Λουκά, ένα μόνο θα σας πω: είδα καμιά 20αριά φορές το trailer σε full screen με pause στην επίμαχη σκηνή. Μήπως τελικά θα πρέπει να ευχαριστήσουμε τη Νταίζη για το θέαμα που θα μας προσφέρει αν επαληθευτούν οι φόβοι μας; Razz :lol:

Ααααχ Λουκά!!!
Αααχ Νόρα τι παιδί έχεις μπροστά σου και δεν το μουντάρεις!!!

Υ.Γ. Εγώ πάντως δεν παίρνω κανένα ηρεμιστικό τη Δευτέρα. Θέλω να απολαύσω το θέαμα με όλες μου τις αισθήσεις σε εγρήγορση! Drinks
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από evanna Σαβ Οκτ 03, 2009 9:08 am

Συμφωνω απολυτα με οσες ειπαν οτι ναι μεν ο Στεφανος δειχνει να αγαπαει την Ευα αλλα με το να βασιζει αυτη τη σχεση στα ψεματα δεν προκειται να καταφερει τιποτα!Η Ξυλα για αλλη μια φορα Θεα!!!!!Παιδια εγω το Μανο τον καταλυπηθηκα μωρε 😢 Οσο για τη Νταιζη αστο καλυτερα....βρηκε το παιδι σε μια αδυναμη στιγμη και μη χασει!!!!! : curse : Αυτη η Μελιτα κορη του Ρουσσου ειναι παπουτσια δεν εχει να βαλει!!!Ελεος!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Οκτ 03, 2009 4:48 pm

annamaria έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Kika aggeliki και λοιπές Λουκίτσες τη Δευτέρα πάρτε κανένα ηρεμηστικούλι θα σας χρειαστεί


ti na mou kanei ENA hremistiko?? : curse : : curse :

symvash me farmakoviomhxania prepei na kanw Grrr
Δεν είδα το επεισόδιο, αλλά μόνο που τα λέτε μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι!!!! maaaad Grrr
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από mimi Σαβ Οκτ 03, 2009 5:34 pm

τώρα που το είδα μπορώ να πω ότι ήταν αρκετά καλό με μπερδεύει η σχέση στέφανου - χρήστου όσο για την εύα δεν πιστεύω ότι θα αντιδράσει ήρεμα όταν μάθει τι κρύβει ο στέφανος εύα δαφνη : κορίτσια έμεινα να προσπαθεί η δάφνη να πείσει την εύα να δώσει μια ακόμα ευκαιρία στο μάνο!!!!!!!!! η σκηνή του φαγητού μαρίλια εύα φοβερές μάνος στέφανος έτσι αγόρι μου πες του τα του λύτρα όσο για τη μελίτα όλη μέρα στο σπίτι κάθεται θέλει να βρει και ποιος έστειλε το μην. τρομάρα της μάνος λουκάς τέλειοι έτσι λουκά χωστου τα η σκηνή ου χτυπήματος πολύ καλή και το άφησα για το τέλος μπουζουξού έτσι και κάνεις τίποτα με του λουκά θα σε ξεμαλλίσω ορίστε μας ήρθε να τους κάνει άνω κάτω wall maaaad : curse : gmt Grrr xastouki fight
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από euaki Σαβ Οκτ 03, 2009 5:42 pm

καταρχην γεια σε ολες ειμαι καινουργια.........πολυ καλο το επεισοδιο και σμφωνω απολυτα σε ολα με την mimi αλλα δεν νομιζω οτι γινεται κατι με δαφνη στεφανο......... αν ομως η νταιζη τιποτα με τον λουκα μαζι σου θα την σκισω maaaad
euaki
euaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : thessalonikh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Οκτ 03, 2009 5:44 pm

euaki έγραψε:καταρχην γεια σε ολες ειμαι καινουργια.........πολυ καλο το επεισοδιο και σμφωνω απολυτα σε ολα με την mimi αλλα δεν νομιζω οτι γινεται κατι με δαφνη στεφανο......... αν ομως η νταιζη τιποτα με τον λουκα μαζι σου θα την σκισω maaaad


Kαλώς ήρθες στην παρέα euaki
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από mimi Σαβ Οκτ 03, 2009 5:45 pm

euaki έγραψε:καταρχην γεια σε ολες ειμαι καινουργια.........πολυ καλο το επεισοδιο και σμφωνω απολυτα σε ολα με την mimi αλλα δεν νομιζω οτι γινεται κατι με δαφνη στεφανο......... αν ομως η νταιζη τιποτα με τον λουκα μαζι σου θα την σκισω maaaad

καλώς ήρθες
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από euaki Σαβ Οκτ 03, 2009 5:49 pm

ευχαριστω............. : thanks :
euaki
euaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : thessalonikh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από euaki Σαβ Οκτ 03, 2009 5:57 pm

κοριτσια δικιο δεν εχω για την σκυλου????????????? gmt
euaki
euaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : thessalonikh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Σαβ Οκτ 03, 2009 7:01 pm

καλωσηρθες ευακι!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από zwi Σαβ Οκτ 03, 2009 7:15 pm

kalws hr8es euaki
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από zwi Σαβ Οκτ 03, 2009 7:19 pm

telika o loukas mono stous allous xerei na kanei ton sklhro
sthn katsika epese me thn prwth
to pshlo melaxrinaki epitelous filhse mia gunaika giati den ton eixame dei na filaei
alla ekane ena la8os
filhse la8os gunaika

mono mhn to ma8ei h nora
giati ton vlepw na noikiazei ena dwmatio dipla ston mano
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από Doris_ Κυρ Οκτ 04, 2009 1:42 am

νταιζη: παναγια μου..τι πραγμα ειναι αυτη ρε......κανενας δε θα ξεφυγει απο τα χερια της και πολυ φοβαμαι οτι και ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΥ το τονιζω Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΥ θα πεσει κι αυτος στα διχτυα του....

[i]....OXI!!!DEN PISTEYW NA "PAIXTEI"KATI ME THN NTAIZH...DEN THA EKSHPHRETOYSE THA KAPOY MIA
TETOIA EKSELIKSH.SE ANTITHESH ME THN PRWHN KYRIA LYTRA...EKEI GINEI PAIXNIDI...ETSI XTYPA
& TON PATHR & TON LATREMENO THS SYZYGO!!! xastouki xastouki xastouki
OSO GIA TO"STEFANOS MOY'THS KOPELIAS...AKYRO GLYKIA MOY,TA EIPAME AYTA,NA MHN TA KSANALEME
& KOYRAZOYME,O STEFANOS EINAI DIKOS MOY!!! Love! Love! Love!
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Οκτ 04, 2009 9:16 am


Aνέβασα τη σκηνή που ο Μάνος σώζει τη Μαρίλια.
Δείτε το και σεις να μου πείτε κάνει νόημα ο Μάνος στους τρείς τύπους;
Έχω αρχίσει να σκέπτομαι μήπως όλο αυτό το έστησε μόνος του για να πλησιάσει τη Μαρίλια και κάτι του πηγε στραβά.
Ρίχτε μια ματιά να μου πείτε τη γνώμη σας και τις τούρτες με το μαλακό.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από evanna Κυρ Οκτ 04, 2009 9:21 am

Mπα το ξαναειδα και δεν μου φανηκε στημενο!Αποκλειεται μαλλον λαθος κανεις Clarabelle μου!Ασε που το βρισκω πολυ τραβηγμενο ακομα και για το Μανο!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από jim7 Κυρ Οκτ 04, 2009 9:57 am

Είναι γεγονός ότι η αδιόρατη κίνηση που κάνει ο Μάνος δεν μπορεί να είναι απόδειξη ότι το επεισόδιο με την Μαρίλια ήταν στημένο και απλώς στράβωσε. Αλλά από την άλλη ο Μάνος είναι ικανός για όλα και προσπαθεί να επιτύχει τον στόχο του με κάθε μέσο. Σε περίπτωση δε που αποδειχτεί ότι πράγματι τόστησε τότε 1000% το μήνυμα τόστειλε αυτός και ο Λουκάς έχει δίκιο, θυμηθήτε το.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Κυρ Οκτ 04, 2009 10:49 am

Κι εγώ δε νομίζω ότι τους κάνει νόημα ! Η κίνηση του χεριού του είναι απλά από νευρικότητα που την περιμένει (πως κουνάμε το πόδι όταν είμαστε νευρικοί, κάπως έτσι). Δε νομίζω ότι δείχνει .
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από mimi Κυρ Οκτ 04, 2009 10:50 am

ναι και εγώ !!!!!!!! δεν νομίζω ότι τους κάνει νόημα
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από jim7 Κυρ Οκτ 04, 2009 11:07 am

giouli_edem έγραψε:Κι εγώ δε νομίζω ότι τους κάνει νόημα ! Η κίνηση του χεριού του είναι απλά από νευρικότητα που την περιμένει (πως κουνάμε το πόδι όταν είμαστε νευρικοί, κάπως έτσι). Δε νομίζω ότι δείχνει .

Βάλε τον εαυτό σου στην θέση του Μάνου, κάθεσε στο αμάξι τα χέρια σου που θα τα έχεις? α) στο τιμόνι, β) στα πόδια σου και γ) σαν τους ταξιτζήδες στο παράθυρο, ο Μάνος δεν έχει τα χέρια στο τιμόνι, ούτε έξω σαν ταξιτζής τάχει στα πόδια του. Εσύ στην θέση του εάν είχες νευρικότητα θα σήκωνες το χέρι σου έτσι ή θάπεζες με τα δάκτυλά σου π.χ. λέω??
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από euaki Κυρ Οκτ 04, 2009 11:16 am

δεν νομιζω πως τους κανει νοημα ειπαμε ειναι απελπισμενος αλλα δεν νομιζω και συμφωνω με την gioulli_edem οτι ειναι νευρικοτητα η κινηση του χεριου του .............
Παντως δεν τον συμφερει να το εχει κανει γιατι αν το μαθουν η Ευα και η Μαριλια δεν νομιζω πςσ θα τον συγχωρησουν τοσο ευκολα...................
euaki
euaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : thessalonikh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 208 - Ημερομηνία 02-10-2009

Δημοσίευση από jim7 Κυρ Οκτ 04, 2009 11:29 am

Ξανακοίταζα τώρα την σκηνή και διαπίστωσα τα εξής:
1. Η κίνηση δεν είναι από νευρικότητα. Η νευρικότητα φαινόταν προηγουμένως μου κτύπαγε το χέρι του στην πόρτα. Τώρα το χέρι σηκώνεται από κάτω κάτι δείχνει με το δάκτυλο και ξανακατεβαίνει.
2. Αυτοί που επιτίθενται στην Μαρίλια είναι τρεις όταν φτάνει ο Μάνος είναι δύο!!!! Ο τρίτος έχει πάει να πάρει τον σωλήνα. Καλά που ήξερε ότι θα τους επιτεθεί κάποιος (ο Μάνος) και πάει να πάρει τον σωλήνα, γιατί για την Μαρίλια δεν τον χρειάζονταν???????
3. Όταν η Μαρίλια του φωνάζει "Μάνο πρόσεχε" αυτός δεν γυρίζει πίσω να δει αλλά κάθετε και περιμένει!!!!!!!!!!!!
Τρεις περίεργες συμπτώσεις ε?????

όσο για αν το μάθουν η Εύα και Μελίτα, από που να το μάθουν?
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης