Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

+11
madolato
Alexiskayak_7
Ntinaki1
zwi
xara
ΕΥΑ
sifantid
KatsaroYpotheto
konstantina
mimi
Clarabelle
15 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Vote_lcap0%Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Vote_lcap50%Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Vote_rcap 50% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Vote_lcap36%Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Vote_rcap 36% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Vote_lcap7%Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Vote_lcap7%Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Vote_rcap 7% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 14
 
 

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Οκτ 13, 2009 5:42 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από mimi Τρι Οκτ 13, 2009 5:45 pm

Clarabelle έγραψε:
Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

etoimopolemh eisai
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Τρι Οκτ 13, 2009 7:00 pm

πολυ καλο!η ξυλα τελεια!!!ειδικα στο τρειλερ για αυριο!! : respect : : respect : : respect :
πολυ ωραια και η κσηνη ευας και μανου!! Love! Love!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Οκτ 13, 2009 7:15 pm

To αγρίεμα της Νόρας όλα τα λεφτά! Ας κρατήσουμε μόνο το εξής..

Ρούσσος: Γιατί δεν τον παντρεύεσαι? (σ.σ. το Λουκά)
Νόρα: Για να μην τον χάσω!!!

Πολύ συνειδητοποιημένη τη βρίσκω! Ο Λουκάς μένει να ξεγκαβωθεί!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Οκτ 13, 2009 7:23 pm


Ας παραστήσουμε τον Σερλοκ Χολμς.
Αν κατάλαβα καλά
Ο Μάνος έφερνε στο Στέφανο πίνακες - κλεμένους ίσως;-
Ο Στέφανος πλήρωνε και τους διοχέτευε προφανώς στην αγορά.
Κάποια στιγμή ο Μάνος κατηγόρησε τη μάνα του Στέφανου και αυτή μπήκε φυλακή και ήρθε σ αυτή την κατάσταση
Άρα ο Ρούσσος ήξερε για τη συναλλαγή
Γιατί ο Στέφανος είπε του Μάνου οτι πάταγε πάνω στους ανθρώπους που τον αγαπούσαν;
Δεν βγάζω άκρη
Καμιά ιδέα;

Το μοναδικό μου συμπέρασμα παιδιά περιβόλια και τα δύο
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Τρι Οκτ 13, 2009 7:29 pm

Επειδή δεν το είδα λόγω Αγγλικών, τι ώρα περίπου ανεβαίνει στο Fotum ή στο Internet γενικά?
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από ΕΥΑ Τρι Οκτ 13, 2009 7:36 pm

paidia ego pisteyo oti t zoumi k to pio endiaferon point t smrnou epeisodioy htan nora-loukas!!!entash,indriga pathos!!!ola t lefta!oso giaton kartalh krybei polla kai eimai sigourh tora pia oti den exei agathous skopous!oute gia thn eya!sigoura!thymhtheitai thn ora p t leo!!!an gnorize t mano prin thn eya tote to sxedio einai pio doloploko kai epikindyno ap oso fantaomaste!!
ΕΥΑ
ΕΥΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Ασχολίες : ΤV,διαβασμα βιβλιων,surf στ internet k.a

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από mimi Τρι Οκτ 13, 2009 7:39 pm

τέλειο το επεισόδιο ξυλά εσκισές δεν κατάλαβα αυτή η μπουζουξού βρίζει την έυα καλά της έκανε η νόρα και της όρμηξε της να μην την πω η μελίτα σ 'αυτό το επεισόδιο το φαγε το ξεκαθαρισματάκι της <<γύρισες εδώ και η εύα τα πήρε>> και ο μανούλης της τα πε 4 5 φορές δεν γύρισα θα ξαναφύγω μπράβο αγόρι μου η σκηνή μανου έυας καταπληκτική και της παρέας στο σπίτι του λουκά άντε να γίνουν ζευγάρι γιατί όλοι το χουν πάρει χαμπάρι και αυτοί παίζουν την κολοκυθιά
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από mimi Τρι Οκτ 13, 2009 7:43 pm

και έχω αρχίσει να πιστεύω ότι ο Στέφανος δεν γνώρισε τυχαία την εύα και θα της την πει μια μέρα την αλήθεια και τότε ποιος είδε την ξανθιά και δεν την φοβήθηκε:!: :!: :!: :!: :!: :!:
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Οκτ 13, 2009 7:46 pm


Μα ήταν απ την αρχή φανερό οτι ο Στέφανος δεν γνώρισε την Εύα τυχαία. Έχει δείξει σκηνές που την παρακολουθούσε μαζί με το Μάνο. Το θέμα είναι γιατί ο Στέφανος είπε τότε στο γήπεδο στο Μάνο οτι εγώ δεν την πρόδωσα ούτε τότε. Γιατί ο Μάνος δεν το αρνήθηκε. Του είπε ήρθες να το εξαργυρώσεις τώρα. Δεν καταλαβαίνω τίποτα. slap
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από mimi Τρι Οκτ 13, 2009 7:51 pm

Clarabelle έγραψε:
Μα ήταν απ την αρχή φανερό οτι ο Στέφανος δεν γνώρισε την Εύα τυχαία. Έχει δείξει σκηνές που την παρακολουθούσε μαζί με το Μάνο. Το θέμα είναι γιατί ο Στέφανος είπε τότε στο γήπεδο στο Μάνο οτι εγώ δεν την πρόδωσα ούτε τότε. Γιατί ο Μάνος δεν το αρνήθηκε. Του είπε ήρθες να το εξαργυρώσεις τώρα. Δεν καταλαβαίνω τίποτα. slap

και εγώ όσο περνούν τα επεισόδια αντί να αρχίσω να καταλαβαίνω μπερδεύομαι χειρότερα άντε να γίνει ένα ξεκαθάρισμα να καταλάβω πάντως εγώ πιστεύω ότι ο Στέφανος κάνει μεγάλο λάθος που αρνείται τώρα ότι συνεργαζόταν με τν μάνο γιατί μετά που θα γίνει αυτό με τους πίνακες όχι μόνο θα τον κάνει πέρα αλλά θα σταθεί και ξανά δίπλα στο μάνο
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Οκτ 13, 2009 7:54 pm


Εξαρτάται πάντα το τι έχει κάνει ο Μάνος.
Έτσι όπως διατυπώθηκε στο γήπεδο φάνηκε οτι ο Μάνος την Εύα τότε την είχε πουλήσει.
Τι να πω μέσα στο μυαλο της Ακρίτα δεν κατάφερα να μπω ποτέ.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από xara Τρι Οκτ 13, 2009 8:21 pm

Απιστευτες οι σκηνες Νορας-Λουκα... Η Νορα φοβερη στο ξεσπασμα της κι επισης απαιχτο το χαστουκι... xastouki Αντε να δουμε μονο ποτε θα αξιωθει το"μελαχρινακι" να μας δειξει τα συναισθηματα του για το Νορακι... Love!
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Τρι Οκτ 13, 2009 8:31 pm

πολυ του κολλουσε η μελιτα του μανου!αλλα ευτυχως εκεινος αντισταθηκε!ποσοσ μαρεσε σημερα η ξινισμενη φατσα της μελιτας οταν εμαθε οτι δεν γυρισε οριστικα αλλα γιατι επρεπε καπου να μεινει και ειδικα οταντης ειπε οτι θα παει να βρει την ευα!!!κρεας της τα εκανε τα μουτρα!δεν ειμαι κακια αλλα το ευχαριστηθηκα!!! :twisted:

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από mimi Τρι Οκτ 13, 2009 9:33 pm

konstantina συμφωνώ κολλιτσίδα του γινε μου άρεσαν τα μούτρα της μελίτας εκεί που του λέει τι θα έκανε η εύα όταν έμαθε ότι γύρισε και εκείνος της λέει ότι δεν γύρισε είναι σαν να της έλεγε ότι και να κάνεις εσύ εγώ την εύα θα κυνηγάω huhu huhu huhu huhu huhu huhu
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από zwi Τρι Οκτ 13, 2009 9:41 pm

polu kalo to shmerino

h skhnh me ta xastoukia noras-ntaizhs apaixta
xula 8ea

ante na doume pote 8a ta ftiaxei o loukas me thn nora
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Οκτ 13, 2009 9:43 pm

πολυ του κολλουσε η μελιτα του μανου!αλλα ευτυχως εκεινος αντισταθηκε!ποσοσ μαρεσε σημερα η ξινισμενη φατσα της μελιτας οταν εμαθε οτι δεν γυρισε οριστικα αλλα γιατι επρεπε καπου να μεινει και ειδικα οταντης ειπε οτι θα παει να βρει την ευα!!!κρεας της τα εκανε τα μουτρα!δεν ειμαι κακια αλλα το ευχαριστηθηκα!!!

Πότε του κόλλησε η Μελίτα του Μάνου;
Απο την άλλη η Μελίτα δεν ήταν εκείνη που πρώτη του ξεκαθάρισε ότι θα μείνει μέχρι να αναρρώσει;Ο Ηλίας του είπε να πάει να μείνει μαζί του και αυτός δεν ήθελε και μάλιστα του λέει ο Ηλίας " δικαιολογίες"...Εξάλλου εγώ δεν είδα καμιά κίνηση απο τη πλευρά της Μελίτας!
Κατά τα άλλα το επεισόδιο βαρετό πέρα απο τα χαστούκια και τα ξεκατινιάσματα που πάντα έχουν ενδιαφέρον...
Μάνος-Στέφανος: Και ο Στέφανος έκανε βρωμοδουλειές με τον Μάνο και δεν μου άρεσε καθόλου που αντάλλαζαν ένα φακελάκι...έχει γούστο να έχει και τίποτα με ναρκωτικά!Λίγο τραβηγμένο αλλά όλα πια τα περιμένω!
Επιμένω ότι ο Στέφανος δεν αγαπάει την Εύα, τουλάχιστον όχι τόσο όσο φωνάζει. Είχε πει ο Στέφανος στον Μάνο ότι αν χρειαστεί θα τα πει στην Εύα περί γνωριμίας και συνεργασίας μαζί του, αλλά αύριο θα αρνηθεί! Έχει αρχίσει να μου σπάει τα νεύρα ο Καρτάλης γιατί δεν καταλαβαίνω τι του φταίνε όλοι οι άλλοι και θέλει να τους εκδικηθεί. Πλησίασε τη Δάφνη και τώρα θέλει να πατώσει και την επιχείρηση της.

Κακώς ο Μάνος δεν πιάνει τη Μελίτα να της πει για τη συνεργασία τους και τι έγινε για να ξέρει. Πάει και της λέει να ειδοποιήσει την Αμαλία αλλά δεν της λέει και τον λόγο για να τη πείσει την Αμαλία! Σαφώς και η Μελίτα δεν τον χωνεύει αλλά πως θα τη πείσει τη μάνα της που έχει κολακευτεί; Μετά θα τρέχει να τα μαζεύει...

Σίγουρα ο Καρτάλης θα πάει να μπλέξει Δάφνη και Μελίτα με την επιχείρηση και αυτά που παρήγγειλε στον Χρήστο.Απο βδομάδα θα πάρει Νόρα με Λουκά με το μέρος του και θα τους δώσει δουλειά, την Εύα την έχει πάρει καιρό με το μέρος του και τη Μαρίλια, την Αμαλία την έριξε με ένα κοπλιμάν. Βρήκε και την ώρα ο Ρούσσος να ξεμωραθεί και αντί να έχει το μυαλό του σε εγρήγορση θα το έχει στα μπούτια της Νταίζης.

Τέλος μου άρεσε που ο Μάνος ειδοποίησε την Εύα αλλά δεν την παρακάλεσε και σηκώθηκε και έφυγε!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Οκτ 13, 2009 9:56 pm


Noμίζω οτι ο Μάνος πουλούσε στο Στέφανο πίνακες. Ο Στέφανος τους διοχέτευε στην αγορά και γι αυτό είδαμε να δινει χρήματα στο Μάνο.
Ο Στέφανος μάλλον θα φροντίσει οι ιδιοι αυτοί πίνακες να βρεθούν στο χώρο του Μάνου και έτσι θα τον κατηγορήσει για κλοπή. Μάλλον αυτό είναι το σχέδιο που ετοιμάζει με το Χρήστο. Σίγουρα όμως υπάρχει και κάτι άλλο που το γνωρίζει η Εύα γιατί προχθές της είπε όλα έχουν δρομολογηθεί και δεν αλλάζουν
Ο Μάνος ότι κι αν ήταν αυτό που έκανε με το Στέφανο δεν θέλει να μαθευτεί και απ ότι κατάλαβα τον ενδιαφέρει να μη το μάθει και η Μελίτα γιατί του είπε με εκβιάζεις;
Το γεγονός οτι παρόλα αυτά πήγε να το πει στην Εύα σημαίνει οτι είναι σημαντική γι αυτόν. Αυτό που με κρατάει είναι οτι συμπεριφέρεται στη Μελίτα άθλια, λες και είναι υπάλληλος του ξενοδοχείου που μένει. Αυτό με κάνει να σκέπτομαι οτι καθόλου δεν έχει αλλάξει και είναι ο ίδιος Μάνος που συμπεριφέρεται άθλια και στις δύο κατά το συμφέρον του. Μήπως λοιπόν πήγε να μείνει στο σπίτι της για να την έχει από κοντά και να αποφύγει τυχόν αποκαλύψεις του Στέφανου;
Το Νοράκι μας τελικά μου φαίνεται οτι έχει πλήρη συναίσθηση για το τι αισθάνεται για το Λουκά. Η απάντηση στο Ρούσσο αυτό με έκανε να καταλάβω. Φοβάται οτι αν η σχέση τους αλλάξει θα χάσει αυτο που θεωρεί πολύτιμο. Τη φιλία του δηλαδή. Κοπελιά μη μασάς δεν θα χαθεί τίποτα απλά η σχέση θα πλουτίσει σε αισθήματα.
Το ξεκατίνιασμα πολύ το ευχαριστήθηκα. Γιατί να το κρύψομεν άλλωστε;
Ο Ρούσσος ξεροκατάπινε ο έρημος. Που πάει στις παραλίες παππούς άνθρωπος μου λέτε; Θα του την πει η ανδροφάγα Νταιζούλα αύριο. Σιγά μη του τη χάριζε.
Πάντως το επεισόδιο είχε εξελίξεις σήμερα.
Για να δούμε αύριο μήπως μάθουμε κάτι παραπάνω για τις δοσοληψίες των αγοριών

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Οκτ 13, 2009 11:06 pm

Noμίζω ότι η Clarabelle έκανε καλή περίληψη και συμφωνώ απολύτως!

Να πω επίσης ότι ναι μεν μου άρεσε η μπηχτή του Μάνου στη Μελίτα ότι η όλη συγκατοικηση είναι προσωρινή αλλά monsieur αν δεν σ'αρεσει τα κουβαδάκια σου και σε άλλη παραλία! Στο μπαμπάκα σου και σβέλτα! Όχι να της την λές κιόλας της κοπέλας, στην τελική εκείνη την αλήθεια λέει! Λογικό είναι η Εύα να φλιπάρει με τη συγκατοίκηση! Λες και τον έθιξε η Μελίτα πφφ! Να μη θυμηθώ που είπε σε κάποια φάση στο χτεσινό επεισόδιο ότι και καλά το σπίτι είναι ακόμα κατά ένα μέρος δικό του! Γκρρρρ

Ο Στεφανος τώρα... με έχει μπερδέψει.. πιο πολύ από όλα επειδή σίγουρα η Εύα κατι ξέρει, αλλα τι???

Τέλος να πω ότι η παρέα και η επίσκεψη στο Λουκά ήταν πραγματικά απολαυστική, σαν να μην ήταν ψεύτικο, σαν να ήταν μια παρέα που πάει να κάνει τους καραγκιόζηδες για να ανεβάσει τη διάθεση του πιο πεσμένου! ΕΞΟΧΟΙ!!!

Το χαστούκι αν και είμαι κατά της βίας, της άξιζε της Μαργαρώς!!!

Αυτά τα ολίγα, καληνύχτα σας!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από Alexiskayak_7 Τρι Οκτ 13, 2009 11:10 pm

Clarabelle έγραψε:
Μα ήταν απ την αρχή φανερό οτι ο Στέφανος δεν γνώρισε την Εύα τυχαία. Έχει δείξει σκηνές που την παρακολουθούσε μαζί με το Μάνο. Το θέμα είναι γιατί ο Στέφανος είπε τότε στο γήπεδο στο Μάνο οτι εγώ δεν την πρόδωσα ούτε τότε. Γιατί ο Μάνος δεν το αρνήθηκε. Του είπε ήρθες να το εξαργυρώσεις τώρα. Δεν καταλαβαίνω τίποτα. slap

+1
Ουτε και εμεις... :cyclops: :cyclops: :cyclops:

Alexiskayak_7


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από madolato Τετ Οκτ 14, 2009 2:40 am

Λοιπόν, εγώ παραιτούμαι από την προσπάθεια να μαντέψω τι παίζει με το Στέφανο. Το πιο πιθανό είναι να μην το πετύχω, αλλά ΑΝ το πετύχω, θα μου χαλάσει την έκπληξη όταν γίνει η αποκάλυψη. Razz
Ο Μάνος δεν έχει αλλάξει, διότι πολύ απλά οι άνθρωποι δεν αλλάζουν. Αυτό που μπορεί να τον σώσει είναι ότι είναι αρκετά αντιφατικός χαρακτήρας, ένας άνθρωπος ικανός για τα καλύτερα και τα χειρότερα. Αν λοιπόν μπορέσει να βγάζει στην επιφάνεια περισσότερο τον καλό του εαυτό, τότε μπορεί να το στρώσει λίγο.
Ο Καρτάλης απ' την άλλη, στο αυριανό επεισόδιο; Εκεί που μας χρωστάγανε, μας πήραν και το βόδι...
Η σκηνή με την παρέα στου Λουκά, πολύ μου άρεσε. Την Εύα βρήκα λίγο εκτός κλίματος, αλλά εν μέρει λογικό. Η Νόρα δε μίλησε πολύ --ο εμπνευστής της "εφόδου" ήταν χαμηλού προφίλ, αλλά ό,τι είπε ήταν καίριο. 'Οσο για το χαστούκι... μη σας πω ψέματα ότι δεν το φχαριστήθηκα λίγο, αλλά το ήθελα λίγο πιο κυρία το Νοράκι...
Καλά, την ατάκα της Νόρας στο Ρούσσο την αφήνω ασχολίαστη. Δεν είναι απλώς ερωτευμένη, είναι συνειδητοποιημένα ερωτευμένη και ταυτόχρονα αγαπάει κιόλας (οξύμωρα και πλεονασμοί μέσα σε μία μόνο φράση -αυτά είναι αισθήματα! Razz ) Εμένα πάντως με έχει πείσει ότι χωρίς το Λουκά δεν υπάρχει Νόρα...
Love!

Πάω να δω για νιοστή φορά την παρέα στο σπίτι του Λουκά!
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από sketi_omorfia Τετ Οκτ 14, 2009 8:28 am

Αυτο που δεν καταλαβαινω εγω ειναι το πώς εγιναν φιλοι ο Στεφανος με το Χρηστο.
ΟΚ, ο Μανος με το Στεφανο γνωριζονταν απο παλια με την οποια συνεργασια τους.
Ο Μανος με το Χρηστο γνωριζονταν απο την κατασκηνωση και δεχομαι οτι δε χαθηκαν οπως χανομαστε ολοι απο τις φιλιες που καναμε οταν πηγαιναμε κατασκηνωση ή οτι ξαναβρεθηκαν μετα απο χρονια και ο Μανος τον πηρε στην εταιρια.

Ο Στεφανος με το Χρηστο πού γνωριστικαν? Πώς? Οταν ο Μανος συνεργαζοταν με το Στεφανο ειχε ήδη την εταιρία και αρα το Χρηστο? Ειναι δυνατον ? Κατι δε μου κολλαει ρε παιδια. Για βοηθηστε λιγο ((
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από Mafalda Τετ Οκτ 14, 2009 8:52 am

Clarabelle έγραψε:
Noμίζω οτι ο Μάνος πουλούσε στο Στέφανο πίνακες. Ο Στέφανος τους διοχέτευε στην αγορά και γι αυτό είδαμε να δινει χρήματα στο Μάνο.
Ο Στέφανος μάλλον θα φροντίσει οι ιδιοι αυτοί πίνακες να βρεθούν στο χώρο του Μάνου και έτσι θα τον κατηγορήσει για κλοπή. Μάλλον αυτό είναι το σχέδιο που ετοιμάζει με το Χρήστο. Σίγουρα όμως υπάρχει και κάτι άλλο που το γνωρίζει η Εύα γιατί προχθές της είπε όλα έχουν δρομολογηθεί και δεν αλλάζουν
Ο Μάνος ότι κι αν ήταν αυτό που έκανε με το Στέφανο δεν θέλει να μαθευτεί και απ ότι κατάλαβα τον ενδιαφέρει να μη το μάθει και η Μελίτα γιατί του είπε με εκβιάζεις;
Το γεγονός οτι παρόλα αυτά πήγε να το πει στην Εύα σημαίνει οτι είναι σημαντική γι αυτόν. Αυτό που με κρατάει είναι οτι συμπεριφέρεται στη Μελίτα άθλια, λες και είναι υπάλληλος του ξενοδοχείου που μένει. Αυτό με κάνει να σκέπτομαι οτι καθόλου δεν έχει αλλάξει και είναι ο ίδιος Μάνος που συμπεριφέρεται άθλια και στις δύο κατά το συμφέρον του. Μήπως λοιπόν πήγε να μείνει στο σπίτι της για να την έχει από κοντά και να αποφύγει τυχόν αποκαλύψεις του Στέφανου;
Το Νοράκι μας τελικά μου φαίνεται οτι έχει πλήρη συναίσθηση για το τι αισθάνεται για το Λουκά. Η απάντηση στο Ρούσσο αυτό με έκανε να καταλάβω. Φοβάται οτι αν η σχέση τους αλλάξει θα χάσει αυτο που θεωρεί πολύτιμο. Τη φιλία του δηλαδή. Κοπελιά μη μασάς δεν θα χαθεί τίποτα απλά η σχέση θα πλουτίσει σε αισθήματα.
Το ξεκατίνιασμα πολύ το ευχαριστήθηκα. Γιατί να το κρύψομεν άλλωστε;
Ο Ρούσσος ξεροκατάπινε ο έρημος. Που πάει στις παραλίες παππούς άνθρωπος μου λέτε; Θα του την πει η ανδροφάγα Νταιζούλα αύριο. Σιγά μη του τη χάριζε.
Πάντως το επεισόδιο είχε εξελίξεις σήμερα.
Για να δούμε αύριο μήπως μάθουμε κάτι παραπάνω για τις δοσοληψίες των αγοριών



Agree Αν και δεν είδα κάποιες σκηνές , κι εχω καταμπερδευτεί κι εγω
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Οκτ 14, 2009 9:05 am


Το Χρήστο τον είχε πλησιάσει ο Ρούσσος και τον έριξε δίπλα στο Μάνο για να μαθαίνει τις κινήσεις του. Απ όσα είπε ο Χρήστος πήγε στο Μάνο κατ εντολή του Ρούσσου και αυτός τον προσέλαβε γιατί είχε τύψεις. Όταν έκαναν τη λαδιά στη μάνα του Στέφανου, ο Χρήστος που προφανώς τους την είχε φυλαγμένη πλησίασε το Στέφανο και από τότε τον βοηθάει να πάρει την εκδίκησή του.
Αν έχετε καταλάβει και κάτι περισσότερο πείτε και σε μένα την καταμπερδεμένη.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 215 - Ημερομηνία 13-10-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Οκτ 14, 2009 9:42 am

Clarabelle κάτι εκτός θέματος... Νομίζω ότι πρέπει να αλλάξεις υπογραφή, με αποσυντονίζειιιιιιιιιιιιιιιιι!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης