Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

+12
KatsaroYpotheto
Mafalda
Ntinaki1
jim7
marializ25
xara
evanna
giouli_edem
sofaki
sifantid
konstantina
Clarabelle
16 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Vote_lcap15%Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Vote_rcap 15% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Vote_lcap77%Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Vote_rcap 77% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Vote_lcap8%Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Vote_rcap 8% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Vote_lcap0%Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Vote_lcap0%Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 13
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 15, 2009 5:48 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Οκτ 15, 2009 6:28 pm

ti egine thn prwth mish wra?please as mou pei kapoios!diavaza kai twra teleiwsa!pliz as mou peite

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Οκτ 15, 2009 6:50 pm

ΛΙΩΝΩ ΜΕ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΝΟΡΑΣ-ΛΟΥΚΑ!!! ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΙ!!! Love : respect : ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΦΙΕΡΩΣΕ!!! ΑΧΧΧ... Love! ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ!!! ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ???
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Οκτ 15, 2009 6:58 pm

Θα το σούρω από το μαλλί το Γαρίφαλο!!! PistolakiB Κομματάκια θα την κάνω!!! gmt Άκου εκεί τον φιλάει και εκείνος της πιάνει το χέρι!!! Σιγά την αγάπη! Μας παίζει και τη ρομαντική! Η Νόρα είδατε πώς έλιωσε όταν έφυγε ο Λουκάς; Είναι ερωτευμένη μαζί του!!! Love! Και εκείνος κοιμάται με την μπουζουξού! Καλά του έκανε και τον χαστούκισε! xastouki Άντε μπας και βάλει μυαλό!!! Ζήλια...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από sofaki Πεμ Οκτ 15, 2009 7:08 pm

axxxx oloi ti piran prefa tin noritsa m fainetai!!! ontws dn 3erw an ftaiei i ximeia meta3u twn i8opoiwn alla m fainetai pio entono apo pote to ais8ima k idiws ap tin pleura tis noras (k fusikia respect stin eua p mas to tonise k i idia smr!!!)
apla einai apisteutoi mazi!!! runaround

sofaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : κορινθος!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Πεμ Οκτ 15, 2009 7:11 pm

Ναι, ναι !! Το είπε και η Εύα με μεγάλη σιγουριά ! "Η Νόρα είναι ερωτευμένη με τον Λουκά !" Με το φιλί στην μπουζουξού τα πήρα τρελά ! Συγνώμη κορίτσια αλλά το χαστούκι από τη Νόρα μας το αξίζει !
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Οκτ 15, 2009 7:14 pm

giouli_edem έγραψε:Ναι, ναι !! Το είπε και η Εύα με μεγάλη σιγουριά ! "Η Νόρα είναι ερωτευμένη με τον Λουκά !" Με το φιλί στην μπουζουξού τα πήρα τρελά ! Συγνώμη κορίτσια αλλά το χαστούκι από τη Νόρα μας το αξίζει !
Agree
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από evanna Πεμ Οκτ 15, 2009 7:17 pm

Παιδια ναι η Νορα ειναι φουλ καψουρα! Love! Ολοι το εχουν παρει το μηνυμα εκτος απο τον αμεσα ενδιαφερομενο!...Δυστυχως!Παντως το τραγουδι που της αφιερωσε καταπληκτικο!Κατα τ'αλλα ο Στεφανος δεν αντεχεται πια ...μου εχει σπασει τα νευρα...οσο για το μηνυμα ειμαι πολυ επιφυλακτικη για το τι εχει γινει!Στο τελος με το φιλι Νταιζης-Λουκα εγινα τουρμπο...το Νορακι λιωνει και εκεινος φιλιεται με το πιστολακι β'! Grrr
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από sofaki Πεμ Οκτ 15, 2009 7:49 pm

upomoni mexri na er8ei to kainourgio amore tis noras!! kati m leei 8a antistrafoun oi roloi tote!!! mouxaaxa

aaa i noritsa exei ginei pio viaih twra teleutaia i einai idea m?? alla dn exw na pw tin prokaloun.....

sofaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : κορινθος!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Οκτ 15, 2009 7:54 pm

sofaki έγραψε:upomoni mexri na er8ei to kainourgio amore tis noras!! kati m leei 8a antistrafoun oi roloi tote!!! mouxaaxa

aaa i noritsa exei ginei pio viaih twra teleutaia i einai idea m?? alla dn exw na pw tin prokaloun.....
Πράγματι, τα χαστούκια δίνουν και παίρνουν! xastouki Αλλά το απολαμβάνω!!! huhu
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 15, 2009 9:06 pm


Σήμερα είχαμε ένα πολύ καλό επεισόδιο.

Δεν ξέρω απο που να ξεκινήσω

Ο Λουκάς λοιπόν πήρε την επιβεβαίωση που ήθελε και σταμάτησε να μου σπάει τα νεύρα θα φύγω και θα φύγω. Μου άρεσε πολύ η Νόρα στα πρόθυρα νευρικής κρίσης. Τι να κάνει το κορίτσι αγαπάει. Την ώρα που ο Νικόλας την έσπρωξε στην αγκαλιά του έλεγα δεν μπορεί ένα φιλάκι θα πέσει. Μπαααααααα

Η παρέα στο τραπέζι ήταν υπέροχη. Όταν της τραγουδούσε -γιατί για τη Νόρα τραγουδούσε δεν θέλω αντιρρήσεις- είπα τώρα θα γίνει. Μπααααα
Την πηγαίνει σπίτι της και όσο τον έβλεπα να κοντοστέκεται στην πόρτα της είπα νατο και έρχεται. Μπααααα

Όταν είδα το φιλί που περίμενα όλο το επεισόδιο να το δίνει στο πιστολάκι β κόντεψε να φύγει το τασάκι που κρατούσα και να σπάσει την τηλεόραση.

Αι σιχτίρ Λουκάκο δηλαδή.

Στο άλλο μέτωπο η Νταιζούλα την είχε στημένη στο Ρούσσο. Τον ''παίζει'' αριστοτεχνικά τόπα και χθές. Και μπορεί ο Ρούσσος να μη πιστεύει όσα του λέει αλλά κολακεύεται και είναι φανερό.

Σήμερα θυμήθηκα όσα συζητούσαμε το καλοκαιρι. Η Αμαλία προξενεύει τον μεσιέ Καρτάλη στην κόρη. Όχι που θα τον άφηνε. Όταν την άκουσα στο τραπέζι να λέει εμένα δεν με ενδιαφέρουν τα χρήματα πνίγηκα με το καφεδάκι που έπινα. Το πιο σύντομο ανέκδοτο της σειράς.

Ο Στέφανος κάτι έχει στησει με το μήνυμα, και μάλιστα υποψιάζομαι οτι δεν το ξέρει ούτε ο Χρήστος. Το ύφος του στο τελευταίο πλάνο καταπληκτικό. Εξακολουθώ όμως να πιστεύω οτι προσπαθεί να λέει στην Εύα τα λιγότερα δυνατόν ψέματα. Η σκηνή που έγειρε στον ώμο της μάνας του δείχνει έναν άνθρωπο με μεγάλη μοναξιά.

Απ τα λόγια που είπε στη μητέρα του συμπεραίνω οτι ο Στέφανος έκανε την όποια συνεργασία είχε με το Μάνο στα πλαίσια της εκδίκησής του. Δεν πρέπει ο Μάνος να ξέρει ποιά είναι η μητέρα του.

Ο οποίος Μάνος σήμερα έριξε παραγάδι, στη Μελίτα. Αυτό το παλικάρι καρδιά αγκινάρα. Αγαπώ την Εύα αγάπησα κι εσένα. Πότε βρε πουλάκι μου στο διάλλειμα;

Αύριο μας περιμένουν μεγάλες στιγμές. Η Νόρα θα ρίξει χαστούκα στο μελαχρινάκι. Δεν είναι κακό. Μπορεί να κουνηθεί λίγο και το μυαλο και νάρθει στη θέση του.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Οκτ 15, 2009 9:11 pm

Clarabelle έγραψε:
Σήμερα είχαμε ένα πολύ καλό επεισόδιο.

Δεν ξέρω απο που να ξεκινήσω

Ο Λουκάς λοιπόν πήρε την επιβεβαίωση που ήθελε και σταμάτησε να μου σπάει τα νεύρα θα φύγω και θα φύγω. Μου άρεσε πολύ η Νόρα στα πρόθυρα νευρικής κρίσης. Τι να κάνει το κορίτσι αγαπάει. Την ώρα που ο Νικόλας την έσπρωξε στην αγκαλιά του έλεγα δεν μπορεί ένα φιλάκι θα πέσει. Μπαααααααα

Η παρέα στο τραπέζι ήταν υπέροχη. Όταν της τραγουδούσε -γιατί για τη Νόρα τραγουδούσε δεν θέλω αντιρρήσεις- είπα τώρα θα γίνει. Μπααααα
Την πηγαίνει σπίτι της και όσο τον έβλεπα να κοντοστέκεται στην πόρτα της είπα νατο και έρχεται. Μπααααα

Όταν είδα το φιλί που περίμενα όλο το επεισόδιο να το δίνει στο πιστολάκι β κόντεψε να φύγει το τασάκι που κρατούσα και να σπάσει την τηλεόραση.

Αι σιχτίρ Λουκάκο δηλαδή!

Αύριο μας περιμένουν μεγάλες στιγμές. Η Νόρα θα ρίξει χαστούκα στο μελαχρινάκι. Δεν είναι κακό. Μπορεί να κουνηθεί λίγο και το μυαλο και νάρθει στη θέση του.

Συμφωνώ απόλυτα σε όλα!!! Και ιδιαίτερα στο: Αϊ σιχτίρ Λουκάκο δηλαδή! Agree Ε, μα... Όσο μας φτύνουν, τόσο κολλάμε!!!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από xara Πεμ Οκτ 15, 2009 9:24 pm

sifantid έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Σήμερα είχαμε ένα πολύ καλό επεισόδιο.

Δεν ξέρω απο που να ξεκινήσω

Ο Λουκάς λοιπόν πήρε την επιβεβαίωση που ήθελε και σταμάτησε να μου σπάει τα νεύρα θα φύγω και θα φύγω. Μου άρεσε πολύ η Νόρα στα πρόθυρα νευρικής κρίσης. Τι να κάνει το κορίτσι αγαπάει. Την ώρα που ο Νικόλας την έσπρωξε στην αγκαλιά του έλεγα δεν μπορεί ένα φιλάκι θα πέσει. Μπαααααααα

Η παρέα στο τραπέζι ήταν υπέροχη. Όταν της τραγουδούσε -γιατί για τη Νόρα τραγουδούσε δεν θέλω αντιρρήσεις- είπα τώρα θα γίνει. Μπααααα
Την πηγαίνει σπίτι της και όσο τον έβλεπα να κοντοστέκεται στην πόρτα της είπα νατο και έρχεται. Μπααααα

Όταν είδα το φιλί που περίμενα όλο το επεισόδιο να το δίνει στο πιστολάκι β κόντεψε να φύγει το τασάκι που κρατούσα και να σπάσει την τηλεόραση.

Αι σιχτίρ Λουκάκο δηλαδή!

Αύριο μας περιμένουν μεγάλες στιγμές. Η Νόρα θα ρίξει χαστούκα στο μελαχρινάκι. Δεν είναι κακό. Μπορεί να κουνηθεί λίγο και το μυαλο και νάρθει στη θέση του.

Συμφωνώ απόλυτα σε όλα!!! Και ιδιαίτερα στο: Αϊ σιχτίρ Λουκάκο δηλαδή! Agree Ε, μα... Όσο μας φτύνουν, τόσο κολλάμε!!!

Εγω θα σταθω στο τασακι που παρα λιγο να σπασει την τηλεοραση σου, και θα σου πω πωσ σε παρομοια σκηνη στη Βερα στο δεξι, εκσφενδονησα 1 κατσαβιδι στην δικια μου τηλεοραση, την οποια ετσι και δεις τωρα, θα παρατηρησεις μια τρυπουλα στο κεντρο της (γιατι ειχα και σημαδι...) maaaad
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από marializ25 Πεμ Οκτ 15, 2009 9:48 pm

αχ αχ αχ εγω θα ξεκινησω σημερα με μια σκηνη που μου εμεινε στο μυαλο και πραγματκα ξεραθηκα στο γελιο....εκει που ο ρουσσος ρωτησε τον στεφανο αν συμπαθει την κορη του και ο στεφανος λεει: ειλικρινα θελετε να σας πω? οχι ...η φατσα της αμαλιας ητανε ολα τα λεφτα.....η μουρη της ξινισε εντελως Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 397896

ας πω τωρα για ννορα και λουκα οι οποιοι πραγματικα ειναι φοβεροι και φουλ ερωτευμενοι αλλα προφανως ο λουκακος εχει φαει κολλημα με την μπουζουξου...


μανος..: οντως καρδια αγκιναρα....αχ τι μου θυμισες αγαπητη clarabelle moy....ax ax ax...loytraki stratos -reggina.... Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 226538

και αφηνω μοναχα για σχολιασμο τον στεφανο...: αχ αχ αχ..πρωτον η σκηνες μτ η μανα του αποδεικνυουν την υποκριτικη του ικανοτητα ..περα απο αυτο......δειχνει ο στεφανος ποσο εχει πονεσει για αυτα που εχει χασει... οταν μιλαει στη μανα του παρατηρω εχει ενα κομπο στο λαιμο σα να μη μπορει να βγαλει φωνη..σα να φοβαται να πει κατι...και με συγκινει...... και με κανε να ξεχασω πληρως τα χθεσινα ψεμματακια του..και τα νευρα που ειχα με τη συμπεριφορα του..

επισης μου αρεσει τρελα η κοντρα του με την μελιτα...αλλα τρελα...αχ κι αυτη η μελιτα ολο στη κοντρα ρε γαμωτο...δε βλεπει ΠΟΣΟ ΘΕΟΣ ειναι....

επισης εκει στη σκηνη που διαβαζει για το sms και το ακουει η γραμματεας δε ξερω για σας αλλα πραγματικα παγωσα απο το υφος ..δλδ με τρομαξε ...λεω ωχ αμαν αγριεψε.... Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 304168

α και για την ευα..πραγματικα λυπαμαι πολυ που για αλλη μια φορα εμεινε ετσι χωρις δουλεια.. και κει με τν μαριλια μου φαινεται πως ουσιαστικα θελει να ξεφυγει απο ολα αυτα...ομως την κρατα η αγαπη της για κεινη και λογικο...η μαριλια ειπε πολυ σωστα οτι θα καθοταν και θα ψαχνε να δει ποιος λεει αληθεια...

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από jim7 Πεμ Οκτ 15, 2009 10:08 pm

Το σημερινό επεισόδιο ήταν πολύ καλό.
1) Ο λουκάς νομίζω ότι απλώς λόγω της προαγωγής (κόλπο του Ρούσσου) καθυστέρησε την έξοδό του από το γραφείο.
2) Ο Μάνος επαναλαμβάνεται, συμφωνώ με την clarabelle έχει καρδιά αγκινάρα.
3) Ο κος Καρτάλης τελικά αυτός έστειλε το μήνυμα ή τουλάχιστον κάποιος άλλος κατ' εντολή του. Πάντως αν το προσέξατε στην Εύα δεν έχει πει ποτέ ψέματα, βέβαια δεν της έχει πει και τίποτα αλλά αν αύριο η Εύα τα πάρει για οποιονδήποτε λόγο δεν θα μπορεί να τον κατηγορήσει ότι της έλεγε ψέματα.
4) Κε Ρούσσο τελικά η Νταίζη σε παίζει κανονικά.
5) Η Νταίζη την έκανε πάλι με τον Λουκάκο αλλά γιατί του την πέφτει, σε τι θα επωφεληθεί? Μια ιδέα είναι να του φορτώσει το παιδί αλλά δεν έχουμε καθόλου πληροφορίες για να το στηρίξουμε και από την άλλη τι θα κερδίσει?

Για αύριο προβλέπω πολλές συγκινήσεις
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Οκτ 15, 2009 10:20 pm

Καλό σήμερα! Τρελαίνομαι για κόντρα Μελίτας Στέφανου!Και γενικά όλο αυτό που θα παίξει μεταξύ τους!
Ο Λουκάς τη ψώνισε; Πλάκα κάνω αλλά μετά απο 3 μέρες υπαρξιακού ηρέμησε επιτέλους! Το θέμα ήταν να γιορτάσει με τη Νόρα τη προαγωγή και όχι με το 40 χιλιόμετρο... αλλά ωραίο το τραγούδι που έλεγε στη Νόρα και συγκινήθηκε το κορίτσι!

Ο Μάνος όλο " μείνετε μακριά από τον Στέφανο και δεν είναι αυτός που δείχνει" αλλά δεν τολμάει να πει και την αλήθεια για να ξέρουν οι άλλοι τι τους περιμένει! Πω πω βρωμοδουλειές που έχουν κάνει Στέφανος και Μάνος... ούτε ο Ρούσσος τις ξέρει. Και αυτοί οι πίνακες ανεκτίμητης αξίας που χάθηκαν;

Η Νταίζη είναι βαρετή τελείως πότε στον έναν τη πέφτει και πότε στον άλλον, έλεος δεν έχει άλλη δουλειά;

Ο Στέφανος ευτυχώς που δεν είναι ο Πινόκιο με τα ψέμματα που λέει... πάντως η σκηνή με τη μάνα του για ακόμα μια φορά πολύ ωραία. Απο τη μία μου τη βιδώνει απο την άλλη πρέπει και αυτός να είναι πολύ βασανισμένος!

Ο Μάνος;; Τι να πω για αυτό το παιδί; Σήμερα ήθελε τη Μελίτα για παρέα και της έπιασε και το χέρι και τη γυρόφερνε!

Ωραία σκηνή στην ταβέρνα με τα παιδιά.

Το μήνυμα εστάλη απο εταιρικό κινητό οπότε παίζει και να το έκανε ο Χρήστος αλλά ο Στέφανος έδειχνε ότι περίμενε τους λογαριασμούς και βέβαια με το που μπήκε η Κατερίνα να του αφήσει τον καφέ, φώναξε επίτηδες γιατί ήξερε ότι με το που θα βγει θα τα πει όλα! Και φρόντισε να της πει κιόλας να μη το μάθει κανείς άλλος σαν να το ήξερε ότι θα τα ξεράσει όλα...

Τέλος μου άρεσε που ο Στέφανος δεν είπε ψέμματα, αλλά ότι δεν συμπαθεί τη Μελίτα όπως και αυτή άλλωστε δεν τον συμπαθεί! Απο τις μεγαλύτερες αντιπάθειες γεννιούνται πάντα οι πιο μεγάλοι έρωτες!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από Mafalda Παρ Οκτ 16, 2009 9:23 am

Ψήφισα πολύ καλό το επεισόδιο.

Ξεκινάω με ατάκα Στέφανου στο τραπέζι με τους Ρούσους αν συμπαθεί Μελίτα ".... ειλικρινα θέλετε να σας πω, όχι"" κάγκελο η Αμαλία . marializ κι εγώ πέθανα στα γέλια

Ο Στέφανος κάτι έχει στησει με το μήνυμα, και μάλιστα υποψιάζομαι οτι δεν το ξέρει ούτε ο Χρήστος. Το ύφος του στο τελευταίο πλάνο καταπληκτικό. Εξακολουθώ όμως να πιστεύω οτι προσπαθεί να λέει στην Εύα τα λιγότερα δυνατόν ψέματα. Η σκηνή που έγειρε στον ώμο της μάνας του δείχνει έναν άνθρωπο με μεγάλη μοναξιά.

Απ τα λόγια που είπε στη μητέρα του συμπεραίνω οτι ο Στέφανος έκανε την όποια συνεργασία είχε με το Μάνο στα πλαίσια της εκδίκησής του. Δεν πρέπει ο Μάνος να ξέρει ποιά είναι η μητέρα του.



Agree με Clarabelle
Και πιστεύω όπως λέει ο Jim ότι δεν έχει πει ψέμματα στην Ευα -αλλα δεν της έχει πεί και τίποτα

Λουκάς - Νόρα , μεγάλο ψήσιμο πέφτει και σε μας που αγωνιούμε και στη Νόρα Μεγάλος μπούφος αυτός ο Λουκάς τελικά
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Οκτ 16, 2009 9:35 am

Εγώ λόγω των προσεχώς του επεισοδίου της Τετάρτης αποφάσισα να πάω χθες κομμωτήριο ώστε να χάσω τις σκηνές Λουκά-Νταίζης.. Τελείωσα με το κομμωτήριο και έφτασα στο σπίτι ΑΚΡΙΒΩΣ την ώρα του φιλιού! Ε ΟΧΙ!!! wall wall wall
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από madolato Παρ Οκτ 16, 2009 12:37 pm

Ας το δούμε από τη θετική του πλευρά -αν υποθέσουμε ότι υπάρχει.
1ον, ας πάει εκεί πέρα με τη Νταίζη να του φύγει το απωθημένο.
2ον, τόσο καιρό απροπόνητος, ας ξεσκουριάσει λίγο για να πάει φορμαρισμένος στη Νόρα μετά! geek
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Οκτ 16, 2009 12:46 pm

ariadne έγραψε:Ας το δούμε από τη θετική του πλευρά -αν υποθέσουμε ότι υπάρχει.
1ον, ας πάει εκεί πέρα με τη Νταίζη να του φύγει το απωθημένο.
2ον, τόσο καιρό απροπόνητος, ας ξεσκουριάσει λίγο για να πάει φορμαρισμένος στη Νόρα μετά! geek


Αυτό κι αν το λένε θετική σκέψη
Είσαι απίθανη:cheers:
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Οκτ 16, 2009 1:33 pm

Λουκάς και Νόρα χτες ήταν τέλειοι! Σήμερα θα πέσει και χαστούκι! ΑΑΑΑ και τώρα που είπα χαστούκι το γράφω εδώ και συγχωρείστε με αλλά το site του Mega κατά λάθος έβαλε το τρέϊλερ της Δευτέρας να πάτε να το δείτε αν θέλετε η Μελίτα χαστουκίζει τον Στέφανο!!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Οκτ 16, 2009 1:43 pm

Ναι , ναι έχεις δίκιο ! Έβαλαν το τρέιλερ της Δευτέρας ! Καλά, πώς το έκαναν αυτό ? Φαίνεται ωραίο επεισόδιο πάντως !!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Παρ Οκτ 16, 2009 2:24 pm

χχιι μας αρεσουν τα λαθη τους
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από aggeliki Παρ Οκτ 16, 2009 2:25 pm

ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ ΓΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΛΑ ΥΠΕΡΟΧΟΙ! Love!
Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΝΔΙΔΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ ΤΗΣ ΝΤΑΙΖΗΣ….ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΦΟΝΟ Η ΜΕΤΑ? wall
Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ, ΑΠ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ,ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΙΣΟΣ ΓΕΝΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΩΤΑ.
Ο ΜΑΝΟΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ…ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!
ΤΕΛΟΣ,ΝΑ ΥΠΟΚΛΙΘΩ ΣΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ!ΔΙΝΕΙ ΡΕΣΤΑ ΕΚΕΙ Ο ΣΤΑΥΡΟΥ!
: respect : : respect : : respect : : respect : : respect :
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 217 - Ημερομηνία 15-10-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Οκτ 16, 2009 2:31 pm

Παιδιά είδατε που έκανε ΜΠΑΜ ότι ο Στέφανος πρώτα "είδε" (ενώ κάλυπτε τα μάτια με το χέρι του) τη γραμματέα να μπαίνει και μετά έκανε ότι διάβαζε για το μνμ φωναχτά ?
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης