Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η Μ. Πολυχρονίδη στο TLIFE: Για την Κρήτη, τον σύντροφό της και τα σχέδιά της! (28/9/2011)

+4
zeta88
loukitsa
evanna
giouli_edem
8 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Η Μ. Πολυχρονίδη στο TLIFE: Για την Κρήτη, τον σύντροφό της και τα σχέδιά της! (28/9/2011) Empty Η Μ. Πολυχρονίδη στο TLIFE: Για την Κρήτη, τον σύντροφό της και τα σχέδιά της! (28/9/2011)

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Σεπ 28, 2011 12:44 pm

Φήμες ήθελαν από την Τρίτη, τη γνωστή ηθοποιό και πρώην παίκτρια του ''Just the two of us'', Μαριάννα Πολυχρονίδη, να έχει εγκαταλείψει οριστικά την Αθήνα, προκειμένου να μετακομίσει στην Κρήτη και να ζήσει μαζί με τον αγαπημένο της.

Η τηλεοπτική ''Νταίζη'' όμως, μιλώντας στο TLIFE διέψευσε τις φημολογίες που την ήθελαν να έχει αποφασίσει, από την ολοκλήρωση των γυρισμάτων της ''Εδέμ'' και μετά, να συνεχίσει τη ζωή της στο όμορφο νησί, για να είναι συνεχώς μαζί με τον αγαπημένο της και να αφοσιωθεί εξ' ολοκλήρου σ' εκείνον.

''Δεν θέλω να πω κατι παραπάνω, γιατί πέρα από τα ''Μυστικά της Εδέμ'' δεν έχω να πω κάτι άλλο γύρω από τα επαγγελματικά μου για αυτήν την περίοδο. Ετοιμάζω κάποια μουσικά πράγματα, αλλά ακόμα δεν είναι ανακοινώσιμα. Πέρα από κάποια live που ξεκινάω την Παρασκευή στη Σύρο με τον Κώστα Λειβαδά, με τον οποίο παίζαμε και πέρσι, δεν έχω να πω κάτι άλλο... Για τα προσωπικά μου δεν θέλω να μιλάω'', είπε χαρακτηριστικά η ίδια.

Η Μαριάννα που εδώ και τρία περίπου χρόνια διατηρεί δεσμό με γνωστό επιχειρηματία του νησιού και μόνιμο κάτοικο Ηρακλείου Κρήτης, δήλωσε σχετικά με όσα ακούστηκαν για τη μετακόμισή της: ''Τα περισσότερα από αυτά που μάθατε δεν ισχύουν. Δεν έχει αλλάξει κάτι στη ζωή μου. Απλά ανεβοκατεβαίνω, είμαι στο πάνω - κάτω, λόγω του συντρόφου μου.''

Το ζευγάρι γνωρίστηκε πριν από τρία περίπου χρόνια, στην Αθήνα μέσα από κοινή παρέα, ενώ μάλιστα ο σύντροφός της δεν την ήξερε καν, γιατί δεν έβλεπε τηλεόραση. Πάντως, ακόμα κι αν η Μαριάννα δεν θέλει να μιλήσει για τα προσωπικά της και δεν έχει εγκαταλείψει την Αθήνα για να αφοσιωθεί σε εκείνον και να ζήσει μαζί του στην Κρήτη, έχει κατά το παρελθόν αποκαλύψει στο TLIFE, ότι βλέπει πολύ ζεστά το θέμα του γάμου και θα επιθυμούσε σύντομα να παντρευτεί και να κάνει οικογένεια.

giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η Μ. Πολυχρονίδη στο TLIFE: Για την Κρήτη, τον σύντροφό της και τα σχέδιά της! (28/9/2011) Empty Απ: Η Μ. Πολυχρονίδη στο TLIFE: Για την Κρήτη, τον σύντροφό της και τα σχέδιά της! (28/9/2011)

Δημοσίευση από evanna Τετ Σεπ 28, 2011 12:47 pm

Ευχαριστουμε πολυ-πολυ Γιουλη! : thanks :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η Μ. Πολυχρονίδη στο TLIFE: Για την Κρήτη, τον σύντροφό της και τα σχέδιά της! (28/9/2011) Empty Απ: Η Μ. Πολυχρονίδη στο TLIFE: Για την Κρήτη, τον σύντροφό της και τα σχέδιά της! (28/9/2011)

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Σεπ 28, 2011 12:52 pm

Ευχαριστουμε πολυ!
Άρα ηταν φημες όλα αυτα για τη μονιμη μετακομιση της στην Κρητη!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η Μ. Πολυχρονίδη στο TLIFE: Για την Κρήτη, τον σύντροφό της και τα σχέδιά της! (28/9/2011) Empty Απ: Η Μ. Πολυχρονίδη στο TLIFE: Για την Κρήτη, τον σύντροφό της και τα σχέδιά της! (28/9/2011)

Δημοσίευση από zeta88 Τετ Σεπ 28, 2011 7:03 pm

Ευχαριστούμε πολύ Γιούλη!!! flower
zeta88
zeta88
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η Μ. Πολυχρονίδη στο TLIFE: Για την Κρήτη, τον σύντροφό της και τα σχέδιά της! (28/9/2011) Empty Απ: Η Μ. Πολυχρονίδη στο TLIFE: Για την Κρήτη, τον σύντροφό της και τα σχέδιά της! (28/9/2011)

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Τετ Σεπ 28, 2011 8:19 pm

Ευχαριστούμε πολύ!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η Μ. Πολυχρονίδη στο TLIFE: Για την Κρήτη, τον σύντροφό της και τα σχέδιά της! (28/9/2011) Empty Απ: Η Μ. Πολυχρονίδη στο TLIFE: Για την Κρήτη, τον σύντροφό της και τα σχέδιά της! (28/9/2011)

Δημοσίευση από evaggelia* Πεμ Σεπ 29, 2011 1:12 pm

Ευχαριστούμε πολύ!!!!
evaggelia*
evaggelia*
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα
Ασχολίες : πολλα και διαφορα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η Μ. Πολυχρονίδη στο TLIFE: Για την Κρήτη, τον σύντροφό της και τα σχέδιά της! (28/9/2011) Empty Απ: Η Μ. Πολυχρονίδη στο TLIFE: Για την Κρήτη, τον σύντροφό της και τα σχέδιά της! (28/9/2011)

Δημοσίευση από Dimitraaa Πεμ Σεπ 29, 2011 2:11 pm

Ευχαριστούμε πολύ! Όντως η Μαριάννα έρχεται συχνά Αθήνα απ'όσο παρατηρώ οπότε δεν πρέπει να είναι κάτι μόνιμο
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η Μ. Πολυχρονίδη στο TLIFE: Για την Κρήτη, τον σύντροφό της και τα σχέδιά της! (28/9/2011) Empty Απ: Η Μ. Πολυχρονίδη στο TLIFE: Για την Κρήτη, τον σύντροφό της και τα σχέδιά της! (28/9/2011)

Δημοσίευση από nadiap Πεμ Σεπ 29, 2011 2:57 pm

Ευχαριστούμε πολύ
nadiap
nadiap
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης