Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

+42
fantina
ProudMaslowqueen
aglaitsa
fanlouknor
roria
lizzie
kapetanissa
katie007
ειρηνη7
Δ.Μπέλλος
edem4ever
νοριτσα
nefelik
fay
Antigoni!
dm10811
tzibirdika
zeta88
pruedens
Caroline
JESSIE
loukasnora
ΣΨ1
$ofi@ loukakos + nora
Kornilia_Petrakitsa
Καρ-Mik
alex1
giwta007
aggeliki
trelli petrakitsa
gxnel
evaki16
evanna
AmaliaPetros_fan1
Dimitraaa
marakii
taradoula
k@terinio-loukonoraki
efikiou
fay66
sarita
Clarabelle
46 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Vote_lcap11%Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Vote_rcap 11% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Vote_lcap9%Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Vote_rcap 9% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Vote_lcap32%Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Vote_rcap 32% 
[ 28 ]
Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Vote_lcap40%Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Vote_rcap 40% 
[ 35 ]
Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Vote_lcap3%Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Vote_lcap3%Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 87
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Οκτ 03, 2011 4:46 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από sarita Δευ Οκτ 03, 2011 7:03 pm


Καλησπερα στο παρεακι.
Μου ελειψαν τα μυστικα.

Όχι η σειρα. Το παρεακι σας.

Λοιπον

Στεφανος-Εριεττα:Πρωτη φορα βλεπω δολοφονους να φωναζουν ασθενοφορο και να ειδοποιουν και συγγενεις.Ο στεφανος εχει κανει χαρτοριχτρα αλλιως δεν εξηγειται η προβλεψη του ότι θα μπλεχτουν.Εριεττα ακου τον παλιο εχει πειρα από πολύ παλια.

Χρηστος-Νταιζη:Χρηστο θα σε μαλωσω. Πας και αδειαζεις το ταιρι σου χωρις να αναλογιστεις ποσα καλα σου εχει κανει?Που ηταν πιστη, ειλικρινης, υπερανω χρηματων και φιλοδοξιων?Στην πυρα ρε να σε σκοτωσει επρεπε.Με ποιο δικαιωμα κυριε πατε και δινετε τα λυτρα που με τοσο κοπο και αιμα η νταιζη διεκδικησε?Με ποιο δικαιωμα πατε και δινετε το dvd για να αθωωσετε τον λευτερη.Και η νταιζη αγιος ανθρωπος είναι ποτε δεν πειραξε κανεναν.Νταιζη γυρνα πισω και ολοκληρωσε το εργο σου και μετα θα σου περασω φωτοστεφανο.

Αμαλια-Μελιτα:Αδιαφορια τιποτα σημαντικο.

Ευα-Αγγελα:Τι εχεις κανει ευα?Η μαριλια είναι εγκυος με την ευα τα βαζουμε.Αυτη η γυναικα με μια ματια της περναει ολο το συναισθημα.Παρεπιπτοντως ο λευτερης ομορφυνε.

Χαζογονεις εν δρασει: Νομιζω ότι εχουμε να δουμε πολλες τετοιες σκηνες στο μελλον μεταξυ χαζογονιων αρκει να μην το γελοιοποιησουν παλι.Ενα φοβο τον εχω πώς να το κανουμε.Εχει καει η γουνα μου.


Το δραμα μια πονεμενης: Γιατι δεν την σκοτωσες να ηρεμησουμε κι εμεις.Παντως η αντιγονη ακομα και τωρα αποδεικνυει ότι κατά βαθος την αισθανεται σαν κορη της και είναι εκει για αυτην.Τετοιες σκηνες μου αρεσουν όμως.

Ασχολιαστο το νοσοκομειο και η παρωδια.Αυτια μωρη αυτή.Πωπω τι εχουμε να περασουμε.Καλα μας κουραγια.

Ευα-αγγελα:Ναι κατηγορηστε κι άλλο την ευα.Δωσε αγγελα.Εσυ η μανα η σωστη που τα ειχες όλα στην εντελεια.Ενω εσυ αγγελα μου τα εκανες όλα σωστα με τη μαριλια.Ποτε να εκνευριστω πειτε μου ποτε?

Χρηστος θεος. Όταν τον πιανει το αγριο του όλα τα λεφτα.

Τζαμπα το σχεδιο του λουκα για υπνο παλι σκοπια θα βαρεσει το παιδι το κακομοιρο.

Και η παρωδια συνεχιζεται.Κολλησε η βελονα αυτή και αυτή.Αυτη η κοπελα μονη της αποφαση και γνωμη μπορει να παρει?Αφηστε ρητορικο το ερωτημα δεν μπορει.Συνεχεια τι θα κανουμε λεει και ξαναλεει.

Η αφηγηση γεγονοτων δεν ηταν τιποτα συγκλονιστικο να σχολιασω.Απλα καλη θα την πω.
Λουκα μου πως μοιαζει?Τον κυριτση το ξερεις?Ε ιδιος είναι.

Ευακι μου δεν χαμπαριαζεις εσυ. Μια ζωη όλα πανω σου τα παιρνεις.Και επιτελους ενας ανθρωπος να την στηριζει.Να μην τα περναει όλα μονα της.Υπαρχει καποιος άλλος εκει μεσα που να εχει παραδεχτει τα λαθη του και να τα εχει παρει όλα πανω του?Χτυπατε κι άλλο την ευα αντεχει.Εμεις δεν αντεχουμε να την βαρατε.

Λουκας-νορα:δεν εχει κατι να σχολιασω.Απλα ωραια σκηνη.

Ο αγγλος ασθενης-αμαλια:Μαθηματα υποκριτικης και ταλεντου.Ρεσιταλ.Μονο αυτό εχω να δηλωσω.

Ελα παλι τα ιδια συννενοηση μπουζουκι.Εμπνευση δεν εχετε εσεις οι από πανω?Λουκα μου συννενοουνται μια χαρα εν αντιθεσει με σας.

Μελιτα κανεις δεν γεννιεται με προβλημα στην καρδια καποια στιγμη το παθαινουν.Αντε παλι η εριεττα φταιει για όλα.Καλε το βρηκα:Η εριεττα μας εφερε την τροικα.Εξαιτιας της φτασαμε στην χρεωκοπια.Μελιτακι για τον μπαμπα σου θες να πληρωσει η για τον γκομενο?Ελα πες την αληθεια.Μεταξυ μας ειμαστε δεν μας ακουει κανεις.

Στελλιτσα τον μπαμπα θελουμε μεσα στα ποδια μας εσενα σε θελουμε και εκτος συνορων αν γινεται.Να ρωτησω κατι?Γιατι συνεχιζουμε και της τα λεμε όλα?Απο ολη τη σκηνη αυτή?Αγαπω αστυνομο παναγιωτη.Η αδυναμια μου είναι παει και τελειωσε.Αχ!

Πωπω μηπως να αλλαξουμε τιτλο στη σειρα και να το κανουμε «Τα μυστικα των αδικημενων υστερικων?» Πολλη υστερια ρε παιδια.Μια η νταιζη μια η μελιτα.Μπουκωσα.

Τζαμπα μιλας λουκα.Κατα μανα κυρη είναι η αμαλια.Παιδια κριση εχουμε δεν υπαρχουν περιθωρια πληρωμων.

Πωπω η λουκά μπροστα στη μελιτα η πιο λογικη γυναικα του κοσμου.Σωστε με από τον παραλογισμο.

Ετσι ετσι και η σταυρωση συνεχιζεται.Πες τα ρε λευτερη.Νικολα να το ανοιξω το στομα μου?Μπα όχι.

Μαριλιακι κρατα το με τι θα μεγαλωσει το παιδι?Με αερα κοπανιστο?

Συγνωμη η μελιτα βαριοταν να παει να ανοιξει την πορτα?Γιατι ελειπε κανενα βαθουλωμα από τον καναπε και ηθελε να το συμπληρωσει?Ειπα ότι λατρευω ζαφειρη?Ναι το ειπα.Μελιτακι εχεις κι άλλο πατο.Απατη εισαι τελικα κοριτσι μου.

Ειμαι απαιτητικη η υπερβολικη που παρακαλουσα να τελειωσει το επεισοδιο?

Και εις αλλα με υγεια και τα χειροτερα ερχονται.

Φιλια στις λατρεμενες και τα οσκαρ προκαταβολικα από τωρα στις γνωστες. oscar






sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από fay66 Δευ Οκτ 03, 2011 7:11 pm

Παιδιά καλή αρχή!!!!!!!!Πολύ μου έλειψε αυτή η επικοινωνία !!Λοιπόν έχουμε και λέμε:
Μελίτα: αν και δεν μου αρέσει ως ρόλο , ξεκινάω από αυτή . Τελικά είναι τόσο τυφλωμένη που παίρνει αμπάριζα όποιον είναι μπροστά της. Εν μέρει τη δικαιολογώ που μπορεί αρχικά να πήγε το μυαλό της εκεί. Βρε κυρά μου μετά σου λέει ο Στέφανος τι έγινε , βλέπεις ότι και η Αμαλία είναι επιφυλακτική.Αλλά πώς αλλιώς να προχωρήσει το έργο;
Αμαλία: αγαπάει η γυναίκα .Μπράβο στην ερμηνεία της. Πρώτη σε όλα.
Εύα -Αγγέλα: λογικές αντιδράσεις και των δύο.
Νικόλας-Λουκάς-Νόρα-Δάφνη : η γνωστή λοιπόν ανακατωσούρα στη συνεννόηση. Κοινώς συνεννόηση μπουζούκι.
Χρήστος-Νταίζη-Αντιγόνη: Κοίτα που η Αντιγόνη θα μας είναι και φιλέσπλαχνη μάνα.
Γενικά ήταν μια καλή αρχή , μόνο και μόνο επειδή άρχισε ξανά. Είναι πρώτο επεισόδιο , ας είμαι επιεικής. Από αύριο από εμένα οι αρνητικοί σχολιασμοί.Πάντως μια γλυκόπικρη άφησε.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από efikiou Δευ Οκτ 03, 2011 7:11 pm

καλο...αν κ περιμενα πιο πολλα για πρωτο επεισοδιο,τοσο καιρο περιμεναμε!μελιτα- ainta δε καταλαβαινει με τιποτα!ε,οχι να λυπηθουμε κ το νταιζουλινι! nteni

efikiou


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Δευ Οκτ 03, 2011 7:13 pm

Εμέναα δεν με εντυπωσίασε πολύ !! :/ Μου φάνηκε συνηθισμένο ! Έχω να σχολιάσω τα εξής :
Δεν μπορώ άλλο αυτή την παράνοια της Μελίτας! Ας την μαζέψει κάποιος !
Λυπήθηκαα λίγο την Νταίζη Rolling Eyes
Δεν έδειξε καθόλου την Ρεγγίναα μας Rolling Eyes
Νικόλας-Λουκάς είχαν μια συννενόηση xoxo Ήταν η μόνη σκηνή που γέλασα λίγο!
Ούτε μια σκηνή με την παρέααα!!
Σήμερα 2 έκλεψαν την παράσταση : Αμαλία στην σκηνή εκεί στο νοσοκομείο που μιλούσε στου Ρούσσου και Αγγέλα όταν της φώναζε της Εύας : respect :
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από taradoula Δευ Οκτ 03, 2011 7:17 pm

Καλησπέρα και πάλι στο υπέροχο παρεάκι...

Αν και περίμενα περισσότερα για πρεμιέρα, ψήφισα το επεισόδιο "καλό", γιατί είχε πλοκή και δυνατές ερμηνείες.

Η Αμαλία θεά στην ερμηνεία της oscar

Επίσης, μου άρεσαν και οι σκηνές Λουκά-Νόρας και ειδικότερα η σκηνή Νικόλα-Δάφνης-Νόρας-Λουκά, συνεννόηση κλαρίνο.

Επιπροσθέτως, είναι από τις λίγες φορές που μου άρεσε και η ερμηνεία της Μελίτας, θεωρώ ότι είναι από τις καλύτερες στιγμές της.

Υ.Γ. Περιμένω να δω πολλά περισσότερα στη συνέχεια, ελπίζω και ευχάριστα... ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από marakii Δευ Οκτ 03, 2011 7:17 pm

Kαλή Εδεμοσεζόν Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 917917!Ομολογώ πως μου είχαν λείψει αρκετά και τα επεισόδια και οι σχολιασμοί!....

Πάρα Πολύ Καλό το σημερινό με λίγο απ'όλους και γρήγορη εναλλαγή σκηνών!....

Εξαιρετική Βάνα ΠεφάνηΕπεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 195890 γιατί αυτή είναι η Αμαλία που ότι και να γίνει δεν παύει να λατρεύει τον άντρα της...(αυτό το ότι δεν της πάει το μαύρο ,έλιωσα στα γέλιαΕπεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 397896) και γιατί οι Τιτανομέγιστοι ΔΕΝ γίνεται να χωρίσουνΕπεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 226538 !

Νόρα-Λουκάς-Δάφνη-Νικόλας:Πόσο ΑΓΑΠΩ?! Λατρεμένη συννενόηση μπουζούκι ανάμεσα σε Λουκά-Νικόλα που τόσο μου είχε λείψειΕπεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 191984 ,λατρεμένες Νόρα-Δάφνη να βάζουν σε ''τάξη'' τους άντρες τους και να συννενούνταο όπως καλά ξέρουνΕπεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 116799 !-Αγαπώ το βλέμα της Δρακουλάκη!-

Εύα-Αγγέλα:Ά ρε Εύα τα έκανες όλιγον εώς πολύ χάλια...Η Αγγέλα καλά έκανε και της τα έχωσε αλλά αυτό το τελευταίο να μην πάει στο σπίτι χωρίς τη μικρή πολύ βαρύ!...Από τη μία έχει δίκιο αλλά από την άλληRolling Eyes

Περιπλανόμενη Μαρίλια:τώρα που ξαναείδα τη σκηνή που αποκαλύφθηκε η εγκυμοσύνη ,υπερβολικά κρύο το ξεφούρνισμα!...Ωραία η σκηνούλα που καθόταν στο παγκάκι

Νταίζη-Χρήστος/Νταίζη-Αντιγόνη:κάποια στιγμή ήταν σα να λέει το ποίημα της...Εξαιρετικό το βλέμμα της Μαριάννας και του Περικλή...Μωρέ λίγο τη λυπήθηκα και εγώ...Η σκηνή με τη μητέρα της πραγματικά υπέροχη ,γιατί η Λαζαρίδαινα μπορεί να έχει φερθεί απαίσια στη Νταίζη αλλά τώρα που την είδε χάλια έτρεξε δίπλα στο παιδί της!

Νόρα-Λουκάς:γλυκούλια να συζητούν για το μωράκι τους(φιλάκι για καληνύχτααα <3<3<3)!Πολύ μου άρεσε η αντίδραση της Νόρας όταν έμαθε για τον Πέτρο...και η χαζομπαμπακίαση του Λουκά για να προστατέψει τις γυναίκες τουΕπεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 226538!-και αυτό το μπαμπίνο τι γλυκούλι-....

Νόρα-Στέλλα-Παναγιώτης:Εφυγε ο Ευκλείδης?Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 593737 Στεναχωρήθηκε το Νοράκι!...ο Παναγιώτης επέστρεψε στο τμήμα του!...Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 141519

Εύα-Λευτέρης:Τα έκανε όντως χάλια η Εύα και πρέπει να επανορθώσει!..Γλύκας Λευτέρης που τη λατρεύει και της στέκεται...αγαπώ την αγκαλίτσα τους!...

η Μελίτα να φτύσει επιτέλους την καραμέλα της και να θυμηθεί την κόρη της!...ίμαρτον πια...

Έρη-Στέφανος-Λουκάς:Πολύ ωραία σκηνούλα και ο Λουκάς που ανυσηχούσε και τα παιδιά που του έλεγαν τι έγινε!...

Εύα-Λευτέρης-Δάφνη-Νικόλας:Τα πήρε ο Νικόλας και ένα δίκιο το έχει...Αυτή είναι η Δάφνη που συμπαραστέκεται και θέλει τους φίλους της χαρούμενους!<3

Υπέροχη η σκηνή Αμαλίας-Λουκά

Αυτά από 'μένε ,το επεισόδιο το ψήφισα Πολύ Καλό Wink

Kαλή μας εβδομάδα!
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από Dimitraaa Δευ Οκτ 03, 2011 7:18 pm

Επανήλθα για σχολιασμό.. Λοιπόν.. Η Μαριάννα Πολυχρονίδη ("Νταίζη") ΕΚΦΡΑΣΤΙΚΟΤΑΤΗ!!! Oscar ερμηνείας με συγκίνησε σε όλες τις σκηνές είτε με το Χρήστο είτε με την Αντιγόνη..
Παρ'όλο που είμαι fan του ζεύγους Μελίτα-Στέφανος, η 1η πραγματικά έχει γίνει κουραστική με την εμμονή της με την Έρη αλλά και την αλλαγή των δεδομένων στον αστυνόμο μετά...
Λουκανορικές σκηνές απλά ΑΠΑΙΧΤΕΣ! Μακάρι το 45λεπτο επεισόδιο να αποτελούταν καθαρά και ΜΟΝΟ από αυτούς... Τόσο γλυκάαααα.. αχχχχ ♥️ Βέβαια περιμένω περισσότερες και καλύτερες σκηνές με αυτούς τους 2, εννοώντας ότι θέλω να ασχοληθούν με τη ζωή τουςWink Ας ελπίσουμε να γίνει και αυτό όταν και αν περάσουν οι άλλες μπόρες..
Πολύ καλή και η ερμηνεία της κ. Πεφάνη ("Αμαλία") αλλά και του Παναγιώτη μας ("Λουκάς) όταν έπρεπε μου πέρασε τα κατάλληλα συναισθήματα αγωνίας και φόβου... Η ερμηνεία της Αντιγόνης Δρακουλάκη είναι πάντα μοναδική γι'αυτό και δε την σχολίασα.. Όταν η σκηνή θέλει humor, σε κάνει να ξεραίνεσαι στα γέλια, όταν θέλει κλάμα ή δράμα απλά σε καθηλώνει...
Υ.Γ Α και επίσης με την Εύα έχω πάψει να ασχολούμαι από τότε που έφυγε ο Μάνος και πιστεύω ότι όντως δε φέρθηκε σωστά αλλά δεν έπρεπε να αντιδράσουν έτσι οι υπόλοιποι με τόση επίθεση... Μπράβο στη Δάφνη για την ψυχραιμία!!! Καλό σχολιασμό παιδιά! Καλή μας αρχή... μου λείψατε Cool
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από AmaliaPetros_fan1 Δευ Οκτ 03, 2011 7:19 pm

Αχ τι ωραία που σχολιαζουμε ξανα! : juhu :
Λοιπον αρχίζω...
Απο την πρώτη στιγμή που είδα τον Πέτρο στο φορείο αρχισαν τα ματια μου να βουρκόνουν! Aww Δεν αντεχω να βλέπω τον Πέτρο μου έτσι! Snif
Η Ευα και η αιώνια επιπολαιότητα της!Χιλια δίκαια έχει η Μαρίλια! yeap
Η Νόρα και ο Λουκας απλά υπέροχοι χαζογονείς!Μ'αρεσει πολύ που μιλάνε για την κόρη τους! inlove
Μεσα σε όλα και η παρανια της Μελίτας!Ό,τι του φανει του λολο Στεφανη! myalo
sisi Η συνεννόηση μπουζουκι του Λουκα και του Νικόλα φοβερη!
Και για το τέλος αφησα την ωραίοτερη σκηνη του σημερινου επισοδείου η Αμαλία μου! Klap Πολύ κλαμα σε αυτη την σκηνη!Τον λατρευει τον Πέτρο και το δίχνει! Snif Και δεν της πάει και το μαυρό! sisi Μακάρι τα πραγματα να πανε καλά και στο τελος να είναι μαζί γιατί το αξίζει η Αμελί μου να είναι ευτυχισμένη! Efxi
: respect : Βάνα Πεφάνη(ΘΕΑ) oscar
Τέλειο απο μενα ετσι για να κανουμε καλό ποδαρικό στη νεα σεζόν! Flkia
AmaliaPetros_fan1
AmaliaPetros_fan1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Λονδινο...διαμερiσμα οικ.Ρουσσου!!!
Ασχολίες : Τραγούδι,λογοτεχνία,cinema και φυσικά Τα Μυστικά της Εδέμ!!!

http://<a href="https://s1088.photobucket.com/albums/i330

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από evanna Δευ Οκτ 03, 2011 7:23 pm

Nα που ξαναγυρισαμε στα παλια λημερια.......Ας κανω λοιπον και τον πρωτο σχολιασμο της σεζον,αν και δεν εχω να πω παρα πολλα!

Ας ξεκινησω με το ''λατρεμενο'' κεφαλαιο Μελιτα....
Περυσι ειχαμε ως μονιμη επωδο το ''Η Εριεττα φταιει για ολα'',φετος ειπαμε να το γυρισουμε στο ''Αυτη το εκανε'' που πρεπει να ακουστηκε ισα με 10 φορες στο επεισοδιο. wall Απο το πρωτο επεισοδιο ξεκινησε τα ιδια,τα ιδια και τα ιδια.....καμια πρωτοτυπια.Το κακο ειναι οτι θα συνεχισει και ετσι και δεν ξερω για ποσο ακομα θα την αντεχω! cake
Εκανε και την κατινια της για σημερα αλλαζοντας την καταθεση και γενικα ακολουθει τον ιδιο κακο δρομο που ακολουθουσε παντοτε! Fskl

Στο μετωπο ''Μαριλια'' τωρα.....
Για αλλη μια φορα η Ευα στημενη στον τοιχο.....αλλη πρωτοτυπια της σειρας αυτη!Ο τροπος της Αγγελας απεναντι στην Ευα ηταν το λιγοτερο απαραδεκτος! Fskl Το σχεδιο της Ευας μπορει να ηταν εντελως λανθασμενο αλλα τουλαχιστον αυτη προσπαθησε να κανει κατι για το παιδι της......η Αγγελα τι εκανε εκτος απο το να κλαιει τη μοιρα της για πολλοστη φορα???

Η Νταιζη παλι αρχισε τα γνωστα για το ποσο αδικημενη ειναι και για την απονη ζωη που την πεταξε στου δρομου την ακρη! Sleep Τουλαχιστον ομως οι σκηνες της με την Αντιγονη και το Χρηστο ηταν καλες κυριως λογω χημειας! Thumbs up

Ενα ακομα πραγμα το οποιο δεν αλλαξε απο περυσι ηταν η ασυννενοησια Λουκα-Νικολα οι οποιοι μαζι μιλανε και χωρια καταλαβαινουν! Razz

Ωραια η σκηνη με την Αμαλια στην εντατικη!Η Πεφανη παντα εξαιρετικη! : respect :

Ημουν μεταξυ του μετριου και του καλου.Τελικα ειπα να ειμαι επιεικης και να ψηφισω το δευτερο ενεκα του οτι ηταν η πρεμιερα! Matakia
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από evaki16 Δευ Οκτ 03, 2011 7:24 pm

4ος ΚΥΚΛΟΣ/ΠΡΕΜΙΕΡΑ/(ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ)

->Περίμενα και εγώ και έλεγα... θα το πει? δεν θα το πει? Μα καλά τόση ώρα γιατί δεν το χει πει ακόμα? Αλλά τελικά το είπε... "Η Εριέττα φταίει για όλα..." by Melita...
-> Η Αγγέλα πολύ μου την έσπασε... Οκ είναι πληγωμένη... αλλά δεν χρειάζεται να τα ρίχνει και όλα στην Εύα.. εντάξει ήταν λάθος της αυτό το σχέδιο αλλά αφού είναι ξεροκέφαλη και το ΄κανε έπρεπε να της συμπαρασταθεί... και όχι να της φερθεί έτσι... τέλος πάντων
-> Η Αμαλία στη σκηνή της με τον Πέτρο ήταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!! Το χιούμορ που είχε έδειχνε πόσο χάλια είναι...
-> Η Νταίζη προδωμένη απ'τους πάντες... να πω ότι την λυπάμαι... θα πω ψέματα...Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 751732
-> Η σκηνή Εύας-Δάφνης-Νικόλα-Λευτέρη ήταν πολύ ωραία!!! Λάτρεψα Εύα-Δάφνη... η οποία Δάφνη ήταν και η μόνη που της στάθηκε... όλοι οι άλλοι την "χτυπούσαν" αλύπητα... (βλ. Νικόλα-Αγγέλα..)
-> Νόρα-Δάφνη vs Νικόλα-Λουκά - > 10-0!!! Τους έφαγαν οι γυναίκες!!!!Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 589382 Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 589382 Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 589382 Πολύ γέλιο ο "διάλογος" - ο Θεός να τον κάνει διάλογο - ανάμεσα σε Λουκά-Νικόλα Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 191984 Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 191984
-> Στέφανος-Έρη - > Πόσο ωραία δένουν μαζί!!!Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 226538
-> Πολύ τρυφερή επίσης η σκηνή ανάμεσα στο λατρεμένο ζεύγος Λουκάς-Νόρα Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 226538

Υ.γ Στο σημερινό επεισόδιο τις περισσότερες σκηνές τις είχε η Ξυλά(Εύα)Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 189890 Αααααχχ απ΄τον 1ο κύκλο ειχα να την δω να συμμετάσχει τόσο πολύ!!! Ελπιζω να μην ήταν έτσι επειδή ήταν πρεμιέρα....


Οι ηθοποιοί που ξεχώρισαν σήμερα (για μένα) ήταν: Η Ξυλά με τις φοβερές ερμηνίες.... η κα Πεφάνη.... και ο Σταύρου!!!

Όσο για το τι θα ψηφίσω ιδέα δεν έχω...
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από gxnel Δευ Οκτ 03, 2011 7:26 pm

Πρεμιερα λοιπον....αντε καλη μας αρχη... Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 943463

θα ξεκινησω με το δραμα....σπαραξε η καρδια μου(λεμε τωρα).....αχ ρε Νταιζαρα τι επαθες?να σου ξηγηθει ετσι το σκυλακι σου??αισχος και ντροπη του.....προδωσε τα αισθηματα σου...προδωσε την αγαπη σας...ΤΕΛΟΣ...ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΛΟΣ....Χρηστος δεν υπαρχει πια τον πατησε το τρενο...πολυ δραμα το κοριτσι και πως να το αντεξουμε και μεις....αλλα Νταιζαρα για να δεις τι ψυχη ειμαι σου αφιερωνω το ασμα...να το πεις στο Χρηστακη... https://www.youtube.com/watch?v=vPH1oBWn8YU ....παμε ολοι μαζι... Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 191984


πως γινεται αυτη η Μελιτα...σε καθε σκηνη που εμφανιζεται να μου ανεβαζει το αιμα στο κεφαλι....ακουσαμε και την αγαπημενη ατακα "τι θα κανουμε?" και συνεχισε..."μου πειραξατε τον μπαμπα μου και θα σας κανω ντα","αυτη φταιει","η κακια η Ερι"..και το αλησμονητο..."πως το επαθε αυτο ο μπαμπας?"..εφαγε βαρια το βραδυ και του εκατσε το φαι.... Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 103275.....και μετα στο σπιτι....αφου τσιριξε και επανελαβε τις ατακες της...οταν ηρθε ο αστυνομος -που η "κυρια" βαριοταν να σηκωθει απο τη γουβα του καναπε" ειπε και τα καλα...οτι ειπα ψεματα εγω κατινα να χτυπαω κουδουνια δεν ειμαι....ψεματα ψεματα!!!!πωωωωω δεν αρχισαμε καλα με δαυτην!!!!!


κατα τα αλλα...."ΧΑΣΑΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΛΙΑ"...να ψαχνει η Ευα με τον Λευτερη τη Μαριλου....ψιλο συμφωνω με καποια απο αυτα που ακουσε η Ευα απο την Αγγελα...δηλαδη οτι ακομα και αν εβλεπε το βιντεο η Ευα θα τα ακουγε απο τη Μαριλια και το πολυ να χωριζε τον Θανο....αρα ζημιωμενη η Ευα παλι θα ταν...αλλα πολυ απολυτο μου ακουστηκε το "μην ξαναγυρισεις χωρις τη Μαριλια"....αλλα το δικαιολογω γιατι ηταν πανω στα νευρα.....τεσπα η ιστορια εχει μελλον...

πολυ ωραια η πρωτη σκηνη με Νορα-Λουκα...πριν μαθουν δηλαδη το χαμο....

η Στελλα δεν μου ελειψε η αληθεια ειναι....λυσσαξε να ξεφορτωθει και τον Ευκλειδη...
Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 274331

Πεφανη απλα Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 195890 εκει που μπηκε και ειδε τον Ρουσσο....πεταξε και την ατακα "δεν μου πανε και τα μαυρα" Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 191984


η ατακα "κατι εγινε...κατι πολυ σοβαρο" απο Αντιγοναρα...με εκανε να πεθανω στα γελια....τρελη διαπιστωση....

αυτα απο μενα....

Υ.Γ1....ετοιμαστειτε για γερο μαναφουκι αυριο....η Ερι παει επισκεψη στην "γουβωνω καναπεδες δεν βαραω κουδουνια"...ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙΤΕ ΗΡΕΜΗΣΤΙΚΑ!!!!
Υ.Γ2....κοιτα που ο Ηλιας μια χαρα λογικος θα βγει....
Υ.Γ3....το φαν κλαμπ του Ρουσσου...επιστρεφει...
Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 103275


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gxnel στις Δευ Οκτ 03, 2011 7:30 pm, 1 φορά
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Δευ Οκτ 03, 2011 7:28 pm

Εγώ να πω ότι ΛΑΤΡΕΨΑ "Νταίζη" (Μαριάννα) : respect :
Αμαλία Θεά αλλά άρχίζει να κολλάει την τρέλλα της κόρης της!!! Η σκηνή στο δωμάτιο ΥΠΕΡΟΧΗ!!! Love! lmao
Νόρα-΄Λουκάς πολύ γλυκιά σκηνή Love! Αλλά δεν βρίσκυν ησυχία!!! wall
Η Μελίτα ασχολίαστει!
Συμφώνησα με τον Στέφαν ότι αυτοί θα μπλέξουν! Κι ώς συνήθως ...η Έρη φταίει για όλα!! soutien
Α, ρε Ευάκι....Τι έχει να γίνειιιι Rolling Eyes
Λουκάς-Νικόλας& Νόρα-Δάφνη Συνεννοήση μπουζούκι!!! gelio gelio
Μου άρεσε η Σκηνή με Αντιγόνη-Νταίζη! Efxi

Και ναι ομολογώ πως πραγμτικά ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!! valen

Δρν ξέρω τι θα ψηφίσω....
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από aggeliki Δευ Οκτ 03, 2011 7:36 pm

Καλη αρχή για φέτος!
Το επεισόδιο μια απ τα ίδια.
Η Μελίτα ρωτάει τι θα κάνουμε και ξεκατινιάζεται.
Ο Λουκάς με το Νικόλα προσπαθουν να συνενοηθούν μάταια.
Ο Στέφανος ρωτάει την Αντιγόνη κι απάντηση δεν παίρνει.
Η κατατρεγμένη αναρωτιέται γιατί δεν την έπνιξαν στην κούνια και έχω κι εγώ την ίδια απορία.
Η Αγγέλα διώχνει την Εύα για να κρατήσει τη Μαρίλια όπως τότε που μόλις είχε βγει απ το νοσοκομείο και την έδιωξε για να μην κακοκαρδίσει τη μονάκριβή της Μαρίλια.
Τα Λουκανοράκια είπαν μια κουβέντα και αμέσως μετά έκαναν ανασκόπηση των γεγονότων όπως κι όλη την περασμένη χρονιά.
Η παρέα που έκανε όνειρα και φώναζε τις ευχές της στον άνεμο άφαντη.
Και πονεμένη Νταίζη και κατινο Μελίτα σε πρώτο πλάνο.
Τι να το ψηφίσω δεν ξέρω.
Μάλλον μέτριο.
Πρώτο επεισόδιο δίνω πίστωση χρόνου.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από giwta007 Δευ Οκτ 03, 2011 7:37 pm

Νταίζη: Γιατί μάνα δεν με σκότωσες στην γέννα?
Οι απορίες μας είναι κοινές "καλή" μου!!! Γιατί Αντιγονη δεν το κανες?Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 163940
Και ο άλλος την παρακαλούσε κιόλας.... ασ'την να φύγει να ησυχάσουμε....


Α τελικά στην Εύα τα έριξαν όλα? Εμ σε ποιόν να τα έριχναν... δωστε κιάλλο... αντέχει...

Για τη Μελίτα δεν ξέρω τι να πω.... η παρανοιά της ξεπρερνάει κάθε λογική... Μονάχα λυπηθειτε μας... δεν αντέχουμε να την βλέπουμε!!

Η Στέλλα γιατί δεν πάει προς Μονεμβασιά πλευρά???

Ο Νικόλας και ο Λουκάς απίθανοι...


Ένα Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 11556 στην Ξυλά και στην Πολυχρονίδη!!! Θεϊκές ερμηνίες.... Τις λατρεύω...
Και έναΕπεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 630559 στον Κασσανδρινό....
giwta007
giwta007
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Πατρα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από alex1 Δευ Οκτ 03, 2011 7:42 pm

Ψήφισα καλό!!!!!!

Εριέττα-Στέφανος:Άν δεν είχαν πάει στο γραφείο του Ρούσσου,η Αμαλία θα είχε σίγουρα μαυροφορεθεί!!!!!!!!!!Του έσωσαν την ζωή,στην κυριολεξία.
Ο Στέφανος τις ενημέρωσε,και κατά την Μελ,για να ρίξει στάχτυ στα μάτια.Πραγματικά αν ήθελαν να τον σβήσουν απο τον χάρτη,θα τον έβρισκε το πρωί η καθαρίστρια,τόσο απλά!!!!!!!
Αλλά η Μελ έχει εμμονή με την Εριέττα!!!!!!!!αυτό δεν λέγεται παρορμιτισμός,γιατί απλά η Αμαλία περιμένει να δει πως θα εξελιχθεί η υγεία του Ρούσσου,και μετά θα πράξει!!!!!!!!Ωραία αρχίσαμε!

Αντιγόνη:Το βλέμμα της τα έλεγε όλα,κατάλαβε πολύ καλά ποιος ήταν ο <άγνωστος Χ>που της περιέγραψε ο Στεφ!!!!!!

Νταίζη:Εγώ δεν την λυπάμαι καθόλου,καλά να πάρει.Όποιο μάθημα και αν μπορεί να πάρει η συγκεκριμένη μόνο απο το Χρήστο μπορεί.
Της έκλεψε τι;;;;;;;;;;;;;;τα διαμάντια που δεν της ανήκουν!!!!!!!!ας πρόσεχε.

Εύα-Αγγέλα:Η Αγγέλα είχε απόλυτο δίκαιο,για όσα της είπε.Φυσικά και μπορώ να την κατανοήσω την Εύα,δεν ήθελε να βλάψει την κόρη της,εννοείται αυτό,η Εύα δεν είναι Αντιγόνη,αλλά φυσικό είναι να αντιδράσει η Μαρίλια κατα αυτό τον τρόπο.
Λάθος τρόπος,και ήταν απόλυτα φυσιολογική η ανυσηχία της Αγγέλας.

Στεφ-Μελ:Για όλα φταίει η Εριέττα!!!!!!και φυσικά πιστεύει οτι ο Στεφ για την Εριέττα,είναι πλαστελίνη και τον πλάθει όπως θέλει.
Αυτό που πιστεύει η Μελ,είναι ακόμη πιο επικίνδυνο!!!!!!!!!!δεν ακούει τπτ.Σαν να μιλάει σε τοίχο!!!!!!!!
Πίστευα οτι στον αστυνόμο θα έλεγε,οτι δεν της άνοιγαν,όπως και έγινε.Αλλά εκείνη το εμπλούτισε,είπε οτι δεν πήγε καν απο το σπίτι της Εριέττας!!!!!!Άρχισε η κατρακύλα!!!!!!!πιο κατρακύλα δεν γίνεται!

Καλό το επεισόδιο,πολύ γρήγορο,και εύχομαι τα επόμενα να ακολουθήσουν ακριβώς όπως το σημερινό!!!!!!!!!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Οκτ 03, 2011 7:46 pm


Έχω βαλαντώσει απ το κλάμα με το δράμα της πονεμένης
Μα να την προδώσει ο Χρήστος;
Της στέρησε ο αλήτης το πολυτιμότερο αγαθό μιας γυναίκας
Όχι αυτό που φαντάζεστε. Όοοοοοοοοοοχι
Αυτό το έχασε απ τον πατριό.
Τώρα της το απέσπασε με τη βία, του το πρόσφερε με αντάλλαγμα τρία διαμερίσματα και πεντακόσιες χιλιάδες ευρώ, δεν ξέρω. Θα σας γελάσω και δεν θα το ήθελα.
Η Νταίζη λέει τη βίαζε αλλά επίσης λέει οτι η παρέα είναι απατεώνες και ηλίθιοι και δεν την πιστεύω γιατί να την πιστέψω για τον πατριό;
Όχι το παιδί της Όοοοοοοοοοοχι
Αυτό το πούλησε στο Λουκά με αντίτιμο το πατρικό του
Για το πολυτιμότερο αγαθό μιας γυναίκας μιλάω. Τα διαμάντια. Της τα βούτηξε ο άθλιος και έπρεπε να τον καθαρίσει αλλά ας έχει χάρη που έχει καλή καρδιά.
Αυτή αν εξαιρέσεις δυό γάμους έναν που χάλασε στο τσακ κι έναν που τέλεσε με δόξα και τιμή του στάθηκε λαμπάδα αναμένη. Σ αγαπώ Χρήστο μου αλλά δεν μπορώ τη νύχτα, θα παντρευτώ το Λουκά να ξεφύγω. Σ αγαπώ Χρήστο μου αλλά χωρίς δεκάρα πως να παντρευτούμε Μανωλιό μου που έλεγε και το άσμα οπότε θα στεφανωθώ το Μπέλλο και μη σε νοιάζει θα τον καθαρίσω και πάλι με χρόνια και καιρούς πάλι δική σου θάμαι. Τόσες θυσίες κι αυτός ο αλήτης την έκλεψε
Σκεπτόταν το κορίτσι οτι μιας κι είναι γυναίκα φίνα και ντερμπεντέρισα θα τέλειωνε τις δουλειές της και θα παντρευόταν το Χρήστο. Θα έκανε ένα format στο σκληρό και θα το έπιανε απ την αρχή. Τι κρίμα δεν της έκατσε.
Διαλυμένο ήταν το κορίτσι τι να λέμε έχασε το διαμαντικό κι αυτό τα λέει όλα. Άρχισε να καταριέται την κακή του μοίρα και το μαύρο ριζικό του.
Ποιός το αγάπησε αυτό το πονεμένο πλάσμα; Μήπως ο Λουκάς; Μήπως ο Οδυσσέας; Εντάξει μη στεκόμαστε σε λεπτομέρειες.
Είναι να μη βαλαντώνεις στο κλάμα;

Αμ η Αντιγόνη;
Είδε το σπλάχνο της σε χάλια μαύρα και ανησύχησε η γυναίκα. Μπορεί να έχουν κοντρίτσες αλλά τι πειράζει; Άλλωστε είναι γνωστό οτι μαμάδες και κόρες πολλές φορές τσακώνονται αλλά είναι στη φύση της σχέσης κατά βάθος αγαπιούνται. Μη κοιτάτε που η μια την πέταξε κι η άλλη ανταπέδωσε με λίγο δηλητήριο. Σιγά το πράγμα αν υπάρχει αγάπη όλα ξεπερνιούνται.

Μίλησα για μαμάδες και κόρες και θυμήθηκα το τρίο Αγγέλα Εύα Μαρίλια
Εκεί να δείτε κλάμα. Η δόλια η Αγγέλα μεγάλωσε την Εύα στα πούπουλα να φανταστείτε όταν την έδερνε ο Κυριάκος την ακουμπούσε στον καναπέ μην την πάρει καμιά ξώφαλτση αλλά να βλέπει και να μαθαίνει. Όταν ζόρισαν τα πράγματα την παράτησε στο Παρίσι για λόγους παιδαγωγικούς μη φανταστείτε κάτι άλλο. Να μάθει βρε αδελφέ να στέκεται στα δύσκολα και να τα βγάζει πέρα μόνη της.
Μετά μεγάλωσε την Μαρίλια με κόπους και θυσίες και την κράτησε μακριά απ την Εύα για να μη γίνει σαν τα μούτρα της κι αυτό το άθλιο πλάσμα αντί να το αναγνωρίσει πήγε κι έκανε τα ίδια λάθη με την Εύα. Είναι να μη τη βρίζει; Καλά έκανε και άρχισε να της κουνάει το δάχτυλο της φταίχτρας της άθλιας της βρώμας. Κανονικά έπρεπε να της πάρει τον Άγγελο να τον μεγαλώσει εκείνη και να τις διώξει και τις δύο. Πάλι μεγαλόψυχη η Αγγέλα μας έδιωξε μόνο την Εύα . Σιγά μη γίνουν ένα παιδιά και αποπαίδια. Πάντως που ξέρεις μια του κλέφτη δυό του κλέφτη μπορεί ο Άγγελος να γίνει καλό αγόρι και να τη γηροκομίσει. Κι αν δεν γίνει τη συνταγή την ξέρει βρε αδελφέ. Θα βρίσει την Εύα. Μην ακούω κακιούλες οτι αυτή ανέθρεψε τη Μαρίλια τον εαυτό της έπρεπε να κατηγορεί. Μην είστε άσπλαχνες δεν κάνει.
Κανονικά την Αγγέλα πρέπει να τη βοηθήσει κι η παρέα. Ειδικά ο Νικόλας πρέπει να αναλάβει το μαστίγωμα. Αυτό το παλικάρι κι αν της έχει σταθεί. Θυμάμαι τότε που τη βίαζε ο Μάνος κοιτούσε έτοιμος αν φωνάξει η Εύα να τρέξει αλλά είδε πως δεν φώναξε είχε και τον δικό του καημό που έχασε τη γκόμενα κι είπε άστην δεν βαριέσαι. Σιγά τα αυγά.
Είδα στα προσεχώς να λένε οτι η Μαρίλια κάνει τα ίδια λάθη με την Εύα. Έκατσε η Μαρίλια και τη βιάσανε κι έμεινε έγκυος ή μήπως ήταν ο Μάνος στα 17 του παντρεμένος και μου έχει διαφύγει;

Σαν να μην έφτανε το κλάμα είχα και την αγανάκτηση.

Εκείνο το κακόμοιρο το Μελιτάκι με όλες του τις ταλαιπωρίες μέχρι άλλοθι έδωσε στους άνομους εραστές. Πέρασα απ το σπίτι αλλά δεν ήταν εκεί ή τουλάχιστον εμένα δεν μου άνοιξε κανείς αν όμως λένε εκείνοι οτι με είδαν πάσο. Όταν όμως είδε τον μπαμπά της ανάσκελα τι να σκεφτεί το κορίτσι; Σου λέει τον φάγανε μπαμπέσικα. Άλλωστε είναι γνωστό τοις πάσι οτι η κοπέλα έχει μια ιδιαίτερη σχέση με το μπαμπά της. Μην ακούσω κακοήθειες οτι τον έβριζε τον ξεφτύλιζε και τον έδιωχνε γιατί θα τα πάρω. Μην ακούσω κανέναν να ισχυριστεί οτι πήρε πίσω το άλλοθι για να εκδικηθεί την Εριέττα κι όχι για να υπερασπιστεί τον μπαμπάκα της γιατί δεν θα το αντέξω. Δεν την βλέπατε πως πήγαινε μπρος πίσω για να δείξει τον πανικό της; Αξιοθρήνητη τι να λέμε.... Εξ άλλου ένα τόσο δα μικρό ψεματάκι είπε το κορίτσι δεν είναι και για θάνατο. Που να προλάβουμε να τις μαστιγώνουμε όλες έχουμε την Εύα να βρίζουμε τώρα

Βέβαια άνθρωπος είναι κι η Μελίτα ένα μικρό φάουλ το έκανε πάνω στον πόνο της για τον πατερούλη
Δεν το πίστεψε εκείνο το καλό παιδί το Στέφανο. Γιατί βρε Μελιτάκι;
Το παλικάρι ότι λέει είναι εγγυημένα αληθές.
Τον έπιασες ποτέ να ψεύδεται;
Εντάξει σας παρουσιάστηκε με ψεύτικο όνομα
Εντάξει αρνιόταν οτι ήταν εκείνος που τρομοκρατούσε με μαύρα νυφικά και αγκάθινα στεφάνια
Εντάξει δεν είπε αλήθεια οτι ο Μάνος έστειλε το μύνημα
Εντάξει αρνιόταν στην αρχή οτι έχει σχέση με το Λαζαρίδη
Εντάξει έλεγε πως η μάνα του πέθανε
Εντάξει έλεγε άλλα σ εσένα άλλα στην Εύα κι άλλα στους διάφορους
Εντάξει εντάξει εντάξει.........
Κατά τα άλλα όμως ο λόγος του συμβόλαιο

Αξιόπιστη σειρά τα μυστικά. Κάποια πράγματα δεν αλλάζουν με την πάροδο του χρόνου. Ο Στέφανος έκανε τη γύρα του απ το σπίτι ρώτησε πες μου μάνα και πήρε την κλασική απάντηση δεν ξέρω παιδί μου

Μέσα σε όλα αυτά προλάβαμε να δούμε λίγο και τη γελοιοποίηση της παρέας. Άλλα λέει η θειά μου άλλα ακούν τα αφτιά μου. Την πρώτη φορά γέλασα τη δεύτερη είχε το γούστο του τώρα πια πλήτω θανάσιμα.

Με τούτα και με κείνα πέρασε το επεισοδιάκι που θα μπορούσε να έχει τίτλο πως να κάνετε το άσπρο μαύρο.

Υγ1. Ξεχωριστή μια σκηνή σ ολόκληρο επεισόδιο για να θυμίζει τα μυστικά του κάποτε. Αμαλία στο προσκέφαλο του Ρούσσου. Κάτι είναι κι αυτό

Υγ2. Περίμενα ένα καταιγιστικό επεισόδιο μιας κι ολόκληρο το καλοκαίρι μας έλεγαν οτι η πλοκή θα τρέχει αλλά δεν... μια απ τα ίδια

Υγ3. Άτιμο ΔΝΤ λεφτά ούτε για δείγμα. Πρώτο επεισόδιο χωρίς ένα Παρίσι μια Κωνσταντινούπολη έστω ένα γκεστ βρε αδελφέ. Τίποτα ούτε γίδα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Οκτ 03, 2011 7:56 pm

Καλά, εννοείται οτι δεν είδα, αλλα τους σχολιασμούς σας τους διαβάζω.
Απο ότι κατάλαβα η Αγγέλα έβρισε την Ευα (η σκηνή απο το τρείλερ ήταν) επειδή εξαφανίστηκε η Μαρίλια?

Οταν γινόταν τα σκηνικά με τον Θάνο, η Αγγέλα δεν ήταν που χαστούκιζε την Μαρίλια ή ξεχνάω?
Και μετά ζήταγε απο την Ευα, να την φέρει πίσω....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από sarita Δευ Οκτ 03, 2011 7:58 pm

σωστα τα ειπες καρμικ και πολυ σωστα καταλαβες.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Οκτ 03, 2011 7:59 pm

Καρ-Mik έγραψε:Καλά, εννοείται οτι δεν είδα, αλλα τους σχολιασμούς σας τους διαβάζω.
Απο ότι κατάλαβα η Αγγέλα έβρισε την Ευα (η σκηνή απο το τρείλερ ήταν) επειδή εξαφανίστηκε η Μαρίλια?

Οταν γινόταν τα σκηνικά με τον Θάνο, η Αγγέλα δεν ήταν που χαστούκιζε την Μαρίλια ή ξεχνάω?
Και μετά ζήταγε απο την Ευα, να την φέρει πίσω....


Σήμερα την έδιωξε απ το σπίτι και της είπε αν δεν φέρει τη Μαρίλια να μη γυρίσει
Κράτησε όμως ενέχυρο τον Άγγελο
Που ξέρεις μπορεί να πάρει μ αυτόν τρίτη ευκαιρία μια και στη δεύτερη τα σκά@@σε άσχετα αν αυτό ούτε καν το σκέφτηκε lmao
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Δευ Οκτ 03, 2011 7:59 pm

Καλή μας Εδεμοσεζόν λοιπόν Angel

Εγώ δε θα σχολιάσω πολλά.. Το μόνο που έχω να πω είναι πάρα πολλά μπράβο στις Μαριάννα Πολυχρονίδη και Μαίρη Χήναρη για τις ερμηνείες τους : respect : Ηταν και οι 2 φοβερές. Και δε το πιστεύω οτι το λέω αλλά λυπήθηκα τη Νταίζη Rolling Eyes Και λατρεύω Νόρα-Λουκά Love!

Αυτά τα πολλά Razz
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Δευ Οκτ 03, 2011 8:01 pm

ενα θα πω η μελιτα το εχει χασει εντελωςςςςς.... καποιος να τηης βαλλει ζουρλομανδυα.. Ειναι τελειως τρελη
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Οκτ 03, 2011 8:02 pm

Ψηφισα τελειο!!!!!!Απ τη χαρα μου το εκανα αυτο,επειδη αρχισαμε,αλλα η αληθεια ειναι οτι μου αρεσε πολυ.Με εξεπληξε ευχαριστα το πρωτο επεισοδιο.Και πρωτα απ ολα γιατι ηταν γρηγορο !
Ο Χρηστος λοιπον Νταιζη μας,το εκανε για το καλο σας,το εκανε και για τους δυο!Ασχετα αν εγω δεν συμφωνω,αυτος παντως χρησιμοποιησε το ιδιο επιχειρημα,που η ιδια η Νταιζη το πιπιλαγε σαν καραμελα,ειδικα περσι.Δηλ εκβιαζε και αρπαζε λεφτα,απ οποιον μπορουσε και απ οποιον δεν μπορουσε και η μονιμη επωδος της ηταν: Χριστο μου,για μας το κανω,κανω αποπειρες δολοφονιας,αρπαζω λεφτα και πραγματα που δεν μου ανηκουν και ολα αυτα που αποκτω ειναι για σενα μικρη πικρη μου αγαπη!!!!
Και ειχε την απαιτηση να την πιστευει και να την αγαπαει ο Χριστος!Τι εγινε τωρα Νταιζακη μας;;;;;;Το ιδιο εκανε και ο Χριστος ,γιατι δεν τον πιστευεις;;;;Αλλα ετσι ειναι τα δικα μας παντα καλως καμωμενα!Αν ομως κανουν τα ιδια οι αλλοι σε μας αυτο το λεμε προδοσια.Το λεει η Νταιζη δηλ!
Και μετα ειχαμε και την μανα-μητερα-μαμα Αντιγονη,που με το που εσκασε μυτη η Νταιζη με εμφανεστατο το δακρυ κορομηλο στο ματι,ηταν η μανουλα μεσα στην συμπονια και το ενδιαφερον! livani
Τι ειπε η Μελιτα στον Στεφανο;;;;;;;;;;;;;;;;;Το αναμενομενο φυσικα και το εμμονικο επισης:ΤΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑΤΕ;;;;;;;;;;;;
Ξανα ημαρτον livani Μα ποσο πολυ τον αγαπαει αυτη η κοπελα,εχω μεινει αναυδου!Με το που το ειδε τον κατηγορισε οτι ειπε-εκανε κατι ,αυτος και η Εριεττα και επαθε εμφραγμα ο Ρουσος.Εδω πρεπει να προσκυνησω τηνΜελ και την αδολη αγαπη της προς τον Στεφανο.Αλλωστε ο περσινος κυκλος ειναι αφιερωμενος εξαιρετικα σε αυτην και την αδολη ,λεμε τωρα,αδολη αγαπη της προς τον Στεφανο.
Μπορει να ηταν ειρωνικο το προσκυνημα μου στην Μελ,αλλα προς την Αγγελα ειναι τελειως αληθινο!Οτι ειπε στην Ευα εγω το προσυπογραφω.Το ελεγα και πριν λιγες μερες.Δεν ειναι δυνατον η Μαριλια να δει την μαμα της να φιλιεται με τον αγαπημενο της και να πει η μαμα μου το κανει για το καλο μου.Δεν γινεται αυτο.Και σε μενα να τυχαινε θα σκεφτομουν το χειροτερο .Επιπολαιη η πραξη της Ευας,αλλα σιγουρα χωρις κακη προθεση.Και επανελαβε ξανα η Ευα οτι οτι εχει κανει για την Μαριλια,ηταν λαθος και φυσικα δεν φορτωσε καμμια ευθυνη στην Αγγελα.Αυτο ειναι πολυ καλο.Δειχνει οτι αναγνωριζει τα λαθη της και δεν υπαρχει πιο σημαντικο απ αυτο.
Η Νορα ηταν να μην γεννησει,η μικρη μπορει να γιορταζει τα γενεθλια της και μαζι την νυχτα του Αγ Βαρθολομαιου,γιατι με το που γεννηθηκε ,εγινε το σιστριγκλο!
Το αστερι μου ο Λουκας ηταν ο μονος που αναρωτηθηκε ,τι εκανε ο αγνωστος στην κλινικη!!Εχει μυαλο το παληκαρι μου,μονο οταν μιλαει με τον Νικολα χανει τον προσανατολισμο του να το πω;;τη γη κατω απ τα ποδια του ναπω;;; lol!
Επισης η σειρα ξεκινησε με την Εριεττα να φοραει το αγαπημενο μου μιλιτερ φορεμα!Αυτο ειναι για πολλους ποντους!!
Παντως εναν ποντο θα τον δωσω στην Μελιτα,α ολα κι ολα,το σωστο να λεγεται!Δεν ειπε σημερα τι θα κανω μανουλα,αλλα τι θα κανουμε xoxo
Αντε και απο μενα καλη αρχη!!!!!!!!!!!!!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από loukasnora Δευ Οκτ 03, 2011 8:14 pm

Άντε καλή μας αρχή και καλή υπομονή να έχουμε!

Λίγα πράγματα για σήμερα!

Θέλω να κάνω μαύρους στο ξύλο την Αγγέλα και τον Νικόλα!Την Αγγέλα γιατί είναι πραγματικά μία άθλια μάνα ( και για Εύα και για Μαρίλια ) και τον Νικόλα γιατί δεν μου άρεσε καθόλου η συμπεριφορά του προς την Εύα! xastouki

Αντίθετα μου άρεσε η αντιμετώπιση της Δάφνης στο θέμα της Μαρίλιας!Ψύχραιμη και χωρίς να ρίχνει ευθύνες από δω κι από εκεί έτσι για να πει κάτι! Thumbs up

Εύα και Λευτέρης μου άρεσαν πολύ!Ειδικά η αγκαλιά ήταν πολύ γλυκειά! Love!

Η Μελίτα,οι τσιρίδες της και τα πλατς πλατς της που έκαναν ξανά δυναμική εμφάνιση σήμερα δεν μου έλειψαν καθόλου!Κι όσο σκέφτομαι τι έχουμε ακόμα να δούμε αυτούς τους τρεις μήνες με πιάνει απελπισία! : scream :

Η Αμαλία με τον Ρούσσο υπέροχη! Love!

Πολυχρονίδη πανέμορφη αλλά η Νταίζη κουραστική!

Λουκάς και Αμαλία πολύ ωραία σκηνή! Love!

Λουκάς-Νικόλας και συννενόηση μπουζούκι χιλιοπαιγμένο και βαρετό πλέον!Δεν γέλασα καθόλου!

Λουκάς-Νόρα αρκετά καλοί και γλυκούληδες,ειδικά στην πρώτη σκηνή τους!

Ψηφίζω μέτριο και πολύ του είναι!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 579 - Ημερομηνία 03-10-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Οκτ 03, 2011 8:25 pm

Δυό λόγια κι από μένα, και καλή αρχή του 4ου μίνι κύκλου.
Καλό το επεισόδιο, γρήγορο και με ρυθμό, χωρις να υπάρχει τίποτε το ανανεωτικό που να θυμίζει οτι μπήκαμε σε νέο κύκλο. Σαν να μην πέρασε μιά μέρα, που ειπώθηκε και πιό πάνω.....
Ο Στέφανος κι η Εριέττα έκαναν το χρέος τους, κάλεσαν ασθενοφόρο, συνόδευσαν μέχρι το νοσοκομείο, ειδοποίησαν συγγενείς, γενικά του έσωσαν τη ζωή του Ρούσσου, και το αποτέλεσμα είναι η μεν Αμαλία να τους υποψιάζεται για ενόχους , επιφυλασσόμενη να πάρει τα κεφάλια τους όταν μάθει όλη την ιστορία, η δε Μελίτα να βγάζει --ως συνήθως-- ακαριαία τα συμπεράσματά της οτι αυτοί τον έφαγαν τον μπαμπά της. Να γιατί οι άνθρωποι έχουν φτάσει πιά να προσπερνούν αδιάφορα ατυχήματα και πληγωμένους, με το σκεπτικό, "πού να μπλέκω τώρα....." Ολο και κάποια εμπειρία από μιά αντίστοιχη Μελίτα θα είχαν στο παρελθόν, δεν εξηγείται αλλιώς....
Ο Ρούσσος στο κρεβάτι του πόνου παραδόξως ήταν πιό ανδροπρεπής απ'ό,τι όρθιος και εν δράσει! Και η Αμαλία έδωσε ρεσιτάλ , θυμίζοντάς μου την πρώτη διδάξασα σε παρόμοιες σκηνές, την απαράμιλλη Εμμα Τόμπσον σαν Εληνορ στη "Λογική και Ευαισθησία", δίπλα στο κρεβάτι της άρρωστης αδελφής της Μαριάννας.... Η Αμαλία το διάνθησε και με λίγο χιούμορ, που είναι η δική της ειδικότητα....
Μ'άρεσε ο Στέφανος με την Εριέττα, ιδίως η έντονη ματιά που της έρριξε πριν φύγει για το βαρύ καθήκον να εξηγήσει την αλήθεια των γεγονότων μ΄ένα τρόπο που να μπορέσει να την καταλάβει το ήδη σαλεμένο μυαλό της Μελίτας.... Και φυσικά όλη η προσπάθεια πήγε στο βρόντο, κι έφυγε μπαιλντισμένος, όπως θα γίνουμε κι εμείς όταν παρακολουθήσουμε την παράνοια αυτήν για δεν ξέρω πόσα επόμενα επεισόδια....
Ο Λουκάς μου άρεσε και με την Εριέττα, και με τη Νόρα και με την Αμαλία. Η Νόρα επίσης. Είναι πολύ περισσότερο συνεπείς προς την αρχική μορφή που τους γνωρίσαμε, το δεμένο ζευγάρι στο οποίο καταφεύγουν όλοι για συμβουλή και για μιά λογική άποψη. Εκτός του ότι τώρα είναι πλέον και ένα ερωτευμένο ζευγάρι και γονείς.
Μιλώντας για γονείς, η Αγγέλα είχε δίκιο σχετικά με το σχέδιο της Εύας, αλλά δεν οφελεί να κλαίς πάνω απ'το χυμένο γάλα, και τα τελευταία της λόγια "μή γυρίσεις εδώ χωρις τη Μαρίλια", ήταν πραγματικά πολύ άδικα και πολύ σκληρά. Δείχνουν οτι η Αγγέλα κρίνει μόνο επιφανειακά, δεν είναι σε θέση να ξεχωρίσει κίνητρα , προθέσεις και ψυχολογίες, βλέπει , όπως οι περισσότεροι άνθρωποι, μόνο το αποτέλεσμα, και δεν έχει μάθει να μετράει τα λόγια της, όχι μόνο στην Εύα, αλλά σε κανέναν.
Για τη Νταίζη και το Χρήστο δεν θα μιλήσω, δεν μ'ενδιαφέρουν ούτε ατομικά ούτε σαν ζευγάρι, και δεν μ'απασχολει καθόλου το "δράμα" τους. Εχουν βέβαια ρόλο να παίξουν στη ροή της ιστορίας, σαν περιστασιακοί "ιδιοκτήτες" των διαμαντιών , πράγμα που τους δένει με όλες τις εξελίξεις.
Τέλος, μου άρεσε πολύ ο Στέφανος και η Αντιγόνη, όπως κοιτάζονταν , προσπαθώντας, ο ένας να μάθει, κι η άλλη να κρύψει, την ταυτότητα του αγνώστου....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης