Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

"Ο κόσμος έψαχνε για μια Εδέμ" ~ Αντιγόνη Δρακουλάκη ~ Espresso 9/10/2011

+28
ch-bl
lemonia
mahar
ioannaki48
ioannaa
evaggelia*
ellileo
Dimitraaa
fanlouknor
dm10811
melinanoriki
marakii
xristina tamystikatisedem
nora15
niki1988
nadiap
ilectra
zeta88
Nora&Loukas
g277m
d1m1tr@
Lucy
konna
evanna
tzibirdika
trelli petrakitsa
rinaki
l_aquila
32 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

"Ο κόσμος έψαχνε για μια Εδέμ" ~ Αντιγόνη Δρακουλάκη ~ Espresso 9/10/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: "Ο κόσμος έψαχνε για μια Εδέμ" ~ Αντιγόνη Δρακουλάκη ~ Espresso 9/10/2011

Δημοσίευση από mahar Δευ Οκτ 10, 2011 8:08 pm

: thanks :

mahar
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

"Ο κόσμος έψαχνε για μια Εδέμ" ~ Αντιγόνη Δρακουλάκη ~ Espresso 9/10/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: "Ο κόσμος έψαχνε για μια Εδέμ" ~ Αντιγόνη Δρακουλάκη ~ Espresso 9/10/2011

Δημοσίευση από lemonia Τρι Οκτ 11, 2011 12:43 pm

: thanks :
lemonia
lemonia
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

"Ο κόσμος έψαχνε για μια Εδέμ" ~ Αντιγόνη Δρακουλάκη ~ Espresso 9/10/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: "Ο κόσμος έψαχνε για μια Εδέμ" ~ Αντιγόνη Δρακουλάκη ~ Espresso 9/10/2011

Δημοσίευση από ch-bl Τρι Οκτ 11, 2011 2:00 pm

"Ο κόσμος έψαχνε για μια Εδέμ" ~ Αντιγόνη Δρακουλάκη ~ Espresso 9/10/2011 - Σελίδα 2 7235
ch-bl
ch-bl
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

"Ο κόσμος έψαχνε για μια Εδέμ" ~ Αντιγόνη Δρακουλάκη ~ Espresso 9/10/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: "Ο κόσμος έψαχνε για μια Εδέμ" ~ Αντιγόνη Δρακουλάκη ~ Espresso 9/10/2011

Δημοσίευση από zwi Τρι Οκτ 11, 2011 9:57 pm

: thanks :
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

"Ο κόσμος έψαχνε για μια Εδέμ" ~ Αντιγόνη Δρακουλάκη ~ Espresso 9/10/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: "Ο κόσμος έψαχνε για μια Εδέμ" ~ Αντιγόνη Δρακουλάκη ~ Espresso 9/10/2011

Δημοσίευση από LaurelRose Τετ Οκτ 12, 2011 12:15 am

: thanks :
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

"Ο κόσμος έψαχνε για μια Εδέμ" ~ Αντιγόνη Δρακουλάκη ~ Espresso 9/10/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: "Ο κόσμος έψαχνε για μια Εδέμ" ~ Αντιγόνη Δρακουλάκη ~ Espresso 9/10/2011

Δημοσίευση από l_aquila Τετ Οκτ 12, 2011 6:49 am

Wednesday, October 12, 2011
Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Η "Νόρα" μου χάρισε τη μεγαλύτερη παρέα» ~ news-piper.blogspot.com

Για τον χαρακτήρα τον οποία υποδύεται στα Μυστικά της Εδέμ μίλησε η Αντιγόνη Δρακουλάκη. «Το Facebook με ενθουσίασε εξαρχής, μου θύμισε τον ρομαντισμό της αλληλογραφίας που εμείς δεν προλάβαμε. Μου αρέσει να επικοινωνώ με παλιούς και καινούργιους φίλους γραπτώς. Απλώς, αποφεύγω τις υπερβολές για να είναι εποικοδομητική η επικοινωνία μας. Δεν αντιμετωπίζω τους ανθρώπους που με πλησίασαν χάριν «Νόρας» σαν θαυμαστές αλλά σαν καινούργιους φίλους. Νομίζω ότι ο κόσμος το καταλαβαίνει και η σχέση μας έχει αρχίσει και γίνεται πολύ δυνατή. Δεν με ενδιαφέρει η επίφαση και η τάχα μου άνεση δημοσιότητας, γιατί ποτέ δεν ήταν το ζητούμενό μου. Ακόμα ντρέπομαι όταν πέφτουν φωτογραφίες και αυθόρμητες υπερβολές αγάπης. Ναι, έχω μια συστολή. Την ίδια στιγμή, το εκτιμώ και το σέβομαι και πάντα ανταποδίδω με ειλικρίνεια. Σέβομαι τον κόσμο, αυτός είναι ο αποδέκτης όλων των καλλιτεχνικών μηνυμάτων μας. Η «Νόρα» μου χάρισε τη μεγαλύτερη παρέα και περισσότερη αγάπη που έλαβα ποτέ. Μου έδωσε τη δύναμη για τα επόμενα χλομά χρόνια της κρίσης και ευχαριστώ πάντα και δημοσίως αυτούς που την εμπνευστήκαν και τη φρόντισαν. Ξέρουν αυτοί...» δήλωσε σε καθημερινή εφημερίδα.

http://news-piper.blogspot.com/2011/10/blog-post_8686.html?spref=fb
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

"Ο κόσμος έψαχνε για μια Εδέμ" ~ Αντιγόνη Δρακουλάκη ~ Espresso 9/10/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: "Ο κόσμος έψαχνε για μια Εδέμ" ~ Αντιγόνη Δρακουλάκη ~ Espresso 9/10/2011

Δημοσίευση από taradoula Τετ Οκτ 12, 2011 11:35 am

Ευχαριστούμε...

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

"Ο κόσμος έψαχνε για μια Εδέμ" ~ Αντιγόνη Δρακουλάκη ~ Espresso 9/10/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: "Ο κόσμος έψαχνε για μια Εδέμ" ~ Αντιγόνη Δρακουλάκη ~ Espresso 9/10/2011

Δημοσίευση από ILISAM Τετ Οκτ 12, 2011 12:04 pm

: thanks :

ILISAM
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης