Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011

+9
gxnel
natasa17
JESSIE
trelli petrakitsa
giwta007
alex1
evaki16
fay66
KatsaroYpotheto
13 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Vote_lcap0%Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Vote_lcap27%Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Vote_rcap 27% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Vote_lcap52%Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Vote_rcap 52% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Vote_lcap18%Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Vote_rcap 18% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Vote_lcap0%Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Vote_lcap3%Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 33
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Empty Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Οκτ 18, 2011 4:50 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011

Δημοσίευση από fay66 Τρι Οκτ 18, 2011 7:32 pm

Τι έγινε βρε παιδιά; Χαθήκατε όλοι; Φαίνεται ξετρελαθήκατε με το επεισόδιο και μέχρι να συνέλθετε θέλει κάποιο χρόνο!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011

Δημοσίευση από evaki16 Τρι Οκτ 18, 2011 7:46 pm

Δεν ξέρω... νιώθω σαν να μας κοροϊδεύουν... δηλαδή τι δεν θυμόμαστε που η Νόρα έσκουζε πως ήταν λάθος του Λουκά να μπλέξει με μια τόσο μεγαλύτερη? Το μήνυμα που θέλησαν να μας περάσουν ήταν ότι η Νταίζη είναι 31 με 32 χρονών... (αν κατάλαβα καλά...) δηλαδή μικρότερη απ΄τον Λουκά... ή ίσα.. δεν ξέρω κάπου εκεί..!!! Έλεος!!!

Στην πρώτη σκηνή Αμαλίας-Πέτρου-(Μελίτας) το ζαβό τι έκανε εκεί?? Είπε και μια κοτσάνα έτσι για να περάσει η ώρα αλλά η Αμαλία την τάπωσε κανονικότατα... δεν περίμενα ότι θα το λεγα αυτό ποτέ για την Αμαλία αλλά ναι έχει γίνει η αγαπημένη μου!!! Αυτή η γυναίκα εντυπωσιάζει όλο και περισσότερο επεισόδιο με επεισόδιο!!!

Νταίζη-Νικόλας-Δάφνη - > Λατρεψα τη Δάφνη!!! Τι Θεά!!! Πως τα λεγε έτσι!!! Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 195890

Η Μελίτα θα λογικευτεί ποτέ??? (ρητορική ήταν η ερώτηση...)

Πολύ μου αρέσουν η Εύα και η Μαρίλια μαζί!!! Δένουν τόσο όμορφα!!! Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 226538

Νικόλας-Νταίζη-Πέτρος - > Δυνατή σκηνή δεν λέω αλλά βαρέθηκα να βλέπω τη Νταίζη σε τόσες σκηνές.... Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 905116

Εύα-Δάφνη - > Μικρή αλλά πολύ τρυφερή σκηνή!!!!!!Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 811901

Της Στέλλας τα λεγόμενα δεν ήταν τελείως άκυρα... είχε δίκιο... (που να μην είχε) Και ακούσαμε πάλι και τη γνωστή πλέον σε όλους ατάκα "Επαναπροσδιορισμός και ενδοσκόπηση" Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 951465

Το Νοράκι έβαλε μυαλό... (όχι ότι δεν είχε...) απλώς πήρε το θέμα "δουλειά" πιο σοβαρά... όπως έπρεπε άλλωστε... αλλά τι να πρωτοκάνει και η γυναίκα...??? τόσα έχει!!!

Καλό από εμένα το επεισόδιο!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011

Δημοσίευση από alex1 Τρι Οκτ 18, 2011 7:57 pm

Ψήφισα καλό!!!!

Λουκάς-Νόρα:"δεν έχω δει πιο όμορφη" lmao "την κόρη μου άντε και την αδερφή μου" lmao lmao ο έρωτας δεν κρύβεται!!!!!!!με ΤΙΠΟΤΑ όμως.
Και φυσικά,μετα και απο την ανακάλυψη,για το ποια γυναίκα απεικονίζεται στον πίνακα,ήρθαν και τα ερωτήματα.Και εγω μια απο τα ίδια.Ακριβως τα ίδια ερωτήματα έχω,ή καλύτερα και περισσότερα.

Αμαλία-οικ.Ρούσσου:Οι κοτσάνες και η κοροιδία,συνεχίζονται!!!!!!
Ο Ρούσσος το έχει ρίξει στην τρελή,και παίζει για μια ακόμη φορά με τους άλλους.
Και έρχεται και η κορούλα του και του δίνει δίκαιο.Και ο λόγος;;;;;γιατί απλά ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ της την στηρίζει,στο έγκλημα που έχει διαπράξει!!!!!
Πατέρας και κόρη έχουν ξεφύγει τελείως!!!!!!!!πρέπει κάποιος να τους βάλει φρένο!

Μαρίλια:Η Μαρίλια εγχειρίστηκε,και όλα πήγαν καλά!!!!
Τουλάχιστον στην αποκατάσταση των σχέσεων μητέρας και κόρης προχωράμε με πιο γοργούς ρυθμούς!!!!!

Στέλλα-Νόρα:Φυσικά και οι καιροί είναι δύσκολοι,φυσικά και ο προβληματισμός της Νόρας,ήταν απόλυτα φυσιολογικός,αλλά ο Λουκάς έκανε πολύ καλά.Το θέμα είναι πολύ σοβαρό,και φυσικά δεν έπρεπε να συμβιβαστεί,απλά για να αποκατασταθει επαγγελματικά δια βίου.

Αμαλία-Ρούσσος:Ο Ρούσσος με έχει κουράσει πάρα πολύ!!!!!με τις φθηνές δικαιολογίες του,ποιον κοροιδεύει;;;;;;;;;;;;;;;
Δεν ξέρω πως θα έπρεπε να εκλάβω αυτό που είπε,οτι "κάτι προστατεύω".Φθηνή δικαιολογία;;;;;;;;μια ακόμη;;;;ή όντως μπορεί να μην λέει ψέμματα;;;;;;

Νταίζη:Κάποια στιγμή σκέφτηκα οτι θα πηδήξει πάνω στο γραφείο,και θα τον πνίξει τον Ρούσσο lmao της πάτησε τον κάλο,και θα τον χορέψει καλά.
Θα σταθώ σε αυτό που είπε ο Νικόλας.Εδω έχουμε να κάνουμε με διαμάντια.
Ο Ρούσσος απλά προσπαθεί,να κερδίσει χρόνο,και μόνο.Ξέρει οτι μετα και την εμφάνιση του συμφωνητικού,θα πρέπει να πληρώσει.

Αμαλία-Μελ:Η Μελ εξακολουθεί να ζει στον κόσμο της,δεν θα ξανασχολιάσω πάλι την αρρωστημένη της υπαρξη.
Θα σταθώ μόνο στο βλέμμα της Αμαλίας που τα έλεγε όλα!!!!!

Χρήστος:Άνετος πίνει το καφεδάκι του,με ωραία θεα,και μια αθώα είναι στην φυλακή,για κάτι που έχει κάνει αυτός!!!!!
Έτοιμάζει ταξίδι μοναχά για πάρτυ του!!!!!!!!
Ο ηθικός και άμεμπτος Χρήστος!!!!!!!

Αύριο έχουμε γλέντια!!!!!
Η κατρακύλα συνεχίζεται με γοργούς ρυθμούς!!!!!

Η απολυτη ξεφτίλα στο SNEAK PREVIEW του αυριανού επεισοδίου!!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011

Δημοσίευση από giwta007 Τρι Οκτ 18, 2011 8:19 pm

Τι κούκλος ο Κασσανδρινός!!! Του πάει πααααααααααααρα πολυ το κίτρινο!!!!!!!!
giwta007
giwta007
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Πατρα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Τρι Οκτ 18, 2011 8:25 pm

Εγώ πάλι τα μισά του επεισοδίου είδα Razz ....ε, μα δεν μπορώ! Όταν βλέπω Μελίτα ή Νταίζη το χέρι μου αυτόματα αλλάζει κανάλι! valen Έχω καλή διάθεση αυτόν τον καιρό και δεν θα την χαλάσω γι'αυτές! Siga...

Λοιπόόόν..........

Μαρίλια-Εύα υπέροχη σκηνή και θέλω να τις βλέπω ΠΑΝΤΑ ετσι!!! Hug
Λουκάς-Εριέττα πάντα μου αρεσουν αυτές οι αδερφικές σκηνές τους!!! Love!
Καλά του τα είπαν η Νταίζη(Θεέ μου τι λέω? imarton Ρούσσο εσύ φταίς που τα λέω εγώ αυτά!!!) και ο Νικόλας του Ρούσσου! Τώρα να σε δούμε!!! Αλλά είχε πολύ Νταίζη!!! wall
Τι άλλο είχε? Α, ναι! Την γιαγιά-Στέλλα που, ω ναι είχαμε ξεχάσει για ποιο λόγο είχε έρθει στην Αθήνα...τί ήταν άραγε? Αααα ναι για "Επαναπροσδιορισμό & Ενδοσκόπιση" ήταν...έέέέλα, κι εγώ που νόμιζα ότι ήρθε για να υιοθετήσει το Νταιζουλίνι...... Razz Δεν λέω, από την μία έχει δίκιο η Στέλλα, αλλά δεν γίνεται να είναι στην Αθήνα και να τρέχει για τα γκομενικά της πονεμένης!!! Αλλιώς να φύγει!!!!
Για την Μελίτα ΑΠΑΞΙΩ!!! Για εμένα δεν υπάρχει εκεί μέσα! (θέλω να δω το Νεφελάκι!!! Τουλάχιστον μια σκηνή με την γιαγιά-Αμαλία!!! Efxi )
Η οποία Αμαλία είναι για πολλά!!! : respect :
Τι ωραία που πήγε και επισκέφτηκε ο Ηλίας την εγγονή του, αλλά τον λυπήθηκα,...χειροτερεύει μέρα με τη μέρα!!! Aww

Εγώ είχα ψηφίσει "μέτριο", αλλά τώρα που είδα τα σχόλια που έκανα, τελικά πήγαινε για "καλό"... Angel


Υ.γ.Ασχετο: Προχθές όταν βγήκε ο Ρούσσος από το νοσοκομείο και πήγε στο γραφείο, το στυλ του μου θύμησε Άγγελο Αντύπα! -_-


Έχει επεξεργασθεί από τον/την trelli petrakitsa στις Τρι Οκτ 18, 2011 8:42 pm, 1 φορά
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Οκτ 18, 2011 8:34 pm

Δεν θα πώ πολλά.... Χάρηκα το ΡΕ της Αμαλίας στο Ρούσσο, χάρηκα το ΡΕ της Νταίζης στο Ρούσσο, χάρηκα τις σταράτες κουβέντες του Νικόλα στο Ρούσσο.... Πιό πολύ απ'όλα χάρηκα τη σκηνή Λουκά Εριέττας, και τη σκηνή Λουκά, Νόρας και Στέφανου στο γραφείο....

Συγχίστηκα με τη σκηνή Χρήστου που περιμένει, in broad daylight, με τα ρέιμπαν και τον καφέ του, να του φέρουν τα ψεύτικα χαρτιά για να το σκάσει....
Δεν είναι μόνο που είναι δειλός και αφήνει μιά αθώα στη φυλακή για να σώσει το τομάρι του, είναι και ατζαμής, πού κάνει τις βρώμικες συναλλαγές του χωρις να πάρει χαμπάρι οτι τον παρακολουθούν. Κι ο Στράτος έκανε τέτοια κόλπα, αλλά κανείς δεν τον έπαιρνε είδηση, ήξερε την παρανομία σαν την παλάμη του χεριού του....

Η Νόρα ταρακουνήθηκε απ'τα "επιχειρήματα" της Στέλλας και ρίχνει νερό στο κρασί της? Ελπίζω να είναι κάτι περαστικό, γιατί ή έχεις αρχές ή δεν έχεις, δεν τις αποκτάς μόνο όταν δεν θα έχουν κανένα αντίκτυπο σε σένα τον ίδιο και στα οικονομικά σου .... Ο Λουκάς όμως, αν και την κατάλαβε, δεν νομίζω οτι έχει σκοπό να κάνει πίσω.

Η Μελίτα ξεσπάθωσε υπέρ του Ρούσσου: ο άγιος αυτός άνθρωπος, που μόνο καλό έκανε σε όλους και όλοι θέλουν να τον γκρεμίσουν απ'το ιερό του βάθρο.
Το βλέμμα της Αμαλίας όπως την άκουγε, όλα τα λεφτά!

Αυτά από μένα, αύριο θα απολαύσουμε την πλήρη ξεπεσμό της Μελίτας, κι όσο κι αν το περιμένω, λυπάμαι πραγματικά γι'αυτήν.....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011

Δημοσίευση από natasa17 Τρι Οκτ 18, 2011 8:40 pm

'Ενα πράγμα θέλω να πώ μόνο ας κλείσει κάποιος το στόμα της Μελίτας πραγματικά δεν την αντέχω άλλο... Grrr
natasa17
natasa17

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011

Δημοσίευση από gxnel Τρι Οκτ 18, 2011 8:53 pm

με εχει κουρασει η σταση του Ρουσσου..το εχω ξαναπει...το στυλακι εγω ειμαι αθωος δεν ξερω τιποτα δεν θυμαμαι δεν χρωσταω τιποτα και σε κανεναν...γυρω του ο χαμος και αυτος πεταει αετο...εχει και τη κορουλα του συμπαρασταση...ηρθε και εδεσε... Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 951465

η οποια κορουλα εβαλε την κασετα του μπαμπα της απο περσυ ακομα...που ο μπαμπας της τους βοηθησε ολους...τους εκανε οτι ειναι τωρα...ειναι η Νομικη η ιδια και τον σπουδασε κιολας τον Λουκα...και ολοι πρεπει να παραβλεπουμε τα ψεματα και τις ιστοριες και να του στησουμε αγαλμα...και προσθεσε το νεο σουξεδακι για αυτη τη σεζον "η Ερι φταιει για ολα" Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 520605 ...οσο σιγουρη ειναι οτι η Ερι ειναι ο φονιας και κυρια πηγη κακου τοσο σιγουρη ειναι οτι η Ερι ηξερε για τον πινακα αλλα δεν μιλουσε...ηξερε οτι ειναι η πραγματικη της μητερα και δεν μιλησε...γιατι??επειδη ειναι δεν ειναι κουτσομπολα?ΟΧΙ...συμφωνα με τη Μελιτα η Ερι εχει σχεδιο...α ρε Μελ σωτηρα!!!! Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 103275ολα τα λεφτα η Αμαλια σε αυτη τη σκηνη με την Μελιτα...τα βλεμματα της τα ειπαν ολα!! Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 195890

Λουκας-Νορα...μαθαμε οτι η μητερα του ηταν στον πινακα και οσο και να πειραζονταν μεταξυ τους το σοκ ηταν μεγαλο για τον Λουκα...εχουμε και ενα σωρο ερωτηματικα για την ολη ιστορια....γενικα παντως μου αρεσε οτι η Νορα βλεπει πιο σοβαρα πλεον το θεμα με τη δουλεια και τι πρεπει να κανουν απο δω και περα...βεβαια ελπιζω παρολα αυτα που ειπε να μην κανουν πισω στο θεμα του Ρουσσου...και δεν το νομιζω κιολας!

ειχαμε και πολυ Νταιζαρα σημερα....αλιμονο....ε ρε Ρουσσο τι θα τραβηξεις απο αυτη!!!!
Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 558573

ολα καλα με τη Μαριλια....η επισκεψη του Ηλια βεβαια εδειξε οτι ο ανθρωπος χρειαζεται καποια φροντιδα και βοηθεια πλεον...

πολυ ωραιες σκηνες Λουκα-Ερι,Λουκα-Στεφ-Νορα!!!

ο Χρηστος χαλαρα πινει καφεδακι παιρνει και τα πλαστα διαβατηρια....και ετοιμαζεται για αλλες πολιτειες...σιγα μην νοιαστει που μια αθωα ειναι στη φυλακη για κατι που φταει αυτος...χαλαρα!!!το τομαρι του να σωσει καλε...αλλωστε δεχθηκε και εντολες απο το αφεντικο του την Νταιζη...να μην υπακουσει???


Υ.Γ1....ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΝΤΑΒΗ...ΠΑΨΕ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ!!!
Υ.Γ2....Ρουσσο μια χαρα τα ακουσες τα ΡΕ σημερα...απο Αμαλια και Νταιζη νομιζω....και μια χαρα εξηγηθηκε και ο Νικολας...αντε πια καιρος σου να τα ακουσεις ηταν!!!!
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011

Δημοσίευση από marakii Τρι Οκτ 18, 2011 9:04 pm

Νόρα-Λουκάς:Αρκετά καλή η έκφραση του Πετράκη στην αρχή όταν έλεγε και ξαναέλεγε οτί είναι η μητέρα του!...Η σκηνή πάρα πολύ ωραία με την απαραίτητη σοβαρότητα και την απαραίτητα δόση χιούμορ που χριάζονται σε τέτοιες σκηνές από τα ΛουκαΝοράκια!Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 145879Η Νόρα πολύ μου άρεσε εκεί που άκουγε το Λουκά να λέει οτί η μαμά του είναι η πιο όμορφη που έχει δει ,μετά η κοράκλα του και μετά η αδελφή του και μετά πήγε να τα μπαλώσει λέγωντας οτί η Νόρα είναι εκτός σύγκρυσης(μα και φυσικάαα ναι!)....Λουκάκοο συγνώμη αλλά η Νόρα είναι πιο όμορφη και από τη μαμά σου και από της αδελφή σου!

H Nταίζη όταν λέει 30 something εννοεί από 30 μέχρι 35 ξέρω γω Razz!...Aπολασυτική η σκηνή της με το Νικόλα στο Ρούσσο και μετά πάλι με το Νικόλα στο γραφείο του Λουκά!...Ένα θα πω....πάλι καλά που τα κανόνισαν για μισά-μισά και η Νταίζη τα θέλει πάλι όλα ως αδικημένη Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 191984

Δάφνη-Νικόλας-Νταίζη:Πόσο θεά παίζει να είναι η Δαφνάρα?!...Τη λάτρεψα να τη μπαίνει στο Νταιζάκι και να της λέει ''Μα με το Νικόλα μιλάς''Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 621900 ο Νικόλας δεν ήθελε ,δεν ήθελα μίσα-μισά τα ζήτησε!

Πολύ μου άρεσαν οι σκηνές με Εύα-Μαρίλια και Εύα-Αγγέλα-Μαρίλια (όπως και η χθεσινή σκηνή με Μαρίλια-Εύα υπέροχη!)Μου αρέσει πολύ που ξαναπροσπαθούν να έρθουν κοντά και να αποκαταστήσουν τις σχέσεις του!...

Ευα-Λευτέρης:Εγώ πάντως είμαι με τον Τέρη...Ζήτησε ακριβώς αυτά που έπρεπε να ζητήσει αλλά η Εύα δεν το βλέπει και για μένα αδίκως ήταν τόσο ψυχρή μαζί του

Νόρα-Στέλλα:Πολύ μου άρεσε η σκηνούλα με τις γαλιφιέςΕπεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 621900

Λουκάς-Έρη:Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 116799 τέλεια τα αδελφάκια!πολύ ωραία σκηνούλα!...

ΑμαλίαΕπεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 195890 κλασσικά υπέροχη!Τέλειο και το ρε της στο ΡούσοοςΕπεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 191984!η Μελίτα δεν καταλαβαίνει...και έχει δίκιο στο οτί ο Ρούσσος τους φέρθηκε άψογα αλλά τώρα δείχνει κάτι άλλο και τους έχει προδώσει ,γενικά η Μελίτα θα έπρεπε να υπερασπιστεί και τα παιδιά που την έχουν βοηθήσει τόσο...αλλά από τη ζήλεια της νοιώθει πληγωμένη και δε βλέπει την αλήθεια δυστυχώς!...(ελπίζω να δει καθαράαα -επίσης ο Ρούσσος σε μερικές του πράξεις αδικαιολόγητος)

Πολύ ωραία η σκηνή στα ΛουκαΝοράκια το βράδυ που σηκώθηκε η Νόρα να ''βάλει'' το Λουκά να ξαπλώσει ,θύμησε κάτι από το επεισόδιο 344(<3) επίσης αν δεν κάνω λάθος αυτά τα ρούσα τα φορούσαν και τότε που ο Μάνος τους ανακοίνωσε οτί θα φύγει μόνο που το μπλουζάκι της Νόρας ήταν διαφορετικό (Razz) ωραίαα και η σκηνούλα τους στο γραφείο!

Τον καημένο τον κύριο Ηλία Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 593737 (εξαιρετικός Αρζόγλου!)

Πολύ Καλό από εμένα!...
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Τρι Οκτ 18, 2011 9:27 pm

Μόλις μπήκα να δω το επεισόδιο στη σελίδα του Μέγκα και δεν με αφήνει να το δω!!! Μου βγάζει video not found or access denied...
Μα τι τους έκανα πια;;; lmao
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011

Δημοσίευση από st@cy Τετ Οκτ 19, 2011 12:22 am

Δ.Μπέλλος έγραψε: Μόλις μπήκα να δω το επεισόδιο στη σελίδα του Μέγκα και δεν με αφήνει να το δω!!! Μου βγάζει video not found or access denied...
Μα τι τους έκανα πια;;; lmao
Δε νομιζω οτι εκανες κατι Ιωαννα μου..ουτε να δειχνουν δε θα θελουν μαλλον valen
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Τετ Οκτ 19, 2011 12:30 am

Μα Νορα μου ειναι δυνατον να λες στον Λουκακο:κριμα Λουκα μου που δεν της εμοιασες;;;;;;; lmao Ε θες λοιπον να τα κουσεις!Ομως ενταξει τοσωσε την τελευταια στιγμη,οταν της ειπε οτι αυτη ειναι η μια και μοναδικη,η ασυγκριτη!
Ηταν τοσο συγκινημενος που εβλεπε την μανα του για πρωτη φορα και μου αρεσε παρα πολυ ομως που ξενυχτησε κοιτωντας την θελοντας να αποτυπωσει στη μνημη του τη μορφη της!Ακουσες μαρη τσουραπω Μελιτα που θα μιλησεις για τον Λουκα και θα τον αποκαλεσεις καημενο ορφανο;
Επισης η Νορα ξαναειπε ,κριμα που πεθανε στη γεννα.Εγω σημερα λοιπον καταλαβα οτι η δημητρα δεν πεθανε στη γεννα,αλλα με καποιον αλλο τροπο.Ποιον δεν ξερω,θα δουμε!

Η Αμαλια ηταν απιστευτη και σημερα.Γιατι ανθρωπε μου που το δευτερο ονομα σου ειναι δικαιος Αριστειδης δεν τα εδωσες τα διαμαντια οταν εμφανιστηκε η ιδιοκτητρια;;;;;;Γιατι λεει δεν ηταν καλο κοριτσι γι αυτο lmao
Ναι αλλα ο μπαμπας της δεν σου ειπα να τα δωσεις μονον αν ειναι του κατηχητικου.Ακου να δεις λογικη τωρα,ο αλλος του αφησε τα λεφτα για την Νταιζη κι αυτος αποφασισε λεει οτι ο Νικολας ειναι καλυτερο παιδι,αλλα ουτε σ αυτον τα εδωσε βεβαια.Και το μουρλο απο διπλα συμφωνουσε imarton
Αλλα ενταξει την εστειλε η Αμαλια να φαει την φρουτοκρεμα της lmao

Νικολας-Δαφνη -Νταιζη!!Υπεροχη σημερα η Δαφνη : respect : Αυτο το με τον Νικολα μιλας,ηταν ολα τα λεφτα!!Αντε Δαφνη μου ανελαβε εσυ γιατι ο Νικολας δεν ειναι για τετοια!

Μου αρεσαν παρα πολυ Λουκας και Ερη!Καλλονη η μαμα και γι αυτο βγηκαμε εμεις,τα δυο αριστουργηματα!!!Εχουν και το ιδιο χιουμορ και ετσι βεβαιωθηκε ο Λουκας οτι ειναι αδελφη του.Και δεν ειναι μονο αυτο το κοινο σα ς στοιχειο Λουκα μου!!Την ρωτησε αν χρεαζεται κατι και αυτη του λεει τον Στεφανο,κατι σε καφε ενοουσα της λεει αυτος lmao Α ρε Λουκα μου τι περιβολι εισαι εσυ!
Και την εκανε με ελαφρα ο Λουκα ςγιατι φοβηθηκε μην τον στειλει να φιλησει και τον κρεμανταλα τον καρταλη!χαχαχχαχχααχ

Καλα η Αντιγονη κλασικα εικονογραφημενα!!Οπως παντα απαραδεκτη!!Μια φορα ρε παιδι μου να πει κατι για να βοηθησει ,καημο τοχω!

Και ολα εληξαν καλα για την Μαριλια,μπορα ηταν και περασε και αυτη η μπορα την εδεσε γερα πια με την Ευα!!Και Ευα μου την εβαψες,ακουσα οτι ετοιμαζεται να σου μιλησει λεει η Δαφνη για τον Λευτερη!!

Αυτααααααα για σημερα!Αυριο λεει εχουμε τον απολυτο εξευτελισμο,αλλα εγω το περιμενω πως και πως,για αλλο λογο!Γιατι θα εχουμε την φωταγωγιση της Εριεττας απο μεσα!!!!!Αυτα ειναι,αυριο θα ειπωθουν τα ωραια που περιμενουμε να ακουσουμε τοσο καιρο!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Τετ Οκτ 19, 2011 12:46 am

Αμαν ρε παιδακι μου ,με το που εγραψα για την φωταγωγιση της Εριεττας,βλεπω το τρειλερ και κατι σε συσκοτιση μου εκανε!!Θα προφυλακιστει και η τσουραπω κυκλοφορει κι οπλοφορει! imarton livani

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 590 - Ημερομηνία 18-10-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Τετ Οκτ 19, 2011 12:46 am

st@cy έγραψε:
Δ.Μπέλλος έγραψε: Μόλις μπήκα να δω το επεισόδιο στη σελίδα του Μέγκα και δεν με αφήνει να το δω!!! Μου βγάζει video not found or access denied...
Μα τι τους έκανα πια;;; lmao
Δε νομιζω οτι εκανες κατι Ιωαννα μου..ουτε να δειχνουν δε θα θελουν μαλλον valen

Τελικά κατάφερα και το είδα! affraid affraid

Λοιπόν... για σήμερα.. δυο ατάκες, ένα σχόλιο και μία του γιατρού!!

Θα ξεκινήσω με το σχόλιο! Είναι δυνατόν να βλέπουμε τη Στέλλα να χαϊδεύει τη Νταίζη και τέλος πάντων να τις κάνει όλα αυτά τα.... γλυκά σαν να την έχει κόρη της και όταν η Νόρα ξάπλωσε στα πόδια της, της τίναξε το μαλλί και τις είπε άσε τις γαλιφιές;;!! Παρακαλώ!! Δείξτε λίγο έλεος!!!

Και συνεχίζω με τις δυο ατάκες..

Ατάκα 1: Πώς τον έκανα εγώ τον Άρη; Με τον κρίνο; xoxo

και η υπέρ-ατάκα: Φεύγω τώρα μη μου ζητήσεις να φιλήσω και τον μαντράχαλο τον Καρτάλη!!! lmao lmao lmao lmao

Για τη μια του γιατρού διατηρώ το ασχολίαστο!!!

Το γενικό συμπέρασμα τώρα (και ζητώ ταπεινά συγνώμη εκ των προτέρων από όσους θα διαφωνήσουν): εγώ πλέον βλέπω Μυστικά για να γελάσω! Για κωμωδία... τα βρίσκω πολύ πετυχημένα τα επεισόδια και πολύ ατακαδόρικα!!


Και ναι!!! Ο Μπέλλος ζει!! lol!
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης