Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

+20
feggaropetra
filizza
edem4ever
taradoula
zouz0unii
dadela
JESSIE
nefelik
aglaitsa
nadiap
evaki16
trelli petrakitsa
roria
fay66
Antigoni!
evanna
evaggelia*
Nora&Loukas
ειρηνη7
loukasnora
24 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από loukasnora Κυρ Νοε 27, 2011 7:21 pm

Ο Στέφανος επισκέπτεται την Αντιγόνη έχοντας μαζί του και τον μικρό Άγγελο και της εξηγεί ότι αυτή είναι η τελευταία φορά που βρίσκονται. Η Εριέττα ξεκινάει μόνη της για το αεροδρόμιο, καθώς ο Στέφανος τής έχει ζητήσει απόσταση και χρόνο, για να δουν καθαρά τα αισθήματά τους. Η αγάπη, όμως, κρύβει πάντα εκπλήξεις. Η Μελίτα θυμάται τα πάντα από το οδυνηρό παρελθόν και καταρρέει συνειδητοποιώντας όσα έχει κάνει, καθώς και ότι ο Πέτρος έφυγε εξαιτίας της. Η Αμαλία, όμως, θα σταθεί όπως πάντα δίπλα της. Τα χρόνια περνάνε και η παρέα της Φεγγαρόπετρας δίνει τη σκυτάλη στους απογόνους της, να κάνουν τις δικές τους ευχές, τη νύχτα που πέφτουν τα αστέρια.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από ειρηνη7 Κυρ Νοε 27, 2011 8:26 pm

loukasnora έγραψε:Ο Στέφανος επισκέπτεται την Αντιγόνη έχοντας μαζί του και τον μικρό Άγγελο και της εξηγεί ότι αυτή είναι η τελευταία φορά που βρίσκονται. Η Εριέττα ξεκινάει μόνη της για το αεροδρόμιο, καθώς ο Στέφανος τής έχει ζητήσει απόσταση και χρόνο, για να δουν καθαρά τα αισθήματά τους. Η αγάπη, όμως, κρύβει πάντα εκπλήξεις. Η Μελίτα θυμάται τα πάντα από το οδυνηρό παρελθόν και καταρρέει συνειδητοποιώντας όσα έχει κάνει, καθώς και ότι ο Πέτρος έφυγε εξαιτίας της. Η Αμαλία, όμως, θα σταθεί όπως πάντα δίπλα της. Τα χρόνια περνάνε και η παρέα της Φεγγαρόπετρας δίνει τη σκυτάλη στους απογόνους της, να κάνουν τις δικές τους ευχές, τη νύχτα που πέφτουν τα αστέρια.
Και το μεγαλο φιναλε, χωρις νταιζη πια...με την αντιγονη βουβη στη φυλακη, την αποχαιρεταει ο στεφανος μαζι με τον εγγονο της, βεβαια δεν ξερω κατα ποσο ειναι σωστο, ενα μικρο παιδι να μπαινει εστω και για λιγο σε τετοιο χωρο, και να βλεπει την αντιγονη σε αυτη την κατασταση...τωρα βεβαια, ισως το κανουν για τελευταια φορα, αλλα και παλι, δεν μου φαινεται καλη ιδεα...το οτι χωρισαν με την ερη επισης ανεξηγητο, αφου τοσο καιρο, δεν υπηρχε προβλημα,απλα, μαλλον για πιο θεαματικο τελος, παντως θεωρω ανουσιο το να χωριζουν ετσι, χωρις αιτια...τουλαχιστον θα εχουμε καλο τελος για αυτο το ζευγαρι... ;D βραχος η αμαλια και υποδειγμα γονεα στη σειρα, σε αντιθεση με αλλους...δεν εγκαταλειπει την κορη της για τιποτα, ουτε στα ευκολα ουτε στα δυσκολα, θεωρω οτι προκειται για εναν καλογραμμενο ρολο, που αντικατοπτριζει με ακριβεια την ελληνιδα μητερα, με τις υστεριες της, αλλα και την συμπαρασταση της...οσο για την επομενη γενια της φεγγαροπετρας, αναμενω να την δω επι της οθονης... Rolling Eyes Να ευχαριστησω μεσα απο την καρδιαα μου ολα τα κοριτσια που τεσσερα χρονια τωρα, με προσωπικη εργασια εβαζαν ολα τα δημοσιευματα και τις περιληψεις εγκαιρα, και παντα ακουραστα, οπως επισης για ολη αυτην την υπεροχη δουλεια στο φορουμ.... )) oscar oscar oscar oscar oscar Σας αξιζουυν σε ολους εδω μεσα...
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από Nora&Loukas Κυρ Νοε 27, 2011 8:39 pm

Το τελευταίο επεισόδιο δεν είπε ο Παναγιώτης ότι είναι γύρω στις 23 Δεκεμβρίου?

Nora&Loukas
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κύπρος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από evaggelia* Κυρ Νοε 27, 2011 8:50 pm

ευχαριστουμε πολυ!!!!
evaggelia*
evaggelia*
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα
Ασχολίες : πολλα και διαφορα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από evanna Κυρ Νοε 27, 2011 9:57 pm

loukasnora έγραψε:Τα χρόνια περνάνε και η παρέα της Φεγγαρόπετρας δίνει τη σκυτάλη στους απογόνους της, να κάνουν τις δικές τους ευχές, τη νύχτα που πέφτουν τα αστέρια.
Παρα τα οσα εχουν αλλαξει,αυτο μου ακουστηκε πολυ συγκινητικο! Love!
Τελευταια περιληψη,λοιπον μετα απο τοσο καιρο.... Efxi

Νικακι σ'ευχαριστουμε! : thanks :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από Antigoni! Κυρ Νοε 27, 2011 10:55 pm

evanna έγραψε:
loukasnora έγραψε:Τα χρόνια περνάνε και η παρέα της Φεγγαρόπετρας δίνει τη σκυτάλη στους απογόνους της, να κάνουν τις δικές τους ευχές, τη νύχτα που πέφτουν τα αστέρια.
Παρα τα οσα εχουν αλλαξει,αυτο μου ακουστηκε πολυ συγκινητικο! Love!
Τελευταια περιληψη,λοιπον μετα απο τοσο καιρο.... Efxi

Νικακι σ'ευχαριστουμε! : thanks :

Αυτό ακριβώς ΄ήθελα να πω Ευάννα μου! Love!

Ευχαριστούμε Νίκη!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από fay66 Δευ Νοε 28, 2011 12:44 am

Παιδιά δε σας κρύβω ότι πάντα διάβαζα με πολύ μεγάλη λαχτάρα τις περιλήψεις και ένιωθα ωραία όταν καταλάβαινα ότι είχαν ανέβει νέες. Απόψε αισθάνθηκα αντιφατικά μιας και είναι και οι τελευταίες που ανεβαίνουν.
Ευχαριστούμε κορίτσια για όλες τις αναρτήσεις και για όλη σας τη δουλειά!!
Έχουμε μερικές μέρες να τα λέμε ακόμα μέχρι να πέσει η αυλαία.
Ποιος ξέρει; Μπορεί να ξαναγράφουμε από άλλα φόρουμ για το επόμενο σίριαλ που θα πάρει τα σκήπτρα της Εδέμ!!
Να είστε πάντα καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από roria Δευ Νοε 28, 2011 2:05 am

Καλή μου, σε ευχαριστούμε πολύ για τις τελευταίες περιλήψεις. Θέλω κι εγώ να ευχαριστησω από την καρδιά μου όλα τα κορίτσια που ανέβαζαν αρθρα και περιλήψεις για χάρη μας τόσον καιρό, αν και ένα ευχαριστώ είναι πολύ λίγο.
Και μια απορία επί του περιεχομένου:
τα όσα περιλαμβάνονται στην τελευταία περίληψη είχα καταλάβει ότι θα διαδραματιστούν στην τηλεταινία.
Όμως εδώ πρόκειται μάλλον για το τελευταίο κανονικό επεισόδιο, δεν είναι έτσι;
Η τηλεταινία στις 8 του μηνός δεν θα προβληθεί;
Τι θα δείχνει; Τα δισέγγονα το 2106;
Υ.Γ. Πάλι για το σωστό λόγο θα καταρρεύσει η Μελίτα... wall
Κορίτσια μου Flkia σε όλες σας και ευχαριστούμε πολύ.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Δευ Νοε 28, 2011 10:38 am

loukasnora έγραψε:Ο Στέφανος επισκέπτεται την Αντιγόνη έχοντας μαζί του και τον μικρό Άγγελο και της εξηγεί ότι αυτή είναι η τελευταία φορά που βρίσκονται.


Tον Άγγελο γιατί τον πήρε μαζί του καλέ? Τον πεθύμησε η γιαγιάκα του??? imarton

loukasnora έγραψε:Η Εριέττα ξεκινάει μόνη της για το αεροδρόμιο, καθώς ο Στέφανος τής έχει ζητήσει απόσταση και χρόνο, για να δουν καθαρά τα αισθήματά τους.

Kaι το έλεγα εγώ, δεν πάει καλά ο Καρτάλης!

loukasnora έγραψε:Η αγάπη, όμως, κρύβει πάντα εκπλήξεις.


yey yey yey

loukasnora έγραψε:Η Μελίτα θυμάται τα πάντα από το οδυνηρό παρελθόν και καταρρέει συνειδητοποιώντας όσα έχει κάνει, καθώς και ότι ο Πέτρος έφυγε εξαιτίας της. Η Αμαλία, όμως, θα σταθεί όπως πάντα δίπλα της.

https://www.youtube.com/watch?v=U-I_ZHPzoPk lmao

loukasnora έγραψε:Τα χρόνια περνάνε και η παρέα της Φεγγαρόπετρας δίνει τη σκυτάλη στους απογόνους της, να κάνουν τις δικές τους ευχές, τη νύχτα που πέφτουν τα αστέρια.

Aνυπομονώ να το δω αυτό!!! Efxi Love!

Ευχαριστούμε πολύ Νίκη!!!


trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από evaki16 Δευ Νοε 28, 2011 8:20 pm

Τέλος... ε? Πάει αυτό ήταν... Τα μυστικά τελειώνουν... Ανυπομωνώ και εγώ να δω τους απόγονους της παρέας στην παραλία της ΕΔΕΜ κάνοντας ευχές!!! Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 226538

Ευχαριστούμε πάάάάάάάρα πολύ!!!!!!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από nadiap Δευ Νοε 28, 2011 9:38 pm

Ευχαριστούμε πολύ για όλεσ τισ περιλήψεις
nadiap
nadiap
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από aglaitsa Δευ Νοε 28, 2011 10:09 pm

τελευταια περιληψη επεισοδιου......
εγω αργησα λιγο να μπω στο foroum και παντα τη στιγμη που διαβαζα τις νεες περιληψεις την περιμενα με αγωνια....
θελω απλα να ευχαριστησω ολα τα κοριτσια που εκαναν τοσο καλη δουλεια και μας ενημερωναν για τα παντα....
οπως λεει και το τρειλερ
"η αντιστροφη μετρηση αρχισε ....μυστικα τελος..."
και παλι ευχαριστουμε.....
aglaitsa
aglaitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σπιτι μου
Ασχολίες : μυστικα-μυστικα-και...μυστικα.......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από loukasnora Δευ Νοε 28, 2011 10:21 pm

roria έγραψε:Και μια απορία επί του περιεχομένου:
τα όσα περιλαμβάνονται στην τελευταία περίληψη είχα καταλάβει ότι θα διαδραματιστούν στην τηλεταινία.
Όμως εδώ πρόκειται μάλλον για το τελευταίο κανονικό επεισόδιο, δεν είναι έτσι;
Η τηλεταινία στις 8 του μηνός δεν θα προβληθεί;
Τι θα δείχνει; Τα δισέγγονα το 2106;
Υ.Γ. Πάλι για το σωστό λόγο θα καταρρεύσει η Μελίτα... wall
Κορίτσια μου Flkia σε όλες σας και ευχαριστούμε πολύ.

Νομίζω πως αυτή είναι η περίληψη της τηλεταινίας.Έχω βάλει ημερομηνία δύο μέρες νωρίτερα γιατί είμαστε έτσι κι αλλιώς δύο μέρες πίσω λόγω των γνωστών πολιτικών εξελίξεων.Οι περιλήψεις είχαν βγει ήδη όμως αλλά δεν ξέραμε πότε και αν θα προβληθεί επεισόδιο οπότε βάζαμε τις κανονικές ημερομηνίες.Αυτό το επεισόδιο όμως είναι που θα προβληθεί 8/12.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από nefelik Δευ Νοε 28, 2011 10:35 pm

Τελευταία περίληψη... Snif

Τις τρεις πρώτες και την τελευταία σκηνή θέλω πολύ να τις δω... Τα ενδιάμεσα, ειδικά με τον τρόπο που θα παρουσιαστούν, θα μπορούσαν και να λείπουν...

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για όλες τις περιλήψεις και για όλη τη δουλειά που κάνετε στο forum!!! : thanks :

Υ.Γ. Roria, η τηλεταινία είναι ένα διπλό επεισόδιο, οπότε θα αποτελείται από τα επεισόδια 624 και 625.

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από roria Δευ Νοε 28, 2011 10:37 pm

Ευχαριστώ πολύ, κορίτσια , για τις διευκρινίσεις. flower
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Νοε 28, 2011 10:46 pm


Δηλαδη το τελευταίο δίωρο επεισόδιο (τηλεταινία) θα αφορά κατα το ήμισυ το παρόν και κατα το ήμισυ όσα έγιναν 15 χρόνια μετά.....
Εγω νόμιζα οτι η τηλεταινία θα ήταν όλη αφιερωμένη στα μετά 15 χρόνια!
Τέλος πάντων, δεν έχει και τόση σημασία!
Να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου όλα τα κορίτσια που έκαναν τον κόπο να μας δίνουν τις περιλήψεις , ήταν σπουδαία δουλειά, και αξίζουν συγχαρητήρια!!! Palamakia
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από dadela Δευ Νοε 28, 2011 10:57 pm

Οοοοοο, έρχεται το τέλος... Snif Ανυπομωνώ να δω το τέλος Efxi Δεν είχαν πει ότι το τέλος θα ήταν κατά τις 23 ή κάπου εκεί γύρω?
dadela
dadela
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens
Ασχολίες : Κοιτάω τον ουρανό γιατί όπου να ναι θα πέσει στο κεφάλι μου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από zouz0unii Τρι Νοε 29, 2011 9:39 am

loukasnora έγραψε:Ο Στέφανος επισκέπτεται την Αντιγόνη έχοντας μαζί του και τον μικρό Άγγελο και της εξηγεί ότι αυτή είναι η τελευταία φορά που βρίσκονται.
Οοο...! Γιατί η τελευταία...? Τελευταία ως μικρό...? ή θα φύγει για Παρίσι η κυρία Λαζαρίδη...?
loukasnora έγραψε:Η Εριέττα ξεκινάει μόνη της για το αεροδρόμιο, καθώς ο Στέφανος τής έχει ζητήσει απόσταση και χρόνο, για να δουν καθαρά τα αισθήματά τους.
Στέφανος Έρη Όχι Στεφάνι...? Τι γίνεται εδώ..?
loukasnora έγραψε:Η αγάπη, όμως, κρύβει πάντα εκπλήξεις.
Τι..? θα ξαναγυρίσει η Έρη και θα το πάρει το παλικάρι...?
loukasnora έγραψε:Η Μελίτα θυμάται τα πάντα από το οδυνηρό παρελθόν και καταρρέει συνειδητοποιώντας όσα έχει κάνει, καθώς και ότι ο Πέτρος έφυγε εξαιτίας της.
Οοο καημένο Μελιτόνι...θα καταρεύσεις κι εσύ...! Όχι καλό μου ο Πέτρος Πατέρας δεν έφυγε εξαιτίας σου... είχε δουλειές με τον Ζωντανό νεκρό Αραβαντινό... Μείνε Ήσυχη...!
loukasnora έγραψε:Η Αμαλία, όμως, θα σταθεί όπως πάντα δίπλα της.
Έτσι μπράβο Αμαλί έστω και για τελευταία φορά συμπαράσταση στην κορούλα....!
loukasnora έγραψε:Τα χρόνια περνάνε και η παρέα της Φεγγαρόπετρας δίνει τη σκυτάλη στους απογόνους της, να κάνουν τις δικές τους ευχές, τη νύχτα που πέφτουν τα αστέρια.
Αυτό θέλω να το δω...! Θα είναι η Ομορφότερη Σκηνή της Βραδιάς...!

Τι Κρίμα που ήταν η τελευταία Περίληψη...! Θα βάλω τα
κλάματα...! Ευχαριστούμε Κορίτσια για την προσπάθεια σας να ανεβάζετε
τις περιλήψεις 4 χρόνια...!

ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΕΛΟΣ...!
Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 593737 Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 94762Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 94762Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 598612
zouz0unii
zouz0unii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ♡ Σε ένα ροζ Συννεφάκι!! ♡
Ασχολίες : ✰ Να ονειρεύομαι..!! ♡

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από taradoula Τρι Νοε 29, 2011 10:38 am

Ευχαριστούμε πάρα πολύ... ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Νοε 29, 2011 9:56 pm

loukasnora έγραψε:Ο Στέφανος επισκέπτεται την Αντιγόνη έχοντας μαζί του και τον μικρό Άγγελο και της εξηγεί ότι αυτή είναι η τελευταία φορά που βρίσκονται.
Αναμνήσεις και ο μικρός... "Η γιαγιά Αγγέλα και η γιαγιά που δε μιλάει!"
loukasnora έγραψε:Η Εριέττα ξεκινάει μόνη της για το αεροδρόμιο, καθώς ο Στέφανος τής έχει ζητήσει απόσταση και χρόνο, για να δουν καθαρά τα αισθήματά τους. Η αγάπη, όμως, κρύβει πάντα εκπλήξεις.
Τι κωλοτούμπα είναι αυτή λίγο πριν το τέλος δεν το καταλαβαίνω...
loukasnora έγραψε:Η Μελίτα θυμάται τα πάντα από το οδυνηρό παρελθόν και καταρρέει συνειδητοποιώντας όσα έχει κάνει, καθώς και ότι ο Πέτρος έφυγε εξαιτίας της. Η Αμαλία, όμως, θα σταθεί όπως πάντα δίπλα της.
Πάλι καλά το συνειδητοποίησε... ϊσως μετανιώσει κιόλας...
loukasnora έγραψε:Τα χρόνια περνάνε και η παρέα της Φεγγαρόπετρας δίνει τη σκυτάλη στους απογόνους της, να κάνουν τις δικές τους ευχές, τη νύχτα που πέφτουν τα αστέρια.
Α στο καλό, συγκινήθηκα... Snif


Ευχαριστούμε Νίκη και φυσικά όλες τις κοπέλες που τόσα επεισόδια ποστάρουν τις περιλήψεις!!!
ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΕΛΟΣ...! Flkia
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από filizza Τρι Νοε 29, 2011 10:37 pm

Η αλήθεια είναι ότι τον τελευταίο καιρό απέφευγα να μπαίνω στη συγκεκριμένη ενότητα για ευνόητους λόγους..
Είναι πραγματικά λυπηρό να διαβάζεις την τελευταία περίληψη..

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσια.. Love
filizza
filizza
Τουρίστας
Τουρίστας

Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από feggaropetra Τετ Νοε 30, 2011 8:23 pm

Ευχαριστούμε για όλες τις περιλήψεις όλον αυτόν τον καιρό! : thanks :
Φτάσαμε στην τελευταία λοιπόν και στο τελευταίο trailer... :)


feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από maraki_ch Πεμ Δεκ 01, 2011 9:43 am

Ευχαριστουμε ολες σας για ολες τις περιληψεις... Και για οτι κανετε για το φορουμ ολον αυτον τον καιρο...
Διαβαζοντας την τελευταια περιληψη και κυριως βλεποντας το παραπανω τρειλερ, νιωθω κατι σαν αγχος να μου δημιουργειται...
Αλλα και να με πιανει ενα κομπος... Αγνωστο γιατι...
Να ειστε ολοι σας καλα!!!
Flkia
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από taradoula Πεμ Δεκ 01, 2011 2:46 pm

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για όλες τις περιλήψεις. Δεν το πιστευω πωε φτάσαμε στο τέλος. Το τελευταίο τρέιλερ της σειράς έχει ένα μυστήριο, αλλά θεωρώ ότι το αποτέλεσμα θα μας δικαιώσει. ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 625 ~ Ημερομηνία 6/12/2011

Δημοσίευση από kmar Πεμ Δεκ 01, 2011 4:06 pm

Ευχαριστούμε πολύ για τις περιλήψεις, και γενικότερα για αυτόν τον αξιόλογο ιστότοπο, αφιερωμένο στα Μυστικούλια!

Το τρέϊλερ της τηλεταινίας ενδιαφέρον και ολίγον ανατριχιαστικό! Δείχνει τα παιδιά της παρέας στην παραλία της Εδέμ σε σκηνή γυρισμένη ακριβώς με τον ίδιο τρόπο που είχε γυριστεί η πολυαγαπημένη σκηνή της Παρέας! Πίσω από ένα βράχο είναι η Εύα και τα παρακολουθεί ευτυχισμένη! Επιστρέφει στη δικιά της παρέα, και τους βλέπουμε όλους αγαπημένους και χαρούμενους!

Ωραία μέχρι εδώ...Λείπει όμως ο Μάνος...και εμένα προσωπικά με ξένισε...

Υπάρχει και ένα σασπένς..."Η νέα παρέα της Φεγγαρόπετρας...Φαίνεται αθώα...Είναι όμως?" Υποννοείται ότι και τα παιδιά της παρέας θα κρατήσουν μυστικό...Ποιό θα είναι αυτό? Πάντως και να το μάθουμε, συνέχεια δυστυχώς δεν θα έχει, εκτός και αν σε κανά δυο χρόνια κάποιος από την συγγραφική ομάδα των Μυστικών αποφασίσει να εξελίξει την ιστορία! (Φρούδες ελπίδες)

Αυτά αγαπητοί/ες Εδεμοφάν! Άπό τη μία λυπάμαι που τελειώνει η σειρά, αλλά από την άλλη, όπως είχε καταλήξει να είναι ο Δ'Κύκλος, καλώς την αποχαιρετούμε!

kmar


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης