Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αντιγόνη Δρακουλάκη: "Θέλω να ξεπληρώσω κάποιο υπόλοιπο που έχω αφήσει" ~ news-piper.blogspot.com

+2
Ntinaki Agapaei Petraki
l_aquila
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

 Αντιγόνη Δρακουλάκη: "Θέλω να ξεπληρώσω κάποιο υπόλοιπο που έχω αφήσει" ~ news-piper.blogspot.com  Empty Αντιγόνη Δρακουλάκη: "Θέλω να ξεπληρώσω κάποιο υπόλοιπο που έχω αφήσει" ~ news-piper.blogspot.com

Δημοσίευση από l_aquila Κυρ Απρ 22, 2012 10:28 am

Αντιγόνη Δρακουλάκη: "Θέλω να ξεπληρώσω κάποιο υπόλοιπο που έχω αφήσει"
4/22/2012 10:17:00 AM showbiz

H Aντιγόνη Δρακουλάκη δημιουργεί μια όμορφη και ιδιαίτερη σχέση με κάθε ρόλο που υποδύεται και για κάποιον πολύ δικό της και πολύ συγκεκριμένο προσωπικό της λόγο, ταυτίζει κάθε της ρόλο με έναν δικό της άνθρωπο και με την σκέψη αυτή καταφέρνει να ενσαρκώνει με τον καλύτερο τρόπο τον ρόλο της...
Συγκεκριμένα έχει δηλώσει:
"Κάθε ρόλο τον αφιερώνω σε έναν δικό μου άνθρωπο και πριν βγω στην σκηνή σκέφτομαι έντονα αυτόν τον άνθρωπο...Το κάνω θέλοντας να ξεπληρώσω κάποιο υπόλοιπο που έχω αφήσει"....


l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αντιγόνη Δρακουλάκη: "Θέλω να ξεπληρώσω κάποιο υπόλοιπο που έχω αφήσει" ~ news-piper.blogspot.com  Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη: "Θέλω να ξεπληρώσω κάποιο υπόλοιπο που έχω αφήσει" ~ news-piper.blogspot.com

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Κυρ Απρ 22, 2012 10:44 am

Για αυτό είναι πάντα υπέροχη.
Ευχαριστούμε Σοφάκι!!!
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αντιγόνη Δρακουλάκη: "Θέλω να ξεπληρώσω κάποιο υπόλοιπο που έχω αφήσει" ~ news-piper.blogspot.com  Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη: "Θέλω να ξεπληρώσω κάποιο υπόλοιπο που έχω αφήσει" ~ news-piper.blogspot.com

Δημοσίευση από zouz0unii Κυρ Απρ 22, 2012 12:01 pm

Θα Συμφωνήσω με την Ντίνα...
Ευχαριστούμε πολύ Σοφάκι
zouz0unii
zouz0unii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ♡ Σε ένα ροζ Συννεφάκι!! ♡
Ασχολίες : ✰ Να ονειρεύομαι..!! ♡

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αντιγόνη Δρακουλάκη: "Θέλω να ξεπληρώσω κάποιο υπόλοιπο που έχω αφήσει" ~ news-piper.blogspot.com  Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη: "Θέλω να ξεπληρώσω κάποιο υπόλοιπο που έχω αφήσει" ~ news-piper.blogspot.com

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Κυρ Απρ 22, 2012 12:53 pm

: thanks :
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αντιγόνη Δρακουλάκη: "Θέλω να ξεπληρώσω κάποιο υπόλοιπο που έχω αφήσει" ~ news-piper.blogspot.com  Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη: "Θέλω να ξεπληρώσω κάποιο υπόλοιπο που έχω αφήσει" ~ news-piper.blogspot.com

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Τρι Απρ 24, 2012 9:51 am

Υπεροχη οπως παντα!
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αντιγόνη Δρακουλάκη: "Θέλω να ξεπληρώσω κάποιο υπόλοιπο που έχω αφήσει" ~ news-piper.blogspot.com  Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη: "Θέλω να ξεπληρώσω κάποιο υπόλοιπο που έχω αφήσει" ~ news-piper.blogspot.com

Δημοσίευση από Dimitraaa Τετ Απρ 25, 2012 11:35 am

Ευχαριστούμε πολύ! :)
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης