Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γεωργία Γεωργόνη στο περιοδικό Hello Αύγουστος 2012

Πήγαινε κάτω

Γεωργία Γεωργόνη στο περιοδικό Hello Αύγουστος 2012 Empty Γεωργία Γεωργόνη στο περιοδικό Hello Αύγουστος 2012

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Αυγ 11, 2012 3:14 pm

Για τις αρνητικές της πλευρές μίλησε σε πρόσφατη συνέντευξη της η Γεωργία Γεωργόνη.

«Κάποιες φορές όταν αγχώνομαι και πιέζομαι, είμαι πιο απότομη. Μάλλον σε εμένα «γράφει» πολύ αυτό, γιατί στην προσέγγιση με τους άλλους είμαι συνήθως ευγενική και μαλακή και όταν γίνομαι απότομη, ενοχλούνται πολύ οι φίλοι μου», αποκαλύπτει η ηθοποιός στο Hello και καταλήγει: «Εμένα, πάλι τον τελευταίο καιρό με απασχολεί το γεγονός ότι ακολουθώ με μεγάλη ευκολία την σκέψη των άλλων. Είμαι ανοιχτή προς αυτό, δεν το θεωρώ κακό, αλλά κάποιες φορές αρχίζω να χάνω τα 'θέλω' μου».

Πηγη: gossip-tv.gr
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεωργία Γεωργόνη στο περιοδικό Hello Αύγουστος 2012 Empty Απ: Γεωργία Γεωργόνη στο περιοδικό Hello Αύγουστος 2012

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Αυγ 11, 2012 3:15 pm

«Δεν είναι μόνο η αναγνωσιμότητα που παίζει ρόλο για να σε καλέσουν σε μια δουλειά», αναφέρει γνωστή ηθοποιός η οποία σημείωνε μεγάλη επιτυχία σε καθημερινό σήριαλ μέχρι πριν λίγο καιρό.

«Φαντάζομαι πως κάποιοι που με διαλέγει για τη δουλειά του θα λαμβάνει υπόψη το γεγονός ότι κέρδισα την αναγνωσιμότητα. Από την άλλη, διαπιστώνω ότι δεν αρκεί μόνο αυτό», δηλώνει η Γεωργία Γεωργόνη στο περιοδικό «Hello» και συνεχίζει λέγοντας: «Τα «Μυστικά» μού έδωσαν μεγάλη ώθηση, αλλά είχα ήδη μια επαγγελματική πορεία πριν από αυτά, όπως και συνεχίζω να έχω. Δεν θωρώ ότι βασίζονται μόνο στο σίριαλ οι άνθρωποι που με παίρνουν στη δουλειά τους, ούτε ένιωσα ότι με "εκμεταλλεύτηκαν"»


Πηγη: gossip-tv.gr
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεωργία Γεωργόνη στο περιοδικό Hello Αύγουστος 2012 Empty Απ: Γεωργία Γεωργόνη στο περιοδικό Hello Αύγουστος 2012

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Αυγ 11, 2012 3:15 pm

Ολοένα αυξάνονται οι «καταγγελίες» που γίνονται από ηθοποιούς οι οποίοι εργάζονται πυρετωδώς σε διάφορα σίριαλ της ελληνικής τηλεόρασης χωρίς να αμείβονται.

Σε αυτούς ανήκει και η Γεωργία Γεωργόνη η οποία αποκαλύπτει στο περιοδικό «Hello» πως από τη συμμετοχή της στα «Μυστικά της Εδέμ» δεν έχει αποπληρωθεί. «Έχουμε πληρωθεί ένα μικρό ποσό και μας χρωστάνε πολλά ακόμη. Θέλω να πιστεύω ότι θα πληρωθούμε, απλώς καθυστερούν λόγω κρίσης. Είναι άσχημο να δουλεύεις και να μην παίρνεις αυτό που σου ανήκει», αναφέρει χαρακτηριστικά η ηθοποιός.

Πηγη: gossip-tv.gr
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεωργία Γεωργόνη στο περιοδικό Hello Αύγουστος 2012 Empty Απ: Γεωργία Γεωργόνη στο περιοδικό Hello Αύγουστος 2012

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Αυγ 11, 2012 3:18 pm

«Λίγα πράγματα. Δεν θέλησα να τα κάνω, γιατί μετά από τρία χρόνια καθημερινού σίριαλ, νομίζω ότι είναι καλό να απέχω από την τηλεοπτική οθόνη», λέει στο περιοδικό Hello και συνεχίζει: «Με έμαθε ο κόσμος ως 'Δάφνη' και δύσκολα θα με μάθει ως κάποια άλλη. Έπρεπε να πάρω μια απόσταση και να ξαναφορτιστώ ενεργειακά», καταλήγει.

Πηγη: Gossiptv.gr
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεωργία Γεωργόνη στο περιοδικό Hello Αύγουστος 2012 Empty Απ: Γεωργία Γεωργόνη στο περιοδικό Hello Αύγουστος 2012

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Αυγ 11, 2012 3:19 pm


Τη γνωρίσαμε από την καθημερινή σειρά του Mega "Τα μυστικά της Εδέμ".

Η νεαρή ηθοποιός μιλώντας στο περιοδικό Hello απάντησε σχετικά με την προσωπική της ζωή και πώς καταφέρνει να την κρατάει μακριά
από τα φώτα της δημοσιότητας.

"Νομίζω ότι από τη στιγμή που δεν θέλεις να γνωρίζει ο Τύπος ή τα κοινό την προσωπική σου ζωή, δεν μιλάς γι' αυτήν", αναφέρει στο περιοδικό "Hello" .

Όσο για τον τρόπο που καταφέρνει να διαφυλάσσει τα προσωπικά της, η ηθοποιός επισημαίνει ότι "δεν χρειάζεται μεγάλη προσπάθεια.

Φυσικά και θα βγω έξω με τον άνθρωπό με τον οποίο είμαι μαζί και μου έχει τύχει μάλιστα να με φωτογραφίσουν.

Επειδή όμως δεν έδωσα συνέχεια, δεν ξανασχολήθηκε κανείς.

Αν έδινα συνέχεια και έλεγα "Α, γιατί με τραβήξατε φωτογραφία", θα γινόταν θόρυβος".

Πηγη: radar.gr
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης