Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

+4
loukasnora
trelli petrakitsa
ProudMaslowqueen
Ntinaki Agapaei Petraki
8 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr Empty Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Παρ Αυγ 24, 2012 9:41 am

Καλεσμένος στην εκπομπή "FthisTV" ήταν ο Παναγιώτης Πετράκης που δήλωσε πως θέλει να αγαπιέται από όλο τον κόσμο και δεν θέλει να απασχολεί τα μέσα με σκάνδαλα, παρά μόνο με την δουλειά του...

Μίλησε για τα όνειρα που είχε ως παιδί και τα επαγγέλματα που ήθελε να ακολουθήσει και δεν κρύβει πως στα 5 του ήθελε να γίνει Δεσπότης... Πιστεύει πολύ στον θεό αν και δεν πηγαίνει συχνά στην εκκλησία γιατί έχει κάποιες αντιρρήσεις με την ορθοδοξία...
Αποκαλύπτει πως θέλει να γίνει πατέρας και παραδέχεται πως ο ίδιος όταν ήταν 5 χρονών ήθελε οι γονείς του να χωρίσουν , γιατί δεν του άρεσε να μαλώνουν και μετά το διαζύγιο τους, έγιναν οι καλύτεροι φίλοι...
Δεν θα έπαιρνε κιλά για έναν ρόλο, καθώς δηλώνει πως είναι πολύ φιλάρεσκος και του αρέσει να βλέπει τον εαυτό του όμορφο...
Μίλησε όμως και για τα επόμενα επαγγελματικά του σχέδια ....






Πηγή: http://news-piper.blogspot.gr/2012/08/5_23.html
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Παρ Αυγ 24, 2012 10:45 am

Αχ...ολα αυτα τα ξερω απο τοτε που αρχισα να ασχολουμαι με την Εδεμ...!
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Παρ Αυγ 24, 2012 12:05 pm

: thanks :
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr Empty Παναγιώτης Πετράκης: «Απέτρεψα θαυμάστρια από την αυτοκτονία»

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Παρ Αυγ 24, 2012 2:32 pm

Παναγιώτης Πετράκης: «Απέτρεψα θαυμάστρια από την αυτοκτονία»

Καλεσμένος της Σταματίνα Τσιμτσιλή, το βράδυ της Πέμπτης, ήταν ο Παναγιώτης Πετράκης ο οποίοι μίλησε για τους γονείς του, την καριέρα, φιλαρέσκεια, τους θαυμαστές αλλά και το Θεό.

Ο ηθοποιός και τραγουδιστής όπως είχε δηλώσει και κατά το παρελθόν ήθελε να γίνει δεσπότης αλλά στο μέλλον τον κέρδισε η υποκριτική και το τραγούδι. Και μπορεί να έχει πολύ καλή σχέση με το Θεό αλλά όχι με το δόγμα του Χριστιανισμού και γενικότερα με τα δόγματα και τα στερεότυπα.

Έκπληξη προκάλεσε ο Παναγιώτης Πετράκης όταν αποκάλυψε στην εκπομπή «FTHIS TV» πως από πέντε ετών παρότρυνε τους γονείς του να χωρίσουν γιατί έβλεπε πως μαζί δεν περνούν καλά, γεγονός που τον στεναχωρούσε. «Είναι καλό οι άνθρωποι να είναι ισορροπημένοι και ευτυχισμένοι, με όποιο είδος ζωής επιλέξουν, γιατί αυτό περνάει και στα παιδιά. Εγώ θυμάμαι πως από 5 χρονών ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου. Ήξερα πως αυτοί οι δύο άνθρωποι, ξεχωριστά, θα είναι πολύ καλύτερα από ότι μαζί. Όπως και έγινε όταν πλέον χώρισαν. Είναι δύο καλοί φίλοι και ο καθένας είναι πολύ πιο ευτυχισμένος και τα έχει πιο καλά με τον εαυτό του. Θυμάμαι μια ασυνεννοησία, τσακωμούς και να μην υπάρχει ηρεμία. Είναι δύο άνθρωποι που εκπέμπουν σε διαφορετικά μήκη κύματος. Αυτό είναι όλο. Ένα παιδί θέλει να βλέπει τους γονείς του καλά», ανέφερε χαρακτηριστικά.

Παρά τα όποια προβλήματα αντιμετώπισε τότε, ο performer για τη σημερινή σχέση με τους γονείς του επεσήμανε: «Έχω εξαιρετική σχέση με τους γονείς μου. Έχω την τύχη να έχω δύο απίστευτα καλούς γονείς. Ήταν και είναι μαζί μου σε κάθε βήμα, τόσο ηθικά όσο και για πολλά χρόνια οικονομικά. Δεν θα μπορούσα να έχω καλύτερους γονείς».

Όσο για τον εαυτό του, δηλώνει φιλάρεσκος και μη διαθέσιμος να κάνει θυσίες για να κερδίσει κάποιο ρόλο. «Δεν θα έπαιρνα τριάντα κιλά για να κερδίσω ένα ρόλο, ίσως δεν είμαι τόσο ώριμος ακόμα για να το δεχτώ. Μου αρέσει η εμφάνισή μου και δεν θέλω να την αλλάξω», είπε ο ηθοποιός.

Ενώ τέλος, απαντώντας με αφορμή ερώτηση τηλεθεάτριας εξομολογήθηκε πως κατά το παρελθόν έσωσε μια θαυμάστρια του από την αυτοκτονία και είναι πολύ περήφανος για τον εαυτό του. «Κάποια στιγμή μια θαυμάστρια, μου έστειλε ένα γράμμα και σκεφτόταν να αυτοκτονήσει και την απέτρεψα», δήλωσε ο Παναγιώτης Πετράκης.

Πηγή: http://www.gossip-tv.gr/showbiz/story/209560/panagiotis-petrakis-apetrepsa-thaymastria-apo-tin-aytoktonia


Edit by L_aquila
Μην ανοίγεις πολλά τοπικ για το ίδιο θέμα.
2η προειδοποίηση
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Παρ Αυγ 24, 2012 2:41 pm

: thanks :
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Παρ Αυγ 24, 2012 7:18 pm

Όλα όσα είπε ο Παναγιώτης Πετράκης στο FthisTv!



Τον Παναγιώτη Πετράκη υποδέχτηκε η Σταματίνα Τσιμτσιλή στην εκπομπή FthisTv και μίλησαν για πολλά και ενδιαφέροντα πράγματα.

Ο καλλιτέχνης μίλησε για την αγάπη του κόσμου, αλλά και για το αγαπημένο του μιούζικαλ, το οποίο και σπούδασε. Είχε ενδοιασμούς για το αν έπρεπε να συμμετάσχει στο Just the two of us, ενώ δεν περίμενε με τίποτα να νικήσει.

«Ήδη πέρασα από ένα talent show, νομίζω ότι είναι αρκετό» απάντησε σε σχετική ερώτηση τηλεθεάτριας «Ήταν μια εμπειρία πολύ ωραία, την ευχαριστήθηκα».

Πηγή: http://www.tralala.gr/music-news/music-news/item/37421-panagiotis-petrakis-fthis
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Αυγ 24, 2012 7:35 pm

Η συνέντευξη του Παναγιώτη στην Σταματίνα Τσιμτσιλή,χθες το βράδυ στο FTHIS στον Αnt1.



loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Παρ Αυγ 24, 2012 7:52 pm

Ευχαριστούμε πολύ για τα αποσπάσματα!!! :)
Πολύ ωραία συνέντευξη.Έχουμε κοινή άποψη όσον αφορά την εκκλησία και τα παιδιά.Πάντως είναι πολύ ειλικρινής..Πιστεύω ότι ελάχιστοι καλλιτέχνες θα παραδεχόντουσαν ότι είναι φιλάρεσκοι.Επιπλέον με συγκίνησε αυτό που είπε για τη θαυμάστριά του και το γράμμα...Πάλι πιστεύω ότι πολύ λίγοι καλλιτέχνες θα έκαναν κάτι τέτοιο...Μπράβο του..Για άλλη μια φορά απέδειξε την καθαρή και αληθινή ψυχή του..Και όπως έγραψε και μια φίλη για το συγκεκριμένο θέμα "Γιατί όσο αγαπάς..ακούς..Κι όσο ακούς μαθαίνεις! Πέρα από κάθε σχόλιο...μόνο με την καρδιά σου. ♥".
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Παρ Αυγ 24, 2012 8:25 pm

: thanks :
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

Δημοσίευση από feggaropetra Παρ Αυγ 24, 2012 8:32 pm

Ευχαριστούμε! :) Κι από μένα η χτεσινή εκπομπή.

Παναγιώτης Πετράκης ~ "FTHIS" (23-08-12)


feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Παρ Αυγ 24, 2012 8:53 pm

Σ' ευχαρστούμε κι εσένα Στελλίνα!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

Δημοσίευση από ilectra Παρ Αυγ 24, 2012 11:23 pm

ευχαριστούμε πολύ κοριτσια!!! :)
ilectra
ilectra
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : στον αισιοδοξο και χαμογελαστο κοσμο μου.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

Δημοσίευση από loukitsa Κυρ Αυγ 26, 2012 2:14 pm

Να είστε καλά κορίτσια! Ευχαριστούμε
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

Δημοσίευση από l_aquila Δευ Αυγ 27, 2012 1:43 pm

Ο Παναγιώτης Πετράκης ημίγυμνος και με κοιλιακούς που κόβουν ανάσες
8/27/2012 02:00:00 PM showbiz ~news-piper.blogspot.com

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr 30839210151162544574533

O Παναγιώτης Πετράκης σε πρόσφατη συνέντευξη του δήλωσε πως γυμνάζεται συχνά και προσέχει το σώμα του και υποστήριξε πως δεν θα έπαιρνε κιλά για τις ανάγκες ενός ρόλου, καθώς του αρέσει να βλέπει τον εαυτό του όμορφο...

Βέβαια ποιος μπορεί να τον αδικήσει, όταν δει το κορμί που έχει καταφέρει να "χτίσει"; Ο ηθοποιός φέτος το καλοκαίρι συνδύασε δουλειά και διακοπές κάνοντας περιοδεία με την παράσταση "7 τραγούδια θα σου πω" ...Έτσι βρήκε την ευκαιρία να κάνει τις βουτιές μου μαζί με τον συνεργάτη του , Μάκη Δελαπόρτα και άφησε τους πάντες με το στόμα ανοιχτό με το καλογυμνασμένο σώμα του και του τέλειους κοιλιακούς του..
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Δευ Αυγ 27, 2012 4:26 pm

: thanks :
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Τετ Αυγ 29, 2012 3:09 pm

εγω ξέρω ποια απέτρεψε αλλα δεν το λέω
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης