Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

+31
anna90
Soulaki_NoraLoukas
PrincessRachel
Elsaki
Clarabelle
loukakos
xristina79
prwto_trapezi_pista
andy
sifantid
marializ25
nikidanis
Jennifer
anastasia20
T2eNnh
zwi
νοριτσα
Καρ-Mik
vs116117
Amalia_1297
tinaki18
charitomeni
aggeliki
Dorina <3 Πέτρος
manos+eva
mimi
loukasnora
Ntinaki1
evanna
loukitsa
KatsaroYpotheto
35 απαντήσεις

Σελίδα 8 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_lcap23%Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_rcap 23% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_lcap40%Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_rcap 40% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_lcap23%Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_rcap 23% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_lcap13%Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_rcap 13% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_lcap3%Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_lcap0%Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 40
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Ιαν 07, 2010 1:38 am

λοιπόν μόλις είδα το επεισόδιο και έχω να πω:

όσο βλέπω αυτόν το χατζηβασιλείου τόσο απορώ η αμαλία τι του βρήκε;;;καλά αυτός της την έπφτε κανονικότατα..ακούς εκεί <αμαλία ΜΟΥ>η αμαλία είναι του ρούσσου(μπορεί να με νευριάζει ο πέτρος μερικές φορές-αλλά εδώ θα τον υποστηρίξω)μακρύα τα χέρια σου κ.Χατζηβασιλείου από την αμαλία...

καλά το τι γέλιο έριξα όταν ο λουκάς έκανε στη νταίζη εξομολόγηση...λες και έλεγε μάθημα ήταν..α..ρε λουκά...
εν τω μεταξύ ο λουκάς πέρα βρέχει..τα ζώα μου αργά..δεν έχει πάρει τίποτα χαμπάρι...ΛΟΥΚΑ ΞΥΠΝΑ..

η δάφνη όλο και πιο ωραία τα λέει..τον παλιό καλό μάνο..εδώ έχω 2 σημειώσεις:1.ο μάνος πότε ήταν καλός; και 2.αν έρθει πίσω ο παλιός μάνος ζήτα που καήκαμε...

η μελίτα καλά τα είπε στον πέτρο...(εδώ πετράκη δεν θα σε υποστηρίξω)..αλλά της λέει τη μία μέρα και αλλά την άλλη..αποφάσισε ρούσσο να καταλάβουμε και εμείς...το ότι υποστηρίζει το μάνο τι να πω;;το παιδί μάλαμα ο μάνος και ο καρτάλης ο εγκληματίας...

η σκηνή με την παρέα μου άρεσε..ειδικά στο βράχο και στο απουσιλόγιο πολύ καλή...

και για τέλος:το ύφος του στέφανου όταν άκουσε το μουγγοθόδωρο δεν περιγράφεται..ο ουρανός στο κεφάλι του ήρθε...

αυτά!!!
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Πεμ Ιαν 07, 2010 1:40 am

Clarabelle έγραψε:
i love petros\danis έγραψε:ΠΡΟΣ ΤΖΙΝΑΚΙ!!!
Εεε!!! ΦΥΣΙΚΑ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ (ΜΗ ΜΑΚΟΥΣΕΙ Η ΝΙΚΗ... door !!!) ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΑΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ ΛΕΓΕ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΤΩΝ ΓΕΡΩΝ ΤΟΥ ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΜΟΥ!!! ΑΧ....... Love! Love Heart1 Heart2


Χαριτωμενιά ήταν μη συγχίζεσαι καλή μου
Άλλωστε στην ψηφοφορία ο Πετράκης σας (βάζω και τη Νίκη μέσα να μην έχουμε θερμό επεισόδιο) σάρωσε.:cheers:
Του τα πήρε τα σώβρακα του Χατζηγλίτσα lol!


Ε ΦΥΣΙΚΑ ΣΑΡΩΣΕ!!! ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΟΥΔΕ ΜΙΑΝ ΣΥΓΚΡΙΣΗ!!! Κ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΝ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΙΑ ΝΑ ΛΕΙΠΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΕΡΙ ΗΛΙΚΙΑΣ!!! gelio gelio (ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΟΥΜΕ ΤΟ ΛΕΩ Κ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΤΖΙΝΑΚΙ)
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Ιαν 07, 2010 2:00 am

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Πεμ Ιαν 07, 2010 2:02 am

ΤΙ ΒΡΗΚΕΣ????
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιαν 07, 2010 2:03 am

Ρε σεις θέλει μια πάπια gelio καλά κάνω και λέω τη Νταίζη οχιά maaaad
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Ιαν 07, 2010 2:03 am

i love petros\danis έγραψε:ΤΙ ΒΡΗΚΕΣ????

Δεν είδες το λινκ??
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από anna90 Πεμ Ιαν 07, 2010 2:03 am

Mik έγραψε:Τι βρήκα???????
http://www.e-shop.gr/show_bks.phtml?id=BKS.0170989
Βιβλίο δηλαδή ε???
Και με φοβερή υπόθεση...Πως να κατακτήσεις την καρδιά της άσπρης πάπιας-Νταίζη όταν είσαι ένας πράσινος βάτραχος-Λουκάς..!!!!!!!! Confused? Palamakia
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από nat Πεμ Ιαν 07, 2010 2:05 am

Παρεμπιπτόντως, είδατε το ύφος της Εύας όταν η Δάφνη είπε στη Μελίτα ότι τη θέλει με τον Μάνο?

nat
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιαν 07, 2010 2:06 am

nat έγραψε:Παρεμπιπτόντως, είδατε το ύφος της Εύας όταν η Δάφνη είπε στη Μελίτα ότι τη θέλει με τον Μάνο?

Αυτό ομολογώ δεν το πρόσεξα όλο τη Μελίτα που κοίταζε τη Νόρα έδειχνε
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Πεμ Ιαν 07, 2010 2:07 am

δεν σε πιστευω gelio gelio εισαι θεα κοπελα μου!!!!!! ο βατραχος=λουκας που θελει να κατακτησει την λευκη παπια!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την νοριτσα στις Πεμ Ιαν 07, 2010 2:10 am, 1 φορά
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από nat Πεμ Ιαν 07, 2010 2:08 am

Έδειξε και λίγο την Εύα (πίσω από την Νόρα). Με ολίγον ξινίλα και συγκατάβαση στο πρόσωπο...

nat
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 07, 2010 2:08 am

loukitsa έγραψε:
nat έγραψε:Παρεμπιπτόντως, είδατε το ύφος της Εύας όταν η Δάφνη είπε στη Μελίτα ότι τη θέλει με τον Μάνο?

Αυτό ομολογώ δεν το πρόσεξα όλο τη Μελίτα που κοίταζε τη Νόρα έδειχνε


Τη σκηνή την είδα κι εγώ αρκετές φορές γιατί το ύφος της Μελίτας ήταν όλα τα ευρώ αλλά δεν είδα τίποτα περίεργο στο ύφος της Εύας. Απλά στον κόσμο της μιλούσε για το Στέφανο και σκέφτηκα εκείνη την ώρα οτι τον πιστεύει περισσότερο απ όσο πρέπει.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από nat Πεμ Ιαν 07, 2010 2:10 am

Clarabelle έγραψε:
loukitsa έγραψε:
nat έγραψε:Παρεμπιπτόντως, είδατε το ύφος της Εύας όταν η Δάφνη είπε στη Μελίτα ότι τη θέλει με τον Μάνο?

Αυτό ομολογώ δεν το πρόσεξα όλο τη Μελίτα που κοίταζε τη Νόρα έδειχνε


Τη σκηνή την είδα κι εγώ αρκετές φορές γιατί το ύφος της Μελίτας ήταν όλα τα ευρώ αλλά δεν είδα τίποτα περίεργο στο ύφος της Εύας. Απλά στον κόσμο της μιλούσε για το Στέφανο και σκέφτηκα εκείνη την ώρα οτι τον πιστεύει περισσότερο απ όσο πρέπει.

Όχι τότε που μιλούσε για τον Στέφανο. Τη στιγμή που έλεγε η Δάφνη στην Μελίτα για τον Μάνο. Για μια στιγμή ήταν...

nat
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Πεμ Ιαν 07, 2010 2:11 am

Mik έγραψε:
i love petros\danis έγραψε:ΤΙ ΒΡΗΚΕΣ????

Δεν είδες το λινκ??

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! gelio gelio gelio ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ!!!! : respect : : respect :
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Materialgirl Πεμ Ιαν 07, 2010 9:43 am

Ο κύβος ερρίφθη και η μουγγή πεθερά βγήκε από το λήθαργο κι έβαλε εμάς σε μπελάδες. Το σχέδιο της αχώνευτης Καρτάλως είναι ξεκάθαρο. Θα ρίξει δίπλα στο Στέφανο την Εύα για να χωρίσει τα παιδιά η Τασώ Καββαδία. Είναι και η Εύα αλλού από φυσικού της, δεν θέλει και πολύ. Πάνω που πήγε η καημένη να κάνει μια δουλειά να ξελαμπικάρει θα την ξαναμπλέξουν. Τσάμπα οι μάσκες προσώπου και τα χαλαρωτικά μασάζ. Βλέπετε τη ζήτησε η πασίγνωστη εταιρεία καλλυντικών BEAYTE για μοντέλο. Πολύ γνωστή εταιρεία...βέβαια...όλος ο κόσμος την ξέρει...Εγώ γιατί δεν την ξέρω ρε παιδιά;;; 😕 Αλήθεια τι καλλυντικά θα διαφημίζει. Αντιγηραντικές κρέμες προσώπου για ώριμες επιδερμίδες;; Tongue Εγώ βέβαια περιμένω να δω την αντίδραση του Στέφανου σε περίπτωση που η Εύα αρχίσει το στενό μαρκάρισμα. Λογικά μετά από τέτοιο δούλεμα που έφαγε από τη μάνα του ο Στέφανος θα έπρεπε να την πλακώσει στις μπουνιές και να την ξανακλείσει σε κανένα μπουντρούμι αυτή τη φορά - όχι σε κλινική - κατά προτίμηση εκεί που είχε κλειδώσει τα κορίτσια ο απαγωγέας και χωρίς νερό μάλιστα. Επίσης πολύ λογικά από τη στιγμή που ο Στέφανος δείχνει να είναι τρελά ερωτευμένος με τη Μελίτα δεν θα πρέπει να ενδώσει στην Εύα. Πάντως αν γίνει κάτι τέτοιο εγώ δεν θέλω ούτε και το Στέφανο για τη Μελίτα. Για τη Μελίτα θέλω το απόλυτο, τον άντρα που θα αγαπάει μόνο εκείνη και θα κάνει έρωτα μόνο μαζί της. Ο Στέφανος τόσο καιρό φωνάζει ότι δεν είναι Μάνος. Δεν μένει παρά να το αποδείξει λοιπόν και με τις πράξεις του. Αλλά τον κόβω για πολύ μαμάκια και χωμένο μέσα στο μπομπονιερί βρακάκι της Καρτάλως. Όχι τίποτε άλλο αλλά διάβασα ότι η αχώνευτη αντί να πει την αλήθεια που της είπε η Αμαλία θα πει τα ανάποδα, ότι δηλαδή ο Λαζαρίδης την κεράτωνε με την Αμαλία. Και ο Στέφανος αντί να πιστέψει τη Μελίτα και την Αμαλία μετά από το ψέμα που τον τάισε η μάνα του, θα πιστεύει τον πρώην μουγγοθόδωρο. Καλός βουτυρομπεμπές κι αυτός. Tigania Αλλά καλά να πάθει..λύσσαξε να μιλήσει η μάνα του. Δεν την άφηνε στη μούγκα που είχε την ησυχία του...όχι αυτός εκεί το χαβά του να μιλήσει η Τασώ...να τα τώρα...Μια χαρά ήσουν άνθρωπέ μου..τώρα που θα παρακαλάς να το βουλώσει δυο λεπτά μπας και βρεις την ησυχία σου να σε δώ...αλλά έτσι είναι η ζωή...όταν χάνουμε κάτι τότε το εκτιμούμε...Μελίτα μου κουράγιο. Έρχονται δύσκολες μέρες.

Πόσο ηλίθιος μπορεί να είναι ένας άντρας...οεο;;;Πόσα κιλά στόκο μπορεί να κουβαλάει κάποιος στον εγκέφαλο;;;Ναι για το Λουκά μιλάω Ksilo ...Έλεος πια....Μα τίποτα δεν ένιωσε;;Τίποτα δεν κατάλαβε;;;Είναι δυνατόν;;;Τον άγγιξαν πολύ τα λόγια της Νόρας το είπε και ο ίδιος αυτό αλλά δυστυχώς έπεσε η τουφεκιά και τα πουλιά δεν άκουσαν...Αν του τα έλεγε αυτά μια γυναίκα λέει θα έπεφτε ξερός...Και η Νόρα τι είναι;;Μπογιατζής;;Ε..πέσε βρε στόκε. Για' σένα τα έλεγε το κορίτσι..Την παραδέχτηκα τη Νταίζη που τον έκραξε. Έμαθε το ποιηματάκι του και πήγε να το απαγγείλει σαν να έλεγε ποίημα για την 28η Οκτωβρίου. Το πιο γελοίο ήταν ότι ξεχνούσε κάπου κάπου τα λόγια, κόμπιαζε λίγο να τα θυμηθεί και συνέχιζε, λες και τον εξέταζε ο καθηγητής ιστορίας για τη Γαλλική επανάσταση και ξέχασε την ημερομηνία...God...help me please... Ήταν η δεύτερη φορά που συμφώνησα απόλυτα με τη Νταίζη και την παραδέχτηκα...Η πρώτη ήταν τότε που είπε στην Εύα κατάμουτρα ότι μέχρι και στα σκυλάδικα της επαρχίας έχει γίνει βούκινο και όλοι ξέρουν τι κουμάσι είναι και πως ο κόσμος γελάει με τα κατορθώματά της. Δεν τη χωνεύω καθόλου αλλά για αυτές τις δύο περιπτώσεις respect : respect :

Μια χαρά άντρας ο κύριος Χατζηβασιλείου και ευγενέστατος. Παρακαλώ η Αμαλία να μείνει μαζί του. Ο δε Ρούσσος είπε το ανέκδοτο της ημέρας. Του είπε η Αμαλία ότι τίμησε το στεφάνι της κι αυτός απάντησε ότι το εκτίμησε.... Σοβαρά ρε φίλε;;;Δηλαδή αν δεν το εκτιμούσες τι θα έκανες πέρα από το να την φτύνεις;;Θα τη σκότωνες κιόλας;;Αμ δεν την εκτίμησες τη γυναίκα που πήρες Πέτρο μου. Είχε απόλυτο δίκιο η Αμαλία που σου είπε πως δεν σου άξιζε... Δεν άξιζες να έχεις τέτοια σύζυγο. Σου χρειαζότανε το κέρατο που μακάρι να σου τα φορέσει να σε κάνει τάρανδο. Νά αγιάσει ο μηρός της - λαικιστί το μπούτι - έτσι και σε κερατώσει. Αλλά δυστυχώς παρόλο που τα θέλει ο οργανισμός σου δεν θα το κάνει γιατί δεν είναι του δρόμου. Τέλος πάντων.

Materialgirl
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Amalia_1297 Πεμ Ιαν 07, 2010 9:48 am

Τωρα που το πες,μου φαινεται οτι το γυριζουν στις"εφτα θανασιμες πεθερες"...Η μουγγη πεθερα,Τριτη στις 10...Τι να πω
Amalia_1297
Amalia_1297
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μαμ,Εδεμ,Νανακια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Ιαν 07, 2010 11:27 am

Mik έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
Mik έγραψε:Λουκάς: Δικηγορικός Χαλβάς
Μάνος: ο Ανθρωπος (προχτές δεν το ανακάλυψε οτι είναι ανθρωπος?)
Ευα: Κλαίουσα Ιτια ή η Αυτόνομη
Δάφνη: Γεωργία Βασιλειάδου - Ανίτα Πάνια - Χρυσό Κουφέτο.
Νικόλας: Dr.Ταρίφας (δεν βρίσκω κάτι άλλο).
Νόρα: Δεν ξέρω ακόμα, πείτε μου. (Περα απο αυτά που λέει ο Λουκας)
Αμαλία: Η θεά
Ρούσσος: Ο Αρχοντας
Καρτάλω: Μουγγοθόδωρος ή Θόδωρος ο πεταχτούλης.
Ηλίας: Ο ύπνος. (Τον βλέπω και νυστάζω)
Μελίτα: το Τέλος
Στέφανος: ο ''εγώ δεν είμαι Μάνος''
Χρήστος: Τον αφήνω έξω, θα με σκίσει η τζίνα

Μικ πώς τα λες έτσι βρε???

Χαίρομαι που με σκέφτεσαι καλή μου! Ο Χρηστάκης μου, το μανάρι μου αν θες παρατσούκλι μπορείς να βάλεις "Το μελαχρινάκι της Τζίνας!" gelio

Σε καλοπιάνω για το αβατάρ...Χαχα huhu huhu

Ναι, το μελαχρινάκι της Τζίνας είναι σωστό....Για συντομία μπορούμε και απλως Gina's

Μ'αρέσεις! Μ'αρέσεις!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 07, 2010 11:54 am


Το χθεσινό επεισόδιο το είπα και πριν το ψήφισα τέλειο για το μοναδικό λόγο οτι είδα επιτέλους στο γυαλί τους ήρωες που παρακολουθούσα απ την αρχή της σειράς.

Θεωρώ τη σκηνή της παρέας στην παραλία και το απουσιολόγιο την κορυφαία του επεισοδίου. Μου άρεσε η σκηνοθετική ματιά με την οποία είδαν το όλον. Αυτό ήταν αυλαία στη νιότη της παρέας. Το κύμα που ερχόταν και έπαιρνε τα λουλούδια ήταν σαν να ξέπλενε ότι έγινε μέχρι εκείνη τη στιγμή. Ήταν επιτέλους κάθαρση. Δεν μας έκαναν βέβαια τη χάρη να μας αφήσουν με τη γλυκειά γεύση της σκηνής που είδαμε και κόλησαν το ζευγαράκι του κάμα σούτρα όπως το λέει ο panda να κοιτάει στο άπειρο για περισσότερη ώρα απ όση η σκηνή που απολαύσαμε. Τέλος πάντων η σκηνή απέδειξε περίτρανα οτι ουκ εν τω πολλώ το ευ αλλ εν τω ευ το πολύ.

Δεύτερη σκηνή που με ενθουσίασε ήταν Στέφανος - Πέτρος - Μάνος. Αυτοί οι τρείς μαζί είναι ένα μπουκέτο υπέροχο και κουβαλούν μαζί τους άρωμα βέρας. Δεν ξέρω αν μπορώ να ξεχωρίσω ποιός μου άρεσε καλύτερα. Ήταν και οι τρείς εκφραστικότατοι και ο διάλογος ήταν απολαυστικός. Ο Μάνος εμφανώς συγκρατούσε την οργή του ο Πέτρος διαχειριζόταν την κατάσταση με τη διπλωματία που επέβαλε η περίσταση και ο Στέφανος απ τη μια το απολάμβανε και απ την άλλη προβληματιζόταν.

Οι πίνακες όπως το βλέπω εγώ ή αλλάχτηκαν απ το Χρήστο κατ εντολήν της Στεφανομανούλας, ή αλλάχτηκαν απ το Χρήστο που θέλησε να βγάλει κάτι απ όλο αυτό, ή αλλάχτηκαν απ το Χατζηγλίτσα που μου φάνηκε μεγάλο μούτρο. Δεν είναι τυχαίο που και οι τρείς ανέφεραν οτι δεν θέλουν να μπλέξουν μαζί του. Σίγουρα με αυτά που ξέρουμε μέχρι εδώ ο Μάνος δεν μπορεί να έχει εμπλοκή με το θέμα και είμαι περίεργη να δω πως θα καταλήξουν όλοι σ αυτό το συμπέρασμα. Βλέπεις με τόσα που έχει κάνει ο Μανωλάκης την έχει πατήσει όπως ο λύκος με τα πρόβατα.

Τρίτη υπέροχη σκηνή η ερωτική εξομολόγηση της Νόρας. Είχα σκύψει και περίμενα να δω αντιδράσεις. Η Νόρα τα έλεγε μέσα απ την καρδιά της και ο Λουκάς την κοιτούσε κεραυνοβολημένος. Εκείνη την ώρα περίμενα σαν τη χαζή να πέσει φιλί. Κυρία Ακρίτα μου αλλού κι αλλού τους χρησιμοποιείτε τους καναπέδες για διάφορες χρήσεις εδώ γιατί όχι; Ο Λουκάς πάντως στη Νταίζη τα έλεγε σαν ρομπότ. Η Νταίζάρα θεά του έριξε χυλόπιτα ξεγυρισμένη. Η κυρία τους χειρίζεται τους άντρες με τέχνη ζηλευτή. Αυτή όπως έγραψα κι αλλού θα μπορούσε να δώσει μαθήματα στις άλλες τις βιόλες της παρέας της φεγγαρόπετρας και να τις μάθει τον τρόπο να κάνουν τους γόηδες να σέρνονται στα πατώματα σαν τις σφουγγαρίστρες.

Δουλειά για την Εύα αποφάσισαν να βρουν οι σεναριογράφοι. Κάτι πιο αληθοφανές δεν τους βρέθηκε; Η Ξυλά πάντως ήταν πάρα πολύ καλή το σχολιασα και πριν.

Ας πάω και στα στραβά.

Η Μελίτα τελικά έχει πάρει τον κατήφορο χωρίς φρένα. Ξεχνάει οτι ο πατέρας της την μεγάλωσε με αγάπη και τη στήριξε σε όλες της τις επιλογές, και κάνει κοινό μέτωπο με την Αμαλία που σε κάθε βήμα που προσπαθούσε να κάνει της έβαζε φρένο και της δημιουργούσε προβλήματα. Για άλλη μια φορά βρίζει δικάζει και καταδικάζει. Για άλλη μια φορά δεν φταίει αυτή για όσα της συμβαίνουν. Πως μου θυμίζει την Εύα της αρχής της σειράς δεν φαντάζεστε. Της λέει η μάνα της οτι ο πατέρας της υπάρχει κίνδυνος να βρεθεί στης φυλακής τα σίδερα και μάλιστα για κάτι που του το έστησαν (και που όλα τα βελάκια δείχνουν Στέφανο) και αυτή το μυαλό της στο κεχρί. Στα μυστικά του Στέφανου.

Ο Πέτρος σήμερα μου τη σβούριξε. Ξέρει οτι ο Στέφανος εξασκεί το κάμα σούτρα με την κορούλα αλλά θέλει να του ρίξει δίπλα την Εύα. Με ένα σμπάρο δυό τρυγόνια. Και θα τη βάλλει να παρακαλέσει για αυτούς, και ελπίζει να γίνει κάτι για να ξεμπλέξει η χλωμή του πριγκίπισα. Για να το καταφέρει χρησιμοποιεί και τον Ηλία. Τι να πω αυτος δεν είναι ο Ρούσσος που γνώριζα.

Δεν θα σχολιάσω το Σταύρου όταν ανακαλύπτει την κομπίνα της μανούλας. Περιμένω με χαρά να τον δώ σήμερα. Κάτι σκηνές σαν κι αυτή είναι μέλι στο ψωμάκι του. Πάντως όταν είδα το ύφος του την ώρα που ανακάλυψε οτι η μανούλα μιλάει φώναξα έμπαινε Στράτο.

Σε αναμονή λοιπόν



Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Πεμ Ιαν 07, 2010 3:26 pm

ΕΓΩ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ ΖΗΤΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟ ΦΩΤΗ ΠΕΤΩΝΤΑΣ ΑΣΠΡΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΕ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩΝΤΑΣ ΣΤΟ ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟ. ΗΤΑΝ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ.

ΝΟΡΑ+ΛΟΥΚΑΣ: ΕΛΙΩΝΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΚΟΚΚΑΛΟ, ΜΕ ΓΟΥΡΛΩΜΕΝΑ ΜΑΤΙΑ, ΑΦΩΝΟΣ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΒΟΥΤΗΧΤΟΥΝ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΝΑ ΦΙΛΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΧΗ? : scream :

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΑΣ, ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ? ΑΛΛΩΣΤΕ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ Ο ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΟΤΙ ΠΕΙΡΑΧΤΗΚΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ "ΠΗΓΑΙΝΕ, ΠΑΡΤΟΝ ΤΗΛ. ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΝΩ ΕΓΩ."

ΕΙΝΑΙ ΦΟΥΛ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΡΗΞΗ. Flkia

ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΣΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΣΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΠΑΠΑΓΑΛΙΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ. ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣΑΕΙ ΤΟ ΝΤΑΙΖΑΚΙ, ΕΧΕΙ ΚΩΛΟ ΝΑ ΠΕΙ ΝΑΙ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ? ΠΑΡΑΦΥΛΑΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ ΣΤΗ ΓΩΝΙΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΗΡΘΕ, ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΟΤΙ ΤΗ ΛΑΤΡΕΥΕΙ? ΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΗΣ GINA'S TO ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΙ ΤΙ ΖΗΤΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΥΚΑ. ΣΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΣΦΑΞΕΙ. gmt

Ο ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Η ΚΟΜΠΑΡΣΟΣ? ΑΛΛΟΥ ΤΟΝΙΖΕ, ΕΛΕΓΕ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΕΞΗ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΞΕΚΑΡΦΩΤΗ. ΕΠΑΙΖΕ ΑΥΤΟΣ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΩΡΑ. Η ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΙΖΕΙ, ΣΙΓΑ ΤΟ ΧΑΠΑΤΟ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΝΑ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ.ΠΕΤΡΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ. ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΝΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΕΡΑΤΩΝΕ, ΤΗ ΧΤΥΠΟΥΣΕ, ΜΕ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ, ΓΕΝΙΚΑ ΤΗΣ ΕΡΙΧΝΕ ΑΔΙΚΑ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ, ΤΙ ΚΕΛΕΠΟΥΡΙ ΚΑΛΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ?

ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΠΙΣΩ, ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙΣ. ΕΙΚΟΝΙΣΜΑ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ, ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΝΤΟΥΕΤΑΚΙ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ, ΜΑΖΙ ΣΤΙΣ ΒΡΩΜΟΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΝΕ ΔΥΟ-ΔΥΟ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΧΙΩΤΕΣ. ΠΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΧΑΣΕΣ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΓΥΡΩ ΣΟΥ.

ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΗ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΓΑΜΠΡΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΑΥΤΟΣ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΣΥΝΕΠΕΣΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΘΕΙ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ, ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΗΣ ΣΥΝΟΜΩΣΙΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΑ ΕΜΑΘΕ, "ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ".ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΦΗΝΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΤΙ? ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ? ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΑΝ ΜΑΘΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΙ ΣΧΕΔΙΑΖΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ? Ksilo maaaad

ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΝΜ Η ΟΧΙ? ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ Η ΟΧΙ? ΕΚΕΙ ΜΕΙΝΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ Η ΣΚΥΛΑ Η ΚΑΡΤΑΛΩ ΚΑΙ Η ΜΑΦΙΑ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΤΗΣ ΤΖΙΝΑΣ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΒΟΥΤΗΞΕΙ, ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΗ ΛΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ. Grrr

: respect : : respect : : respect : ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ, ΔΩΣΤΑ ΟΛΑ. ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΟΤΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ, ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΤΑ ΕΔΕΙΞΑΝ ΟΛΑ.

ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ-ΡΟΥΣΣΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΖΙ ΔΕΝΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ. ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ.

ΠΛΑΚΙΤΣΑ Η ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΕΥΑΣ, ΑΝΤΕ ΑΝ ΣΕ ΕΒΛΕΠΕ Ο ΚΟΤΕΝΤΟΣ ΚΑΙ Η ΚΑΓΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑΝ "ΠΟΥ ΠΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ 30 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΡΙΕΡΑ ΜΟΝΤΕΛΟΥ? ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΑΠΟΣΥΡΣΗ."

ΜΗΝ ΔΩ ΝΑ ΞΑΝΑΣΜΙΞΕΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΕΥΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΜΕΛΙΤΑ ΦΩΤΙΑ ΘΑ ΤΟΥ ΕΒΑΖΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΨΩ, Η ΕΥΑ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΛΟΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΗΠΕΙΡΟ, Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΕΜΦΡΑΓΜΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΡΜΠΑ ΛΙΑΚΟ, ΧΑΡΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Η ΚΑΡΤΑΛΩ ΜΟΝΟ, ΑΧ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΥΤΗ. xastouki

ΤΟΥΣ ΕΙΔΑ ΕΞΩΦΥΛΛΟ ΣΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΜΕΣΑ. ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΑΛΗΘΙΝΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥΣ. ΠΡΑΞΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΧΙ ΛΟΓΙΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΤΩΡΑ ΠΟΣΟ ΔΙΑΦΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΙ ΚΟΤΣΙΑ ΕΧΕΙΣ ΣΑΝ ΑΝΤΡΑΣ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΡΩΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΙΣΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!!!!!!!

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Ιαν 07, 2010 3:30 pm

alexandra 35 έγραψε:ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ Η ΣΚΥΛΑ Η ΚΑΡΤΑΛΩ ΚΑΙ Η ΜΑΦΙΑ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΤΗΣ ΤΖΙΝΑΣ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΒΟΥΤΗΞΕΙ, ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΗ ΛΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ. Grrr

Τέτοια μου αρέσει να διαβάζω, στο τέλος θα το πιστέψω alexandra35 μου! huhu
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Ιαν 07, 2010 4:13 pm

Mik έγραψε:Τι βρήκα???????
http://www.e-shop.gr/show_bks.phtml?id=BKS.0170989
gelio Είσαι απίστευτη Βασιλική!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Mafalda Πεμ Ιαν 07, 2010 4:20 pm

alexandra 35 έγραψε:ΕΓΩ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ ΖΗΤΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟ ΦΩΤΗ ΠΕΤΩΝΤΑΣ ΑΣΠΡΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΕ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩΝΤΑΣ ΣΤΟ ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟ. ΗΤΑΝ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ.

ΝΟΡΑ+ΛΟΥΚΑΣ: ΕΛΙΩΝΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΚΟΚΚΑΛΟ, ΜΕ ΓΟΥΡΛΩΜΕΝΑ ΜΑΤΙΑ, ΑΦΩΝΟΣ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΒΟΥΤΗΧΤΟΥΝ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΝΑ ΦΙΛΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΧΗ? : scream :

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΑΣ, ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ? ΑΛΛΩΣΤΕ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ Ο ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΟΤΙ ΠΕΙΡΑΧΤΗΚΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ "ΠΗΓΑΙΝΕ, ΠΑΡΤΟΝ ΤΗΛ. ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΝΩ ΕΓΩ."

ΕΙΝΑΙ ΦΟΥΛ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΡΗΞΗ. Flkia

ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΣΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΣΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΠΑΠΑΓΑΛΙΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ. ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣΑΕΙ ΤΟ ΝΤΑΙΖΑΚΙ, ΕΧΕΙ ΚΩΛΟ ΝΑ ΠΕΙ ΝΑΙ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ? ΠΑΡΑΦΥΛΑΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ ΣΤΗ ΓΩΝΙΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΗΡΘΕ, ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΟΤΙ ΤΗ ΛΑΤΡΕΥΕΙ? ΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΗΣ GINA'S TO ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΙ ΤΙ ΖΗΤΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΥΚΑ. ΣΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΣΦΑΞΕΙ. gmt

Ο ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Η ΚΟΜΠΑΡΣΟΣ? ΑΛΛΟΥ ΤΟΝΙΖΕ, ΕΛΕΓΕ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΕΞΗ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΞΕΚΑΡΦΩΤΗ. ΕΠΑΙΖΕ ΑΥΤΟΣ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΩΡΑ. Η ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΙΖΕΙ, ΣΙΓΑ ΤΟ ΧΑΠΑΤΟ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΝΑ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ.ΠΕΤΡΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ. ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΝΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΕΡΑΤΩΝΕ, ΤΗ ΧΤΥΠΟΥΣΕ, ΜΕ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ, ΓΕΝΙΚΑ ΤΗΣ ΕΡΙΧΝΕ ΑΔΙΚΑ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ, ΤΙ ΚΕΛΕΠΟΥΡΙ ΚΑΛΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ?

ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΠΙΣΩ, ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙΣ. ΕΙΚΟΝΙΣΜΑ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ, ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΝΤΟΥΕΤΑΚΙ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ, ΜΑΖΙ ΣΤΙΣ ΒΡΩΜΟΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΝΕ ΔΥΟ-ΔΥΟ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΧΙΩΤΕΣ. ΠΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΧΑΣΕΣ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΓΥΡΩ ΣΟΥ.

ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΗ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΓΑΜΠΡΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΑΥΤΟΣ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΣΥΝΕΠΕΣΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΘΕΙ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ, ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΗΣ ΣΥΝΟΜΩΣΙΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΑ ΕΜΑΘΕ, "ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ".ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΦΗΝΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΤΙ? ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ? ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΑΝ ΜΑΘΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΙ ΣΧΕΔΙΑΖΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ? Ksilo maaaad

ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΝΜ Η ΟΧΙ? ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ Η ΟΧΙ? ΕΚΕΙ ΜΕΙΝΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ Η ΣΚΥΛΑ Η ΚΑΡΤΑΛΩ ΚΑΙ Η ΜΑΦΙΑ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΤΗΣ ΤΖΙΝΑΣ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΒΟΥΤΗΞΕΙ, ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΗ ΛΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ. Grrr

: respect : : respect : : respect : ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ, ΔΩΣΤΑ ΟΛΑ. ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΟΤΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ, ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΤΑ ΕΔΕΙΞΑΝ ΟΛΑ.

ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ-ΡΟΥΣΣΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΖΙ ΔΕΝΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ. ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ.

ΠΛΑΚΙΤΣΑ Η ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΕΥΑΣ, ΑΝΤΕ ΑΝ ΣΕ ΕΒΛΕΠΕ Ο ΚΟΤΕΝΤΟΣ ΚΑΙ Η ΚΑΓΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑΝ "ΠΟΥ ΠΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ 30 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΡΙΕΡΑ ΜΟΝΤΕΛΟΥ? ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΑΠΟΣΥΡΣΗ."

ΜΗΝ ΔΩ ΝΑ ΞΑΝΑΣΜΙΞΕΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΕΥΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΜΕΛΙΤΑ ΦΩΤΙΑ ΘΑ ΤΟΥ ΕΒΑΖΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΨΩ, Η ΕΥΑ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΛΟΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΗΠΕΙΡΟ, Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΕΜΦΡΑΓΜΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΡΜΠΑ ΛΙΑΚΟ, ΧΑΡΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Η ΚΑΡΤΑΛΩ ΜΟΝΟ, ΑΧ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΥΤΗ. xastouki

ΤΟΥΣ ΕΙΔΑ ΕΞΩΦΥΛΛΟ ΣΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΜΕΣΑ. ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΑΛΗΘΙΝΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥΣ. ΠΡΑΞΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΧΙ ΛΟΓΙΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΤΩΡΑ ΠΟΣΟ ΔΙΑΦΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΙ ΚΟΤΣΙΑ ΕΧΕΙΣ ΣΑΝ ΑΝΤΡΑΣ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΡΩΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΙΣΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!!!!!!!

Αλεξάνδρα επειδή συμφωνω σε όλα ********* και δεν μπορω να γραφω απ το γραφείο ,άσε πόση ώρα για να διαβάσω ****************** 20 και κάτι σελίδες σχολιασμό ************ , αυτα θα έλεγα κι εγω .
Μόνο δώσμου τη χαρα να πνίξουμε μαζί την Καρτάλω *************** γιατι δεν θα ησυχασω αν δεν την πνιξω αυτή

edit by Jim7
1η προειδοποίηση
2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Πεμ Ιαν 07, 2010 4:50 pm

sifantid έγραψε:
Mik έγραψε:Τι βρήκα???????
http://www.e-shop.gr/show_bks.phtml?id=BKS.0170989
gelio Είσαι απίστευτη Βασιλική!
προσκυνω...δεν μπορω να μιλησω...με εχουν παρει για τρελη στο σπιτι απ τα γελια!!!!! gelio gelio
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από vs116117 Πεμ Ιαν 07, 2010 5:18 pm

rache[L]15 έγραψε:
sifantid έγραψε:
Mik έγραψε:Τι βρήκα???????
http://www.e-shop.gr/show_bks.phtml?id=BKS.0170989
gelio Είσαι απίστευτη Βασιλική!
προσκυνω...δεν μπορω να μιλησω...με εχουν παρει για τρελη στο σπιτι απ τα γελια!!!!! gelio gelio

Κι εγώ μαζί σας girls!!!! Aχαχαχαχαχαχαχα, να΄σαι καλά, διάβαζα διάφορα και είχα ψυχοπλακωθεί....
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από zwi Πεμ Ιαν 07, 2010 6:28 pm

vs116117 έγραψε:
rache[L]15 έγραψε:
sifantid έγραψε:
Mik έγραψε:Τι βρήκα???????
http://www.e-shop.gr/show_bks.phtml?id=BKS.0170989
gelio Είσαι απίστευτη Βασιλική!
προσκυνω...δεν μπορω να μιλησω...με εχουν παρει για τρελη στο σπιτι απ τα γελια!!!!! gelio gelio

Κι εγώ μαζί σας girls!!!! Aχαχαχαχαχαχαχα, να΄σαι καλά, διάβαζα διάφορα και είχα ψυχοπλακωθεί....
και εγώ μαζί σας........
γέλασα πολύ gelio gelio
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 8 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης