Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

+33
Mafalda
NATALITSA_LOUKITSA
Artemis
$ofi@ loukakos + nora
mimi
jim7
DESPOINA
konstantina
xristina79
vs116117
panda
nikidanis
KonstantinaA
edem4ever
aggeliki
mimi_loukas+nora
KatsaroYpotheto
evanna
anastasia20
glgs
Izabella29
loukasnora
Ntinaki1
anna90
sifantid
νοριτσα
mina
hionati
Καρ-Mik
Ntinaki Agapaei Petraki
loukitsa
athinoula
Clarabelle
37 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap18%Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 18% 
[ 8 ]
Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap58%Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 58% 
[ 26 ]
Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap13%Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 13% 
[ 6 ]
Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap9%Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 9% 
[ 4 ]
Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 45
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Τετ Ιαν 13, 2010 8:50 pm

edem4ever έγραψε:
loukasnora έγραψε:Παντως αυριο να τα ξεχασετε τα ''Μυστικα της Εδεμ''.Δε θα τα εχει.''Το κοκκινο δωματιο''θα παιξουν τελικα μετα απο οτι ειδα στα προσεχως.

gelio gelio gelio Εγραψες !!!!!!!!! τα λογια ειναι περιτα απλως εγραψες
Πράγματι! lol! Άντε! Να γελάσει το χειλάκι μας λίγο επιτέλους αύριο!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Ιαν 13, 2010 8:52 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
edem4ever έγραψε:
loukasnora έγραψε:Παντως αυριο να τα ξεχασετε τα ''Μυστικα της Εδεμ''.Δε θα τα εχει.''Το κοκκινο δωματιο''θα παιξουν τελικα μετα απο οτι ειδα στα προσεχως.

gelio gelio gelio Εγραψες !!!!!!!!! τα λογια ειναι περιτα απλως εγραψες

Καλά εντάξει τρομερό το σχόλιό σου!

Προσωπικά πάντως καθόλου δεν με χαλάει αυτή η εναλλαγή της σειράς σε κωμική! Μου αρέσει πολύ!
Ουτε εμενα Υποθετακι...ισα-ισα που σημερα χτυπιομουνα στον καναπε απο το γελιο...μακαρι να εχει πιο συχνα τετοιες σκηνες!!!!!! Jump
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από panda Τετ Ιαν 13, 2010 8:52 pm

Όταν είχαμε αλλάξει την τελευταία επιλογή ποιά είχαμε βάλει Rolling Eyes ? Ε, αυτή η επιλογή άξιζε για το σημερινό επεισόδιο . Α ρε κατακαϋμένη Καρτάλαινα πού πας να βγάλεις άκρη με την Αγγέλα ? Χτένισες καταλάθος το κεφάλι του άντρα σου με τσουγκράνα ? Δεν το χτένισες . Είναι βιαστής ο γιός σου ? Δεν είναι . Ε, πως βρε τζάνεμ θες την Εύα για νύφη σου zip . Γιατί ο ότι πάρεις 100 ότι πάρεις 100 άστο αυτό κυρά μου αυτό κάνει 200 με το γυαλί από τον πλανόδιο και τον καϊφέ ανά χείρας για την Νόρα την μικρή εξερευνήτρια, τί να πεις για αυτό το σκηνικό ?

Χάλια μαύρα χάλια σήμερα TV Tigania Grrr : curse : μόνο η εμφάνιση της Νταίζης άξιζε Klap .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιαν 13, 2010 8:53 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
anastasia20 έγραψε:Σκηνή εύας-στέφανου:ο στέφανος την άδειασε την εύα ή μου φάνηκε;;;<επειδή πιστεύει η μητέρα μου ότι είσαι η ευτυχία μου..δεν σημαίνει ότι θα γίνει κιόλας>της είπε…σαν να της λέει ότι ασε τη μητέρα μου να λέει..η ευτυχία μου βρίσκεται αλλού..
Καλά η εύα δεν πάει καλά..<αν θέλω να είμαστε μαζί θα είμαστε στέφανε>όποτε δηλαδή καπνίσει στην εύα θα γυρίσει...να κάνω εγώ μία ερώτηση;;;τον στέφανο θα τον ρωτήσουμε ή δεν του πέφτει λόγος;;;

Σου δίνω εγώ μια απάντηση. Είδες εσύ τον Στέφανο να της φέρνει καμμία αντίρρηση ή να την διορθώνει?

Μα αφού δεν είναι Μάνος! lol!




εγώ σήμερα είδα ένα στέφανο ο οποίος καθόταν στον καναπέ και άκουγε την εύα..καμία κίνηση να την πλησιάσει...απλά την άκουγε..και μάλιστα της έλεγε καλά χαλάρωσε..<επειδή η μητέρα μου πιστεύει αυτά δεν σημαίνει ότι ισχύουν κιόλας> της είπε εμμέσως πλην σαφώς..τις προηγούμενες φορές συμφωνώ και εγώ δεν είχε κάνει σαφές ότι την ριμάδα την πόρτα την έχει κλείσει..σήμερα όμως ήταν πιο ξεκάθαρος από κάθε φορά..εγώ προσωπικά είδα ένα στέφανο εντελώς απόμακρο...

Συμφωνώ στο απόμακρος, διαφωνώ στο ξεκάθαρος!

Όπως είδες όσοι δεν ξέρουν τα τεκτενόμενα (βλ.Δάφνη) νομίζουν ότι ο Στέφανος ακόμα θέλει την Εύα. Καμμια ξεκαθάριση!

Μα αφού δεν είναι Μάνος lol!


ο στέφανος με την εύα έχουν χωρίσει εδώ και καιρό.δε νομίζω πως είναι υποχρεωμένος να πει στην εύα αν είναι με κάποια..η εύα δεν έχει κανένα λόγο πλέον στη ζωή του στέφανου..και σήμερα μάλιστα την άδειασε κανονικά..δηλαδή αν η εύα γυρίσει στο μάνο θα πρέπει η εύα να πάρει από το στέφανο την έγκριση πρωτού κάνει κάτι;;;ή να κάτσει να του ξεκαθαρίσει ότι είναι με το μάνο;;ο στέφανος δεν έχει κανένα ρόλο στη ζωή της εύας πια..όπως και η εύα στου στέφανου...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από vs116117 Τετ Ιαν 13, 2010 8:53 pm

Τα καλύτερα έρχονται....!!! runaround

Καλό το επεισοδιάκι σήμερα κι αυτό γιατί μας δείξανε επαρκής διάρκειας σκηνές με Μάνο-Εύα, Λουκά-Νόρα. Η Νόρα ανέλαβε δράση και ο Λουκάς ψάχνεται....τα θες και τα παθαίνεις μελαχρινάκι! Tongue

Ο Μάνος με έχει προβληματίσει πολύ, γιατί ακόμη τον παρουσιάζουν διπλή προσωπικότητα: ο καλός κι ο κακός. Κάποια στιγμή πρέπει να τον κάνουν αναβάθμιση προκειμένου να δούμε προκοπή με αυτόν και την Εύα. -.-
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Ιαν 13, 2010 8:54 pm

sifantid έγραψε:
edem4ever έγραψε:
loukasnora έγραψε:Παντως αυριο να τα ξεχασετε τα ''Μυστικα της Εδεμ''.Δε θα τα εχει.''Το κοκκινο δωματιο''θα παιξουν τελικα μετα απο οτι ειδα στα προσεχως.

gelio gelio gelio Εγραψες !!!!!!!!! τα λογια ειναι περιτα απλως εγραψες
Πράγματι! lol! Άντε! Να γελάσει το χειλάκι μας λίγο επιτέλους αύριο!

ΕΛΕΙΠΕ Η ΑΡΧΙΚΑΜΑΡΙΕΡΑ ΜΑΡΩ !!!!!!!! gelio gelio
ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗ ΜΑΡΩ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Ιαν 13, 2010 8:59 pm

"Μελίτα-Μάνος Ο Μάνος την ρωτούσε αν θέλει καφέ κ το κατινάκι έλεγε τρελά ΄΄έχω αναμνήσεις΄΄ ΄΄κάποτε ήμουν ευτυχισμένη΄΄!! Κοπελιά είσαι γκάου εντελώς!!
Για να καταλάβω εσύ δεν έχεις πάει παρακάτω, δεν είσαι ερωτευμένη με τον Καρτάλη, τι ζητάς τώρα?? Βρε ουυυυυυστ από εδώ!!"

Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τους ανθρώπους!Λίγα έχει περάσει δηλαδή η Μελίτα?Εγώ θεωρώ πως το χρονικό διάστημα που έχει περάσει είναι πολύ μικρό για να έχει ξεχάσει τον πόνο που πέρασε.Η χαλαρότητα του Μάνου είναι αυτό που θα έπρεπε να μας προβληματίζει.Που έχει το θράσος να λέει οτι πλήρωσε γι'αυτά που έχει κάνει!Και η σκηνή αυτή δεν έχει καθόλου να κάνει με το γεγονός πως η Μελίτα πλέον είναι ερωτευμένη με τον Στέφανο.Γιατί τα συγχέεις?
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 13, 2010 9:04 pm

anastasia20 έγραψε:ο στέφανος με την εύα έχουν χωρίσει εδώ και καιρό.δε νομίζω πως είναι υποχρεωμένος να πει στην εύα αν είναι με κάποια..η εύα δεν έχει κανένα λόγο πλέον στη ζωή του στέφανου..και σήμερα μάλιστα την άδειασε κανονικά..δηλαδή αν η εύα γυρίσει στο μάνο θα πρέπει η εύα να πάρει από το στέφανο την έγκριση πρωτού κάνει κάτι;;;ή να κάτσει να του ξεκαθαρίσει ότι είναι με το μάνο;;ο στέφανος δεν έχει κανένα ρόλο στη ζωή της εύας πια..όπως και η εύα στου στέφανου...

Ο Στέφανος δεν έπαυε να της λέει ότι την περιμένει και έχει μια πόρτα ανοιχτή, όταν λοιπόν χωρίς να της ξεκαθαρίσει ότι η πόρτα έκλεισε, συναντούνται και είναι όλο γελάκια και της κάνει και κοπλιμέντα δεν νομίζω ότι είναι λάθος να υποθέσει η άλλη ότι δεν έχει αλλάξει κάτι σε αυτό!

Αν ήθελε να λέει ότι είναι σωστός θα της έλεγε επακριβώς τι τρέχει! Για μένα είναι ίδιος και χειρότερος με τον Μάνο! Στην τελική, αυτός δεν κόπτεται ότι είναι ειλικρινής και τον νοιάζει τι σκέφτονται η Εύα και η Μελίτα για εκείνον? Γιατί δεν της το ξεκαθαρίζει ώστε όταν το μάθει να μη σχηματίσει λάθος και άσχημη αντίληψη?

Η συμπεριφορά του Στέφανου μπάζει απο παντού! Και αν ήθελε η Εύα να μην νομίζει να μιλήσει όχι να το μουγκώνει! Περιμένω αν θέλει να λέει ότι είναι σωστός να δω τι θα της πει στην εγκυμοσύνη, είμαι σίγουρη ότι δεν θα πει τίποτα!

Και για να κλείσω (γιατί με ξέρεις πόσο πολυλογού είμαι lol!) μέχρι στο προηγούμενο επεισόδιο εμένα (και όχι μόνο, ακόμα και μελών που υποστηρίζουν το ζευγάρι Στέφ-Μελ) αυτός μου έδινε την εντύπωση ότι αν η Εύα του έλεγε έλα να φύγουμε στο Παρίσι θα πηγαινε τρέχοντας, οπότε με μια φορά που ήταν απόμακρος δεν μου λέει τίποτα. Όσο δεν ξεκαθαρίζει έχει και τη μία και την άλλη στην καβάτζα κι αυτό μόνο σωστό δεν είναι!!!

Μα δεν είναι Μάνος lol!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από xristina79 Τετ Ιαν 13, 2010 9:05 pm

- Νόρα-Λουκάς..... απερίγραπτοι! Άντε να γελάσουμε και λίγο.... Πάντως έχω δίλημμα με τον Μπέλλο: πως θα αντιδράσει αν μάθει ότι η Νόρα ουσιαστικά τον εκμεταλλεύεται? Γιατί μέχρι τώρα έχουμε δει την καλή του πλευρά, σωστά? Στην Εδέμ είμαστε όμως..... και όλοι έχουν και την κακή τους πλευρά! Και πολύ περισσότερο ο Μπέλλος που μας παρουσιάστηκε επιχειρηματίας μπλεγμένος σε βρώμικες δουλειές.... Εκτός και εάν ο ρόλος του απλά εξυπηρετεί στο να κάνει τον Λουκά να ζηλέψει και τον τελειώσουν εκεί! Αν το σήριαλ συνεχιστεί και του χρόνου θα είναι χαζοί να μην τον εκμεταλλευτούν....
- Περιμένω φυσικά το αυριανό επεισόδιο στην χαλκίδα! Gioupi

- Η Εύα χτες χαρηκε με την ανθοδέσμη του Μάνου, σήμερα είχαν και σκηνή, αλλά την είδα να μην τη χαλάει και ο Στέφανος.... αρχίσαμε ε? όχι που θα έμενε σταθερός χαρακτήρας σε αυτή την σειρά!
-Ο Μάνος ήταν που θα την άφηνε ήσυχη να τα βρει με τον Στέφανο..... Πάντως με τον Στέφανο κάνουν καλό δίδυμο... αν συνεργαστούν στο μέλλον.... θα μεγαλουργήσουν!
- Είδατε που μας έδειξαν τις παράλληλες σκηνές Εύας και Μελίτας με τις μαμάδες τους? Πάνε οι σκηνές των ζευγαριών πια.... καινούργιο δίδυμο στην Εδέμ: Εύα-Μελίτα.... γιατί μας τονίζουν ότι αυτές οι δύο ζουν τα ίδια πράγματα αδυνατώ να καταλάβω! Είναι δύο διαφορετικοί άνθρωποι, δεν είναι δυνατόν να είναι ίδιες... τόσο παράλογο είναι αυτό που λέω?
- Αμαλία θεά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Την έδιωξε μεν η Αντιγονίτσα (αυτή να αλλάξει και κανένα ρούχο, έτσι?) από το σπίτι της αφού η Αμαλία την τάραξε (και όχι το αντίστροφο!) αλλά η Αμαλία... με το πάσο της! Έφυγε σαν κυρία! Όχι σαν τις άλλες δυο....
- Της οποίας Αμαλίας τέλειο το παλτό! Της Εύας πάλι δεν μου άρεσε.... Η Εύα φορούσε το παλιό κασκόλ του Μάνου?
-Εντυπωσιακή η αλλαγή λουκ της Μελίτας! Μου άρεσε.... Γκεστάπο την είπε την Αντιγονίτσα?
- Έχω την εντύπωση ότι κάτι παίζει με τον πλατωνικό έρωτα της Αμαλίας.... μήπως δεν ήταν και τόσο αθώος από την πλευρά του Χατζηπωςτονλένε?????
Και για το τέλος:
Μάνος: Δεν είμαι ελέφαντας, πως το λένε?
Πέτρος: Ναι, σε προδίδει η προβοσκίδα βλέπεις!

Πέτρο μου, αφού δεν σου απάντησε ο Μάνος και μιας και πιάσαμε το ζωικό βασίλειο, θα σου απαντήσω εγώ: είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα!
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Ιαν 13, 2010 9:08 pm

xristina79 έγραψε:- Νόρα-Λουκάς..... απερίγραπτοι! Άντε να γελάσουμε και λίγο.... Πάντως έχω δίλημμα με τον Μπέλλο: πως θα αντιδράσει αν μάθει ότι η Νόρα ουσιαστικά τον εκμεταλλεύεται? Γιατί μέχρι τώρα έχουμε δει την καλή του πλευρά, σωστά? Στην Εδέμ είμαστε όμως..... και όλοι έχουν και την κακή τους πλευρά! Και πολύ περισσότερο ο Μπέλλος που μας παρουσιάστηκε επιχειρηματίας μπλεγμένος σε βρώμικες δουλειές.... Εκτός και εάν ο ρόλος του απλά εξυπηρετεί στο να κάνει τον Λουκά να ζηλέψει και τον τελειώσουν εκεί! Αν το σήριαλ συνεχιστεί και του χρόνου θα είναι χαζοί να μην τον εκμεταλλευτούν....
- Περιμένω φυσικά το αυριανό επεισόδιο στην χαλκίδα! Gioupi

- Η Εύα χτες χαρηκε με την ανθοδέσμη του Μάνου, σήμερα είχαν και σκηνή, αλλά την είδα να μην τη χαλάει και ο Στέφανος.... αρχίσαμε ε? όχι που θα έμενε σταθερός χαρακτήρας σε αυτή την σειρά!
-Ο Μάνος ήταν που θα την άφηνε ήσυχη να τα βρει με τον Στέφανο..... Πάντως με τον Στέφανο κάνουν καλό δίδυμο... αν συνεργαστούν στο μέλλον.... θα μεγαλουργήσουν!
- Είδατε που μας έδειξαν τις παράλληλες σκηνές Εύας και Μελίτας με τις μαμάδες τους? Πάνε οι σκηνές των ζευγαριών πια.... καινούργιο δίδυμο στην Εδέμ: Εύα-Μελίτα.... γιατί μας τονίζουν ότι αυτές οι δύο ζουν τα ίδια πράγματα αδυνατώ να καταλάβω! Είναι δύο διαφορετικοί άνθρωποι, δεν είναι δυνατόν να είναι ίδιες... τόσο παράλογο είναι αυτό που λέω?
- Αμαλία θεά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Την έδιωξε μεν η Αντιγονίτσα (αυτή να αλλάξει και κανένα ρούχο, έτσι?) από το σπίτι της αφού η Αμαλία την τάραξε (και όχι το αντίστροφο!) αλλά η Αμαλία... με το πάσο της! Έφυγε σαν κυρία! Όχι σαν τις άλλες δυο....
- Της οποίας Αμαλίας τέλειο το παλτό! Της Εύας πάλι δεν μου άρεσε.... Η Εύα φορούσε το παλιό κασκόλ του Μάνου?
-Εντυπωσιακή η αλλαγή λουκ της Μελίτας! Μου άρεσε.... Γκεστάπο την είπε την Αντιγονίτσα?
- Έχω την εντύπωση ότι κάτι παίζει με τον πλατωνικό έρωτα της Αμαλίας.... μήπως δεν ήταν και τόσο αθώος από την πλευρά του Χατζηπωςτονλένε?????
Και για το τέλος:
Μάνος: Δεν είμαι ελέφαντας, πως το λένε?
Πέτρος: Ναι, σε προδίδει η προβοσκίδα βλέπεις!

Πέτρο μου, αφού δεν σου απάντησε ο Μάνος και μιας και πιάσαμε το ζωικό βασίλειο, θα σου απαντήσω εγώ: είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα!


ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΑΝΟ ΠΕΤΡΟ ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΕΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!
ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΑ gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από xristina79 Τετ Ιαν 13, 2010 9:09 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Και για να κλείσω (γιατί με ξέρεις πόσο πολυλογού είμαι lol!) μέχρι στο προηγούμενο επεισόδιο εμένα (και όχι μόνο, ακόμα και μελών που υποστηρίζουν το ζευγάρι Στέφ-Μελ) αυτός μου έδινε την εντύπωση ότι αν η Εύα του έλεγε έλα να φύγουμε στο Παρίσι θα πηγαινε τρέχοντας, οπότε με μια φορά που ήταν απόμακρος δεν μου λέει τίποτα. Όσο δεν ξεκαθαρίζει έχει και τη μία και την άλλη στην καβάτζα κι αυτό μόνο σωστό δεν είναι!!!

Εγώ το έχω πει αυτό! :) Και έτσι είναι..... μπορεί σαν ζευγάρι να μου αρέσουν Στέφανος-Μελίτα αλλά τα στραβά τα βλέπουμε.... και ο Στέφανος, για τους δικού του λόγους, της αφήνει την πόρτα ανοιχτή της Εύας! Και σε αυτό είναι φάουλ...
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από xristina79 Τετ Ιαν 13, 2010 9:12 pm

nikidanis έγραψε:
xristina79 έγραψε:- Νόρα-Λουκάς..... απερίγραπτοι! Άντε να γελάσουμε και λίγο.... Πάντως έχω δίλημμα με τον Μπέλλο: πως θα αντιδράσει αν μάθει ότι η Νόρα ουσιαστικά τον εκμεταλλεύεται? Γιατί μέχρι τώρα έχουμε δει την καλή του πλευρά, σωστά? Στην Εδέμ είμαστε όμως..... και όλοι έχουν και την κακή τους πλευρά! Και πολύ περισσότερο ο Μπέλλος που μας παρουσιάστηκε επιχειρηματίας μπλεγμένος σε βρώμικες δουλειές.... Εκτός και εάν ο ρόλος του απλά εξυπηρετεί στο να κάνει τον Λουκά να ζηλέψει και τον τελειώσουν εκεί! Αν το σήριαλ συνεχιστεί και του χρόνου θα είναι χαζοί να μην τον εκμεταλλευτούν....
- Περιμένω φυσικά το αυριανό επεισόδιο στην χαλκίδα! Gioupi

- Η Εύα χτες χαρηκε με την ανθοδέσμη του Μάνου, σήμερα είχαν και σκηνή, αλλά την είδα να μην τη χαλάει και ο Στέφανος.... αρχίσαμε ε? όχι που θα έμενε σταθερός χαρακτήρας σε αυτή την σειρά!
-Ο Μάνος ήταν που θα την άφηνε ήσυχη να τα βρει με τον Στέφανο..... Πάντως με τον Στέφανο κάνουν καλό δίδυμο... αν συνεργαστούν στο μέλλον.... θα μεγαλουργήσουν!
- Είδατε που μας έδειξαν τις παράλληλες σκηνές Εύας και Μελίτας με τις μαμάδες τους? Πάνε οι σκηνές των ζευγαριών πια.... καινούργιο δίδυμο στην Εδέμ: Εύα-Μελίτα.... γιατί μας τονίζουν ότι αυτές οι δύο ζουν τα ίδια πράγματα αδυνατώ να καταλάβω! Είναι δύο διαφορετικοί άνθρωποι, δεν είναι δυνατόν να είναι ίδιες... τόσο παράλογο είναι αυτό που λέω?
- Αμαλία θεά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Την έδιωξε μεν η Αντιγονίτσα (αυτή να αλλάξει και κανένα ρούχο, έτσι?) από το σπίτι της αφού η Αμαλία την τάραξε (και όχι το αντίστροφο!) αλλά η Αμαλία... με το πάσο της! Έφυγε σαν κυρία! Όχι σαν τις άλλες δυο....
- Της οποίας Αμαλίας τέλειο το παλτό! Της Εύας πάλι δεν μου άρεσε.... Η Εύα φορούσε το παλιό κασκόλ του Μάνου?
-Εντυπωσιακή η αλλαγή λουκ της Μελίτας! Μου άρεσε.... Γκεστάπο την είπε την Αντιγονίτσα?
- Έχω την εντύπωση ότι κάτι παίζει με τον πλατωνικό έρωτα της Αμαλίας.... μήπως δεν ήταν και τόσο αθώος από την πλευρά του Χατζηπωςτονλένε?????
Και για το τέλος:
Μάνος: Δεν είμαι ελέφαντας, πως το λένε?
Πέτρος: Ναι, σε προδίδει η προβοσκίδα βλέπεις!

Πέτρο μου, αφού δεν σου απάντησε ο Μάνος και μιας και πιάσαμε το ζωικό βασίλειο, θα σου απαντήσω εγώ: είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα!


ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΑΝΟ ΠΕΤΡΟ ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΕΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!
ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΑ gelio

Αχ ναι.....και το σκέφτηκα! Συγνώμη Νίκη....... runaround αλλά χαίρομαι που συμφωνείς!!!!
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Τετ Ιαν 13, 2010 9:12 pm

οπα ρε παιδια!λυπηθειτε με!ημουν στα αγγλικα και γυριζω και βρισκω 9 σελιδες!! affraid

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τετ Ιαν 13, 2010 9:13 pm

Τέλειο το επεισόδιο!!

Στέφανος-Εύα Τέλεια σκηνή!! Η Εύα φώναζε [χωρίς να τσιρίζει] ο Στέφανος αμήχανος [κεντάνε μαζί] Μούγκα στη στρούγκα ο Στέφανος! Η Εύα να του λέει ΄΄αν θέλω θα είμαστε μαζί΄΄ κ αυτός κουβέντα για το πάπλωμα!!
Αλλά κ στην μαμά λέξη!! Πες καλέ μου ότι δεν θέλεις την Εύα ή μήπως την θές?

Μάνος-Εύα Love! Love! Ότι κ να πω για το ζευγάρι μου είναι λίγο!! Θα συμφωνήσω απλά με την Αγγελική…..όλα τα αλλά…οδοντόκρεμες!!

Μάνος-Στέφανος Το κρυφτούλι!!Κάτι παίζει εδώ!!

Μάνος-Μελίτα! Το Μελιτάκι-Κατινάκι ας το μαζέψει κάποιος…. δεν αντέχεται άλλο! Το πώς μ άρεσε που το κατινάκι του έλεγε για ΄΄ευτυχισμενες στιγμες΄΄ κ ο Μάνος την έγραφε δεν λέγεται!!!!

Λουκάς-Νόρα Όλα τα λεφτά!!Κ αυριο τα καλά!! Palamakia Palamakia

Αντιγόνη-Αγγέλα Ο διάλογος χάλια οι ερμηνείες υπέροχες
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Ιαν 13, 2010 9:15 pm

Δεν ξέρω αν είναι Μάνος αλλά μαμάκιας είναι, που λέει και η Τζέλα. Και πολύ μάλιστα. Φανταστείτε... μέχρι και η Αμαλία που τον θέλει το είπε. Έχει παρατραβήξει όλο αυτό με την μαμά... δεν είναι παιδαρέλι. 40 χρόνων επιχειρηματίας είναι. Αυτό το πράγμα που αντί να της βάλει την φωνή για τα καλά της " μαμάς" της κάνει μια ψιλοπαρατήρηση και την αφήνει να αλωνίζει, μου την βιδώνει. Αφού αυτή δεν χαμπαριάζει. Και δεν είναι μόνο ότι δεν της βάζει τις φωνές έτσι όπως θα έπρεπε, γιατί στο φινάλε πολύ γρήγορα είδα ότι ξεπεράστηκε το γεγονός ότι τον κορόϊδευε τόσο καιρό με τη μουγγαμάρα της...
Είναι ότι την πιστεύει κιόλας. Και πως γίνεται να πιστεύει μία που τον κορόϊδευε τόσο καιρό, και που μπροστά στα μούτρα του απο κεί που μιλάει το παίζει μούγκα και τον εκβιάζει συναισθηματικά;
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Ιαν 13, 2010 9:17 pm

xristina79 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Και για να κλείσω (γιατί με ξέρεις πόσο πολυλογού είμαι lol!) μέχρι στο προηγούμενο επεισόδιο εμένα (και όχι μόνο, ακόμα και μελών που υποστηρίζουν το ζευγάρι Στέφ-Μελ) αυτός μου έδινε την εντύπωση ότι αν η Εύα του έλεγε έλα να φύγουμε στο Παρίσι θα πηγαινε τρέχοντας, οπότε με μια φορά που ήταν απόμακρος δεν μου λέει τίποτα. Όσο δεν ξεκαθαρίζει έχει και τη μία και την άλλη στην καβάτζα κι αυτό μόνο σωστό δεν είναι!!!


[/size][/color][/font]

Εγώ το έχω πει αυτό! :) Και έτσι είναι..... μπορεί σαν ζευγάρι να μου αρέσουν Στέφανος-Μελίτα αλλά τα στραβά τα βλέπουμε.... και ο Στέφανος, για τους δικού του λόγους, της αφήνει την πόρτα ανοιχτή της Εύας! Και σε αυτό είναι φάουλ...


Συμφωνώ πως υπάρχουν φάουλ και θέλω να είμαι όσο πιο αντικειμενική γίνεται.Ο Στέφανος σε πολλούς τομείς είναι λάθος και αυτό με Εύα και Μελίτα ειναι απαράδεκτο.Πρέπει να πάρει μια θέση,απλώς όσον αφορά το γεγονός πως με την Μελίτα δεν το έχουν πεί πουθενά δεν το θεωρώ τόσο κακό.Και οι δύο ελεύθεροι είναι και το μόνο κακό είναι πως υπάρχει μια γενική έχθρα ανάμεσα στις οικογένειες και μεσολαβούν βρωμοδουλειές.Δεν θεωρώ δηλαδή πως είναι μεμπτό πως δεν το ανακοίνωσαν από την στιγμή μάλιστα που δεν έχουν κανονική σχέση.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 13, 2010 9:20 pm


Πολύ καλό επεισόδιο κωμικής σειράς το σημερινό.

Αρχικά το θέατρο του παραλόγου ανάμεσα στην Αντιγόνη και την Αγγέλα. Η Αντιγόνη να λέει τα κουλά της άντε και να το καταλάβω έχει τα κολήματά της η Αγγέλα πάλι κάγκελο.

Η Αμαλία είναι για τρελά γέλια. Αυτή αλλάζει χαρακτήρα μέσα σε ένα επεισόδιο.
Πρώτα πήγε στην κορούλα να μάθει τι γίνεται με τον έρωτα τον αγιάτρευτο. Πρώτες φιλενάδες γίνανε μόλις συνέπεσε ο στόχος.
Μετά πήγε στη Στεφανομανούλα να απειλήσει. Που πας κακομοίρα αυτή έχει ντοκτορά δεν μπορείς να τα βγάλεις πέρα μαζί της. Θα την λυπόμουν αλλά όταν σκέπτομαι πόσες φορές πέρσυ πήγε στην Αγγέλα και ξεκατινιάστηκε μου περνάει.
Τέλος πήγε να νανουρίσει το καημένο το κατινάκι και άρχισε να παριστάνει την Αγγέλα. Εσύ το παιδάκι σου και τη δουλίτσα σου. Έλεος.
Πείτε μου τώρα οτι δεν γελάσατε με όλο αυτό.

Το κατινάκι σήμερα άρχισε περιοδία όπως είπε και ο μπαμπάκας. Είπε μια και χθες στρίγκλισα στο μπαμπάκα τελείωσα και με το Στέφανο δεν κάνω και μια βόλτα απ το Μάνο να τσιρίξω λιγο και σ αυτόν; Πολύς θυμός και εξακολουθεί να με παραξενεύει.

Μου αρέσει που ένα μάτσο έξυπνοι άνθρωποι πίστεψαν με τη μια ότι είπε ο Στέφανος. Δεν καταλαβαίνω πως κατέληξαν στο συμπέρασμα. Έστω και ο Μάνος είχε παρακολουθήσει το Χρήστο και είχε μάθει που βρίσκονται οι κλεμένοι πίνακες. Τον καλλιτέχνη που φιλοτέχνησε τα αντίγραφα τον είχε στην ντουλάπα; Δεν γίνεται να κατασκευαστούν αντίγραφα σε μια βδομάδα. Εκτός κι αν έχουμε και άλλη σεναριακή εξυπηρέτηση. Πάντως ο Στέφανος κατάφερε να σπάσει το κοινό μέτωπο.

Ο Μάνος επιμένει οτι δεν έχει τους πίνακες και ο Στέφανος επιμένει οτι αφού δεν τους έχει αυτός ο ένοχος είναι σίγουρα ο Μάνος. Οι δυό τους μαζί πάντα υπέροχοι. Με παραξενεύει το γεγονός οτι ο Στέφανος εξακολουθεί να έχει εμπάθεια με το Μάνο. Δηλαδή τι ακόμη του κρατάει κακία για την Εύα; Και τι ήταν αυτό που του είπε; Προστάτεψε τους δικούς σου ανθρώπους τον πατέρα σου την αδελφή σου τη Μελίτα και τις κόρες σου. Η Εύα θεωρεί δηλαδή οτι δεν είναι δικός του άνθρωπος; Γιατί;

Η Εύα με τη σειρά της πήγε να μιλήσει σήμερα με το Στέφανο. Είπε τα θέλω της και επιτέλους να και μια που ξέρει να ζητάει αυτά που θέλει χωρίς υστερίες. Επίσης μου άρεσε η σκηνή τους. Ο Στέφανος απ τη μεριά του γιατί και πάλι δεν έκλεισε την πόρτα; Τελικά πάσχει και αυτός απ το σύνδρομο της ανοιχτής πόρτας.

Η Στεφανομανούλα είναι μεγάλη παίκτρια. Μόλις ο γιός της είπε ''καλύτερα όταν δεν μιλούσες'' πήρε ένα ύφος πληγωμένης και του την έκανε γυριστή. Δεν κουράζομαι να το λέω οτι είναι πολύ καλή στο ρόλο της. Ο Σταύρου μου αρέσει μαζί της τρελά. Τον απολαμβάνω. Άλλαξε απ το ύφος του θυμού στις τύψεις σε δεπτερόλεπτα. Υπέροχος.

Άφησα για το τέλος τα καλύτερα.

Δεν καταλαβαίνω ειλικρινά τι μεσολάβησε και ο Μάνος που πριν λίγα επεισόδια πήγε να παραχωρήσει την Εύα στο Στέφανο ξαφνικά κατάλαβε οτι την θέλει και άρχισε το στενό μαρκάρισμα, ή τι άλλαξε απο χθες που πήγε στης Δάφνης άφησε το δωράκι του και έφυγε, αλλά αυτό το φλερτάκι που κάνει στην Εύα είναι σούπερ. Ο Μπουγιουράκος το χαμογελαστό και το κωμικό το έχει χαλαρά και δεν περίμενα το σημερινό επεισόδιο για να το διαπιστώσω. Η σκηνή ήταν απίθανη. Αν αυτό το έβλεπα με Λουκά και Νόρα θα ξετρελαινόμουν, αλλά για ένα ζευγάρι με τόσο πονεμένη ιστορία πίσω του είναι γελοίο.

Το καλύτερο βέβαια ήταν Λουκάς Νταίζη Νόρα Μήτσουλας. Μπορώ να βάλλω και γω τίτλο σαν το υποθετάκι; Οι μεν και οι δεν.
Αυτός ο παραλληλισμός των ζευγαριών στο ταξίδι ήταν όλα τα λεφτά. Ο Μήτσουλας της είχε καφεδάκι ο Λουκάς της έλεγε όταν φτάσουμε. Ο ένας χειροφίλημα και ότι θέλει το κορίτσι και ο άλλος ωχ αμάν μας ζάλισες σε λίγο φτάνουμε. Εκεί που έπεσα απ τα γέλια ήαν με το σκηνικό στο ξενοδοχείο. Ο γκρουμ όλα τα λεφτά. Το γυρίζουν σε κωμικό χαλαρά. Δεν είναι κακό, απ το μελό της δεκαετίας του 70 προτιμώ τις κωμωδίες της αντίστοιχης περιόδου. Το ύφος του Λουκά όταν είδε τη Νόρα να βγαίνει απ το δίπλα δωμάτιο ήταν απίστευτο. Μου φαίνεται οτι αύριο θα δούμε κάτι απ την ταινία ''νύχτα γάμου'' Δεν ξέρω όμως ποιός απ τους δύο θα μείνει με τα φουντούκια αμανάτι.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 13, 2010 9:25 pm

hionati έγραψε:
loukitsa έγραψε:Αμαλίτσα θεαα
Ρούσσος και Μάνος θα πλακωθούν!

καιρος ηταν να πλακωθουν μανος-ρουσος...
πολλα τα εχει κανει ο μανος σε ολους ...και στο ρουσο και στη μελιτα...
ωραιος ο πετρος,τον στεφ δεν το θελει γιατι ειναι εχθρος του...ενω ο μανος που κερατωνε και χτυπουσε την κορη του...φιλαρακι ε?


Έτσι πάνε αυτά τα πράγματα. Έχει κάνει και καλύτερα.
Εδώ η κορούλα βρισκόταν στα παρκέ με το Μάνο και ο Οδυσσέας μέτραγε τις περικοκλάδες και εκείνος πήγε στο δικαστήριο εναντίον του.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 13, 2010 9:25 pm

Παρεπιπτόντως ο γκρουμ δεν ήταν ο Λέφας αλλα ο τρίτος της παρέας των Διαπλεκόμενων Α.Ε. ο Γιώργος Γαλίτης.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιαν 13, 2010 9:28 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
anastasia20 έγραψε:ο στέφανος με την εύα έχουν χωρίσει εδώ και καιρό.δε νομίζω πως είναι υποχρεωμένος να πει στην εύα αν είναι με κάποια..η εύα δεν έχει κανένα λόγο πλέον στη ζωή του στέφανου..και σήμερα μάλιστα την άδειασε κανονικά..δηλαδή αν η εύα γυρίσει στο μάνο θα πρέπει η εύα να πάρει από το στέφανο την έγκριση πρωτού κάνει κάτι;;;ή να κάτσει να του ξεκαθαρίσει ότι είναι με το μάνο;;ο στέφανος δεν έχει κανένα ρόλο στη ζωή της εύας πια..όπως και η εύα στου στέφανου...

Ο Στέφανος δεν έπαυε να της λέει ότι την περιμένει και έχει μια πόρτα ανοιχτή, όταν λοιπόν χωρίς να της ξεκαθαρίσει ότι η πόρτα έκλεισε, συναντούνται και είναι όλο γελάκια και της κάνει και κοπλιμέντα δεν νομίζω ότι είναι λάθος να υποθέσει η άλλη ότι δεν έχει αλλάξει κάτι σε αυτό!

Αν ήθελε να λέει ότι είναι σωστός θα της έλεγε επακριβώς τι τρέχει! Για μένα είναι ίδιος και χειρότερος με τον Μάνο! Στην τελική, αυτός δεν κόπτεται ότι είναι ειλικρινής και τον νοιάζει τι σκέφτονται η Εύα και η Μελίτα για εκείνον? Γιατί δεν της το ξεκαθαρίζει ώστε όταν το μάθει να μη σχηματίσει λάθος και άσχημη αντίληψη?

Η συμπεριφορά του Στέφανου μπάζει απο παντού! Και αν ήθελε η Εύα να μην νομίζει να μιλήσει όχι να το μουγκώνει! Περιμένω αν θέλει να λέει ότι είναι σωστός να δω τι θα της πει στην εγκυμοσύνη, είμαι σίγουρη ότι δεν θα πει τίποτα!

Και για να κλείσω (γιατί με ξέρεις πόσο πολυλογού είμαι lol!) μέχρι στο προηγούμενο επεισόδιο εμένα (και όχι μόνο, ακόμα και μελών που υποστηρίζουν το ζευγάρι Στέφ-Μελ) αυτός μου έδινε την εντύπωση ότι αν η Εύα του έλεγε έλα να φύγουμε στο Παρίσι θα πηγαινε τρέχοντας, οπότε με μια φορά που ήταν απόμακρος δεν μου λέει τίποτα. Όσο δεν ξεκαθαρίζει έχει και τη μία και την άλλη στην καβάτζα κι αυτό μόνο σωστό δεν είναι!!!

Μα δεν είναι Μάνος lol!


μα έχω πει και εγώ σε προηγόυμενα επεισόδια ότι δεν μου άρεσε που ο στέφανος καθόταν και άκουγε την εύα που του μιλούσε για την ανοιχτή πόρτα και δεν της έλεγε κάτι..ούτε σε εμένα άρεσε σε αυτό..
στο σημερινό όμως ήταν πιο ξεκάθαρος...με αυτά που της είπε νομίζω πως της έδειξε ότι αυτή η πόρτα έχει κλείσει(εγώ έτσι κατάλαβα τουλάχιστον)...
απλά θεωρώ πως δεν έχει καμία υποχρέωση απέναντι στην εύα από τη στιγμή που χώρισαν..και από τη στιγμή που ακόμα δεν το έχουν πει σε κανέναν..άλλωστε δεν έχουν αποφασίσει να είναι ακόμα μαζί όταν το αποφασίσουν ο στέφανος θα θελήσει να μιλήσει στην εύα..αλλά θα τον προλάβει και θα του ανακοινώσει τα χαρμόσυνα...maaaad
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από jim7 Τετ Ιαν 13, 2010 9:29 pm

Μα την Παναγία δεν βγάζω άκρη. Είμαστε σίγουροι ότι το σενάριο το γράφει η Ακρίτα. Συγχωρήστε με αλλά έχω πλέον πολλές επιφυλάξεις.
1) Τη σκηνή με την Αμαλία πούχει στην αγκαλιά της την Μελίτα πρέπει να την είχαν γυρίσει για κάποια άλλη εξέλιξη αλλοιώς δεν εξηγείται η πλήρης μετάλλαξη της Αμαλίας μέσα σε δυό (τηλεοπτικές) ώρες.
2) Τι έγινε ο πανέξυπνος μεγαλοδικηγόρος Ρούσσος. Πως τα χάφτει όλα έτσι μετάλλαξη έπαθε και αυτός.
3) Η Νόρα μετάλλαξη και αυτή να στηρίζει την Μελίτα κόντρα στην παρέα;
4) Ο μπαρμπαλιάκουρας ξαφνικά δεν υποστηρίζει τον γιό του και πιστεύει τον Πέτρο;

Σήμερα είδαμε και την διαφορά χαρακτήρων και αντίδρασης Εύας - Μελίτας. Όχι ότι συμφωνώ μαζί της με τον τρόπο που του τάπε. Έπρεπε να τον πάρει από τα μούτρα όπως η Μελίτα θα το φχαριστιόμουν πολύ περισσότερο.

Τι θα γίνει Στέφανε θα την κλείσεις καμμιά φορά την πόρτα ή θα την έχεις μονίμως μισάνοιχτη στο τέλος θα κρυώσεις και θάχουμε άσχημα μπερδέματα. Όχι τίποτε άλλο αλλά όσο και να το φωνάζεις "ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΣ" κανείς δεν θα σε πιστεύει πιθανόν ούτε και η Μελίτα.

Γιατί κάτι μου λέει ότι ακόμα δεν έχουμε δε τίποτα για τον Στέφανο και το παρελθόν του;
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 13, 2010 9:31 pm

jim7 έγραψε:Μα την Παναγία δεν βγάζω άκρη. Είμαστε σίγουροι ότι το σενάριο το γράφει η Ακρίτα. Συγχωρήστε με αλλά έχω πλέον πολλές επιφυλάξεις.
1) Τη σκηνή με την Αμαλία πούχει στην αγκαλιά της την Μελίτα πρέπει να την είχαν γυρίσει για κάποια άλλη εξέλιξη αλλοιώς δεν εξηγείται η πλήρης μετάλλαξη της Αμαλίας μέσα σε δυό (τηλεοπτικές) ώρες.
2) Τι έγινε ο πανέξυπνος μεγαλοδικηγόρος Ρούσσος. Πως τα χάφτει όλα έτσι μετάλλαξη έπαθε και αυτός.
3) Η Νόρα μετάλλαξη και αυτή να στηρίζει την Μελίτα κόντρα στην παρέα;
4) Ο μπαρμπαλιάκουρας ξαφνικά δεν υποστηρίζει τον γιό του και πιστεύει τον Πέτρο;

Σήμερα είδαμε και την διαφορά χαρακτήρων και αντίδρασης Εύας - Μελίτας. Όχι ότι συμφωνώ μαζί της με τον τρόπο που του τάπε. Έπρεπε να τον πάρει από τα μούτρα όπως η Μελίτα θα το φχαριστιόμουν πολύ περισσότερο.

Τι θα γίνει Στέφανε θα την κλείσεις καμμιά φορά την πόρτα ή θα την έχεις μονίμως μισάνοιχτη στο τέλος θα κρυώσεις και θάχουμε άσχημα μπερδέματα. Όχι τίποτε άλλο αλλά όσο και να το φωνάζεις "ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΣ" κανείς δεν θα σε πιστεύει πιθανόν ούτε και η Μελίτα.

Γιατί κάτι μου λέει ότι ακόμα δεν έχουμε δε τίποτα για τον Στέφανο και το παρελθόν του;

H Nόρα δεν υποστηρίζει την Μελίτα, η Νόρα ξέρει οτι ο Στέφανος θέλει την Μελίτα, και οτι αν ξαναμπλέξει η Ευα μαζί του, το ποιο πιθανόν είναι να της την κάνει την κουτσικέλα...Εγω βλέπω οτι την προστατευει (την Ευα)
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Ιαν 13, 2010 9:37 pm

ΚΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΙ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΕΙΝΑ!!!!!!!!! : respect :
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 13, 2010 9:40 pm

nikidanis έγραψε:ΚΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΙ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΕΙΝΑ!!!!!!!!! : respect :

Ε-μα , τι νομίζεις?? Τι είναι η τιτανομέγιστη , καμια τυχαία?? Ειναι πανουργα!! χι χι !!! Αλλα...Αξιολατρευτη!

Ο Δικός σου όμως, είπε την δευτερη καλύτερη ατακα σήμερα... (προεκλογική εκστρατεια!)
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από jim7 Τετ Ιαν 13, 2010 9:42 pm

Mik έγραψε:
jim7 έγραψε:Μα την Παναγία δεν βγάζω άκρη. Είμαστε σίγουροι ότι το σενάριο το γράφει η Ακρίτα. Συγχωρήστε με αλλά έχω πλέον πολλές επιφυλάξεις.
1) Τη σκηνή με την Αμαλία πούχει στην αγκαλιά της την Μελίτα πρέπει να την είχαν γυρίσει για κάποια άλλη εξέλιξη αλλοιώς δεν εξηγείται η πλήρης μετάλλαξη της Αμαλίας μέσα σε δυό (τηλεοπτικές) ώρες.
2) Τι έγινε ο πανέξυπνος μεγαλοδικηγόρος Ρούσσος. Πως τα χάφτει όλα έτσι μετάλλαξη έπαθε και αυτός.
3) Η Νόρα μετάλλαξη και αυτή να στηρίζει την Μελίτα κόντρα στην παρέα;
4) Ο μπαρμπαλιάκουρας ξαφνικά δεν υποστηρίζει τον γιό του και πιστεύει τον Πέτρο;

Σήμερα είδαμε και την διαφορά χαρακτήρων και αντίδρασης Εύας - Μελίτας. Όχι ότι συμφωνώ μαζί της με τον τρόπο που του τάπε. Έπρεπε να τον πάρει από τα μούτρα όπως η Μελίτα θα το φχαριστιόμουν πολύ περισσότερο.

Τι θα γίνει Στέφανε θα την κλείσεις καμμιά φορά την πόρτα ή θα την έχεις μονίμως μισάνοιχτη στο τέλος θα κρυώσεις και θάχουμε άσχημα μπερδέματα. Όχι τίποτε άλλο αλλά όσο και να το φωνάζεις "ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΣ" κανείς δεν θα σε πιστεύει πιθανόν ούτε και η Μελίτα.

Γιατί κάτι μου λέει ότι ακόμα δεν έχουμε δε τίποτα για τον Στέφανο και το παρελθόν του;

H Nόρα δεν υποστηρίζει την Μελίτα, η Νόρα ξέρει οτι ο Στέφανος θέλει την Μελίτα, και οτι αν ξαναμπλέξει η Ευα μαζί του, το ποιο πιθανόν είναι να της την κάνει την κουτσικέλα...Εγω βλέπω οτι την προστατευει (την Ευα)

Ξέρει ότι και η Μελίτα θέλει τον Στέφανο σαν τρελλή αφού την συμβούλευε να ζήσει τον έρωτά της, άρα; τι μας λέει τώρα; άστα πλήρης μετάλλαξη.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης