Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009

+5
jim7
Alex
Clarabelle
magda
Vampirela
9 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Vote_lcap8%Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Vote_rcap 8% 
[ 1 ]
Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Vote_lcap77%Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Vote_rcap 77% 
[ 10 ]
Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Vote_lcap15%Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Vote_rcap 15% 
[ 2 ]
Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Vote_lcap0%Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Vote_lcap0%Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Vote_lcap0%Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 13
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Empty Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009

Δημοσίευση από Vampirela Πεμ Ιουν 18, 2009 8:00 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009

Δημοσίευση από magda Πεμ Ιουν 18, 2009 8:19 pm

Αρκετά καλά!!!
magda
magda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές...δε φτάνει η σελίδα...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιουν 18, 2009 8:26 pm



Σήμερα το επεισόδιο δεν ξέρω τι να το ψηφίσω.
Υπάρχει στην ατμόσφαιρα μια αχλή μυστηρίου που μου αρέσει.
Τα πάντα γίνονται κάτω απο μια απειλή που αιωρείται.
Ο Μάνος ορκίζεται αιώνιους έρωτες αλλά όταν έχεις διαβάσει τα πρωινά δημοσιεύματα πόσο σοβαρά μπορείς να τον πάρεις?
Ο Λουκάς θέλει τη Νόρα πίσω στο γραφείο του Ρούσσου αλλά απ την άλλη φοβάται οτι γυρίζοντας εκεί εκτίθεται σε επιπλέον κινδύνους.
Ο Νικόλας έχει όπως όλοι (εκτός απ τη Δάφνη που είναι στην κοσμάρα της) την ίδια αίσθηση κινδύνου.
Ο Ρούσσος αρχίζει να γίνεται ξεκάθαρο οτι είναι μπλεγμένος πολύ βαθύτερα απ όσο νομίζαμε, διαφορετικά δεν θα μεθόδευε τα πράγματα να λειτουργήσουν ομαλά σε περίπτωση που πάθει κάτι.
Η Εύα σε πανικό προσπαθεί να παραβλέψει όλους τους οιωνούς χωρίς επιτυχία νομίζω.
Τελικά η σταθερή αξία σ αυτή τη σειρά είναι ο Κυριάκος. Γυρίζει γύρω γύρω και σπάει τα νεύρα όλων με μεγάλη επιτυχία.

Θα το ψηφίσω πολύ καλό γιατί κατάφερε να με έχει στην μπρίζα




Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009

Δημοσίευση από Alex Πεμ Ιουν 18, 2009 8:40 pm

λοιπόν..έχουμε και λέμε...

έχοντας υπόψην και το τί θα συμβεί παρακάτω έχω να πω τα εξής...την αγαπάει πολύ ρε γμτ κι ο Μάνος την Εύα...η σκηνή τους εκεί στο εκκλησάκι...κι ο τρόπος που μίλαγε γι'αυτήν στο συνεργάτη του..το ότι την πήρε αμέσως μετά τηλέφωνο...το τί της έλεγε...είναι τρελός κι αυτός γι'αυτήν...μπορεί όχι το ίδιο όπως η Εύα...αλλά...έχω σκάσει να δω πως θα δώσουν τη στραβή που θα της κάνει παρακάτω... :bounce: είμαι σίγουρη πάντως πως δεν θα είναι εντελώς ξεκάθαρα τα πράγματα....

Εύα-Νόρα...καλά, είναι τέλειες μαζί...Palamakia επιτέλους η Νόρα φέρεται σαν αληθινή φίλη...έχουν δέσει καταπληκτικά οι δυό τους...μ'αρέσει τρελά να βλέπω σκηνές τους..

η Αμαλία ήταν φοβερή σήμερα...πολύ συγκινητικές οι σκηνές της...κυρίως με τη Νεφέλη...και στο τέλος που τη βρήκε η Μελίτα επίσης....

Ο Λουκάκος αρχίζει να ξετυλίγει το νήμα...μ'άρεσε αυτό που είπε ότι αυτή τη φορά δεν θα κρατήσει ομπρέλα...θα γίνει χαμός δεν το συζητώ...

Ο Κυριάκος είναι απίθανος! lol! και με Εύα-Αγγέλα...αλλά κυρίως με Νικόλα-Δάφνη...τί έλεγε ο άνθρωπος...η μία ατάκα μετά την άλλη...πέθανα στα γέλια μιλάμε...σήμερα θα πω καλή κουβέντα για τη Δάφνη.. xaxa οταν του είπε "Κυριε Χαρίτο φύγετε γιατί δεν ελέγχω τα νεύρα μου, θα σας ανοίξω το κεφάλι!!" ήταν όλα τα λεφτά... gelio

και η Εύα με την Αγγέλα μου άρεσαν...ταιριάζουν σαν μάνα και κόρη...

εν τω μεταξύ ένα σωρό προοικονομίες έπεσαν σήμερα...και για την παρέα...και για τις μετοχές...και για το τέλος του κύκλου...και για το ότι η Εύα θα γίνει καλή μάνα...έτσι για νά'χουμε να περιμένουμε... :wink2:

θα κλείσω με τις σκηνές ανησυχίας της Εύας στο τέλος καθώς και στα προσεχώς...καλά είναι απίστευτη μιλάμε...τον αγαπάει τρελά το βλάκα...αγάπη ξεχωριστή...φοβερή η Ξυλά και σήμερα για μένα... Love!

κλασσικά, ανυπομονώ για το επόμενο...
runaround
Alex
Alex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιουν 18, 2009 8:46 pm

η Αμαλία ήταν φοβερή σήμερα...πολύ συγκινητικές οι σκηνές της...κυρίως με τη Νεφέλη...και στο τέλος που τη βρήκε η Μελίτα επίσης....



Έχεις απόλυτο δίκιο η Αμαλία σήμερα ήταν καταπληκτική. Ξεδίπλωσε τη μοναξιά της με έναν τρόπο που ήταν ανατριχιαστικός.
Για άλλη μια φορά θα υποκλιθώ στην Ακρίτα γι αυτό το διάλογο που ήταν τόσο μικρός αλλά τόσο περιεκτικός και ξεκάθαρος. Τι να λέμε η γυναίκα ξέρει να δημιουργεί και να ξεδιπλώνει ολοκληρωμένους χαρακτήρες.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009

Δημοσίευση από Alex Πεμ Ιουν 18, 2009 8:49 pm

Για άλλη μια φορά θα υποκλιθώ στην Ακρίτα γι αυτό το διάλογο που ήταν τόσο μικρός αλλά τόσο περιεκτικός και ξεκάθαρος. Τι να λέμε η γυναίκα ξέρει να δημιουργεί και να ξεδιπλώνει ολοκληρωμένους χαρακτήρες.

συμφωνώ απόλυτα Clarabelle...η γυναίκα ξέρει να σκιαγραφεί πολύπλευρους χαρακτήρες και να γράφει εκπληκτικούς διαλόγους... : respect :
Alex
Alex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009

Δημοσίευση από jim7 Πεμ Ιουν 18, 2009 8:52 pm

Clarabelle έγραψε:
1) Ο Μάνος ορκίζεται αιώνιους έρωτες αλλά όταν έχεις διαβάσει τα πρωινά δημοσιεύματα πόσο σοβαρά μπορείς να τον πάρεις?

2) Ο Νικόλας έχει όπως όλοι (εκτός απ τη Δάφνη που είναι στην κοσμάρα της) την ίδια αίσθηση κινδύνου.

3) Ο Ρούσσος αρχίζει να γίνεται ξεκάθαρο οτι είναι μπλεγμένος πολύ βαθύτερα απ όσο νομίζαμε, διαφορετικά δεν θα μεθόδευε τα πράγματα να λειτουργήσουν ομαλά σε περίπτωση που πάθει κάτι.

4) Τελικά η σταθερή αξία σ αυτή τη σειρά είναι ο Κυριάκος. Γυρίζει γύρω γύρω και σπάει τα νεύρα όλων με μεγάλη επιτυχία.

1) Νομίζω ότι τα δημοσιεύματα μας την έσπασαν κυριολεκτικά χάθηκε όλο το σασπένς. Εκτός και αν άλλες οι βουλές του διδύμου, οπότε βλέπω όλους μας να παθαίνουμε κανένα σοκ.

2) Ο Νικόλας κάτι ξέρει ακόμα εκτός από τον βιασμό, όπως και η Δάφνη η οποία όποτε την ρώταγε ο Νικόλας άλλαζε συζήτηση.

3) Ο Ρούσσος ξέρει ποιος κρύβεται πίσω από αυτά, αλλά δεν ξέρει α) για ποιον χτυπάει η καμπάνα β) με ποιό τρόπο θα χτυπήσει και γ) πότε θα χτυπήσει γι' αυτό είναι τόσο ανήσυχος αφού είναι και αυτός μπλεγμένος.

4) Συμφωνό απόλυτα. Είναι ο ποιό σταθερός στις θέσεις του τις οποίες και δεν διαπραγματεύεται.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009

Δημοσίευση από Alex Πεμ Ιουν 18, 2009 8:57 pm

σε αυτό με τα δημοσιεύματα δεν έχεις άδικο, jim7...το είχα πει κι εγώ παλιότερα..καλύτερα να μην τα ξέρουμε όλα από πριν...αλλά και πάλι...το πώς θα δοθούν ακριβώς όλα...οι σκηνές αυτές καθεαυτές, θα είναι συγκλονιστικές νομίζω...
Alex
Alex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009

Δημοσίευση από Kika Πεμ Ιουν 18, 2009 9:16 pm

Στο σημερινό, λυπήθηκα πολύ την Αμαλία. Μπορεί να είναι υπερβολική, υστερική, φορτική, κουραστική, αδίστακτη, παρανοική και πολλά ακόμα, αλλά δεν μπορώ να αμφισβητήσω ότι αγαπάει την οικογένεια της. Με τον δικό της μοναδικό τρόπο, αλλά την αγαπάει. Κι όταν βλέπω απελπισμένους, ευάλωτους και μόνους ανθρώπους, δεν μπορώ να μην λυπηθώ και να μην τους συμπονέσω. Εξαιρετική η κ.Πεφάνη. Εξαιρετική..

Η Μελίτα, μπορεί να φωνάζει και να ωρύεται για τη μαμά της, αλλά ευτυχώς έπιασε στον αέρα την αλλαγή της και την πρόλαβε, πριν αυτή προλάβει να πάει να βασανίσει τα αγγελάκια στον άλλο κόσμο. Την φαντάζομαι εκεί πάνω να τα ζαλίζει ως την αιωνιότητα, για το φίξ ποσό που θα πρέπει να απαιτήσουν από τον Πανάγαθο, πριν να βγουν στην σύνταξη.

Κυριάκου παρόντος, πάσα ηρεμία παυσάτω! Πώς γίνεται, όπου κι αν πάει, ό,τι κουλό κι αν πει, κατευθείαν να γίνεται το κέντρο της προσοχής και να τους κάνει όλους άνω κάτω, μόνο αυτός το ξέρει! Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά όμως. Έρχεται κι η δική του σειρά!

Ρούσος-Λουκάς-Νόρα, οχυρώνονται για να αποφύγουν τα χειρότερα. Από ποιόν, πότε και γιατί, άγνωστο. Ο Λουκάς αναλαμβάνει υψηλότερα καθήκοντα, αλλά η ποιότητα του χαρακτήρα του είναι τέτοια, που τίποτα δεν αλλάζει γιαυτόν. Άλλοι, θα την είχαν ψωνίσει τελείως. Η Νόρα από την άλλη, το εκμεταλλεύεται δεόντως και αρχίζει από τώρα τις τράκες!

Η Εύα, το τελευταίο διάστημα ντύνεται υπέροχα. Όταν είχε έρθει από το Παρίσι, το ντύσιμο της ήταν προκλητικά προκλητικό. Τώρα όμως, είναι θηλυκά προκλητικό και της πάει αφάνταστα. Είναι παραμυθένια η ομορφιά της ώρες-ώρες. Σαν νεράιδα. Σαν ξωτικό..

Τον Μάνο δεν τον χωνεύω σήμερα. Γιαυτό ό,τι και να έλεγε, ό,τι και να έκανε, μου φαινόταν ψεύτικο και με νευρίαζε. Αίσχος! Φτού σου! Ντροπή σου και ξανά ντροπή σου! Ου...Ου...Ου!!!
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009

Δημοσίευση από jim7 Πεμ Ιουν 18, 2009 9:31 pm

Kika έγραψε:"πριν αυτή προλάβει να πάει να βασανίσει τα αγγελάκια στον άλλο κόσμο. Την φαντάζομαι εκεί πάνω να τα ζαλίζει ως την αιωνιότητα, για το φίξ ποσό που θα πρέπει να απαιτήσουν από τον Πανάγαθο, πριν να βγουν στην σύνταξη."

Κορυφαίο!!!!!!!!!!!!!!!!! gelio gelio gelio gelio gelio
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009

Δημοσίευση από Alex Πεμ Ιουν 18, 2009 9:38 pm

Τον Μάνο δεν τον χωνεύω σήμερα. Γιαυτό ό,τι και να έλεγε, ό,τι και να έκανε, μου φαινόταν ψεύτικο και με νευρίαζε. Αίσχος! Φτού σου! Ντροπή σου και ξανά ντροπή σου! Ου...Ου...Ου!!!

gelio gelio ρε συ Kika, όταν λες αυτό το "Ου..Ου...Ου..." πεθαίνω στα γέλια μιλάμε... Palamakia θεά.. : respect :
Alex
Alex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009

Δημοσίευση από Moonstone Πεμ Ιουν 18, 2009 10:09 pm

Kika έγραψε:Στο σημερινό, λυπήθηκα πολύ την Αμαλία. Μπορεί να είναι υπερβολική, υστερική, φορτική, κουραστική, αδίστακτη, παρανοική και πολλά ακόμα, αλλά δεν μπορώ να αμφισβητήσω ότι αγαπάει την οικογένεια της. Με τον δικό της μοναδικό τρόπο, αλλά την αγαπάει. Κι όταν βλέπω απελπισμένους, ευάλωτους και μόνους ανθρώπους, δεν μπορώ να μην λυπηθώ και να μην τους συμπονέσω. Εξαιρετική η κ.Πεφάνη. Εξαιρετική..

Η Μελίτα, μπορεί να φωνάζει και να ωρύεται για τη μαμά της, αλλά ευτυχώς έπιασε στον αέρα την αλλαγή της και την πρόλαβε, πριν αυτή προλάβει να πάει να βασανίσει τα αγγελάκια στον άλλο κόσμο. Την φαντάζομαι εκεί πάνω να τα ζαλίζει ως την αιωνιότητα, για το φίξ ποσό που θα πρέπει να απαιτήσουν από τον Πανάγαθο, πριν να βγουν στην σύνταξη.

Κυριάκου παρόντος, πάσα ηρεμία παυσάτω! Πώς γίνεται, όπου κι αν πάει, ό,τι κουλό κι αν πει, κατευθείαν να γίνεται το κέντρο της προσοχής και να τους κάνει όλους άνω κάτω, μόνο αυτός το ξέρει! Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά όμως. Έρχεται κι η δική του σειρά!

Ρούσος-Λουκάς-Νόρα, οχυρώνονται για να αποφύγουν τα χειρότερα. Από ποιόν, πότε και γιατί, άγνωστο. Ο Λουκάς αναλαμβάνει υψηλότερα καθήκοντα, αλλά η ποιότητα του χαρακτήρα του είναι τέτοια, που τίποτα δεν αλλάζει γιαυτόν. Άλλοι, θα την είχαν ψωνίσει τελείως. Η Νόρα από την άλλη, το εκμεταλλεύεται δεόντως και αρχίζει από τώρα τις τράκες!

Η Εύα, το τελευταίο διάστημα ντύνεται υπέροχα. Όταν είχε έρθει από το Παρίσι, το ντύσιμο της ήταν προκλητικά προκλητικό. Τώρα όμως, είναι θηλυκά προκλητικό και της πάει αφάνταστα. Είναι παραμυθένια η ομορφιά της ώρες-ώρες. Σαν νεράιδα. Σαν ξωτικό..

Τον Μάνο δεν τον χωνεύω σήμερα. Γιαυτό ό,τι και να έλεγε, ό,τι και να έκανε, μου φαινόταν ψεύτικο και με νευρίαζε. Αίσχος! Φτού σου! Ντροπή σου και ξανά ντροπή σου! Ου...Ου...Ου!!!



xaxa xaxa κορυφαίο Ου Ου Ου Ου xaxa xaxa

Κατά τα άλλα θα συμφωνήσω σε όλα απλά θα προσθέσω κάτι

1) Η Μελίτα φταίει ως ένα μεγάλο βαθμό για την "κατάντια" της Αμαλίας εγώ είχα πει πως ότι και να της έκανε ήταν απαράδεκτος ο τρόπος που της φέρθηκε όταν η Αμαλία ήταν στη φυλακή, ένοιωσε πολύ μόνη τότε η Αμαλία και είχε απόλυτο δίκιο. Η Μελίτα είναι ένα κακομαθημένο κοριτσάκι και τίποτε άλλο. Τι ήταν πάλι αυτό που φορούσε σήμερα; Έλεος δηλαδή!!!

2) Τρελαίνομαι για σκηνές Εύας Νόρας μου αρέσουν αυτές οι δυο!!!

3) Η Αγγέλα με την Εύα με έκαναν και συγκινήθηκα σήμερα η Αγγέλα είναι πολύ γλυκειά μάνα. Hug
Moonstone
Moonstone
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009

Δημοσίευση από Kika Πεμ Ιουν 18, 2009 10:35 pm

Αυτό που πιστεύω για την Αμαλία, είναι ότι όσο αγαπάει την οικογένεια της, άλλο τόσο είναι εμφανές ότι δεν είναι φυσιολογική η συμπεριφορά της. Ας μην ξεχνάμε το τί έκανε στον Μάνο. Άσχετα με το κίνητρο, τον σκοπό και τον λόγο για τον οποίο το έκανε, δεν είναι νορμάλ να πέφτεις από μιά σκάλα, με σκοπό να κατηγορήσεις κάποιον, να τον σύρεις στα δικαστήρια και να τον κλείσεις στη φυλακή. Δεν είναι λύση αυτή. Είναι ακραία και επικίνδυνη συμπεριφορά, που σε τίποτα δεν βοηθάει για να σε εκτιμήσουν και να σε σεβαστούν τα παιδιά και ο σύζυγός σου. Μετά από αυτό, η Αμαλία έκανε την πρώτη σκέψη για να αυτοκτονήσει. Αυτό που την σταμάτησε, ήταν τα παιδιά της κι ότι την χρειάζονται. Και μόνο που το σκέφτηκε τότε, είναι μία ακόμα ένδειξη ότι κάτι δεν πάει καλά μ'αυτήν. Πείτε το κατάθλιψη, πείτε το διαταραχή, πείτε το μελαγχολία, κάτι δεν πάει καλά όμως. Αν πρέπει να κατηγορήσω σε κάτι τον Ρούσο και την Μελίτα, είναι που δεν την πήραν όσο στα σοβαρά έπρεπε να την πάρουν, που δεν το πρόσεξαν όσο θα έπρεπε να το προσέξουν και που δεν έκαναν κάτι γιαυτό. Η Αμαλία έδοσε σημάδια, αλλά τα προσπέρασαν πολύ βιαστικά.
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009

Δημοσίευση από Δάφνη Πεμ Ιουν 18, 2009 11:32 pm

[
Η Μελίτα, μπορεί να φωνάζει και να ωρύεται για τη μαμά της, αλλά ευτυχώς έπιασε στον αέρα την αλλαγή της και την πρόλαβε, πριν αυτή προλάβει να πάει να βασανίσει τα αγγελάκια στον άλλο κόσμο. Την φαντάζομαι εκεί πάνω να τα ζαλίζει ως την αιωνιότητα, για το φίξ ποσό που θα πρέπει να απαιτήσουν από τον Πανάγαθο, πριν να βγουν στην σύνταξη.

όντως σήμερα η Βάνα Πεφάνη έδωσε ρέστα με την ερμηνεία της αλλά και ο διάλογος τόσο με τον Πέτρο όσο και με την Μελίτα αργότερα, ήταν όλα τα λεφτά!!!!κορυφαίο το σχόλιο σου κικα μου άρεσε πολύ!!! : respect :
Δάφνη
Δάφνη
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον κόσμο μου.............

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009

Δημοσίευση από aggeliki Παρ Ιουν 19, 2009 3:59 am

ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!

Ο ΜΑΝΟΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ,ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΔΕΔΟΜΕΝΗ,ΓΑΜΩΤΟ.
ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ,ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ.Η ΕΥΑ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ-
ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΥΤΟ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΝ ΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΠΟΣΟ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΟΝΕΣΕΙ.
ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ,ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ.......ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΟΝΟΣ.

ΝΟΡΑ-ΕΥΑ ΕΧΟΥΝ ΦΟΒΕΡΗ ΧΗΜΕΙΑ!ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Η ΕΥΑ ΒΡΗΚΕ ΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΦΙΛΗ!

ΟΤΑΝ ΦΥΓΕΙ Ο ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΙ ΠΟΛΥ....ΡΙΧΝΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΕΛΙΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.

Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΙΝΑΙ ΒΑΘΕΙΑ ΧΩΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΩΤΗ....ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΟ ΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΙ.


ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ 2 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝΕ Love!


ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ Η Κ.ΠΕΦΑΝΗ ΣΗΜΕΡΑ : respect : : respect : : respect : : respect :
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009

Δημοσίευση από Δάφνη Παρ Ιουν 19, 2009 6:33 am

παιδιά δεν νομίζω ότι θα γίνει κάτι με Νόρα και Λουκά.... κάτι ο Πετράκης που δήλωσε ότι δεν θα ήθελε να γίνει κάτι με τν Νόρα, κάτι ο νέος έρωτας της Νόρας στα προσεχώς, θεωρώ ότι ή το καθυστερούν ή θα παραμείνουν απλά φίλοι-γαμώτο!!! αλλά πάλι προβληματίζομαι!! ο Λουκάς είναι ο μόνος που δεν έχει σχέση στη σειρά... και στο δεύτερο κύκλο μόνο θα το αφήσουν το παλικάρι?????
Δάφνη
Δάφνη
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον κόσμο μου.............

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 192 Ημερομηνία : 18-06-2009

Δημοσίευση από Δάφνη Παρ Ιουν 19, 2009 6:35 am

σε αυτό το επεισόδιο έκλεψε την παράσταση η Βάνα Πεφάνη!!!!!συγκλονιστική, απέδειξε για μια ακομα φορά το ταλέντο της, γιατί όσο και να μην χωνεύουμε την Αμαλία η Βάνα Πεφάνη έχει κερδίσει το στοίχιμα του ρόλου της.... : respect :
Δάφνη
Δάφνη
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον κόσμο μου.............

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης