Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

+28
zimotari
nana
Καρ-Mik
Izabella29
stefanos-melita
konstantina
DESPOINA
sarita
mimi
Pennaki.......!!
$ofi@ loukakos + nora
panda
soso
almaresi
jim7
mimi_loukas+nora
KatsaroYpotheto
filitsa
anna90
Ntinaki1
FieryRed
evanna
hionati
xara
loukitsa
Ntinaki Agapaei Petraki
anastasia20
Clarabelle
32 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Vote_lcap16%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Vote_rcap 16% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Vote_lcap33%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Vote_rcap 33% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Vote_lcap37%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Vote_rcap 37% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Vote_lcap5%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 43
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Φεβ 08, 2010 6:18 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Φεβ 08, 2010 8:06 pm

μελίτα-μάνος:μου άρεσε η σκηνή… ο μάνος τα έπαιξε πραγματικά…κατάλαβε ότι κάτι έχει και η μελίτα μέσα στον πανικό της του έλεγε διάφορα…αλλά πως ο μάνος θα καταλάβει για τον στέφανο αφού η μελίτα του έλεγε ότι έκλαιγε για τη ζωή τους αυτό δεν το καταλαβαίνω πάντως την λυπήθηκα έτσι όπως την είδα τη μελίτα…

νόρα-δάφνη-εύα:βλέπω το next top model έχει κάνει εντύπωση…χαχα…κατά τα άλλα τα ίδια…

μελίτα-αμαλία:η αμαλία πρέπει να έχει τρελαθεί που δε μπορεί να κάνει τίποτα…<η εύα με το νυφικό στην εκκλησία και εσύ με το νυφικό στα χέρια>αχαχα...βρε αμαλία θεά…

η σκηνή με τα κορίτσια και το λουκά μου άρεσε…ο λουκάς τα πήρε…αμάν και αυτή η νόρα…ο άλλος δεν ήταν καλά και αυτή εκεί…

πέτρος-μάνος:ο μάνος ψάχνει…και όπως είπε θα τη βρει την άκρη…έκανε και μία βόλτα από τη δάφνη…μάνος:<τι δέκατα μωρέ,έτσι κάνεις εσύ όταν έχεις δέκατα;> gelio…η δάφνη στον κόσμο της…<και εσένα τι σε νοιάζει;ενδιάφερεσαι;;>πάντως η δάφνη πέρα βρέχει…<όταν είσαι ερωτευμένος λάμπεις>ναι,αλλά όταν ο άλλος παντρεύεται η λάμψη πάει περίπατο...τόσο δύσκολο είναι να τα συνδέσεις όλα αυτά;;;α…ρε..δάφνη…πρέπει να είναι ωραία εκεί που κατοικείς…
πάντως όλοι έδωσαν την ίδια δικαιολογία για την κατάσταση της
μελίτας-πέτρος,δάφνη,νόρα-ούτε συννενοημένοι να ήταν...

στέφανος-εύα:αυτός ο στέφανος όταν έρχεται η εύα γιατί πάντα φεύγει;;;καλά όταν η εύα είπε να δώσει τα φιλιά του στη μελίτα λύθηκα…εύα πρόσεχες τι λες…έφυγε ο στέφανος έρχεται η καρτάλω, η οποία παραποιεί και τα γεγονότα,για τη μελίτα έκανε πίσω ο στέφανος κυρά αντιγόνη…για τη μελίτα..η εύα δεν είναι σε θέση να κρίνει την αντιγόνη αλλά όταν έμαθε για το στέφανο και την εκδίκηση έριξε τον κλονισμό…άρχισαν να πέφτουν και οι σταγόνες…μάλιστα…

μελίτα-στέφανος-δάφνη:η σκηνή δεν υπήρχε απλά…να λέει για την εύα και το στέφανο μπροστά στη μελίτα…μετά πετάει και το ωραίο για τη μελίτα και το μάνο…καλά ο στέφανος μόνο που δεν όρμηξε στη δάφνη…του ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι…και η δάφνη συνέχιζε ακάθεκτη<και ο μάνος σε ζηλεύει και το ένα και το άλλο>αλλά εγώ έβλεπα άλλον ζηλιάρη εκεί…που και μόνο στη σκέψη είχε τρελαθεί…α…ρε…δάφνη…πρέπει να σε έχουν πληρώσει για να τα λες αυτά δεν εξηγείται διαφορετικά…

στέφανος-μελίτα:στέφανε σήμερα δεν σου έδωσα το δωράκι… Fskl…δεν είναι ρομπότ κύριος η κοπέλα…άκου εκεί όσο χρειάζεται…εσύ δύο λεπτά έκατσες με τη δάφνη και μόνο που δεν την έπνιξες η μελίτα που την βλέπει κάθε τρεις και λίγο και της λέει τα χαριτωμένα τι να κάνει….;;;

αμαλία-πέτρος:η αμαλία ΘΕΑ…το έχω πει;;;<ε…και να το μάθει ο μάνος εμείς δεν του το έχουμε πει>…<μακάρι να το μάθει ο μάνος>…<για αυτό δε μιλάω όχι γιατί δεν θέλω…>xaxa…έχει εναποθέσει η αμαλία τις ελπίδες της στο μάνο….αφού εκείνη δεν μπορεί να κάνει κάτι…

δάφνη-νικόλας:βρε ο άμοιρος ο νικόλας,…μία φορά δεν τον ξύπνησε ο λουκάς και έχει την κρεβατομουρμούρα της δάφνης….κάποιος τον έχει μουντζώσει αυτό τον άνθρωπο…

στέφανος-εύα:η εύα πάλι τρώει κλασσικά…αλλά τι είπε ο στέφανος;;;;να κάνουμε 5-6 παιδιά;;;να καντε τα παιδιά του πειραιά εσείς…αγωνιάς και για τις βέρες ε;;;στέφανε Fskl
καλά η εύα είναι ντιπ χαζή;;;πίστεψε ότι τα μηνύματα τα στέλνει η μητέρα του…έλα μου χριστέ και παναγία…

μάνος-λουκάς:τσακάλι ο μάνος…ο λουκάς να δω τώρα τι θα πει…

ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ:ΜΑΝΟ ΔΕΙΡΕ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ…ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩ….ΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΡΕ ΕΤΣΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ;;;ΜΑΝΟ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ… ΧΤΥΠΑ ΤΟΝ ΑΛΥΠΗΤΑxastouki


Έχει επεξεργασθεί από τον/την anastasia20 στις Δευ Φεβ 08, 2010 8:12 pm, 1 φορά
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Δευ Φεβ 08, 2010 8:10 pm

βαλτε γρηγορα star εχει την αντιγονη
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Φεβ 08, 2010 8:14 pm

Η Μελίτα με το νυφικό δεν μου έκανε κάτι ιδιαίτερο,ο Μάνος ως άλλος Σερλοκ Χόλμς άρχισε να ψάχνει....η Κοριτσοπαρέα μου άρεσε...ο Λουκάκος φάνηκε πόσο εγκλωβισμένος είναι στον έρωτα του με τη Νόρα, έφυγε και ο Άρης...και απο την άλλη η Νταίζη να θέλει να κάνει αδελφάκι στον Άρη...πάμε καλά? gelio cake Του Μάνου το μάτι γυάλισε λέμε...Ατάκα της Νόρας...<<Άς ήμουν στον κόρφο του κι ας ήμουν και ψύλλος..>>.Το επεισόδιο ήταν καλό
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από xara Δευ Φεβ 08, 2010 8:15 pm

ΝΟΡΑ - ΛΟΥΚΑΣ:
Σήμερα τίποτα το ιδιαίτερο... Ήσυχα τα πράγματα... Ένα λαθακι έκανε το Νοράκι βρε Λουκά κι ήταν και μεθυσμένο!! lol! Μπέλλος: Γεια σου... Λουκάκο!!! ΘΕΟΣ!!! : respect :

ΜΕΛΙΤΑ:
Αυτή η Μελίτα πολύ αδύναμη μνήμη έχει, όλο της λένε πως δεν πρεπει να καρφώνεται για τον έρωτά της κι όλο το ξεχνάει!!! lol!

ΔΑΦΝΗ:
Καλή χρυσή η Δαφνούλα, αλλά αμάν πια με το "πλάνο ευτυχίας" που έχει φτιάξει για όλους και για όλα!!
wall Και δε φτάνει μόνο αυτό, ξυπνάει και τον έρημο τον Νικόλα για να του τα πει...!!! slap

ΕΥΑ:
Έχει καταβροχθήσει τραπεζομάντηλα, πιατα και ότι αλλο έχει να κάνει με φαγητό!!! gelio ΘΕΑ!!! :wink2:
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από hionati Δευ Φεβ 08, 2010 8:16 pm

ntina_loukas+nora4ever έγραψε:βαλτε γρηγορα star εχει την αντιγονη

ειπε τπτ για τη σειρα???
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από hionati Δευ Φεβ 08, 2010 8:19 pm

anastasia20 έγραψε:μελίτα-μάνος:μου άρεσε η σκηνή… ο μάνος τα έπαιξε πραγματικά…κατάλαβε ότι κάτι έχει και η μελίτα μέσα στον πανικό της του έλεγε διάφορα…αλλά πως ο μάνος θα καταλάβει για τον στέφανο αφού η μελίτα του έλεγε ότι έκλαιγε για τη ζωή τους αυτό δεν το καταλαβαίνω πάντως την λυπήθηκα έτσι όπως την είδα τη μελίτα…

νόρα-δάφνη-εύα:βλέπω το next top model έχει κάνει εντύπωση…χαχα…κατά τα άλλα τα ίδια…

μελίτα-αμαλία:η αμαλία πρέπει να έχει τρελαθεί που δε μπορεί να κάνει τίποτα…<η εύα με το νυφικό στην εκκλησία και εσύ με το νυφικό στα χέρια>αχαχα...βρε αμαλία θεά…

η σκηνή με τα κορίτσια και το λουκά μου άρεσε…ο λουκάς τα πήρε…αμάν και αυτή η νόρα…ο άλλος δεν ήταν καλά και αυτή εκεί…

πέτρος-μάνος:ο μάνος ψάχνει…και όπως είπε θα τη βρει την άκρη…έκανε και μία βόλτα από τη δάφνη…μάνος:<τι δέκατα μωρέ,έτσι κάνεις εσύ όταν έχεις δέκατα;> gelio…η δάφνη στον κόσμο της…<και εσένα τι σε νοιάζει;ενδιάφερεσαι;;>πάντως η δάφνη πέρα βρέχει…<όταν είσαι ερωτευμένος λάμπεις>ναι,αλλά όταν ο άλλος παντρεύεται η λάμψη πάει περίπατο...τόσο δύσκολο είναι να τα συνδέσεις όλα αυτά;;;α…ρε..δάφνη…πρέπει να είναι ωραία εκεί που κατοικείς…
πάντως όλοι έδωσαν την ίδια δικαιολογία για την κατάσταση της
μελίτας-πέτρος,δάφνη,νόρα-ούτε συννενοημένοι να ήταν...

στέφανος-εύα:αυτός ο στέφανος όταν έρχεται η εύα γιατί πάντα φεύγει;;;καλά όταν η εύα είπε να δώσει τα φιλιά του στη μελίτα λύθηκα…εύα πρόσεχες τι λες…έφυγε ο στέφανος έρχεται η καρτάλω, η οποία παραποιεί και τα γεγονότα,για τη μελίτα έκανε πίσω ο στέφανος κυρά αντιγόνη…για τη μελίτα..η εύα δεν είναι σε θέση να κρίνει την αντιγόνη αλλά όταν έμαθε για το στέφανο και την εκδίκηση έριξε τον κλονισμό…άρχισαν να πέφτουν και οι σταγόνες…μάλιστα…

μελίτα-στέφανος-δάφνη:η σκηνή δεν υπήρχε απλά…να λέει για την εύα και το στέφανο μπροστά στη μελίτα…μετά πετάει και το ωραίο για τη μελίτα και το μάνο…καλά ο στέφανος μόνο που δεν όρμηξε στη δάφνη…του ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι…και η δάφνη συνέχιζε ακάθεκτη<και ο μάνος σε ζηλεύει και το ένα και το άλλο>αλλά εγώ έβλεπα άλλον ζηλιάρη εκεί…που και μόνο στη σκέψη είχε τρελαθεί…α…ρε…δάφνη…πρέπει να σε έχουν πληρώσει για να τα λες αυτά δεν εξηγείται διαφορετικά…

στέφανος-μελίτα:στέφανε σήμερα δεν σου έδωσα το δωράκι… Fskl…δεν είναι ρομπότ κύριος η κοπέλα…άκου εκεί όσο χρειάζεται…εσύ δύο λεπτά έκατσες με τη δάφνη και μόνο που δεν την έπνιξες η μελίτα που την βλέπει κάθε τρεις και λίγο και της λέει τα χαριτωμένα τι να κάνει….;;;

αμαλία-πέτρος:η αμαλία ΘΕΑ…το έχω πει;;;<ε…και να το μάθει ο μάνος εμείς δεν του το έχουμε πει>…<μακάρι να το μάθει ο μάνος>…<για αυτό δε μιλάω όχι γιατί δεν θέλω…>xaxa…έχει εναποθέσει η αμαλία τις ελπίδες της στο μάνο….αφού εκείνη δεν μπορεί να κάνει κάτι…

δάφνη-νικόλας:βρε ο άμοιρος ο νικόλας,…μία φορά δεν τον ξύπνησε ο λουκάς και έχει την κρεβατομουρμούρα της δάφνης….κάποιος τον έχει μουντζώσει αυτό τον άνθρωπο…

στέφανος-εύα:η εύα πάλι τρώει κλασσικά…αλλά τι είπε ο στέφανος;;;;να κάνουμε 5-6 παιδιά;;;να καντε τα παιδιά του πειραιά εσείς…αγωνιάς και για τις βέρες ε;;;στέφανε Fskl
καλά η εύα είναι ντιπ χαζή;;;πίστεψε ότι τα μηνύματα τα στέλνει η μητέρα του…έλα μου χριστέ και παναγία…

μάνος-λουκάς:τσακάλι ο μάνος…ο λουκάς να δω τώρα τι θα πει…

ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ:ΜΑΝΟ ΔΕΙΡΕ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ…ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩ….ΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΡΕ ΕΤΣΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ;;;ΜΑΝΟ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ… ΧΤΥΠΑ ΤΟΝ ΑΛΥΠΗΤΑxastouki

αναστασια μου : respect : ειπες ακριβως οτι εχω στο μυαλο μου και για το σημερινο και το αυριανο...οταν η ευα ειπε στο στεφ να δωσει φιλια στη μελιτα και εγω εσκασα στα γελια... gelio και μετα που ελεγε η δαφνη για μανο-μελιτα μπροστα στο στεφ...ολα τα λεφτα...μουγκα οστεφ gelio
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από evanna Δευ Φεβ 08, 2010 8:27 pm

Για σημερα εχουμε και λεμε.......
Μελιτα γενικως....στην πρωτη σκηνη με το νυφικο μπορω να πω οτι μου αρεσε και τη λυπηθηκα!Στις υπολοιπες νιωθω οτι εβλεπα μια σκηνη deja vu!Περυσι εκλαιγε συνεχως και ελεγε''τι θα κανω και τι θα κανω'' επειδη η Ευα παντρευοταν το Μανο τωρα λεει τα ιδια επειδη παντρευεται το Στεφανο!Δεν μπορω ρε παιδι μου τοσο επαναληψη 🇳🇴!Βαρεθηκα!

Κοριτσοπαρεα....υπεροχες και οι τρεις!Παντοτε απολαμβανω τις κοινες σκηνες τους!Ειναι τοσο παρεϊστικες! Hug
Παντως για την εισοδο του Λουκακου να πω,οτι η συμπεριφορα της Νορας δεν μου αρεσε!Απο τα μουτρα τον πηρε τον καημενο!Την καταλαβαινω αλλα δεν τη δικαιολογω!

Οδυσσεας-Λουκας....ωραια σκηνη και εντονα φορτισμενη συναισθηματικα! Snif Παντως μου αρεσε!

Αντιγονη-Ευα....αχ Θεε μου τι ακουσα και δεν μου επεσαν τα μαλλια!Τι να πρωτοσχολιασω...οτι ο Στεφανος δεν της εχει πει ποτε ψεματα,οτι την αγαπαει βαθια και εκεινη πρεπει να σταθει ανταξια σε αυτο ή οτι σταματησε την εκδικηση για χαρη της!!!!!Ελεος δηλαδη δεν τη μπορω αλλο την Αντιγονη! wall

Νορα-Λουκας...πολυ καλη σκηνη!Παντα ειναι τελειοι μαζι!Και ολα τα λεφτα ηταν η εισοδος του Μητσουλα!Ειχε ενα υφος μοναδικο!!!!Απλα : respect :

Παρεα στο Ατελιε....δεν θα σχολιασω τιποτα παρα μονο την τελευταια ατακα της Νορας με την οποια ελιωσα! Love!
''Ας ημουν στον κορφο του και ας ημουν και ψυλλος!''Απλα υπεροχη! Heart2

Δαφνη-Νικολας....πολυ πλακα η σκηνη αυτη!Μου αρεσει να εχει τετοιου ειδους σκηνες το ζευγαρακι! Hugg

Δαφνη-Στεφανος-Μελιτα....το θεατρο του παραλογου κυριολεκτικα!Το τι γελιο εκανα με τις ατακες της Δαφνης και τα βλεμματα Στεφανου-Μελιτας δεν περιγραφεται! gelio Η Δαφνη κλασσικα στον πλανητη goofy!

Μελιτα-Στεφανος...ο Στεφανος με αυτα που λεει συνεχιζει να ειναι για πολλες Fskl !Γενικα τιποτα το ιδιαιτερο!Τους βαριεμαι!

Ευα-Στεφανος...Επειδη με επιασε κριση αντικειμενικοτητας θα πω οτι ηταν πολυ ωραια σκηνη μεταξυ των δυο τους!Το μηνυμα της Μελιτας και τη δικαιολογια του Στεφανου απλα δεν τα σχολιαζω!

Μανος γενικως...εψαξε-εψαξε ολο και κατι επιτελους καταλαβε!!!!!Γατα το παιδι!Για να δουμε πως θα εξελιχθει το πραγμα!

Αυτα απο εμενα για σημερα!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Φεβ 08, 2010 8:27 pm

Ψήφισα μέτριο καθώς δεν είχε κάτι συνταρακτικό ήρεμα σχετικά τα πράγματα. Περίμενα πιο βαρβάτο καβγά μεταξύ Νόρας και Λουκά τελικά ήταν πιο υποτονικός (πάλι καλά έλεος με τις υστερίες).
/Απορία: Πώς μερικούς τους κάνεις τσακάλια με 180 IQ και διέσθηση(..βλέπε Μάνο σήμερα που δεν πειθόταν με τίποτα) και άλλους παρόλο που το έχουν τους κάνεις ανόητους (..βλέπε Λουκά – Νόρα που το IQ τους έχει πέσει επικίνδυνα!) /Τέλος απορίας!
Γενικά βαρετό το επεισόδιο δεν βρήκα τιποτα το τρομερό και το τρέιλερ που είδα με κάλυψε σε θέματα εξελίξεων. Ελπίζω αύριο να είναι πιο ζουμερό.

Υ.Γ Μωρή Νταίζη θα σε τσουρομαδίσω που θες και αδερφάκι για τον Άρη.. άκου εκεί αδερφάκι!!!! Αφρούς θα βγάλω!!!!!!!!! :shock:
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Δευ Φεβ 08, 2010 8:29 pm

Κάποιος θα την πατήσει πολύ άσχημα (Στέφανος) και για μένα η Μελίτα όχι μόνο έπρεπε να έχει ανοίξει το στόμα της να μιλήσει, αλλά να τον γονατίσει τον Στέφανο, αλλά έρχεται η εκδίκηση και δεν θα το κάνει επίτηδες η Μελίτα.....ΥΠΟΜΟΝΗ!!

Μάνος-Μελίτα: Μου άρεσε πάρα πολύ η σκηνή τους και πρώτη φορά είδα έναν Μάνο να δείχνει πραγματικό ενδιαφέρον για κάποιον πέρα από την πάρτη του. Τι έγινε Μανωλάκη; Τι " καρδιά μου" ήταν αυτό που πέταξε στην Μελίτα; Τι ξαφνικό ενδιαφέρον; Την έκανε την τουρνέ για να μάθει για την Μελίτα! Μπράβο, καλά πάμε!

Εύα-Στέφανος: Δώσε στην Μελίτα τα φιλιά μου! xaxa

Δάφνη-Μελίτα-Στέφανος: Πρώτη φορά που εδώ και καιρό η Δάφνη πέταξε κάτι καλό xaxa Πως κοίταξε έτσι ο Στέφανος καλέ την Μελίτα όταν άκουσε για τον Μάνο; Μπράβο ρε Δάφνη. Καλά τα είπες. Τον Μάνο τον καίει για την Μελίτα.Αλλά και η Μελίτα αντί να αρπάξει την ευκαιρία καθόταν και έλεγε "Δάφνη άλλαξε θέμα"! Όχι να μην αλλάξει θέμα!!! Έτσι μπράβο!! Άντε, γιατί πολύ δεδομένη την έχει την Μελίτα ο Στέφανος. Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές Στεφανούκο.

Η Αμαλία για μένα έπρεπε να έχει ανοίξει το στόμα της. Δεν είναι αυτή η Αμαλία που ξέρουμε. Και βασικά όλοι έπρεπε να έχουν μιλήσει.


Μελίτα-Στέφανος:Θα δείρω τον Στέφανο. Τι λες ρε μ#$%^&****!!!! Που πρέπει να είναι και πιο προσεκτική λες και είναι μηχανή!! Είδα την Μελίτα λίγο πιο τσαμπουκαλεμένη σήμερα στην σκηνή τους. Καλά του τα είπε! Δεν είναι ρομπότ."Αν παντρεύεσαι επειδή στο είπε η μάνα σου, σε ξεχνάω τώρα"!! Και αυτός λέει " τι αηδίες λες"; Ε όχι και αηδίες κύριε, σωστά τα λέει! Και για την μάνα σου παντρεύεσαι μαμάκια. xastouki Αχ γιατί δεν τον λυπάμαι καθόλου που θα την πατήσει....μα καθόλου όμως! Θα γυρίσει και ο τροχός...

Αυτά τα άλλα βαρετά! Πέρα από την Καρτάλω που ούτε λίγο ούτε πολύ είπε στην Εύα τι έγινε με την εκδίκηση, και αυτή η χαζή αντί να της πεί "κυρία μου αυτός ο άλλος που εκδικήθηκες είναι ο πατέρας της κόρης μου" καθόταν και την κοιτούσε... και της έριξε και στα μούτρα της μια απειλή να σέβεται τον γιο της.

Εύα-Στέφανος: Τι λες μωρέ; Πως να βγάλεις το παιδί αν είναι κορίτσι; Αντιγόνη αμέσως! Όχι δεν είναι μαμάκιας! Αγλαΐτσα να το βγάλετε. Και αν είναι αγόρι να το βγάλετε Πολύκαρπο. Ουστ Στέφανε!

Που αύριο θα πάει να της κάνει και παρατήρηση από πάνω! Άντε ρε Μελίτα επιτέλους ξύπνα κορίτσι μου, να τα πάρεις στο κρανίο να του δώσεις να καταλάβει του βλακέντιου! Και είπε και την Εύα κατίνα με τον τρόπο του, ότι και καλά θα του ψάξει το κινητό του. Τι λες ρε;;; Άντε ρε Μάνο δώστου κάνα ξύλο γιατί τα πήρα τώρα.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Δευ Φεβ 08, 2010 8:29 pm

Το καλό επεισόδιο από την αρχή φαίνεται....
Μάνος-Μελίτα:
Καλά η Μελίτα τι του έλεγε??Του έλεγε ότι κλαίει ακόμα για την χαμένη ευτυχία της πλάι στο Μάνο??Τον κοροιδεύει μέσα στα μούτρα του ή είναι ιδέα μου?Δεν βλέπει φως λέει...Ο Οδυσσέας-αποκούμπι και ο Στέφανος-απόλυτος τι είναι??
Συμφωνώ μαζί της στο ότι δεν έφταιγε...
Και κρατάω από το Μάνο το ρήμα σε χρόνο παρατατικό :Σ αγαπούσα, και όχι σ αγαπάω...
Και σημειώνω ότι ο Μάνος για ακόμα ένα επεισόδιο σερί πήγε να δει τη Νεφέλη..
Οδυσσέας-Άρης-Λουκάς:
Όσο κοιτάω το παιδί τόσο πιο πολύ μοιάζει με τον Οδυσσέα..Γκαβή είμαι?Απορώ...
Το ευχαριστώ του Οδυσσέα το περίμενα...Και μέχρις εδώ ο Λουκάς φέρθηκε σαν τον περσυνό Λουκά..Έκανε το σωστό ακόμα και αν δείχνει να πονάει. Από δω και πέρα (βλ.γάμος Νταίζης-Λουκά) θα δέιξει αν θα κρατήσει το περσυνό iq ή θα παίξει με χαμηλότερα επίπεδα...
Κοριτσοπαρέα:
Φωτογράφηση σε ταβέρνα με σπαλομπριζόλα..!!
Το Νταιζουλλίννι τελικά καθιερώθηκε..
Γάτα το Νοράκι, κατάλαβε τις προθέσεις του Νταιζουλλιννιού..
Μελίτα-Αμαλία:
Γάτα και η Αμαλίτσα..Γνωρίζει ακριβώς και τις σκέψεις και τις προθέσεις του Μάνου..
Πάλι το πέταξε η τιτανομέγιστη ότι θα πάει στην Εύα..
Αχ, αυτή θα την κάνει την βλακεία..
"Της χάλασα μία φορά το γάμο δεν θα το ξανακάνω"..ώρα 7.18..
Κοριτσοπαρέα+Λουκάς:
Έδινε ρέστα η Νόρα..Και ο Λουκάκος μας χάλια..
Το παρατραβάει λίγο το Νοράκι ή είναι ιδέα μου?
Τον βλέπει έτσι και συνεχίζει την ειρωνεία και το χώσιμο..
Πέτρος-Μάνος:
Γάτα και ο Μάνος τον κατάλαβε τον Πετράκη..(τι θα γίνει με τις γάτες σήμερα?πόσοι έξυπνοι μαζεύτηκαν σ αυτή τη σειρά?)
Στέφανος-Εύα:
Το είπε και η Εύα...Το καταλαβαίνουν και οι ίδιοι δηλαδή ότι μετάλλαξαν τον Λουκά από πέρσυ..Πάλι καλά..
"Δώσε τα φιλιά μου στη Μελίτα".. Fskl
Δάφνη-Νόρα-Μάνος:
Ηλιθιότερη διακιολογία από τα δέκατα της Μελίτας δεν έχω ακούσει..
Αυτή την απορία για το νυφικό του προηγούμενου γάμου με το Μανωλάκη και εμείς την έχουμε.Ελπίζω να μας δείξετε κάποτε το συνειρμό που οδήγησε σ αυτή τη κίνηση..Γιατί μέχρι τώρα:"Άλλα ντ άλλα της Παρασκευής το γάλα"
Μελίτα-Νόρα:
"Η Δάφνη πιστεύει ότι περνάς παρατεταμένες μαγουλάδες" Fskl
Καλά η Δάφνη μόνιμα στο πλανήτη goofy..Το κατάλαβε και η Νόρα..
Αντιγόνη-Εύα:
Τι καλόψυχη γυναίκα η Αντιγονάρα βρε..
Την παραμυθιάζει καλά-καλά για να της δείξει την υποτιθέμενη αγάπη του Στέφανου..
"Θέλω να ξέρεις σε βάθος το μέγεθος της αγάπης του Στέφανου για σένα".. Να το μάθουμε και εμείς αυτό το βάθος??Μιλάμε για μεγάλο?Βάθος γεώτρησης ας πούμε?
Λουκάς-Νόρα:
Την περίμενα αυτή τη συγγνώμη από τη Νόρα..Η Νόρα ήταν πάντα εκεί για το Λουκά, πάντα..Δεν θέλω λόγω έρωτα να χάσουν και την φιλία που τους έδενε.
"Αν το μάθει Λουκά θα γίνει χαμός"..Και εγώ αυτό πιστεύω..Αν μάθει ο Μάνος για Μελίτα-Στέφανο θα γίνει ο ΚΑΚΟΣ χαμός..
Στέφανος-Μελίτα-Δάφνη:
Μόνιμα στο πλανήτη της αυτή η Δάφνη..Βαλτή είναι η κοπέλα, δεν παίζει..iq χρυσόψαρου..
Στέφανος-μελίτα:
Την μαλώνει κιόλας.Θα μας τρελάνει ο άνθρωπος..
Αυτός απόλυτος και σταθερός και αυτή να παρακαλάει..
"Tότε την αγαπας"..Συγγνώμη καλή μου αλλά δεν θυμάμαι να το αρνήθηκε ποτέ αυτό.Το ήξερες πάντα..Και τον υπερασπιζόσουν κιόλας με πάθος στον μπαμπάκα σου που σου έλεγε ότι αυτό δεν γίνεται..Τώρα τι χτυπιέσαι??
7.18-7.42 τόσο ήταν το διάστημα που η Μελίτα από και καλά κιουρία ξαναέγινε γραμματόσημο..
Λουκάς-Νταίζη:
Θα μας τρελάνει η πάπια που και καλά γύρισε για το παιδί της??
Η καημένη-λυπημένη μητέρα ονειρεύεται και οικογένεια με τον Λουκά..
Kotsides
Παρέα φεγγαρόπετρας-Μάνου:
Η Εύα κατευθείαν τους τα είπε..Έτσι,νισάφι πια με τα μυστικά..
Απορώ με τη Νόρα που συνεχίζει να της κλείνει τα μάτια ότι και καλά την αγαπάει ο Στέφανος..
Το βλέμμα της Νόρας όταν είπε στον Λουκάκο:"που πας"..όλα τα λεφτά..Άχου τα μωρέ..Πότε θα τους κάνετε ζευγάριιιι?????
Εύα-Μαρίλια-Αγγέλα:
Η Εύα μια ΚΟΥΚΛΑ..!
Αγγέλα:"Επιτέλους βλέπω το παιδί μου να γελάει"..
Επειδή αποδεδειγμένα δεν θα κρατήσει για πολύ Αγγέλα βγάλτην εκεί πολλές φωτογραφίες να έχεις να κοιτάς..
Πέτρος-Αμαλία:
Η Αμαλίτσα εκεί το χαβά της..Κανόνισε τιτανομέγιστη να μην φταις εσυ που θα χάσει το παιδί η Εύα γιατί πάλι για απόπειρα αυτοκτονίας σε βλέπω μετά, όπως πέρσυ..Κάτσε στα αυγά σου, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.
Νόρα-Λουκάς-Δημήτριος:
Αυτό που ο Λουκάς την προξενεύει και την διευκολύνει και στις εξόδους της δεν θα το χωνέψω ποτέ...Είναι δυνατόν?
Και μετά κάθεται και μονολόγει:"Μας ρούμπωσε ο Δημήτριος"..
Καλα σου έκανε βρε..Τέτοιος που είσαι..
Στέφανος-Εύα:
Χαμόγελα ,χαρούλες και 25 μπουκιές το Ευάκι..
Και ο άλλος βλακιούλες και πλακίτσες...
Αχ βρε καθίκι, ΚΑΘΙΚΙ...
Μελιτάκι μου κόφτο επιτέλους..Μας κούρασες..Έχεις φτάσει στο μπάτο εκεί που δεν υπάρχει πιο κάτω...!!!!
Ο ΣΠΥΡΟΣ-ΠΙΠΗΣ με έστειλε σ αυτή τη σκηνή...
Η Δάφνη με την κρεβατομούρμουρα της ΦΟΒΕΡΗ..!
Λουκάκο πες αλεύρι..
cake ρωτάει κιόλας με ποιον είναι ερωτευμένη η Νόρα..!!Η Μελίτα αύριο τα γνωστά, δεν μπαίνει εμπόδιο σε γαμους αυτή, ο λόγος της συμβόλαιο..!!!
Μέτριο από μένα...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από filitsa Δευ Φεβ 08, 2010 8:35 pm

αγαπαω νορα παιδια αυτο !!!!!!!!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Φεβ 08, 2010 8:40 pm

anna90 έγραψε:Το καλό επεισόδιο από την αρχή φαίνεται....
Μάνος-Μελίτα:
Η Δάφνη με την κρεβατομούρμουρα της ΦΟΒΕΡΗ..!
Λουκάκο πες αλεύρι..
cake ρωτάει κιόλας με ποιον είναι ερωτευμένη η Νόρα..!!Η Μελίτα αύριο τα γνωστά, δεν μπαίνει εμπόδιο σε γαμους αυτή, ο λόγος της συμβόλαιο..!!!
Μέτριο από μένα...

Περιέργως γέλασα και εγώ με την Δάφνη
Όσο για το άλλο respect! τα είπες όλα!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Φεβ 08, 2010 9:06 pm

Πιο ανατρεπτικό? Γίνεται!
Πιο κωμικό? Γίνεται!
Πιο δραματικό? Γίνεται!
Πιο ιντριγκαδόρικο? Γίνεται!
Πιο καθηλωτικό? Γίνεται!

Πιο βαρετό? ΔΕΝ Γίνεται!

Αναλυτικά αύριο..
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Δευ Φεβ 08, 2010 9:09 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Πιο ανατρεπτικό? Γίνεται!
Πιο κωμικό? Γίνεται!
Πιο δραματικό? Γίνεται!
Πιο ιντριγκαδόρικο? Γίνεται!
Πιο καθηλωτικό? Γίνεται!

Πιο βαρετό? ΔΕΝ Γίνεται!

Αναλυτικά αύριο..
Palamakia gelio gelio
Φοβερό σχόλιο...!!Για άλλη μια φορά...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Δευ Φεβ 08, 2010 9:10 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Πιο ανατρεπτικό? Γίνεται!
Πιο κωμικό? Γίνεται!
Πιο δραματικό? Γίνεται!
Πιο ιντριγκαδόρικο? Γίνεται!
Πιο καθηλωτικό? Γίνεται!

Πιο βαρετό? ΔΕΝ Γίνεται!

Αναλυτικά αύριο..
lol! gelio gelio : respect :

ΕΓΡΑΨΕΣ!!!!Ο,ΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ...
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Φεβ 08, 2010 9:14 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Πιο ανατρεπτικό? Γίνεται!
Πιο κωμικό? Γίνεται!
Πιο δραματικό? Γίνεται!
Πιο ιντριγκαδόρικο? Γίνεται!
Πιο καθηλωτικό? Γίνεται!

Πιο βαρετό? ΔΕΝ Γίνεται!

Αναλυτικά αύριο..
lol! πόσο δίκιο έχεις...
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Δευ Φεβ 08, 2010 9:21 pm

hionati έγραψε:
ntina_loukas+nora4ever έγραψε:βαλτε γρηγορα star εχει την αντιγονη

ειπε τπτ για τη σειρα???

hionati ηρέμησε, παντρευόταν η κοπέλλα, για την σειρά θα μιλούσε;
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Δευ Φεβ 08, 2010 9:22 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Πιο ανατρεπτικό? Γίνεται!
Πιο κωμικό? Γίνεται!
Πιο δραματικό? Γίνεται!
Πιο ιντριγκαδόρικο? Γίνεται!
Πιο καθηλωτικό? Γίνεται!

Πιο βαρετό? ΔΕΝ Γίνεται!

Αναλυτικά αύριο..

Αν σου πω ότι γίνεται θα με πιστέψεις;
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από almaresi Δευ Φεβ 08, 2010 9:24 pm

Θα σε πιστέψω...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από soso Δευ Φεβ 08, 2010 9:26 pm

Βαρετοοοοοοοοοοοοό!
Η αποθέωση του σουρεαλισμού μέσα από το εύρημα (sic) του νυφικού συνεχίστηκε.

Ο Μάνος αντέδρασε πολύ καλά (ωραίο χρόνο στο ρήμα/ενδιαφέρον μόνο από σοκ/ήδη ψυλιάζεται)! Άντε να ξυπνήσουμε λίγο!

Η Ευα η Νόρα και η Δάφνη θεές.(φεγγαρόπετρα : respect : )
Τρελαίνομαι με την Ευα πιο "κωμική" /μονίμως ορεξάτη"

Η αντίδραση της Νόρας κακή,αλλά κατανοητή!

Το παιδί πίστευα ότι θα ονομαστεί Αντιγόνη ανεξαρτήτως φύλλου (πάλι καλά).

Η Μελίτα έβγαλε μια ολόκληρη σκηνή ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΥΞΟΚΛΑΨΕΙ.
Ο Στέφανος της φέρεται τραγικά.- (μόνο γι αυτό θα πρεπε να την επιβραβεύσει)
Το ζευγάρι 'ξενερώστε μαζί σας" τώρα και στο αυτοκινητο!-κανένα ασανσέρ δεν παίζει στην Εδέμ;; -

Ο Λουκάς με συγκίνησε στη σκηνή με τον Άρη (το κάστινγκ πέτυχε, πιο ίδιο/καρμπόν παιδί με μη βιολογικό πατέρα (!) δεν μπορούσε να βρεθεί!

Και ο Στέφανος να δηλώνει στην Ευα : respect : πως θα κάνουν 5-6 παιδιά ακόμα
Ο μη Μάνος μόλις ξεπέρασε τον πρωτότυπο!!Με τις υγείες μας!!


Υγ. Ατάκα Νόρας έγραψε ιστορία!!!(Πολλές πολλές ευχές στην Αντιγόνη,συγγνώμη για εκτός θέματος,αλλά αγαπώ)
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από panda Δευ Φεβ 08, 2010 9:26 pm

Χοντρομέτριο το σημερινό Grrr . Πέρα από τις συνηθισμένες σκηνές που πάντα βγαίνουν καλές Πολυαννικό ζευγάρι να κάνει οτιδήποτε-Εύα με Στέφανο-Εύα με Καρτάλαινα όλα τα υπόλοιπα για GN1 εντελώς .

KatsaroYpotheto η συνονόματή σου gelio κινδυνεύει να τα χάσει τα πρωτεία της αντιπάθειας από την σουπιά που σήμερα ήταν εντελώς για xastouki . Τουλάχιστον ελπίζω η Ακρίτα να μας λυπηθεί -αφού δεν γίνεται να διορθώσει την σειρά- και να καθυστερήσει το συγκεκριμένο ταίριασμα affraid όσο γίνεται περισσότερο :twisted: .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Φεβ 08, 2010 9:27 pm


Μάνος Μελίτα
Τι παραμύθι του αράδιασε του Χριστιανού; Κλαίει για το γάμο της που διαλύθηκε λέει; Σώπα κατινάκι μου μη τα λες απότομα γιατί θα συγκινηθώ και θα χαλάσει το μακιγιάζ. Ο Μάνος πάλι απ αυτή την εξήγηση που εμένα τουλάχιστον μου φάνηκε αληθοφανής πως σκέφτηκε αμέσως οτι παίζει καινούριο αίσθημα; Τι να πω πολύ έξυπνος ο Μάνωλάκης. Πάντως θα συμφωνήσω με την Άννα πήγε πάλι να δει το παιδί του. Χίλια ελατώματα μπορεί να έχει αδιάφορο πατέρα δεν μπορώ να τον πω με τίποτα.

Λουκάς Άρης Οδυσσέας.
Μου άρεσε η σκηνή μη σας πω οτι συγκινήθηκα κιόλας. Δεν θέλω να πάρει να βλέπω το Λουκά στα πατώματα. Ο Οδυσσέας έθεσε το θέμα στη σωστή του βάση. Είπε στο Λουκά ΕΙΜΑΙ ο πατέρας του και δεν νομίζω να εχει κανένας αντίρρηση. Μπορεί η λύση που δίνεται να είναι εντελώς κουλή, αλλά ο Λουκάς με όσα έκανε και είπε είναι συνεπής με το χαρακτήρα του. Αν δεν του έμενε αμανάτι η πονεμένη μανα καλά θα ήταν.

Μελίτα Αμαλία.
Η Αμαλια κάνει λες και έχασε αυτή το γαμπρό και τον έρωτά της. Πείτε μου τώρα βοηθάει το παιδί της με τη συμπεριφορά της; Αντί να δει πως θα την ανεβάσει τη ρίχνει περισσότερο. Αρχίζω κι εγώ να πιστεύω οτι τα μαντάτα απ αυτήν θα μαθευτούν, και θέλω να δω τότε η κορούλα της που την έχει μανούλα μου και μανούλα μου τι θα λέει. Μάλλον θα το ξαναγυρίσει στο είσαι τρελή. Ή μήπως θα την εξυπηρετήσει η κατάσταση;

Κοριτσοπαρέα Λουκάς.
Τα κορίτσια μαζί πάντα μου αρέσουν σήμερα όμως η συμπεριφορά της Νόρας στο Λουκά με χάλασε. Δεν είναι αυτή η Νόρα που αγαπάει το Λουκά και του στέκεται σε όλες του τις δυσκολίες. Αυτός ήταν στα πατώματα κι η Νόρα του την έλεγε. Μου άρεσε που οι άλλες δυό που ήταν έξω απ το πρόβλημα (το ερωτικό εννοώ) προσπαθούσαν να τον ανακουφίσουν απ τον πονο του. Μέχρι και τη Νταιζάρα στο γάμο δεχτήκανε υπάρχει μεγαλύτερη θυσία;

Λουκάς Νόρα
Μου άρεσε που το Νοράκι προσπάθησε να διορθώσει τη στραβή που έκανε στο ατελιέ. Τελικά ο Λουκάς όσοι κι αν προσπαθούν να τον βοηθήσουν μόνο στη Νόρα ανοίγεται τόσο. Θέλω να δω αυτή τη σχέση να προχωράει. Ζητάω πολλά; Τέτοιες σκηνές σαν αυτή που είχαν στο γραφείο μου έχουν λείψει. Ακούει κανείς;

Εύα Αντιγόνη
Η Αντιγόνη εξακολουθεί να με μπερδεύει. Γιατί φοβήθηκε τόσο πολύ οταν της είπε ο Χρήστος οτι η Αμαλία μπορεί να κάνει αποκαλύψεις που θα κάνουν την Εύα να αρνηθεί το γάμο; Κάτι δεν μου κολάει εδώ. Είπε στην Εύα την αλήθεια για την εκδίκηση για να προλάβει την αντίδρασή της σε περίπτωση που κάποιος της κάνει αποκαλύψεις για τον γιόκα της και την κατινίτσα. Πάντως εγώ τον τρόπο που αντέδρασε τον κρατάω. Συνήθως στις σειρές της Ακρίτα και του Κυρίτση κάτι τέτοια έχουν σημασία για την εξελιξη εκτός και αν στα μυστικά έχουν αλλάξει πλεύση και παρακολουθούμε το προφανές.

Εύα και παρέα.
Μου άρεσε που η Εύα είπε αμέσως στους υπόλοιπους την εκδοχή της Αντιγόνης για την αλήθεια σχετικά με τους πίνακες. Είναι καμμένη απ τα μυστικά και είναι άλλη μια απόδειξη οτι παθαίνει αλλά τουλάχιστον μαθαίνει.

Μάνος γενικώς
Ο Μανωλάκης προσπαθεί να μάθει τι γίνεται. Πηγε περιοδία τις απορίες του και αυτός. Πέρασε απο τα κορίτσια πέρασε απ το Ρούσσο στο τέλος στρίμωξε και το Λουκά. Θα μάθει δεν μπορεί. Άντε μπας και ξυπνήσουμε λίγο γιατί δυό μέρες τώρα κλαίμε το μακαρίτη τον απόλυτο. Τουλάχιστον Σταύρου και Μπουγιούρης έχουν αποδεδειγμένα καλή χημεία και δυνατότητες να βγάλουν δυνατές σκηνές. Ξεκίνησε και η ιστορία με τον πίνακα. Νομίζω οτι θ ανάψουν τα αίματα και από κεί. Να αρχίσει να κινείται κάτι βρε αδελφέ.

Πέτρος Αμαλία
Να το ξέρετε αυτόν τον άνθρωπο η συμβία του θα τον στείλει να πάρει τα βουνά. Προσπαθεί να της μιλήσει αλλά ακούει η Αμαλίτσα; Μπαααααααα. Πάντως συγνώμη Mik η Αμαλίτσα την κατινιά την έχει στο αίμα της. Είναι ικανή να ανοίξει αυτή τα μάτια του Μάνου για να κάνει τη δουλίτσα της χωρίς να φανεί.

Στέφανος Μελίτα.
Τί έγινε Στέφανε; Έριχνε τα άκυρα η Δάφνη και τρόμαξες μη της ξεφύγουν λόγια της απόλυτης αγαπημένης; Κι εσύ βρε κοπέλα μου τι άλλο θέλεις να του ρίξεις πέντε φάσκελα; Τόσο πολύ στα πατώματα πια; Μπράβο Στεφανάκο εσύ πάνω απ όλα δεν είσαι Μάνος

Νικόλας Δάφνη
Οι δυό τους τελευταία είναι σκέτη απόλαυση. Κακόμοιρε Νικόλα δεν θα χορτάσεις ύπνο με την προξενήτρα που έμπλεξες. Σήμερα πάντως είπε μια μεγάλη αλήθεια ο γιατρός. Δεχόμαστε τους φίλους μας με τις επιλογές τους αλλιώς τους χάνουμε.

Στέφανος Εύα
Μετά τη συνάντηση με τον απόλυτο έβγαλε και την μνηστή για φαγητό; Ήθελε και πολλά παιδάκια; Έψαχνε και όνομα για το μωρό; Τι να σου πω αγόρι μου εσύ θα τον ξεπεράσεις το Μανωλάκη. Πάντως εμένα οι σκηνές τους μου αρέσουν. Σήμερα την ώρα που μιλούσαν για το όνομα του μωρού μου άρεσαν τρελά. Δεν με νοιάζει αν θα είναι φίλοι εραστές εχθροι ή σύμμαχοι. Καθόλου δεν με πειράζει. Κοινές σκηνές μπορώ να έχω;

Το ξέω οτι η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία αλλά εγώ ακόμη ελπίζω σε λίγο πιο ενδιαφέροντα επεισόδια.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Φεβ 08, 2010 9:31 pm

panda έγραψε:KatsaroYpotheto η συνονόματή σου gelio κινδυνεύει να τα χάσει τα πρωτεία της αντιπάθειας από την σουπιά που σήμερα ήταν εντελώς για xastouki . Τουλάχιστον ελπίζω η Ακρίτα να μας λυπηθεί -αφού δεν γίνεται να διορθώσει την σειρά- και να καθυστερήσει το συγκεκριμένο ταίριασμα affraid όσο γίνεται περισσότερο :twisted: .

Ποια είναι η σουπιά καλε? Η μικρή εξερευνήτρια?
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από hionati Δευ Φεβ 08, 2010 9:35 pm

jim7 έγραψε:
hionati έγραψε:
ntina_loukas+nora4ever έγραψε:βαλτε γρηγορα star εχει την αντιγονη

ειπε τπτ για τη σειρα???

hionati ηρέμησε, παντρευόταν η κοπέλλα, για την σειρά θα μιλούσε;

καλε τγ δρακουλακη εννοουσε???εγω νομιζα εννοουσε την αντιγονη λαζαριδη σε συνεντευξη....σορυ...
σηγμερα παντρευεται???
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης