Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

+13
ΡΕΓΓΙΝΑ
sifantid
KatsaroYpotheto
filitsa
NATALITSA_LOUKITSA
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Clarabelle
glgs
Ntinaki1
anastasia20
loukitsa
anna90
Καρ-Mik
17 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010 Empty Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Φεβ 10, 2010 12:51 am

Ο Μάνος εμφανίζεται στη δεξίωση του γάμου και η ευχάριστη ατμόσφαιρα αλλάζει. Ο Στέφανος προσπαθεί να ηρεμήσει την Εύα και η Αγγέλα την Μαρίλια. Η Δάφνη δεν μπορεί να πιστέψει ότι ο Μάνος δημιούργησε πρόβλημα, για μια ακόμη φορά. Η Μελίτα, συντετριμμένη από το γάμο του Στέφανου, βρίσκει παρηγοριά στην αγκαλιά της Αμαλίας. Ο Στέφανος «τιμωρεί» τον Μάνο για την αναστάτωση που προκάλεσε στην δεξίωση. 'Ενας καυγάς ανάμεσα στην Νταίζη και τον Λουκά, οδηγεί τον Λουκά και πάλι στο σπίτι της Νόρας. Ο Μάνος προσπαθεί να δικαιολογηθεί στην παρέα, αλλά δεν βρίσκει κατανόηση από κανέναν. Ο Στέφανος και η Εύα ξεκινούν την κοινή τους ζωή ως παντρεμένο ζευγάρι.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

Δημοσίευση από anna90 Τετ Φεβ 10, 2010 12:56 am

Γιατί να ηρεμήσουν ρε παιδιά η Εύα και η Μαρίλια??
Τι έκανε ο Μανωλάκης???
Ο Λουκάς μας τα βρήκε σκούρα με το Νταιζάκι και έτρεξε στο Νοράκι ΤΟΥ..!!
Ο Στέφανος πως τιμωρεί το Μανωλάκη??Ενδιαφέροντα τα επεισόδια που έρχονται,έτσι φαίνονται τουλάχιστον..Άντε να δουμε
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Φεβ 10, 2010 12:58 am

'Ενας καυγάς ανάμεσα στην Νταίζη και τον Λουκά, οδηγεί τον Λουκά και πάλι στο σπίτι της Νόρας.

1.όλεεε ο Λουκάς στον καναπέ της Νόρας...ή και κάπου αλλού! Love! : juhu :
2.η οχιά τον διώχνει και απο το σπίτι του οέο?Θα πάρω το τουφέκι μου ΤΕΛΟΣ Tigania
Kotsides
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Φεβ 10, 2010 12:59 am

Mik έγραψε:Ο Μάνος εμφανίζεται στη δεξίωση του γάμου και η ευχάριστη ατμόσφαιρα αλλάζει.

ολοκληρώθηκε το σόου...

Mik έγραψε:Ο Στέφανος προσπαθεί να ηρεμήσει την Εύα και η Αγγέλα την Μαρίλια. Η Δάφνη δεν μπορεί να πιστέψει ότι ο Μάνος δημιούργησε πρόβλημα, για μια ακόμη φορά.

αμάν βρε δάφνη και στο έχουμε πει όλοι...κατέβα λίγο προς τη γη...τι περίμενες από το μάνο;;;

Mik έγραψε: Η Μελίτα, συντετριμμένη από το γάμο του Στέφανου, βρίσκει παρηγοριά στην αγκαλιά της Αμαλίας.

αχ...βρε μελιτούλα.. Snif και ο άλλος ο αναίσθητος θέλει και χορούς και δεξιώσεις..τι του λείπει του ψωριάρη;;;φούντα με μαργαριτάρι...


Mik έγραψε: Ο Στέφανος «τιμωρεί» τον Μάνο για την αναστάτωση που προκάλεσε στην δεξίωση.

θα τον βάλει να κάτσει με το ένα πόδι στον τοίχο;;;

Mik έγραψε: 'Ενας καυγάς ανάμεσα στην Νταίζη και τον Λουκά, οδηγεί τον Λουκά και πάλι στο σπίτι της Νόρας.

στον καναπέ θέλει να πει μάλλον...ο καναπές σταθερή αξία...


Mik έγραψε: Ο Μάνος προσπαθεί να δικαιολογηθεί στην παρέα, αλλά δεν βρίσκει κατανόηση από κανέναν.

άπονη ζωή με πέταξες στου δρόμου την άκρη μ'απαρνήθηκες...

Mik έγραψε: Ο Στέφανος και η Εύα ξεκινούν την κοινή τους ζωή ως παντρεμένο ζευγάρι.

πείτε μου πως θα αντέξω αυτά τα επεισόδια;;; nteni πόση υπομονή να κάνω όταν θα βλέπω στέφανο με εύα συνέχεια;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Φεβ 10, 2010 1:02 am

Ο Μάνος εμφανίζεται στη δεξίωση του γάμου

Θα τραγουδήσει την νέα του επιτυχία!!!ο ΛΥΜΑ αλά ΛΕΠΑ!!


και η ευχάριστη ατμόσφαιρα αλλάζει.

Είμαι περίεργη να δω αυτήν την ευχάριστη ατμόσφαιρα! Αλήθεια ποιος χαίρεται;

Ο Στέφανος προσπαθεί να ηρεμήσει την Εύα και η Αγγέλα την Μαρίλια.

Και όλοι οι συμφορουμίτες εμένα!!!

Η Δάφνη δεν μπορεί να πιστέψει ότι ο Μάνος δημιούργησε πρόβλημα, για μια ακόμη φορά.

Σωστά, γιατί ο Μάνος κυκλοφορεί στην πιάτσα με το όνομα ο ησυχίας!!


Η Μελίτα, συντετριμμένη από το γάμο του Στέφανου, βρίσκει παρηγοριά στην αγκαλιά της Αμαλίας.

Η καλύτερη αγκαλιά Hug
Μελίτα θυμήσου είμαστε μαζί σου!!!

Ο Στέφανος «τιμωρεί» τον Μάνο για την αναστάτωση που προκάλεσε στην δεξίωση.


Χαχαχα θα τον βάλει να κάνει την λάντζα μετά το γλέντι!


'Ενας καυγάς ανάμεσα στην Νταίζη και τον Λουκά, οδηγεί τον Λουκά και πάλι στο σπίτι της Νόρας.


Χεχεχεχε!

Ο Μάνος προσπαθεί να δικαιολογηθεί στην παρέα, αλλά δεν βρίσκει κατανόηση από κανέναν.

Βρήκε ανθρώπους να δικαιολογηθεί!


Ο Στέφανος και η Εύα ξεκινούν την κοινή τους ζωή ως παντρεμένο ζευγάρι.
cake affraid affraid affraid affraid affraid
Παναγία μου!! Θεός φυλάξοι!!!

Υ.Γ Τι θα γίνει με αυτόν τον γάμο;;; Εγώ ξέρω ότι η καλή γιορτή κρατάει 40 μέρες όχι ο γάμος! Έλεος 3 μέρες θα βλέπουμε την εκκλησία το μπάτσελορ τον γάμο την δεξίωση!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Φεβ 10, 2010 1:02 am

Πάντως, πόσο πιο ενδιαφέρον γίνεται το επεισόδιο αν αλλάξουμε μονο μια λέξη σχεδον σε κάθε πρόταση?????

Ο Μάνος εμφανίζεται στη δεξίωση του γάμου και η ευχάριστη ατμόσφαιρα αλλάζει. Ο Στέφανος προσπαθεί να ηρεμήσει την Μελίτα και η Αγγέλα τον Κυριάκο. Η Ευα δεν μπορεί να πιστέψει ότι ο Μάνος δημιούργησε πρόβλημα, για μια ακόμη φορά. Η Μελίτα, συντετριμμένη από το γάμο του Στέφανου, βρίσκει παρηγοριά στην αγκαλιά του Μάνου. Ο Στέφανος «πλακώνει» τον Μάνο για την αναστάτωση που προκάλεσε στην δεξίωση. 'Ενας καυγάς ανάμεσα στην Νταίζη και τον Λουκά, οδηγεί τον Λουκά και πάλι στο κρεβάτι της Νόρας. Ο Μάνος προσπαθεί να δικαιολογηθεί στην παρέα, αλλά δεν βρίσκει κατανόηση από κανέναν. Ο Στέφανος και η Εύα ξεκινούν την κοινή τους ζωή ως παντρεμένο ζευγάρι.

lol!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

Δημοσίευση από glgs Τετ Φεβ 10, 2010 1:04 am

Mik έγραψε:Πάντως, πόσο πιο ενδιαφέρον γίνεται το επεισόδιο αν αλλάξουμε μονο μια λέξη σχεδον σε κάθε πρόταση?????

Ο Μάνος εμφανίζεται στη δεξίωση του γάμου και η ευχάριστη ατμόσφαιρα αλλάζει. Ο Στέφανος προσπαθεί να ηρεμήσει την Μελίτα και η Αγγέλα τον Κυριάκο. Η Ελυα δεν μπορεί να πιστέψει ότι ο Μάνος δημιούργησε πρόβλημα, για μια ακόμη φορά. Η Μελίτα, συντετριμμένη από το γάμο του Στέφανου, βρίσκει παρηγοριά στην αγκαλιά του Μάνου. Ο Στέφανος «πλακώνει» τον Μάνο για την αναστάτωση που προκάλεσε στην δεξίωση. 'Ενας καυγάς ανάμεσα στην Νταίζη και τον Λουκά, οδηγεί τον Λουκά και πάλι στο κρεβάτι της Νόρας. Ο Μάνος προσπαθεί να δικαιολογηθεί στην παρέα, αλλά δεν βρίσκει κατανόηση από κανέναν. Ο Στέφανος και η Εύα ξεκινούν την κοινή τους ζωή ως παντρεμένο ζευγάρι.

lol!

εισαι θεα τελικα!!!!!τι να πω..τελειο το επεισοδιο σου!!!! Congrats
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 10, 2010 1:06 am

Mik έγραψε:Ο Μάνος εμφανίζεται στη δεξίωση του γάμου και η ευχάριστη ατμόσφαιρα αλλάζει. Ο Στέφανος προσπαθεί να ηρεμήσει την Εύα και η Αγγέλα την Μαρίλια. Η Δάφνη δεν μπορεί να πιστέψει ότι ο Μάνος δημιούργησε πρόβλημα, για μια ακόμη φορά. Η Μελίτα, συντετριμμένη από το γάμο του Στέφανου, βρίσκει παρηγοριά στην αγκαλιά της Αμαλίας. Ο Στέφανος «τιμωρεί» τον Μάνο για την αναστάτωση που προκάλεσε στην δεξίωση. 'Ενας καυγάς ανάμεσα στην Νταίζη και τον Λουκά, οδηγεί τον Λουκά και πάλι στο σπίτι της Νόρας. Ο Μάνος προσπαθεί να δικαιολογηθεί στην παρέα, αλλά δεν βρίσκει κατανόηση από κανέναν. Ο Στέφανος και η Εύα ξεκινούν την κοινή τους ζωή ως παντρεμένο ζευγάρι.


Επιτέλους μοιάζει να ξεβαλτώνουμε. Αναρωτιέμαι τι έχει μάθει ο Μάνος και πηγαίνει για καυγά. Δεν είμαι αιμοβόρα αλλά για να πω την αλήθεια αυτά τα αγόρια φίλοι ή εχθροί μου αρέσουν μαζί.
Το επόμενο διφορούμενο και ενδιαφέρον είναι πως τιμωρεί ο Στέφανος το Μάνο.
Και το κερασάκι στην τούρτα ο Λουκάκος πάλι στον καναπε της κοκκινομάλλας. Η γιαγιά μου το έλεγε τραβάτε με και ας κλαίω.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Τετ Φεβ 10, 2010 1:48 am

Μαλιστα εξελιξεις μπραβο ευχαριστουμε!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Φεβ 10, 2010 2:05 am

Μik έγραψε:
Ο Μάνος εμφανίζεται στη δεξίωση του γάμου και η ευχάριστη ατμόσφαιρα αλλάζει. Ο Στέφανος προσπαθεί να ηρεμήσει την Μελίτα και η Αγγέλα τον Κυριάκο. Η Ευα δεν μπορεί να πιστέψει ότι ο Μάνος δημιούργησε πρόβλημα, για μια ακόμη φορά. Η Μελίτα, συντετριμμένη από το γάμο του Στέφανου, βρίσκει παρηγοριά στην αγκαλιά του Μάνου. Ο Στέφανος «πλακώνει» τον Μάνο για την αναστάτωση που προκάλεσε στην δεξίωση. 'Ενας καυγάς ανάμεσα στην Νταίζη και τον Λουκά, οδηγεί τον Λουκά και πάλι στο κρεβάτι της Νόρας. Ο Μάνος προσπαθεί να δικαιολογηθεί στην παρέα, αλλά δεν βρίσκει κατανόηση από κανέναν. Ο Στέφανος και η Εύα ξεκινούν την κοινή τους ζωή ως παντρεμένο ζευγάρι.

Τα έντονα γράμματα είναι στα sos!!!Μακάρι!!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Τετ Φεβ 10, 2010 8:33 am

Ο Μάνος εμφανίζεται στη δεξίωση του γάμου και η ευχάριστη ατμόσφαιρα αλλάζει.
ΩΣ ΠΟΤΕ Ο ΜΑΝΟΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΧΑΡΑ????

Ο Στέφανος προσπαθεί να ηρεμήσει την Εύα και η Αγγέλα την Μαρίλια.
Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΞΕΣΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ??? ΕΥΓΕ ΜΑΝΟΣ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΣΟ ΚΟΠΟ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΡΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ......

Η Δάφνη δεν μπορεί να πιστέψει ότι ο Μάνος δημιούργησε πρόβλημα, για μια ακόμη φορά.
Α ΚΑΛΑ ΓΚΟΥΦΗ ΚΑΛΕΙ ΓΗ ////

Ο Στέφανος «τιμωρεί» τον Μάνο για την αναστάτωση που προκάλεσε στην δεξίωση.
ΜΠΟΥΝΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ........

'Ενας καυγάς ανάμεσα στην Νταίζη και τον Λουκά, οδηγεί τον Λουκά και πάλι στο σπίτι της Νόρας.

ΩΣ ΠΟΤΕ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΤΙ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ ΣΤΗ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ??? ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΛΑΘΟΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙ....

Ο Μάνος προσπαθεί να δικαιολογηθεί στην παρέα, αλλά δεν βρίσκει κατανόηση από κανέναν.
ΕΥΤΙΧΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΛΟΓΙΚΗ...ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Ο Στέφανος και η Εύα ξεκινούν την κοινή τους ζωή ως παντρεμένο ζευγάρι.
ΩΧ ΑΜΑΝ
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

Δημοσίευση από filitsa Τετ Φεβ 10, 2010 10:25 am

αντε βρε λουκακο πες το πια στην νορα να τελειωνουμε!!!!!!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 10, 2010 11:00 am

Mik έγραψε:Ο Μάνος εμφανίζεται στη δεξίωση του γάμου και η ευχάριστη ατμόσφαιρα αλλάζει.
Τι πρωτότυπο από πλευράς Μάνου! Βέβαια αν σκάει μύτη επειδή έμαθε τα περί Μελίτας τουλάχιστον εγώ θα τον χειροκροτήσω, όχι σαν τη Νόρα που... gmt

Mik έγραψε:Ο Στέφανος προσπαθεί να ηρεμήσει την Εύα και η Αγγέλα την Μαρίλια.
Έλα μου???

Mik έγραψε:Η Δάφνη δεν μπορεί να πιστέψει ότι ο Μάνος δημιούργησε πρόβλημα, για μια ακόμη φορά.
Η Δαφνη ακόμα να επιστρέψει από τον πλανήτη Goofy? Οκ να βλέπουμε το καλό μέσα στους ανθρώπους αλλα μην αγνοούμε όλα τα υπόλοιπα! Πάει πολύ! Βρε Δαφνούλα μου τον πίστεψες κι εσύ ότι θα σεβαστεί την απόφαση της Εύας? Χο χο χο (Κυριάκος!)

Mik έγραψε:Η Μελίτα, συντετριμμένη από το γάμο του Στέφανου, βρίσκει παρηγοριά στην αγκαλιά της Αμαλίας.
Oh ! mon amour écoute-moi
Déjà la vie t'attends là-bas

Να της το τραγουδήσει ο Στέφ παρακαλώ να την στείλει με UPS η μαμά και στο Παρίσι να τελειώνουμε! Δεν αντέχω άλλο!!!


Mik έγραψε:Ο Στέφανος «τιμωρεί» τον Μάνο για την αναστάτωση που προκάλεσε στην δεξίωση.
Στη γωνία γρήγορα και δεν θα το κουνήσεις από εκεί αν δεν σου πω εγω!!! gelio

Mik έγραψε:'Ενας καυγάς ανάμεσα στην Νταίζη και τον Λουκά, οδηγεί τον Λουκά και πάλι στο σπίτι της Νόρας.
Aχχχχχχχχ!

Mik έγραψε:Ο Μάνος προσπαθεί να δικαιολογηθεί στην παρέα, αλλά δεν βρίσκει κατανόηση από κανέναν.
Δεν φταιει αυτός καλέ! Ο Στέφανος του είπε να έρθει να κάνει χαμό στην δεξίωση! Μα γιατί δεν τον πιστεύετε? gelio

Mik έγραψε:Ο Στέφανος και η Εύα ξεκινούν την κοινή τους ζωή ως παντρεμένο ζευγάρι.
Ασχολίαστο μέχρι να δω τι εννοεί ο ποιητής... Μη δω το βράδυ φιλιά στην άλλη και το πρωί ουράνια τόξα στην Εύα θα τα παρω λεμεεεεεεε!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

Δημοσίευση από sifantid Τετ Φεβ 10, 2010 12:08 pm

Θα ζήσουμε να το δούμε και αυτό! lol! Εγώ θα γελάσω πολύ αν διώξει η πάπια το Λουκά από το σπίτι! gelio Άκου εκεί θα τον βγάλει και από το σπίτι του... Αλλά έτσι είναι Λουκάκο! Synelthe Όπως και να 'χει, αφού ο Λουκάς θα κατασκηνώσει πάλι στον καναπέ μόνο -σύμφωνα με τα έως τώρα δεδομένα- της Νόρας μου αρκεί! Έτσι! Για να καταλαβαίνουμε τι είχαμε και τι χάσαμε!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Τετ Φεβ 10, 2010 1:02 pm

Mik έγραψε:Πάντως, πόσο πιο ενδιαφέρον γίνεται το επεισόδιο αν αλλάξουμε μονο μια λέξη σχεδον σε κάθε πρόταση?????

Ο Μάνος εμφανίζεται στη δεξίωση του γάμου και η ευχάριστη ατμόσφαιρα αλλάζει. Ο Στέφανος προσπαθεί να ηρεμήσει την Μελίτα και η Αγγέλα τον Κυριάκο. Η Ευα δεν μπορεί να πιστέψει ότι ο Μάνος δημιούργησε πρόβλημα, για μια ακόμη φορά. Η Μελίτα, συντετριμμένη από το γάμο του Στέφανου, βρίσκει παρηγοριά στην αγκαλιά του Μάνου. Ο Στέφανος «πλακώνει» τον Μάνο για την αναστάτωση που προκάλεσε στην δεξίωση. 'Ενας καυγάς ανάμεσα στην Νταίζη και τον Λουκά, οδηγεί τον Λουκά και πάλι στο κρεβάτι της Νόρας. Ο Μάνος προσπαθεί να δικαιολογηθεί στην παρέα, αλλά δεν βρίσκει κατανόηση από κανέναν. Ο Στέφανος και η Εύα ξεκινούν την κοινή τους ζωή ως παντρεμένο ζευγάρι.

:l
ol!:


Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο!!! : respect : ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΓΑΠΗ! Thumbs up ΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΧ!ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ.....???ΟΝΤΩΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΧΕ Κ ΛΙΓΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!ΤΩΡΑ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΑΜΕ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ ΤΗΝ ΕΥΑ cake Κ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ maaaad ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ!!!ΘΑ ΘΕΛΩ Ν ΧΤΥΠΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ wall ΛΕΣ Ν ΠΑΩ ΑΠΡΟΣΚΛΗΤΗ ΣΤΟ ΓΑΜΟ Η' ΕΣΤΩ ΣΤΗΝ ΔΕΞΙΩΣΗ ΝΑ ΡΙΞΩ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΩΝΗΕΝΤΑ...ΜΗΠΩΣ Κ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑΞΩ ΜΥΑΛΑ? Ν ΤΟΥΣ ΑΝΟΙΞΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΡΕ ΑΔΕΡΦΕ!!!ΑΥΤΟΙ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΡΘΙΟΙ!ΕΙΔΙΚΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ...ΡΕ ΣΤΕΦΑΝΕ : curse : ΛΥΠΗΣΟΥ ΜΕ...!!ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ...!ΘΑ ΠΗΔΗΧΤΩ ΑΠ'ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ!!! maaaad
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Φεβ 10, 2010 3:15 pm

1.Χαμος θα γινει στη δεξιωση και πολυ το χαιρομαι! :twisted:
2.Ο Στεφανακος τινι τροπω τιμωρει το Μανωλακη?Πραγματικα δεν παει καπου το μυαλο μου! scratch
3.Ο Λουκας τσακωνεται με τη Νταιζη και παει να κοιμηθει στης Νορας!Γιουπιιιι! Palamakia
4.Αυτο το''Η Ευα και ο Στεφανος αρχιζουντ η ζωη τους ως παντρεμενο ζευγαρι''στο λαιμο μου κατσε! vomit
5.Νομιζω οτι τα επεισοδια που ερχονται ειναι πολυ ενδιαφεροντα! Cheer
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

Δημοσίευση από ΕΥΑ Τετ Φεβ 10, 2010 10:20 pm

ε,παιδια ελεος!γιατι πια για ολα να φταιει ο μανος??
τα ευχαριστα τουλαχιστον......με την νορα και το λουκα!λετε να πεσει και κανα φιλακι????μακαρι!
ΕΥΑ
ΕΥΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Ασχολίες : ΤV,διαβασμα βιβλιων,surf στ internet k.a

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

Δημοσίευση από zwi Τετ Φεβ 10, 2010 11:15 pm

να τσακώνεται συχνότερα ο Λουκάς και να πηγαίνει στο Νοράκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

Δημοσίευση από vs116117 Τετ Φεβ 10, 2010 11:20 pm

Το θετικό της υπόθεσης είναι ότι δεν διευκρινίζεται προς ΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ του σπιτιού της Νόρας θα κατευθυνθεί ο Λουκάς..... huhu
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

Δημοσίευση από zwi Τετ Φεβ 10, 2010 11:23 pm

vs116117 έγραψε:Το θετικό της υπόθεσης είναι ότι δεν διευκρινίζεται προς ΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ του σπιτιού της Νόρας θα κατευθυνθεί ο Λουκάς..... huhu
πάει κάπου το μυαλό σου huhu huhu
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304-Ημερομηνία 16/2/2010

Δημοσίευση από vs116117 Τετ Φεβ 10, 2010 11:36 pm

zwi έγραψε:
vs116117 έγραψε:Το θετικό της υπόθεσης είναι ότι δεν διευκρινίζεται προς ΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ του σπιτιού της Νόρας θα κατευθυνθεί ο Λουκάς..... huhu
πάει κάπου το μυαλό σου huhu huhu

Εμένα κάπου πάει το μυαλό μου....αλλά το όλο πράγμα το βλέπω κάπου αλλού να πάει. Οπουδήποτε εκτός από αυτό που θα ήθελα. -_-
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης