Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010

+10
Clarabelle
nana
loukasnora
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
zwi
anna90
loukitsa
elena-7-
anastasia20
nikidanis
14 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010 Empty Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Φεβ 17, 2010 12:45 am

Η Δάφνη μαθαίνει από τον Ηλία για την άσχημη οικονομική κατάσταση του Μάνου και του προτείνει να πουλήσει το χώρο της κατασκήνωσης, για να σωθεί. Η Νόρα συντετριμμένη, από την απόφαση του Λουκά, τον εκλιπαρεί να αλλάξει γνώμη και να μη φύγει. Ο Λουκάς είναι ανένδοτος και την προτρέπει να συνεχίσει τη ζωή της με τον Δημήτρη. Παράλληλα, ζητάει από τον Πέτρο να την πάρει πάλι κοντά του, στο γραφείο. Η Μελίτα θορυβείται από την υπόθεση των πινάκων και συγκρούεται με τον Μάνο που συνεχίζει την κόντρα του, με τον Στέφανο. Η Εύα και η Δάφνη αποφασίζουν να γίνουν κουμπάρες στο γάμο του Λουκά και προσπαθούν να κερδίσουν την εύνοια της Νταίζης. Ο Δημήτρης θέτει στην Νόρα ένα δύσκολο τελεσίγραφο.
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Φεβ 17, 2010 12:52 am

nikidanis έγραψε:Η Δάφνη μαθαίνει από τον Ηλία για την άσχημη οικονομική κατάσταση του Μάνου και του προτείνει να πουλήσει το χώρο της κατασκήνωσης, για να σωθεί..

αχ..αυτή η δάφνη...

nikidanis έγραψε: Η Νόρα συντετριμμένη, από την απόφαση του Λουκά, τον εκλιπαρεί να αλλάξει γνώμη και να μη φύγει. Ο Λουκάς είναι ανένδοτος και την προτρέπει να συνεχίσει τη ζωή της με τον Δημήτρη.

εσύ λουκά..είσαι για τον ψυχίατρο και θέλεις να στείλεις και εμάς να σου κάνουμε παρέα...σήμερα άλλα δεν έλεγε;;;ότι η νόρα δεν πρέπει να παντρευτεί το μήτσο;;;ας συννενοηθούν οι σεναριογράφοι επιτέλους να καταλάβουμε και εμείς...

nikidanis έγραψε: Παράλληλα, ζητάει από τον Πέτρο να την πάρει πάλι κοντά του, στο γραφείο. .



δεν θέλουμε τίποτα κύριε λουκά...αφού φεύγετε μην σας νοίαζει για εμάς....


nikidanis έγραψε:Η Μελίτα θορυβείται από την υπόθεση των πινάκων και συγκρούεται με τον Μάνο που συνεχίζει την κόντρα του, με τον Στέφανο.


μελίτα χώστου τα κοπέλα μου...αν και φοβάμαι ότι μόνο το σάλιο σου θα χαλάσεις...το αυτί του μάνου δεν ιδρώνει...

nikidanis έγραψε:Η Εύα και η Δάφνη αποφασίζουν να γίνουν κουμπάρες στο γάμο του Λουκά και προσπαθούν να κερδίσουν την εύνοια της Νταίζης.


affraid τη νόρα την φίλη σας δεν την σκέφτεστε;;;ντροπή σας....

nikidanis έγραψε: Ο Δημήτρης θέτει στην Νόρα ένα δύσκολο τελεσίγραφο.


ώπα...να'τα τα ωραία...ο μήτσος αγρίεψε...ξύπνησαν οι σκλάβοι νοράκι...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010

Δημοσίευση από elena-7- Τετ Φεβ 17, 2010 12:55 am

εεε οχι χαμος ομως ειναι δυνατον να σκεφτονται να πουλησουν τον χωρο της κατασκηνωσης οχιιι!!α ρε νορακι παλι στα πατωματα για τον λουκα δεν ειναι δικαιο δεν φτανει που δεν μιλανε για τα συναισθηματα τους δεν θα τον βλεπει κιολας??τελεσιγραφο ο μητσος???ωπα πηρε μπρος δηλαδη??κ δεν του φαινοτανε!!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Φεβ 17, 2010 1:00 am

Η Δάφνη μαθαίνει από τον Ηλία για την άσχημη οικονομική κατάσταση του Μάνου και του προτείνει να πουλήσει το χώρο της κατασκήνωσης, για να σωθεί.

Αχ βρε Δαφνούλα.....

Η Νόρα συντετριμμένη, από την απόφαση του Λουκά, τον εκλιπαρεί να αλλάξει γνώμη και να μη φύγει. Ο Λουκάς είναι ανένδοτος και την προτρέπει να συνεχίσει τη ζωή της με τον Δημήτρη.

Λουκάκο μου παντρέψου εμενα καμάρι μου.... Love!

Παράλληλα, ζητάει από τον Πέτρο να την πάρει πάλι κοντά του, στο γραφείο. Η Μελίτα θορυβείται από την υπόθεση των πινάκων και συγκρούεται με τον Μάνο που συνεχίζει την κόντρα του, με τον Στέφανο.

Το κατινάκι τι θέλει πάλι και χώνεται?

Η Εύα και η Δάφνη αποφασίζουν να γίνουν κουμπάρες στο γάμο του Λουκά και προσπαθούν να κερδίσουν την εύνοια της Νταίζης.

Έτσι να της πάρετε τον αέρα και να ελέγχετε μιας και η Νόρα δεν μπορει....αυτό λέγεται λυκοφιλία και έιναι η πρώτη φορα που την εγκρίνω...


Ο Δημήτρης θέτει στην Νόρα ένα δύσκολο τελεσίγραφο.

Κάτσε φρόνιμα Μητσουλα οκεικ???Άντε γιατι πολύ θάρρος πήρες και συ
Grrr Threat
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010

Δημοσίευση από anna90 Τετ Φεβ 17, 2010 1:09 am

Ώπα, καλέ ξύπνησε ο Μήτσουλας??
Η Μελίτα γιατί χώνεται?Ψάχνει που ψάχνει ο Μάνος για τη σχέση της με το Στέφανο, πρέπει πάλι να πάρει το μέρος του απόλυτου???Το ξεκάρφωμα και την αξιοπρέπεια ακόμα να τα μάθει...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010

Δημοσίευση από zwi Τετ Φεβ 17, 2010 1:14 am

καλά ο Λουκάς είναι για πολύ ξύλο( Ksilo )........................
το καημένο το Νοράκι.......................
α!μας ξύπνησε και ο Μήτσουλας???Να κάτσει φρόνιμα γιατί σαν πολύ θάρρος δεν πήρε.
η Δάφνη με συγκινεί( Snif )αλλά δεν θέλω να πουλήσει την κατασκήνωση....................
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Τετ Φεβ 17, 2010 1:33 am

καλα τα υπολιπα τα ξεραμε αν λεπτο ο Μητσουλας τι τελισιγραφο δινει δεν καταλαβα? του ειπε κανενας να περιμενει? αυτος περιμενει σαν χανος η Νόρα του ειχε ξεκαθαρισει απ την αρχη και μαλιστα αν θυμαμε καλα πριν λιγο καιρο του ειπε πως ειναι ερωτευμενη με αλλον τι εγινε τωρα? αργιεψε? δεν καταλαβα αν δεν σου αρεσει κ.Μητσουλα στο καλο και μην μας γραφεις αντε κι εσυ ! : curse :
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Φεβ 17, 2010 1:46 am

Αυτος ο Μητσουλας ειναι τελειως εκτος τοπου και χρονου.Δεν του ειχε πει η Νορα οτι θελει χρονο αλλα δεν πιστευει οτι θα αλλαξει κατι αναμεσα τους;Δε του ειχε πει οτι αισθανεται ασχημα απεναντι του γιατι νωθει οτι τον χρησιμοποιει και πως ειναι ερωτευμενη με αλλον;Του ζητησε τιποτα;Του ειπε κατσε εσυ και περιμενε;Αααααααα εχω αρχισει να τα παιρνω αγρια μαζι του.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Φεβ 17, 2010 1:47 am

loukasnora έγραψε:Αυτος ο Μητσουλας ειναι τελειως εκτος τοπου και χρονου.Δεν του ειχε πει η Νορα οτι θελει χρονο αλλα δεν πιστευει οτι θα αλλαξει κατι αναμεσα τους;Δε του ειχε πει οτι αισθανεται ασχημα απεναντι του γιατι νωθει οτι τον χρησιμοποιει και πως ειναι ερωτευμενη με αλλον;Του ζητησε τιποτα;Του ειπε κατσε εσυ και περιμενε;Αααααααα εχω αρχισει να τα παιρνω αγρια μαζι του.

με κάλυψες νικη μου απόλυτα vomit : curse :
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010

Δημοσίευση από nana Τετ Φεβ 17, 2010 2:14 pm

Καλα, η Δάφνη θέλει να πουλήσει τον χώρο για να χρωστάνε όλοι μαζί μετά.... πάλι καλά που ήρθε και ο Καρτάλης και έδωσε λίγο ώθηση στην επιχείρηση με τα ζιπουνάκια γιατί την έβλεπα για φούντο...
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 17, 2010 2:29 pm

nana έγραψε:Καλα, η Δάφνη θέλει να πουλήσει τον χώρο για να χρωστάνε όλοι μαζί μετά.... πάλι καλά που ήρθε και ο Καρτάλης και έδωσε λίγο ώθηση στην επιχείρηση με τα ζιπουνάκια γιατί την έβλεπα για φούντο...


Εγώ με αυτά που διαβάζω δεν ξέρω τι να σκεφτώ.
Δείτε το λίγο διαφορετικά. Η έκταση της κατασκήνωσης αγοράστηκε με τα χρήματα απ την κομπίνα με τον Λαζαρίδη. Και τώρα είναι ετοιμοι να τη βγάλουν στο σφυρί. Πάει ΚΑΙ αυτό.
Κάτι βρωμάει και δεν είναι κάλτσεςlol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010

Δημοσίευση από nana Τετ Φεβ 17, 2010 3:34 pm

Clarabelle έγραψε:
nana έγραψε:Καλα, η Δάφνη θέλει να πουλήσει τον χώρο για να χρωστάνε όλοι μαζί μετά.... πάλι καλά που ήρθε και ο Καρτάλης και έδωσε λίγο ώθηση στην επιχείρηση με τα ζιπουνάκια γιατί την έβλεπα για φούντο...


Εγώ με αυτά που διαβάζω δεν ξέρω τι να σκεφτώ.
Δείτε το λίγο διαφορετικά. Η έκταση της κατασκήνωσης αγοράστηκε με τα χρήματα απ την κομπίνα με τον Λαζαρίδη. Και τώρα είναι ετοιμοι να τη βγάλουν στο σφυρί. Πάει ΚΑΙ αυτό.
Κάτι βρωμάει και δεν είναι κάλτσεςlol!

Η αλήθεια είναι clarabelle, όπως όλοι ξέρουμε άλλωστε, ότι σε αυτό το έργο η παραμικρή κουβέντα και λεπτομέρεια παίζει το ρόλο της. Ή αλλιώς θα βλέπαμε Λάμψη για καμιά 20αριά χρόνια με αερολογίες και λοιπούς τέλος πάντων αερισμούς...
Αν δεν μείνει μόνο στη σκέψη η Δάφνη, έχουμε θέμα big!
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010

Δημοσίευση από filitsa Τετ Φεβ 17, 2010 8:04 pm

loukitsa έγραψε:
loukasnora έγραψε:Αυτος ο Μητσουλας ειναι τελειως εκτος τοπου και χρονου.Δεν του ειχε πει η Νορα οτι θελει χρονο αλλα δεν πιστευει οτι θα αλλαξει κατι αναμεσα τους;Δε του ειχε πει οτι αισθανεται ασχημα απεναντι του γιατι νωθει οτι τον χρησιμοποιει και πως ειναι ερωτευμενη με αλλον;Του ζητησε τιποτα;Του ειπε κατσε εσυ και περιμενε;Αααααααα εχω αρχισει να τα παιρνω αγρια μαζι του.

με κάλυψες νικη μου απόλυτα vomit : curse :
και εμενα επισης
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τετ Φεβ 17, 2010 8:17 pm

να γινουν αυτες κουμπαρες???????????τι?????θα αφησουν την καλυτερη τους φιλη την νορα και να πανε να γινουν κουμπαρες της νταιζης???ανεπιτρεπτο
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010

Δημοσίευση από FieryRed Τετ Φεβ 17, 2010 9:05 pm

ntina_loukas+nora4ever έγραψε:να γινουν αυτες κουμπαρες???????????τι?????θα αφησουν την καλυτερη τους φιλη την νορα και να πανε να γινουν κουμπαρες της νταιζης???ανεπιτρεπτο

Έλα ντε αυτό με τις κουμπαριές δεν το καταλαβαίνω όλοι έχουν παντρέψει όλους! Άσε που τα πρόσωπα είναι άκυρα τελείως!! Η Εύα το καταλαβαίνω θα συμπαρασταθεί στο Λουκα αλλά η Δάφνη;; κανονικά θα έπρεπε να στηρίζει τη Νόρα ίσως;;;;;; Τη Νόρα τη λυπάται η καρδιά μου!!! Αχ βρε Νοράκι Αχχχ!!!! Για την χαζομάρα που δέρνει τον Λουκα ουδέν σχόλιο…….. Είναι τόσο εξωφρενικό το όλο σκηνικό που θα πηδηχτώ από παράθυρο!!!!!!!! :Banned: Kotsides
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010

Δημοσίευση από sifantid Δευ Φεβ 22, 2010 10:09 pm

Μόλις είδα το trailer! Γεμάτο με Νόρα Λουκά και μάλιστα σε μία σκηνή έτοιμοι να φιληθούν, αλλά δεν... Έτσι όπως το έδειχνε τουλάχιστον, πάντως, ήρθαν κοντά! Τρυφερή σκηνή μυρίζομαι... Love! Κατά τα άλλα έχει τη Νόρα μαζί με την παρέα να τον παρακαλούν να μείνει και το Δημήτρη να δίνει τελεσίγραφο στη Νόρα! Α! Και τη Νόρα να ανακοινώνει το γάμο της... wall
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 309-Ημερομηνία 23/2/2010

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Φεβ 22, 2010 10:12 pm

sifantid έγραψε:Μόλις είδα το trailer! Γεμάτο με Νόρα Λουκά και μάλιστα σε μία σκηνή έτοιμοι να φιληθούν, αλλά δεν... Έτσι όπως το έδειχνε τουλάχιστον, πάντως, ήρθαν κοντά! Τρυφερή σκηνή μυρίζομαι... Love! Κατά τα άλλα έχει τη Νόρα μαζί με την παρέα να τον παρακαλούν να μείνει και το Δημήτρη να δίνει τελεσίγραφο στη Νόρα! Α! Και τη Νόρα να ανακοινώνει το γάμο της... wall

το είδα και εγώ το τρέιλερ...
αλλά ας μου εξηγήσει κάποιος...ο μπέλλος δίνει τελεσίγραφο στη νόρα αν θα τον παντρευτεί ή όχι;;;με ποια λογική;;;
ούτε σχέση έχουν και η νόρα του έχει πει ότι είναι αλλού....και η νόρα ανακοινώνει γάμο με έναν που δεν έχει κάνει τίποτα;;;ούτε ένα φιλί...
θα μας τρελάνουν οι σεναριογράφοι εντελώς;;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης